صفحه 329 از 434 نخستنخست ... 229279319327328329330331339379429 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 3,281 به 3,290 از 4338

موضوع: پلتفرم معاملاتی متاتریدر

8,676 بار در 1,515 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1175 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط sadegh gh نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر مدتی است که روبو فارکس منم در متاتریدر چهار وصل نمیشه باید چیکار کرد که وصل بشه ؟
    درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، بله متاسفانه متاتریدر روبو از همون روز های اولی که محدودیت ها اعمال شد، فیلتره، اما متاتریدر بروکر آلپاری همچنان بدون فیلتر داره کار میکنه، در مورد اتصال به متاتریدر یا روبو هم میتونید پست های بنده و عزیزان رو در تاپیک "بررسی بروکر ها" مطالعه کنید تا اطلاعات مفیدی رو کسب کنید، سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

2. 4 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

Mohammad.Hashemi آواتار ها
    2,779 بار در 666 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 87 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام امین جان منظورتون از پروکسی همین برنامه every proxy و برنامه های مشایه اونه که فیلتر*شکن گوشی رو میندازن روی لبتاب؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط Peace نمایش پست ها
    درود به شما دوست عزیزم، میتونید از پروکسی ها استفاده کنید، در تاپیک "بررسی بروکر ها" پست ها بنده و عزیزان رو مطالعه بفرمایید تا اطلاعات مفیدی رو کسب کنید، سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

هوش و استعداد خاصی لازم نیست تا به یک معامله گر سوداور در بلندمدت تبدیل شوید.هیچ ابزار خاصی به جز ذهنی رام و متعادل نیاز نیست.

4. یک کاربر برای این پست سودمند از Mohammad.Hashemi عزیز تشکر کرده اند:

Mohammad.Hashemi آواتار ها
    2,779 بار در 666 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 87 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    متاتریدر روبو برای من با اینترنت هات اسپات همراه اول وصل میشه پینگ خوبی هم داره ولی مرتب قطع و وصل میشه خیلی رو مخه
    درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، بله متاسفانه متاتریدر روبو از همون روز های اولی که محدودیت ها اعمال شد، فیلتره، اما متاتریدر بروکر آلپاری همچنان بدون فیلتر داره کار میکنه، در مورد اتصال به متاتریدر یا روبو هم میتونید پست های بنده و عزیزان رو در تاپیک "بررسی بروکر ها" مطالعه کنید تا اطلاعات مفیدی رو کسب کنید، سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

هوش و استعداد خاصی لازم نیست تا به یک معامله گر سوداور در بلندمدت تبدیل شوید.هیچ ابزار خاصی به جز ذهنی رام و متعادل نیاز نیست.

6. یک کاربر برای این پست سودمند از Mohammad.Hashemi عزیز تشکر کرده اند:

946 بار در 74 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، برنامه های شبیه ساز میتونن بسیار مفید واقع بشن، اما دوست عزیزم، جناب امینو در یکی از ویدیو ها فرمودن: "مواظب باشید و سرعت شبیه ساز رو همراه و همگام با مارکت تنظیم کنید" ( به قولی سرعت شبیه ساز رو بالا نبرید که بعدا، لایو مارکت واستون خسته کننده باشه)، با حفظ یه سری مسائل این چنینی میتونید استفاده های مفیدی از این نرم افزار ها ببرید، برنامه های شبیه ساز مختلفی وجود دارن، تقریبا برای هر پلتفرم معاملاتی ما یه شبیه ساز معروف و مناسب داریم، که اگر خواستید امر بفرمایید تا خدمتتون معرفی کنم، سلامت و شاد باشید دوست گرامی.
    سلام وقت شما هم بخیر ممنون از راهنماییتون با توجه به برنامه کاری ام تا ساعت 7 عصر امکان ترید برای من وجود ندارد برای همین می خوام از شبیه ساز با سرعت استاندارد بازار استفاده کنم.من با متاتریدر 4 کار می کنم ممنون می شم در صورت امکان معرفی نمایید.

8. 2 کاربر برای این پست سودمند از alisabet35 عزیز تشکر کرده اند:

hassan47 آواتار ها
    3,099 بار در 734 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 19 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک

Question بایگانی تمرینات بصورت فراکتالی template و profile

سلام روز عالی متعالی
    تا حالا تصویر هر تمرین را بهش شماره میدادم و در پوشه اون درس بایگانی میکرم. ولی برای مراجعه بعدی برای فرکتال کردن قابل استفاده نیست.
    میخوام ازاین به بعد
    1- یک شاخص روش بزارم مثلا آبجکت n3 و شماره بهش بدم (تصویر 1)
    2- از اونجا که منوی object با کلید روی هر ستونش سورت میشه میتونم با show کردن مثلا54471 02text یراست برم روی هموم محل
    3-و با vline بدون پرش نگرش دارم وبرم تایم پایین.

سوال :
    1-راه بهتری سراغ دارید؟
    2-اگر فایل کاری شامل چند تب باشه h4.h1.m15 و... صفحه کار من کجا سیو میشه ؟profile؟یا template (تصویر2) آیا 5 تا تب تصویر یک پروفایله؟
    3-چطور میتونم از آن بایگانی و بکاب بگیرم مثلا تمرینات فایل 53
    4-object هر تب جداست مثلا m15 از 1h اگر بخوام در تمام تب ها دنبالش بگردم باید object همه تب ها یجا باشه که نیست . بجر تک تک گشتن راه دیگه ای هست؟
    5-ستون window با مقدار0 چه کارایی داره؟
    تصویر 1:

تصویر2:

سپاس
    ویرایش توسط hassan47 : 02-03-2023 در ساعت 14:00
    پس از هر موفقیت مدتی ساکت باش و فکر کن. موفقیت بعدی، نه با تکیه بر موفقیت قبلی،بلکه بر پایه آن سکوت و تأمل ساخته می شود.

(پیتر دراکر)

10. یک کاربر برای این پست سودمند از hassan47 عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 1175 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط alisabet35 نمایش پست ها
    سلام وقت شما هم بخیر ممنون از راهنماییتون با توجه به برنامه کاری ام تا ساعت 7 عصر امکان ترید برای من وجود ندارد برای همین می خوام از شبیه ساز با سرعت استاندارد بازار استفاده کنم.من با متاتریدر 4 کار می کنم ممنون می شم در صورت امکان معرفی نمایید.
    درود دوباره خدمت شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، بله برای متاتریدر 4، میتونید از اکسپرت soft4fx استفاده کنید، میتونید توی گوگل سرچ کنید و دانلود بفرمایید، در مورد آموزش ها و نحوه راه اندازی این اکسپرت هم، میتونید در آپارات "نحوه استفاده از soft4fx" رو سرچ کنید تا اطلاعات مفیدی رو کسب کنید، سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

12. 3 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 1175 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad.Hashemi نمایش پست ها
    سلام امین جان منظورتون از پروکسی همین برنامه every proxy و برنامه های مشایه اونه که فیلتر*شکن گوشی رو میندازن روی لبتاب؟
    درود دوباره خدمت شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، نه صرفا اون، اما میتونید پست های بنده رو در تاپیک "بررسی بروکرها" مطالعه بفرمایید، اونجا توضیح دادم که از کجا باید شروع کنید و چه آموزش هایی رو باید ببینید، امیدوارم مثمر ثمر واقع بشه، سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

14. 3 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

hamidxan آواتار ها
    602 بار در 89 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام
    من تمرینات 100 تایی رو در متاتریدر5 در برگه ای بر روی جفت ارز eurusd انجام دادم.
    نیاز هست که بر روی همان تمرینات تمرینات دیگری نیز انجام دهم ولی متاسفانه الان در هنگام تعویض تایم فریم کندلها تفاوتی نمی کنند و تایم فریم عوض نمی شود.آیا دوستان راهکاری برای این مشکل دارند؟
    در صورت بستن این برگه کل تمریناتم حذف خواهد شد؟
    ممنون میشم اگر دوستان راهنمایی فرمایند
    بجای لعن و نفرین تاریکی شمعی روشن کنیم.

16. یک کاربر برای این پست سودمند از hamidxan عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 1175 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamidxan نمایش پست ها
    سلام
    من تمرینات 100 تایی رو در متاتریدر5 در برگه ای بر روی جفت ارز eurusd انجام دادم.
    نیاز هست که بر روی همان تمرینات تمرینات دیگری نیز انجام دهم ولی متاسفانه الان در هنگام تعویض تایم فریم کندلها تفاوتی نمی کنند و تایم فریم عوض نمی شود.آیا دوستان راهکاری برای این مشکل دارند؟
    در صورت بستن این برگه کل تمریناتم حذف خواهد شد؟
    ممنون میشم اگر دوستان راهنمایی فرمایند
    درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، دوست عزیزی، مشابه سوال شما رو فکر میکنم توی همین تاپیک پرسیده بودن، و عزیزان لطف کردن و نظراتشون رو گفتن، لطفا مطالعه بفرمایید، امیدوارم مثمر ثمر واقع بشه و مشکلتون حل شه، اما اگر دیدید اون راه کار ها هم، چاره ساز نیست، باید از اتصالتون به متاتریدر اطمینان حاصل کنید، و محض احتیاط توصیه میکنم اون تمرین رو که فرمودید انجام دادید، برای انیکه حذف نشه میتونید به صورت تمپلت سیو کنید که اگر احیانا مجبور شدید متا رو یه بار دیگه نصب کنید مشکلی پیش نیاد، سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

18. 4 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

1,942 بار در 472 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 20 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام دوستان ... وقتی گذشته مارکت را دارم دنبال میکنم ، چکار کنم که با عوض کردن تایم فریم دوباره نمودار نیاد اول کار ... البته اون دو دکمه مربوط به آخرین کندل و آورده شدن نمودار به اول هم غیر فعال کردم ....ممنونم ...

20. 2 کاربر برای این پست سودمند از ehsan51 عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 21 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 21 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع