صفحه 348 از 434 نخستنخست ... 248298338346347348349350358398 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 3,471 به 3,480 از 4334

موضوع: پلتفرم معاملاتی متاتریدر

8,669 بار در 1,515 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1168 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط nevada نمایش پست ها
    سلام عزیز
    ممنون ازینکه وقت میزاری و پاسخ میدی
    ایشالله که خدا بشما خیر بده و شمام شاد و سلامت باشی

مشکل اینه که با همین مسیر و همون پروکسی متا 4 وصل نمیشه
    از پشتیبانی هم پرسیدم میگه فیلتر شکن احتمالا ضعیفه

می خواستم ببینم دوستان از چه روشهای بی دردسری به متا تریدر متصل میشن. من خودم از پروکسی سایفون استفاده میکردم ولی متاسفانه روی متا 4 جواب نمیده.

اگه میشه چیزی معرفی کنید که بتونم وارد شم.
    خواهش میکنم عزیزم، خوشحال میشم بتونم به عزیزان کمک کنم، در مورد روش های اتصال که خب پروکسی یکیش هست که فرمودید واسه متاتریدر 4 جواب نداده، یه نکته دیگه ای هم یاد آوری کنم چون ممکنه این اعداد پورت رو تغییر داده باشید و اتصال ممکن نشه این رو هم یه چک بفرمایید، از همون مسیری که عرض کردم ببینید که پورتتون دقیقا طبق عکس باشه، اگر به متاتریدر 5 وصل میشه، دلیلی نداره به 4 وصل نشه، اگر هر دو متاتریدر رو از یه بروکر گرفتید و به یکی وصل میشه به یکی دیگه وصل نمیشه! این که به پشتیبانی تماس گرفتید و فرمودن که: "فیلترشکن احتمالا ضعیفه" میتونه تا حدی درست باشه، اگر کافیگ عمومی باشه میتونه خیلی شلوغ باشه و سرعت رو کم کنه، اگر این رو چک کردید و دیدید نشد، توصیه میکنم از متاتریدر 4 آلپاری استفاده کنید که بدون نیاز به فیلترشکن باز میشه، در مورد راه های دیگه واسه اتصال، راستش الان برای هر isp یه روش جواب میده اما یه روش دیگه ممکنه جواب نده، الان مثلا واسه خودم شخصا پروکسی خوب کار میکنه، بنده از نت مخابرات استفاده میکنم، اما متاسفانه برای شما سرعتش کمه و متاتریدر 4 رو هم نمیتونه باز کنه، فیلترشکن های مختلفی هستن، توصیه میکنم ابتدا از ورژن های رایگان استفاده کنید، چون ممکنه یه مبلغی رو صرف کنید و کارآمد نباشه، امیدوارم هر چه سریع تر مشکلتون حل شه، سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

2. 2 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

nevada آواتار ها
    303 بار در 70 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Peace نمایش پست ها
    خواهش میکنم عزیزم، خوشحال میشم بتونم به عزیزان کمک کنم، در مورد روش های اتصال که خب پروکسی یکیش هست که فرمودید واسه متاتریدر 4 جواب نداده، یه نکته دیگه ای هم یاد آوری کنم چون ممکنه این اعداد پورت رو تغییر داده باشید و اتصال ممکن نشه این رو هم یه چک بفرمایید، از همون مسیری که عرض کردم ببینید که پورتتون دقیقا طبق عکس باشه، اگر به متاتریدر 5 وصل میشه، دلیلی نداره به 4 وصل نشه، اگر هر دو متاتریدر رو از یه بروکر گرفتید و به یکی وصل میشه به یکی دیگه وصل نمیشه! این که به پشتیبانی تماس گرفتید و فرمودن که: "فیلترشکن احتمالا ضعیفه" میتونه تا حدی درست باشه، اگر کافیگ عمومی باشه میتونه خیلی شلوغ باشه و سرعت رو کم کنه، اگر این رو چک کردید و دیدید نشد، توصیه میکنم از متاتریدر 4 آلپاری استفاده کنید که بدون نیاز به فیلترشکن باز میشه، در مورد راه های دیگه واسه اتصال، راستش الان برای هر isp یه روش جواب میده اما یه روش دیگه ممکنه جواب نده، الان مثلا واسه خودم شخصا پروکسی خوب کار میکنه، بنده از نت مخابرات استفاده میکنم، اما متاسفانه برای شما سرعتش کمه و متاتریدر 4 رو هم نمیتونه باز کنه، فیلترشکن های مختلفی هستن، توصیه میکنم ابتدا از ورژن های رایگان استفاده کنید، چون ممکنه یه مبلغی رو صرف کنید و کارآمد نباشه، امیدوارم هر چه سریع تر مشکلتون حل شه، سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

مجددا ممنون از جواب خوب و کامل شما
    بله دقیقا قسمت پروکسی همینطوریه ولی متاسفانه توی 4 واکنشی نداره
    اگه ممکنه چندتا فیلتر شکن که چنین پروکسی هایی داشته باشن لطفا معرفی کنید

پروکسی های دیگه ای هم هستن که علاوه بر سرور و پورت، قسمت secret هم دارن. ازونا زیادن. نمیشه توی متا ازشون استفاده کرد؟

4. یک کاربر برای این پست سودمند از nevada عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 1168 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط nevada نمایش پست ها
    مجددا ممنون از جواب خوب و کامل شما
    بله دقیقا قسمت پروکسی همینطوریه ولی متاسفانه توی 4 واکنشی نداره
    اگه ممکنه چندتا فیلتر شکن که چنین پروکسی هایی داشته باشن لطفا معرفی کنید

پروکسی های دیگه ای هم هستن که علاوه بر سرور و پورت، قسمت secret هم دارن. ازونا زیادن. نمیشه توی متا ازشون استفاده کرد؟
    درود دوباره، در مورد نرم افزار های پروکسی، اسم چندتا رو میارم، اما در مورد اینکه آیا پروکسی رو هم دارن و میشه بهشون کانفیگ داد، بعضی هاشون میشه، اما بعضی هاشون این قابلیت رو ندارن و با سرویس های دیگه کار میکنن،
    1: oneclick vpn
    2: Napsternet
    3: quad9 connect
    4: ورژن های مختلف نرم افزار V2ray مثل v2ray ng و alpha
    5: windscribe vpn نسخه رایگانش به شما 10 گیگ میده، اگر دیدید خوبه میتونید اشتراکش رو تهیه کنید (از یه پروتکل قدرتمند استفاده میکنه که هنوز محدود نشده)
    6: Private & secure vpn: torguard (این یه مقدار کار کردن باهاش سخته و آموزش در موردش هم کمه متاسفانه)
    توصیه میکنم یه سری هم به این کانال تلگرام بزنید، امیدوارم مثمر ثمر واقع بشه، سلامت و شاد باشید دوست گرامی.
    ویرایش توسط Peace : 03-07-2023 در ساعت 10:04

6. 5 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

nevada آواتار ها
    303 بار در 70 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    درود دوباره، در مورد نرم افزار های پروکسی، اسم چندتا رو میارم، اما در مورد اینکه آیا پروکسی رو هم دارن و میشه بهشون کانفیگ داد، بعضی هاشون میشه، اما بعضی هاشون این قابلیت رو ندارن و با سرویس های دیگه کار میکنن،
    1: oneclick vpn
    2: Napsternet
    3: quad9 connect
    4: ورژن های مختلف نرم افزار V2ray مثل v2ray ng و alpha
    5: windscribe vpn نسخه رایگانش به شما 10 گیگ میده، اگر دیدید خوبه میتونید اشتراکش رو تهیه کنید (از یه پروتکل قدرتمند استفاده میکنه که هنوز محدود نشده)
    6: Private & secure vpn: torguard (این یه مقدار کار کردن باهاش سخته و آموزش در موردش هم کمه متاسفانه)
    توصیه میکنم یه سری هم به این کانال تلگرام بزنید، امیدوارم مثمر ثمر واقع بشه، سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

خیلی خیلی ممنون

8. یک کاربر برای این پست سودمند از nevada عزیز تشکر کرده اند:

emiro آواتار ها
    967 بار در 300 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام دوستان
    کسی دیتای eur usd
    رو داره؟

10. یک کاربر برای این پست سودمند از emiro عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 1168 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط emiro نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کسی دیتای eur usd
    رو داره؟
    درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، متاسفانه حجمش بیش از 1 گیگه!

12. 2 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

emiro آواتار ها
    967 بار در 300 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    از کجا دانش کنم دوست عزیز؟
    پسوند ctfرو کجا باید قرار داد ؟
    درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، متاسفانه حجمش بیش از 1 گیگه!
    ویرایش توسط emiro : 03-07-2023 در ساعت 20:35

14. یک کاربر برای این پست سودمند از emiro عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 1168 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط alireza.fx1 نمایش پست ها
    سلام دوستان وقت بخیر

آیا نرم افزاری هست که باهاش بک تست مولتی تایم فریم روی متاتریدر4 بشه گرفت؟ ( شبیه تریدینگ ویو )
    درود دوباره خدمت شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، پاسخ سوالتون رو که در این پست دادم رفتم و همچنان داشتم تحقیق میکردم، که گفتم لینک یه اکسپرت دیگه هم واستون قرار بدم تا بتونید استفاده بفرمایید، البته بیشتر برای متاتریدر 5 این اکسپرت رو توصیه میکنم اما واسه متاتریدر 4 هم موجود هست، البته همچنان برای راحتی کار توصیه میکنم با همون soft4fx کار کنید، اما اگر احیانا برای متاتریدر 5 هم خواستید میتونید از fxblue هم استفاده کنید، سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

16. 2 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 1168 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط emiro نمایش پست ها
    از کجا دانش کنم دوست عزیز؟
    پسوند ctfرو کجا باید قرار داد ؟
    درود دوباره خدمت شما دوست عزیزم، توصیه نمیکنم از این فایل استفاده کنید، چون هم حجمش بالاست و ممکنه زمانبر باشه، و کار کردن باهاش هم یه مقدار سخت تره تا این روشی که میخوام خدمتتون عرض کنم، برای دریافت داده یورو دلار، ابتدا چارت یورو دلار رو باز کنید، و تایم فریم رو روی ماهیانه قرار بدید و اجازه بدید داده های قیمتی طولانی مدت دانلود بشن، بعدش از سربرگ Tools گزینه options و سربرگ chart تعداد کندل ها رو روی 250,000 یا 1,000,000 قرار بدید، بسته به نیازتون، اما توصیه میکنم روی 250,000 قرار بدید که سرعت متاتریدرتون زیاد پایین نیاد، اگر از متاتریدر 4 استفاده میکنید در سربرگ chart دوتا پنجره وجود داره واسه عدد دهی مقدار داده، به هر دو یه عدد بدید، بعد که کارتون رو انجام دادید، OK رو بزنید و متاتریدر رو یه بار ببندید و دوباره باز کنید، اینطوری داده های قیمتی طولانی مدت برای شما دانلود شده، با حجم بسیار پایین تر و سریع تر، اگر هم خواستید دوباره با اون متاتریدر کار کنید و احساس کردید که سرعت یه مقدار پایینه، این به خاطر اینه که داده های قیمتی زیادی وجود دارن، دوباره اعداد رو بیارید پایین روی 5000 یا 10,000 امیدوارم سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

18. 3 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

1,610 بار در 396 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 4 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام
    دوستان عزیز قبلاً یه حساب استاندارد داشتم ولی پولی واریز نکردم و فقط چارت و نگا میکردم

الان به حساب دمو نیاز دارم
    چون در سیستم فیلتر شکن ندارم به نظرتون چیکار کنم

20. یک کاربر برای این پست سودمند از Saeed_Montazer73 عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 24 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 24 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع