صفحه 6 از 31 نخستنخست ... 4567816 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 51 به 60 از 304

موضوع: ایچیموکو یک اندیکاتور مولتی تایم است ؟

3,048 بار در 76 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نه این عدد ثابت نیست . یه مربع های و لو 52 ( اگه از لایو بازار بزاری میشه78) بعد با فرض اینکه لو ثابت باشه و و قرار های از دست بدیم . بررسی کنید چند کندل دیگه های از دست میره و اسپن ب نزولی میشه ...

2. 20 کاربر برای این پست سودمند از Hami_110 عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نتیجه پوزیشنهای گذاشته شده :

USDCAD
    با 20 پیپ استاپ خورد . ریسک به ریوارد 1 به 8

AUDUSD .
    قبل از اینکه لو بخورد باید سقف بخورد . یعنی کندلها از اون لو مشخص شده یک پیپ هم نباید پایین تر برود
    100 پیپ

Brent
    حرکت کندلها به سمت کیجن . ورود در تایم پایین تر و تاپ شدن اسپن ب
    با 40 پیپ سود
    در صورتی که چیکو قیمت قطع کند میتوان سوئیچ پیش بینی کرد و برای حد سود مشخص شده دوم وارد پوزیشن شد و یا اگر پوزیشن اول نبستین میتونین ریسک فری کنید

تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده   

4. 28 کاربر برای این پست سودمند از Hami_110 عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    اگه منظروتون طول فلت 9 کیجنسن است برای این تحلیل ازو اون استفاده نکرم . اون کاربرد دیگه ای داره

اگه از متا 4 بخواهم مثال بزنم و بخوام مولتی تایم کار کنم دیگه 4 ساعته و دیلی نمیتونم براتون تحلیل لایو بزارم و فقط باید m15 , m30 و H1 کار کنم

اول تاپیک توضیح دادم که برای چی از متا 5 استفاده میکنیم . شما تو متا 4 نمیتوین از m5 مولتی تایم استفاده کنید ولی تو متا 5 میتویند از m6 استفاده کنید چون هم m3 دارید و هم m12

واقعا دانلود متا 5 اینقدر کار سختیه آیا !؟

6. 22 کاربر برای این پست سودمند از Hami_110 عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط sarsabz نمایش پست ها
    سلام عرض تشکر از اشتراک اطلاعات و دیدگا جدید در مورد ایچی. دو سوال داشتم. اول اینکه در تعیین های و لوی یک سوییچ معتبر(تارگت) آیا کندل های موجود درمحدوده کراس برابری هم لحاظ میشن؟ مثلا اگر یک کندل لانگ بالاترین های ماقبل خودش رو در محدد کراس برابری بشکنه آیا ترید از دست رفته؟ یا های جدید ملاک ادامه کار میشه؟ سوال دوم در توضیح موضوع نسبت حرکتی بین کیجن و قیمت توضیحات خلاصه شده و نامفهوم هست. آیا مقاله ای در این خصوص هست یا امکان توضیح بیشتر براتون مقدوره؟ ودر کل سپاس و تشکر مجدد
    سلام . خواهش میکنم
    اگه درست سوال تون متوجه شده شده باشم
    در سوئیچ بله . اگه کندلی محدوده 78 دوره رو بزنه تارگت تاچ شده و ترید رفته واز این روش نمیشه استفاده کرد ولی روشهای دیگه ای هست

اما سوال دوم متوجه سوال تون نشدم . اگه منظورتون حرکت کندلها به سمت کیجن و یا بر عکس باشه این روش هم دقیقا مثل سوئیج استفاده میکنم ئلی یک تایم پایین تر با استفاده از پیش بینی سوئیچ
    چون اگه قرار باشه کندل به سمت کیجن بره یعنی در تایم پایین تر کیجن میشه اسپن ب و اگه بتونیم سوئیچ درست حدس بزنیم کندلها باید های 52 دوره تاچ کنه ( اگه با شیفت 26 کومو حساب کنیم میشه های 78 دوره )

اگه سوال تون همین بود که باید رو سوئیچ مسلط شین ولی اگه سوالتون غیر این بود بفرمایید تا دوباره توضیح بدم

متاسفانه در این زمینه ها مقاله ای نیست و یا من ندیدم

8. 24 کاربر برای این پست سودمند از Hami_110 عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط sarsabz نمایش پست ها
    عرض سلام مجدد. یک سوال دیگه. در بررسی هام به کومو هایی برخوردم که اگر اشتباه نکرده باشم کراس برابری داشتن، شرط چیکو داشتن و شرط اسپن ا و کوالیتی ولی باز هم های و لوی 78 دوره نخورده بود. یا دقیق نخورده بود. و در پست های قبلی این تاپیک دیدم که شما فرمودید. لزومی نداره در هر سوییچی های و لوی بازار خورده بشه و در بازار سوییچ خیلی از کومو های فیک هست. اگر اینطور باشه کاملا گیج کنندس. امکان داره تعریف محکم تری از سوییچ یا کوموی معتبر یا محک قوی تری یا سر رشته ای برای برای بررسی بیشتر لطف کنید؟یا مقداری موضوع رو روشن تر کنید؟ سپاس از محبت شما

برای پاسخ دقیق تر لطفا یکی دو تا عکس از مواردی که میفرمایید بفرستید و نواحی مورد نظر رو مشخص کنید که تاریخ و زمان در چارت مشخص باشه . تا بررسی کنم و رو شکل پاسخ بدم .

10. 21 کاربر برای این پست سودمند از Hami_110 عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط ali.z نمایش پست ها
    متاسفانه امکان دانلود وجود نداره ! لطفا بررسی کنید
    چک کردم درست بود . شاید مشکل فیلتر شکن باشه
    در هر صورت بازم اگه نشد به همین ایدی تو تلگرام پیام بدین که براتون ارسال کنم

12. 19 کاربر برای این پست سودمند از Hami_110 عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Gajet نمایش پست ها
    فرقی نمیکنه فلت ما طولش چقدر باشه؟
    میشه لطفا مثال هایی بزنید که داخل تایم فریم های استاندار mt4 هم باشه
    اگه منظروتون طول فلت 9 کیجنسن است برای این تحلیل ازو اون استفاده نکرم . اون کاربرد دیگه ای داره

اگه از متا 4 بخواهم مثال بزنم و بخوام مولتی تایم کار کنم دیگه 4 ساعته و دیلی نمیتونم براتون تحلیل لایو بزارم و فقط باید m15 , m30 و H1 کار کنم

اول تاپیک توضیح دادم که برای چی از متا 5 استفاده میکنیم . شما تو متا 4 نمیتوین از m5 مولتی تایم استفاده کنید ولی تو متا 5 میتویند از m6 استفاده کنید چون هم m3 دارید و هم m12

14. 17 کاربر برای این پست سودمند از Hami_110 عزیز تشکر کرده اند:

sarsabz آواتار ها
    6,654 بار در 230 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام دوست. راستش خیلی خوشحال شدم تاپیک آپدیت شد مرسی که حمایت می کنید که البته این وضعیت شاید هماهنگ با اسم و عدد آیدی شما هم میشه به نوعی. اول اینکه از راهنمایی شما متوجه شدم که نهایتا هر تشخیصی باید صورت بگیره از همون تایم حالا هست(تایم سوییچ کومو). آخه مدتی رو در تلاش بودم تا از تایم بالا و بررسی شرایط کیجون و تنکن در حین کراس(26 تایی) سوییچ تایم پایین رو پیش بینی کنم. پس اگر برداشتم از کامنت شما درسته که دیگه وقت سرش نذارم و به همون سوییچ کومو و تایم حالا بپردازم. دوم اینکه من متاسفانه مواردی رو که تا به حال بررسی میکردم اصلا ثبت نکردم. ولی از این به بعد چشم. موارد خاصی رو که بر خوردم سعی می کنم اینجا اشتراک بذارم. و یه سوال... برای رسیدن به روش دقیق پیش بیی سوییچ تمرکز و بررسی رو روی کدوم قسمت بذارم؟ اعداد یا کراس ها یا شایدم یک اندی کاتور؟ در توضیحات قبلی متوجه شدم یک جا اشاره کردید که نهایتا از کوالیتی و تنکن +17 هم کار خاصی بر نمیاد. مشکل اینه که با محک کوالیتی ضریب خطا زیاده و حتی با کراس جابجایی با کراس 26 و 35 یا 26 و 52 به تجربه بنده مشکله از دست رفتن ترید و به موقع رسیدن حل میشه ولی پیش بینی قطعی جهت کراس نه.با تشکر

16. 10 کاربر برای این پست سودمند از sarsabz عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    واگرایی در ایچیموکو

http://file.academywave.com/Movie/fr...B%8C%DB%8C.pdf

18. 24 کاربر برای این پست سودمند از Hami_110 عزیز تشکر کرده اند:

267 بار در 11 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hami_110 نمایش پست ها

اینکه فرمودید کاربرد دیگه ای داره میشه بفرمایید چه کاربردی داره؟

20. 11 کاربر برای این پست سودمند از Gajet عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 13 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 13 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع