صفحه 187 از 672 نخستنخست ... 87137177185186187188189197237287 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1,861 به 1,870 از 6718

موضوع: بازی فراوانی

Amiranak آواتار ها
    1,914 بار در 599 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 17 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط ali-dehnamaki نمایش پست ها
    سلام.
    من از فردا میخوام شروع کنم بازی رو-چنتا سوال داشتم.
    1-میشه این پول رو خرج افراد خانواده کرد یا فقط واسه خودمون خرج کنیم؟
    2-میشه بخشی از پول رو واسه شهریه مثلا باشگاه یا کلاسهای دیگه خرج کرد یا باید جسم فیزیکی باشه حتما؟
    3-این پول رو میشه به عنوان صرف کارهای خیر هم استفاده کرد؟
    ممنون
    سلام .بله میشه خرج کرد. اگر شهریه باشگاه میدهید فقط از همان روز کم کنید مثلا امروز یک میلیون شهریه میدید بنویسید یک تومن شهریه باشگاه . برای ماهای بعد روز خودش باید خرج کرد
    برای اطرافیان و اقوام هم میشه خرج کرد ولی پول نباید بدید باید کالا بدید مثلا یک ساعت را به مبلغ دو میلیون خریدم برای داداشم یا 3 تا گوسفند خردیدم و گوشت اان را بین نیازمندان تقسیم کردم .
    برایتان ارزوی پیروزی دارم
    آرام حرکت کردن سریع ترین راه رسیدن به هدف است.

2. 7 کاربر برای این پست سودمند از Amiranak عزیز تشکر کرده اند:

Amiranak آواتار ها
    1,914 بار در 599 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 17 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط MrSm2022 نمایش پست ها
    تجربه من از 90 روز اول بازی فراوانی:
    امیدوارم حاتون خوب باشه، برای اولین بار بود که این تمرین رو تا انتها انجام میدم چندچیز توی این تمرین برای من تاثیرگذار بود.

- اوایل تمرین این باور رو داشتم که با پول کم کاری نمیشه کرد ولی با بیشتر شدن مبلغ روزانه بازم این مورد برام پیش اومد و متوجه شدم داشتن پول به تنهایی کافی نیست خیلی بهتره که شما با توجه به اهدافی(رسالت) که دارید (کوتاه،میان،بلند مدت) اهدام مالی برای خودتون داشته باشید اینجوری پولی که بدست میارید براتون معنادارتر میشه...

- اوایل یکسری خواسته و چیزهایی وجود داره که اشتیاق زیادی برای خریدنشون داریم ولی یکم که میگذره بنظرمن 90% چیزهایی که خریدیم واقعا خوشحالمون نمیکنه به تنهایی، این نشون میده اکثر دغدغه هایی که ما داریم و چیزهایی که میخوایم زیاد جدی نیست و می تونیم به مسائل مهم تری فکر کنیم...

- یکی از ویژگی های خوب این تمرین اینه که بهمون شهامت میده، تموم کردن این تمرین و همین که به یکسری اصول پایبند باشی و تا آخر این مدت کنار نکشی خودش تاثیرزیادی داره...

- یادبگیریم تجربه کنیم، و این یکی از موارد خوب این تمرین بود که نشون میده از یه جایی به بعد وسایل ابزارهای بیش نیستند و باعث میشه بیشتر به فکر تجربه کردن باشیم تا داشتن چیزی و این خودش یه طرزفکر خیلی خوبی میتونه باشه

...God Have Plan For You
    ...

سلام بسیار نکات خوبی فرمودید و نکته اخری بیسار جالب بود
    یکی از موارد خوب این تمرین بود که نشون میده از یه جایی به بعد وسایل ابزارهای بیش نیستند و باعث میشه بیشتر به فکر تجربه کردن باشیم تا داشتن چیزی و این خودش یه طرزفکر خیلی خوبی میتونه باشه
    آرام حرکت کردن سریع ترین راه رسیدن به هدف است.

4. 6 کاربر برای این پست سودمند از Amiranak عزیز تشکر کرده اند:

hamed77 آواتار ها
    228 بار در 26 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام و درود بر همه دوستان
    بعد از 100 روز تجربه بازی فراوانی تجربه ای که از این بازی به دست آوردم برای خودم خیلی جالب بود.
    اوایل بازی ذهن من به راحتی توانایی خرج کردن مقدار پول اون روز را داشت و سریع پول خرج میشد اما بعد از گذشت 70 روز کم کم یک مقاومت ذهنی برام ایجاد شد که شاید برای خرج کردن پول اون روز نیم ساعت زمان میبرد
    جالب تر این بود که من این سد یا مقاومت ذهنی را در ترید هم داشتم و حساب به یک عدد خاصی که میرسید دیگه توانایی رشد بیشترش را نداشتم ولی خداراشکر این سد هم شکسته شد که خودم یکی از دلایل اصلی را همین بازی فراوانی میدونم.
    و یکی دیگه از تاثیراتش میتونه انجام مداوم و منظم یه کار باشه که چقدر تاثیر مثبتی میزاره درست مثل همون گرفتن سه درصد هر روز یا ورزش
    در کل فکر میکنم ذهن ما نیاز خیلی زیادی به تمرین داره و هرچقدر ذهن قوی تر بشه میتونه راه های موفقیتمون آسون تر باشه.
    ویرایش توسط hamed77 : 05-06-2022 در ساعت 14:59

6. 7 کاربر برای این پست سودمند از hamed77 عزیز تشکر کرده اند:

miRHesam آواتار ها
    3,540 بار در 857 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 229 پست
    برچسب زده شده
    در 3 تاپیک
    درود بر همه دوستان عزیز
    روز پانزدهم بازی فراوانی
    سوالی که برای من پیش اومد اینکه گاهی اوقات در خرید هامون مثلن 10هزار تومان کم یا زیاد میاد تکلیف این خورده پول ها چیه؟
    تا اخرین قرون باید خرج بشه یا میشه ازش چشم پوشید البته در یکی از وبینار ها خاطرم هست جناب امینو گفتن که زیاد اومد مهم نیست بیشتر بحث من سر کم اومدن 10 هزار تومن اون هست
    ممنون از پاسخ شما
    نگران فردایت نباش

خدای دیروز و امروز، خدای فردا هم هست

8. 4 کاربر برای این پست سودمند از miRHesam عزیز تشکر کرده اند:

436 بار در 50 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    از ادمین عزیز درخواست دارم اگه واقعا اطلاعات کافی در خصوص این بازی داره جواب سوال منو در پست 1882 بده چون بقیه دوستان نتونستن جواب بدن. ممنون

10. 4 کاربر برای این پست سودمند از h_anvari عزیز تشکر کرده اند:

68 بار در 6 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    با سلام و وقت بخیر خدمت همه عزیزان، فکر میکنم حدود دو سال و نیم از شروع این تاپیک زمان میگذره. من خودم حدود یک ماه هست که دوره فراکتالی رو تهیه کردم و وارد این انجمن شدم. با توجه به تورم عجیبی که در کشور وجود داره و ارزش پول روز به روز کمتر میشه آیا باید عدد ذهنی روزانه یک میلیون تومان رو بزرگتر کنیم یا نه؟ دو سال پیش روز 60 یا 70 براحتی میشد یه ماشین خرید. ولی الان خرج کردن این اعداد با هزینه های وحشتناکی که وجود داره کار سختی نیست. چون قراره با این بازی ذهنی نظم بخشیدن به برنامه های زندگیمون رو تمرین کنیم و به درآمدهای بزرگ فکر کنیم این سوال رو مطرح کردم.ممنونم

12. 4 کاربر برای این پست سودمند از Mohammadkazem عزیز تشکر کرده اند:

miRHesam آواتار ها
    3,540 بار در 857 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 229 پست
    برچسب زده شده
    در 3 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammadkazem نمایش پست ها
    با سلام و وقت بخیر خدمت همه عزیزان، فکر میکنم حدود دو سال و نیم از شروع این تاپیک زمان میگذره. من خودم حدود یک ماه هست که دوره فراکتالی رو تهیه کردم و وارد این انجمن شدم. با توجه به تورم عجیبی که در کشور وجود داره و ارزش پول روز به روز کمتر میشه آیا باید عدد ذهنی روزانه یک میلیون تومان رو بزرگتر کنیم یا نه؟ دو سال پیش روز 60 یا 70 براحتی میشد یه ماشین خرید. ولی الان خرج کردن این اعداد با هزینه های وحشتناکی که وجود داره کار سختی نیست. چون قراره با این بازی ذهنی نظم بخشیدن به برنامه های زندگیمون رو تمرین کنیم و به درآمدهای بزرگ فکر کنیم این سوال رو مطرح کردم.ممنونم

درود برشما دوست عزیز میزان پول شروع بسته به شخص خودتون هست میتونید با دومیلیون شروع کنید و هروز بعلاوه 2میلیون کنید یامثلن با دلار شروع کنید...بله حق باشماست هروز ارزش پول ملی کم میشه اما بنظرم این ازخوبیه این بازیه که توجه مارو به نعمت های کوچیک خداوند جلب میکنه
    نگران فردایت نباش

خدای دیروز و امروز، خدای فردا هم هست

14. 5 کاربر برای این پست سودمند از miRHesam عزیز تشکر کرده اند:

68 بار در 6 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    ممنون از راهنماییتون

16. 4 کاربر برای این پست سودمند از Mohammadkazem عزیز تشکر کرده اند:

mohammad-zrm آواتار ها
    16,821 بار در 2,001 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1281 پست
    برچسب زده شده
    در 4 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط h_anvari نمایش پست ها
    به نام خدا و با سلام و ادب خدومت استاد عزیز و دوستان گرامی
    من یه مشکلی در انجام بازی فراوانی دارم و اون هم اینه که طبق قانون این بازی باید اولاً تمام پولی که هر روز به دست ما میاد رو خزج کنیم ثانیاٌ حتماً باید چیزهای مورد نیاز یا چیزهایی که دوست داریم رو بخریم و اجازه پس انداز هم نداریم خب من بعد از سه هفته با این پولهایی که دستم میاد همه چیزهایی که میشه با این مقدار پول خرید رو خریدم و طبق قانون بازی اجازه ندارم در حالی که کالایی رو به تازگی خریدم و نیازی به خرید مجدد اون ندارم از دوباره خرید کنم و این مقدار پول هم به در خرید کالاهای بزرگ و گرون قیمت مثل ماشین و خونه نمیخوره و باید پس انداز کنم که اون رو هم اجازه ندارم واقعا مستاصل میشم نمی دونم باید چکار کرد مگر این که بخوام خریدهای تکراری انجام بدم در حالی که قبلا خریدم و نیازی به اونها ندارم واقعا نمی دونم چیکار کنم؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
    درود بر شما؛
    امیدوارم که حالتون خوب باشه.
    این سوال و مطلب برای تمامی کسایی که این بازی رو انجام میدن پیش میاد...
    اما در این حین، سوالی از خود میشه پرسید، اون هم اینه که آیا من واقعا تا این حد بیشتر نمیتونم خرج کنم؟؟؟ آیا آرزوهای من تا این حد قیمت دارن؟؟؟
    چیزهای تکراری لزوما به این معنی نیست که اگر در روز بیستم یک لپ تاپ خریدید در روز های پنجاهم دیگه نمیتونید بخرید، بر اساس نیازتون و علاقتون میتونید مجددا خرید کنید، اما اینطوری نباشه که از سر عدم حوصله باشه.
    خلاقیت:
    باید در خرج کردن خلاق باشید، مثلا بنده مدتی کلکسیون اسکناس های دلار و یورو جمع میکردم و میچسبوندم به در و دیوار خونمون (نه بر اساس پس انداز، بر اساس احساس خوبی که داشت)
    خوبی این بازی اینه که کسی که توی کویر نشسته هم میتونه کشتی تفریحی بخره (امینو)
    سفر برید، کالاهای اصل و برند بخرید، منزلتون رو هوشمند کنید، هدیه بدید، قبض هاتون رو پرداخت کنییید و میلیارها کار دیگه که فقط و فقط باید خررررج کنین.
    کسی که یک هواپیما میخواد بخره باید بهاء ش رو پرداخت کنه، بهای خرید هواپیما تعهد به بازی و خرج کردن و سپری کردن روزهاست.
    سپاسگذارم
    ویرایش توسط mohammad-zrm : 05-06-2022 در ساعت 23:38
    دو دسته از افراد هرگز پیشرفت زیادی نمیکنند؛
    1- افرادی که کاری که بهشان گفته میشود رو نمیتوانند انجام دهند ...
    2- افرادی که کاری بیشتر از آنچه که بهشان گفته شده انجام نمیدهد ...
    (ناپلئون هیل)

18. 20 کاربر برای این پست سودمند از mohammad-zrm عزیز تشکر کرده اند:

436 بار در 50 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad-zrm نمایش پست ها
    درود بر شما؛
    امیدوارم که حالتون خوب باشه.
    این سوال و مطلب برای تمامی کسایی که این بازی رو انجام میدن پیش میاد...
    اما در این حین، سوالی از خود میشه پرسید، اون هم اینه که آیا من واقعا تا این حد بیشتر نمیتونم خرج کنم؟؟؟ آیا آرزوهای من تا این حد قیمت دارن؟؟؟
    چیزهای تکراری لزوما به این معنی نیست که اگر در روز بیستم یک لپ تاپ خریدید در روز های پنجاهم دیگه نمیتونید بخرید، بر اساس نیازتون و علاقتون میتونید مجددا خرید کنید، اما اینطوری نباشه که از سر عدم حوصله باشه.
    خلاقیت:
    باید در خرج کردن خلاق باشید، مثلا بنده مدتی کلکسیون اسکناس های دلار و یورو جمع میکردم و میچسبوندم به در و دیوار خونمون (نه بر اساس پس انداز، بر اساس احساس خوبی که داشت)
    خوبی این بازی اینه که کسی که توی کویر نشسته هم میتونه کشتی تفریحی بخره (امینو)
    سفر برید، کالاهای اصل و برند بخرید، منزلتون رو هوشمند کنید، هدیه بدید، قبض هاتون رو پرداخت کنییید و میلیارها کار دیگه که فقط و فقط باید خررررج کنین.
    کسی که یک هواپیما میخواد بخره باید بهاء ش رو پرداخت کنه، بهای خرید هواپیما تعهد به بازی و خرج کردن و سپری کردن روزهاست.
    سپاسگذارم
    ممنون از راهنماییتون

20. 7 کاربر برای این پست سودمند از h_anvari عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 14 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 14 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع