صفحه 329 از 434 نخستنخست ... 229279319327328329330331339379429 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 3,281 به 3,290 از 4334

موضوع: پلتفرم معاملاتی متاتریدر

946 بار در 74 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام
    اگه از دوستان کسی تجربه کار با شبیه ساز را دارد ممنون می شم به من هم معرفی کنند

2. 2 کاربر برای این پست سودمند از alisabet35 عزیز تشکر کرده اند:

8,669 بار در 1,515 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1168 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط alisabet35 نمایش پست ها
    سلام
    اگه از دوستان کسی تجربه کار با شبیه ساز را دارد ممنون می شم به من هم معرفی کنند
    درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، برنامه های شبیه ساز میتونن بسیار مفید واقع بشن، اما دوست عزیزم، جناب امینو در یکی از ویدیو ها فرمودن: "مواظب باشید و سرعت شبیه ساز رو همراه و همگام با مارکت تنظیم کنید" ( به قولی سرعت شبیه ساز رو بالا نبرید که بعدا، لایو مارکت واستون خسته کننده باشه)، با حفظ یه سری مسائل این چنینی میتونید استفاده های مفیدی از این نرم افزار ها ببرید، برنامه های شبیه ساز مختلفی وجود دارن، تقریبا برای هر پلتفرم معاملاتی ما یه شبیه ساز معروف و مناسب داریم، که اگر خواستید امر بفرمایید تا خدمتتون معرفی کنم، سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

4. 4 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

javad.1 آواتار ها
    956 بار در 111 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام دوستان عزیز من ی مدت از ترید دور بودم و الان احتمالا متاتریدر مثل همه چیز فیلتر شده دوستان چ جوری وصل میشن لطفا ی راه اسون و مطمعن ک قطع و وصل نشه بگین مرسی

6. یک کاربر برای این پست سودمند از javad.1 عزیز تشکر کرده اند:

sadegh haghgoou آواتار ها
    1,099 بار در 152 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط javad.1 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز من ی مدت از ترید دور بودم و الان احتمالا متاتریدر مثل همه چیز فیلتر شده دوستان چ جوری وصل میشن لطفا ی راه اسون و مطمعن ک قطع و وصل نشه بگین مرسی
    سلام وقت بخیر مدتی است که روبو فارکس منم در متاتریدر چهار وصل نمیشه باید چیکار کرد که وصل بشه ؟
    . Work hard in silence, let your success be the noise

8. 3 کاربر برای این پست سودمند از sadegh haghgoou عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 1168 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط javad.1 نمایش پست ها
    درود به شما دوست عزیزم، میتونید از پروکسی ها استفاده کنید، در تاپیک "بررسی بروکر ها" پست ها بنده و عزیزان رو مطالعه بفرمایید تا اطلاعات مفیدی رو کسب کنید، سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

10. 4 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 1168 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط sadegh gh نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر مدتی است که روبو فارکس منم در متاتریدر چهار وصل نمیشه باید چیکار کرد که وصل بشه ؟
    درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، بله متاسفانه متاتریدر روبو از همون روز های اولی که محدودیت ها اعمال شد، فیلتره، اما متاتریدر بروکر آلپاری همچنان بدون فیلتر داره کار میکنه، در مورد اتصال به متاتریدر یا روبو هم میتونید پست های بنده و عزیزان رو در تاپیک "بررسی بروکر ها" مطالعه کنید تا اطلاعات مفیدی رو کسب کنید، سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

12. 4 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

Mohammad.Hashemi آواتار ها
    2,749 بار در 664 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 87 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام امین جان منظورتون از پروکسی همین برنامه every proxy و برنامه های مشایه اونه که فیلتر*شکن گوشی رو میندازن روی لبتاب؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط Peace نمایش پست ها
    درود به شما دوست عزیزم، میتونید از پروکسی ها استفاده کنید، در تاپیک "بررسی بروکر ها" پست ها بنده و عزیزان رو مطالعه بفرمایید تا اطلاعات مفیدی رو کسب کنید، سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

هوش و استعداد خاصی لازم نیست تا به یک معامله گر سوداور در بلندمدت تبدیل شوید.هیچ ابزار خاصی به جز ذهنی رام و متعادل نیاز نیست.

14. یک کاربر برای این پست سودمند از Mohammad.Hashemi عزیز تشکر کرده اند:

Mohammad.Hashemi آواتار ها
    2,749 بار در 664 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 87 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    متاتریدر روبو برای من با اینترنت هات اسپات همراه اول وصل میشه پینگ خوبی هم داره ولی مرتب قطع و وصل میشه خیلی رو مخه
    درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، بله متاسفانه متاتریدر روبو از همون روز های اولی که محدودیت ها اعمال شد، فیلتره، اما متاتریدر بروکر آلپاری همچنان بدون فیلتر داره کار میکنه، در مورد اتصال به متاتریدر یا روبو هم میتونید پست های بنده و عزیزان رو در تاپیک "بررسی بروکر ها" مطالعه کنید تا اطلاعات مفیدی رو کسب کنید، سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

هوش و استعداد خاصی لازم نیست تا به یک معامله گر سوداور در بلندمدت تبدیل شوید.هیچ ابزار خاصی به جز ذهنی رام و متعادل نیاز نیست.

16. یک کاربر برای این پست سودمند از Mohammad.Hashemi عزیز تشکر کرده اند:

946 بار در 74 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، برنامه های شبیه ساز میتونن بسیار مفید واقع بشن، اما دوست عزیزم، جناب امینو در یکی از ویدیو ها فرمودن: "مواظب باشید و سرعت شبیه ساز رو همراه و همگام با مارکت تنظیم کنید" ( به قولی سرعت شبیه ساز رو بالا نبرید که بعدا، لایو مارکت واستون خسته کننده باشه)، با حفظ یه سری مسائل این چنینی میتونید استفاده های مفیدی از این نرم افزار ها ببرید، برنامه های شبیه ساز مختلفی وجود دارن، تقریبا برای هر پلتفرم معاملاتی ما یه شبیه ساز معروف و مناسب داریم، که اگر خواستید امر بفرمایید تا خدمتتون معرفی کنم، سلامت و شاد باشید دوست گرامی.
    سلام وقت شما هم بخیر ممنون از راهنماییتون با توجه به برنامه کاری ام تا ساعت 7 عصر امکان ترید برای من وجود ندارد برای همین می خوام از شبیه ساز با سرعت استاندارد بازار استفاده کنم.من با متاتریدر 4 کار می کنم ممنون می شم در صورت امکان معرفی نمایید.

18. 2 کاربر برای این پست سودمند از alisabet35 عزیز تشکر کرده اند:

hassan47 آواتار ها
    3,047 بار در 721 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 18 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک

Question بایگانی تمرینات بصورت فراکتالی template و profile

سلام روز عالی متعالی
    تا حالا تصویر هر تمرین را بهش شماره میدادم و در پوشه اون درس بایگانی میکرم. ولی برای مراجعه بعدی برای فرکتال کردن قابل استفاده نیست.
    میخوام ازاین به بعد
    1- یک شاخص روش بزارم مثلا آبجکت n3 و شماره بهش بدم (تصویر 1)
    2- از اونجا که منوی object با کلید روی هر ستونش سورت میشه میتونم با show کردن مثلا54471 02text یراست برم روی هموم محل
    3-و با vline بدون پرش نگرش دارم وبرم تایم پایین.

سوال :
    1-راه بهتری سراغ دارید؟
    2-اگر فایل کاری شامل چند تب باشه h4.h1.m15 و... صفحه کار من کجا سیو میشه ؟profile؟یا template (تصویر2) آیا 5 تا تب تصویر یک پروفایله؟
    3-چطور میتونم از آن بایگانی و بکاب بگیرم مثلا تمرینات فایل 53
    4-object هر تب جداست مثلا m15 از 1h اگر بخوام در تمام تب ها دنبالش بگردم باید object همه تب ها یجا باشه که نیست . بجر تک تک گشتن راه دیگه ای هست؟
    5-ستون window با مقدار0 چه کارایی داره؟
    تصویر 1:

تصویر2:

سپاس
    ویرایش توسط hassan47 : 02-03-2023 در ساعت 14:00
    پس از هر موفقیت مدتی ساکت باش و فکر کن. موفقیت بعدی، نه با تکیه بر موفقیت قبلی،بلکه بر پایه آن سکوت و تأمل ساخته می شود.

(پیتر دراکر)

20. یک کاربر برای این پست سودمند از hassan47 عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 29 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 29 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع