صفحه 263 از 556 نخستنخست ... 163213253261262263264265273313363 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 2,621 به 2,630 از 5552

موضوع: روانشناسی بازار و روانشناسی فردی

ZARA80 آواتار ها
    549 بار در 110 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 7 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ali97 نمایش پست ها
    سلام و وقتتون بخیرسرکار خانم زهرا 80
    امیدوارم عالی باشید
    از آموزش تموم میشید ؟
    آموزش هیچ وقت تموم نمیشه ، شما هنوز بعد از اتمام مراحل دیدن فایلها و انجام تمرینات وارد بخش و فاز بعدی آموزش یعنی عملی کردن چیزهایی که یاد گرفتید و ترید زدن در دمو میشید و بعد اون هم مراحل بعدی و ریل و ....
    قبل از کسب نتایج مستمر در دوره پرایس اکشن فرکتالی رو شروع نکنید
    اگر پرایستون اوکی نباشه رو فرکتالی قطعا و 100*100 به مشکل بر میخورید
    پیشنهاد : سوالاتی با این فرمت رو در بخش تاپیک سوالات و یا تمرینات بگذارید
    بهترینهارو آرزو دارم برا هممون
    سلام و عرض ادب
    زارا هستم دوست عزیز☺️
    ممنونم از توجه شما
    کاملا درست میفرمایید
    سپاس💙
    در خود بطلب!! هرآنچه خواهی که "تویی" ...(:

2. 10 کاربر برای این پست سودمند از ZARA80 عزیز تشکر کرده اند:

usef.khezri آواتار ها
    1,495 بار در 127 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام دوستان وقتتون بخیر
    یه تیکه از یه دوره اموزشی رو دوست داشتم باهاتون به اشتراک بذارم
    به اهیت تکرار و تمرین و ایجاد عادت در مغز به خوبی اشاره شده

self3.mp4 - یو آپلود (uupload.ir)

4. 19 کاربر برای این پست سودمند از usef.khezri عزیز تشکر کرده اند:

Snow_Trader آواتار ها
    8,084 بار در 852 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 309 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط usef.khezri نمایش پست ها
    سلام دوستان وقتتون بخیر
    یه تیکه از یه دوره اموزشی رو دوست داشتم باهاتون به اشتراک بذارم
    به اهیت تکرار و تمرین و ایجاد عادت در مغز به خوبی اشاره شده

self3.mp4 - یو آپلود (uupload.ir)

سلام
    وقتتون بخیر

ممنون بابت این کلیپ اموزنده
    بسیار لذت بردم
    *تنکیو*
    Hard takes time, impossible a little more time

6. 10 کاربر برای این پست سودمند از Snow_Trader عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    20,460 بار در 2,525 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3606 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Erfanalk نمایش پست ها
    سلام علی عزیز
    امیدوارم حالتون عالی باشه
    ضمن اینک پستتون سیو شد میخواستم یه ویدیویی که اقا میلاد عزیز تو همین تاپیک گذاشتن رو باهاتون به اشتراک بزارم و خدارو شکر فکر کنم بعد 5 و 6 بار و خلاصه برداری تازه فهمیدم منظورش چی بوده _ @KingMilad
    صحبت ها از جناب وین دایر هستند (اصلا اطلاعاتی ازشون ندارم که شخص مورد اعتمادی هستند یا نه ولی صحبت هاش منطقی بود و چون شما به ناخوداگاه اشاره کردین برام جالب بود این صحبت ها)
    در ابتدا تا به الان از ناخوداگاه توسط مطالبی که تونسته ام به دست بیارم به این نتیجه رسیده ام که ناخوداگاه متشکل از عادات رفتاری و عملکردی ما میشه و همینطور باور های ما که اون ها هم ریشه در عادات رفتاری و عملکردی ما دارن
    اینارو تک به تک اثبات خواهم کرد
    یکیش همین دقت شما در خواندن متن ها و جملات هست _ شما چند پست ماقبل تر اسم سرکار خانوم زارا رو به عنوان زهرا در نظر گرفتین و این یعنی دقت 100 درصد رو محیط و جزیات مثل خود من ندارید _ حالا این باعث میشه تو چارت هم جزیات رو نبینیم و ...
    خود من شروع کرده ام دوستانی که من رو منشن میکنند به صورت کامل و با جزیات تک تک جملاتشون رو میخونم و همینجوری رد نمیشم
    مورد بعدی که از اطباع عادت رفتاری به شمار میاد همین ثابت قدم بودن در تصمیمات و برنامه ها هست _ هزاران و شاید میلیون ها بار اتفاق افتاده و یه تصمیمی یا اصلا یک عادتی رو خواستیم از فردا شروع کنیم یا کلا یادمون رفته یا هم کلا حال و هوای انجام ان را نداشته ایم و یا خود من که روتین روزانه دارم اما هنوزم که هنوزه از اجرای کامل اون ناتوانم و همه ی این ها در ناخوداگاه ثبت میشن _ همه ی ما از کودکی توسط جامعه , پدر و مادر , مدرسه فامیل و .... با قوانین محدود کننده ی ان ها بزرگ شده ایم _ یعنی یاد گرفته ایم که برای انجام یک کاری و در کل زندگی یک نفر بالای سرمان باشد و طبق قوانین اون ها عمل کنیم در غیر این صورت تنبیه جسمی و لفظی خواهیم شد .....
    بنابراین تمام این ها کاملا دلایل معتبری هستند که چرا ما به چک لیست خودمان پایبند نیستیم و یا به درصد روزانه خودمان و یا حجمی که وارد مارکت میکنیم طبق چک لیست پایبند نیستیم _ چون عادت کردیم باید یک فردی بالای سرمان باشد تا یک کاری انجام دهیم , خانواده به زور بالای سرمان باشه که درس بخونیم و ......
    و هزاران عادت رفتاری دیگر که از کودکی در ما جمع شده اند و تبدیل به ناخوداگاه ما شده اند
    دقت کنید من عادت رفتاری میگم و عادت عملکردی مثل ورزش روزانه یا کتاب خواندن و .... این ها با موارد بالا فرق میکنه
    این تا این قسمت
    جناب اقای وین دایر در سمینار خودش به احساس یا همون تصویر سازی واضح و شفاف که احساس رو می افریند خیلی اشاره کرد
    ایشون در نظر داشتن که همیشه در ذهنتان فرض کنید همان شخصی هستید که در نظر دارید و سپس با ایمان به این باور زندگی کنید کنید
    اکثر ما توجهمون رو باور های محدود کننده نسبت به این که چه چیزی امکان پذیر هست و چه چیزی امکان پذیر نیست متمرکز شده است (اما یادتان باشد که روح شما از خداوند سرچشمه گرفته هست و خداوند هیچ وقت شکست نمیخورد) در حالی که تخیلمان جهانی بی پایان هست , پس قرار دادن " من هستم " در تخیلتان کار هوشمندانه ای هست (تخیلتان رو جدی بگیرید چون الان در ادامه کاملا به صورت کاربردی از میان جملات اقای وین دایر بیرون میشکم که ارتباط بین تفکر و تخیل و احساس و تصویر سازی و رسیدن به ان ها چیست)
    از اخر زندگی کردن یعنی چی؟! یعنی این که چیزهایی رو که هنوز وجود ندارند رو طوری تجسم کنید که انگار وجود دارند
    اقای وین دایر همینطوری پشت سرهم جملات رو میگه اما من یه استاپی زدم در دور اخر که داشتم نگاه میکردم و گفتم خب اصلا چرا باید این کارارو انجام بدیم و در ادامه کاملا اقای وین دایر به که به صورت پشت سرهم میگه و رد میشه در حقیقت داره جواب سوال های مارو هم میده که با یک طرح سوالی چرا به پاسخ ان رسیدم

اما چرا ما باید تصور کنیم همان شخصی هستیم که در تصورات خودمان هستیم ؟!
    وین دایر : شما هر احساسی که دارید یک تاثیر ناخوداگاه بر روی بدن و اگاهیتان ایجاد میکند و لازم هست که شما ضمیر ناخوداگاهتان را درک کنید _ ضمیر ناخوادگاه شما قوانین زندگی شما هستند (همان بحث ثابت قدمی و دیدن جزییات و ...) _ 96 تا 97 درصد کارهایی که انجام میدهید بواسطه ضمیر ناخوداگاهتان هست و زمانی که ضمیر ناخوداگاهتان برنامه ریزی شود (در کودکی با باور های محدود کننده و عادت های رفتاری کاملا غیر کاربردی که پر شده اند توسط جامعه و پدر و مادر) ضمنیر ناخوداگاهتون از طریق برنامه هایی که در ان قرار داده شده است عمل و واکنش نشان میدهد
    بنابراین هر چیزی که در زندگی تان اتفاق می افتد توسط ضمیر ناخوداگاهتون هست و این ضمیر ناخوادگاه شما هست که عادت هایتان را تشکیل میدهد ( در این قسمت به همون قسمت ابتدایی پست میرسیم که گفتم ناخوادگاه ما متشکل از عادت و باورهای ما میشه که خود باور ها متشکل از عادات رفتاری ما هستند و باور هایی که از کودکی درون مان قرار داده شده است)

حالا میرسیم به اون بخش که احساس و تصور اینکه همان شخصی هستیم که میخواهیم باشیم چه فایده ای دارد؟! جناب وین دایر در ادامه میگه که ضمیر ناخوداگاه شما بیشترین تاثیر را از احساسات شما میگیرد ( بنابراین یک تغییر در احساسات یعنی یک تغییر در سرنوشت )(باید چیزی را که میخواهم در زندگی ام جذب کنم به گونه ای که احساس کنم گویی هم اکنون تحقق پیدا کرده است , دقت کنید باید تنها فکر نکنید باید با تمام وجود احساس کنید)
    صحبت های جناب وین دایر در اینجا تموم میشه
    در ادامه میخوام این رو پیوند بزنم با عملکرد ما در زندگی (دوستان این قسمت واقعا مهم ترین بخش هست و از همراهی شما تا به اینجای کار بسیار متشکرم) , دیدیم که در بسیاری از سمینار ها میگن فکر کنید و یا احساس کنید و ... اما تمام موارد رو نمیگن , طبق بررسی های خودم , انسان وقتی با این احساس که همان شخصی که میخواهد هست زندگی کند (دقت کنید طبق گفته اقای وین دایر احساس واقعی و جوری باشه که با تمام وجود درک کنید) باعث میشود همان کارهایی را که (ان شخصیت موفق در اینده که میخواهد باشد) را انجام بدهد و در حقیقت با انجام ان کارها مسیری جز تبدیل شدن به ان شخصیت را نخواهد داشت _ پس بنابراین مهم هست که شما تصویر واضحی از اینده و اهداف و شخصیت مورد محبوب خودتان داشته باشید که بتوانید کامل ان را احساس کنید و بدانید چه کارهایی برای رسیدن به ان باید انجام دهید _ که در اخر همه ی این موارد میرسیم به بخش عملکرد که با قطع یقین بالای 95 درصد انسان ها در روی زمین عملکرد ندارند

تغییر زندگی < تغییر عادات < تغییر ناخوداگاه < احساس

video link : https://www.aparat.com/v/Vv3QP
    سلام و وقتتون بخیر جناب آقای عرفان
    باور دارم که عالی هستید
    تبریک میگم پیشرفتتون در مسیر رسیدن به تحقق به اهداف و آرزوهاتون رو
    احساس کلید ایجاد تغییرات در ناخودآگاه هست ، در پستهای چند ماه قبل یادتون باشه در مورد تصویرسازی و زمانش و روی کدوم امواج معزی باشه و چطور از قدرت حواس ۵ گانه اونجا استفاده کنیم و قدرتش رو و تاثیرش رو بیشتر کنیم صحبت کردیم
    واقعا همینه و چیزه دیگه ای وجود نداره : استفاده از قدرت ذهن ، تخیل و تجسم و تصویر سازی ، منگنه کردن احساسات به این تصاویر ، آمادگی دریافت شهود و عمل کردن به اونها ،نتیجه خلق چیزهایی که در ذهنتون و تصویرسازیتون بود
    من در دنیا نیستم ، دنیا در درون من است
    ذهن همه چیز است
    تخیل مهمتر از دانش است
    تبریک میگم رشدتون و به دست گرفتن قدرت ذهنتون و نزدیک شدن به بیداری معنوی و خلق زندگی رویایتون
    ما ذهن نیستیم بلکه ذهن داریم
    ما
    بدن نیستیم بلکه بدن داریم
    ما یک
    آگاهی هستیم که میتوانیم به ذهن و بدن آگاه باشیم

8. 12 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

398 بار در 105 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Sara kh نمایش پست ها
    سلام وقت شما بخیر
    من خودم هستم تو انجمن که... منشن می کردین خودم جوابتون رو می دادم...

اولا که من اون دمو رو بدون تجربه قبلی از فارکس زده بودم و به غایت نادون بودم در اون برهه زمانی... اساسا خودم بهش میگم توهم دمو... تقریبا خیلی از دوستانی که تو انجمن می بینم هم این مشکلو دارن ولی چیزی بهشون نمی گم چون کسی که تو سوده پذیرش این حرفا رو نداره... من 3-4تا حساب دمو کال کرده بودم... 2-3 تا حساب دموی دیگه هم ضرر 10-15 درصدی کرده بودم و اون موقع دلمو زده بود ول کرده بودم.. ولی تو رییل حسابی کال نکردم.. چون اساسا مشکل و نقطه ضعف شخصیتی من در زمینه مالی نیست... نقاط ضعف من چیزای دیگه ای بود (هنوزم هست ولی تا حدودی برطرف شده) که ضرر مالی به من نمی زدن.. ولی هزینه ش رو به صورت زمانی و روانی پرداخت کردم... من طمع ندارم و هیچ وقت چالش مدیریت سرمایه ای نداشتم.. ولی تا دلتون بخواد گیر و گور دیگه ای داشتم که خب ماه ها عقبم انداخت..
    همه ی اینا رو گفتم که بگم رهااا کنین این مقایسه ها و بهونه ها رو.. چون بازار از نقاط ضعف شخصی خود شما به شما درس میده ... که هر کس متناسب با شرایط و شخصیت خودش بازار رو تجربه می کنه.. مقایسه کردن صرفا ذهنتون رو مغشوش می کنه...

ضمن این که تو اون مشاوره استاد تاکید کردن که بنده اورترید دارم و لوریج رو قرار شد بذارم روی 50 که این قضیه خود به خود کنترل بشه.. و 3ماه واقعا من با همون لوریج 50 کار می کردم.. احتمالا اون فایل رو تا انتها گوش نکردین...
    من خودم هر 2-3ماه یه بار میام تو انجمن یه غری به استاد می زنم و یه گیری به انجمن میدم و میرم.. ولی این سبک اعتراض یا انتقاد شما احتمالا می خواد به این نتیجه برسه که دوره به درد نمی خوره که خب اگر اینجوریه، اجازه بدین باهاتون موافق نباشم

اگر شبهه ی دیگه ای وجود داره بفرمایید من در خدمتتون هستم.

با سلام خدمت شما.اتفاقا بنده آموزشهای استاد رو کاملا قبول دارم، فبول دارم که اینجام و سوال برام پیش می یاد. اما این نکته برای من واقعا جای سوال بود.اصلا حساب دمو برای چی هست؟برای نزدیک شدن و ورود به حساب ریل خب چه اشکالی داره همونطور که استاد فرمودند در حساب ریل اوایل 1درصد بگیرید ،حالا 1درصد در دمو نه ولی حداقل بچه ها 3 درصد بالانس رو تو هرپوزیشن بزنن که اگه اینطوری تونستند حساب دمو رو رشد بدن چه بهتر .و اینکه یه تجربه نزدیکی میشه هم میشه برای حساب ریل.همانطور که شما فرمودید و من فکر می کردم شما در دمو چندین حساب رو کال کرده بودین تا به این رشد بالانس رسیدین.اما شاید بقیه دوستان که دارن رادیو تیوپ می بینن احساس کنن میشه با 1000 دلار 1 لات و 2 لات زد و به سود فضایی رسید.واقعا چه اشکال داره کسایی بیان تو رادیو تیوپ که فقط با درصد ریسک بین 1 تا 3 درصد تونسته باشن حساب رو رشد بدن که هم حس واقعیت داشته باشه هم کسایی که این ویدیو ها رو میبینن خدای نکرده توهم نزنن و برداشت بد نکنند.شما فرمودید که استاد گفتند لوریج رو بزارید رو 50 خب چه اشکالی داره از همون اول این قانون بشه؟؟؟چون بالاخره همه بچه ها تازه کارند که بعدش میان تو رادیو تیوپ.نمیدونم شاید من دارم اشتباه میکنم و به رادیوتیوپ ها ارزش خیلی بالایی میدم و فکر میکنم کسی که میاد تو رادیوتیوپ یعنی حداقل 70درصد راه و رفته.
    برای همه دوستان و شما که جواب سوال منو دادید سپاسگذارم(اما من قانع نشدم از همه این جواب ها) .ارزوی بهترین ها رو برای همه دارم.

10. 6 کاربر برای این پست سودمند از mohsen3368 عزیز تشکر کرده اند:

Mehrdad az آواتار ها
    3,851 بار در 512 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 29 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen3368 نمایش پست ها
    با سلام خدمت شما.اتفاقا بنده آموزشهای استاد رو کاملا قبول دارم، فبول دارم که اینجام و سوال برام پیش می یاد. اما این نکته برای من واقعا جای سوال بود.اصلا حساب دمو برای چی هست؟برای نزدیک شدن و ورود به حساب ریل خب چه اشکالی داره همونطور که استاد فرمودند در حساب ریل اوایل 1درصد بگیرید ،حالا 1درصد در دمو نه ولی حداقل بچه ها 3 درصد بالانس رو تو هرپوزیشن بزنن که اگه اینطوری تونستند حساب دمو رو رشد بدن چه بهتر .و اینکه یه تجربه نزدیکی میشه هم میشه برای حساب ریل.همانطور که شما فرمودید و من فکر می کردم شما در دمو چندین حساب رو کال کرده بودین تا به این رشد بالانس رسیدین.اما شاید بقیه دوستان که دارن رادیو تیوپ می بینن احساس کنن میشه با 1000 دلار 1 لات و 2 لات زد و به سود فضایی رسید.واقعا چه اشکال داره کسایی بیان تو رادیو تیوپ که فقط با درصد ریسک بین 1 تا 3 درصد تونسته باشن حساب رو رشد بدن که هم حس واقعیت داشته باشه هم کسایی که این ویدیو ها رو میبینن خدای نکرده توهم نزنن و برداشت بد نکنند.شما فرمودید که استاد گفتند لوریج رو بزارید رو 50 خب چه اشکالی داره از همون اول این قانون بشه؟؟؟چون بالاخره همه بچه ها تازه کارند که بعدش میان تو رادیو تیوپ.نمیدونم شاید من دارم اشتباه میکنم و به رادیوتیوپ ها ارزش خیلی بالایی میدم و فکر میکنم کسی که میاد تو رادیوتیوپ یعنی حداقل 70درصد راه و رفته.
    برای همه دوستان و شما که جواب سوال منو دادید سپاسگذارم(اما من قانع نشدم از همه این جواب ها) .ارزوی بهترین ها رو برای همه دارم.
    سللم محسن جان
    من صحبت شما رو درک میکنم و تمام منظورتون اینه که حساب دمو کاملا شبیه حساب رییل باشه
    از جهتی درست میگید چون طبق صحبت استاد که گفتن توی دمو جوری ترید بزنید که توی حساب رییل میخواهید بزنید
    اما موردی هست این وسط گاهی اوقات توان دوستان چه در بحث تکنیکالی چه در بحث روانی فرای ۳ درصدو این ارقام هست
    حساب دمو کاملا برای تمرین و اینجا شما خودت رو محک میزنی و کلا میبینی در چه حد میتونی سود کنی
    یکی ۳ درصد یکی ۳۰۰۰ درصد
    اما توی رییل و مشاوره های رادیو تیوب که قطعا گوش دادین
    دیدید که استاد ترمز بچه هارو میکشن و نهایتا اجازه ۲ الی ۳ درصد بیشتر رو نمیدن به خاطر مباحث روانی که پشت این اعداد هست
    شما ممکنه درگیر مقایسه یا تفکر خطی شده باشید که فقط همه باید به یه شکل ترید یا تمرین کنند
    توی همین دوره کسانی بودن مثل آقای ghoolak که ۳ ماهه دوره رو تموم کرد
    اما آیا من میتونم مثل ایشون روزی ۱۷ ۱۸ ساعت تمرین کنم؟قطعا نه منفجر میشم چون توان خودم رو میدونم و کاملا حد خودم رو میشناسم

اینجاهم شبیه باشگاه بدنسازی محسن جان یکی تازه اومده میله خالی میزنه یکی ۶ سال تمرین داره ۱۴۰ کیلو پرس سینه میزنه نمیشه با هم مقایسه کرد

این رشد حساب هایی هم که استاد به ما نشون میدن قطعا بدون که پشتش دلیل روانشناسی محکمی هست
    یکی میتونه این باشه که سقف ذهنی ما برداشته بشه
    یادم میاد اوایل که ویدیو های استاد رو میدیدم و میگفت برید روزانه ۳ درصد بگیرید هاج و واج به داداشم نگاه میکردم و فکر میکردیم داره مسخره میکنه اما بعدا فهمیدم سقف ذهنی ما چقدر پایین بوده
    و امینو الان چه کرده با ما

12. 12 کاربر برای این پست سودمند از Mehrdad az عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    یاد شده
    در 3606 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    اشتراک گذاری یک تجربه (راز اعداد)
    هدف : ساختن باور و اعتماد و اعتقاد در دوستان
    سلام و وقتتون بخیر دوستان
    باور دارم که عالی هستید
    عرفان جان این پست رو به خاطر پست صبحتون زدم و احتمالا برام تبعاتی هم خواهد داشت ، اما ارزشش رو داره @Erfanalk )

چند روزی بود که یک موضوعی رو تجربه کرده بودم و مدام با خودم فکر میکردم که در تاپیک با دوستان به اشتراک بگذارم یا نه ؟ تا اینکه امروز عرفان جان پستی رو زدند روی پستهای قبلیم و با خودم فکر کردم که حتی اگر یکی از دوستان پستهای من رو بخونه و بتونه به موفقیت برسه قطعا این رو به سایرین نیز انتقال خواهد داد ، برا همین تصمیم گرفتم این تجربه رو باهاتون به اشتراک بگذارم
    ابتدا قبل از خواندن این پست باید این موضوع رو بگم خدمتتون که قطعا بالای 99% دوستانی که این پست من رو خواهند خوند خندشون خواهد گرفت و خواهند گفت که ali97 دیونه شده ، و قطعا من هم خواهم خندید چون مطمئنتر خواهم شد که در مسیر درست پیشرفت هستم و در خلاف اکثریت جامعه و عقاید و باورهاشون ، و این رو هم بگم اصلا جای نگرانی و ناراحتی نداره قطعا زمانش که برسه دوستانی هم که ایمان و باور دارند این نشانه هارو دریافت خواهند کرد و وقتی سیگنالی براشون صادر میشه قابلیت درک شهود و دیدنشون رو خواهند داشت ، پس باید در همون فرکانس باشند تا قابلیت درک و گرفتن این نشانه هارو داشته باشند
    من نزدیک 2 سال هست در آکادمی هستم و در کنار استاد و شما دوستان در حال یاد گیری و آموزش
    این زمان رو من در کنار آموزشهای تکنیکال روی مباحث ذهنی و تصویر سازی و خلق و جذب و ..... هر چیزی که از فکرتون بگذره کار میکردم و هنوزم در حال انجامش هستم ( در اینجا از دوستان خواهش میکنم که سوال نپرسند که چیکارا کردی و چیا خوندیو کدوم دوره ها رفتی و .... چون در جوابشون قطعا خواهم گفت واقعا نمیدونم و مجموع تمام کارها باعث شده به این نقطه برسم ) که همونطور که استاد میگند اگر دوره ها و گفته های استاد و کتابها و ... خیلی زیاد خونده بشه به یک سطحی میرسید که اصلا قابل وصف نیست و با کلمات نمیشه بیانش کرد و یا اصلا نمیشه به یک شخص دیگه انتقالش داد تا اونم ببینه و متوجه بشه و باید آگاهی شخص بالابره تا خودش چیزی که جلو چشمش هست رو ببینه
    حالا بریم رو بخش تجربه ای که داشتم
    من قبل از خواب و بعد از خواب تکنیک کار روی ناخودآگاه با آهنگهای سابلیمینال و شکرگزاری و مرور اتفاقات مثبت روزانه و تصویرسازی آینده رو اکثرا انجام میدم و در زندگیم خیلی اتفاقهای خوب افتاده (که متاسفانه نمیتونم بگم بهتون اما باور داشته باشید که افتاده و الا الان باهاتون به اشتراک نمیگذاشتم ) تا اینکه روز سه شنبه هفته قبل من شب تا صبح ناخودآگاه سر هر ساعت بیدار میشدم 1و2و3و4و5 و اون جملات رو تکرار میکردم و دوباره میخوابیدم و این از 1 شب تا 5 صبح مدام در من تکرار شد ، صبح که بیدار شدم واقعا برام جای تعجب بود چی داشت اتفاق میفتاد ، فردا شب روز چهارشنبه که خوابیده بودم به صورت ناخودآگاه شب از خواب بیدارم کردند و گوشی رو چک کردم دیدم ساعت 4:44 دقیقست فقط همین ، نمیدونم چرا ولی یک صدایی بهم گفت سریع پاشو و این عدد رو روی کاغذ بنویس ، بلند شدم نوشتم و دوباره خوابیدم(چند وقت پیش براتون یک مقاله ای گذاشته بودم که دانشمندان اکثریت هر چیزی رو شب به موقع استراحت و خواب دریافت میکردند و یاداشتش میکردند دوستانی که خوندن الان میدونن چی میگم ) ، صبح تا ظهر من چندین بار به این عدد و کاغذ نگاه کردم و چیز خاصی متوجهش نشدم و یکدفعه یاد این موضوع افتادم که اعداد تکراری و دیدنشون در اطرافمون معانی دارند و من چند سال پیش خونده بودم این موضوع ها رو که سریع سرچ زدم و به این مقاله ای که در زیر باهاتون به اشتراک میگذارم رسیدم و متوجه شدم این یک نشانه از سمت خداوند بود و توسط فرشتگان بود برای تاید عملکردهام و ایمان داشتن برای ادامه این کارها و مسیر تا تحقق یافتنشون
    این مقاله به قول استاد گفتنی شاید روزانه باید خونده بشه تا بعضی از کلمات و جملات درک بشه ، اگر آگاهی دریافتش رو داشتید و هم فرکانس با من و این موضوعات بودید و ایمان داشتید ، قطعا این مقاله رو پرینت میزنید و میخونید ، اگر بخوام بگم بهتون که این مقاله چکیده چندین دوره و کتاب و مقاله و تکنیک بود کم نگفتم ، امیدوارم به روشنبینی لازم برسید و بیدار بشید و هرچیزی رو که میخواین خلق کنید هر چیزی هرچیزی هرچیزی هر چیزی
    Scan1.JPG
    Scan10001.JPG
    Scan10002.JPG
    Scan10003.JPG
    Scan10004.JPG
    Scan10005.JPG
    Scan10006.JPG
    Scan10007.JPG
    Scan10008.JPG
    Scan10009.JPG
    ادامه در پست بعدی
    ما
    ما یک

14. 8 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    یاد شده
    در 3606 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    ادامه پست بالا
    Scan10010.JPG
    Scan10011.JPG
    Scan10012.JPG
    Scan10013.JPG
    لطفا دوستان در مورد مقاله هم سوالی نپرسید چون خودمم هنوز در حال مطالعه روزانش هستم و خیلی جای فکر داره جملاتش
    از تمامی دوستان نهایت تشکر رو دارم که وقت گذاشتند و این پست رو خوندن ، امیدوارم مفید باشه براتون
    ویرایش توسط Ali97 : 11-14-2022 در ساعت 12:50
    ما
    ما یک

16. 13 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

KingMilad آواتار ها
    21,257 بار در 1,599 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 190 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک

فایل کیفیت اصلی دوره آرزوی تو دستور توست کوین ترودو

سلام خدمت دوستان عزیزم و نیز استاد گرانقدرمون
    امیدوارم حال دلتون عالی باشه
    یکسالی میشه که دوره آرزوی تو دستور توست رو گوش میکنم(بلکه بیشتر) و شاید بتونم بگم کانال و سایتی نبوده که فایلهای این دوره رو گذاشته باشه و من ازش دانلود نکرده باشم تا بلکه کیفیت اصلیش رو پیدا کنم اما پیدا نمیکردم(خوده گوینده این دوره تو پیج شخصیشون از همکاری با یه موسسه نام بردن اما اونجام نتونستم پیدا کنم ... دورشون رو انگار برداشته بودن یا نمیدونم چی شده بود نبود کلا)
    خیلی اتفاقی(هرچند هیچ چیز توی این دنیایی که زندگی میکنیم اتفاقی نیست)دیروز کیفیت اصلی این فایلهارو جایی دیدم و گفتم اینجا براتون به اشتراک بزارم تا از این دوره بیشتر لذت ببریم کنار هم:
    برای دانلود کلیک کنید
    زمانیـــکه نگــرش تو درستـــه حقایـــق زندگـــی به حســـاب نمیــــان

18. 25 کاربر برای این پست سودمند از KingMilad عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    یاد شده
    در 3606 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط MEMO نمایش پست ها
    سلام علی جان حالت خوبه @Ali97

یه سوال این جمله الان تقریبا 2/3 روزیه ذهن منو درگیر کرده ..این جمله مربوط به کتاب یا مقاله خاصی هست یا طبق تجربه
    فایل پیوست 420258
    البته همه میدونیم کل دنیا طبق قوانین و اصول ثابت داره پیش میره و فراکتالیه دقیقا مثل مارکت

این صحبت شما دقیقا از اصول طبیعت شکل گرفته شده ممنون میشم اگر منبع این جمله رو بهم بدید / یه سرنخ(یا به قول بچه ها سر کندل) یا چیزی که من برم دنبالش

من سرنخ رو بگیرم دیگه جام تا تو کتابخونه یا سایت و کتابهاست برای پیدا کردن جوابم/ فکر کنم پریروز بود حدودا 20 دقیقه به ترک گچ دیوارد زل زده بودم و در موردش داشتم فکر میکردم

ممنون ازت که این جمله رو گفتی موفق باشید
    سلام و وقتتون بخیر جناب آقای محمد
    باور دارم که عالی هستید
    محمدجان خدایش این در اون لحظه که شما پست زدید اومد تو ذهنم و در جایی دیم یا خوندم ولی متاسفانه حضور ذهن دقیق ندارم بگم کدوم بود ولی اگر پیداش کردم حتما بهتون اطلاع میدم
    در مورد درگیری ذهنی هم اصلا درگیر نشید با این موضوع جزء قوانین طبیعت هست و کل دنیا به این شکله مثلا خود شروع و پایان روز هر روز داره تکرار میشه و یک چرخه هست و قوانین ثابت داره خورشید طلوع میکنه(ابتدای روند) و شروع میکنه به صعود(روند صعودی) و در ظهر میرسه به بالاترین سطح(های)(وشروع روند نزولی) و بعد شروع میکنه به نزول( لو )و غروب میکنه و یک چرخه کامل میشه و فردا دوباره
    راستی ترک دیوار رو ول کن بچسب به کتابها و مقالات و دوره های آموزشی و واقعا بخون و واقعا ببین و واقعا بشنو
    بیشتر انسانها گوش میدن که فقط شنیده باشند ، اما شما جزء اونهایی باش که گوش میدند تا بفهمند
    بیشتر انسانها میخونند تا فقط خونده باشند ، اما شما جزء اونهایی باش که میخونن تا بفهمند
    بیشتر انسانها فایلهای آموزشی رو فقط میبینند ، اما شما جزء اونهایی باش که میبینند تا بفهمند
    هدف و دیدگاهتون رو فقط از گوش دادن و دیدن و خوندن بیارید برای فهمیدن و درک کردن و با عمق وجود درک کردن
    ما
    ما یک

20. 22 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 26 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 26 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع