صفحه 245 از 433 نخستنخست ... 145195235243244245246247255295345 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 2,441 به 2,450 از 4329

موضوع: پلتفرم معاملاتی متاتریدر

MeysamA آواتار ها
    518 بار در 104 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام دوستان گرامی

دوستان من میخوام دیتای تایم 1 دقیقه رو در سالهای گذشته وارد متا 4 کنم چطور میتونم انجام بدم ؟ برای بررسی در گذشته چارت نهایت تا برج 7 سال 2022 میاره برام و بیشتر لود نمیکنه ... ممنون میشم راهنمایی کنید .

با تشکر

<< برای اینکه تغییر اتفاق بیفتد باید به آگاهی رسید >>

39 بار در 14 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    دوستان امروز به یه مساله بسیار نگران کننده در متاتریدر4 برخورد کردم امروزمن با توجه رسیدن قیمت به مقاومت تایم روزانه و تاییدیه های تکنیکالی پوزیشن سل در 4 پارت در یورو یو اس دی گرفتم و برای همه استاپ لاس و تیک پروفیت گذاشتم و رفتم اما در کمال ناباوری در اون کندل شارپ که تایم 1 دقیقه میبینید هیچکدام از تی پی ها به درستی عمل نکرد و برنامه حدود 60 پیپ پایین تر پوزیشن های منو بست درسته که این اشتباه به نفع من شد و من سود بیشتری از انچه میخواستم گرفتم اما این بسیار نگران کننده هست که نمیشه به تی پی ها و اس ال ها در نوسانات شدید بازار اصلا اعتماد کرد کافیه خلاف جهت پوزیشن این مشکل برای اس ال ها بوجود بیاد میتونه به راحتی یه حساب ریل نابود کنه این حساب منم با اینکه مبلع سنگینی نیست اما ریل بود و واقعا نگران امنیت این برنامه شدم
    تی پی ها من با خط های کوچک آبی و اس ال ها با خطهای کوچک قرمز تو عکس مشخصه اما ببینید که پوزیشن های من کجا بسته شد

3. یک کاربر برای این پست سودمند از largan57 عزیز تشکر کرده اند:

Behnambaziar آواتار ها
    3,907 بار در 640 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 49 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط largan57 نمایش پست ها
    دوستان امروز به یه مساله بسیار نگران کننده در متاتریدر4 برخورد کردم امروزمن با توجه رسیدن قیمت به مقاومت تایم روزانه و تاییدیه های تکنیکالی پوزیشن سل در 4 پارت در یورو یو اس دی گرفتم و برای همه استاپ لاس و تیک پروفیت گذاشتم و رفتم اما در کمال ناباوری در اون کندل شارپ که تایم 1 دقیقه میبینید هیچکدام از تی پی ها به درستی عمل نکرد و برنامه حدود 60 پیپ پایین تر پوزیشن های منو بست درسته که این اشتباه به نفع من شد و من سود بیشتری از انچه میخواستم گرفتم اما این بسیار نگران کننده هست که نمیشه به تی پی ها و اس ال ها در نوسانات شدید بازار اصلا اعتماد کرد کافیه خلاف جهت پوزیشن این مشکل برای اس ال ها بوجود بیاد میتونه به راحتی یه حساب ریل نابود کنه این حساب منم با اینکه مبلع سنگینی نیست اما ریل بود و واقعا نگران امنیت این برنامه شدم
    تی پی ها من با خط های کوچک آبی و اس ال ها با خطهای کوچک قرمز تو عکس مشخصه اما ببینید که پوزیشن های من کجا بسته شد
    سلام
    با کدوم بروکر کار میکنید؟جا به جای استاپ و تی پی در زمان اخبار که حرکات خیلی شارپی انجام میشه در حد چند پیپ طبیعیه،اما 60 پیپ خیلی اختلاف زیادیه و ضعف از بروکر شما هست
    بیرون ز تو نیست هر چه در عالم هست،،،در خود بطلب هر آنچه خواهی که توئی

5. 2 کاربر برای این پست سودمند از Behnambaziar عزیز تشکر کرده اند:

39 بار در 14 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Behnambaziar نمایش پست ها
    سلام
    با کدوم بروکر کار میکنید؟جا به جای استاپ و تی پی در زمان اخبار که حرکات خیلی شارپی انجام میشه در حد چند پیپ طبیعیه،اما 60 پیپ خیلی اختلاف زیادیه و ضعف از بروکر شما هست
    بروکر ویندزور ولی بعید میدونم مشکل از بروکر باشه

7. یک کاربر برای این پست سودمند از largan57 عزیز تشکر کرده اند:

محمدعلی حاجی زاده آواتار ها
    1,237 بار در 134 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    با سلام دوست عزیز اینو من دانلود کردم چرا باز و کار نمیکنه ؟

9. یک کاربر برای این پست سودمند از محمدعلی حاجی زاده عزیز تشکر کرده اند:

Mr.Ali آواتار ها
    2,245 بار در 388 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 6 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط MeysamA نمایش پست ها
    سلام دوستان گرامی

دوستان من میخوام دیتای تایم 1 دقیقه رو در سالهای گذشته وارد متا 4 کنم چطور میتونم انجام بدم ؟ برای بررسی در گذشته چارت نهایت تا برج 7 سال 2022 میاره برام و بیشتر لود نمیکنه ... ممنون میشم راهنمایی کنید .

با تشکر

درود و عرض ادب

منم همین مشکل رو داشتم از طریق مطالب این لینک برطرف شد :
    https://tejaratfx.com/past-market-pr...-metatrader-4/
    همه راههایی که شما رفتین و راههایی که نرفتین و راههایی که هنوز به ذهنتون نرسیده رو طی کردم "Amino"

11. 2 کاربر برای این پست سودمند از Mr.Ali عزیز تشکر کرده اند:

1 بار در ا پست از ایشان تشکر شده است.
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    پہلے، اس قسم کی تجارت صرف ان بروکرز کے لیے دستیاب تھی جو آپ کی جانب سے اسٹاک ایکسچینج میں تجارت کرتے تھے۔ اب اسٹاک مارکیٹ ہر اس شخص کے لیے دستیاب ہے جو اس پر تجارت کرنا چاہتا ہے۔ تجارتی پلیٹ فارم کو ڈاؤن لوڈ کرنا اور بروکر کے ساتھ اکاؤنٹ کھولنا کافی ہے۔

13. یک کاربر برای این پست سودمند از Banuchi عزیز تشکر کرده اند:

alieh آواتار ها
    2,733 بار در 426 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 13 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط largan57 نمایش پست ها
    پوزیشن شما درزمان اخبار مهم بوده که این اتفاق افتاده اگر تیپیها را دنبال کنید در کندل شارپ هستند که احتمالا چون اردری نبوده پایینتر بسته شده

15. یک کاربر برای این پست سودمند از alieh عزیز تشکر کرده اند:

478 بار در 195 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 4 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام به دوستان وقتتون به خیر
    دوستان من توی متاتریدر گذشته بازار رو بررسی میکنم مثلا یه بخشی از دیلی رو میارم 4 ساعته و یک ساعته و همینطور پایینتر تا 5 دقیقه میبینم اون بخش چارتو ولی میبرم یک دقیقه دیگه اون بخش از چارت نیست میخواستم ببینم این مشکل چطوری حل میشه ممنون میشم راهنمایی کنید

17. یک کاربر برای این پست سودمند از hossein.akbari عزیز تشکر کرده اند:

Fisherman آواتار ها
    1,625 بار در 259 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 22 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام دوستان چند وقته که من پوزیشن هام رو بعد از بسته شدن روی چارت برام نشون نمیده با آیکونن های کوچیک قرمز و آبی...از کجا میتونم درستش کنم تو متا4؟

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 15 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 15 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع