صفحه 308 از 441 نخستنخست ... 208258298306307308309310318358408 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 3,071 به 3,080 از 4402

موضوع: بررسی بروکرها

8,669 بار در 1,515 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1168 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Owj... نمایش پست ها
    سلام
    مثل همیشه عالی
    ممنونم از شما بخاطر لطف و محبتی که دارید.

من ویندزور رو که چک کردم، برای مبالغ در حد صد دلار تا زیر 10000، فقط یه حساب بنام پرایم داره، که خب دقیق مشخصات* رو نمیدونم،
    در مورد حساب پرایم ویندزور اطلاعات ندارید؟
    درود دوباره خدمت شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، خواهش میکنم عزیزم، نظر لطفتونه، راستش در مورد حساب prime بروکر ویندزور ااطلاعی ندارم، ولی از اونجایی که فرمودید تا زیر 10,000 دلار حسابی بنام پرایم داره، احتمالا حساب ECN باشه، حالا قبلش میتونید به پشتیبانی هم تماس بگیرید تا اطلاعات دقیقی رو کسب کنید، متاسفانه بروکر ها واضح عنوان نمیکنن، حسابی که ارائه میشه ECN هست یا نه، هر بروکر با یه اسم حسابش رو ارائه میده، مثلا ارانته یه حساب داره به اسم Tailor made، دوستانی که با این اصطلاح آشنایی داشته باشن میدونن معنیش چی میشه! اصلا ربطی به ترید نداره و هیچ اسمی هم از ECN در حساب ها برده نشده، اون بروکر روبو بود که سه نمونه حساب داشت و واضح هم عنوان میکرد، اما بروکر های دیگه اینجوری نیستن، و این اصلا ربطی به خوب یا بد بودن بروکر نداره، مثلا بروکر IG که به نظر بنده یکی از سه بروکر برتر دنیا هست روی حساب هایی که ارائه میده برچسب ECN یا چیز دیگه ای نمیزنه، الان ویندزور هم عملا داره همین کار رو انجام میده، و خیلی بروکر های دیگه، به نظرم بهتره که با پشتیبانی بروکر ها صحبت کنید تا دقیق ترین و به روز ترین اطلاعات رو دریافت کنید، سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

2. 5 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

Owj... آواتار ها
    229 بار در 71 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Peace نمایش پست ها
    درود دوباره خدمت شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، خواهش میکنم عزیزم، نظر لطفتونه، راستش در مورد حساب prime بروکر ویندزور ااطلاعی ندارم، ولی از اونجایی که فرمودید تا زیر 10,000 دلار حسابی بنام پرایم داره، احتمالا حساب ECN باشه، حالا قبلش میتونید به پشتیبانی هم تماس بگیرید تا اطلاعات دقیقی رو کسب کنید، متاسفانه بروکر ها واضح عنوان نمیکنن، حسابی که ارائه میشه ECN هست یا نه، هر بروکر با یه اسم حسابش رو ارائه میده، مثلا ارانته یه حساب داره به اسم Tailor made، دوستانی که با این اصطلاح آشنایی داشته باشن میدونن معنیش چی میشه! اصلا ربطی به ترید نداره و هیچ اسمی هم از ECN در حساب ها برده نشده، اون بروکر روبو بود که سه نمونه حساب داشت و واضح هم عنوان میکرد، اما بروکر های دیگه اینجوری نیستن، و این اصلا ربطی به خوب یا بد بودن بروکر نداره، مثلا بروکر IG که به نظر بنده یکی از سه بروکر برتر دنیا هست روی حساب هایی که ارائه میده برچسب ECN یا چیز دیگه ای نمیزنه، الان ویندزور هم عملا داره همین کار رو انجام میده، و خیلی بروکر های دیگه، به نظرم بهتره که با پشتیبانی بروکر ها صحبت کنید تا دقیق ترین و به روز ترین اطلاعات رو دریافت کنید، سلامت و شاد باشید دوست گرامی.
    بازم ممنونم
    تا الان چندین و چنتا طلب شما
    پایدار و مستدام باشید
    پروردگارا ... اگر در این جهان کسی هست ، که تاب دیدن خوشبختی مرا ندارد ، آنچنان خوشبختش کن ... که خوشبختی مرا از یاد ببرد ...

4. 3 کاربر برای این پست سودمند از Owj... عزیز تشکر کرده اند:

Mohammadgoodarzi آواتار ها
    965 بار در 291 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 9 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام وقت بخیر، برای کار کردن با حساب ریل ده دلاری در بروکر روبو فارکس حساب پرو بهتره یا سنتی؟
    کشورم اشتباه وارد شده ولی بخش پروفایل جایی برای تغیرش نبود؟
    ویرایش توسط Mohammadgoodarzi : 02-18-2023 در ساعت 18:51

6. 2 کاربر برای این پست سودمند از Mohammadgoodarzi عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 1168 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammadgoodarzi نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر، برای کار کردن با حساب ریل ده دلاری در بروکر روبو فارکس حساب پرو بهتره یا سنتی؟
    و پروفایل رو چطور میشه تغیر داد شماره تلفن و کشورم اشتباه وارد شده ولی بخش پروفایل جایی برای تغیر اینها نبود؟
    درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، بستگی به خودتون داره، اگر قصد دارید کمترین اسپرد رو پرداخت کنید برید سمت ECN، چون روبو با 10 دلار هم اجازه باز کردن ECN میده، اگر قصد دارید معاملات با حجم پایین بزنید و لوریج های زیاد، و به قولی فقط سه درصد روی هر معامله ریسک کنید، برید سراغ سنتی، چون در سنتی شما پولتون در 100 ضرب میشه، همچنین سود و ضررتون هم تقسیم بر 100 میشه، اگر هم میخوایید لوریج بالا داشته باشید بدون اینکه سود و ضررتون به 100 تقسیم بشه و با اصل پول خودتون معامله کنید اما یه مقدار اسپرد بالاتر، میتونید حساب پرو باز کنید، اگر تسلطتون خوبه، ECN اگر میخوایید با مدیریت سرمایه کار کنید، سنتی، اما پرو یه مقدار ریسکش بالاست، چون اسپردش هم بالا هست، و نمیشه مدیریت سرمایه رو روی 10 دلار حفظ کرد، با 0.01 روی یورو دلار، 2.2 دلار ریسک میکنید، که خب واسه 10 دلار زیاده، در مورد تغییر شماره تلفن و کشور هم، از قسمت documents یه چک کنید، رابط کاربری روبو یه مقدار گیج کننده میتونه باشه، اما اگر پیداش نکردید با پشتیبانی در میان بگذارید، سلامت و شاد باشید دوست گرامی.
    ویرایش توسط Peace : 02-18-2023 در ساعت 18:54

8. 6 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 9 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    خیلی ممنونم از پاسخگویتون، پس سنتی بهتره برای شروع ، شماره رو تغییر دادم ولی کشور ایران رو نداشتم یعنی منم مثل دیگر دوستان نمیتونم از روبو استفاده کنم؟

Untitled.png
    این بخش تکمیل مشخصات و فرستادن مدارک و... است

10. 3 کاربر برای این پست سودمند از Mohammadgoodarzi عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 1168 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    خیلی ممنونم از پاسخگویتون، پس سنتی بهتره برای شروع ، شماره رو تغییر دادم ولی کشور ایران رو نداشتم یعنی منم مثل دیگر دوستان نمیتونم از روبو استفاده کنم؟

Untitled.png
    درود دوباره خدمت شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، حسابتون مربوط به چقدر وقت پیش هست؟ اگر مربوط به قبل از مهر 1401 باشه قاعدتا نباید مشکلی باشه.

12. 5 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 9 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سپاسگزارم سلامت باشید، حساب دمو برای تابستون بوده الان داخل همون ریل باز کردم ولی فکر کنم نمیشه برای منم

14. 3 کاربر برای این پست سودمند از Mohammadgoodarzi عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 1168 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    سپاسگزارم سلامت باشید، حساب دمو برای تابستون بوده الان داخل همون ریل باز کردم ولی فکر کنم نمیشه برای منم
    ای کاش حساب رو همون روزی که ثبت نام کردید وریفای کرده بودید و مدارک رو براشون ارسال میکردید، اما الان هم برای اینکه خیالتون راحت بشه و نتیجه بگیرید، مدارک رو ارسال کنید، امیدوارم حسابتون وریفای بشه، اگر هم نشد بیشتر از 5 تا بروکر خوب دیگه به جز روبو هستن، میتونید با اون ها کار کنید، برای اطلاعات بیشتر میتونید پست های قبلی بنده رو مطالعه بفرمایید، اما قبلش حتما مدارکتون رو واسشون ارسال کنید، ببینید چی میشه، امیدوارم حسابتون وریفای بشه، سلامت و شاد باشید دوست گرامی.
    ویرایش توسط Peace : 08-09-2023 در ساعت 16:27

16. 6 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 9 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    خیلی ممنون مطالعه کردم پست هاتونو خیل کاربردی و مفید بود ، یعنی اگه وریفای بشه تعین کشورم درست میشه؟
    با فیبو حداقل حسابی که میشه باز کرد چقدره اگه نشد فیبو گزینه بعدیم هست

18. 3 کاربر برای این پست سودمند از Mohammadgoodarzi عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 1168 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    خیلی ممنون مطالعه کردم پست هاتونو خیل کاربردی و مفید بود ، یعنی اگه وریفای بشه تعین کشورم درست میشه؟
    با فیبو حداقل حسابی که میشه باز کرد چقدره اگه نشد فیبو گزینه بعدیم هست
    اگر بنا به این باشه که مدارکتون رو تایید کنن، که انشالله همینطور باشه، آره کشور رو هم براتون درست میکنن، اما اگر نشد بروکر فیبو هم بروکر خوبیه، فکر کنم قصد دارید با سی تریدر کار کنید که گزینه بعدیتون فیبو هست، بروکر فیبو هم خوشبختانه با 10 دلار میتونید حساب باز کنید، امیدوارم سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

20. 6 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 34 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 34 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع