صفحه 351 از 434 نخستنخست ... 251301341349350351352353361401 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 3,501 به 3,510 از 4334

موضوع: پلتفرم معاملاتی متاتریدر

45 بار در 23 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام خدمت همه دوستان ممنون از همه شما بابت ااندیکاتورهایی که داخل کانال میزارید میخواستم بدونم کسی میدونه چطوری میشه وقتی کراس موینگ 4 و 18 صورت گرفت براش الارم گذاشت اگر کسی میدونه ممنون میشم راهنماییم کنه

2. یک کاربر برای این پست سودمند از Amirmosaviy عزیز تشکر کرده اند:

8,669 بار در 1,515 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1168 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ghaffar نمایش پست ها
    ممنونم.
    اکسترکت یعنی چی؟
    درود دوباره خدمت شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، اکسترکت کردن یعنی همون استخراج کردن فایل rar با استفاده از نرم افزار winrar، شکل آیکون مثل کتاب هست، وقتی فایلی با پسوند rar یا zip دریافت میکنید، یه سری فایل های دیگه توی اون ذخیره شده که باید استخراج بشه، کلیک راست میکنید روی فایلی که پسوند rar داره و گزینه Extract رو میزنید، البته قبلش باید نرم افزار winrar رو دانلود کرده باشید که بتونید این کار رو انجام بدید، لینک یه مقاله رو خدمتتون قرار میدم، توصیه میکنم مطالعه بفرمایید، امیدوارم سلامت و شاد باشید دوست گرامی.
    ویرایش توسط Peace : 03-09-2023 در ساعت 08:08

4. 5 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 1168 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط سعیدابراهیمی نمایش پست ها
    سلام به دوستان عزیز من متاتریدر۴ الپاری رو دارم ولی نمیشه زیاد برم داخل گذشته چارت تا یه حدی میریم بیشتر بود نمیشه آیا مشکل از اینترنتی یا باید فیلتر شکن وصل کنم و اگه فیلتر شکن یا قند سکنی هست معرفی کنید و اینکه با کدوم اپراتور برم همراه با ایرانسل
    فایل پیوست 471870
    فایل پیوست 471870در تصویر بالا مشاهده کنی بیشتر از این نمیشه برم به گذشته @Peace
    درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، نه احتیاجی ندارید که فیلترشکن رو عوض کنید، اتصالتون برقرار هست، چون متاتریدر به صورت دیفالت تعداد داده های قیمتی محدودی رو عرضه میکنه، از این جهت میبایست یه سری تغییرات رو اعمال بفرمایید، از این مسیری که خدمتتون عرض میکنم پیش برید، ابتدا از سربرگ Tools گزینه Options رو انتخاب کنید، یه پنجره باز میشه، از سربرگ Chart اون پایین دوتا پنجره کوچیک هست که میشه بهش عدد داد، اونجا به هر دو عددی بین، 250,000 تا 1,000,000 رو بدید، این دو در واقع تعداد داده ای هستن که متاتریدر میتونه داشته باشه، بسته به نیازتون و اینکه چقدر میخوایید به گذشته مارکت برید این عدد رو بدید، حتی بیشتر از 1 میلیون هم میتونید بهش داده بدید، اما توصیه میشه برای اینکه سرعت متاتریدر خیلی پایین نیاد تا همون 1 میلیون کافیه، بعد که OK رو زدید، تایم فریم رو ببرید روی ماهیانه و اجازه بدید که داده های قیمتی گذشته دانلود بشن، یه مقدار طول میکشه، بستگی به سرعت اینترنت و پینگتون داره، زمانی که تمام داده ها دانلود شد، و چارت ماهیانه کاملا قابل رویت شد، متاتریدر رو ببندید و دوباره باز کنید، به این شکل میتونید به گذشته قیمتی عقب تر برید، اگر هم یه موقع احساس کردید که سرعت متاتریدر یه مقدار پایینه، میتونید طبق همون مسیری که خدمتتون عرض کردم، دوباره مقدار داده رو محدود کنید و عدد رو، روی 5000 قرار بدید، امیدوارم سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

6. 4 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 1168 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Amirmosaviy نمایش پست ها
    سلام خدمت همه دوستان ممنون از همه شما بابت ااندیکاتورهایی که داخل کانال میزارید میخواستم بدونم کسی میدونه چطوری میشه وقتی کراس موینگ 4 و 18 صورت گرفت براش الارم گذاشت اگر کسی میدونه ممنون میشم راهنماییم کنه
    درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، بله میتونم اندیکاتوری که میخوایید رو براتون در تاپیک "اندیکاتورهای متاتریدر" آپلود کنم، فقط جسارتا بفرمایید که برای متاتریدر 4 این اندیکاتور رو میخوایید یا 5؟

8. 3 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 1168 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط MEMO نمایش پست ها
    رفقا سلام
    یه سوال : توی متا۴ موبایل چطوری میتونم پوزیشن هارو مثل متا۴ ویندوز بکشم روی چارت؟
    توی گوگل سرچ کردم چیزی پیدا نکردم..اینجا مطرح کردم سوالم رو
    موفق باشید
    درود به جناب MEMO بزرگوار، امیدوارم حالتون عالی باشه، جسارتا آیا منظورتون همون Trade history هستش که پوزیشن هایی که قبلا گرفتید رو با خط چین نمایش میده؟

10. 4 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 1168 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط MEMO نمایش پست ها
    سلام امین جان بله
    درود دوباره، متاسفانه بنده هم مثل شما چندتا سایت رو چک کردم، اما فکر کنم متاتریدر اندروید این قابلیتی که متاتریدر ویندوز ارائه میده رو نداره، فقط میشه همون Accont history رو رویت کرد که معاملاتی که قبلا گرفتید رو بهتون نشون میده، اما روی خود چارت نمیتونه مشخص کنه، لینک این مقالات و یه ویدیویی که دیدم رو خدمتتون ارائه میکنم، امیدوارم مثمر ثمر واقع بشه، سلامت و شاد باشید دوست گرامی.
    لینک ویدیو
    لینک مقاله 1
    لینک مقاله 2
    پ . ن: میتونید از خود سایت MQL هم پیگیری کنید، اما اونجا هم همچین قابلیتی رو بنده پیدا نکردم.

12. 6 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

nevada آواتار ها
    303 بار در 70 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Peace نمایش پست ها
    درود دوباره، در مورد نرم افزار های پروکسی، اسم چندتا رو میارم، اما در مورد اینکه آیا پروکسی رو هم دارن و میشه بهشون کانفیگ داد، بعضی هاشون میشه، اما بعضی هاشون این قابلیت رو ندارن و با سرویس های دیگه کار میکنن،
    1: oneclick vpn
    2: Napsternet
    3: quad9 connect
    4: ورژن های مختلف نرم افزار V2ray مثل v2ray ng و alpha
    5: windscribe vpn نسخه رایگانش به شما 10 گیگ میده، اگر دیدید خوبه میتونید اشتراکش رو تهیه کنید (از یه پروتکل قدرتمند استفاده میکنه که هنوز محدود نشده)
    6: Private & secure vpn: torguard (این یه مقدار کار کردن باهاش سخته و آموزش در موردش هم کمه متاسفانه)
    توصیه میکنم یه سری هم به این کانال تلگرام بزنید، امیدوارم مثمر ثمر واقع بشه، سلامت و شاد باشید دوست گرامی.
    دوست عزیز سلام مجدد
    خواستم ازت تشکر کنم بخاطر راهنماییت
    اون windscribe واقعا عالیه
    متا 4 هم با کمک اون متصل شد
    ممنون ازت

14. 3 کاربر برای این پست سودمند از nevada عزیز تشکر کرده اند:

nevada آواتار ها
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    دو تا سوال دارم

1- اندیکتوری هست توی متا 5 که بهش بگی مثلا پوزیشن توی x دلار رفت توی سود خود به خود ببنده؟
    2- اندیکاتوری هست که همه پوزیشن هارو باهم بیبنده توی متا 5؟

16. 2 کاربر برای این پست سودمند از nevada عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 1168 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط nevada نمایش پست ها
    دو تا سوال دارم

1- اندیکتوری هست توی متا 5 که بهش بگی مثلا پوزیشن توی x دلار رفت توی سود خود به خود ببنده؟
    2- اندیکاتوری هست که همه پوزیشن هارو باهم بیبنده توی متا 5؟
    درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، در مورد سوال اول، توصیه میکنم از اکسپرت های مدیریت سرمایه ای که وجود داره، استفاده بفرمایید (اکثرا در مارکت MQL هستن)، ممکنه بعضی هاشون این قابلیت رو داشته باشن، در مورد سوال دوم هم، خود متاتریدر این قابلیت رو داره، کافیه کلید های ترکیبی Ctrl+T رو بزنید، در پنجره باز شده، کلیک راست روی یکی از پوزیشن ها و بعد گزینه Bulk operation رو انتخاب کنید، اونجا گزینه Close all positions رو بزنید، مطابق عکس زیر، امیدوارم مثمر ثمر واقع بشه، سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

18. 5 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

nevada آواتار ها
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Peace نمایش پست ها
    درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، در مورد سوال اول، توصیه میکنم از اکسپرت های مدیریت سرمایه ای که وجود داره، استفاده بفرمایید (اکثرا در مارکت MQL هستن)، ممکنه بعضی هاشون این قابلیت رو داشته باشن، در مورد سوال دوم هم، خود متاتریدر این قابلیت رو داره، کافیه کلید های ترکیبی Ctrl+T رو بزنید، در پنجره باز شده، کلیک راست روی یکی از پوزیشن ها و بعد گزینه Bulk operation رو انتخاب کنید، اونجا گزینه Close all positions رو بزنید، مطابق عکس زیر، امیدوارم مثمر ثمر واقع بشه، سلامت و شاد باشید دوست گرامی.
    مثل همیشه عالی
    ممنون از شما
    در مورد سوال اولم. اختصاصا برنامه خاصی رو میشناسید که این قابلیت رو داشته باشه
    چون تعداد زیادی رو امتحان کردم ولی مناسب نبودند

20. یک کاربر برای این پست سودمند از nevada عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 32 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 32 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع