صفحه 317 از 434 نخستنخست ... 217267307315316317318319327367417 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 3,161 به 3,170 از 4334

موضوع: پلتفرم معاملاتی متاتریدر

ALI-KT آواتار ها
    4,044 بار در 770 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 148 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Peace نمایش پست ها
    درود بر شما سرکار خانم elnaz.s، از اونجایی که فرمودید بین ema و sma خیلی تفاوتی ایجاد نشد، ممکنه به خاطر زوم چارتتون باشه، من خودم شخصا با تریدینگ ویو خیلی راحت نیستم، یه مقدار رابط کاربریش برام مشکل سازه، مخصوصا این قضیه زوم در تریدینگ ویو، شما در متا نمیتونید چارت رو به هر اندازه ای که دوست دارید زوم کنید، اما در تریدینگ ویو، مثل فوتوشاپ میشه چارت رو کوچیک بزرگ کرد، به هر اندازه ای که بخوایید! حالا میتونید یه مقدار با گزینه های Scale و appearance کار کنید، تا به اون زومی که دوست دارید برسید، امیدوارم مشکلتون هر چه سریع تر حل شه، سلامت و شاد باشید.
    درود ممنونم از راهنماییت
    فکر میکردم تمپلت فقط برای متاتریدر باشه
    تمپلت رو سیو کردم فقط نمیدونم چجوری عوضش کنم
    چون تو قسمت color theme که عوض میکنم تم هارو فقط رنگاییی که واسه چارت تغییر داده باشی مثل بک گراند یا رنگ کندلا یا هرچی که مربوط به رنگ هست عوض میشه ولی اسکیل تغییر توش ایجاد نمیشه
    ز جای خاصی باید تمپلتمو انتخاب کنم
    یا اصلا شاید سیوکردن تمپلت فقط رنگهای چارتو سیو میکنه واسه اسکیلش باید پریمیوم بخری ؟
    اشتباه این یکی پستتونو ریپلای کردم

چون من کلا برای لایو دیدن مارکت تو تریدینگ ویو راحت ترم
    بعد وقتی چارتهارو عوض میکنم دوباره باید هرکدومو از اول اسکیلشو بکنم زومی که راحتم
    رو مخه این داستان
    سپاااس
    ویرایش توسط ALI-KT : 01-11-2023 در ساعت 21:27

2. 3 کاربر برای این پست سودمند از ALI-KT عزیز تشکر کرده اند:

58 بار در 19 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    دوستان سلام امیدوارم حالتون خوب باشه
    من یه مشکلی با متاتزیدر 4 دارم. در تایم فریم 1 دقیقه نمیتونم قبل از 3 نوامبر رو ببینم. آیا راهی هست که بتونم قبل از 3 نوامبر 2022 رو ببینم؟
    ممنون

4. 3 کاربر برای این پست سودمند از h2087 عزیز تشکر کرده اند:

fxhadi آواتار ها
    6,987 بار در 2,192 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1376 پست
    برچسب زده شده
    در 6 تاپیک
    سلام خدمت دوستان عزیز
    توی متاتریدر 5 وقتی پوزیشن باز میکنی و میخوای دومین پوزیشن رو هم باز کنی حجم معامله روی پوزیشن اولی اضافه میشه و میانگین ورود اول و دومت میزاره نقطه ورود رو، چجوری میتونم این رو لغو کنم و مثل متاتریدر 4 پوزیشن گیری کنم

ممنون میشم راهنمایی کنید
    مرد دانا حاکم بر ذهن خود است و مرد نادان، اسیر آن

6. 3 کاربر برای این پست سودمند از fxhadi عزیز تشکر کرده اند:

8,669 بار در 1,515 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1168 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط ALI-KT نمایش پست ها
    درود ممنونم از راهنماییت
    فکر میکردم تمپلت فقط برای متاتریدر باشه
    تمپلت رو سیو کردم فقط نمیدونم چجوری عوضش کنم
    چون تو قسمت color theme که عوض میکنم تم هارو فقط رنگاییی که واسه چارت تغییر داده باشی مثل بک گراند یا رنگ کندلا یا هرچی که مربوط به رنگ هست عوض میشه ولی اسکیل تغییر توش ایجاد نمیشه
    ز جای خاصی باید تمپلتمو انتخاب کنم
    یا اصلا شاید سیوکردن تمپلت فقط رنگهای چارتو سیو میکنه واسه اسکیلش باید پریمیوم بخری ؟
    اشتباه این یکی پستتونو ریپلای کردم

چون من کلا برای لایو دیدن مارکت تو تریدینگ ویو راحت ترم
    بعد وقتی چارتهارو عوض میکنم دوباره باید هرکدومو از اول اسکیلشو بکنم زومی که راحتم
    رو مخه این داستان
    سپاااس
    درود به شما دوست عزیزم امیدوارم حالتون عالی باشه، راستش نمیدونم برای اون قابلیت احتیاج به خرید نسخه premium هست یا نه! اما تپلت در بخواید انتخاب کنید، اون بالا یه گزینه داره، آیکونش گرد هست، ماوس رو ببرید روش مینویسه Switch template، از اونجا عوض میکنن، ولی اگر Scale با سیو کردن تمپلت و عوض کردن جفت عرض یکی نمیمونه این مشکل به قول معروف پیکربندی پلتفرم هست! منم بزرگترین مشکلم با تریدینگ ویو همین بحث زوم و Scale هست، منطقی نیست شما با چارت قیمت مثل عکس توی فوتوشاپ کار کنید، یعنی توی تریدینگ ویو میشه چارت رو اینقدر بزرگ یا کوچیک کرد، که اصلا نشه تشخصی داد کجا هستیم!
    به هر حال امیدوارم مشکلتون حل شه دوست گرامی، سلامت و شاد باشید.

8. 5 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 1168 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط h2087 نمایش پست ها
    دوستان سلام امیدوارم حالتون خوب باشه
    من یه مشکلی با متاتزیدر 4 دارم. در تایم فریم 1 دقیقه نمیتونم قبل از 3 نوامبر رو ببینم. آیا راهی هست که بتونم قبل از 3 نوامبر 2022 رو ببینم؟
    ممنون
    درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، در قسمت Tools گزینه Option و بعد سربرگ chart، اونجا تعداد کندل ها رو ببرید بالا، اگر بذارید روی 250,000 نشون میده! ولی بدونید هر چه تعداد کندل ها بالاتر، دیتا بیشتری باید دانلود کنه و ممکنه یه مقدار سرعت متا بیاد پایین، ولی اگر اینترنت و سیستم قدرتمندی دارید جایه نگرانی نیست، امیدوارم سلامت و شاد باشید.

10. 6 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

DR-ali آواتار ها
    6,119 بار در 1,522 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 379 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، در قسمت Tools گزینه Option و بعد سربرگ chart، اونجا تعداد کندل ها رو ببرید بالا، اگر بذارید روی 250,000 نشون میده! ولی بدونید هر چه تعداد کندل ها بالاتر، دیتا بیشتری باید دانلود کنه و ممکنه یه مقدار سرعت متا بیاد پایین، ولی اگر اینترنت و سیستم قدرتمندی دارید جایه نگرانی نیست، امیدوارم سلامت و شاد باشید.
    درود بر اقا امین عزیز امیدوارم که عالی باشید
    برادر من این کارو میکنم ولی دانلود نمیشه

چ باید کرد؟
    همه عمر بر ندارم / سر از این خمار مستی

12. 3 کاربر برای این پست سودمند از DR-ali عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 1168 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط DR-ali نمایش پست ها
    درود بر اقا امین عزیز امیدوارم که عالی باشید
    برادر من این کارو میکنم ولی دانلود نمیشه

چ باید کرد؟
    درود به جناب DR-ali بزرگوار، امیدوارم حالتون عالی باشه، من راستش این کار رو انجام نمیدم، شخصا اون جفت ارزی که میخوام رو، روی چارت میندازم بعد میرم تایم فریم بالا ( حالا روزانه، هفتگی یا ماهانه) اینطوری متاتریدر خودش هر چی دیتا باشه دانلود میکنه، بعد از همون طریق option و سربرگ chart تعداد کندل رو میبرم بالا که تا اونجایی که میخوام رو نشون بده، حالا این مدلی که شما در تصویر نشون دادید، معمولا واسه چارت آفلاین دیتا دانلود میکنن، اما قاعدتا باید بشه، اگر نمیشه، اتصال به اینترنت رو حتما چک بفرمایید، و ببینید دیتا جدید به چارت اضافه میشه یا نه، اگر نشد، احتمالا با تغییر فیلترشکن یا IP مشکل حل شه، اگر هم نشد، متاتریدر رو باید یه بار دیگه نصب کنید، شاید فایروال سیستم اتصال رو بلاک کرده، باشه، راستش خیلی احتمالات هست! ولی خب امیدوارم مشکل حل شه، من خودم شخصا چندتا متاتریدر روی سیستم دارم، از بروکر های مختلف هر کدوم جواب نده، سریع میرم سراغ بعدی، امیدوارم سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

14. 6 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

DR-ali آواتار ها
    یاد شده
    در 379 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    درود به جناب DR-ali بزرگوار، امیدوارم حالتون عالی باشه، من راستش این کار رو انجام نمیدم، شخصا اون جفت ارزی که میخوام رو، روی چارت میندازم بعد میرم تایم فریم بالا ( حالا روزانه، هفتگی یا ماهانه) اینطوری متاتریدر خودش هر چی دیتا باشه دانلود میکنه، بعد از همون طریق option و سربرگ chart تعداد کندل رو میبرم بالا که تا اونجایی که میخوام رو نشون بده، حالا این مدلی که شما در تصویر نشون دادید، معمولا واسه چارت آفلاین دیتا دانلود میکنن، اما قاعدتا باید بشه، اگر نمیشه، اتصال به اینترنت رو حتما چک بفرمایید، و ببینید دیتا جدید به چارت اضافه میشه یا نه، اگر نشد، احتمالا با تغییر فیلترشکن یا IP مشکل حل شه، اگر هم نشد، متاتریدر رو باید یه بار دیگه نصب کنید، شاید فایروال سیستم اتصال رو بلاک کرده، باشه، راستش خیلی احتمالات هست! ولی خب امیدوارم مشکل حل شه، من خودم شخصا چندتا متاتریدر روی سیستم دارم، از بروکر های مختلف هر کدوم جواب نده، سریع میرم سراغ بعدی، امیدوارم سلامت و شاد باشید دوست گرامی.
    مچکرم امین جان
    الان راهکار شمارم انجام دادم نشد قبلا حمید جان و اویس عزیز جناب عمو باقی هم گفتن چی کنم مراحل رو رفتم نشد ولی الان متا5 رو امتحان کردم تو تایم فریم 4 ساعته داره بهم تا 1993 رو دیتا میده که کارم رو را میندازه و به موقعش یاد میگرم چطور دیتا اضافه کنم

شاد باشید

16. 3 کاربر برای این پست سودمند از DR-ali عزیز تشکر کرده اند:

DR-ali آواتار ها
    یاد شده
    در 379 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    درود دوستان
    تو متا5 من تایم فریم عوض میکنم نمیشه

@amoo baghi @oveys @ @Peace @M.T.z
    ویرایش توسط DR-ali : 01-12-2023 در ساعت 12:02

18. 4 کاربر برای این پست سودمند از DR-ali عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 1168 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط DR-ali نمایش پست ها
    درود دوستان
    تو متا5 من تایم فریم عوض میکنم نمیشه

@amoo baghi @oveys @ @Peace @M.T.z
    والا من تا حالا به همچین مشکلی بر نخوردم، راستش نمیدونم دقیقا باید چیکار کرد، اما تنها چیزی که به ذهنم میرسه، اینه که یه بار نرم افزار رو پاک کنید و دوباره نصبش کنید، شاید درست بشه، اگر فقط همین تایم فریم باشه و همین جفت ارز، خب مشکل از دیتا پروایدر هست، اما اگر برای همه اینجوریه، که خب مشکل میتونه از اینترنت هم باشه، یه چیزی درباره متاتریدر اینه که، یه مقدار کند نسبت به تغییرات اتصال و عدم اتصال واکنش نشون میده، مثلا اینترنت برای 20 ثانیه قطع میشه، اما اون پایین که خودتون هم مشخص کردید نمی نویسه disconnect ! راستش چیزی دیگه ای به ذهنم نمیرسه! اگر بقیه دوستان هم راهنمایی بفرمایند بنده هم استفاده میکنم، فقط امیدوارم هر چه سریع تر مشکلتون حل شه، سلامت و شاد باشید.

20. 7 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 38 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 38 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع