صفحه 344 از 434 نخستنخست ... 244294334342343344345346354394 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 3,431 به 3,440 از 4339

موضوع: پلتفرم معاملاتی متاتریدر

M_HOSEINI آواتار ها
    3,651 بار در 199 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 6 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Peace نمایش پست ها
    درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، فقط در صورت دسترسی داشتن به سورس کد میشه این دستور print رو حذف کرد، یه راه حل خدمتتون عرض میکنم یه امتحان بکنید ببینید چطوره، زمانی که میخوایید اندیکاتور ها رو بندازید روی چارت، یه پنجره باز میشه که ازتون اعداد رو میخواد، اونجا از سربرگ Scale چهارتا مقدار میشه بهش داد، توی اون دوتا کادر پایینی که هست، گزینه Fixed scale رو زده، اونجا به اولی بدید 10- و دومی هم 110، (این کار رو واسه هر دو اندیکاتور انجام بدید) به این صورت یه مقدار فضا از بالا اضاف میاد و دیگه مقادیر اندیکاتور مزاحم دیدن شما نمیشه، امیدوارم مثمر ثمر واقع بشه، سلامت و شاد باشید دوست گرامی.
    خیلی ممنون از راهنمایی شما ولی متاسفانه اینجوری ترکیب کا درصدهام بهم میریزه چون هر کدوم یک اسلویینگ متفاوت داره و باید بین همون 0 و 100 نوسان رو نشون بده

امینو اف تی مد نظرم رو با انداختن چند تا استوکستیک هم میتونم بسازم آیا با استوک میشه این Detail ها رو حذف کرد یا خیر ؟

و اگر حتما باید با تغییر سورس کد این کار رو انجام بدم میشه بفرمایید سورس امینو اف تی یا استوک رو برای متا 5 و متا 4 از چه منبعی پیدا کنم و مرجع اموزشی برای انجام این تغییر میشناسید که مطالعه کنم؟

سپاس از شما
    ویرایش توسط M_HOSEINI : 03-03-2023 در ساعت 15:08
    داشتن یک استاد خوب در زندگی انسان بسیار سودمند است؛ استادی که بتواند شناخت درون را به ما بیاموزد

درست مثل امینو

2. یک کاربر برای این پست سودمند از M_HOSEINI عزیز تشکر کرده اند:

8,676 بار در 1,515 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1174 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط m_hoseini نمایش پست ها
    خیلی ممنون از راهنمایی شما ولی متاسفانه اینجوری ترکیب کا درصدهام بهم میریزه چون هر کدوم یک اسلویینگ متفاوت داره و باید بین همون 0 و 100 نوسان رو نشون بده

امینو اف تی مد نظرم رو با انداختن چند تا استوکستیک هم میتونم بسازم آیا با استوک میشه این detail ها رو حذف کرد یا خیر ؟

و اگر حتما باید با تغییر سورس کد این کار رو انجام بدم میشه بفرمایید سورس امینو اف تی یا استوک رو برای متا 5 و متا 4 از چه منبعی پیدا کنم و مرجع اموزشی برای انجام این تغییر میشناسید که مطالعه کنم؟

سپاس از شما
    درود دوباره خدمت شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، اگر از خود اندیکاتور امینو اف تی استفاده بفرمایید، با یه بار انجام دادن این کار، تنظیمات روی همه %k ها اعمال میشه، زمانی که میخوایید دوتا امینو اف تی رو بندازید روی هم، برای هر کدوم یه بار این کار رو انجام بدید، در مورد بدست آوردن سورس انیدکاتور، باید در سایت mql دنبال سورس اندیکاتور مورد نظر بگردید، بعضی از اندیکاتورها مثل امینو اف تی، سورس اصلیشون در دسترس نیست، در مورد معرفی منبع آموزشی در این ضمینه، از سایت mql میتونید راهنمای گام به گام mql رو دانلود بفرمایید، امیدوارم مثمر ثمر واقع بشه، سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

4. 2 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

M_HOSEINI آواتار ها
    3,651 بار در 199 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 6 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    درود دوباره خدمت شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، اگر از خود اندیکاتور امینو اف تی استفاده بفرمایید، با یه بار انجام دادن این کار، تنظیمات روی همه %k ها اعمال میشه، زمانی که میخوایید دوتا امینو اف تی رو بندازید روی هم، برای هر کدوم یه بار این کار رو انجام بدید، در مورد بدست آوردن سورس انیدکاتور، باید در سایت mql دنبال سورس اندیکاتور مورد نظر بگردید، بعضی از اندیکاتورها مثل امینو اف تی، سورس اصلیشون در دسترس نیست، در مورد معرفی منبع آموزشی در این ضمینه، از سایت mql میتونید راهنمای گام به گام mql رو دانلود بفرمایید، امیدوارم مثمر ثمر واقع بشه، سلامت و شاد باشید دوست گرامی.
    ممنون دوست عزیز من سورس کد استوک رو پیدا کردم و کاستوم کردن اندیکاتور رو هم به صورت اماتورش داخل متا ادیتور مطالعه کردم ولی یه قسمتش که فکر میکردم مربوط به دیتای پنجره اندیکاتور هست رو پاک کردم اما بعدش استوک درست کار نمیکرد

من سورس استوک رو میزارم اینجا ممنون میشم بهم بگید کجا رو باید پاک کنم / متشکرم از وقتی که میگذارید

Stoch.txt
    داشتن یک استاد خوب در زندگی انسان بسیار سودمند است؛ استادی که بتواند شناخت درون را به ما بیاموزد

درست مثل امینو

6. یک کاربر برای این پست سودمند از M_HOSEINI عزیز تشکر کرده اند:

Derakhshani آواتار ها
    1,808 بار در 498 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 20 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام و عرض ادب
    توی متا ترید 5 تا 1971 بازار رو میبینم . توی متا ترید 4 توی روبو البته با اینکه وصل هست و قیمت انلاین بازار رو نشونم می ده اما نوی تایم 4 ساعته تا 2003 میاره ولی توی یک ساعته تا 2018 بیشتر دیده نمیشه .ایا راه حلی داره ؟
    برلی داشتن امکانات روبو روی متای 5 . خواستم اکانت و رمز متا ترید 5 رو که باز کردم در روبو وارد و لاگین بشم . وصل نشد . اکانت و رمز درسته و توی متا 5 کار می کنه اما تو روبو وصل نمیشه . میخوام هم اکانت جدید بسازم هم شماره غیر ایران هم میدم بازم
    دکمه بعدی فعال نمیشه . روی روبو 4 باز کردم جند تا
    متشکرم . و متشکرم از عزیزانی که وقت میگذارند @Peace @Academywave @benxa @Ahmad_Ameri @ariya

@oveys
    @Peace @Peace
    @MEMO

ویرایش توسط Derakhshani : 03-04-2023 در ساعت 00:14

8. 2 کاربر برای این پست سودمند از Derakhshani عزیز تشکر کرده اند:

1,241 بار در 442 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 10 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام به دوستان عزیز دوستان من داخل تریدینگ ویو
    وقتی میام گذشته چارت رو بررسی کنم با این خطا مواجه میشم ایا کسی راه خلی دارع؟
    @oveys @ariya
    @MEMO
    @@Peace
    تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده  
    ویرایش توسط سعیدابراهیمی : 03-05-2023 در ساعت 08:21

10. یک کاربر برای این پست سودمند از سعیدابراهیمی عزیز تشکر کرده اند:

78 بار در 34 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، بنده الان شخصا که چک کردم همچنان رایگان هست، میتونید دانلود بفرمایید، سلامت و شاد باشید دوست گرامی.
    فایل پیوست 469472
    دوست عزیز برای من غیر رایگان هست
    چزا بنظرتون؟

12. یک کاربر برای این پست سودمند از Zahra&Amir عزیز تشکر کرده اند:

31,957 بار در 9,935 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 8503 پست
    برچسب زده شده
    در 7 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط سعیدابراهیمی نمایش پست ها
    سلام به دوستان عزیز دوستان من داخل تریدینگ ویو
    وقتی میام گذشته چارت رو بررسی کنم با این خطا مواجه میشم ایا کسی راه خلی دارع؟
    @oveys @ariya
    @MEMO
    سلام
    بنده زیاد اطلاعی ندارم
    دوست عزیزمون جنا� @Peace@ بهتر میتونند راهنماییتون کنند @Peace@
    معامله گری فرایندی برای کشف خود است

103 بار در 42 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام وقت بخیر دوستان برای اضافه کردن دیتا به متاتریدر 4 به جز ایمپورت داده راه دیگه ای هست؟ منظور به صورت آنلاین

15. یک کاربر برای این پست سودمند از invincible_1993 عزیز تشکر کرده اند:

146 بار در 33 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام و وقت بخیر
    دوستان آیا در پلتفرم متاتریدر 4 این قابلیت وجود داره که با تغییر تمپلیت خطوط و نواحی که بر روی چارت ترسیم کردیم پاک نشن؟

17. یک کاربر برای این پست سودمند از ٍEH327 عزیز تشکر کرده اند:

8,676 بار در 1,515 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1174 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط M_HOSEINI نمایش پست ها
    ممنون دوست عزیز من سورس کد استوک رو پیدا کردم و کاستوم کردن اندیکاتور رو هم به صورت اماتورش داخل متا ادیتور مطالعه کردم ولی یه قسمتش که فکر میکردم مربوط به دیتای پنجره اندیکاتور هست رو پاک کردم اما بعدش استوک درست کار نمیکرد

من سورس استوک رو میزارم اینجا ممنون میشم بهم بگید کجا رو باید پاک کنم / متشکرم از وقتی که میگذارید

Stoch.txt
    درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، ابتدا پوزش میخوام بابت تاخیر در پاسخگویی، متاسفانه دسترسی به اینترنت برام مقدور نبود، برای مخفی کردن دستور Print و comment در اندیکاتور باید از دستورات دیگه استفاده کنید، به این شکل نیست که دستوری رو پاک کنید تا عملی صورت بگیره و خروجی داشته باشید نه اینکه دستورات رو پاک کنید برای یه عکس العمل در اندیکاتور، ایشالله در روز های آتی زمانی که وقتم اجازه داد براتون درستش میکنم، متاسفانه اگر دیروز اتصالم به اینترنت قطع نمیشد همون روز درستش میکردم واستون، اما، شنبه یا یکشنبه هفته آتی کاری ندارم، لطفا در اون روز ها یه یاد آوری کنید که یه موقع فراموش نکنم، سلامت و شاد باشید دوست گرامی.
    ویرایش توسط Peace : 03-05-2023 در ساعت 17:05

19. 2 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 15 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 15 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع