صفحه 368 از 441 نخستنخست ... 268318358366367368369370378418 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 3,671 به 3,680 از 4402

موضوع: بررسی بروکرها

4,624 بار در 335 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    Untitled.png

درود به همه دوستان

متاسفانه روبوفارکس به علت تغییرات مدیریتی داره حسابهای سی تریدر رو تعطیل میکنه. این ایمیلی بود که امروز برام اومد

2. 12 کاربر برای این پست سودمند از Mohammad Jabbari عزیز تشکر کرده اند:

Saman.b آواتار ها
    7,309 بار در 669 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 73 پست
    برچسب زده شده
    در 11 تاپیک
    سلام دوستان

سوالی دارم در مورد شرکتهای پراپ.
    جدیدا خیلی باب شده و دوستان زیادی هم از انجمن استفاده میکنند. ولی استاد توی وبینار پرایس گفتند که باهاشون کار نکنید چون مرجع پول مشخص نیست و ممکنه که مشکل پیش بیاد.
    از طرفی برای تریدری که سرمایه کمی داره خوبه، مثل این پست که برداشت خوبی هم کردند.
    https://forum.academywave.com/showth...733#post427733

از طرفی خیلی ها به دلیل اینکه علاقه ای به شناخته شدن از جانب این شرکتها ندارند باهاشون کار نمیکنند، چون حرفهای زیادی در مورد مرجع پول و شناسایی تریدرها و... هم هست.
    همچنین مشکلاتی هم بوده مثل مورد زیر
    در کل چه توصیه ای میکنید در مورد این شرکتها

ممنون از همه دوستانی که راهنمایی میکنند

نقل قول نوشته اصلی توسط nader921 نمایش پست ها
    درود به همه دوستان عزیزم، با آرزوی سلامتی و موفقیت روز افزون برای تمامی شما که زحمت میکشید و هدفتون رو دنبال میکنید.
    دوستان من یک سوال داشتم خدمتتون، آیا کسی تو این جمع هستش که با این شرکت های سرمایه گذاری پراپ تریدینگ کار کرده باشه، و از سود حاصل،برداشت هم زده باشه؟ اگر اینطور بوده اسم اون شرکت رو مرحمت کنید ،ممنون از شما
    چون بنده در ازمون یکی ازین شرکت ها به اسم سرمایه گذار برتر شرکت کردم،و ۲ روز مانده به اتمام آزمون،با دراداون۳٪ که اکانت ریل ۱۰،۰۰۰ دلاری رو بدن،شب خوابیدم،صبح که پاشدم دیدم خودشون ۳تا معامله باز شده برام (خودشون باز کرده بودن) با ۶۰ لات و اکانت توی ضرر زیادی بود، و حذف شدم، و بعدش هر چقدر پیگیری کردم،نتیجه نداد و خلاصه مارو کلکی کردن
    ویرایش توسط Saman.b : 06-07-2023 در ساعت 21:09

4. 8 کاربر برای این پست سودمند از Saman.b عزیز تشکر کرده اند:

AlirezaNikzad آواتار ها
    2,736 بار در 559 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 6 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام وقت بخیر دوستان ؛ اگر امکان دارد بروکری معرفی کنید که سی تریدر با دپوزیت اولیه 50 دلار بصورت اکانت استاندارد یا ای سی ان داشته باشد

6. 5 کاربر برای این پست سودمند از AlirezaNikzad عزیز تشکر کرده اند:

khoshroomahdi آواتار ها
    29,161 بار در 2,286 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 287 پست
    برچسب زده شده
    در 4 تاپیک
    با توجه به شرایط پیش اومده برای سی تریدر روبو فارکس نزدیکترین گزینه از نظر اسپرد و کمیسیون به روبو فارکس topfx هست
    ایا کسی تجربه کار با این بروکر مخصوصا برداشت و واریز کریپتو رو داره یا نه؟

8. 4 کاربر برای این پست سودمند از khoshroomahdi عزیز تشکر کرده اند:

552 بار در 86 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad Jabbari نمایش پست ها
    Untitled.png

درود به همه دوستان

متاسفانه روبوفارکس به علت تغییرات مدیریتی داره حسابهای سی تریدر رو تعطیل میکنه. این ایمیلی بود که امروز برام اومد
    چیکار کنیم حالا
    من R stock trader شو امروز چک کردم
    افتضاح بود

10. 4 کاربر برای این پست سودمند از ehsan120 عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Peace نمایش پست ها
    درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، بله همونطور که مستحضر هستید، متاسفانه بروکر روبو، از مهر ماه 1401 دیگه مشتری های جدید ایرانی رو قبول نکرد و فقط با مشتری های قدیمی که حساب ریل داشتن و قبلش هم واریزی داشتن کار میکنه، بنده با این بروکر کار میکنم، یه حساب قدیمی دارم که مربوط به قبل از این قضایای قطع همکاری و اینها هستش، همچنان هم با روبو کار میکنم، خوشبختانه تا کنون مشکلی من باب واریز و برداشت نداشتم خداروشکر، اما امکان قطع همکاری کامل وجود داره! که خب باید برای چنین مواقعی هم آماده باشیم، همونطور که روبو بی خبر همکاریش رو به صورت کامل با ایرانی ها قطع کرد، امکان داره حتی دیگه به مشتری های قدیمی هم خدمات نده، به هر حال امیدوارم عزیزان برای همه سناریوها آمادگی لازم رو داشته باشن، همچنین توصیه میکنم پست های قبلی بنده و جناب mohamad1400 بزرگوار رو راجب بروکرهای خوبی که با ایرانی ها کار میکنن رو مطالعه بفرمایید، امیدوارم سلامت و شاد باشید دوست گرامی.
    سلام
    الان با توجه به قطع شدن سی تریدر روبو میشه خلاصه و مجدد بگین با کردوم بروکر سی تریدر دار کار کنیم؟

12. 3 کاربر برای این پست سودمند از ehsan120 عزیز تشکر کرده اند:

8,669 بار در 1,515 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1168 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan120 نمایش پست ها
    سلام
    الان با توجه به قطع شدن سی تریدر روبو میشه خلاصه و مجدد بگین با کردوم بروکر سی تریدر دار کار کنیم؟
    درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، بله متاسفانه بروکر روبو قصد داره دیگه خدماتش رو از طریق Ctrader ارائه نده، یه توصیه خدمتتون میکنم (صرفا نظر شخصی)، ببینید روبو الان بهترین بروکری هست که با ایرانی ها کار میکنه، سوی سخن عزیزانی هستند که توفیق همکاری با روبو رو داشتن، به نظرم بهتره که با حساب های متاتریدر روبو کار کنیم تا حساب های Ctrader بروکرهای دیگه، به جز ارانته و فیبو، بقیه بروکرها به پای روبو نمیرسن متاسفانه، این رو حتما مد نظر قرار بدید، چون روبو در forexPeacearmy امتیاز خیلی خوبی داره و مشتری های زیادی رو تونسته راضی نگه داره، اما فهرست بروکرهایی که با Ctrader کار میکنند رو در این پست خدمتتون قرار دادم، امیدوارم مثمر ثمر واقع بشه، سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

14. 16 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Peace نمایش پست ها
    درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، بله متاسفانه بروکر روبو قصد داره دیگه خدماتش رو از طریق Ctrader ارائه نده، یه توصیه خدمتتون میکنم (صرفا نظر شخصی)، ببینید روبو الان بهترین بروکری هست که با ایرانی ها کار میکنه، سوی سخن عزیزانی هستند که توفیق همکاری با روبو رو داشتن، به نظرم بهتره که با حساب های متاتریدر روبو کار کنیم تا حساب های Ctrader بروکرهای دیگه، به جز ارانته و فیبو، بقیه بروکرها به پای روبو نمیرسن متاسفانه، این رو حتما مد نظر قرار بدید، چون روبو در forexPeacearmy امتیاز خیلی خوبی داره و مشتری های زیادی رو تونسته راضی نگه داره، اما فهرست بروکرهایی که با Ctrader کار میکنند رو در این پست خدمتتون قرار دادم، امیدوارم مثمر ثمر واقع بشه، سلامت و شاد باشید دوست گرامی.
    درود ممنون
    یعنی میفرمایید متاتریدر روبو بهتر از سی تریدر فیبو و ارانته است؟

16. 5 کاربر برای این پست سودمند از ehsan120 عزیز تشکر کرده اند:

farahanifar آواتار ها
    1,591 بار در 125 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Erfanalk نمایش پست ها
    سلام مهران جان وقت بخیر _ امیدوارم حالتون عالی باشید
    نصف اکادمی رو پراپ هست مهران جان
    از پراپ ها دو شرکت معتبر داریم (معتبر هم نگیم اگه , رزومه و گذشته خوبی دارن و جز اینا بقیه کلاهبرداری هستند)
    1) سرمایه گذار برتر
    2) پراپی
    دومی پشتیبانیش خیلی قویه
    اگه بخوای گروه های مخصوص پراپ هم بفرستم که اونجا راحت تر سوالاتت رو از بقیه بپرسی _ تو شخصی شمارت رو بفرست تا جمعه تو تلگرام بفرستم (این گروها یک تیمی هم دارن که اعتبار پراپ هارو مورد بررسی قرار میدن و به تریدرا خبر میدن)
    خودم تو گروه تلگرامی بچه های اکادمی خودمون بودم و خیلی از دوستان اینجا دارن کار میکنن و سود میبرن با حساب های چند هزار دلاری منم کم کم واردش میشم به شخصه
    میتونی تو خود سایت هاشون هم شرایطشون رو بخونی (اعم از اینکه 80 درصد سود برای شماست _ برای برداشتن حساب مثلا 5000 دلاری باید 65 دلار بپردازی برای شرکت و طی 10 تا 60 ماه باید 10 درصد رشد بدی تو قسمت دمو و دراوداون بالای 12 نداشته باشی و تو یک روز هم 5 درصد ضرر نکنی که با مدیریت سرمایه کاملا قابل حل هست _ تا ریل رو بدن بهت و وووو.... _خود سایتا کامل نوشتن)
    سوالی داشتی در خدمتم
    مطمینم موفق هستید
    سلام عرفان جان... برای منم جالب شده موضوع پراپ و چند روزی هم هست که دارم چالش رایگان پراپی رو تست می کنم... ممنون میشم اگر تجربه یا اطلاعات بیشتری راجع بهشون داری... گفتی گروه تلگرامی بچه های خود آکادمی ... ممنون میشم اگر آدرسش رو بدی
    شکست جزئی از پیروزی هست ... من شکست هام رو خوردم و اینبار میخوام بهترین نسخه خودم باشم

18. 5 کاربر برای این پست سودمند از farahanifar عزیز تشکر کرده اند:

oxin999 آواتار ها
    5,058 بار در 145 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 4 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط khoshroomahdi نمایش پست ها
    با توجه به شرایط پیش اومده برای سی تریدر روبو فارکس نزدیکترین گزینه از نظر اسپرد و کمیسیون به روبو فارکس topfx هست
    ایا کسی تجربه کار با این بروکر مخصوصا برداشت و واریز کریپتو رو داره یا نه؟
    سلام جناب مهدی
    بروکری که گفتید فقط برای اروپاست
    https://topfx.com/.

ایمیلی که برام فرستادن

FireShot Capture 150 - about your account - [email protected] - Gmail - mail.google.com.png

20. 5 کاربر برای این پست سودمند از oxin999 عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 26 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 26 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع