صفحه 327 از 556 نخستنخست ... 227277317325326327328329337377427 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 3,261 به 3,270 از 5552

موضوع: روانشناسی بازار و روانشناسی فردی

Reza_Ryzer آواتار ها
    9,743 بار در 1,045 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 27 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام محمد جان گفتم ذهن من فرق میکنه شاید محدود انسان هایی مث خودم دیده باشم که اینجورین یکیش همین عباسمنشه که به نحوی همینجوریه مثلا میره یه هفته تنها تو طبیعت کمپ میزنه و تمرکز میکنه روی اون موضوعی که میخواد و بعدش آگاهی هایی دریافت میکنه که قفل ها رو راحت باز میکنه
    این روشی که عرض کردم خدمتتون بدرد کسی میخوره که ذهنش تمرکزیه
    یعنی زمانی عمق پیدا میکنه دانایی من که مدتی روی یه مسئله فکوس کردم اگه همزمان دو تا کار بشه میشه آب در هاون کوبیدن
    نقل قول نوشته اصلی توسط MEMO نمایش پست ها
    وقت بخیر
    ولی اگر بتونید بینشون تعادل برقرار کنید و یک برنامه اصولی منظم(نظمش فراکتالی باشه ) فکر کنم بهتر جواب بگیرید
    مثل یه سیستم در نظر بگیریدش (مثلا ساعت) که همه سر موقع کار مخصوص به خودشون رو انجام میدن

ببخشید شاید این جمله به یک سری معتقدین بربخوره ولی من از 2 کلمه ایشالا و نمیتونم(در بخشی از صحبت شما میشد اینو برداشت کرد ..این محدود کننده اس رضا جان بریز دور) ...حالا شاید ذهن من محدود هست هنوز تا فلسفه پشتشو درک نکردم ولی فرهنگ این کلمه بد جا افتاده توی جامعه ما

مثلا یک جوان رو م سراغ دارم میخواست یک کاری رو کنه و از یک نفر سوالی پرسید و اون گفت مثلا این کارو کنم خوبه ؟ گفت برو ایشالا اوکیه

یکم توی فکر فرو رفتم و پیش خودم دودوتا چهارتا کردم و یه جواب منطقی به خودم دادم(من هیچ دخالتی نکردم ..قبلا هم گفتم یه دفترچه یادداشت دارم با کلی سوال و نوشته )
    گفتم که مگه میشه یک کاری رو اصولشو بلد باشیم و مسلط باشیم روش و همچنین از تجارب افرادی که قبلا توی اون کار بودند استفاده کنیم و توش شکست بخوریم؟

من مثال میزنم : یک سبزی فروشی توی شهر من هست و رفتارشو زیر نظر داشتم
    1: اصول کارشو میدونه و روشون مسلطه
    2: همچنین خودش مزرعه کاشت سبزی داره (یجورایی خودش منتور خودشه)

بهترین نوع سبزی رو میده دست مردم (سبزی های تازه و نازک و ترد ) و همچنین مجددا دقت کردم حتی گل های روی ریشه های سبزی رو پاک میکنه و یا حتی اونارو میبره میندازه دور تا جنس خوب بده دست مردم

خب این همه اصو موفقیت رو داره رعایت میکنه ... نتیجه = ساعت 6 صبح چندصد کیلو سبزی میاره و 8 صبح تمومه

من چرا این حرف رو زدم؟ دوستان هیچ کاری (تاکید میکنم هیچ کاری) نیست که شما اصولی اونو انجام بدید و توش شکست بخورید

به قول یک کاسب قدیمی که خدا رحمتش کنه 80.90 سالش بود و با من خیلی رفیق بود ... میگفت تو خاک بیار بریز گوشه خیابون ولی جنس خوب بده دست مردم ..خاکاتو راحت میفروشی(اصولی و مسلط روی کار )

رفرنس صحبت های بالا رو من قبلا توی کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید و برتری خفیف خوندم ..دوست داشتید شماهم بخونید ولی یادتون باشه برای هرکاری که میخواید کنید
    1: اصولشو در بیارید
    2: روی اونها مسلط شید و بعد از تسلط از تصور خلاقانه همراه با احساس خوب استفاده کنید (مثال هایی که میزنم خارج از فارکسه چون اینجا منبع غنی امینو رو داریم )
    3: اگر قبل شما شخصی هست که این کاررو کرده شده باشه مجانی یا حتی پول بهش پرداخت کنید پرداخت کنید و برید شاگردی و نوکریشو کنید
    موفق باشید
    مثل یک جنگجو تمرین کن ، نینجا شو
    هنر نینجا در تعادل ذهن و بدن است

2. 8 کاربر برای این پست سودمند از Reza_Ryzer عزیز تشکر کرده اند:

2,409 بار در 631 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 11 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    با عرض سلام خدمت دوستان.
    یک سوال در خصوص روانشناسی بازار دارم. فکر میکنم اینجا باید بپرسم.
    در یکی از فایل ها استاد به این سوال اشاره کردند منتها من جواب درستی براش پیدا نکردم.
    سوال این بود که چرا گاهی افراد همه در یک کف از بازار خارج میشوند اما ورود به بازار به صورت افزایشی هست. در تصویر هم به صورت شماتیک نشون دادم.
    من تنها چیزی که به ذهنم میرسه اینه که طبق چیزی که تا الان یاد گرفتم رفتار قیمت رو باید در پرایس اکسن با توجه به گذشته بررسی کرد و اینکه همه در یک کف از بازار خارج میشن میتونه دلیل بر وجود یک سطح حمایت مقاومت قوی باشه.
    اما چرا ورود به بازار همزمان با این اتفاق داره به صورت افزایشی رخ میده رو نمیدونم.
    از یه سمت میشه گفت بازار رو به رشده (دلیل ورود به بازار به صورت افزایشی) و ترس از ریزش هم وجود داره (خارج شدن در یک کف )
    در کل ممنون میشم نظرات شما عزیزان رو بدونم.
    soal 1.png
    ویرایش توسط elnaz.s : 02-13-2023 در ساعت 13:49

4. 7 کاربر برای این پست سودمند از elnaz.s عزیز تشکر کرده اند:

Hosseinbagheri آواتار ها
    31,109 بار در 1,268 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 147 پست
    برچسب زده شده
    در 4 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Reza_Ryzer نمایش پست ها

هیچ اتفاقی به خودی خود نه خوبه نه بد
    هر موقع گرفتاری براتون ایجاد شد سعی کنید رها کنید بعد که از تلاطم دریا به آرامش رسیدید ببینید چطور میتونید این تضاد رو حل کنید
    سلام رضا جان
    تشکر میکنم بابت پاسخ زیباتون
    در ضمن قدر نعمتی رو که خدا بهتون داده بدونید و به خوبی ازش استفاده کنید . خیلی از ماها مشکل حواس پرتی و عدم تمرکز داریم

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdi_Javan نمایش پست ها
    ما به طور پیشفرض تمایل داریم در مقابل استرس، ناراحتی، جروبحث و ... یا پشت گوش بندازیم، تسلیم بشیم، سعی کنیم فراموش کنیم (فرار)، یا دعوا کنیم، جر و بحث کنیم، ناراحت بشیم و ناراحتی ایجاد کنیم (جنگ). راه حل سومی هم وجود داره که متاسفانه به طور پیشفرض در وجود ما قرار داده نشده. اون هم همونطور که خودتون بهش اشاره کردید، آگاهی هستش. بهترین کار برای کنترل یک موقعیت تنش زا، آگاهی از موقعیت، احساسات خود و احساسات طرف مقابل هستش و مهارت قرار دادن خود به جای طرف مقابل. من به شخصه سعی میکنم در چنین مواقعی، نسبت به وضعیت احساسی و تنفس خودم آگاه باشم. گاهی موفق میشم و گاهی نه. ولی همیشه سعی میکنم این مهارت رو بیشتر توسعه بدم.

شاد و پیروز باشید.
    سلام مهدی جان
    مرور بسیار زیبایی بود ازتون تشکر میکنم . باید بیشتر روی این موضوع کار کنم و عمیق تر ورود کنم .
    متاسفانه به دلیل آموزش اشتباه و برخورد اشتباه خانواده و اطرافیان در بچگی ذهنیت و باور های مخرب بسیاری برام شکل گرفته و مسیر بسیار طولانی در پیش دارم.
    مجدد از شما دوست خوبم به خاطر پاسخ زیباتون تشکر میکنم.
    شانس هرگز کافی نیست.

6. 10 کاربر برای این پست سودمند از Hosseinbagheri عزیز تشکر کرده اند:

Reza_Ryzer آواتار ها
    9,743 بار در 1,045 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 27 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    ارادت حسین عزیز
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hosseinbagheri نمایش پست ها
    سلام رضا جان
    تشکر میکنم بابت پاسخ زیباتون
    در ضمن قدر نعمتی رو که خدا بهتون داده بدونید و به خوبی ازش استفاده کنید . خیلی از ماها مشکل حواس پرتی و عدم تمرکز داریم

سلام مهدی جان
    مرور بسیار زیبایی بود ازتون تشکر میکنم . باید بیشتر روی این موضوع کار کنم و عمیق تر ورود کنم .
    متاسفانه به دلیل آموزش اشتباه و برخورد اشتباه خانواده و اطرافیان در بچگی ذهنیت و باور های مخرب بسیاری برام شکل گرفته و مسیر بسیار طولانی در پیش دارم.
    مجدد از شما دوست خوبم به خاطر پاسخ زیباتون تشکر میکنم.
    مثل یک جنگجو تمرین کن ، نینجا شو
    هنر نینجا در تعادل ذهن و بدن است

8. 5 کاربر برای این پست سودمند از Reza_Ryzer عزیز تشکر کرده اند:

189 بار در 51 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام و عرض ادب خدمت همکاران ارجمندم
    لطفاْ لیست کتاب یا منابع معرفی شده توسط استاد در رابطه با انجام و اجرای تصویر سازی ذهنی-علاوه بر کتاب سایکوسایبرنتیک-را اعلام نمایید.
    ممنونم اگر راهنماییم نمایید.
    با تشکر

10. 7 کاربر برای این پست سودمند از sanandaj59 عزیز تشکر کرده اند:

Armin Rajabi آواتار ها
    224 بار در 47 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط sanandaj59 نمایش پست ها
    سلام و عرض ادب خدمت همکاران ارجمندم
    لطفاْ لیست کتاب یا منابع معرفی شده توسط استاد در رابطه با انجام و اجرای تصویر سازی ذهنی-علاوه بر کتاب سایکوسایبرنتیک-را اعلام نمایید.
    ممنونم اگر راهنماییم نمایید.
    با تشکر

سلام

میتوانید به تاپیک معرفی کتاب و کتاب خوانی پست شماره 788# مراجعه کنید

https://forum.academywave.com/showth...l=1#post339316

https://forum.academywave.com/showth...l=1#post347237
    موفقیت و شکست دو روی یک سکه و در دوجهت مخالف هم نیستند.بلکه موفقیت و شکست هردو در یک جهت و همسو هستند این به شما بستگی دارد که به کدام یک توجه کنید.

12. 8 کاربر برای این پست سودمند از Armin Rajabi عزیز تشکر کرده اند:

tarokh آواتار ها
    6,088 بار در 951 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 187 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام دوستان عزیز
    ارادت امیدوارم که خوب باشید
    قصد خرید یک لبتاب یا تبلت برای ترید دارم.بین سرفیس پرو و مک بوک ایر موندم.خواستم ببینم نظر شما دوستان چی هست و انتخاب شما کدوم هست(سرفیس پرو 8 و مکبوک ایر m1)
    مشخصا هردو مزایا و معایبی دارند و استفاده من کارهای سبک افیس دانشگاه و ترید هست.
    ممنون میشم نظر یا تجربه ای دارید بیان کنید
    (عذرخواهی میکنم در این تاپیک این مبحث رو عنوان کردم نمیدونستم تو کدوم تاپیک باید بیان کنم)
    in all chaos there is calculation

14. 6 کاربر برای این پست سودمند از tarokh عزیز تشکر کرده اند:

M.T.z آواتار ها
    4,306 بار در 948 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 174 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    سلام به همه ی دوستان عزیزم در انجمن امید وارم حالتون با این اتفاقات عجیب و غریب این روزگار و حتی ناخوشایند خوب باشه.
    بیشتر از 111 روز هست که از عضویت در این انجمن و شرکت در دوره های پرایس و فراکتال میگذره و تا الان تونستم به دور سوم پرایس فایل 42 برسم با 10 ساعت کار در روز،این پست 600 من هست و با این پست چهار ستاره میشم و باعث افتقخار منه.
    در این مدت با دوستانی خوبی اشنا شدم که همیشه من رو راهنمایی کردند و بهم خیلی لطف داشتند،اگر از نظر روحی حالم خوب نبود یا انرژیم افت کرده بود با حرفای دلنشین و پر انرژی شون من رو دلگرم کردند به ادامه مسیرم که هرگز تموم نمیشه و من تا اخر عمرم در حال گذر از این مسیر و نقطه های مختلف اون هستم و پایانی برای خودم در این راه نمیبینم.
    خدارو شکر که اکثر دوستانم تریدر هستن و در این جمع حضور دارند که من همیشه ازشون چیزهایی بتونم یاد بگیرم،دست تک تک شون رو میبوسم و همیشه برای هممون سلامتی ،خیرومغرفت،حس خوب،ثروت،رستگاری و هر چیز خوبه دیگه ای که یک انسان باید داشته باشه طلب میکنم از خدای مهربان.انشالله این جمع و خانواده تا ابد باقی بمونه وسرچشمه علمودانش در این حرفه باشه و شاهد درخشش تک تکمون باشیم در جهان.
    و از استاد عزیزمون هم تشکر میکنم که این خانواده رو ایجاد کرد که خونه ی امنی برای تمامی کسانی باشد که خودشون رو وقف موفقیت و کارشون کردند و تمام تلاششون رو میکند برای موفقیت در این حرفه،انسان هایی که قبل از این شاید به شدت ضربه خودند از افراد سود جو و قربانی پکیج فروشان بیسواد شدند،از شور وشوقی که داشتند سوع استفاده شد برای پر کردن جیب بی انصافان این حرفه ولی الان به بهترین انجمن دنیا برای تریدر ها اومدن و همه به هم کمک میکندد.
    من خودم رو همیشه مدیون استادم @amino میدونم که به زندگیم جهت داد و باعث ایجاد نگرش خوب و مفیدی در من شدند،تونستم خیلی از عادت های منفی خودم رو کنار بزارم و اصلاح کنم و اون هایی هم که هنوز موندند رو در حال کار روشون هستم.من تمام عمرم دنبال همچین جایی بودم که بتونم از تمامی ابعاد رشد کنم و به پیشرفت و تعالی برسم و میشه گفت این خوش شانسی من بود که تونستم در این مجموعه شرکت کنم. خدارو شکر
    خواستم در ششصدمین پستم این حس خوب رو به اشتراک بزارم با همه ی دوستان خوبم و بگم اگر بریدین یا دلتون شکسته و اصلا حالتون خوب نیست برید گریه کنید،فریاد بزنید،خدارو بلند صدا بزنید و خودتون رو خالی کنید از بغض ها و غم هاتون و برگردین، همین کاری که خود من دیشب انجام دادم و به کلی ریفرش شدم.
    قطعا در اینده با چالش های بسیاری مواجه خواهم شد که به توکل به خداوند و تکیه بر توانای های خودم و کمک استادم و دوستان عزیزم در این انجمن بر همه ی ان ها پیروز میشم و از خدا میخوام به همه مون انرژی بده برای ادامه راه،ازش یه گونی دلار نمیخوام که یهو از اسمون برامون بندازه پایین و فقط اون انرژی و ارامشی رو که خودش تمام سرچشمه اون هست میخوام که وصلمون کنه به اون سرچشمه و فکر نمیکنم خواسته زیادی باشه.
    در ادامه از تمامی دوستانی که همواره من رو راهنمایی کردند تشکر میکنم و در پایین قرار میدم ایدی هاشون رو،اگر دوستی از قلم جاافتاده به بزرگی خودش ببخشه حواس پرتی من رو و به حساب قدرنشناسی نزاره.
    سلامت و موفق باشید.
    پویاامینی
    @salar @oveys @Erfanalk @mohammad-zrm @MEMO @MohsenBjp @fxhadi @mudabber @forexmh @Soroosham @Mir Tohid @DR-ali @hamedzamani @hamoon @ichi.trader98 @kamanche @KingMilad @mohamad heydari @Peace @za piri
    @Ali97 @benxa @ariya @OmidPouyaan @Brian @Ali97
    ویرایش توسط M.T.z : 02-14-2023 در ساعت 13:12
    E-mail: [email protected]
    Instagram: MTz_trader

16. 26 کاربر برای این پست سودمند از M.T.z عزیز تشکر کرده اند:

forexmh آواتار ها
    8,775 بار در 2,343 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1647 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    بهتون تبریک میگم بابت این حجم از پشتکار و البته 4 ستاره شدنتون رو
    من توسط دو تا از دوستان قدیمی که قدمت دوستی ام با اونها به چند دهه میرسید!!!! وارد این مارکت شدم
    روزی یکی از اونها از وازه این که کاری نداره استفاده کرد(منظورش ترید کردن و پول در آوردن توی این مارکت بود)
    شدیدا از کوره در رفتم و با پرخاش گفتم کاری نداره که منجر به اینهمه گریه، بغض و نا کامی و کال مارجین شدن میشه
    البته اگر الان این اتفاق می افتاد هرگز دچار پرخاش نمیشدم و تنها با تایید کردن حرف هایش تنها از او برای اثبات حرفهایش یک استیتمنت و گزارش از یک حساب معاملاتی موفق رو درخواست می کردم
    به قول استاد عزیزمون که میکه ساده است ولی آسون نیست
    روز به روز به این حرف بیشتر نزدیک میشم
    و در آخر نتیجه دوسال فعالیتم توی این خانواده رو خدمتتون میگم
    رفتن مسیر فقط و فقط طبق نقشه راه سریعترین راه و کم ریسک ترین و بی خطرین راه رسیدن به هر آنچه آرزوی شما از این مارکته هست
    هر گونه عجله قطعا شما رو ماه ها عقب می اندازه

نقل قول نوشته اصلی توسط M.T.z نمایش پست ها
    سلام به همه ی دوستان عزیزم در انجمن امید وارم حالتون با این اتفاقات عجیب و غریب این روزگار و حتی ناخوشایند خوب باشه.
    بیشتر از 111 روز هست که از عضویت در این انجمن و شرکت در دوره های پرایس و فراکتال میگذره و تا الان تونستم به دور سوم پرایس فایل 42 برسم با 10 ساعت کار در روز،این پست 600 من هست و با این پست چهار ستاره میشم و باعث افتقخار منه.
    در این مدت با دوستانی خوبی اشنا شدم که همیشه من رو راهنمایی کردند و بهم خیلی لطف داشتند،اگر از نظر روحی حالم خوب نبود یا انرژیم افت کرده بود با حرفای دلنشین و پر انرژی شون من رو دلگرم کردند به ادامه مسیرم که هرگز تموم نمیشه و من تا اخر عمرم در حال گذر از این مسیر و نقطه های مختلف اون هستم و پایانی برای خودم در این راه نمیبینم.
    خدارو شکر که اکثر دوستانم تریدر هستن و در این جمع حضور دارند که من همیشه ازشون چیزهایی بتونم یاد بگیرم،دست تک تک شون رو میبوسم و همیشه برای هممون سلامتی ،خیرومغرفت،حس خوب،ثروت،رستگاری و هر چیز خوبه دیگه ای که یک انسان باید داشته باشه طلب میکنم از خدای مهربان.انشالله این جمع و خانواده تا ابد باقی بمونه وسرچشمه علمودانش در این حرفه باشه و شاهد درخشش تک تکمون باشیم در جهان.
    و از استاد عزیزمون هم تشکر میکنم که این خانواده رو ایجاد کرد که خونه ی امنی برای تمامی کسانی باشد که خودشون رو وقف موفقیت و کارشون کردند و تمام تلاششون رو میکند برای موفقیت در این حرفه،انسان هایی که قبل از این شاید به شدت ضربه خودند از افراد سود جو و قربانی پکیج فروشان بیسواد شدند،از شور وشوقی که داشتند سوع استفاده شد برای پر کردن جیب بی انصافان این حرفه ولی الان به بهترین انجمن دنیا برای تریدر ها اومدن و همه به هم کمک میکندد.
    من خودم رو همیشه مدیون استادم @amino میدونم که به زندگیم جهت داد و باعث ایجاد نگرش خوب و مفیدی در من شدند،تونستم خیلی از عادت های منفی خودم رو کنار بزارم و اصلاح کنم و اون هایی هم که هنوز موندند رو در حال کار روشون هستم.من تمام عمرم دنبال همچین جایی بودم که بتونم از تمامی ابعاد رشد کنم و به پیشرفت و تعالی برسم و میشه گفت این خوش شانسی من بود که تونستم در این مجموعه شرکت کنم. خدارو شکر
    خواستم در ششصدمین پستم این حس خوب رو به اشتراک بزارم با همه ی دوستان خوبم و بگم اگر بریدین یا دلتون شکسته و اصلا حالتون خوب نیست برید گریه کنید،فریاد بزنید،خدارو بلند صدا بزنید و خودتون رو خالی کنید از بغض ها و غم هاتون و برگردین، همین کاری که خود من دیشب انجام دادم و به کلی ریفرش شدم.
    قطعا در اینده با چالش های بسیاری مواجه خواهم شد که به توکل به خداوند و تکیه بر توانای های خودم و کمک استادم و دوستان عزیزم در این انجمن بر همه ی ان ها پیروز میشم و از خدا میخوام به همه مون انرژی بده برای ادامه راه،ازش یه گونی دلار نمیخوام که یهو از اسمون برامون بندازه پایین و فقط اون انرژی و ارامشی رو که خودش تمام سرچشمه اون هست میخوام که وصلمون کنه به اون سرچشمه و فکر نمیکنم خواسته زیادی باشه.
    در ادامه از تمامی دوستانی که همواره من رو راهنمایی کردند تشکر میکنم و در پایین قرار میدم ایدی هاشون رو،اگر دوستی از قلم جاافتاده به بزرگی خودش ببخشه حواس پرتی من رو و به حساب قدرنشناسی نزاره.
    سلامت و موفق باشید.
    پویاامینی
    @salar @oveys @Erfanalk @mohammad-zrm @MEMO @MohsenBjp @fxhadi @mudabber @forexmh @Soroosham @Mir Tohid @DR-ali @hamedzamani @hamoon @ichi.trader98 @kamanche @KingMilad @mohamad heydari @Peace @za piri
    هنگام نزدیک شدن به تغییر ، فقط می توانید آنچه را که از دست می دهید ، اندازه گیری کنید ، نه آنچه را که به دست خواهید آورد - به دنبال چیزی بزرگ باشید!

18. 13 کاربر برای این پست سودمند از forexmh عزیز تشکر کرده اند:

mohamad heydari آواتار ها
    5,966 بار در 1,270 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 748 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط M.T.z نمایش پست ها
    سلامت و موفق باشید.
    پویاامینی
    سلام به دوست خوب و پرتلاشم آقا پویای گل تر از گل امیدوارم حالت همیشه مثل الان توووپ باشه و بهت تبریک میگم ایشالا به درجات بالاترهم با این پشکار و حس خوبی که به خودت و کارهات داری قطعا میرسی
    یسری از صحبت های شما حرف های دل همست مخصوصا خودمن ..کسی که واقعا و قلبا به دنبال کسب مهارت حرفه ای و همچنین در کنارش به دنبال بالارفتن علم و آگاهیشه این آکادمی افرادی رو توی خودش جا داده که اگرم نخوای با تلاش های مستمر اون افراد و به اشتراک گذاشتن علمشون پله پله بالاتر میری
    خوشحالم که دوست خوبی مثل شما داریم آقا پویا مرسی برای انتقال حس و حال خوبت

نقل قول نوشته اصلی توسط MEMO نمایش پست ها
    اقا ما دوست داریم
    های و لو و روندهارو بیشتر تمرین کنید (ربطی نداره ولی خب تمرین کنید)

موفق باشید
    ممد جونم خدا از تغصیراتت بگذره (ربطی نداره ولی میگن این دعا بار گناهاتو کم میکنه)
    راستی اون کشاورزه رو پرسو جو کردم الان تحت درمانه هرچی بهش میگن میگه شاید ..
    عمو پسرت که پاش شکسته بود رو یادته؟؟ فوت شد... کشاورز شاید ...
    ویرایش توسط mohamad heydari : 02-14-2023 در ساعت 21:25
    نیمه ای از قلب من در بهشت بَرین است.(♥️)

20. 11 کاربر برای این پست سودمند از mohamad heydari عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 73 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 73 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع