صفحه 342 از 434 نخستنخست ... 242292332340341342343344352392 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 3,411 به 3,420 از 4333

موضوع: پلتفرم معاملاتی متاتریدر

sadegh haghgoou آواتار ها
    1,099 بار در 152 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام وقت بخیر
    ببخشید یه سوال داشتم
    متاتریدر چهار برای لینوکس ابونتو هم هست ؟
    ممنونم میشم اگر هست همراه با کد دستوری نصبش لطف کنید
    خودم چندتا کد از خود سایت متاتریدر برداشتم اما نصب نشد نمیدونم شاید من بلد نشدم
    با تشکر
    . Work hard in silence, let your success be the noise

2. یک کاربر برای این پست سودمند از sadegh haghgoou عزیز تشکر کرده اند:

8,669 بار در 1,515 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1168 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط sadegh gh نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر
    ببخشید یه سوال داشتم
    متاتریدر چهار برای لینوکس ابونتو هم هست ؟
    ممنونم میشم اگر هست همراه با کد دستوری نصبش لطف کنید
    خودم چندتا کد از خود سایت متاتریدر برداشتم اما نصب نشد نمیدونم شاید من بلد نشدم
    با تشکر
    درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، توصیه میشه نرم افزار متاتریدر رو روی خود ویندوز اجرا کنید، برای اینکه متاتریدر رو، روی لینوکس اجرا کنید، احتیاج به یه سری برنامه های جانبی مثل Wine دارید، که بتونه متاتریدر رو، روی لینوکس اجرا کنه، این عمل سرعت متاتریدر رو پایین میبره، به علت اینکه این بین چندتا برنامه دیگه بازه و با استفاده از اون برنامه ها در حال اجرا متاتریدر هستید، از اونجایی که فرمودید لینوکس ابونتو، گمان میکنم قصد خریداری سرور مجازی برای رفع مشکل اتصال رو دارید، اگر فرضم درست بوده، احتیاجی به اینکه متاتریدر رو، روی سرور مجازی نصب کنید نیست، اگر هم قصد دارید صرفا سرور تریدر داشته باشید، توصیه میشه از سرور هایی استفاده کنید که سیستم عامل ویندوز سرور رو دارن، اینطوری خیلی راحت تر هستید، اما برای اینکه جایه هیچ شبهه باقی نمونه، لینک نحوه نصب متاتریدر روی لینوکس رو براتون قرار میدم امیدوارم مثمر ثمر واقع بشه، سلامت و شاد باشید دوست گرامی.
    لینک مقاله اصلی از سایت رسمی متا: https://www.metatrader4.com/en/tradi.../install_linux
    توصیه میکنم کد ها رو از همین جا استخراج کنید و از استفاده کردن کدهای دستوری از سایت های متفرقه خودداری کنید، موفق باشید.

4. 3 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

sadegh haghgoou آواتار ها
    1,099 بار در 152 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Peace نمایش پست ها
    درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، توصیه میشه نرم افزار متاتریدر رو روی خود ویندوز اجرا کنید، برای اینکه متاتریدر رو، روی لینوکس اجرا کنید، احتیاج به یه سری برنامه های جانبی مثل Wine دارید، که بتونه متاتریدر رو، روی لینوکس اجرا کنه، این عمل سرعت متاتریدر رو پایین میبره، به علت اینکه این بین چندتا برنامه دیگه بازه و با استفاده از اون برنامه ها در حال اجرا متاتریدر هستید، از اونجایی که فرمودید لینوکس ابونتو، گمان میکنم قصد خریداری سرور مجازی برای رفع مشکل اتصال رو دارید، اگر فرضم درست بوده، احتیاجی به اینکه متاتریدر رو، روی سرور مجازی نصب کنید نیست، اگر هم قصد دارید صرفا سرور تریدر داشته باشید، توصیه میشه از سرور هایی استفاده کنید که سیستم عامل ویندوز سرور رو دارن، اینطوری خیلی راحت تر هستید، اما برای اینکه جایه هیچ شبهه باقی نمونه، لینک نحوه نصب متاتریدر روی لینوکس رو براتون قرار میدم امیدوارم مثمر ثمر واقع بشه، سلامت و شاد باشید دوست گرامی.
    لینک مقاله اصلی از سایت رسمی متا: https://www.metatrader4.com/en/tradi.../install_linux
    توصیه میکنم کد ها رو از همین جا استخراج کنید و از استفاده کردن کدهای دستوری از سایت های متفرقه خودداری کنید، موفق باشید.
    سلام
    خیلی ممنونم
    چقدر بزرگوارید شما
    واقعا ممنونم از شما و همچنین استاد گرامیم آقای دهقان

راسش نه اینکه ویندوز نسخه کرک شده استفاده میکنم و خیلی هم پیگیر شدم حتی از ادمین سایت مایکروسافت برای خرید نسخه رسمی ویندوز که بهم گفتن اصلا در ایران این امکان نیست و ... و اینکه به امید خدا ، خدا کمک کنه و به کمک استاد دهقان و امثال حضرت عالی بخوام درامدی باشه دوست دارم از سیستمی استفاده کنم که رایگان باشه و حق کسی را ضایع نکنم .
    . Work hard in silence, let your success be the noise

6. یک کاربر برای این پست سودمند از sadegh haghgoou عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 1168 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط sadegh gh نمایش پست ها
    سلام
    خیلی ممنونم
    چقدر بزرگوارید شما
    واقعا ممنونم از شما و همچنین استاد گرامیم آقای دهقان

راسش نه اینکه ویندوز نسخه کرک شده استفاده میکنم و خیلی هم پیگیر شدم حتی از ادمین سایت مایکروسافت برای خرید نسخه رسمی ویندوز که بهم گفتن اصلا در ایران این امکان نیست و ... و اینکه به امید خدا ، خدا کمک کنه و به کمک استاد دهقان و امثال حضرت عالی بخوام درامدی باشه دوست دارم از سیستمی استفاده کنم که رایگان باشه و حق کسی را ضایع نکنم .
    خواهش میکنم عزیزم، نظر لطفتونه، بنده از نسخه اورجینال ویندوز 10 استفاده میکنم، اون زمان که دلار ارزون بود لایسنس ویندوز رو خریداری کردم، و یه نسخه اورجینال آنتی ویروس بیت دیفندر هم تهیه کردم، اگر خواستید میتونم در این زمینه بهتون کمک کنم، اگر سوالی بود، تگ بفرمایید، در اسرع وقت پاسخگو خواهم بود، سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

8. 3 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

mari6 آواتار ها
    729 بار در 173 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 7 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام و روز بخیر خدمت همه دوستان، چطوری میتونیم تیک چارت یا چارت لحظه ای رو تو متاتریدرمون داشته باشیم؟

10. یک کاربر برای این پست سودمند از mari6 عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 1168 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط mari6 نمایش پست ها
    سلام و روز بخیر خدمت همه دوستان، چطوری میتونیم تیک چارت یا چارت لحظه ای رو تو متاتریدرمون داشته باشیم؟
    درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، جسارتا برای متاتریدر 4 یا 5؟

12. 2 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

mari6 آواتار ها
    یاد شده
    در 7 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، جسارتا برای متاتریدر 4 یا 5؟
    خیلی ممنونم و همچنین برای شما، برای متاتریدر 5 میخواستم

14. یک کاربر برای این پست سودمند از mari6 عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 1168 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    خیلی ممنونم و همچنین برای شما، برای متاتریدر 5 میخواستم
    خواهش میکنم عزیزم، خب مستحضر هستید که متاتریدر تیک چارت رو نشون میده، اما به صورت لاین چارت هست و اون گوشه کوچیک نشون میده، کافیه روی نماد کلیک راست کنید و گزینه tick chart رو بزنید، اما اگر به صورت کندل میخوایید داشته باشید (مثل تریدینگ ویو) که بشه اندیکاتور ها رو هم بشه اضافه کرد و تحلیل انجام داد، این عمل برای متاتریدر 5 به صورت رایگان امکان پذیر نیست، یه اکسپرت پولی براش وجود داره قیمتش هم 39 دلار هست، لینکش رو اینجا برایتون قرار میدم، اما اگر برای متاتریدر 4 بخوایید استفاده کنید، یه اکسپرت به صورت رایگان براش وجود داره که لینکش رو اینجا خدمتتون قرار میدم، اگر سوال دیگه ای بود، تگ بفرمایید در اسرع وقت پاسخگو خواهم بود، سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

16. 3 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

mari6 آواتار ها
    یاد شده
    در 7 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    خواهش میکنم عزیزم، خب مستحضر هستید که متاتریدر تیک چارت رو نشون میده، اما به صورت لاین چارت هست و اون گوشه کوچیک نشون میده، کافیه روی نماد کلیک راست کنید و گزینه tick chart رو بزنید، اما اگر به صورت کندل میخوایید داشته باشید (مثل تریدینگ ویو) که بشه اندیکاتور ها رو هم بشه اضافه کرد و تحلیل انجام داد، این عمل برای متاتریدر 5 به صورت رایگان امکان پذیر نیست، یه اکسپرت پولی براش وجود داره قیمتش هم 39 دلار هست، لینکش رو اینجا برایتون قرار میدم، اما اگر برای متاتریدر 4 بخوایید استفاده کنید، یه اکسپرت به صورت رایگان براش وجود داره که لینکش رو اینجا خدمتتون قرار میدم، اگر سوال دیگه ای بود، تگ بفرمایید در اسرع وقت پاسخگو خواهم بود، سلامت و شاد باشید دوست گرامی.
    چه بد که روی متای 5 رایگان نیست، خیلی ممنون peaceعزیز بابت توضیحاتت

18. 2 کاربر برای این پست سودمند از mari6 عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 1168 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    چه بد که روی متای 5 رایگان نیست، خیلی ممنون peaceعزیز بابت توضیحاتت
    خواهش میکنم عزیزم، آره متاسفانه تا این لحظه برای متاتریدر 5 به صورت رایگان چیزی پیدا نکردم، حالا همچنان براتون سرچ میکنم اگر چیزی پیدا کردم در تاپیک "اندیکاتور های متاتریدر" پست میکنم، سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

20. 4 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 21 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 21 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع