صفحه 132 از 543 نخستنخست ... 3282122130131132133134142182232 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1,311 به 1,320 از 5422

موضوع: روانشناسی بازار و روانشناسی فردی

yashar_saheb آواتار ها
    10,978 بار در 786 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 27 پست
    برچسب زده شده
    در 4 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ali97 نمایش پست ها
    (فکر کردین کتابم تموم شد از دستم راحت شدین ؟) نه این حرفها نیست این دوروبرام

سلام و وقت بخیر
    امیدوارم حالتون خوب باشه و زندگیتون سرشار از شادی و پول و ثروت
    بعضی از صحبتها و کلمات استاد ارزش هزاران بار دیدن و شنیدن و درک کردن داره برا همین یک بخش دو دقیقه ای از صحبتهای استاد عزیز رو اینجا میگذارم تا دوستان هم استفاده کنند ، چون در حال تمرین و مطالعه نهایت 4 یا 5 بار این فایلهارو میبینیم اما خیلی جاهاش ارزش هزاران بار دیدن داره
    https://s22.picofile.com/file/844962...D8%B1.mkv.html
    آرزوی سلامتی و موفقیت همراه با شادی و ثروتمندی دارم برا هممون
    ما موفقیم
    سلام علی جان
    ایشالا همیشه پایدار باشی اینکه شما وقت و تمرکز زیادی میذاری برای یادگیریت و از اون بهتر میای اون رو با ما به اشتراک میذاری این خیلی ارزشمند و ادمایی که همچین کاری رو انجام میدند خیلی کمیاب هستند
    اقای امینو نکته خیلی مهمی رو عنوان کردند در این فایل اونم قدرت تصاویر ذهنی ما هستند
    من یکجا خوندم تصاویر ذهنی در شکل گیری احساس ما خیلی موثر هستند مثلا تصویر ذهنی ضرر میکنم اظطراب و ترسی ایجاد میکنه که قدرت تصمیم گیری درست رو از فرد میگیره
    "it's not knowing what to do;it's doing what you know"

Tony Robbins

2. 13 کاربر برای این پست سودمند از yashar_saheb عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    20,348 بار در 2,525 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3549 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط yashar_saheb نمایش پست ها
    سلام علی جان
    ایشالا همیشه پایدار باشی اینکه شما وقت و تمرکز زیادی میذاری برای یادگیریت و از اون بهتر میای اون رو با ما به اشتراک میذاری این خیلی ارزشمند و ادمایی که همچین کاری رو انجام میدند خیلی کمیاب هستند
    اقای امینو نکته خیلی مهمی رو عنوان کردند در این فایل اونم قدرت تصاویر ذهنی ما هستند
    من یکجا خوندم تصاویر ذهنی در شکل گیری احساس ما خیلی موثر هستند مثلا تصویر ذهنی ضرر میکنم اظطراب و ترسی ایجاد میکنه که قدرت تصمیم گیری درست رو از فرد میگیره
    سلام یاشار جان
    خدارو شکر حالتون عالی هست
    آره دقیقا این تصویر ذهنی و کلمات قدرتی دارند که ذهن منطقی نمیتونه جلو دارش باشه
    من خودم هفته پیش بر اثر چندین مورد روانشناسی که یکیش هم مربوط میشد به گفتار های درونی : ( نکنه کال کنم حسابرو و ترس از دست دادن پول) اولین اکانتم رو کال کردم و با خاک یکسانم کرد
    واقعا یک قدرتی داره که حتی یکجا دیدم اصلا چند مورد چک لیست رو گذاشتم کنار و ترید زدم
    این مسیر تهش موفقیت و ما هم راهی جز موفقیت نداریم
    آرزوی بهترینهارو دارم برا شما و تمام دوستان
    ما ذهن نیستیم بلکه ذهن داریم
    ما
    بدن نیستیم بلکه بدن داریم
    ما یک
    آگاهی هستیم که میتوانیم به ذهن و بدن آگاه باشیم

4. 21 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

sara.sat آواتار ها
    7,930 بار در 858 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 161 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ali97 نمایش پست ها
    سلام یاشار جان
    خدارو شکر حالتون عالی هست
    آره دقیقا این تصویر ذهنی و کلمات قدرتی دارند که ذهن منطقی نمیتونه جلو دارش باشه
    من خودم هفته پیش بر اثر چندین مورد روانشناسی که یکیش هم مربوط میشد به گفتار های درونی : ( نکنه کال کنم حسابرو و ترس از دست دادن پول) اولین اکانتم رو کال کردم و با خاک یکسانم کرد
    واقعا یک قدرتی داره که حتی یکجا دیدم اصلا چند مورد چک لیست رو گذاشتم کنار و ترید زدم
    این مسیر تهش موفقیت و ما هم راهی جز موفقیت نداریم
    آرزوی بهترینهارو دارم برا شما و تمام دوستان
    سلام
    وقتتون بخیر
    خاستم ابتدا تشکر کنم ازتون بابت کتاب عالی که زحمت کشیدید و تایپش کردید .(البته به شخصه با بعضی کلمات بکار رفته توی بعضی جاهاش مشکل داشتم و نمیتونستم ارتباط بگیرم ولی کلیت مباحث و داستانها بسیار عالی و پرانرژی بودن)
    بعد هم...
    قدرت کلمات و تصویرسازی رو زمانیکه بهش آگاه میشیم به تواناییهای درونیمون پی میبریم.
    اتفاق مشابهی که برای من افتاد این بود که دو هفته گذشته پوزیشن بازی داشتم که توی سود بود.
    چون در حال مطالعه و تمرین کتاب غول درون بودم و عبارتهای تک کلمه ای که توی کتاب ذکر شده رو داشتم بررسی و تمرین میکردم ؛ کلمه ای که تاکید شده بود وقتی توی افکاری هستی که برات خوشایند نیست اون رو بکار ببرید....
    و من این کلمه رو برای تمرین خودم در حالیکه نگاهم به چارت بود بیان کردم و بعد چارت رو بستم و کلا از اون فضا و تمرین اومدم بیرون.
    بنظرتون چی شد؟ حد ضرر فعال شد، اونم پوزیشنی که مقدار خیلی زیادی توی سود بود
    ....
    به نتیجه ای رسیدم اینکه
    ذهن ما همواره در حال فکر کردن و صحبت کردن با خودش هست. حالا یا به گذشته و اتفاقاتی که افتاده فکر میکنیم یا افکار منفی در رابطه با زمان حال یا آینده کارهامون بصورت ناخودآگاه میاد توی فکرمون
    بهترین عملکرد این هست که هر لحظه ای که متوجه شدیم ذهن داره برای خودش فکر منفی میکنه ، کاملا آگاهانه در مورد اهداف و تصویرسازیهای رسیدن به موارد دلخواهمون فکر کنیم.
    اینطوری هم باعث ترشح دوپامین و هورمونهای شادی توی مغزمون شدیم و هم از فکرهای بد دور شدیم.
    به مرور هم برامون عادت میشه

امیدوارم همواره شاد و موفق باشید
    ویرایش توسط sara.sat : 05-01-2022 در ساعت 17:43
    ای تو در کشتی تن، رفته به خواب
    آب را دیدی... نگر در آب، آب

آب را آبی است کو می راندش
    روح را روحی است و می خواندش

6. 23 کاربر برای این پست سودمند از sara.sat عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    یاد شده
    در 3549 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط sara.sat نمایش پست ها
    سلام
    وقتتون بخیر
    خاستم ابتدا تشکر کنم ازتون بابت کتاب عالی که زحمت کشیدید و تایپش کردید .(البته به شخصه با بعضی کلمات بکار رفته توی بعضی جاهاش مشکل داشتم و نمیتونستم ارتباط بگیرم ولی کلیت مباحث و داستانها بسیار عالی و پرانرژی بودن)
    بعد هم...
    قدرت کلمات و تصویرسازی رو زمانیکه بهش آگاه میشیم به تواناییهای درونیمون پی میبریم.
    اتفاق مشابهی که برای من افتاد این بود که دو هفته گذشته پوزیشن بازی داشتم که توی سود بود.
    چون در حال مطالعه و تمرین کتاب غول درون بودم و عبارتهای تک کلمه ای که توی کتاب ذکر شده رو داشتم بررسی و تمرین میکردم ؛ کلمه ای که تاکید شده بود وقتی توی افکاری هستی که برات خوشایند نیست اون رو بکار ببرید....
    و من این کلمه رو برای تمرین خودم در حالیکه نگاهم به چارت بود بیان کردم و بعد چارت رو بستم و کلا از اون فضا و تمرین اومدم بیرون.
    بنظرتون چی شد؟ حد ضرر فعال شد، اونم پوزیشنی که مقدار خیلی زیادی توی سود بود
    ....
    به نتیجه ای رسیدم اینکه
    ذهن ما همواره در حال فکر کردن و صحبت کردن با خودش هست. حالا یا به گذشته و اتفاقاتی که افتاده فکر میکنیم یا افکار منفی در رابطه با زمان حال یا آینده کارهامون بصورت ناخودآگاه میاد توی فکرمون
    بهترین عملکرد این هست که هر لحظه ای که متوجه شدیم ذهن داره برای خودش فکر منفی میکنه ، کاملا آگاهانه در مورد اهداف و تصویرسازیهای رسیدن به موارد دلخواهمون فکر کنیم.
    اینطوری هم باعث ترشح دوپامین و هورمونهای شادی توی مغزمون شدیم و هم از فکرهای بد دور شدیم.
    به مرور هم برامون عادت میشه

امیدوارم همواره شاد و موفق باشید
    سلام و وقتتون بخیر سرکار خانم سارا
    خواهش میکنم خدارو شکر اگر حتی 1% از کل کتابی که در حال مطالعش بودیم برا شما و دوستان مفید باشه کافی هست چون 1% رشد کردیم
    بازم عذرخواهی میکنم اگر بخشهایی از کتاب باب میل شما و برخی دوستان نبوده باشه
    در مورد فکر کردن من هم بسیار درگیری ذهنی دارم به حدی که در زمان شروع مدیتیشن هر 3 تنفسی که انجام میدم یک فکر کردم و منحرف شدم تا زمانی که واقعا مدیتیشنم اوکی بشه و حالت بی فکری رو تجربه کنم و معمولا 10 تا 15 دقیقه ای طول میکشد تا به اون شرایط برسم ، برا همین در حالت عادی یک کاغذ و قلم گذاشتم کنارم و هرچی به ذهنم میاد یاداشت میکنم تا شاید یکم از بارش کم کنم ولی برای افکار منفی سطحی یک راهکاری دیشب در یک آموزشی دیدم و شروع میکنم و اینطور بود که یک کش پول رو تو دستمون بندازیم و روی قسمت مچ دست و هر فکر منفی که به ذهنمون خطور کرد کش رو بکشیم و ول کنیم تا یک ضربه (سوزش ) به عنوان تنبیه و توجه به این که من متوجه هستم که چه فکری میکنی باشه به اون قسمت وارد کنه که تمام سیستم عصبی از اون قسمت رد شده، خودمم از بعد این دو روز تعطیل شروع میکنم تا ببینم نتیجه چی میشه
    ولی بیشتر مورد من در ترید و کال کردن حساب ریل ترس هست ترس از ..... به خاطر شرایطی که درگیرشم
    با کمک علی امیری 1 هفته ای ترید رو شروع نکردم و ای اف تی روش انجام دادم اما متاسفانه نتیجه مطلوب نتونستم کسب کنم
    ما خیلی چیزهارو تغییر دادیم تا به این نقطه رسیدیم پس قابلیت این رو داریم که موانع روانی اکانت ریل رو هم رد کنیم
    امسال سال ما هست و کسب موفقیت و پول از بازار فارکس
    ویرایش توسط Ali97 : 05-01-2022 در ساعت 19:01
    ما
    ما یک

8. 19 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

miRHesam آواتار ها
    3,515 بار در 857 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 229 پست
    برچسب زده شده
    در 3 تاپیک
    درود برهمگی دوستان
    روز بیست و یکم تمرکز روی روانشناسی فردی

تمرکز برروی عادات روزانه و ناآگاهانه(مسواک زدن با دست مخالف،پوشیدن اگاهانه شوار و کفش و نیز بستن ساعت به دست مخالف)
    هدف ازین تمرین درکنار اگاهانه انجام دادن عادات وتغییر اون ها، ایجاد مسیرها و سیناپس های عصبی جدید می باشد .
    همانطور که اشاره شد عادات و رفتار گذشته ما منتج به فردی شدن که الان هستیم پس برای تبدیل شدن به یک فرد جدید نیاز هست تغییری در اون ها ایجاد کنیم.

طبق گفته جناب امینوی عزیز اگر رفتاری رو 21روز انجام بدیم میتونیم اون رو به عادات روزانه خودمون تبدیل کنیم .
    درمورد تجربیاتم در این 21 روز باید بگم که درمورد مسواک زدن هنوز گاهی ناخوداگاه با دست راست انجام میدم که سریع متوجه میشم و دست رو عوض میکنم. پس هنوز باید این رفتار رو با دست مخالف انجام بدم تا ناخوداگاهم بپذیره این موضوع رو.

در ادامه سعی کردم کتاب خوندن رو به یه عادت تبدیل کنم واقعن حس میکنم که بهش نیاز دارم اما به عقیده من تبدیل کردنش به یه عادت به زمان بیشتری نیاز داره و من دست نخواهم کشید.

درفصل سیزدهم کتاب "قدرت شفابخش ذهن" مطلبی هست که خدمتتون میگم .البته پاراگراف اولش رو و در بخش دوم در پست جداگانه خدمتتون نوشت خواهم کرد.

عوامل حفظ تندرسی عبارتند از : انجام مدیتیشن، قرار گرفتن در شرایط ذهنی ارام، حفظ موقعیت فکری ازاد، تنفس عمیق و خندیدن از ته دل

که به لطف پروردگار دسترسی به این عوامل بدون هزینه خواهد بود اما نیازمند تلاش فردیست.
    نگران فردایت نباش

خدای دیروز و امروز، خدای فردا هم هست

10. 22 کاربر برای این پست سودمند از miRHesam عزیز تشکر کرده اند:

Javadi1 آواتار ها
    6,776 بار در 763 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 11 پست
    برچسب زده شده
    در 3 تاپیک
    سلام وقت بخیر
    ابزار: ذهن از روح جدا هستن
    روش: درصد
    سوالات:ایا میشه روزم کامل کامل انجام بده ایا من تونایی اینو دارم انرژیم توی سطح بالایی از زندگی باشه
    ایا میتونم هم به خانواده برسم هم به پول هم به درس هم به سلامتی برسم؟
    ایا این تصوات زاده تخیلات من است؟
    ایا میشه جوان تر شد؟ ایا میتوان بهترین مدیریت ارزش در طول روز شد؟

برای این موضوع که ذهن خودمون بشکافیم مثل سحابی ها بهترین کار اینکه از درصد استفاده کنیم
    اگه دایره بر 4 تقسیم کنیم که عددی دلخواه است شما لج کن تقسیم بر 17 کن
    اگه این اقدام به خوبی انجام بدی عددی نزدیک 22.5 برامون میاد بالا
    حالا اگه این اعداد تقسیم به 4 کنیم دوباره میشه 5و خورده ای که در این صورت شما بازم همیتونی تقسیم بر 5 کنی که عددی نزدیک به یک برسی
    حالا این یک درصد ها درصها کنار هم بزاری بخوای ذهن خودتو مثل سحابی ها بشکافی و لذتشو ببری چون طرفیت بیشتری میتونید دریافت کنی و حتی میتونی به وضعیت جدید حالت بدی اگه روز بیستو 4 ساعت باشه شما میتونید در نظر بگیرید که 5 درصدش میشه یکو نیم و پانزده درصدش میشه 3 و نیم ساعت و بیست درصدش که میشه نزدیک 5 ساعت و شصت درصدش میشه تقریبا 15 ساعت اینجه ما کاری کردیم از روی درصد خودمون سنجیدیم و هر کی از ما سوال بپرسه بگه ساعت چند میگیم ما که نمیدونیم چرا چون تو فکر خودتو میکنی و درصد خودتو میسنجی و براساس اون میری جلو و میدونی چند درصد مانده یا چند درصد ارزش ایجاد کردی و خنده دار از همه مال دنبال ایجاد درصدیم افراد دنبال ایجاد مدیریت زمان که خطی است چرا چون شما میتونی توی 22.5 درصد خودتون که میشه 6 ساعت حالی هر عددی شد مهم نیست شما میتونید درصدی مثل خانواده و پول را کنار هم داشته باشین مثلا امروز روز تعطیل است افراد در حال تفریح هستن شما هم در کنار افراد تفریح میکنید اما با بازار های مالی یا پر کردن فایل اموزش درصد به نام پول با معیار دلار در میاری که اینجا شما ارزش بیشتری برای خودتون ایجاد کردین و همین طور افراد هستن یم 22.5 درصد برای خودشوند در نظر میگیرین م و میخوان ی دررصد 1.56 درصدی برا خودشونم کاری مثل خوش خط نویسی انجام بدن که در کنار کاری که در طول روز برای ان افراد روتین است میزارن و نکنه قابل توجه اینو توی سال ببینی ارزش داره و شما مسول هستید خودتون در انجام این تمرین
    جوادی
    2.png

12. 9 کاربر برای این پست سودمند از Javadi1 عزیز تشکر کرده اند:

.Brave_Heart. آواتار ها
    16,261 بار در 1,679 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 185 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    به نام خدای مهربان
    meditation-23-1024x576.jpg
    وقتی به خودمان استراحت می*دهیم و یا اجازه می*دهیم ذهنمان از کار دور شود، مغز از این آزادی استفاده می*کند و به*طور ناخودآگاه بهترین و خلاقانه*ترین روش*ها را برای حل مسائل پیدا می*کند.

آدام واتز، روانشناس و دانشیار دانشکده مدیریت کلوگ
    کاملا به*همین دلیل است که بهترین ایده*ها در زمان استراحت و آرامش به ذهن ما خطور می*کنند.

می*دانم، کاملا درک می*کنم که خوره کار و فعالیت بعضی اوقات چنان تمام ما را دربرمی*گیرد که فکر می*کنیم اگر یک روز کار نکنیم دیگر قرار است از گرسنگی و اعتیاد نابود شویم و زندگی تمام می*شود؛ اما باور کنید این اعتیاد به کار خیلی بدتر است.
    اینکه ما خودمان را لایق یک استراحت ناب ندانیم بد است!
    In : amiralii.fx

14. 29 کاربر برای این پست سودمند از .Brave_Heart. عزیز تشکر کرده اند:

moreza_fx آواتار ها
    1,920 بار در 782 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 51 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    درود بر دوستان گرامی.
    خلاصه*ای از مقاله ای که احساس میکنم از اهمیت بسیار بالایی، علی الخصوص در میانه ی راه برخوداره. میانه ی راه، دقیقاً زمانی که حس نالایق بودن در مارکت رو تجربه میکنیم و مرور این مقاله که میتونه در «مسیر»*بودن و یا نبودن رو بهمون یادآور بشه. اطمینانِ در «مسیر» بودن که برای من به شخصه ار آرامش بخش ترینِ فاکتورهای تلاش در هر زمینه ای است.
    @@.jpg

16. 21 کاربر برای این پست سودمند از moreza_fx عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    یاد شده
    در 3549 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    سلام و وقتتون بخیر دوستان عزیز
    امیدوارم حالتون خوب باشه و زندگیتون سرشار از شادی و پول و ثروت
    امروز براتون یک فیلم و یک انیمیشن معرفی میکنم که در زمانهایی که پشت چارت منتظر رسیدن موقعیت مد نظرتون هستید و در حال تمرین صبر این ها رو تماشا کنید

فیلم میان ستاره ای : https://www.aparat.com/v/xJWnT

انیمیشن درون و بیرون :
    دوستانی که فرزند دارند با این انیمیشن خیلی راحتتر میتونن به بچه ها توضیح بدن که در زمانی که رفتارهایی انجام میدیم چه اتفاقاتی در ذهن و مغزمون میفته
    https://www.aparat.com/v/T9tVr
    ما
    ما یک

18. 18 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

moreza_fx آواتار ها
    1,920 بار در 782 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 51 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    درود بر شما
    برداشتی از فایل مربوط به تعریف «اشتیاق سوزان»
    Ii.jpg
    li2.jpg

20. 13 کاربر برای این پست سودمند از moreza_fx عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 14 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 14 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع