صفحه 170 از 669 نخستنخست ... 70120160168169170171172180220270 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1,691 به 1,700 از 6688

موضوع: بازی فراوانی

2,436 بار در 239 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehranrashedi2 نمایش پست ها
    سلام وقتتون بخیر
    داخل بخش مقالات استاد یک مقاله ای رو همراه با وویس قرار دادن و در مورد بازی فراوانی توضیح دادن اگه مطالعه کنید و بهش گوش بدید خیلی کمک میکنه
    بازی رو حداقل 90روز انجام بدید و وبینار رو از استاد دریافت کنید اونجا هم توضیحات خیلی خوبی میدن استاد
    این بازی پایانی نداره و هرچقد بیشتر انجام بدید بهتره و هستن دوستانی که بیش از 500 روز انجام دادن اما طبق گفته استاد اگه بتونید یک سال انجام بدید بازی تا اونموقع نتایجش رو حتما به شما نشون داده
    سلام
    ممنون از پاسخ خوبتون
    بله اون مقاله رو چند روز پیش خوندم و نوت برداری هم کردم گفتن تا 90 روز اما بنده تا یک سال ادامه میدم
    موفق باشید دوست عزیز

2. 7 کاربر برای این پست سودمند از Mohammad Reza عزیز تشکر کرده اند:

morteza420 آواتار ها
    216 بار در 73 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط ichi.trader98 نمایش پست ها
    بازی فراوانی
    جهت افزایش ظرفیت ذهن تریدر برای به دست آوردن رقم های بزرگ تر

هر تریدری می تواند به راحتی با 100 دلار بالانس، روزانه 3% به موجودی خود اضافه کند یعنی 3 دلار! کار راحتی به نظر می آید اما وقتی صحبت از حساب 100.000 دلاری می شود قضیه یکم فرق می کند!
    گرفتن 3% در روز، با حساب 100.000 دلاری که روزانه 3000$ می شود، برای بسیاری از تریدر ها مشکل است! درحالی که همان کار هایی که با حساب 100 دلاری انجام میداد، با این حساب نیز انجام خواهد داد و تفاوت فقط در انتخاب حجم لات ها هست

به نظر شما چرا تنها اضافه کردن 3 صفر، اینقدر شرایط را برای تریدر تغییر می دهد؟ چه دلیلی باعث می شود که همان درصد سود، در 100 دلار برای تریدر کار راحتی باشد اما با 100.000 دلار کار حضرت فیل؟!
    پاسخ یک چیز است! روانشناسی فردی تریدر
    روانشناسی مهمترین عامل در موفقیتِ یک تریدر است
    برای تریدری که به راحتی میتواند روزانه 3% به حساب 100 دلاری خود اضافه کند، اگر یکباره به سمت حساب 100.000 دلاری برود و بخواهد روزانه 3% سود مرکب بگیرد، دچار استرس و ترس شدیدی می شود طوری که دیگر جرئت معامله کردن ندارد
    برای مثال اگر با حساب 100 دلاری خود در هر معامله با حجم 0.01 لات وارد میشد، با همان تناسب در حساب 100.000 دلاری باید 10 لات وارد شود که اکثرا جرئت این کار را ندارند! در حالی که همه چیز منطقی و با تناسب حساب 100 دلاری است
    ریشه این مشکل در روانشناسی بستگی به میزانِ احساسِ شایستگی و لیاقتی که فردِ تریدر در خود میبیند دارد! که بعضی ها به آن ظرفیت ذهنی هم میگویند
    اگر تریدر خود را شایسته و لایق پول های زیاد بداند، آن رقم ها برایش عادی می شود و به راحتی میتواند آن را به دست بیاورد و تفاوت تریدری که میتواند روزانه 3% سود، با اکانت 100.000 دلاری بگیرد با تریدری که با اکانت 100 دلاری میگیرد تنها در ظرفیت ذهنی آن ها است که ظرفیت ذهنی هم ریشه در احساس شایستگی و لیاقت نسبت به پول دارد.
    برای مثال تریدری که با تصور داشتن روزانه 10.000 دلار سود، در پوست خود نگنجد و این رقم برایش رویایی و افسانه ای باشد و یا دچار استرس شود هرگز نمیتواند آن را به دست بیاورد و یا اگر به دست بیاورد سریع از دست میدهد چون احساس لیاقت نسبت به آن پول ندارد و این زمانی دست یافتنی میشود که این ارقام برایش عادی و بدیهی و طبیعی باشد مثل همان تریدری که گرفتن 3 دلار با حساب 100 دلاری، برایش رقم رویایی نیست و یک قضیه کاملا عادی و طبیعی است

خب برای اینکه این ظرفیت ذهنی مان را افزایش دهیم، بهتر بگویم احساس لیاقت و شایستگی مان را نسبت به پول بسیار بالا ببریم یک تمرین فوق العاده عالی برای شما معرفی میکنم که ذهنمان را به داشتن اعداد بالا عادت دهیم و این کم کم در ساختار باور های ما تاثیر میگذارد.

سازنده این تمرین خانم اِستر هیکس یکی از بهترین مربی های موفقیت فردی هست
    این تمرین، ذهن شما را به چالش میکشد و مستقیم روی ناخودآگاه شما تاثیر میگذارد و اگر با احساس کامل انجامش دهید، ذهن شما به شدت در مقابل آن مقاومت می کند و این را حین تمرین تجربه خواهید کرد.
    ذهن ناخودآگاه فرق بین واقعیت و تصوّر را متوجه نمی شود برای مثال همین الان چشمانتان را ببندید و تصور کنید که یک لیموی سبز ترشِ ترش را که لای دندان هایتان گذاشتید و فشار می دهید و آب ترش روی زبانتان میریزد
    میبینید که ناخودآگاه دهان شما آب بزاق ترشح میکند در حالی که تصویر فقط در ذهن شما بود و هیچ واقعیتی نداشت!

حالا با این تمرین همین بلا را بر سر ناخودآگاهتان می آورید، این تمرین روی تک تک سلول ها و نورون های مغزی شما همان تاثیر تصوّر لیموترش بر ترشح آب براق دهانتان را میگذارد و قوی ترین تمرین ذهنی برای افزایش ظرفیت ذهنی و حس لیاقت و شایستگی هست که نتیجه آن تاثیر مستقیم روی روانشناسی ترید شما میگذارد.

شرح تمرین:
    روزانه مبلغی به حساب شما واریز می شود و فردای آن روز یک میلیون بیشتر به حساب شما واریز می شود و شما 24 ساعت فرصت دارید تا آن پول را ذهنی خرج کنید و اگه خرج نکنید از شما گرفته می شود
    مهم نیست این پول از کجا می آید مهم این است که خرجش کنید(اگر ذهنتان مقاومت کرد تجسم کنید که دارید از بازارهای مالی سود میگیرد)
    برای مثال روز اول 1.000.000 تومان به حساب ذهنی شما واریز می شود و شما 24 ساعت فرصت دارید تا آن پول را خرج کنید برای مثال یک عطر یا یک لباس شیک بخرید
    فردای آن روز مبلغ 2.000.000 تومان به حساب شما واریز می شود و شما 24 ساعت فرصت دارید تا خرجش کنید
    به همین ترتیب روز سوم 3.000.000 تومان به حساب شما واریز می شود
    روز چهارم 4.000.000 تومان واریز می شود
    و اگر روزی فراموش کردید یا نتوانستید کامل آن را خرج کنید باید برگردید از اول شروع کنید

- باید پولی که در حسابتان هست را کاملا حس کنید و با احساس واقعیت خرج کنید برای مثال اگر در واقعیت از طرف بانک بگویند 1.000.000 تومانی که دارید را اگر تا 24 ساعت خرج نکنید از حساب شما برمیداریم! ایا در این شرایط پولتان را همچنان در بانک نگه میداشتید؟ مسلما نه پس با این پول ها هم، این رفتار را داشته باشید
    - خیلی مهم است که بازی را واقعی جلوه دهید، چیز هایی که لازمتان هست بخرید یا خرج کنید مثلا اگر روز چهارم یک موبایل خریدید دلیل ندارد که فردای آن روز دو موبایل دیگر بخرید! اگر پول واقعی بود واقعا اینکار را میکردید؟
    - این پول را باید حس کنید! هنگام خرج کردن باید احساس خوب داشته باشید، اگر حین بازی احساس بد یا فشار داشتید برگردید و از روز اول شروع کنید چون اولین بار است که ذهن شما در چنین شرایطی قرار میگیرد و طبیعی هست که چنین مقاومت هایی را از خود نشان دهد و این نشانه بسیار خوبی و طبیعی ای هست.
    - توجه کنید که هر روز 1 میلیون بیش تر از دیروز وارد حساب شما می شود پس به فکر پس انداز کردن یا خرید سکه و طلا برای حفظ ارزش پول نباشید! و پول دیروزتان را برای فردا پس انداز نکنید چون هر روز بیش تر از دیروز پول به حساب شما اضافه می شود باید خرج چیز هایی کنید که واقعا به آنها نیاز دارید

وقتی رقم های واریزی از ظرفیت ذهنی شما بیشتر شود حین انجام تمرین دچار احساس بد، احساس فشار روانی و استرس می شوید در کل اگر حین تمرین احساس خوب نداشتید این نشان میدهد که ظرفیت ذهن تان به چالش کشیده می شود و مجبور است که رشد کند و آنقدر این تمرین را از اول شروع کنید که ذهنتان کم کم به این اعداد عادت کند

" ذهن ناخوداگاه فرق بین تصور و واقعیت را نمیفهمد "

جمع بندی تمرین:
    - هر روز 1 میلیون بیشتر از دیروز وارد حساب شما می شود و شما 24 ساعت فرصت دارید آن را خرج کنید
    - باید پول را واقعا حس کنید و حین خرج کردن احساس خوب داشته باشید.
    - پول را برای چیز هایی خرج کنید که اگر واقعا آن پول را داشتید برای آنها خرج میکردید! به بازی حس واقعی بودن بدهید

- نباید با این پول پس انداز کنید و نباید بدهی هایتان را پرداخت کنید!
    - اگر خرج نکنید پول از شما گرفته می شود و باید از روز اول شروع کنید
    - اگر حین تمرین احساس بد یا فشار ذهنی داشتید برگردید و از روز اول شروع کنید

* میتوانید از دلار به جای تومان استفاده کنید مثلا به جای 1 میلیون تومان، 1000 دلار استفاده کنید

سلام دوست عزیز تا چند روز باید این بازی رو انجام بدیم من تا 1 ماه حساب کردم هر چیزی لازم داشتمم خریدم
    شما چند سال را به دنبال جام مقدس معامله گری میگذرانید
    تازمانیکه متوجه شوید
    باید بر احساسات خود تسلط داشته باشید...

4. 6 کاربر برای این پست سودمند از morteza420 عزیز تشکر کرده اند:

vahid.st آواتار ها
    2,781 بار در 308 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام وقت بخیر
    پیشاپیش سال نو مبارک
    بنده امروز به روز 90 در بازی فراوانی رسیدم
    فرموده بودید به این مرحله رسیدیم به شما پیام بدیم که یک فایل یا وبینار در اختیارمون بذارید
    photo_۲۰۲۲-۰۳-۱۹_۰۸-۳۵-۲۳.jpg @amino
    دوستان در این مورد اگر میشه بنده رو راهنمایی بفرمایید
    بزرگترین اشتباه ، چیدن همه ی تخم مرغ ها داخل یک سبد بود که من انجام دادم ، عزیزانی که تازه وارد آکادمی یا کلاً فارکس شدن ، این اشتباه رو نکنید چون نتایج تلخی رو خواهید دید .
    در بهترین حالت روی این بازار 20% حساب کنید و بقیه ی سعیتون این باشه که حتما کار و منبع درآمد دیگه ای داشته باشید
    ۱۴۰۲/۱۲/۰۱

6. 4 کاربر برای این پست سودمند از vahid.st عزیز تشکر کرده اند:

1,104 بار در 71 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 7 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mehranaley نمایش پست ها
    چ قدر لذت بخش بود این تغییرات واقعا لذت بردم هوتن عزیز من خودم تا روز 90 این بازی رو انجام دادم و استاپش کردم اما احساس خیلی خوبی مثل این حس شما رو تو خودم پیدا نکردم شاید به خاطر این موضوع بود که من قبلا شبیه این کار رو انجام داده بودم
    با دیدن پست شما دوباره خواستم از اول شروع کنم و فقط خواستم تشکر کنم بابت به اشتراک گذاشتن تجربیات و این حس خوب تون
    سلام مهران جان خیلی خوشحالم که تجربیاتم به دردت خرده به امید موفقیت روز افزونت

8. 4 کاربر برای این پست سودمند از hootan عزیز تشکر کرده اند:

محمد زندی آواتار ها
    3,069 بار در 281 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط vahid.st نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر
    پیشاپیش سال نو مبارک
    بنده امروز به روز 90 در بازی فراوانی رسیدم
    فرموده بودید به این مرحله رسیدیم به شما پیام بدیم که یک فایل یا وبینار در اختیارمون بذارید
    photo_۲۰۲۲-۰۳-۱۹_۰۸-۳۵-۲۳.jpg @amino
    دوستان در این مورد اگر میشه بنده رو راهنمایی بفرمایید
    سلام دوست من
    برا ادمین تلگرام یه درخواست بفرست ، تا برات ویدیو رو ارسال کنه همونجا
    ستایش هورمزد.

10. 5 کاربر برای این پست سودمند از محمد زندی عزیز تشکر کرده اند:

amin.ali آواتار ها
    283 بار در 66 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام خدمت استاد بزرگوار و دوستان عزیز

پیشاپیش سال نو را به همه عزیزان تبریک عرض میکنم .

به امید خدا میخواهم از فردا اول فروردین 1401 تمرین بازی فراوانی را شروع کنم ، به نظر شما با توجه به شرایط اقتصادی موجود ، الان از چه مبلغی باید شروع کنم که واقعی تر باشد ؟

چون تازه میخواهم شروع کنم ممنون میشوم بنده را راهنمایی کنید و اگر نکته ای مد نظرتون است بهم بگید تا از ابتدا با آگاهی بیشتری شروع کنم .

از همه عزیزان تشکر میکنم .
    راه های کهنه به مقصدهای نو نمی رسند ...

12. 4 کاربر برای این پست سودمند از amin.ali عزیز تشکر کرده اند:

18 بار در 5 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام و وقت بخیر خدمت همه دوستان عزیز و سال نو را هم به همه تبریک عرض می کنم .انشاالله سال پر برکتی برای همه باشه.
    مشکلی برام پیش اومده تو این بازی رو توضیح می دم ممنون می شم راهنمای کنید.روز 42 بازی اشتباهی کردم و به خیالم که روز 41 هست خرید هام براساس روز 41 انجام دادم و کل مبلغ شدم 41،290،000 تومان چند روز بعد که فایل نگاه می کردم اتفاقی دیدم که روز42 که باید 42 میلیون خرید می کردم 41 میلیون و دویست و نود خرید کردم .الان چکار باید بکنم بازی رو از اول انجام بدم یا ادامه مسیر رو برم .اشتباهم از روی بی خیالی نبوده بلکه از روی یه اشتباه سهوی بود.

14. 5 کاربر برای این پست سودمند از a.kazemifard عزیز تشکر کرده اند:

Mr.mrm آواتار ها
    871 بار در 308 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 15 پست
    برچسب زده شده
    در 9 تاپیک
    سلام وقتتون بخیر
    دوست عزیز درسته کاملا باید تصورش کنید حسش کنید اما در خرج پول کاملا نرمال عمل کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط a.kazemifard نمایش پست ها
    سلام و وقت بخیر خدمت همه دوستان عزیز و سال نو را هم به همه تبریک عرض می کنم .انشاالله سال پر برکتی برای همه باشه.
    مشکلی برام پیش اومده تو این بازی رو توضیح می دم ممنون می شم راهنمای کنید.روز 42 بازی اشتباهی کردم و به خیالم که روز 41 هست خرید هام براساس روز 41 انجام دادم و کل مبلغ شدم 41،290،000 تومان چند روز بعد که فایل نگاه می کردم اتفاقی دیدم که روز42 که باید 42 میلیون خرید می کردم 41 میلیون و دویست و نود خرید کردم .الان چکار باید بکنم بازی رو از اول انجام بدم یا ادامه مسیر رو برم .اشتباهم از روی بی خیالی نبوده بلکه از روی یه اشتباه سهوی بود.
    My life is now

زندگی من همین الان ( حال ) است

16. 4 کاربر برای این پست سودمند از Mr.mrm عزیز تشکر کرده اند:

vahid.st آواتار ها
    2,781 بار در 308 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط محمد زندی نمایش پست ها
    سلام دوست من
    برا ادمین تلگرام یه درخواست بفرست ، تا برات ویدیو رو ارسال کنه همونجا
    خیلی ممنون از راهنمایی شما
    همونطور که گفته بودید فایل رو دریافت کردم
    متشکر
    بزرگترین اشتباه ، چیدن همه ی تخم مرغ ها داخل یک سبد بود که من انجام دادم ، عزیزانی که تازه وارد آکادمی یا کلاً فارکس شدن ، این اشتباه رو نکنید چون نتایج تلخی رو خواهید دید .
    در بهترین حالت روی این بازار 20% حساب کنید و بقیه ی سعیتون این باشه که حتما کار و منبع درآمد دیگه ای داشته باشید
    ۱۴۰۲/۱۲/۰۱

18. 6 کاربر برای این پست سودمند از vahid.st عزیز تشکر کرده اند:

Erfanalk آواتار ها
    12,917 بار در 2,793 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 2123 پست
    برچسب زده شده
    در 6 تاپیک
    سلام و عرض ادب عزیزان
    نوروزتان شاد باش باد
    بچه ها وقتی بازی فراوانی رو به دلیل نقض قوانین میخوای بری از اول شروع کنی باید همون چیزهایی که قبلا خریدی رو دیگه نخری؟
    چون اینجوری خیلی سخت میشه
    من به طرز عجیبی و ترسناکی چندین بار هست درست تو روز ۲۱ و ۲۲ استاپ میزنم و کلا بازی یادم میره (بازی رو هر روز صبح انجام میدم وقتی از خواب بیدار شدم ولی انگار دیروز کلا مغزم از خودش پاک کرده بود بازی رو ) خیلی عجیب بود
    ممنون میشم دوستان راهنمایی بفرماین @Ali97
    دوستان دیگه هم لطف کنن راهنمایی کنن
    منظورم این نیست که دقیقا برم صفحات اول و همون چیزارو بیایم کپی کنیم تو روز جدید
    منطورم اینه که مثلا من کل عینک های دیوید بکهام رو خریده بودم حالا از دستم گرفته میشن و میتونم دوباره بخرم یا حقشو ندارم؟
    حالا من میل درونیم این هست که دوباره بتونم بخرم چون اگه نتونم بخرم بازی خیلی سخت میشه برام که این بار به روز ۲۲ برسم
    ولی آیا همین سختی گره های مغز رو باز میکنه؟ (ولی فکر کنین شما ۱۰ بار تو ۲۰ روز اول برگشتین عقب حالا واقعا چیزی نمیمونه بخری)
    ویرایش توسط Erfanalk : 03-21-2022 در ساعت 09:49

20. 6 کاربر برای این پست سودمند از Erfanalk عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 16 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 16 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع