صفحه 347 از 434 نخستنخست ... 247297337345346347348349357397 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 3,461 به 3,470 از 4334

موضوع: پلتفرم معاملاتی متاتریدر

146 بار در 33 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Peace نمایش پست ها
    درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، ابتدا پوزش میخوام بابت تاخیر در پاسخگویی، متاسفانه دسترسی به اینترنت برام مقدور نبود، بله، اگر قصد دارید که خطوط مرتبط روی چارتتون هم حفظ بشن، باید تمپلت های جدا داشته باشید، مثلا اگر قصد دارید تحلیل پرایس اکشنی روی نماد های جدا جدا داشته باشید و نمیخوایید که هر بار تمپلت عوض میکنید این خطوط پاک بشن، قبل از اینکه خطوط رو پاک کنید، زمانی که تمامیه خطوط پرایس اکشنی رو کشیدید و کار تمام شد، به عنوان تمپلت سیوش کنید و همیشه اون خطوط حفظ میشن، اما اگر همون تمپلت رو، روی یه نماد دیگه اجرا کنید، به خاطر اینکه دیگه چارت تغییر کرده، خطوط دیده نمیشن، پس، صرفا برای خطوط، هر تمپلت مخصوص یه نماد مخصوص به خودش هست، امیدوارم تونسته باشم منظورم رو واضح رسونده باشم، سلامت و شاد باشید دوست گرامی.
    تشکر بابت پاسخگویی.
    منظور من این بود که با تغییر تمپلیت خطوط پرایس روی چارت باقی بمونه ( این قابلیت در سی*تریدر هست). به عنوان مثال من تحلیل پرایس رو انجام دادم و الان میخوام بدون اینکه خطوطم از روی چارت پاک بشن تمپلیت سه مکدی رو لود کنم

2. یک کاربر برای این پست سودمند از ٍEH327 عزیز تشکر کرده اند:

8,669 بار در 1,515 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1168 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط ٍEH327 نمایش پست ها
    تشکر بابت پاسخگویی.
    منظور من این بود که با تغییر تمپلیت خطوط پرایس روی چارت باقی بمونه ( این قابلیت در سی*تریدر هست). به عنوان مثال من تحلیل پرایس رو انجام دادم و الان میخوام بدون اینکه خطوطم از روی چارت پاک بشن تمپلیت سه مکدی رو لود کنم
    درود دوباره خدمت شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، طبق مثال خودتون اگر بخوایید جلو برید، ابتدا زمانی که تحلیل پرایس اکشنی رو انجام دادید و تمام شد، یه تمپلت سیو میکنید واسه احتیاط، بعد سه مکدی رو، روی چارت قرار میدید و دوباره یه تمپلت جدید درست میکنید که هم خطوط درونش باشه و هم مکدی ها، اگر بخوایید، تمپلت رو عوض کنید بدون اینکه که خطوط پاک نشن، این امکان در متاتریدر وجود نداره، مگر اینکه همونطور که عرض کردم، مکدی ها رو دستی اجرا کنید و از تمپلت استفاده نکنید، امیدوارم سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

4. 3 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 1168 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط M_HOSEINI نمایش پست ها
    خیلی ممنونم از شما .
    آقا اسباب زحمت میشه براتون بازم ممنون
    درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، در حال مرور یه سری اندیکاتور بودم که به یه اندیکاتور جالب بر خوردم، همون چیزی هست که دنبالش هستید، یه استوکاستیک بدون اسم، عنوان و مقدار، اسمش nameless stochastic هست، لینکش رو در تاپیک "اندیکاتورهای متاتریرد" قرار دادم، البته این ورژن متاتریدر 5 هستش، اگر واسه متاتریدر 4 میخوایید که میافته واسه همون شنبه یا یکشنبه هفته آینده، به هر حال امیدوارم مثمر ثمر واقع بشه، سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

6. 2 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

M_HOSEINI آواتار ها
    3,645 بار در 199 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 6 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، در حال مرور یه سری اندیکاتور بودم که به یه اندیکاتور جالب بر خوردم، همون چیزی هست که دنبالش هستید، یه استوکاستیک بدون اسم، عنوان و مقدار، اسمش nameless stochastic هست، لینکش رو در تاپیک "اندیکاتورهای متاتریرد" قرار دادم، البته این ورژن متاتریدر 5 هستش، اگر واسه متاتریدر 4 میخوایید که میافته واسه همون شنبه یا یکشنبه هفته آینده، به هر حال امیدوارم مثمر ثمر واقع بشه، سلامت و شاد باشید دوست گرامی.
    سلام و وقت بخیر اقا خیلی ممنون و متشکر

بسیار عالی بود و ممنون
    البته این فایلی که شما زحمت کشیدید و قرار دادید متاسفانه کار نمیکرد من از روی اسمش از بخش مارکت متا تریدر دانلود کردم و بسیار هم عالیه / نمیدونم چرا اندیکاتورهایی که داخل مارکت متاتریدر هست فقط باید از همونجا دانلود کنیم تا کار کنه . قبلا هم بچه ها زحمت کشیده بودند اندیکاتور synchro object رو قرار داده بودند و خیلی هم کاربردیه اون هم به همین صورت بود تا از خود متا دانلودش نکردم کار نمیکرد

در هر صورت خیلی ممنون از لطف جنابعالی

هر زمان که براتون مقدور بود متا 4 رو هم قرار بدین ازتون ممنون میشم چون به دلایلی باید تا چند وقت دیگه به متا 4 مهاجرت کنم

پر سود و پر انرژی باشید
    داشتن یک استاد خوب در زندگی انسان بسیار سودمند است؛ استادی که بتواند شناخت درون را به ما بیاموزد

درست مثل امینو

8. یک کاربر برای این پست سودمند از M_HOSEINI عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 1168 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط M_HOSEINI نمایش پست ها
    سلام و وقت بخیر اقا خیلی ممنون و متشکر

بسیار عالی بود و ممنون
    البته این فایلی که شما زحمت کشیدید و قرار دادید متاسفانه کار نمیکرد من از روی اسمش از بخش مارکت متا تریدر دانلود کردم و بسیار هم عالیه / نمیدونم چرا اندیکاتورهایی که داخل مارکت متاتریدر هست فقط باید از همونجا دانلود کنیم تا کار کنه . قبلا هم بچه ها زحمت کشیده بودند اندیکاتور synchro object رو قرار داده بودند و خیلی هم کاربردیه اون هم به همین صورت بود تا از خود متا دانلودش نکردم کار نمیکرد

در هر صورت خیلی ممنون از لطف جنابعالی

هر زمان که براتون مقدور بود متا 4 رو هم قرار بدین ازتون ممنون میشم چون به دلایلی باید تا چند وقت دیگه به متا 4 مهاجرت کنم

پر سود و پر انرژی باشید
    درود دوباره خدمت شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، خواهش میکنم عزیزم، خوشحالم مثمر ثمر واقع شده، به روی چشمم، ایشالله هفته آینده، شنبه یا یکشنبه، سورس کد متاتریدر 4 رو که قرار دادید رو یه کاری میکنم مثل همین بشه و چیزی نشون نده، واقعیتش در مورد اینکه اندیکاتورهای مارکت رو اگر قرار بدیم کار نکنه من اطلاع نداشتم، قبل از این هم برای یکی از عزیزان یکی از اندیکاتورهایه مارکت رو قرار داده بودم و ایشون فرمودن که کار نمیکنه، پس به خاطر اینه که از مارکت دانلود شده و بعد اینجا قرار گرفته، احتمالا dll ها رو طوری ست میکنه که فقط واسه اون سیستم کارآمد باشه، فقط یه لطف بکنید شنبه یا یکشنبه هفته آینده یه یادآوری بکنید، چون ممکنه فراموش کنم، که ایشالله واسه متاتریدر 4 هم آماده بشه، سلامت و شاد باشید دوست گرامی.
    ویرایش توسط Peace : 03-06-2023 در ساعت 15:38

10. 3 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

Dr.ali آواتار ها
    588 بار در 212 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 15 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام وقت بخیر
    اندیکاتور multi line رو برای وصل کردن های لو بهم برای متا4 کسی داره ممنون میشم بفرسته

12. یک کاربر برای این پست سودمند از Dr.ali عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 1168 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.ali نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر
    اندیکاتور multi line رو برای وصل کردن های لو بهم برای متا4 کسی داره ممنون میشم بفرسته

درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، لینک اندیکاتور خدمت شما، اگر صرفا برای رسم پی در پی خطوط جهت تمرینات پرایس اکشن میخوایید، توصیه میکنم این اندیکاتور رو امتحان کنید، امیدوارم مثمر ثمر واقع بشه، سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

14. 2 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

nevada آواتار ها
    303 بار در 70 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام
    وقتتون بخیر
    و خدا قوت
    من متای 5 رو با پروکسی وارد میشم ولی همون پروکسی برای متای 4 کار نمیکنه

میشه راهی پیشنهاد کنید که متای 4 ام وصل بشه؟ بروکر lite finace هستم

16. یک کاربر برای این پست سودمند از nevada عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 1168 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط nevada نمایش پست ها
    سلام
    وقتتون بخیر
    و خدا قوت
    من متای 5 رو با پروکسی وارد میشم ولی همون پروکسی برای متای 4 کار نمیکنه

میشه راهی پیشنهاد کنید که متای 4 ام وصل بشه؟ بروکر lite finace هستم
    درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، از سربرگ Tools گزینه options و سربرگ server، تیک گزینه enable proxy رو بزنید، امیدوارم مشکلتون حل شه، سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

18. 2 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

nevada آواتار ها
    303 بار در 70 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، از سربرگ Tools گزینه options و سربرگ server، تیک گزینه enable proxy رو بزنید، امیدوارم مشکلتون حل شه، سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

سلام عزیز
    ممنون ازینکه وقت میزاری و پاسخ میدی
    ایشالله که خدا بشما خیر بده و شمام شاد و سلامت باشی

مشکل اینه که با همین مسیر و همون پروکسی متا 4 وصل نمیشه
    از پشتیبانی هم پرسیدم میگه فیلتر شکن احتمالا ضعیفه

می خواستم ببینم دوستان از چه روشهای بی دردسری به متا تریدر متصل میشن. من خودم از پروکسی سایفون استفاده میکردم ولی متاسفانه روی متا 4 جواب نمیده.

اگه میشه چیزی معرفی کنید که بتونم وارد شم.

20. یک کاربر برای این پست سودمند از nevada عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 19 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 19 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع