صفحه 36 از 681 نخستنخست ... 2634353637384686136536 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 351 به 360 از 6810

موضوع: بازی فراوانی

Hamed.ab آواتار ها
    412 بار در 25 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    سلام و خسته نباشید ، من سه روزه این بازی رو شروع کردم <از 2 دی ماه99>، و این پیام رو گذاشتم صرفا برای یاد اوری برای خودم در آینده
    امیدوارم همگی این بازی رو شروع کنید و ادامه بدید ..
    در نهایت ارزوی موفقیت و سلامتی دارم برای تک تک شما عزیزان

2. 37 کاربر برای این پست سودمند از Hamed.ab عزیز تشکر کرده اند:

Ali.Zare آواتار ها
    11,730 بار در 552 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 49 پست
    برچسب زده شده
    در 3 تاپیک
    روز 100 بازی فراوانی
    Trust the process , Your time will come

4. 37 کاربر برای این پست سودمند از Ali.Zare عزیز تشکر کرده اند:

Soroosham آواتار ها
    26,699 بار در 2,362 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1283 پست
    برچسب زده شده
    در 7 تاپیک

پايان 90 روز بازي فراواني

سلام دوستان اميدوارم حالتون عالي باشه

من بازي فراواني و تونستم 90 روز پشت سرهم انجام دادم و با روزي 1000 دلار شروع كردم و ديروز با 90 هزار دلار به پايان رسوندم.

روز اول و با سه جفت كفش رانينگ نايك و 3 تا ساعت جي شاك خريدم و روز 90ام هم به سفر در سوئيس و اقامت در 3تا هتل(زوريخ يوري و ژنو) و تفريحات اين مناطق ويكسري خريد ها تموم شد.

براي من اين 90 روز خيلي جالب بود. اوايل كه زياد برام قابل هضم نبود و خريدهاي اوليه ميكردم، ولي از روز 30 ام به بعد واقعا ايده اي براي خريدهاي روزانه نداشتم و خيلي سخت خريد ميكردم چون نه رقم كمي بود نه زيادي چون عددهاي بالاتر خريدهاي بهتري ميشد كرد و نيازهاي اصليم راحت تر رفع ميشد. ولي يكم سرچ كردم و علايقم و سنجيدم تونستم براي مثال خونه تو دانمارك بگيرم با 37 كا و با 38 كا بازسازيش كردم.
    چيزي كه برام جالب بود و هست اينه كه رقم ها خيلي برام پيش پا افتاده شدن و تشنه رقم هاي بيشتر شدم. قبل بازي اگر بهم ميگفتن ماهانه 70كا درآمد داشته باشي ميگفتم زندگي عالي ميشه داشت. ولي الان به نظرم خرج روزانست و ماهي 10 ميليون دلار هم شايد به معنا واقعي ارضام نكنه.( چون اهداف بزرگتر و ليست كارها بزرگتري برام ايجاد شده.)
    غير از اون تخيلم خيلي بيشتر فعال شد و چون هنوز دارم روي دمو تمرين ميكنم نياز روحيم به درآمد و خرج كردن خيلي خوب رفع ميشه و تصويرسازي عالي برام ميشه. حتي باعث شده تا با اشتياق بيشتري به تمريناتم ادامه بدم و اين خودش برام احساست مثبت ايجاد كرده.

به نظرم چون نوشتن و كلمات دارن تصويرسازي ميشن، باعث ايجاد احساس و بعد انرژي ميشن. وهمونطور كه ميدونيد انرژي فركانس ايجاد ميكنه و باعث ارتعاش ميشه و همون فركانس و باز ما جذب ميكنيم.
    پس مطمعنم كه مكمل عالي براي ذهنم و مسيرم هست و من تونستم باهاش به موفقيت يك قدم نزديكتر بشم.
    من اين بازي و ادامه ميدم و از آقا پوريا و استاد عزيز هم تشكر ميكنم كه باعث شدن اين حس عالي و تجربه كنم.

اميدوارم به همه آرزوها و اهدافتون برسيد
    شاد و پر از انرژي هاي مثبت باشين.
    ویرایش توسط Soroosham : 12-27-2020 در ساعت 09:33
    I have my Own Dream, I have my Own Goal, I'm LIVING it

6. 52 کاربر برای این پست سودمند از Soroosham عزیز تشکر کرده اند:

mohamadrezasj آواتار ها
    18,774 بار در 1,579 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 183 پست
    برچسب زده شده
    در 12 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط ichi.trader98 نمایش پست ها
    بازی فراوانی
    جهت افزایش ظرفیت ذهن تریدر برای به دست آوردن رقم های بزرگ تر

هر تریدری می تواند به راحتی با 100 دلار بالانس، روزانه 3% به موجودی خود اضافه کند یعنی 3 دلار! کار راحتی به نظر می آید اما وقتی صحبت از حساب 100.000 دلاری می شود قضیه یکم فرق می کند!
    گرفتن 3% در روز، با حساب 100.000 دلاری که روزانه 3000$ می شود، برای بسیاری از تریدر ها مشکل است! درحالی که همان کار هایی که با حساب 100 دلاری انجام میداد، با این حساب نیز انجام خواهد داد و تفاوت فقط در انتخاب حجم لات ها هست

به نظر شما چرا تنها اضافه کردن 3 صفر، اینقدر شرایط را برای تریدر تغییر می دهد؟ چه دلیلی باعث می شود که همان درصد سود، در 100 دلار برای تریدر کار راحتی باشد اما با 100.000 دلار کار حضرت فیل؟!
    پاسخ یک چیز است! روانشناسی فردی تریدر
    روانشناسی مهمترین عامل در موفقیتِ یک تریدر است
    برای تریدری که به راحتی میتواند روزانه 3% به حساب 100 دلاری خود اضافه کند، اگر یکباره به سمت حساب 100.000 دلاری برود و بخواهد روزانه 3% سود مرکب بگیرد، دچار استرس و ترس شدیدی می شود طوری که دیگر جرئت معامله کردن ندارد
    برای مثال اگر با حساب 100 دلاری خود در هر معامله با حجم 0.01 لات وارد میشد، با همان تناسب در حساب 100.000 دلاری باید 10 لات وارد شود که اکثرا جرئت این کار را ندارند! در حالی که همه چیز منطقی و با تناسب حساب 100 دلاری است
    ریشه این مشکل در روانشناسی بستگی به میزانِ احساسِ شایستگی و لیاقتی که فردِ تریدر در خود میبیند دارد! که بعضی ها به آن ظرفیت ذهنی هم میگویند
    اگر تریدر خود را شایسته و لایق پول های زیاد بداند، آن رقم ها برایش عادی می شود و به راحتی میتواند آن را به دست بیاورد و تفاوت تریدری که میتواند روزانه 3% سود، با اکانت 100.000 دلاری بگیرد با تریدری که با اکانت 100 دلاری میگیرد تنها در ظرفیت ذهنی آن ها است که ظرفیت ذهنی هم ریشه در احساس شایستگی و لیاقت نسبت به پول دارد.
    برای مثال تریدری که با تصور داشتن روزانه 10.000 دلار سود، در پوست خود نگنجد و این رقم برایش رویایی و افسانه ای باشد و یا دچار استرس شود هرگز نمیتواند آن را به دست بیاورد و یا اگر به دست بیاورد سریع از دست میدهد چون احساس لیاقت نسبت به آن پول ندارد و این زمانی دست یافتنی میشود که این ارقام برایش عادی و بدیهی و طبیعی باشد مثل همان تریدری که گرفتن 3 دلار با حساب 100 دلاری، برایش رقم رویایی نیست و یک قضیه کاملا عادی و طبیعی است

خب برای اینکه این ظرفیت ذهنی مان را افزایش دهیم، بهتر بگویم احساس لیاقت و شایستگی مان را نسبت به پول بسیار بالا ببریم یک تمرین فوق العاده عالی برای شما معرفی میکنم که ذهنمان را به داشتن اعداد بالا عادت دهیم و این کم کم در ساختار باور های ما تاثیر میگذارد.

سازنده این تمرین خانم اِستر هیکس یکی از بهترین مربی های موفقیت فردی هست
    این تمرین، ذهن شما را به چالش میکشد و مستقیم روی ناخودآگاه شما تاثیر میگذارد و اگر با احساس کامل انجامش دهید، ذهن شما به شدت در مقابل آن مقاومت می کند و این را حین تمرین تجربه خواهید کرد.
    ذهن ناخودآگاه فرق بین واقعیت و تصوّر را متوجه نمی شود برای مثال همین الان چشمانتان را ببندید و تصور کنید که یک لیموی سبز ترشِ ترش را که لای دندان هایتان گذاشتید و فشار می دهید و آب ترش روی زبانتان میریزد
    میبینید که ناخودآگاه دهان شما آب بزاق ترشح میکند در حالی که تصویر فقط در ذهن شما بود و هیچ واقعیتی نداشت!

حالا با این تمرین همین بلا را بر سر ناخودآگاهتان می آورید، این تمرین روی تک تک سلول ها و نورون های مغزی شما همان تاثیر تصوّر لیموترش بر ترشح آب براق دهانتان را میگذارد و قوی ترین تمرین ذهنی برای افزایش ظرفیت ذهنی و حس لیاقت و شایستگی هست که نتیجه آن تاثیر مستقیم روی روانشناسی ترید شما میگذارد.

شرح تمرین:
    روزانه مبلغی به حساب شما واریز می شود و فردای آن روز یک میلیون بیشتر به حساب شما واریز می شود و شما 24 ساعت فرصت دارید تا آن پول را ذهنی خرج کنید و اگه خرج نکنید از شما گرفته می شود
    مهم نیست این پول از کجا می آید مهم این است که خرجش کنید(اگر ذهنتان مقاومت کرد تجسم کنید که دارید از بازارهای مالی سود میگیرد)
    برای مثال روز اول 1.000.000 تومان به حساب ذهنی شما واریز می شود و شما 24 ساعت فرصت دارید تا آن پول را خرج کنید برای مثال یک عطر یا یک لباس شیک بخرید
    فردای آن روز مبلغ 2.000.000 تومان به حساب شما واریز می شود و شما 24 ساعت فرصت دارید تا خرجش کنید
    به همین ترتیب روز سوم 3.000.000 تومان به حساب شما واریز می شود
    روز چهارم 4.000.000 تومان واریز می شود
    و اگر روزی فراموش کردید یا نتوانستید کامل آن را خرج کنید باید برگردید از اول شروع کنید

- باید پولی که در حسابتان هست را کاملا حس کنید و با احساس واقعیت خرج کنید برای مثال اگر در واقعیت از طرف بانک بگویند 1.000.000 تومانی که دارید را اگر تا 24 ساعت خرج نکنید از حساب شما برمیداریم! ایا در این شرایط پولتان را همچنان در بانک نگه میداشتید؟ مسلما نه پس با این پول ها هم، این رفتار را داشته باشید
    - خیلی مهم است که بازی را واقعی جلوه دهید، چیز هایی که لازمتان هست بخرید یا خرج کنید مثلا اگر روز چهارم یک موبایل خریدید دلیل ندارد که فردای آن روز دو موبایل دیگر بخرید! اگر پول واقعی بود واقعا اینکار را میکردید؟
    - این پول را باید حس کنید! هنگام خرج کردن باید احساس خوب داشته باشید، اگر حین بازی احساس بد یا فشار داشتید برگردید و از روز اول شروع کنید چون اولین بار است که ذهن شما در چنین شرایطی قرار میگیرد و طبیعی هست که چنین مقاومت هایی را از خود نشان دهد و این نشانه بسیار خوبی و طبیعی ای هست.
    - توجه کنید که هر روز 1 میلیون بیش تر از دیروز وارد حساب شما می شود پس به فکر پس انداز کردن یا خرید سکه و طلا برای حفظ ارزش پول نباشید! و پول دیروزتان را برای فردا پس انداز نکنید چون هر روز بیش تر از دیروز پول به حساب شما اضافه می شود باید خرج چیز هایی کنید که واقعا به آنها نیاز دارید

وقتی رقم های واریزی از ظرفیت ذهنی شما بیشتر شود حین انجام تمرین دچار احساس بد، احساس فشار روانی و استرس می شوید در کل اگر حین تمرین احساس خوب نداشتید این نشان میدهد که ظرفیت ذهن تان به چالش کشیده می شود و مجبور است که رشد کند و آنقدر این تمرین را از اول شروع کنید که ذهنتان کم کم به این اعداد عادت کند

" ذهن ناخوداگاه فرق بین تصور و واقعیت را نمیفهمد "

جمع بندی تمرین:
    - هر روز 1 میلیون بیشتر از دیروز وارد حساب شما می شود و شما 24 ساعت فرصت دارید آن را خرج کنید
    - باید پول را واقعا حس کنید و حین خرج کردن احساس خوب داشته باشید.
    - پول را برای چیز هایی خرج کنید که اگر واقعا آن پول را داشتید برای آنها خرج میکردید! به بازی حس واقعی بودن بدهید

- نباید با این پول پس انداز کنید و نباید بدهی هایتان را پرداخت کنید!
    - اگر خرج نکنید پول از شما گرفته می شود و باید از روز اول شروع کنید
    - اگر حین تمرین احساس بد یا فشار ذهنی داشتید برگردید و از روز اول شروع کنید

* میتوانید از دلار به جای تومان استفاده کنید مثلا به جای 1 میلیون تومان، 1000 دلار استفاده کنید
    سلام و وقت بخیر آقای Ichitrader عزیز
    من به تازگی عضو دوره فرکتالی شدم و قصد دارم بازی فراوانی رو شروع کنم.یک سوال دارم از خدمتتان؟ به جای عدد 1 میلیون که روزانه واریز میشود میتوان عدد را تغییر داد به مثلا 5 میلیون تومان؟ و این عدد هر روز اضافه شود؟
    همه چی چند برابر شده نمیشه دیگه تو آنلاین شاپ ها چیزی خرید کرد

8. 31 کاربر برای این پست سودمند از mohamadrezasj عزیز تشکر کرده اند:

amino آواتار ها
    150,829 بار در 1,692 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 5977 پست
    برچسب زده شده
    در 30 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط mrezasj نمایش پست ها
    سلام و وقت بخیر آقای Ichitrader عزیز
    من به تازگی عضو دوره فرکتالی شدم و قصد دارم بازی فراوانی رو شروع کنم.یک سوال دارم از خدمتتان؟ به جای عدد 1 میلیون که روزانه واریز میشود میتوان عدد را تغییر داد به مثلا 5 میلیون تومان؟ و این عدد هر روز اضافه شود؟
    همه چی چند برابر شده نمیشه دیگه تو آنلاین شاپ ها چیزی خرید کرد
    سلام وقت بخیر
    نه از همون یک میلیون تومن شروع کنید.(حتما چیزی هست که بتونین با یک میلیون تومن بخرید و دوست داشته باشیدش.مثل یک لباس مثلا)
    دقیقا مثل رشد اکانت هست که با کم شروع میشه
    امینو
    Perceive thetime , Change thelife

10. 61 کاربر برای این پست سودمند از amino عزیز تشکر کرده اند:

mohamadrezasj آواتار ها
    18,774 بار در 1,579 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 183 پست
    برچسب زده شده
    در 12 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط amino نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر
    نه از همون یک میلیون تومن شروع کنید.(حتما چیزی هست که بتونین با یک میلیون تومن بخرید و دوست داشته باشیدش.مثل یک لباس مثلا)
    دقیقا مثل رشد اکانت هست که با کم شروع میشه
    امینو
    سلام و عرض ادب جناب امینو عزیز
    بله حتما. تشکر از راهنماییتان.

12. 29 کاربر برای این پست سودمند از mohamadrezasj عزیز تشکر کرده اند:

davood60 آواتار ها
    3,550 بار در 431 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 21 پست
    برچسب زده شده
    در 3 تاپیک
    روز 81 بازی فراوانی

14. 29 کاربر برای این پست سودمند از davood60 عزیز تشکر کرده اند:

KingMilad آواتار ها
    21,410 بار در 1,611 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 190 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    سلام دوستان وقتتون بخیر
    حالتون عالیه؟؟؟
    من بازی فراوانی رو با روزی 10 میلیون شروع کردم و الان روز 54 ام(دوستان تو یه پستی گفته بودن که 1000 دلار الان تو این تورم و گرونی عددی نیست و باید با بیشتر شروع کنیم منم بخاطر اون با این عدد شروع کردم و روزانه 10 میلیون افزایش میدم)
    الان به مسیله ای که خوردم اینه که من سه تا خونه ای که خونواده میخواستن رو با وسایلش کامل خرید کردم
    حالا که میرسم به خرید خودم میبینم مثلا ویلایی که مد نظرمه 10 میلیارده و اگه بخوام تا اون روز بمونم که موجودی حسابم به 10 میلیارد برسه خدااااا تومن روز های قبلش جمع میشه و نمیدونم با اونا چی بخرم
    یا مثلا بخوام یه ماشین خارجی خوب بگیرم مثلا 5 میلیارد میشه و از الان تا اون روز خییییییلی فاصلست
    اینو چیکار کنم بنظرتون؟ از اول شروع کنم با یه عدد کمتر یا همینو ادامه بدم و تو این فاصله بازم خونه و ویلا تو شهرهای دیگه بگیرم؟؟؟؟(هنوز حس خوب خودمو دارم ولی این فاصله ای که ایجاد شده یه کم تومخی شده و میگم اووووه چقدر مونده تا پول ماشین یا خونه خخخ و اگه بخوام از اول شروع کنم با یه عدد کمتر بدتر میشه خب و این فاصله خیلی بیشتر میشه)
    ممنون میشم از تجربتون در اختیارم بزارید
    زمانیـــکه نگــرش تو درستـــه حقایـــق زندگـــی به حســـاب نمیــــان

16. 28 کاربر برای این پست سودمند از KingMilad عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    20,506 بار در 2,539 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3619 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط KingMilad نمایش پست ها
    سلام دوستان وقتتون بخیر
    حالتون عالیه؟؟؟
    من بازی فراوانی رو با روزی 10 میلیون شروع کردم و الان روز 54 ام(دوستان تو یه پستی گفته بودن که 1000 دلار الان تو این تورم و گرونی عددی نیست و باید با بیشتر شروع کنیم منم بخاطر اون با این عدد شروع کردم و روزانه 10 میلیون افزایش میدم)
    الان به مسیله ای که خوردم اینه که من سه تا خونه ای که خونواده میخواستن رو با وسایلش کامل خرید کردم
    حالا که میرسم به خرید خودم میبینم مثلا ویلایی که مد نظرمه 10 میلیارده و اگه بخوام تا اون روز بمونم که موجودی حسابم به 10 میلیارد برسه خدااااا تومن روز های قبلش جمع میشه و نمیدونم با اونا چی بخرم
    یا مثلا بخوام یه ماشین خارجی خوب بگیرم مثلا 5 میلیارد میشه و از الان تا اون روز خییییییلی فاصلست
    اینو چیکار کنم بنظرتون؟ از اول شروع کنم با یه عدد کمتر یا همینو ادامه بدم و تو این فاصله بازم خونه و ویلا تو شهرهای دیگه بگیرم؟؟؟؟(هنوز حس خوب خودمو دارم ولی این فاصله ای که ایجاد شده یه کم تومخی شده و میگم اووووه چقدر مونده تا پول ماشین یا خونه خخخ و اگه بخوام از اول شروع کنم با یه عدد کمتر بدتر میشه خب و این فاصله خیلی بیشتر میشه)
    ممنون میشم از تجربتون در اختیارم بزارید
    میلاد جان سلام دوست عزیز
    به نظر میشه یه کاری کرد اونم اینکه مثلا شما ماشین 5 میلیاردی میخوای از امروز شروع بکن و نسبت به پولت از امروز شروع بکن ماشین بخر و با پول فردات دوباره عوضش بکن یه ماشین گرونتر بخر تا هم ماشینهای متنوع داشته باشی و کیف کنی و همم تا برسی با ماشین مد نظر خودت و در آخر اونو خرید کنی
    با این شرایط هر روز پولهاتو خرج کردی همم هر روز یه ماشین جدید سوار شدی و کیف کردی
    بازم دوستان هم نظر بدن خیلی بهتر میشه
    با آرزوی موفقیت روز افزون برای هممون
    ما ذهن نیستیم بلکه ذهن داریم
    ما
    بدن نیستیم بلکه بدن داریم
    ما یک
    آگاهی هستیم که میتوانیم به ذهن و بدن آگاه باشیم

18. 29 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

miladmoghadasi آواتار ها
    2,191 بار در 102 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 8 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام دوستان عزیز وقت بخیر
    من یک سوالی داشتم ممنون میشم راهنمایی کنید.
    برای خرید ماشینی که مبلغ کلش 700 میلیون تومان میشه میتونیم پولش رو در طی 10 روز و هر روز مبلغ 70 میلیون پرداخت کنیم؟
    اینکارو میتونیم نجام بدیم یا خلاف قوانین بازی هست؟

20. 26 کاربر برای این پست سودمند از miladmoghadasi عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 25 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 25 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع