صفحه 294 از 554 نخستنخست ... 194244284292293294295296304344394 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 2,931 به 2,940 از 5531

موضوع: روانشناسی بازار و روانشناسی فردی

Ali97 آواتار ها
    20,436 بار در 2,525 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3603 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehrsa نمایش پست ها
    سلام دوستان شبتون بخیر
    ایا راهکاری برای مراقبت چشم ها بخاطر نگاه کردن زیاد به مانیتور هست ؟
    بعد یه تایمی که به مانیتور نگاه میکنم سردرد و چشم درد میگیرم ...
    سلام و وقتتون بخیر سرکار خانم مهرسا
    باور دارم که عالی هستید (❁´◡`❁)
    1-اگر بک گراند چارتتون روشنه ، عوضش کنید و در بک گراند تیره و کمی به شکل مات تمرین کنید .
    2-نور سفید و روشنایی مانیتورتون رو کم کنید .
    3-حالت شب مانیتورتون رو فعال کنید .
    4-از عینکی که حاج محمد(MEMO) معرفی کردند استفاده کنید .
    بهترینهارو ارزو دارم برا هممون ، در هر دو جهان
    ما ذهن نیستیم بلکه ذهن داریم
    ما
    بدن نیستیم بلکه بدن داریم
    ما یک
    آگاهی هستیم که میتوانیم به ذهن و بدن آگاه باشیم

2. 11 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

2,404 بار در 631 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 11 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام دوستان شبتون بخیر

سلام مهرسای عزیز.امیدوارم خوب و تندرست باشی.در کنار مواردی که دوستان گفتن از جمله کم کردن نور مانیتور (البتته نه اونقدر که دچار ضعیف شدن چشم ها بشه ) چند مورد رو حسب تجربه میگم خدمتت :
    استراحت و تمرین چشم حتما انجام بده. برای مثال هر بیست دقیقه ، چشمت رو از مانیتور بردار و به دور ترین جایی که میشه به مدت یک دقیقه نگاه کن.
    ورزش چشم رو فراموش نکن. (سرچ کنی میاره برات حتما )
    خشکی چشم رو من خودم دچارش شدم. تقریبا بالای 9 ساله که میانگین روزی 7 ساعت به مانیتور چشم میدوزم! این به مرور باعث خشکی چشم میشه. با مشورت دکتر ، قطره مخصوص برای خشکی چشم استفاده کن.
    در خصوص سردرد، به نوع سر درد هات و زمان اتفاق افتادنش بیشتر دقت کن. میگرن در ما خانم ها به دلایل مختلفی میتونه ایجاد بشه. در موردش مطالعه کن و حواست باشه حتما.

4. 11 کاربر برای این پست سودمند از elnaz.s عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 11 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    با سلام خدمت دوستان عزیز.
    من دور سوم (دور دوم تمرینات) رو شروع کردم.
    میخواستم ازتون خواهش کنم چند دقیقه برای من وقت بگدارید. میخوام از تجربیات شما عزیزان در این دوره استفاده کنم.
    اگر شما دور سوم بودید و روزی 8 ساعت تایم تمرین داشتید ، این هشت ساعت رو چگونه و برای چه مواردی تخصیص میدادید؟ ( برای مثال : 1 ساعت اول مطالعه تاپیک تمرینات ، 2 ساعت تمرین در مورد فایل و ... )
    پیشاپیش از همگی دوستان بابت راهنمایی و زمانی که میگدارند تشکر میکنم. @M.T.z
    @Erfanalk@ariya @salar @miRHesam @MEMO

6. 12 کاربر برای این پست سودمند از elnaz.s عزیز تشکر کرده اند:

Mahdi_Javan آواتار ها
    2,196 بار در 492 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 35 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط MEMO نمایش پست ها

کسی که ما را رد می*کند، تغییر دیگری است که با ضرر همراه است، بلکه با سود نیز همراه است. به عنوان مثال، مزایای فراوان مجرد بودن را در مورد رشد شخصی، یافتن معنا در زندگی و آرامش در نظر بگیرید. و آرامشی که پس از پایان یک رابطه عاطفی خسته کننده در اختیار ما قرار می گیرد، می تواند بازیابی کننده باشد. همچنین ممکن است متوجه شویم که با فردی که برای رها کردنش تلاش می کنیم سازگار نیستیم و شاید برای مسیر دیگری طراحی شده ایم که با طبیعت ما سازگارتر است. درخت کج به ما نشان می دهد که همه درختان برای تبدیل شدن به تخته های چوبی مناسب نیستند. به همین ترتیب، همه افراد برای یکدیگر مناسب نیستند. و برای برخی، حتی ممکن است بهتر باشد در شرایط خاص مجرد بمانند. درخت کج به سادگی از طبیعت خود پیروی کرد. تبدیل به چیزی شد که به طور طبیعی تبدیل می شد: از یک منظر بی فایده اما در نظر دیگران هنوز ارزشمند است.
    در پذیرفتن پایان یک رابطه و رها کردن کسی، ما همچنین از راهی پیروی می کنیم که طبیعت (یا سرنوشت) در نظر گرفته شده است، یعنی شخصی که زمانی عاشقانه با او در ارتباط بودیم، راه دیگری را طی می کند. همانطور که از درخت کج آموختیم: همه چیز در این جهان نقشی دارد. و نقش*هایی که ما در زندگی افرادی که از دست داده*ایم بازی کرده*ایم (چقدر این ممکن است تاسف بار به نظر برسد) به پایان رسیده است.
    پذیرش ناپایداری

پس از اینکه اجازه دادیم به شخص دیگری وابسته شویم، اغلب راهی برای از بین بردن این وابستگی یک شبه وجود ندارد. آنچه مقاومت می کند، ادامه می یابد و هر چه بیشتر با درد ناشی از جدایی مبارزه کنیم، دردناک تر می شود. وابستگی هایی که بین افراد عاشقانه ایجاد می شود اغلب عمیق و سرسخت است. چنین پیوندی یا با گذشت زمان به آرامی حل می شود یا با جدایی ناگهانی از هم می پاشد. دومی دردناک است: هر چه بیشتر به هم بپیوندیم، بیشتر به یکدیگر رشد کنیم، جدایی شدیدتر است. وقتی این جدایی اتفاق می افتد، زخمی وجود دارد که برای التیام نیاز به زمان دارد. بسیاری از افراد سعی می کنند با جستجوی حواس پرتی و سرکوب افکار و احساسات، این روند را تسریع بخشند، اما بی فایده است زیرا زخم با سرعت طبیعی بهبود می یابد.
    ما می توانیم انتخاب کنیم که از درد خود فرار کنیم، اما باید روزی با آن روبرو شویم، اغلب زمانی که انتظارش را نداریم. ما می*توانیم با درد خود مبارزه کنیم، اما با انجام این کار، تنها به این دلیل افزایش می*یابد که یک لایه اضافی از درد را روی دردی که از قبل وجود دارد قرار می*دهیم. هر چه بیشتر بخواهیم عاری از درد باشیم، درد بیشتری را تجربه می کنیم. بنابراین به جای تلاش برای خلاص شدن از درد ناشی از رها کردن کسی، می*توانیم آن را به عنوان بخشی اجتناب*ناپذیر از جدایی بپذیریم تا زمانی که به طور طبیعی فروکش کند، مانند ابری که به طور طبیعی به آسمانی صاف تبدیل می*شود.
    تسلط بر جهان با اجازه دادن به چیزها در مسیر طبیعی خود حاصل می شود. شما نمی توانید با تغییر روش طبیعی بر جهان مسلط شوید.
    لائوتسه، تائو ته چینگ ، 48
    زیبایی این است که ما می توانیم به کائنات در حل مشکلاتی که خودمان نمی توانیم آنها را حل کنیم اعتماد کنیم. حتی اگر به نظر می*رسد وقتی کسی را که دوستش داریم از دست می*دهیم، بر علیه ما کار می*کند، اما به نفع ما نیز می*شود، زیرا در نهایت ما را از غم و اندوه خلاص می*کند. و این فرآیند به خودی خود چیزهای ارزشمندی برای ارائه دارد، مانند آشنایی با درد که ریشه ای برای شفقت و همدلی است. علاوه بر این، درد دل شکستگی منبع الهام بسیاری از هنرمندان بوده است. ناپایداری بسته به نحوه برخورد ما با آن می تواند دوست یا دشمن باشد. اگر به طور مداوم در مخالفت با آن حرکت کنیم، رنج ما بی پایان خواهد بود. اما اگر اجازه دهیم، آن را قادر می*سازیم تا به طور طبیعی حل شود و از درد اضافی ناشی از مقاومت در برابر آنچه هست رنج نخواهیم برد.
    بسته شدن

اگر از حرکت در کنار طبیعت در حال تغییر جهان امتناع کنیم، رها کردن کسی می*تواند یک فرآیند بی پایان و دردناک باشد. هیچ چیز دائمی نیست همه چیز می آید و می رود، از جمله آدم های زندگی ما. قرار نیست زندگی آنطور که ما می خواهیم پیش برود، بلکه آنطور که اتفاق می افتد. از دیدگاه تائوئیست، هیچ اتفاقی اساساً اشتباه یا درست نیست. این به سادگی جهان در حال تغییر است. اما این ذهن است که عناصر مشکل ساز را به برخی از این تغییرات اضافه می کند و آنها را در نظر ما نامطلوب می کند. بنابراین، ما از خود تغییر رنج نمی*بریم، بلکه از نوع نگاهی که به آن می*کنیم رنج می*بریم.
    یک حکیم تائوئیست به آنچه می آید سلام می کند و با آنچه می رود خداحافظی می کند. تغییر وضعیت طبیعی جهان است. مانند جزر و مد دریا، بین اضداد مانند جزر و مد، بالا و پایین، جلو و عقب حرکت می کند. اگر نسبت به تغییر انعطاف پذیر و منعطف باشیم، ممکن است شروع به لذت بردن از شرایط فعلی کنیم و طبیعت ناپایدار آنها را بپذیریم. بنابراین، جدایی درست یا نادرست نیست، بلکه تغییر دیگری است که می*توانیم مانند موج اقیانوس سوار آن شویم.
    متشکرم ممو عزیز
    این روزها خیلی به این متن احتیاج داشتم که از بخت خوب جلوی راهم قرار گرفت. بسیار آموزنده و مفید
    مشتاقِ گل از سرزنشِ خار نترسد...!

8. 9 کاربر برای این پست سودمند از Mahdi_Javan عزیز تشکر کرده اند:

M.T.z آواتار ها
    4,273 بار در 944 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 174 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط elnaz.s نمایش پست ها
    میخواستم ازتون خواهش کنم چند دقیقه برای من وقت بگدارید. میخوام از تجربیات شما عزیزان در این دوره استفاده کنم.
    اگر شما دور سوم بودید و روزی 8 ساعت تایم تمرین داشتید ، این هشت ساعت رو چگونه و برای چه مواردی تخصیص میدادید؟ ( برای مثال : 1 ساعت اول مطالعه تاپیک تمرینات ، 2 ساعت تمرین در مورد فایل و ... )
    سلام الناز عزیز امید وارم حالتون خوب باشه.
    بسیار عالی کار خوبی کردین که طبق نقشه راه استاد دارین حرکت میکنید و قطعا نتیجه درست و اصولی تمرین کردن رو هم میبینید.
    دور سوم به نظر من دور خیلی مهمی هست و شروع جدی و سخت تمرین کردنه ما در دور دوم زیاد سخت نمیگرفتیم به خومون و از هر تمرین تعدادی رو انجام میدادیم و زیاد حساس نمیشدیم به فایلی خیلی وقت ها سوالاتی پیش میومد که ذهن ما رو خیلی درگیر میکرد و میخواستیم که خیلی سریع به جوابمون برسیم و صبر نداشتیم ولی در واقع یکی از هدف های اون دور این بود که ما تمرین کنیم صبر و متوقف نشیم و بریم جلو و همونطر که میدونید خیلی از سوال های ما برامون روشن شد چوابش.دور سوم میتونه مقدمه ای بر ورد به مرحله راحتی باشه به شرطی که درست حرکت کنید و تمرین کنید در این دور بسیاری از گره های ذهنی باز میشه وتریدر این پیشرفت رو در خودش میبینه و لذت میبره از این که داره کم کم یاد میگیره و اصولی پیش میره یه حس راضایت خوبی میده راستش به ادم.دور سوم به نظرم مثل این میمونه که ما یک دونه رو کاشتیم تو خاک و در این دور کم کم داره چوونه میزنه و سر از خاک در میاره ما اون سر سبزش رو میبینیم که یه چیزی داره سر از خاک بیرون میاره و دلگرم میشیم که داره شروع میشه اون رشد ما ولی اصلا نباید مغرور شید و بخودتون بگید که دیگه تمومه همچی و دیگه نباید کاری کنم بر عکس باید بیشتر تلاش کنید باید بیشتر تمرین کنید و باید بیشتر براش وقت وانرژی بزارید درست مثل باغبونی که با دیدن جونه سر از خاک درومده اون چیزی که کاشته بیشتر بهش ریسیدگی میکنه و و تلاش میکنه که اون نهالش بزرگ شه تنومند شه.حواسش به نور اب دما کود و اسیدی بودن خاک هست چون نمیخواد همه چی به یک باره تبدیل شه به هیچی.این مرحله خیلییییییی حساسه بعضی از افراد به محض دیدن اون جونه سبز اون رو ولش میکنند و اون چونه به علت عدم رسیدگی میمره و از بین میره.من خودم وقتی این رو دیدم بیشتر دلگرم شدم و خستگی از تنم درومد و بیشتر ازش مراقبت کردم بیشتر تمرین کردم بیشتر انرژی گذاشتم و از خیلی از چیزها زدم اگر قبلا روی 8 ساعت وقت میزاشتم الان روزی 12 ساعت دارم کار میکنم چون با دیدن اون من هم بیشتر انرژی میگرم و همین طور این چرخه ادامه داره بین من و اون چیزی که کاشتم.هی اون رشد میکنه من بیشتر کیف میکنم و بیشتر بهش رسیدیگ میکنم و اون باز بیشتر میاد بالا و همین طور این چرخه ادامه داره بین من و اون چیزی که کاشتم.
    این مسیر خیلی سخته و طاقت فرساست ولی اگه واقعا عشقت و زندگیت ترید باشه شاید خسته شی شاید بخوری زمین شاید انرژی کم بیاری ولی بازم بلند میشی و نمیتونی از چارت زیاد فاصله بگیری و یه جوری بهش معتاد میشی.
    همین طور که استاد گفتن عادت های خوب رو در خودتون ایجاد کیند تا در شما نهادینه شه و بر اساس همون پیش برید در این دور عادت تمرین کردن عات نوشتن عادت منظم بودن و دیسیپلین داشتن رو در خودتون ایجاد کیند.ببینید در روز چقدر تایم دارید و چقدر میتونید وقت بزارین و برنامه ریزی کنید و به اون برنامه ریزی پایبند باشید و اگرم به برنامه تون نرسیدین به این علت باشه که کارغیر قابل پیش بینی براتون پیش اومده نه این که از تمبلی باشه.
    همون طور که قبلن بهتون عرض کردم اول صبح رو اگر اعتقاد دارین با نماز و یکم صحبت کردن با خدای خودتون و این که ازش بخواین که بهتون قدرت و انرژی بده برای طی کردن این راه شروع کنید بعدش با ده دقیقه مدیتیشن نرمش یک صبونه خوب شروع کنید حالا برنامه خود من به این صورت است که بعد از این کارها یک مقاله روانشناسی رو میخونم فقط به صورت روزنامه وار و بعد فایل اموزشی میبینم بعد یکم تمرین بعد دوباره مقاله روانشناسی میخونم و بعد دو یا سه بار فایل رو میبینم و بعد نت برداری میکنم البته من میزارم روی سرعت 0.25 و معمولا کلمه به کلمه مینویسم بعد باز تمرین و بعد برای بار سوم مقاله رو میخونن.هر روز هم یک رادیتوتیوب گوش میدم به همون علتی که قبلا گفتم بهتون.از خوندن تاپیک سالات قافل نشید و روزانه حد اقل 4 صفحه بخونید و یه جور برنامه ریزی کنید که تا انتهای دور سوم حداقل 4 بار خونده باشید این تاپیگ رو چون واقعا به قول @amino عزیز مثل یک گنجینه هست من با خوندن این تاپیک خیلی از سوال ها و گره های ذهنیم باز شدند.بازی فراوانی هم که خیلی توصیه میشه چون وقتی به درامد رسیدین دیگه اون عدد سقف ذهنیتون خیلی بالاتر رفته
    ولی من در کل پیشنهاد میکنم که علاوه بریاد گیری مهارت های تکنیکال بقیه مهارت ها رو هم یاد بگیرید مثل صبر کردن مثل پای بودن به برنامه بعدا پایبند بودن به چک لیست.یک تریدر تنها با دانش تکنیکال موفق نمیشه و باید از همه ابعاد رشد کنه مثل روانشناسی جهان بینی و...
    موفق و موید باشین
    E-mail: [email protected]
    Instagram: MTz_trader

10. 13 کاربر برای این پست سودمند از M.T.z عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 11 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط M.T.z نمایش پست ها
    سلام الناز عزیز امید وارم حالتون خوب باشه.
    بسیار عالی کار خوبی کردین که طبق نقشه راه استاد دارین حرکت میکنید و قطعا نتیجه درست و اصولی تمرین کردن رو هم میبینید.
    دور سوم به نظر من دور خیلی مهمی هست و شروع جدی و سخت تمرین کردنه ما در دور دوم زیاد سخت نمیگرفتیم به خومون و از هر تمرین تعدادی رو انجام میدادیم و زیاد حساس نمیشدیم به فایلی خیلی وقت ها سوالاتی پیش میومد که ذهن ما رو خیلی درگیر میکرد و میخواستیم که خیلی سریع به جوابمون برسیم و صبر نداشتیم ولی در واقع یکی از هدف های اون دور این بود که ما تمرین کنیم صبر و متوقف نشیم و بریم جلو و همونطر که میدونید خیلی از سوال های ما برامون روشن شد چوابش.دور سوم میتونه مقدمه ای بر ورد به مرحله راحتی باشه به شرطی که درست حرکت کنید و تمرین کنید در این دور بسیاری از گره های ذهنی باز میشه وتریدر این پیشرفت رو در خودش میبینه و لذت میبره از این که داره کم کم یاد میگیره و اصولی پیش میره یه حس راضایت خوبی میده راستش به ادم.دور سوم به نظرم مثل این میمونه که ما یک دونه رو کاشتیم تو خاک و در این دور کم کم داره چوونه میزنه و سر از خاک در میاره ما اون سر سبزش رو میبینیم که یه چیزی داره سر از خاک بیرون میاره و دلگرم میشیم که داره شروع میشه اون رشد ما ولی اصلا نباید مغرور شید و بخودتون بگید که دیگه تمومه همچی و دیگه نباید کاری کنم بر عکس باید بیشتر تلاش کنید باید بیشتر تمرین کنید و باید بیشتر براش وقت وانرژی بزارید درست مثل باغبونی که با دیدن جونه سر از خاک درومده اون چیزی که کاشته بیشتر بهش ریسیدگی میکنه و و تلاش میکنه که اون نهالش بزرگ شه تنومند شه.حواسش به نور اب دما کود و اسیدی بودن خاک هست چون نمیخواد همه چی به یک باره تبدیل شه به هیچی.این مرحله خیلییییییی حساسه بعضی از افراد به محض دیدن اون جونه سبز اون رو ولش میکنند و اون چونه به علت عدم رسیدگی میمره و از بین میره.من خودم وقتی این رو دیدم بیشتر دلگرم شدم و خستگی از تنم درومد و بیشتر ازش مراقبت کردم بیشتر تمرین کردم بیشتر انرژی گذاشتم و از خیلی از چیزها زدم اگر قبلا روی 8 ساعت وقت میزاشتم الان روزی 12 ساعت دارم کار میکنم چون با دیدن اون من هم بیشتر انرژی میگرم و همین طور این چرخه ادامه داره بین من و اون چیزی که کاشتم.هی اون رشد میکنه من بیشتر کیف میکنم و بیشتر بهش رسیدیگ میکنم و اون باز بیشتر میاد بالا و همین طور این چرخه ادامه داره بین من و اون چیزی که کاشتم.
    این مسیر خیلی سخته و طاقت فرساست ولی اگه واقعا عشقت و زندگیت ترید باشه شاید خسته شی شاید بخوری زمین شاید انرژی کم بیاری ولی بازم بلند میشی و نمیتونی از چارت زیاد فاصله بگیری و یه جوری بهش معتاد میشی.
    همین طور که استاد گفتن عادت های خوب رو در خودتون ایجاد کیند تا در شما نهادینه شه و بر اساس همون پیش برید در این دور عادت تمرین کردن عات نوشتن عادت منظم بودن و دیسیپلین داشتن رو در خودتون ایجاد کیند.ببینید در روز چقدر تایم دارید و چقدر میتونید وقت بزارین و برنامه ریزی کنید و به اون برنامه ریزی پایبند باشید و اگرم به برنامه تون نرسیدین به این علت باشه که کارغیر قابل پیش بینی براتون پیش اومده نه این که از تمبلی باشه.
    همون طور که قبلن بهتون عرض کردم اول صبح رو اگر اعتقاد دارین با نماز و یکم صحبت کردن با خدای خودتون و این که ازش بخواین که بهتون قدرت و انرژی بده برای طی کردن این راه شروع کنید بعدش با ده دقیقه مدیتیشن نرمش یک صبونه خوب شروع کنید حالا برنامه خود من به این صورت است که بعد از این کارها یک مقاله روانشناسی رو میخونم فقط به صورت روزنامه وار و بعد فایل اموزشی میبینم بعد یکم تمرین بعد دوباره مقاله روانشناسی میخونم و بعد دو یا سه بار فایل رو میبینم و بعد نت برداری میکنم البته من میزارم روی سرعت 0.25 و معمولا کلمه به کلمه مینویسم بعد باز تمرین و بعد برای بار سوم مقاله رو میخونن.هر روز هم یک رادیتوتیوب گوش میدم به همون علتی که قبلا گفتم بهتون.از خوندن تاپیک سالات قافل نشید و روزانه حد اقل 4 صفحه بخونید و یه جور برنامه ریزی کنید که تا انتهای دور سوم حداقل 4 بار خونده باشید این تاپیگ رو چون واقعا به قول @amino عزیز مثل یک گنجینه هست من با خوندن این تاپیک خیلی از سوال ها و گره های ذهنیم باز شدند.بازی فراوانی هم که خیلی توصیه میشه چون وقتی به درامد رسیدین دیگه اون عدد سقف ذهنیتون خیلی بالاتر رفته
    ولی من در کل پیشنهاد میکنم که علاوه بریاد گیری مهارت های تکنیکال بقیه مهارت ها رو هم یاد بگیرید مثل صبر کردن مثل پای بودن به برنامه بعدا پایبند بودن به چک لیست.یک تریدر تنها با دانش تکنیکال موفق نمیشه و باید از همه ابعاد رشد کنه مثل روانشناسی جهان بینی و...
    موفق و موید باشین

این حجم از صبوری و حوصله ، زمان و انرژی که بابت راهنمایی دوستانتون میگذارید ، قطعا بهتون برمیگرده
    یک دنیل سپاس از محبتی که داشتید و راهنمایی و توضیحاتتون بسیار راه گشا و امید بخش هست دوست عزیز.
    مچکرم

12. 9 کاربر برای این پست سودمند از elnaz.s عزیز تشکر کرده اند:

mehrsa آواتار ها
    2,148 بار در 463 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 22 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ali97 نمایش پست ها
    سلام و وقتتون بخیر سرکار خانم مهرسا
    باور دارم که عالی هستید (❁´◡`❁)
    1-اگر بک گراند چارتتون روشنه ، عوضش کنید و در بک گراند تیره و کمی به شکل مات تمرین کنید .
    2-نور سفید و روشنایی مانیتورتون رو کم کنید .
    3-حالت شب مانیتورتون رو فعال کنید .
    4-از عینکی که حاج محمد(MEMO) معرفی کردند استفاده کنید .
    بهترینهارو ارزو دارم برا هممون ، در هر دو جهان
    سلام و روزبخیر
    ممنون از توجهتون علی اقا ،تمام مواردی که فرمودید رو رعایت میکنم چشم
    ممنون از انرژی و وقتی که میذارین برای این تاپیک ، باور دارم به بهترین ها در هر دو جهان میرسید
    "زندگیمون با تمام عوامل محدود کننده اش به عهده ماست"

14. 9 کاربر برای این پست سودمند از mehrsa عزیز تشکر کرده اند:

mehrsa آواتار ها
    2,148 بار در 463 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 22 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    سلام مهرسای عزیز.امیدوارم خوب و تندرست باشی.در کنار مواردی که دوستان گفتن از جمله کم کردن نور مانیتور (البتته نه اونقدر که دچار ضعیف شدن چشم ها بشه ) چند مورد رو حسب تجربه میگم خدمتت :
    استراحت و تمرین چشم حتما انجام بده. برای مثال هر بیست دقیقه ، چشمت رو از مانیتور بردار و به دور ترین جایی که میشه به مدت یک دقیقه نگاه کن.
    ورزش چشم رو فراموش نکن. (سرچ کنی میاره برات حتما )
    خشکی چشم رو من خودم دچارش شدم. تقریبا بالای 9 ساله که میانگین روزی 7 ساعت به مانیتور چشم میدوزم! این به مرور باعث خشکی چشم میشه. با مشورت دکتر ، قطره مخصوص برای خشکی چشم استفاده کن.
    در خصوص سردرد، به نوع سر درد هات و زمان اتفاق افتادنش بیشتر دقت کن. میگرن در ما خانم ها به دلایل مختلفی میتونه ایجاد بشه. در موردش مطالعه کن و حواست باشه حتما.
    سلام ،ممنون ازتون الناز جان
    ورزش های چشم رو بعضی وقتها انجام میدم اما فکر میکنم باید منظم ترش کنم قبلا قطره خشکی چشم رو بخاطر کارم منم استفاده میکردم اما الان فراموش شده بود..ممنون از یاد اوری تون
    سردرد هام دقیقا بعد این که چشمم درد میگیره ولی ادامه میدم اتفاق میفته یعنی غیر اون نبوده تا حالا ..
    "زندگیمون با تمام عوامل محدود کننده اش به عهده ماست"

16. 8 کاربر برای این پست سودمند از mehrsa عزیز تشکر کرده اند:

bitshib آواتار ها
    1,377 بار در 299 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 15 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام دوستان شبتون بخیر
    سلام سرکار خانم mehrsa منم دقیقا این مشکل رو داشتم حتی انقدر چشام و سرم درد میکرد یکی رو میبستم با یک پارچه و نوبتی با دیگری کار میکردم چون به صورت فشرده داشتم آموزش میدیدم
    اما الان خیلی خداروشکر بهتر شده سعی کنید تو برنامتون مثلا 1ساعت که با مانیتور کار میکنید یک ساعت کلا از مانیتور فاصله بگیرید و نکاتی رو که یاداشت کردین مرور کنید یا کتاب بخونید و .. یعنی سعی کنید زیاد به مانیتور نگاه نکنید
    از قرص های جوشان که حاوی ویتامین های تقویتی هستن استفاده کنید برای من که خدایی جواب داد امیدوارم برای شما هم جواب بده

ویرایش توسط bitshib : 12-27-2022 در ساعت 17:10

18. 6 کاربر برای این پست سودمند از bitshib عزیز تشکر کرده اند:

bitshib آواتار ها
    1,377 بار در 299 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 15 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام و درود خانم الناز پیشنهاد من اینه که همه مواردی که پیش نیازه برای یک تریدر موفق باید باهم جلو ببرین حالا برای اینکه تریدری موفقی بشیم باید از لحاظ تکنیکالی و روانشناسی تو بازار بتونیم مسلط بشیم
    تو این مسیر ممکنه گاهی خسته بشیم شوق روز های اول رو نداشته باشیم پس باید یه جوری سوخت خودمون و تامین کنیم
    من بخشی از تایم روزانه ام رو یک مقاله از مقالات روانشناسی اختصاص دادم که بسیار مفیده و کتاب های که استاد پیشنهاد دادن
    بخشی که مربوط به دوره هست باید طبق فرمایشات استاد که بخش تکنیکالی است جلو برین بررسی تاپیک سوالات هم بسیار خوبه
    بخشی برای تامین سوخت حرکت میتونه گپ های دوستانه استاد امینو با دانشجویان باشه که به عنوان رادیو تیوب
    امیدوارم براتون کاربردی باشه

20. 10 کاربر برای این پست سودمند از bitshib عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 17 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 17 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع