صفحه 121 از 551 نخستنخست ... 2171111119120121122123131171221 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1,201 به 1,210 از 5509

موضوع: روانشناسی بازار و روانشناسی فردی

moreza_fx آواتار ها
    1,937 بار در 786 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 51 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    دوستان درود بر شما.
    آرزوی سلامتی و تندرستی دارم براتون. اقا یک سوال داشتم ازتون. روزانه چند ساعت درگیر مارکت هستید؟
    من از یه جایی به بعد احساس خستگی ذهنی شدیدی برای ایجاد میشه. این مواقع چه راهکاری پیشنهاد میکنید؟

2. 7 کاربر برای این پست سودمند از moreza_fx عزیز تشکر کرده اند:

mamad7575 آواتار ها
    2,645 بار در 281 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 4 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ali97 نمایش پست ها
    سلام و وقت بخیر کاربر عزیز محمد7575
    امیدوارم حالتون خوب باشه و زندگیتون سرشار از شادی و پول و ثروت
    محمد جان من حساب ریل کار نکردم هنوز ولی باتوجه به نوشته های خودتون در پست اگر حسابتون ریل هست احتمالا این موردی که در شما به وجود اومده مربوط میشه به باورهایی که در مورد پول دارید و منشا اونها و ترسهایی که به وجود میاد ، ما در مراحل اول کارمون دریافت اطلاعات و تمرین و تسلط و بعد ترید در دمو هست و بعد شروع حساب ریل ، این نظر شخصی خودم هست که در زمان باز کردن حساب ریل و حتی قبل از اون باید کتاب انگشتان ثروت ساز خونده بشه تا ریشه باورهای منفی که در مورد پول داریم و باعث مقاومت در برابر موفقیت در مارکت میشه رو کنار بزنیم و کمرنگشون کنیم
    اگر این کتاب رو نخوندید پیشنهاد دوستانم اینه که بخونید و تمریناتش رو انجام بدید و اگر هم خوندید یک دور دیگه تمریناتش رو انجام بدید خیلی کمک کننده هستند
    من هم مثل شما منتظر نظرات و ایدهای دوستان نسبت به این پست شما هستم تا اطلاعات تکمیلتری بدست بیاریم
    آرزوی سلامتی و موفقیت همراه با شادی و ثروتمندی دارم برا هممون
    سلام علی جان

بله ریل هست من تویی دمو ترید زدم و موفق بوده حساب اول ریلم هم تویی یک ماه اول با پایین ترین حجم کار کردم موفق بوده حساب ریل تویی یک ماه به درصد مورد نظرم رسوندم بدون هیچگونه مشکل خاصی با سود و ضرر با وجود استاپ لاس که این برای خودم خیلی با ارزش و مهم بود خب اونم موفق شدم به مشکلاتی هم خوردم تویی راهم که با وجود خانواده بزرگم اکادمی ویو و لطف استاد و بچه ها راهنماییم کردن و حلشون کردم حالا به این اصلاح مسیر موفقیت خوردم که اینم با وجود دوستانی چون شما مطمینم حلش میکنم و اگر اگاه باشم به اینکه باور محدود کننده ای مانعم شده سریع حلش میکنم نظر دوستانم و خودم اینه که باید بیشتر به چک لیستم پایبند باشم ولی بازم میگم وقتی که این مشکل میادش اصن من نیستم وگرنه الان میدونم باید به چک لیستم پایبند باشم تویی اون تایم نه گوشم بدهکار این حرفا نیست...

4. 10 کاربر برای این پست سودمند از mamad7575 عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    20,418 بار در 2,525 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3597 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط mamad7575 نمایش پست ها
    سلام علی جان

بله ریل هست من تویی دمو ترید زدم و موفق بوده حساب اول ریلم هم تویی یک ماه اول با پایین ترین حجم کار کردم موفق بوده حساب ریل تویی یک ماه به درصد مورد نظرم رسوندم بدون هیچگونه مشکل خاصی با سود و ضرر با وجود استاپ لاس که این برای خودم خیلی با ارزش و مهم بود خب اونم موفق شدم به مشکلاتی هم خوردم تویی راهم که با وجود خانواده بزرگم اکادمی ویو و لطف استاد و بچه ها راهنماییم کردن و حلشون کردم حالا به این اصلاح مسیر موفقیت خوردم که اینم با وجود دوستانی چون شما مطمینم حلش میکنم و اگر اگاه باشم به اینکه باور محدود کننده ای مانعم شده سریع حلش میکنم نظر دوستانم و خودم اینه که باید بیشتر به چک لیستم پایبند باشم ولی بازم میگم وقتی که این مشکل میادش اصن من نیستم وگرنه الان میدونم باید به چک لیستم پایبند باشم تویی اون تایم نه گوشم بدهکار این حرفا نیست...
    سلام و درود مجدد محمد جان
    ببخشید دوباره پست زدم رو جواب پیامتون
    محمدجان شما خودتون دقیقا دارید مورد رو بیان میکنید ولی ریشش رو پیدا نمیکنید
    عدم تعهد به چک لیست و اینکه انگار خودتون نیستید که در اون زمان پوزیشن باز میکنه ؟
    پس کی یا چی هست پشت این ماجرا ؟ کیه که دستور میده پوزیشن باز کن و ضرر کن ؟
    بیارشون رو کاغذ او حرفهای درونی و فکرهایی که تو سرت چرخ میرنه در اون لحظه
    اینها همشون از باورهامون میان که توسط ذهن ناخودآگاه برای محافظت از ما داره این کار رو انجام میده ، چون براش احتمالا تعریف شده پول بده یا انسانهای پولدار بدن و ..... هزاران باور محدود کننده دیگه که ناخودآگاه وقتی میبینه شما دارید پول کسب میکنید سریع این گفتگوی درونی شکل میگیره که پول بد بود آدمهای پولدار آدمهای بدی بودند پس باید از این شخص محافظت کنم ، اما چطور ؟ باید یک کاری کنم پولش رو از دست بده
    یکی هم اون رقمهایی که روش اکانت از بین میره یا دچار ضرر میشه احتمال سد ذهنی و مقاومت ذهنیتون هست
    شاید در شغل قبلیتون میزان درآمدی باشه که چندین سال بدستش آوردین
    قطعا و 100*100 شما این مورد رو هم رد میکنید دوست خوب و موفق من
    موفق باشید که قطعا میدونم هستید
    ما ذهن نیستیم بلکه ذهن داریم
    ما
    بدن نیستیم بلکه بدن داریم
    ما یک
    آگاهی هستیم که میتوانیم به ذهن و بدن آگاه باشیم

6. 11 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

Frederick آواتار ها
    3,680 بار در 873 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 117 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    سلام و درود خدمت شما دوست عزیز فردریک
    امیدوارم حالتون خوب باشه و زندگیتون سرشار از شادی و پول و ثروت
    جمله آخر رو در اول براتون مینویسم
    اگر شما 100 کار و عادت جدید نوشتید که امروز فقط فرصت کردید یک مورد رو انجام بدید ، فردا شما به اندازه انجام همون یک کار نسبت به دیروز خودتون تغییر و پیشرفت کردید ، پس تبریک میگم بهتون شما دارید درست عمل میکنید و موفق میشید
    در مورد تغییر عادتهاتون و جایگزینی با عادتهای جدید زیاد خودتون رو تحت فشار قرار ندید ، این عادتها یک شبه به وجود نیومدند که ما بخوایم در مدت کوتاه بگذاریمشون کنار ، اونم عادتهایی که با این عادتهای جدیدی که میخوایم ایجاد کنیم 180 درجه متفاوت از هم هستند و در خلاف باورها و آموزشهای قبلیمون .
    پیشنهاد میکنم عادتهای جدید رو یکی یکی شروع کنید نه چندین عادت جدید همزمان ، خودش هم اول از ریز ترین و آسونترین عادت شروع کنید تا موفقیت در اون باعث ایجاد انگیزه و اشتیاق و سوخت برای ادامه مسیر و تغییر عادت دیگتون باشه ، ما در مرور زمان سیر تکاملی خودمون رو انجام خواهیم داد نه در زمان ثابت و مشخص و یکدفعه ، اصلا عجله نکنید شما در حال تغییر و تکامل هستید اما در مرور زمان و نتایج همانند اثر مرکب بعد از گذشت زمان خودش رو نشون خواهد داد
    انجام بازی فراوانی فقط یک کار نیست که شما نوشتید ، اون برا خودش یک دنیایی هست ، شما خودتون نوشتید برنامم منظم نیست در حالی که شما با انجام روزانه بازی فراوانی در یک نظم خاصی هستید که روزانه میتونید این بازی رو انجام بدید ، پس از این دید هم به انجام کارهاتون نگاه کنید.
    حسی که نوشتید جرعت ندارم و ترس دارم منشاش رو پیدا کنید
    برای راحتی کارتون من یکی دوتاش رو میگم ، شما حتی در زمان نگاه کردن به اون یک فیلمی که گفتید با تمرکز نگاه نکردید و احتمال بسیار زیاد حواستون پرت هست و به چیزهای دیگه فکر میکنید در زمان تماشا ، لطفا اونهارو یادداشت کنید روی کاغذ خیلی کمکتون میکنه اونها همون چیزهایی هستند که مانع ادامه حرکت و رشد و ادامه مسیر و جرعت نداشتن و ترستون میشن
    یکی دیگه از موارد این میتونه باشه شما خودتون رو با اشخاص دیگه در حال مقایسه هستید ، در صورتی که شما فقط مجاز به مقایسه امروز خودتون نسبت به دیروز خودتون هستید ، حالا در هر جنبه ای
    یکی دیگه از موارد این میتونه باشه که با فشار زیاد و ساعت تمرین زیاد و وقت زیادی گذاشتن به فایلها و آموزش شما تعادل زندگیتون رو به هم زدید و خستگی در شما به وجود اومده ، میتونید کلا 1 هفته دوری از آکادمی و فایلهای آموزشی و فارکس و کلا اینترنت و شبکه های اجتماعی رو انجام بدید و یک هفته با خانواده و بازی و تفریح و طبیعت و تماشای فیلم وقت بگذرونید بسیار تاثیر گذار خواهد بود براتون.
    برنامه و هدف داشته باشید و تقسیم بندیش بکنید به کوتاه مدت و میان مدت و بلند مدت و دیگه در میانه راه نرید سراغ اینکه چقدر پیشرفت کردم اجازه بدید برنامه و هدفی رو که تعیین کردید ذهنتون خودش کارش رو انجام بده مثال استاد : وقتی شما یک دونه ای رو میکارید دیگه هر روز نمیرید خاکش رو بزنید کنار ببینید رشد کرد و جونه زده یا نه شما ایمان دارید که دونه ای که کاشتید در حال رشد هست اما به چشم دیده نمیشه و شما در زمانهای مشخص آب و کودش رو میدید تا در زمان خودش سر از خاک بیرون بیاره و شما نتیجه کار رو مشاهده کنید
    اینها دریافتی ها من از استاد و دوستان تا به اینجای مراحل آموزش بود و آموزش از استاد و شما و دوستان همچنان ادامه داره
    انشالله دوستان قدیمی هم با دیدن این پستتون راهنمایی های عالی انجام خواهند داد
    آرزوی سلامتی و موفقیت همراه با شادی و ثروتمندی دارم برا هممون
    سلام دوست عزیز ممنون از راهنمایی خوبتون
    چند تا سوال سوال مثلا من روز قبل کل کارهام رو انجام دادم تمرین دیدن ویدیو کتاب تمرین ذن و....
    بعد روز بعد فقط بازی فراوانی رو میرسم انجام بدم اینجوری تو بازی فراوانی امروز نسبت به دیروز بهتر بودم باید باز بگم که امروز نسبت به دیروز پیشرفت داشتم ؟؟؟
    بعد یه سوال در مورد برنامه هدف مثلا من یه برنامه روزانه (کوتاه مدت )هفتگی(میان مدت )میچینیم و ماهانه بعدمثلا چند تا چیز به وجود میاد 1_ تو یه هفته مثلا نمیرسم کارهام رو کامل طبق برنامه انجام بدم
    2_یا برحسب مثال تمرینات و برنامه رو کلا انجام دادم ولی هنوز احساس میکنم به تمرین بیشتری نیاز دارم یا باید فیلم رو چند بار دیگه نگاه کنم این باز برنامه بهم میخوره
    در این صورت باید چیکار کنم و اگه این اتفاق افتاد چجور باید باهاش برخورد کنم ؟؟

بعد برا ترک عادت ها کلا چند تا جیزی که باعث میشد کل کارهام تیک نخوره یکیش پرخوابی بود بیشتر از هشت ساعت میخوابیدم
    دور گوشی زیاد رفتن و یکی دیگه که عادت نیست کارهای سرکارم که یه روز سرم شلوغه یه روز خلوت گوشی رو کلا تو این سه ماهه نوشتن عادت گذاشتم کناار فقط در حد زنگ خوابممم کمتر کردم
    بعد حالا مثلا من اخر شب میبینم کل کارهام تیک نخورده حکس بد به خودم منتقل میکنم این عادت بده ؟؟ درسته ؟؟
    ودر اخر اینکه سخت تلاش کنیم یا حالا گاهی اوقات فشار بیاریم رو خودمون برا رسیدن به موفقیت از تفریح و خیلی چیزا زدن اخه ذن رو ولش کنی فقط میخواد کارهایی رو انجام بده که انرژی نمیخواد و کارهایی که به موفقیت میرسونه ادمو همش نیاز به اترژی داره و سخت تلاش کردن تا این مقاومت ذهنیه بر کنار بشه کار اشتباهیه ؟؟
    و راه حلی برا این که نذاریم مقاومت ذهنی جلو پیشرفتمون رو بگیره هم اگه میدونید ممنون میشم پیشنهاد کنید بهم چون شاید خیلی وقتا خودمم متوجه نشم که ذهنم داره جلو رامو مگیره

8. 9 کاربر برای این پست سودمند از Frederick عزیز تشکر کرده اند:

sara.sat آواتار ها
    7,932 بار در 858 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 161 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    [QUOTE=armin_a1a;218445]سلام علی جان وقتت بخیر تشکر ویژه بابت این پست های زیبا واقعا عالیه

[QUOTE=Ali97;218465]سلام و درود آرمین عزیز

سلام و عرض ادب خدمت دوستان گرامی
    ببخشید که من وارد بحثتون میشم. نظر خودم رو میگم امیدوارم به کارتون بیاد
    از دست دادن یه سری چیزها برای بدست آوردن هدفی بالاتر موردی هست که از دیدگاه من در ما نهادینه شده و ما قبولش کردیم اما لزوما درست نیست
    من به این شکل نگاه میکنم
    برای بدست آوردن هدفم که بسیار برام مهمه باید مسیر تکاملش رو طی کنم
    توی این مسیر تکامل یه مواردی هست که ازشون میگذرم و رد میشم. تصور کنید برای رسیدن به قله از دامنه کوه بالا میرید، پایین کوه شاید چشمه آبی و درخت و سبزه ای باشه؛ تصمیم با شماست ! میخاهی به قله برسی؟ باید بگذری از اون درخت و چشمه.
    این به معنی از دست دادن اونا نیست، شما آگاهانه ازشون عبور کردید تا به هدفتون برسید
    این مسیر تکامل شماست برای رسیدن به مطلوب
    باید به ظرفیت دریافت هدف برسید. برای بدست آوردن این ظرفیت نیاز هست از خیلی از مواردی که امروز براتون راحتی و آسایش محسوب میشن گذر کنید.
    طرز نگاهمون رو که عوض کنیم، دنیامون زیباتر میشه
    شاد و موفق باشید
    ویرایش توسط sara.sat : 04-03-2022 در ساعت 19:13
    ای تو در کشتی تن، رفته به خواب
    آب را دیدی... نگر در آب، آب

آب را آبی است کو می راندش
    روح را روحی است و می خواندش

10. 13 کاربر برای این پست سودمند از sara.sat عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    یاد شده
    در 3597 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Frederick نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز ممنون از راهنمایی خوبتون
    چند تا سوال سوال مثلا من روز قبل کل کارهام رو انجام دادم تمرین دیدن ویدیو کتاب تمرین ذن و....
    بعد روز بعد فقط بازی فراوانی رو میرسم انجام بدم اینجوری تو بازی فراوانی امروز نسبت به دیروز بهتر بودم باید باز بگم که امروز نسبت به دیروز پیشرفت داشتم ؟؟؟
    بعد یه سوال در مورد برنامه هدف مثلا من یه برنامه روزانه (کوتاه مدت )هفتگی(میان مدت )میچینیم و ماهانه بعدمثلا چند تا چیز به وجود میاد 1_ تو یه هفته مثلا نمیرسم کارهام رو کامل طبق برنامه انجام بدم
    2_یا برحسب مثال تمرینات و برنامه رو کلا انجام دادم ولی هنوز احساس میکنم به تمرین بیشتری نیاز دارم یا باید فیلم رو چند بار دیگه نگاه کنم این باز برنامه بهم میخوره
    در این صورت باید چیکار کنم و اگه این اتفاق افتاد چجور باید باهاش برخورد کنم ؟؟

بعد برا ترک عادت ها کلا چند تا جیزی که باعث میشد کل کارهام تیک نخوره یکیش پرخوابی بود بیشتر از هشت ساعت میخوابیدم
    دور گوشی زیاد رفتن و یکی دیگه که عادت نیست کارهای سرکارم که یه روز سرم شلوغه یه روز خلوت گوشی رو کلا تو این سه ماهه نوشتن عادت گذاشتم کناار فقط در حد زنگ خوابممم کمتر کردم
    بعد حالا مثلا من اخر شب میبینم کل کارهام تیک نخورده حکس بد به خودم منتقل میکنم این عادت بده ؟؟ درسته ؟؟
    ودر اخر اینکه سخت تلاش کنیم یا حالا گاهی اوقات فشار بیاریم رو خودمون برا رسیدن به موفقیت از تفریح و خیلی چیزا زدن اخه ذن رو ولش کنی فقط میخواد کارهایی رو انجام بده که انرژی نمیخواد و کارهایی که به موفقیت میرسونه ادمو همش نیاز به اترژی داره و سخت تلاش کردن تا این مقاومت ذهنیه بر کنار بشه کار اشتباهیه ؟؟
    و راه حلی برا این که نذاریم مقاومت ذهنی جلو پیشرفتمون رو بگیره هم اگه میدونید ممنون میشم پیشنهاد کنید بهم چون شاید خیلی وقتا خودمم متوجه نشم که ذهنم داره جلو رامو مگیره
    سلام و درود مجدد خدمت شما فردریک عزیز
    در مورد پستتون پیشنهاد میکنم یکم کلی ببینید موضوع رو همانند دید نرمال در مارکت
    سوال اولتون که فرمودید فقط انجام بازی فراوانی ، خوب اگر جزء کارهایی هست که برا پیشرفتتون نوشتید پس درست هست شما نسبت به دیروزتون پیشرفت داشتید و پیشرفتتون در بخش بازی فراوانی بوده ، شما دیدتون رو یبارید روی کارهایی که انجام شده و از اون انرژی بگیرید و انگیزه داشته باشید برای انجام کارهای بخش دیگه پیشرفتتون که مشخص کردید .
    در مورد برنامه و هدف یک مقوله جدا هست و بسیار تخصصی پیشنهاد من خوندن کتاب هدف از آقای برایان تریسی هست
    همونطور که گفتید مثلا در برنامه و هدف هفتگیتون به انتهای هفته که میرسید یک گزارش از عملکرد تون در این هفته براتون در میاد اگر اوکی بود خدارو شکر ادامه برنامه در هفته بعد اگر نه شما میتونید برای برنامه ریزی هفته بعد در بخشهایی که عقب افتادگی نسبت به برنامتون هست تایمها رو کم و زیاد کنید تا تعادل رو بین پیشرفت در تمام کارها برقرار کنید
    شاید اصلا یک هفته براتون مسافرتی پیش اومد نتونستید یک هفته کاراتون رو انجام بدید پس میاید دوباره برنامتون رو برا 3 هفته که کلش برنامه هدف ماهانتون رو پر میکنه آپدیتش میکنید و فشرده تر تا اون نتیجه که میخواستید در انتها بدست بیارید
    برنامه و هدف کاملا شخصی هست و شما با خودتون میتونید مواردی رو جایگزین یا کم و زیاد کنید بر حسب شرایط و نیازتون ، زیاد سفت و سخت و خشک برنامه ریزی نکنید ، اول یک برنامه کلی داشته باشید بعد کم کم در مرور زمانبندی رو اضافه کنید
    وقتی میبینید کارهاتون تیک نخورده چرا حس بد به خودتون میدید تلاشتون رو بیشتر کنید ، تایمتون رو بیشتر کنید ، قرار نیست برنامه و تیک نخوردن کارها حس بد بده بهتون ، قرار هست شما با انها متوجه باشید که در مسیر رسیدن به هدفتون هستید یا نه ، اگر اوکی هست خدارو شکر اگه نه اصلاح مسیر بدید و برگردید در مسیر درست
    در مورد دوتا جمله آخرتون
    ما هیچ اتفاق خوب و بد یا کار خوب و بد نداریم این احساسی هست که ما نسبت به یک کار داریم و میگیم این کار خوبه و این کار بد و این هم برا ما تعریف شده و ما قبولش کردیم و مرتبط هست به احساسی که نسبت به اون کار یا اتفاق داریم
    مقاومت ذهنی هر شخصی متفاوت هست چون در جنبه های مختلف زندگی و کار پیش میاد
    تنها تفاوت انسانهای موفق و ناموفق در یک چیز هست ، انسانهای ناموفق کاری رو کا دوست ندارند انجام نمیدند ، اما انسانهای موفق با وجود اینکه اون کار رو دوست ندارند اما میدونند باید انجامش بدن و انجام میدن و موفق میشن
    مثلا اگر در زمان انجام تمرین ذهنتون میگه این تمرین رو ول کن یا امروز رو بیخیال شو در این لحظه هست که شما باید همون کار رو در اون لحظه انجام بدید
    ما
    ما یک

12. 11 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    یاد شده
    در 3597 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    [QUOTE=sara.sat;218601][QUOTE=armin_a1a;218445]سلام علی جان وقتت بخیر تشکر ویژه بابت این پست های زیبا واقعا عالیه

سلام و درود آرمین عزیز

سلام و عرض ادب خدمت دوستان گرامی
    ببخشید که من وارد بحثتون میشم. نظر خودم رو میگم امیدوارم به کارتون بیاد
    از دست دادن یه سری چیزها برای بدست آوردن هدفی بالاتر موردی هست که از دیدگاه من در ما نهادینه شده و ما قبولش کردیم اما لزوما درست نیست
    من به این شکل نگاه میکنم
    برای بدست آوردن هدفم که بسیار برام مهمه باید مسیر تکاملش رو طی کنم
    توی این مسیر تکامل یه مواردی هست که ازشون میگذرم و رد میشم. تصور کنید برای رسیدن به قله از دامنه کوه بالا میرید، پایین کوه شاید چشمه آبی و درخت و سبزه ای باشه؛ تصمیم با شماست ! میخاهی به قله برسی؟ باید بگذری از اون درخت و چشمه.
    این به معنی از دست دادن اونا نیست، شما آگاهانه ازشون عبور کردید تا به هدفتون برسید
    این مسیر تکامل شماست برای رسیدن به مطلوب
    باید به ظرفیت دریافت هدف برسید. برای بدست آوردن این ظرفیت نیاز هست از خیلی از مواردی که امروز براتون راحتی و آسایش محسوب میشن گذر کنید.
    طرز نگاهمون رو که عوض کنیم، دنیامون زیباتر میشه
    شاد و موفق باشید
    سلام و وقتتون بخیر سرکار خانم سارا
    ممنونم از اینکه در این پست مشارکت کردید ، چون هدف تمام ما دوستان طی مسیر پیشرفت در کنار هم و باهم هست و موفقیت تک تک دوستان باعث موفقیت دیگر دوستان خواهد شد
    و ممنونم از دیدگاه خوب و طرز نگاه عالی که با جایگزینی کلمه (گذر از کنار اون) با (از دست دادن اون ) بار سنگین این کلمه رو برداشتید
    این خودش یک نمونه از قدرت کلمات بود
    متشکر و سپاسگزارم ازتون
    ما
    ما یک

14. 15 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

Frederick آواتار ها
    یاد شده
    در 117 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    سلام و درود مجدد خدمت شما فردریک عزیز
    در مورد پستتون پیشنهاد میکنم یکم کلی ببینید موضوع رو همانند دید نرمال در مارکت
    سوال اولتون که فرمودید فقط انجام بازی فراوانی ، خوب اگر جزء کارهایی هست که برا پیشرفتتون نوشتید پس درست هست شما نسبت به دیروزتون پیشرفت داشتید و پیشرفتتون در بخش بازی فراوانی بوده ، شما دیدتون رو یبارید روی کارهایی که انجام شده و از اون انرژی بگیرید و انگیزه داشته باشید برای انجام کارهای بخش دیگه پیشرفتتون که مشخص کردید .
    در مورد برنامه و هدف یک مقوله جدا هست و بسیار تخصصی پیشنهاد من خوندن کتاب هدف از آقای برایان تریسی هست
    همونطور که گفتید مثلا در برنامه و هدف هفتگیتون به انتهای هفته که میرسید یک گزارش از عملکرد تون در این هفته براتون در میاد اگر اوکی بود خدارو شکر ادامه برنامه در هفته بعد اگر نه شما میتونید برای برنامه ریزی هفته بعد در بخشهایی که عقب افتادگی نسبت به برنامتون هست تایمها رو کم و زیاد کنید تا تعادل رو بین پیشرفت در تمام کارها برقرار کنید
    شاید اصلا یک هفته براتون مسافرتی پیش اومد نتونستید یک هفته کاراتون رو انجام بدید پس میاید دوباره برنامتون رو برا 3 هفته که کلش برنامه هدف ماهانتون رو پر میکنه آپدیتش میکنید و فشرده تر تا اون نتیجه که میخواستید در انتها بدست بیارید
    برنامه و هدف کاملا شخصی هست و شما با خودتون میتونید مواردی رو جایگزین یا کم و زیاد کنید بر حسب شرایط و نیازتون ، زیاد سفت و سخت و خشک برنامه ریزی نکنید ، اول یک برنامه کلی داشته باشید بعد کم کم در مرور زمانبندی رو اضافه کنید
    وقتی میبینید کارهاتون تیک نخورده چرا حس بد به خودتون میدید تلاشتون رو بیشتر کنید ، تایمتون رو بیشتر کنید ، قرار نیست برنامه و تیک نخوردن کارها حس بد بده بهتون ، قرار هست شما با انها متوجه باشید که در مسیر رسیدن به هدفتون هستید یا نه ، اگر اوکی هست خدارو شکر اگه نه اصلاح مسیر بدید و برگردید در مسیر درست
    در مورد دوتا جمله آخرتون
    ما هیچ اتفاق خوب و بد یا کار خوب و بد نداریم این احساسی هست که ما نسبت به یک کار داریم و میگیم این کار خوبه و این کار بد و این هم برا ما تعریف شده و ما قبولش کردیم و مرتبط هست به احساسی که نسبت به اون کار یا اتفاق داریم
    مقاومت ذهنی هر شخصی متفاوت هست چون در جنبه های مختلف زندگی و کار پیش میاد
    تنها تفاوت انسانهای موفق و ناموفق در یک چیز هست ، انسانهای ناموفق کاری رو کا دوست ندارند انجام نمیدند ، اما انسانهای موفق با وجود اینکه اون کار رو دوست ندارند اما میدونند باید انجامش بدن و انجام میدن و موفق میشن
    مثلا اگر در زمان انجام تمرین ذهنتون میگه این تمرین رو ول کن یا امروز رو بیخیال شو در این لحظه هست که شما باید همون کار رو در اون لحظه انجام بدید
    ممنونم دوست عزیز عالی توضیح داده بودین

16. 9 کاربر برای این پست سودمند از Frederick عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    یاد شده
    در 3597 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    کنترل فکر ...
    همه ما باید دروازه اندیشه های خود را پاسبانی بگماریم . پاسبان دروازه همان هشیاری برتر است .این قدرت به ما داده شده تا اندیشه های خود را انتخاب کنیم. شادمانی و توفیق شما در زندگی بستگی دارد به پاسبانی که بر دروازه اندیشه های خود می گمارید زیرا این اندیشه ها دیر یا زود در برون متبلور میشوند و عینیت می یابند، شاید همیشه نتوانیم اندیشه هایمان را مهار کنیم اما کلام خود را میتوانیم در اختیار بگیریم
    مردمانی که پیوسته از تنگدستی و شکست و محدودیت سخن میگویند همانها را پیوسته دریافت خواهند کرد
    -آنکه از بخت خود گلایه کند به ملکوت نعمت در نمی آید .
    چه بسا از کودکی به شما آموخته اند که زندگی دشوار است و خوشبختی ناپایدار و دنیا به کسی وفا نمیکند ، از آنجا که این آرمانها در ذهن نیمه هشیارتان نقش بسته اند ، چاره ای نیست جز اینکه در برون نیز جلوه گر شوند و آنگاه میبینید دنیا دقیقا همان شکلی را دارد که از کودکی به شما گفته اند ، اما نکته مهم اینجاست که همه این تصاویر را میتوان دگرگون ساخت زیرا به راستی که چیزی جز تصاویر نیستند ، تصاویری که اگر اعتقادات ذهن نیمه هشیارتان دگرگون شود ، آنها نیز دگرگون میشوند
    انسان همواره در بیرون چیزی را بدست می آورد که در عالم اندیشه خود کاشته

اندیشه های خود را عوض کنید تا در یک چشم به هم زدن همه اوضاع و شرایطتان عوض شود
    زیرا جهان شما تبلور آرمانها و کلام خودتان است .

ما
    ما یک

18. 16 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

Frederick آواتار ها
    یاد شده
    در 117 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط yashar_saheb نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر ارمین جان
    اگاه و هوشیار بودن یکی از اولین و مهم ترین قدم هاست که یک تغییر در رفتارخودمون ایجاد کنیم
    اقای امینو فایل جدیدش یک اصل ساده و خیلی مهم رو معرفی کرد که بتونیم همین شرطی شدگی نسبت به اتفاقات رو تغییر بدیم اگر اتفاقی افتاد مثلا ضرر زیادی کردیم به جای اینکه سریع شروع کنیم به*** دادن بشینیم مسئله رو درست حسابی حل کنیم
    مسائل مربوط ترس از شکست باورهای منفی و.. همش دخیل هست که همه اینها یک نتیجه مشترک دارند جلوی قدرت شمارو برای اقدام کردن میگیرن که چرایی اش رو در جمع بندی پست ها توضیح میدم
    راه های زیادی برای پیدا کردن این رفتار ها و تغییراتشون هست قدم اول تعیین هدف که چه چیزی میخواید هر چه قدر شفاف تر باشه نتیجه ای که میخواید ذهن راحت تر راه های رسیدن بهش رو پیدا میکنه
    قدم دوم باید اقدام کنید قدم سوم باید بفهمید که اقدام هاتون نتیجه میدن یا خیر اینکار شمارو دورتر میکنه از هدف یا نزدیک تر چطوری؟ با بررسی نتایج.یک روتین هست خیلی ام ساده است تو بخش جمع بندی پست ها میگم
    قدم چهارم وقتی فهمیدید اقدام هاتون کدومش شمارو نزدیک تر میکنه یا دور تر باید انقدر خودتون رو تغییر بدید که به هدف مورد نظر برسید
    یک راه خیلی ساده ای هم برای سرعت بخشید به این پروسه هست تو جمع بندی پست ها میگم که همین الان همه مون ازش استفاده میکنیم
    مثال همین چهار قدم : هدف گذاشتم مثلا روابط رو با همسرم بهبود ببخشم حالا جزئیات خاصی رو هم نوشتم که دقیقا چی میخوام فدم دوم میرم یکسری اقدامات انجام میدم مثلا هر ماه با هم میریم کنسرت هر هفته حداقل یکبار بیرون شام میخوریم قدم سوم من متوجه شدم اینکه من بعد از کار بیام بشینم درمورد جروبحث هام با فلانی داشتم غرغر و داد بیداد کنم من رو از هدف دور میکنه خوب من قدم چهارم میام این رو تغییر میدم به یک چیز دیگه رفتاریکه نتیجه میخوام بهم میده
    مقاله از یکسال پیش من به اقای امینو هم گفتم میخوام ارائه بدم اما گفتم تا وقتی رو خودم نتیجه نده نمی نویسم اما خدارو شکر ازمون اینکه اصولی به کار بردم کار میکنن یا نه رو پس دادن. پروسه اینجا تموم شه میدمش اقای امینو اگر لایق دید بذاره.
    پروسه اینجا خیلی مهم هست چون مردم خودشون باورهاشون عادت هاشون با هرروش اصولی هست تغییر میدن اما بعد یک مدت دوباره بر میگردن به اون ادم قبلی فکر اینکه هرچی که انجام میدانند بی فایده بود (که نبوده)افسرده شون کرده.
    یکی از دلایلی دیگه ای که اینکارو میکنم اینه که خودمم با این موضوع سالهاس کلنجار میرم این چالش گذاشتم که حلش کنم ایشلا اینجا بتونیم با نظرات و تجربه شما بتونیم این موضوع رو برای همیشه حل کنیم
    ممنون از مشارکتت
    سلام اقا یاشار ممنون میشم زیر پست جمع بندی منم رو تگ کنید که بتونم ببینم پست مفیدتون رو یا تقریبا تارخی که تموم میشه رو بگید بهم که چک کنم روزانه

20. 11 کاربر برای این پست سودمند از Frederick عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 9 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 9 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع