صفحه 117 از 543 نخستنخست ... 1767107115116117118119127167217 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1,161 به 1,170 از 5424

موضوع: روانشناسی بازار و روانشناسی فردی

Ali97 آواتار ها
    20,349 بار در 2,525 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3552 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    تمرینهایی برای افزایش قدرت ذهن و مغز...

سلام و وقت بخیر
    امیدوارم حالتون خوب باشه و زندگیتون سرشار از شادی و پول و ثروت
    دوستانی که علاقه مند به افزایش قدرت ذهنی و مغزی خودشون باشند میتونند از تمرینات این دو فایل در کارهای روزانه استفاده کنند و برخلاف باور این که برای افزایش قدرت ذهن و مغز نیاز به کارهای بسیار عجیب هست ، این تمرینات بسیار آسون یه نوعی تقویت کننده هستند که استاد امینو هم در اولین فایل وبینار اول روش تاکید داشتند
    فایل 1:
    https://s23.picofile.com/file/844850...D8%AF.mp3.html

فایل 2:
    https://s23.picofile.com/file/844849...D8%AF.mp3.html

آرزوی سلامتی و موفقیت همراه با شادی و ثروتمندی دارم برا هممون
    ویرایش توسط Ali97 : 03-19-2022 در ساعت 15:36
    ما ذهن نیستیم بلکه ذهن داریم
    ما
    بدن نیستیم بلکه بدن داریم
    ما یک
    آگاهی هستیم که میتوانیم به ذهن و بدن آگاه باشیم

2. 20 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    یاد شده
    در 3552 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    تبریک سال نو به تمام دوستان گل ...
    زندگی “باغی”است، که باعشق “باقی” است“مشغول دل” باش، نه”دل مشغول”بیش تر”غصه*های ما”، از”قصه*های خیالی ماست“ پسبدان اگر”فرهاد” باشی، همه چیز “شیرین” است.
    واپسین روز*های اسفند ماهتان خوش…
    و سال نو مبارک

1.PNG
    سال نو رو تبریک میگم خدمت تمام دوستان و از تمام دوستان بابت اشتراک گزاری اطلاعات و مقالات و تجربیات و کمکهایی که طی این یکسال در حق من و تمام دوستان کردند برای پیشرفت و پشت سر گذاشتن موانعی در این مسیر سخت موفقیت در فارکس نهایت قدردانی رو دارم و از ته دل آرزوی بهترینهارو دارم برا تک تک شما عزیزان ، و امیدوارم امسال هممون به آرزوهامون برسیم و سود قطعی و مستمر در بازار رو رقم بزنیم .

آرزوی سلامتی و موفقیت همراه با شادی و ثروتمندی دارم برا هممون

ما
    ما یک

4. 23 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

Behnambaziar آواتار ها
    3,894 بار در 640 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 49 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام وقت بخیر.پیشاپیش سال نو رو خدمت همه تبریک عرض میکنم و سالی سرشار از سلامتی،عشق و ثروت رو برای همتون آرزومندم.اومدم یه فیلم خوب که مطمینا بعد از دیدنش حس خوبی میگیرین رو معرفی کنم.داستانش راجع به دختریه که همه ی اعضای خونوادش ناشنوا هستن غیر از خودش،بخاطر این از بچگی مسخره میشده و یجورایی پل ارتباطی بین خونوادش با بقیه آدم هاست،به خوانندگی علاقه ی زیادی داره و بین 2راهی موندن پیش خونوادش و مراقبت ازشون یا رفتن دنبال علاقش گیر میکنه...
    Coda 2021
    MV5BNGNmMzJjMTItODA0OC00ZWM0LWJmMTctMDg3MzM2M2Y5NTIyXkEyXkFqcGdeQXVyMDM2NDM2MQ@@._V1_FMjpg_UX100.jpg
    فیلم مناسب کودکان نیست
    ویرایش توسط Behnambaziar : 03-19-2022 در ساعت 13:18
    بیرون ز تو نیست هر چه در عالم هست،،،در خود بطلب هر آنچه خواهی که توئی

6. 22 کاربر برای این پست سودمند از Behnambaziar عزیز تشکر کرده اند:

KingMilad آواتار ها
    20,954 بار در 1,586 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 190 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    سلام خدمت همه دوستان عزیزم و نیز استاد گرانقدرمون
    امیدوارم حال دلتون عالی باشه
    همه شنیدیم که میگن تو نیکی میکن و در دجله انداز که ایزد در بیابانت دهد باز
    من که خوبی ای نکردم به دوستان گلم ولی قسمت دوم شعر بالا شامل حالم شد و امروز با همه وجودم درکش کردم
    یه ماهی بود که کمک حال اعضای خانواده بودم برای کارهای عید و یه کم دور از انجمن بودم و این اشکالی نداره اصلا و جبران میشه با تلاش بیشتر ...
    امااا نمیدونم چجوری خودمو توی سیکل باطل مقایسه با بقیه انداخته بودم و خیلی اذیتم میکرد این مورد(در حدی بود که میخواستم عید دیدنی رو کلا کنسل کنم و برگردم شمال و تنها باشم یه مدت)
    امروز که بعد از مدتی بصورت جدی اومدم انجمن دو تا پیام بسیااااار ارزشمند از دو دوست و برادر و رفیق دریافت کردم که هر کدوم به اندازه خودشون حالمو خوب کردن و انگار میدونستن که باید این پیام رو بفرستن و نیاز دارم بهشون
    آرمین جان و علی عزیزم مرررسی بابت اینکه حالمو خوب کردید(قاعدتا باید در همون پیام جواب میدادم اما گفتم این کمک شما به من باید در این تاپیک عنوان میشد و از این بابت ممنونتونم)
    این هم قسمتی از پیام زیبای علی آقای گل که حالمو خیلی خوب کرد و شاید کسی نیاز داشته باشه به شنیدنش:
    یادم باشد که زیبایی های کوچک را دوست بدارم حتی اگر در میان زشتی های بزرگ باشند
    یادم باشد که دیگران را دوست بدارم آن گونه که هستند ، نه آن گونه که می خواهم باشند
    ***یادم باشد که هرگز خود را از دریچه نگاه دیگران ننگرم
    که من اگر خود با خویشتن آشتی نکنم هیچ شخصی نمی تواند مرا با خود آشتی دهد***
    ***یادم باشد که خودم با خودم مهربان باشم
    چرا که شخصی که با خود مهربان نیست نمی تواند با دیگران مهربان باش*** @armin_a1a @Ali97
    پیشاپیش سال نو همه دوستان عزیزم مبارک باشه و امیدوارم امسال بهترین تجربیات رو در راه رسیدن به هدفی که دنبالش هستید به دست بیارید و حالتون کنار عزیزانی که کنارتون هستند عالی باشه و سالم و ثروتمند باشید...
    زمانیـــکه نگــرش تو درستـــه حقایـــق زندگـــی به حســـاب نمیــــان

8. 22 کاربر برای این پست سودمند از KingMilad عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    یاد شده
    در 3552 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط KingMilad نمایش پست ها
    سلام خدمت همه دوستان عزیزم و نیز استاد گرانقدرمون
    امیدوارم حال دلتون عالی باشه
    همه شنیدیم که میگن تو نیکی میکن و در دجله انداز که ایزد در بیابانت دهد باز
    من که خوبی ای نکردم به دوستان گلم ولی قسمت دوم شعر بالا شامل حالم شد و امروز با همه وجودم درکش کردم
    یه ماهی بود که کمک حال اعضای خانواده بودم برای کارهای عید و یه کم دور از انجمن بودم و این اشکالی نداره اصلا و جبران میشه با تلاش بیشتر ...
    امااا نمیدونم چجوری خودمو توی سیکل باطل مقایسه با بقیه انداخته بودم و خیلی اذیتم میکرد این مورد(در حدی بود که میخواستم عید دیدنی رو کلا کنسل کنم و برگردم شمال و تنها باشم یه مدت)
    امروز که بعد از مدتی بصورت جدی اومدم انجمن دو تا پیام بسیااااار ارزشمند از دو دوست و برادر و رفیق دریافت کردم که هر کدوم به اندازه خودشون حالمو خوب کردن و انگار میدونستن که باید این پیام رو بفرستن و نیاز دارم بهشون
    آرمین جان و علی عزیزم مرررسی بابت اینکه حالمو خوب کردید(قاعدتا باید در همون پیام جواب میدادم اما گفتم این کمک شما به من باید در این تاپیک عنوان میشد و از این بابت ممنونتونم)
    این هم قسمتی از پیام زیبای علی آقای گل که حالمو خیلی خوب کرد و شاید کسی نیاز داشته باشه به شنیدنش:
    یادم باشد که زیبایی های کوچک را دوست بدارم حتی اگر در میان زشتی های بزرگ باشند
    یادم باشد که دیگران را دوست بدارم آن گونه که هستند ، نه آن گونه که می خواهم باشند
    ***یادم باشد که هرگز خود را از دریچه نگاه دیگران ننگرم
    که من اگر خود با خویشتن آشتی نکنم هیچ شخصی نمی تواند مرا با خود آشتی دهد***
    ***یادم باشد که خودم با خودم مهربان باشم
    چرا که شخصی که با خود مهربان نیست نمی تواند با دیگران مهربان باش*** @armin_a1a @Ali97
    پیشاپیش سال نو همه دوستان عزیزم مبارک باشه و امیدوارم امسال بهترین تجربیات رو در راه رسیدن به هدفی که دنبالش هستید به دست بیارید و حالتون کنار عزیزانی که کنارتون هستند عالی باشه و سالم و ثروتمند باشید...
    سلام و درود میلاد جان
    مطمئنم حالتون خوب هست و زندگی سرشار از شادی و پول و ثروت
    میلاد جان خیلی جاها شما و دوستان جدید و قدیم کمک حال من بودید برای ادامه این مسیر و برای من افتخار هست در کنار تک تک شما عزیزان بودن
    قطعا و 100*100 شما نیکی و خوبی انجام دادید که این انرژی به سمت شما برگشته
    خیلی ممنونم از این همه لطفی که نسبت به من و دوستان دارید
    امسال سال ما اعضاء خانواده آکادمی هست که نزدیک یک سال با وجود فشارهایی که داشتیم خودمون رو تا اینجا رسوندیم و قطعا نتایج بسیار فوق العاده و شگفت انگیز هست منتظر موفقیت تمام دوستان در این سال بسیار زیبا هستم که قطعا برای هممون اتفاق خواهد افتاد
    آرزوی سالی سرشار از سلامتی و شادی و پول و ثروت بی نیازی دارم برا هممون
    ما
    ما یک

10. 17 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

715 بار در 83 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام به همه خانواده آکادمی
    سال نو مبارک
    امیدوارم سالی سرشار از حس خوب و سلامتی و ثروت داشته باشید.
    تفال حافظ سر سفره امسال تقدیم به شما
    "ای معبر مژده*ای فرما که دوشم آفتاب
    در شکرخواب صبوحی هم وثاق افتاده بود"
    بر خیری که شخصا می توانید برسانید تمرکز کنید،
    نه بر مسایلی که باقی می ماند و یا حل شان دست شما نیست.
    پیتر سینگر (فیلسوف اخلاق )

12. 16 کاربر برای این پست سودمند از SAM.T عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    یاد شده
    در 3552 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    شروع فعالیت در سال جدید با یاد خدا ...
    با ایمان به شما میگوییم که خواست خداوند را بپذیرید و آرام باشید . هر وقت فکر میکنید که او متوجه شما و خواسته هایتان نیست و هر وقت فکر میکنید که خداوند دست رد به سینه شما زده است ، بدانید که او میخواهد شما را سمت چیزی بهتر هدایت کند . تنها از او بخواهید که به شما قدرت درک آن را عطا کند تا به پیش بروید.
    خداوند به شما ، مشتاقتر از شما به خداوند است ، پس جای قطعه گم شده پازل زندگی شما را نشانتان میدهد به شرطی که به او اعتماد مطلق داشته باشید . سعی نکنید که با تکه های نامناسب ، پازلتان را به سرانجام برسانید . یقین بدانید که هر چیز غیر از خواست خداوند شما را ناخشنود خواهد ساخت و دریافت همین یک مطلب شما را از هرچه فشار درونی است آزاد میسازد.
    گویند اجابت خواسته ها به سه گونه است :
    1- یا همان خواسته در زمانی مشخص عطا میشود
    2- یا اگر آن چیز مصلحت نبود چیزی همسنگ آن خواسته را دریافت میکنید
    3- و یا اگر باز به مصلحت نبود ، خداوند در ازای آن چیز ، چیزی بسیار والاتر و ارزشمندتر را عطا میکند و هیچ کس بی پاسخ نمیماند.
    بزرگترین مانع پذیرش اجابت خواسته ها این است که به کسی یا چیزی غیر از خدا امید ببندید . در حالی که تنها میتوانید اثر خداوند را در پس هر چیز نیکویی ببینید و اینگونه است که ایمان به خدا اعتماد می آفریند ، حتی زمانی که نقشه های او را درک نمیکنید و برداشتی از عدم موافقبت او با خواسته هایتان را ندارید !
    و چه زیباست اگر اینگونه که میگویند بیندیشید که گاهی خداوند درها را میبندد و درها را قفل میکند ، تا شما را از طوفانی که بیرون از خانه است محافظت نماید . باور کنید درصد زیادی از آرامش روزانه زندگی شما زمانی حاصل میشود که به خواست خدا تن میدهید و دیگر به مخالفت با آنچه بهترین قسمت شماست بر نمیخیزید .
    خدا برای زندگی و سرنوشت شما هدفی دارد ، خدا برای درد شما هدفی دارد . پس به او اعتماد کنید و تسلیم نشوید و بدانید کسانی که همه چیز را به دستان خدا می سپارند ، سر انجام روزی پازل زندگیشان را با دستان خداوند تکمیل خواهند کرد و ردپای خدا را در هر واقعه زندگیشان خواهند یافت . و اما اعتماد و ایمان شما نباید اینگونه باشد که در سختیها وادهید و دوباره در دل یاس و مبارزه و نق زدن روی آورید ، تنها باید در لحظه آگاه باشید .

به راستی شگفت انگیز نیست که در برابر ذات بی همتا و ملکوتیش غرور را کنار بگذاریم و زندگیمان را با خدا قسمت کنیم و اجازه دهیم خدا در ما و ما در خدا زندگی کنیم ؟
    بیاید خدا را شریک زندگیمان کنیم

با نام و توکل به خدا این سال پر بار رو شروع میکنیم
    و مطمئنم امسال هممون به اهداف و آرزوهامون و ثروتمندی که دنبالش هستیم میرسیم.
    ما
    ما یک

14. 28 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

alireza ghasemi آواتار ها
    693 بار در 189 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 4 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ali97 نمایش پست ها
    با ایمان به شما میگوییم که خواست خداوند را بپذیرید و آرام باشید . هر وقت فکر میکنید که او متوجه شما و خواسته هایتان نیست و هر وقت فکر میکنید که خداوند دست رد به سینه شما زده است ، بدانید که او میخواهد شما را سمت چیزی بهتر هدایت کند . تنها از او بخواهید که به شما قدرت درک آن را عطا کند تا به پیش بروید.
    خداوند به شما ، مشتاقتر از شما به خداوند است ، پس جای قطعه گم شده پازل زندگی شما را نشانتان میدهد به شرطی که به او اعتماد مطلق داشته باشید . سعی نکنید که با تکه های نامناسب ، پازلتان را به سرانجام برسانید . یقین بدانید که هر چیز غیر از خواست خداوند شما را ناخشنود خواهد ساخت و دریافت همین یک مطلب شما را از هرچه فشار درونی است آزاد میسازد.
    3- و یا اگر باز به مصلحت نبود ، خداوند در ازای آن چیز ، چیزی بسیار والاتر و ارزشمندتر را عطا میکند و هیچ کس بی پاسخ نمیماند.
    بزرگترین مانع پذیرش اجابت خواسته ها این است که به کسی یا چیزی غیر از خدا امید ببندید . در حالی که تنها میتوانید اثر خداوند را در پس هر چیز نیکویی ببینید و اینگونه است که ایمان به خدا اعتماد می آفریند ، حتی زمانی که نقشه های او را درک نمیکنید و برداشتی از عدم موافقبت او با خواسته هایتان را ندارید !
    و چه زیباست اگر اینگونه که میگویند بیندیشید که گاهی خداوند درها را میبندد و درها را قفل میکند ، تا شما را از طوفانی که بیرون از خانه است محافظت نماید . باور کنید درصد زیادی از آرامش روزانه زندگی شما زمانی حاصل میشود که به خواست خدا تن میدهید و دیگر به مخالفت با آنچه بهترین قسمت شماست بر نمیخیزید .
    خدا برای زندگی و سرنوشت شما هدفی دارد ، خدا برای درد شما هدفی دارد . پس به او اعتماد کنید و تسلیم نشوید و بدانید کسانی که همه چیز را به دستان خدا می سپارند ، سر انجام روزی پازل زندگیشان را با دستان خداوند تکمیل خواهند کرد و ردپای خدا را در هر واقعه زندگیشان خواهند یافت . و اما اعتماد و ایمان شما نباید اینگونه باشد که در سختیها وادهید و دوباره در دل یاس و مبارزه و نق زدن روی آورید ، تنها باید در لحظه آگاه باشید .

به راستی شگفت انگیز نیست که در برابر ذات بی همتا و ملکوتیش غرور را کنار بگذاریم و زندگیمان را با خدا قسمت کنیم و اجازه دهیم خدا در ما و ما در خدا زندگی کنیم ؟

مرسی علی جان چقد فوق العاده بود این متن مرسی

16. 12 کاربر برای این پست سودمند از alireza ghasemi عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    یاد شده
    در 3552 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    در راستای هدف ...
    سالها قبل در یونان باستان یک مسافر در جاده به مرد سالمندی برخورد کرد و پرسید که چگونه میتواند به قله ((المپیوس )) برود؟
    پیرمرد ، که بر حسب اتفاق همان سقراط بود جواب داد : اگر به راستی میخواهی به قله المپیوس بروی ، باید مطمین شوی هر قدمی که برمیداری به آن نقطه منتهی میشود.
    نکته : اگر میخواهید موفق شوید ، اگر خواهان رشد و شادی و خوشبختی هستید ، همه اندیشه و افکار شما باید در راستای این خواسته ها باشد .
    گفته میشود که از اسحاق نیوتن در سالهای اواخر عمرش سوال شد که چگونه برای او این امکان فراهم آمد که توانست این همه به دنیای علم خدمت کند ؟ او جواب داد : با نیندیشیدن به هیچ چیز دیگر

تمرکز یعنی قربانی کردن تمام کارهای دیگر
    یعنی همه افکار ت را ، تمامی عواطف خود ، انرژی نیروهای درونیت و همه چیز را در مسیر یک هدف واحد جهت دهی.

ما
    ما یک

18. 22 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

محمد زندی آواتار ها
    3,028 بار در 274 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    در راستای هدف ...
    سالها قبل در یونان باستان یک مسافر در جاده به مرد سالمندی برخورد کرد و پرسید که چگونه میتواند به قله ((المپیوس )) برود؟
    پیرمرد ، که بر حسب اتفاق همان سقراط بود جواب داد : اگر به راستی میخواهی به قله المپیوس بروی ، باید مطمین شوی هر قدمی که برمیداری به آن نقطه منتهی میشود.
    نکته : اگر میخواهید موفق شوید ، اگر خواهان رشد و شادی و خوشبختی هستید ، همه اندیشه و افکار شما باید در راستای این خواسته ها باشد .
    گفته میشود که از اسحاق نیوتن در سالهای اواخر عمرش سوال شد که چگونه برای او این امکان فراهم آمد که توانست این همه به دنیای علم خدمت کند ؟ او جواب داد : با نیندیشیدن به هیچ چیز دیگر

تمرکز یعنی قربانی کردن تمام کارهای دیگر
    یعنی همه افکار ت را ، تمامی عواطف خود ، انرژی نیروهای درونیت و همه چیز را در مسیر یک هدف واحد جهت دهی.

الهی آمین

سلام علی جان
    ممنونم ازت ، صفا باشه
    ستایش هورمزد.

20. 9 کاربر برای این پست سودمند از محمد زندی عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 12 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 12 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع