صفحه 3 از 31 نخستنخست 1234513 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 302

موضوع: ایچیموکو یک اندیکاتور مولتی تایم است ؟

3,004 بار در 76 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mir Tohid نمایش پست ها
    سلام و عرض ادب خدمت جناب داوودی عزیز.
    مواردی که کوالیتی از اسپن بی اومده بیرون هست روی چارت ولی درصد رخ دادنش کمه

توجه اتون رو به این دو مورد جالب هم جلب میکنم ( عکس زیر ):

احسنت
    همانطور که گفتی درصد رخ دادنش کمه مثل یه حالت استثنا میمونه .

پست بعدی راجع به اسپن ب و کوالیتی توضیح میدم که جواب سوالات قبلی هم باشه

2. 24 کاربر برای این پست سودمند از Hami_110 عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepehr نمایش پست ها
    سلام مجدد جناب داودی
    بنده چارت پوند به ینو گذاشتم جلوم تو تایم 1 ساعته. جاهایی که کوالیتی از اسپن آ زده بیرونو علامت زدم و رفتم تایم پایین ببینم چقد با سوئیچ کومو فاصله داره و های و لومون خورده یا نه.
    خیلی عقب نشینی کردم تو نمودار نشمردم چن تا مورد شد!!!
    جاهایی که کراس کوالیتی و اسپن آ توی تایم پایین میافته روی سوئیچ همه مواردی که دیدم رفته و های و لومونو زده و بهمون فرصت ورود هم داده.
    اما توی مواردی که با سوئیچ فاصله داریم چه فاصله مثبت چه منفی گاهی تارگتو دیده و گاهی کلا ندیده یا فرصت ورود نداده. اما بازم بعضی جاها فرصت داده و تارگتو دیده.
    الان خیلی سردرگمم نمیدونم دقیقا دنبال چی باشم.
    ممنون میشم یه راهنمایی کنید و مسیر بدین بهمون.
    سپاسگزارم

با سلام . ببخشید دیر جواب دادم
    اول اینکه خیلی خوبه بررسی میکنی و وقت میزاری و ودوم اینکه نباید زود ناامید بشی . با یه ساعت بررسی واقعا انتظار موفقیت چشمگیر نداشته باش
    باور کن نزدیک سه تا 4 ماه دارم با این اجزا ایچی زندگی میکنم تا تونستم یه خورده از مسائلش برام جا بیفته ...

اما بعد...
    کوالیتی با اسپن آ یا بهتر بگم با کومو چه حالت هایی میسازند :
    1- کوالیتی با اسپن آ : کوالیتی از اسپن آ میزنه بیرون که گفتیم تایم پایین سوئیچ داریم . آیا این برای ترید کافیه ؟ پاسخ : لازم هست ولی کافی نیست
    2- کوالیتی با اسپن آ مماس میشه خب از این چه استفاده ای میشه . ( باور کن سه ماه وقتم گرفت الان راحت دارم در اختیارتون میزارم ) . وقتی کوالیتی با اسپن آ مماس بشه یعنی اینکه تنکن و کیجن باهم کراس برابری داشته باشند و روی هم حرکت کنند که خیلی از این استفاده نمیکنیم چون پیش بینیش سخته ولی حالتی که تنکن و کیجن کراس برای میکنندو فلت میشوند یعنی اسپن آ فلت است و کوالیتی با اسپن آ مماس و فلت میشوند که حالت مورد نظر ما برای پیش بینی کراس در تایم بالاتر است چطور ؟ پاسخ : میدانیم اسپن آ میانگین تنکن و کیجن تایم بالاست و طبق تعریف اول فروم گفتیم ایچی اندیکاتور مولتی تایم است به این معنی که کومو تنکن و کیجن تایم بالاتره . خوب وقتی شما میدونی که اسپن آ فلت چه نتیجه ای میگیری ؟ غیر از اینکه تنکن و کیجن تایم بالا فلت است . خوب از این چه نتیجه ای میگیریم ؟ غیر از اینکه حتما باید تایم بالا تنکن و کیجن کراس کنند و فلت شوند

پس از تعاریف بالا میتوان نتیجه گرفت که میتوان کراس تنکن و کیجن را17 کندل جلوتر پیش بینی کرد . و ایا این برای ترید کافیه ؟ پاسخ لازم هست ولی کافی نیست

3- کوالیتی با اسپن ب مماس و فلت شوند که در این حالت هر دو شیفت به جلو شده اند ( برای بررسی راحت تر میتوانید یه فلت 52 با کیجن 26 بررسی کنید )
    در این حالت یعنی کراس 26 و 52 داریم که از این حالت خیلی استفاده ای خاصی میتوان کرد مثلا تنکن را 26 در نظر بگیریم و کیجن را 52 و همان پیش بینی سوئیچ و کراس را با این اعداد با ریتم های بزرگتر برای تارگت های بیشتر بدست آورد
    4- کوالیتی از اسپن ب بیرون بزند که خیلی کم اتفاق میافتد و معمولا سریع به داخل کومو برمیگردد و معمولا نشان دهنده ادامه مسیر است و نه تغییر مسیر حرکت
    5- کوالیتی با اسپن ب موازی شود . (حالت خاص برای کاربردهای خاص )

اینم یه مثال خوب شرایط بررسی کن با حالت دیگه مقایسه کن :

سه کندل زودتر سوئیچ نشون داده و این یعنی فرصت ترید برای زده شدن سوئیچ داریم

نکته :
    توضیحات بالا بی علت نیست به این معنی که هر جا زودتر فاصله سوئیچ با کوالیتی و اسپن آ تشخیص دادین نمیتونید با قطعیت وارد شوید (بلکه احتمال زده شدن بالاست ولی قطعی نیست با رعایت مدیریت سرمایه میتونید وارد شوید ) ولی اگه حالت های دیگه کوالیتی با اسپن آ و ب و چیکو رو در نظر بگیرید با اطمینان بیشتری میتوان ورود کنید

و همچنین بهتر است پیش بینی کراس و فلت کیجن 26 و کیجن 52 رو تا وقتی رو سوئیچ مسلط نشدید شروع نکنید

مقالات پیش بینی سوئیچ کومو و فلت کیجن و پیش بینی کراس میخواستم اینجا بزارم که امکان ارسال پی دی اف نیست . حالا سعی میکنم یه جا اپلود کنم و لینکشو بزارم که بیشتر بتونیم روی سوئیچ کومو و پیش بینی اون تمرکز کنیم .

موفق باشید
    تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده   
    ویرایش توسط Hami_110 : 05-12-2019 در ساعت 04:41

4. 42 کاربر برای این پست سودمند از Hami_110 عزیز تشکر کرده اند:

264 بار در 11 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hami_110 نمایش پست ها
    با سلام . ببخشید دیر جواب دادم
    اول اینکه خیلی خوبه بررسی میکنی و وقت میزاری و ودوم اینکه نباید زود ناامید بشی . با یه ساعت بررسی واقعا انتظار موفقیت چشمگیر نداشته باش
    باور کن نزدیک سه تا 4 ماه دارم با این اجزا ایچی زندگی میکنم تا تونستم یه خورده از مسائلش برام جا بیفته ...

اما بعد...
    کوالیتی با اسپن آ یا بهتر بگم با کومو چه حالت هایی میسازند :
    1- کوالیتی با اسپن آ : کوالیتی از اسپن آ میزنه بیرون که گفتیم تایم پایین سوئیچ داریم . آیا این برای ترید کافیه ؟ پاسخ : لازم هست ولی کافی نیست
    2- کوالیتی با اسپن آ مماس میشه خب از این چه استفاده ای میشه . ( باور کن سه ماه وقتم گرفت الان راحت دارم در اختیارتون میزارم ) . وقتی کوالیتی با اسپن آ مماس بشه یعنی اینکه تنکن و کیجن باهم کراس برابری داشته باشند و روی هم حرکت کنند که خیلی از این استفاده نمیکنیم چون پیش بینیش سخته ولی حالتی که تنکن و کیجن کراس برای میکنندو فلت میشوند یعنی اسپن آ فلت است و کوالیتی با اسپن آ مماس و فلت میشوند که حالت مورد نظر ما برای پیش بینی کراس در تایم بالاتر است چطور ؟ پاسخ : میدانیم اسپن آ میانگین تنکن و کیجن تایم بالاست و طبق تعریف اول فروم گفتیم ایچی اندیکاتور مولتی تایم است به این معنی که کومو تنکن و کیجن تایم بالاتره . خوب وقتی شما میدونی که اسپن آ فلت چه نتیجه ای میگیری ؟ غیر از اینکه تنکن و کیجن تایم بالا فلت است . خوب از این چه نتیجه ای میگیریم ؟ غیر از اینکه حتما باید تایم بالا تنکن و کیجن کراس کنند و فلت شوند

پس از تعاریف بالا میتوان نتیجه گرفت که میتوان کراس تنکن و کیجن را17 کندل جلوتر پیش بینی کرد . و ایا این برای ترید کافیه ؟ پاسخ لازم هست ولی کافی نیست

3- کوالیتی با اسپن ب مماس و فلت شوند که در این حالت هر دو شیفت به جلو شده اند ( برای بررسی راحت تر میتوانید یه فلت 52 با کیجن 26 بررسی کنید )
    در این حالت یعنی کراس 26 و 52 داریم که از این حالت خیلی استفاده ای خاصی میتوان کرد مثلا تنکن را 26 در نظر بگیریم و کیجن را 52 و همان پیش بینی سوئیچ و کراس را با این اعداد با ریتم های بزرگتر برای تارگت های بیشتر بدست آورد
    4- کوالیتی از اسپن ب بیرون بزند که خیلی کم اتفاق میافتد و معمولا سریع به داخل کومو برمیگردد و معمولا نشان دهنده ادامه مسیر است و نه تغییر مسیر حرکت
    5- کوالیتی با اسپن ب موازی شود . (حالت خاص برای کاربردهای خاص )

اینم یه مثال خوب شرایط بررسی کن با حالت دیگه مقایسه کن :

سه کندل زودتر سوئیچ نشون داده و این یعنی فرصت ترید برای زده شدن سوئیچ داریم

نکته :
    توضیحات بالا بی علت نیست به این معنی که هر جا زودتر فاصله سوئیچ با کوالیتی و اسپن آ تشخیص دادین نمیتونید با قطعیت وارد شوید (بلکه احتمال زده شدن بالاست ولی قطعی نیست با رعایت مدیریت سرمایه میتونید وارد شوید ) ولی اگه حالت های دیگه کوالیتی با اسپن آ و ب و چیکو رو در نظر بگیرید با اطمینان بیشتری میتوان ورود کنید

و همچنین بهتر است پیش بینی کراس و فلت کیجن 26 و کیجن 52 رو تا وقتی رو سوئیچ مسلط نشدید شروع نکنید

مقالات پیش بینی سوئیچ کومو و فلت کیجن و پیش بینی کراس میخواستم اینجا بزارم که امکان ارسال پی دی اف نیست . حالا سعی میکنم یه جا اپلود کنم و لینکشو بزارم که بیشتر بتونیم روی سوئیچ کومو و پیش بینی اون تمرکز کنیم .

موفق باشید
    سلام. ما اگر بعد از فلت شدن اسپن آ پیش بینی کنیم اسپن آ میخواد به کدوم سمت بره میشه در جهتش ترید کرد؟
    شما قانون 50 درصد رو استفاده میکنید؟ مثلا یک حرکت صعودی اتفاق افتاده و بعدش کیجن سن فلت شده. شما تشخیص میدید که اون کیجن سن فلت لمس میشه یا نه؟

6. 20 کاربر برای این پست سودمند از Gajet عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام /ببخشید دیر جواب دادم .
    اسپن آ رو من نمیتونم تشخیص بدم (شاید امکان پذیر باشه ولی من بلد نیستم ) ولی اسپن ب رو مولتی تایم تقریبی میشه پیش بینی کرد

اره این قانون 50 درصد که اصل ذات ایچی رو همین داستانه . روشهای مختلفی برای این وجود داره که ایا کندلها به سمت کیجن میرن یا کیجن به سمت کندلها حرکت میکنه . یکی از این روشها که من استفاده میکنم استفاده از اسپن ب
    همانطور که میدونید اسپن ب میشه کیجن تایم بالا و با استفاده از سوئیچ کومو در مواقع خاصی میشه این بدست اورد ولی در همه جا نمیشه

ان شالله یه مقاله در بحث تعادل دارم مینوسم که هنوز تحقیقاتم کامل نشده که سعی میکنم این موارد توش توضیح بدم

8. 31 کاربر برای این پست سودمند از Hami_110 عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    با سلام
    با عذر خواهی بابت تاخیر ارسال مقالات اولا صادقانه بعلت تنبلی و نداشتن جون کافی در ماه مبارک رمضان و در ثانی بعلت کارنکردن با سایتهای اپلود فایل

ایچیموکو یک اندیکاتور مولتی تایم است
    http://s3.picofile.com/file/83628995...D8%AA.pdf.html

پیش بینی سوئیچ کومو
    http://s4.picofile.com/file/83628995...D9%88.pdf.html

پیش بینی کیجن
    http://s3.picofile.com/file/83628998...D9%86.pdf.html

پیش بینی کراس
    http://s3.picofile.com/file/83628998...D8%B3.pdf.html

10. 55 کاربر برای این پست سودمند از Hami_110 عزیز تشکر کرده اند:

264 بار در 11 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hami_110 نمایش پست ها
    با سلام
    با عذر خواهی بابت تاخیر ارسال مقالات اولا صادقانه بعلت تنبلی و نداشتن جون کافی در ماه مبارک رمضان و در ثانی بعلت کارنکردن با سایتهای اپلود فایل

ایچیموکو یک اندیکاتور مولتی تایم است
    http://s3.picofile.com/file/83628995...D8%AA.pdf.html

پیش بینی سوئیچ کومو
    http://s4.picofile.com/file/83628995...D9%88.pdf.html

پیش بینی کیجن
    http://s3.picofile.com/file/83628998...D9%86.pdf.html

پیش بینی کراس
    http://s3.picofile.com/file/83628998...D8%B3.pdf.html
    سلام. اون مقاله ی تعادل (کیجن سن به کندل ها میرسه یا کندل ها به کیجن سن) جزو این مقاله ها هست یا در آینده ارسال میکنید؟

12. 23 کاربر برای این پست سودمند از Gajet عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام نه جز این نیست ان شالله چند تا مقاله دیگه دارم ولی هنوز کامل نشده

14. 26 کاربر برای این پست سودمند از Hami_110 عزیز تشکر کرده اند:

424 بار در 19 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 5 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام
    ممنون میشم اینو توضیح بدین
    چیکو قیمت را قطع نکرده به چه معناست؟

16. 20 کاربر برای این پست سودمند از hamid عزیز تشکر کرده اند:

424 بار در 19 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 5 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    و اینکه در صورت امکان اندیکاتور کراس برابریو واسمون بزارین

18. 21 کاربر برای این پست سودمند از hamid عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    اندیکاتور کراس برابری
    متا 4 :
    http://s4.picofile.com/file/83633152...Cross.ex4.html
    متا 5 :
    http://s3.picofile.com/file/8363315584/Cross.ex5.html
    رنگ قرمز : تنکن زیر کیجن است
    رنگ آبی : تنکن بالای کیجن است
    رنگ زرد : تنکن برابر کیجن است

نمونه تنظیمات :

اگه یه بار دیگه این اندیکاتور با تنظیمات زیر به صورت شکل زیر فراخوانی کنید :

رنگ سبز : کراس برابری 26 و 52 ( کیجن = اسپن ب یا کوالیتی با اسپن ب مماس است )

اگه پیش بینی کراس خونده باشین از تنکن هفده کندل جلوتر با شرایطی که براش در نظر میگرفتیم کیجن پیش بینی میکردیم حالا با کیجن بیست و شش کندل جلوتر اسپن ب رو میخواهیم پیش بینی کنیم
    ان شالله عمری بود بیشتر توضیح خواهیم داد .

واگه یه بار دیگه اندیکاتور با تنظیمات زیر فراخوانی کنید :
    قهوه ای : کراس 26 و 35

که اگه دقت کنید کراس 26 و 35 کوالیتی از اسپن ا زده بیرون

پس با تنظیمات ایچی دیفالت ما میتوانیم سه نوع کراس را پیش بینی کنیم که در مقاله کراس فقط یه مدل توضیح دادیم

امیدوارم براتون مفید بوده باشه
    تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده    
    ویرایش توسط Hami_110 : 06-12-2019 در ساعت 02:25

20. 43 کاربر برای این پست سودمند از Hami_110 عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 10 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 10 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع