صفحه 135 از 551 نخستنخست ... 3585125133134135136137145185235 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1,341 به 1,350 از 5509

موضوع: روانشناسی بازار و روانشناسی فردی

میلاد آواتار ها
    4,424 بار در 1,798 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 420 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط miRHesam نمایش پست ها
    درود بر میلاد عزیز
    جواب سوال تون بسیار ساده است
    مشخصن به پلن معاملاتی تون پایبند نبودید که شامل هرچیزی میشه از قبیل چک لیست روانشناسی فردی مدیریت سرمایه که درمورد شما بنظرمن مدیر سرمایه رو رعایت نکردید
    من هم مشکل شما رو در گذشته داشتم لات پایین میزدم تی پی میخورد لات بالا میزدم استاب هنوز برام جای سواله چطور چنین چیزی ممکن بود؟ البته همه اش برمیگرده به مبحث روانشناسی فردی که میایست رعایت کرد
    درود بر شما
    اصلا به هیچ عنوان به درصد لات اضاف نکردم
    و بله صدصد درصد از استاپ لوز اجتناب کردم
    شما درست میفرمایید
    .A man can receive nothing, except it have been given him from heaven

2. 9 کاربر برای این پست سودمند از میلاد عزیز تشکر کرده اند:

Mehrdad az آواتار ها
    3,842 بار در 512 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 29 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط kamal نمایش پست ها
    نتیجه ترید احساسی
    کنار گذاشتن چک لیست شخصی و کال شد اکانت
    فایل پیوست 302317
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ali97 نمایش پست ها
    سلام کمال جان
    امیدوارم حالتون خوب باشه و زندگیتون سرشار از شادی و پول و ثروت
    کمال جان اصلاح مسیری که کردی تبریک میگم ، بررسیش کن ، نکاتی که در این اکانت بدستشون میاری کلید صندوق طلایی هست که در آینده اکانتهای میلیونیت رو باهاش ترید میزنی و موفقیتت رو تضمین میکنه ، برای رسیدن به نوک قله موفقیت نمیشه کوه رو یکسره و با یک حرکت رو با بالا و شارپ طی کرد قطعا در بعضی جا ها نیاز به استراحت و اصلاح مسیر وجود خواهد داشت ، به قول استاد گفتنی هیچ موفقیتی بدون شکست به وجود نیومده و در طی مسیر موفقیت قطعا و 100*100 چیزی به نام شکست و اصلاح مسیر وجود خواهد داشت که با انرژی و پافشاری نتیجه مورد نظر رو کسب خواهیم کرد
    با هر اکانتی که از دست میدیم نکات روانشناسی و چک لیستی رو برامون آشکار میکنه که اگر در این اکانتها با این ارقام اصلاحش نکنیم در اکانتهای با مبالغ بالا اذیتمون میکنه
    ای کاش از بچگی یادمون میدادند که چطور با شکست مواجه بشیم و از شکست نترسیم و چطور بتونیم رفعش کنیم و یاد میگرفتیم که در این شکستها چه نکات کلیدی وجود داره انسانهایی که میترسن از بدست آوردنشون بی نصیب میمونن
    استاد همیشه قبل از اینکه یک اتفاقی بیفته پیشبینیش کرده و راهکار و مقاله ای براش تهیه کرده ، پیشنهاد میکنم به فایلش گوش بدین و مقالش رو بخونید از لینک زیر : (امروز یکی از بچه ها تو دوره فرکتالی گذاشته بود که برا من هم بسیار مفید بود با وجود این که خیلی وقت پیش خونده بودمش ولی الان به کارم اومد)
    https://academywave.com/five-words-f...s-in-progress/
    منتظر نتایج بسیار فوق العدتون در اکانتهای بعدی هستیم و این اتفاق خیلی نزدیک هست اگر از این اصلاح مسیر به وجود آمده نهایت استفاده رو بکنید
    آرزوی سلامتی و موفقیت همراه با شادی و ثروتمندی دارم برا هممون
    سلام به دوستان عزیزم
    دقیقا موردی که دیروز برای من پیش اومد و بعد از حدود سه هفته ترید مداوم و اصولی با دو تا پوزیشن کل حسابم کال شد و واقعا تا ساعت ها باورم نمیشد که دوباره عادت های قدیمی باعث این اتفاق شدن و تا همین امروز هم حالم خوب نبود و نمیدونستم که کجا و با کی باید صحبت کنم
    و هر بار که وارد آکادمی میشم انگار جواب سوال هام و راه حل ها منتظر من هستن تا بیان سمتم
    بابت حضور در این جمع واقعا خدا رو شکر میکنم و احساس دین میکنم به استاد که اگر این انجمن نبود واقعا کجا باید حرف میزدیم با کسایی که حرفمون رو میفهمن و مسیر رو قبلا طی کردن
    حالا سوالی که دارم بعد این حالت دوباره ترید رو شروع کنم یا مدتی فاصله بگیرم ممنون میشم جواب بدید چون حس خودم میگه چند روزی بابت ریکاوری دور باشم و ذهنم رو آزاد کنم تا دوباره برگردم به حالت نرمال

4. 17 کاربر برای این پست سودمند از Mehrdad az عزیز تشکر کرده اند:

fxhadi آواتار ها
    6,982 بار در 2,192 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1376 پست
    برچسب زده شده
    در 6 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط میلاد نمایش پست ها
    درود بر شما
    من مشکلی دارم توی اکانت هام اون اینه که من یک اکانت رو با دراودان صفر صد درصد طبق اصول و مفاهیم دوره رشد میدم و بعد از رسیدن به اون توی اولین پوزیشن اکانت رو کال میکنم
    درخواست راهنمایی دارم
    ممنون و سپاسگذارم @fxhadi
    سلام میلاد جان
    خلاصه بهت بگم تغییر بده خودتو و عادت های جدید بساز|(وبینار اول پرایس اکشن رو با دقت ببین)
    مشکلی که داری از یه جا ب بعد پایبند چک لیستت نیستی ، ببین از کجا به بعد اینطوری میشه پیداش کن و تغییرش بده
    ویرایش توسط fxhadi : 05-14-2022 در ساعت 01:51
    مرد دانا حاکم بر ذهن خود است و مرد نادان، اسیر آن

6. 13 کاربر برای این پست سودمند از fxhadi عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    20,418 بار در 2,525 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3597 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrdad az نمایش پست ها
    سلام به دوستان عزیزم
    دقیقا موردی که دیروز برای من پیش اومد و بعد از حدود سه هفته ترید مداوم و اصولی با دو تا پوزیشن کل حسابم کال شد و واقعا تا ساعت ها باورم نمیشد که دوباره عادت های قدیمی باعث این اتفاق شدن و تا همین امروز هم حالم خوب نبود و نمیدونستم که کجا و با کی باید صحبت کنم
    و هر بار که وارد آکادمی میشم انگار جواب سوال هام و راه حل ها منتظر من هستن تا بیان سمتم
    بابت حضور در این جمع واقعا خدا رو شکر میکنم و احساس دین میکنم به استاد که اگر این انجمن نبود واقعا کجا باید حرف میزدیم با کسایی که حرفمون رو میفهمن و مسیر رو قبلا طی کردن
    حالا سوالی که دارم بعد این حالت دوباره ترید رو شروع کنم یا مدتی فاصله بگیرم ممنون میشم جواب بدید چون حس خودم میگه چند روزی بابت ریکاوری دور باشم و ذهنم رو آزاد کنم تا دوباره برگردم به حالت نرمال
    سلام و وقت بخیر مهرداد جان
    امیدوارم حالت خوب باشه و زندگیت سرشار از شادی و پول و ثروت
    ابتدا جواب سوالتون : بهتر هست یک هفته ترید رو چارت رو کلا کنار بگذارید همونطور که خودتون هم گفتید حستون داره میگه بزار کنار پس به حرفش گوش کنید اون از درونتون میاد و ما با ذهن منطقی قدرت مقابله با اون رو نداریم

تبریک میگم بهت اولین شکست خوردنت رو ( من هم یه 15 روزی میشه این تجربه رو کسب کردم )
    به قول استاد شکست پل موفقیت است به شرط اینکه .....
    بررسیش کن و دیگه اون کاررو تکرار نکن
    مهرداد جان ما هممون عادتهای خوب و بدی در هر زمینه ای از زندگی و کاری و .... داریم و در این آکادمی ما همه در کنار هم در حال بررسی عادتهای خوب و بد گذشتمون هستیم تا جاهایی که مشکل هست رو رفع کنیم چون این عادتها و تکرار اونها بودند که مارو به این لحظه و شرایط رسوندن
    مثالی از خودم میزنم تا بیشتر وارد موضوع بشیم
    من در زندگی عادتی داشتم که صبح ها به هیچ وجه صبحانه نمیخوردم ودر ساعات ابتدایی روز بسیار عصبی بودم و اذیتم میکرد و چون اکثرا در تایم صبح تریدهامو میزدم همیشه نتایج بدی بدست میوردم و یک ترید بر اساس عصبانیت که از درون بود حساب کال میشد
    با برسسی و تحقیقات و پرس و جوهایی که انجام دادم به این نتیجه رسیدم که نخوردن صبحانه باعث بروز تحریکاتی در سیستم عصبی مغز میشه که نتیجه اون عصبانیت هست و نتیجه نهایی اون ترید با عصبانیت و کال شدن حساب که خوشبختانه در مرور زمان با ساختن عادت جدید خوردن صبحانه مشکل حل شد
    حالا چرا این مثال رو زدم ؟
    خواستم متوجه این موضوع باشیم که بعضی وقتها ما عادتهایی داریم که فکر میکنیم اصلا به معامله گریمون ربطی نداره اما با کمی بررسی متوجه میشیم تمام کارها و رفتارها و عادتهای روزانمون هر کدوم به نحوی در تریدهامون تاثیر گذارند
    حالا در بخش ترید زدن هم همین گونه هست ، مثلا عادت کردیم پوزیشنی که میره تو ضرر یکم دیگه حجم اضافه میکنیم روش تا در برگشت قیمت سودمون رو بگیریم و پوزیشن قبلی رو هم جبران کنیم و قیمت یک حرکت شارپ میزنه و اکانت کال میشه ، این عادتی هست که بر اساس تریدهامون در گذشته در ما شکل گرفته ، حالا به این فکر کنید درد از دست دادن 3% از اکانت با خوردن استاپ بهتر بود یا از دست دادن کل پول ؟ با فکر کردن به این موضوع چراغهایی در ذهنمون روشن میشه که پس ما باید یک عادت جدید در بخش ورود به پوزیشنمون ایجاد کنیم و اون هم اینه ورود فقط یک پوزیشن و اضافه نکردن به پوزیشن و ست کردن حد ضرر و حد سود ، حالا آیا این کار آسون هست ؟ نه متاسفانه این الگوی قبلی اشتباه تریدری در ما چندین سال تکرار شده و باعث ساخته شدن یک مسیر عصبی شده که تبدیل به عادت شده ، حالا پس چیکار کنیم ؟ باید انقدر این حرکت جدید یک پوزیشن و حد سود و ضرر رو تکرار کنیم تا اون رشته عصبی قبلی تضعیف بشه و این رشته عصبی جدید قوی تر و در نهایت تبدیل به عادت و نتایج بسیار فوق العاده

پس حالا لطفا این هفته رو از چارت دور باشید و به آرامش ذهنی برسید چون چک لیست مشکل نداره روانشناسی هست که باید روش کار بشه
    در زیر براتون چندتا فیلم و مستند معرفی میکنم قطعا دید و توسط استاد و دوستان معرفی شده اما در این زمان و شرایط روحی براتون نیاز هست که دوباره ببیندشون
    بیندایشید و ثروتمند شوید :https://www.aparat.com/v/oikHA
    شاه ریچارد : https://www.aparat.com/v/N0eGw
    ذن زندگی دوگن: https://www.aparat.com/v/Sw7OZ
    شکست ناپذیر (نلسون ماندلا ) : https://www.aparat.com/v/N4xJm
    پسر کاراته باز : https://www.aparat.com/v/WKYTi

در انتها از شما درخواست میکنم لطفا بعد از دیدن این فیلمها حس خوبتون رو با ما در این تاپیک به اشتراک بگذارید ، چون هممون نیازمند انرژی و اشتیاق برای ادامه این مسیر سخت هستیم و همه باید به هم کمک کنیم
    ویرایش توسط Ali97 : 05-14-2022 در ساعت 10:58
    ما ذهن نیستیم بلکه ذهن داریم
    ما
    بدن نیستیم بلکه بدن داریم
    ما یک
    آگاهی هستیم که میتوانیم به ذهن و بدن آگاه باشیم

8. 24 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

میلاد آواتار ها
    یاد شده
    در 420 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط fxhadi نمایش پست ها
    سلام میلاد جان
    خلاصه بهت بگم تغییر بده خودتو و عادت های جدید بساز|(وبینار اول پرایس اکشن رو با دقت ببین)
    مشکلی که داری از یه جا ب بعد پایبند چک لیستت نیستی ، ببین از کجا به بعد اینطوری میشه پیداش کن و تغییرش بده
    دقیقا از مرز 70 درصد رد میشم یه اعتماد به نفس کاذب میگیرم متاسفانه
    و استاپ لوز رو رعایت نمیکنم و بعد از اون چک لیستمو رعایت نمیکنم
    اگر راه کاری وجود داره من رو راهننمایی کنین لطفا
    تمرین و نوشتن 21 روز رو انجام دادم و میدم و بازی فراوانی رو هم انجام میدم و طبق نقشه راه اواخر دور سوم دوره هستم

10. 13 کاربر برای این پست سودمند از میلاد عزیز تشکر کرده اند:

fxhadi آواتار ها
    6,982 بار در 2,192 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1376 پست
    برچسب زده شده
    در 6 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط میلاد نمایش پست ها
    دقیقا از مرز 70 درصد رد میشم یه اعتماد به نفس کاذب میگیرم متاسفانه
    و استاپ لوز رو رعایت نمیکنم و بعد از اون چک لیستمو رعایت نمیکنم
    اگر راه کاری وجود داره من رو راهننمایی کنین لطفا
    تمرین و نوشتن 21 روز رو انجام دادم و میدم و بازی فراوانی رو هم انجام میدم و طبق نقشه راه اواخر دور سوم دوره هستم
    شما دارین طبق عادت هاتون ترید میزنید ، باید کاملا خودتون رو تغییر بدین و بشین یه آدم دیگه
    آیا با نوشتن 21 روز عادت های خوب رو جایگزین عادت های بد کردین؟
    مهم ترین مسئله اینه شما قانون هاتون رو تبدیل به عادت کنید، و وقتی این اتفاق بیوفته دیگه شما هیچ وقت خارج از چک لیستتون ترید نمیزنید
    مرد دانا حاکم بر ذهن خود است و مرد نادان، اسیر آن

12. 12 کاربر برای این پست سودمند از fxhadi عزیز تشکر کرده اند:

میلاد آواتار ها
    یاد شده
    در 420 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط fxhadi نمایش پست ها
    شما دارین طبق عادت هاتون ترید میزنید ، باید کاملا خودتون رو تغییر بدین و بشین یه آدم دیگه
    آیا با نوشتن 21 روز عادت های خوب رو جایگزین عادت های بد کردین؟
    مهم ترین مسئله اینه شما قانون هاتون رو تبدیل به عادت کنید، و وقتی این اتفاق بیوفته دیگه شما هیچ وقت خارج از چک لیستتون ترید نمیزنید
    به فیض خدا از امروز شروع میکنم حتما
    ممنون از شما دوست ارزشمند

14. 8 کاربر برای این پست سودمند از میلاد عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    20,418 بار در 2,525 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3597 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    سلام و وقت بخیر خدمت تک تک دوستان
    با اجازتون چندتا از فایلهای روانشناسی استاد رو در یوتیوب لینک میگذارم تا مرور دوباره ای برا هممون باشه که خالی از لطف نیست ، چون با دیدن مجدد هر فایل با توجه به افزایش سطح آگاهی که بدست آوردیم اطلاعات بیشتری کسب میکنیم
    https://www.youtube.com/watch?v=dVy-1svw2gU&t=515s
    https://www.youtube.com/watch?v=2XDzI81AQ6U&t=60s
    https://www.youtube.com/watch?v=or9F0REOdNo
    https://www.youtube.com/watch?v=NhNIDNL1T_8&t=416s
    @Mehrdad az @kamal @MTZ1996 @Saman01 @میلاد
    دوست عزیز MTZ1996 شما رو بابت پستتون در تاپیک ترید که در حساب ریل به مشکل برخورده بودین منشن کردم
    ما ذهن نیستیم بلکه ذهن داریم
    ما
    بدن نیستیم بلکه بدن داریم
    ما یک
    آگاهی هستیم که میتوانیم به ذهن و بدن آگاه باشیم

16. 20 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

میلاد آواتار ها
    یاد شده
    در 420 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ali97 نمایش پست ها
    سلام و وقت بخیر خدمت تک تک دوستان
    با اجازتون چندتا از فایلهای روانشناسی استاد رو در یوتیوب لینک میگذارم تا مرور دوباره ای برا هممون باشه که خالی از لطف نیست ، چون با دیدن مجدد هر فایل با توجه به افزایش سطح آگاهی که بدست آوردیم اطلاعات بیشتری کسب میکنیم
    https://www.youtube.com/watch?v=dVy-1svw2gU&t=515s
    https://www.youtube.com/watch?v=2XDzI81AQ6U&t=60s
    https://www.youtube.com/watch?v=or9F0REOdNo
    https://www.youtube.com/watch?v=NhNIDNL1T_8&t=416s
    @Mehrdad az @kamal @MTZ1996 @Saman01 @میلاد
    دوست عزیز MTZ1996 شما رو بابت پستتون در تاپیک ترید که در حساب ریل به مشکل برخورده بودین منشن کردم
    ممنونم از احساس خوبی که به من دادین وشکرگذاری میکنم برای این نعمته داشتن و بودن در کنار دوستانی که به بقیه اهمیت میدن

18. 10 کاربر برای این پست سودمند از میلاد عزیز تشکر کرده اند:

2,311 بار در 271 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 17 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mzchart121 نمایش پست ها
    سلام دوستان گل،امیدوارم حالتون خوب باشه
    یک مسئله ای برای من پیش اومده بود امروز که همش به ضرر کردن فکر میکردم
    و هرکاری هم میکردم من رو به اون سمت می*برد
    میخواستم ازتون بپرسم چه راهکاری رو برای اینجور مواقع پیشنهاد میدید؟

سلام وقتتون بخیر
    کتاب راهنمای درون اثر استرهیکس رو بهتون پیشنهاد میکنم.
    و اینکه کتاب های صوتی (باهدفون)رو من بیشتر ترجیح میدم ب چند دلیل:
    هروقت کارهایی که نیاز به تمرکز رو نداره رو انجام میدم کتاب رو گوش میکنم. که روزانه چندین ساعت میشه و تایم بیشتری برای دوباره گوش دادن هست.
    چون صوتی هست و تکرار میشه ناخودآگاه میره توی ضمیر ناخودآگاهمون و تاثیر بیشتری رو داره

موفق باشید
    ویرایش توسط Sahar69830 : 05-15-2022 در ساعت 18:58
    ​مثل من و تو آفریده نشده و نمیشه، اثر انگشتمون مختص خودمونه... ما منحصر به فردیم

20. 15 کاربر برای این پست سودمند از Sahar69830 عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 7 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 7 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع