صفحه 110 از 552 نخستنخست ... 1060100108109110111112120160210 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1,091 به 1,100 از 5516

موضوع: روانشناسی بازار و روانشناسی فردی

ALiamiri آواتار ها
    4,594 بار در 300 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 18 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط .Brave_Heart. نمایش پست ها
    سلام خدمت شما ممنونم از انرژی زیبای که دادید
    علی جان شما قطعا انسان بزرگی هستید
    ممنون از این که این فایل قشنگ و قشنگ تر کردید
    من با موزیکشو دان کردم و لذت بردم
    با تشکر از لطف شما
    سلامت باشی شما لطف داری. بازم ممنونم
    ویرایش توسط ALiamiri : 02-25-2022 در ساعت 13:55

2. 14 کاربر برای این پست سودمند از ALiamiri عزیز تشکر کرده اند:

sara.sat آواتار ها
    7,934 بار در 858 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 161 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    به نام خدا
    در 1 سال حضور در انجمن بر من چه گذشت

سلامی گرم به خانواده محترم آکادمی ویو
    اول از همه تشکر میکنم از سرکار خانوم سارا @sara.sat که با فایلی که برایم ارسال کردند باعث یک تلنگر شد به خودم که یک سری موفقیت هارو برای خودم به تنهای جشن بگیرم
    بعد از گوش دادن این فایل ارسالیaudio_2022-02-24_09-59-59 (picofile.com)
    کار و تلاش ول کردم و گفتم امروز روزه منه هرررر روز کار هررر روز تمرین بابا یه استاپ بزن و از این منه درون یه تشکر بکن یه جای دعوتش کن و براش دست بزن و بهش افتخار کن که داره برات تلاش میکنه
    خلاصه جای همگی خالی یک کافه ساکت نشستم چشم هامو بستم و مجدد به این فایل گوش دادم پس از اتمام دفترم و دراوردم و گذشتم رو یک مروری کردم قبل از پیوستن به اکادمی
    فایل پیوست 255978
    فایل پیوست 255979
    فایل پیوست 255982
    فایل پیوست 255983
    فایل پیوست 255984
    فایل پیوست 255986

فایل ارسالی یکم بی کیفیته اما دوستان خواهش میکنم هر شب تو سکوت قبل از خواب گوش کنید تا ایشالا به درک قانون تکامل افرینش برسیم
    یک معجزس نمیدونم چجور توصیف کنم
    میتونم به جرعت بگم اگر این قانون درک شه واقعا هیچ رنجی وجود نداره هیچ سختی هم نداره
    به قول استاد:
    راه درست رنج کشیدن و درک کنیم تمامه

به خودم تبریک میگم و خوشحالم که کنار خانواده عزیزم و استاد گلم یک سال عالی در زندگی داشتم
    نمیدونم جناب امینو پست بنده رو مشاهده میکنند یا خیر
    @amino
    مهم هم نیست چون من انقدر شبانه انرژی های خوب برای ایشون میفرستم که آرومم میکنه
    دوست دار همیشگی شما
    امیر علی

سلام
    وقتتون به خیر
    بسیار عالی و پرانرژی بود پیامتون ممنونم
    برای هر کدوم از ماها توی این یکی دوسال عضویت در آکادمی اتفاقات فوق العاده ای افتاده که توی چند دهه از زندگیمون این حجم از اتفاقات خوب و تغییرات اساسی به یکجا اتفاق نیفتاده بوده
    اینکه گفتید برای استاد دعای خیر دارید و انرژی ارسال میکنید برام جالب بود چون من هم هر روز و هر شب با تکرار عبارات هواوپونوپونو برای ایشون خاستار حالی عالی هستم
    و از دیدگاه من جایگاه ایشون روی زمین نیست. اینکه هستن یه معجزه اس توی زندگی هممون
    امیدوارم خداوند بهشون طول عمر و سلامتی بده
    روزتون خوش
    ای تو در کشتی تن، رفته به خواب
    آب را دیدی... نگر در آب، آب

آب را آبی است کو می راندش
    روح را روحی است و می خواندش

4. 27 کاربر برای این پست سودمند از sara.sat عزیز تشکر کرده اند:

Milad-Trader آواتار ها
    7,635 بار در 2,182 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1174 پست
    برچسب زده شده
    در 13 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ali97 نمایش پست ها
    سلام و عرض ادب خدمت شما دوست عزیز
    امیدوارم حال دلتون فوق العاده باشه و زندگیتون سرشار از پول و ثروت
    این خیلی عالی هست مشکل پیش اومده و شما در حال حل کردن این موضوع هستید و این عالیه
    ابتدا باید علت اینکه فکر میکنید حساب واقعی هست رو پیدا کنید ، ریشه یابی کنید و از خودتون این سوال رو بپرسید علت اینکه من فکر میکنم این حساب واقی هست چیه ؟ یکیش میتونه زوم کردنتون برای رشد اکانت باشه که در این صورت ایراد کار اینجا در میاد که شما صرفا فکر میکنید به خاطر تمرین ترید میزنید ولی در حقیقت در پس ذهنتون هدف افزایش بالانس رو دنبال میکنید ، این مورد کاملا در تمرینات هم دیده میشه ما در تنهایی و بدون فعالیت در تاپیک تمرین انجام میدیم و فکر میکنیم که درست عمل میکنیم اما وقتی نمونه تمرین رو در تاپیک میگذاریم میبینیم 10 نفر از دوستان ایراداتی رو نوشتن که اصلا خودمون نمیدیدیم ، یکی دیگش این تفکر ناخودآگاه میتونه باشه که اگر من معاملات منفی داشته باشم دوستان ببینند برام بد میشه و نمیخوام معاملات ضررده داشته باشم و کسی ببینه ، پیشنهاد میکنم هرچقدر میتونید از این تریدهای ضرر ده داشته باشید به شرط اینکه بکشیدش روی چارت و علت و ایراد پوزیشن رو پیدا کنید و دیگه اون رو تکرار نکنید این کلید موفقیت در تریدهای بعدیتون هست ، یکی دیگه از علتها میتونه این باشه که بخواهید یک گراف تر تمیز و بدون افت داشته باشید که اینهم باز خلاف این موضوع هست که شما این اکانت رو برای تمرین و بررسی چک لیستتون باز کردید
    همینجور فکر کنید و بگرددید دنبال چرایی این طرز فکر مطمینا نتیجه میگیرید
    در بخش تعهد روی خودتون کار کنید ، تعهد در هر کاری نه تنها فارکس و ترید
    باید چک لیست داشته باشین و انقدر روش ترید بزنید تا ایمان داشته باشید در نقاطی که طبق چک لیست وارد میشید با وجود اینکه استاپتون هم زده میشه طی 100 معامله شما افزایش بالانس دارید ، اون موقع با رسیدن قیمت به استاپتون خیلی آرام و ریلکس اجازه میدید زده بشه چون ایمان دارید که با وجود معاملات ضررده شما بالانستون افزایش داره
    از ضرر کردن و استاپ خوردن نترسید اینهم همانند معاملات سود ده بخشی از موفقیت در مارکت هست به قول استاد اگر یاد بگیرید چطور رنج بکشید دیگه رنج نمیکشید
    لطفا این جمله رو چندین بار بخونید :
    من یا باید رنج استاپ زده شدنم رو قبول کنم و علتش رو پیدا کنم و دیگه تکرارش نکنم یا در چرخه باطل دست زدن به استاپ گیر کنم و رنج حساب کال کردن رو بکشم و مانع رشد خودم بشم

پیشنهاد : اگر میخواید موفق بشید هر کار و حرفی که استاد میگن انجام بدید و طبق فایل نقشه راه حرکت کنید.نه بر اساس خواسته و فکر خودتون
    آیا استاد به شما اجازه باز کردن حساب ریل دادن ؟ آیا شما علاوه بر بخش تکنیکال و آموزش در بخش روانشناسی فردی هم رشد کردید ؟

در مورد باز کردن حساب ریل به هیچ عنوان پیشنهاد نمیشه ، دقت کنید به هیچ عنوان علت :

1- اگر شما در حساب دمو که از نظر روانی فشاری روتون نیست نتونید تریدهای اصولی داشته باشید به هیچ عنوان در حساب ریل که علاوه بر تمام چیزها فشار روانی و ترس از دست دان پول هم در اون دخیل هست سود مستمر نخواهید داشت.
    2- اگر حساب ریل باشه ذهن شما از تفکر بر روی یادگیری خودش رو میکشونه سمت کسب پول و افزایش بالانس که مانع پیشرفت و یادگیریتون خواهد شد.

در زیر یک فایل اکسل براتون میگذارم که دوستان قبل زحمتش رو کشیدن و تهیه کردن و عذرخواهی میکنم که نام کاربر یادم نیست با این وجود ازشون تشکر میکنم
    شما در این محاسبات میتونید ببینید که اگر چند درصد از اکانتتون درگیر معاملات باشه بعد از چند پوزیشن ضررد متوالی اکانتتون نصف میشه
    لینک :https://s22.picofile.com/file/844775...A%A9.xlsx.html

لطفا این فایل رو هم مطالعه کنید خیلی میتونه کمکتون کنه :
    لینک : https://s22.picofile.com/file/844775...DB%8C.pdf.html

امیدوارم این دریافتهایی که تا به حال از استاد داشتم و همچنان یادگیری ادامه داره ، براتون مفید واقع بشه
    آرزوی سلامتی و موفقیت همراه با شادی و ثروتمندی دارم برا هممون
    سلام علی جان امیدوارم حالت عالی باشه، البته امیدوار نیستم مطمئنم

خیلی از پاسخی که به این دوستمون دادی استفاده کردم. ممنونم ازت

☁ «ابرهای فردا، فردا در زمان خود میگذرند» ☁

6. 12 کاربر برای این پست سودمند از Milad-Trader عزیز تشکر کرده اند:

1,529 بار در 137 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام عرض ادب
    این صوت مربوط به چه کسی هس؟ حرفاش به دل آدم میشینه
    و دوم اینکه قانون تکامل چی هست و اگه اطلاعات بیشتری دارید ممنون میشم به اشتراک بزارید

به نام خدا

اول از همه تشکر میکنم از سرکار خانوم سارا @sara.sat که با فایلی که برایم ارسال کردند باعث یک تلنگر شد به خودم که یک سری موفقیت هارو برای خودم به تنهای جشن بگیرم
    کار و تلاش ول کردم و گفتم امروز روزه منه هرررر روز کار هررر روز تمرین بابا یه استاپ بزن و از این منه درون یه تشکر بکن یه جای دعوتش کن و براش دست بزن و بهش افتخار کن که داره برات تلاش میکنه
    خلاصه جای همگی خالی یک کافه ساکت نشستم چشم هامو بستم و مجدد به این فایل گوش دادم پس از اتمام دفترم و دراوردم و گذشتم رو یک مروری کردم قبل از پیوستن به اکادمی
    فایل پیوست 255978
    فایل پیوست 255979
    فایل پیوست 255982
    فایل پیوست 255983
    فایل پیوست 255984
    فایل پیوست 255986

فایل ارسالی یکم بی کیفیته اما دوستان خواهش میکنم هر شب تو سکوت قبل از خواب گوش کنید تا ایشالا به درک قانون تکامل افرینش برسیم
    میتونم به جرعت بگم اگر این قانون درک شه واقعا هیچ رنجی وجود نداره هیچ سختی هم نداره
    به قول استاد:

به خودم تبریک میگم و خوشحالم که کنار خانواده عزیزم و استاد گلم یک سال عالی در زندگی داشتم
    @amino
    دوست دار همیشگی شما
    امیر علی

8. 13 کاربر برای این پست سودمند از majidfx عزیز تشکر کرده اند:

mehrsa آواتار ها
    2,148 بار در 463 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 22 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    به نام خدا

فایل پیوست 255978
    فایل پیوست 255979
    فایل پیوست 255982
    فایل پیوست 255983
    فایل پیوست 255984
    فایل پیوست 255986

به قول استاد:

@amino
    دوست دار همیشگی شما
    امیر علی

بسیار عالی ،لذت بردم ،ممنون که موفقیتت روبه اشتراک میگذاری و روحیه میدی
    "زندگیمون با تمام عوامل محدود کننده اش به عهده ماست"

10. 16 کاربر برای این پست سودمند از mehrsa عزیز تشکر کرده اند:

.Brave_Heart. آواتار ها
    16,279 بار در 1,679 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 186 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط majidfx نمایش پست ها
    سلام عرض ادب
    این صوت مربوط به چه کسی هس؟ حرفاش به دل آدم میشینه
    و دوم اینکه قانون تکامل چی هست و اگه اطلاعات بیشتری دارید ممنون میشم به اشتراک بزارید
    سلام و عرض ادب
    ایشون استاد عباس منش هستند
    قانون تکامل ی مبحث درکی هست که من هم هنوز در حال درکش هستم و هر چی زمان میگذره بهتر میفهممش
    پیشنهاد من اینه برای درکش حتما کتاب اثر مرکب رو بخون
    و مهم تر اینکه این ویس ۲۰ دقیقه ی کل کتاب اثر مرکب رو یکجا توضیح میده
    و از همه ی این ها مهم تر درک کردن یک مبحث نیاز به تکرار داره موفق باشید
    In : amiralii.fx

12. 21 کاربر برای این پست سودمند از .Brave_Heart. عزیز تشکر کرده اند:

435 بار در 148 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط amino نمایش پست ها
    با سلام
    در این تاپیک مباحث مربوط به روانشناسی از دو دیدگاه مورد بررسی قرار می گیرد
    1-روانشناسی بازار
    2-روانشناسی فردی
    بنظر شما این دو مقوله چقدر در موفقیت یک تریدر می توانند تاثیر داشته باشند؟

امینو
    سلام استاد عزیز وقتتون بخیر

بنظر من روانشناسی بازار اگه خواسته باشیم خیلی راحت توضیح بدیم مفهوم کلیتش این میشه که ما زبان نمودار درک کرده باشیم هر چقدر که زبانمون تونستیم شبیه به بازار کنیم قطعا بازار به ما احترام میزاره و سود های لازمونو میتونیم خیلی راحت از بازار کسب کنیم فقط باید ما زبانمون با زبان نموداری یکی کنیم واون عمیق درکش کنیم وبهش احترام بزاریم
    که شما خیلی عمیق به ما یاد دادید در پرایس اکشن که چگونه با نمودار صحبت کنیم

روانشناسی فردیم که همون خود شناسیه که باید احساسات خودمون بتونیم کنترل کنیم وکاملا هدفمند پیش بریم

70 درصد عامل موفیقت وحتی بیشتر مربوط به روانشناسی بازار و فردی میباشد

14. 15 کاربر برای این پست سودمند از حمیدرضا عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    20,425 بار در 2,525 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3597 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    به نام خدا

فایل پیوست 255978
    فایل پیوست 255979
    فایل پیوست 255982
    فایل پیوست 255983
    فایل پیوست 255984
    فایل پیوست 255986

به قول استاد:

@amino
    دوست دار همیشگی شما
    امیر علی
    سلام امیر علی جان
    امیدوارم حالت فوق العاده باشه و زندیگیت سرشار از پول و ثروت و شادی
    مرد تو فوق العاده ای
    سر صبحی اول هفته یک انرژی فوق العاده گرفتم از این پستتون ، قطعا این انرژی به شما برمیگرده ، مطمئنم
    تبریک میگم بهت این همه موفقیت و پیشرفت تنها در یک سال
    شما آدم موفقی هستید تبریک میگم بهتون و قطعا و 100*100 به اهدافی که نوشتید میرسید حتی بالاتر از اون
    در کنار تمام دوستان بودن بخصوص @amino @ALiamiri @sara.sat @kamanche
    باعث افتخار و دلگرمی و انگیزه و امیدی برای ادامه مسیر و به پایان رسوندن این مسیر تکاملی هست
    از همتون ممنون و سپاسگزارم
    ما انسانها آنقدر درگیر درخواستهای بسار بزرگ در زندگی شدیم که مانع دیده شدن پیشرفتهایی که کردیم میشه ، ممنونم بابت جرقه ای که در تمام دوستان به وجود آوردی
    هر جا که هستی موفق و شاد و پیروز باشی
    آرزوی سلامتی و موفقیت همراه با شادی و ثروتمندی دارم برا هممون
    ما ذهن نیستیم بلکه ذهن داریم
    ما
    بدن نیستیم بلکه بدن داریم
    ما یک
    آگاهی هستیم که میتوانیم به ذهن و بدن آگاه باشیم

16. 20 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    20,425 بار در 2,525 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3597 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Erfanalk نمایش پست ها
    سلام و عرض ادب خدمت دوستان عزیز (در ابتدا بگم فول تایم تریدر هستم)

تاریخ : 1400.12,06
    (خانواده بزرگ اکادمی ویو)
    سلام و درود عرفان جان
    امیدوارم حالت خوب باشه و زندگیت سرشار از پول و ثروت و شادی
    این خیلی عالی هست که وقتی حالت خوب نباشه یا بنویسی یا درموردش با یک شخص حرف بزنی
    تنها حرف زدن با یک نفر در مورد ناراحتی هات میتونه خیلی کمک کننده برای بهتر شدن حالت باشه در مورد پستی که زدید یک حالت کلی و شرح حال کلی نوشتید ، به نظر من سنگ بزرگ نشانه نزدن است ، شما ابتدا باید ریز به ریز و جزء به جزء ایرادات و عادتهای نامناسب رو پیدا کنید و آرام آرام و یک به یک شروع به جایگزینی و تغییر کنید ، این در تمام جوانب کاری و زندگیتون صدق میکنه ، موفقیت در هر جنبه ای سیر تکاملی داره و نمیشه گفت با زیاد کار کردن میتونم زمان اون رو نزدیکتر کنم
    جمله خودتون :
    1)اولین مهم ترین وبهترین عادت: هممون میدونیم که تو مدارس ایران یک جو بسیار بدی حاکم هست که دانش اموز رو از کتاب زده میکننو دانش اموز فکر میکنه کتاب دشمن دیرینشه
    تقریبا با اتمام کلاس دوزادهم(سوم دبیرستان) وارد انجمن شدم ولی از کتاب به شکل فجیعی نفرت داشتم اما خب کمکم با خودم دو سه تا کردم دیدم نه من خیلی فرق کردم و واقعا اون نفرتم نسبت به کتاب از بین رفته و خب 4 تا کتاب (نیروی حال عادت های اتمی و اثر مرکب و دعوت به تمرین ذن) رو تهیه کردم
    و کتاب نیروی حال رو که (260) صفحه بود تونستم روزانه بالای 20 صفحشو با لذت بخونم و با یاری خدا فردا تموم میکنم
    و از فردا شروع میکنم به خواندن دو تا کتاب در روز (همین که میبینم دارم با لذت میخونم کتابارو برام کافیه چون بعدا که ازانگیزه افتادم دیگه برام عادت شده و ناخوداگاه میرم سمت کتاب همانطور که تمرین در اوایل پر انگیزه بود و سپس شد عذاب اما وقتی عذاب شده بود دیگه برام عادت شده بود و ذهنم نتوست باهام مقابله کنه)
    پیشنهاد :
    شاید این جمله من در این زمان براتون قابل درک نباشه ولی اولین کار صحبت کردن با خودتون با کلماتی هست که بار منفی نداشته باشه و حس لیاقت و ارزشمندی بده بهتون ، در متن بالا براتون با رنگ آبی مشخص کردم ،در مورد خواندن کتاب نیروی حال تبریک میگم بهتون اما به این نکته بسیار بسیار بسیار توجه کنید هدفتون از کتاب خوندن چیه ؟ آیا صرفا فقط میخواید یک کتاب رو به پایان برسونید یا قرار هست از تجربیات و تمرینات و آموزشهاش استفاده کنید و در زندگیتون پیاده کنید برای داشتن یک زندگی بهتر ؟ به قول استاد تا یک کتاب رو 40 بار نخونید شما نمیتونید بگید من اون کتاب رو خوندم ، اگر با خوندن این جمله جواب دادید که خوب من خودم اینو میدونم ولی میخوام اونیکی کتابهارم بخونم پس شما علی رغم اینکه فکر میکنید صبور هستید درواقع صبور نیستید و عجولید اما خودتون فکر میکنید صبورید ، اگر شما واقعا کتاب نیروی حال رو درک کرده باشید همونطور که در پستتون در بخشهای دیگر گفتید شما الان باید در لحظه حال باشید و ترسی از آینده نداشته باشید چون آینده وجود نداره همونطور که گذشته وجود نداره ، کتابهای دیگر رو هنوز شروع نکنید که در میانه راه تمام کتابها را کنار خواهید گذاشت.
    جمله خودتون :
    روز 3شنبه تایم مفید من که (شامل کتاب خواندن و ورزش و انجمن و تمرین و فایل اموزشی) میشه به طرظ چشمگیری رسید به 12 ساعت
    اما در کمال تعجب: روز چهارشنبه رسید به 6 ساعت تایم مفید انگار یه چیزی از داخل منو داشت میمکید که کجاااا برو رو عادت های قبلی
    - این موضوع عادی هست و در مارکت هم کاملا مشهود هست ، وقتی شما از لحاظ ذهنی رشد نکرده باشید ذهنتون شمارو بر میگردونه به حالت قبلی ، در مارکت هم به این صورت دیده میشه که تریدر از لحاظ ذهنی هنوز آماده نششده برای سود روزانه بالای 50 درصد و در سه روز این سود رو میگیره بعد اکانت کال میشه و ذهن بر میگردونتش به همون اندازه ذهنی قبلی که براش قابل درک بود
    جمله خودتون :
    اما عادات های بدم چی هستن؟
    1)4 ماه پیش روزی 1 بسته سیگار میکشیدم اما الان رسیدم روزی به 2 نخ (البتهههه اونم برام اجباری نمونده که روزانه اون دوتا نخ رو بکشم و اکثرا که روزانه 1 ساعت میرم بیرون اون دوتا نخ یادم میفته)
    پیشنهاد :
    خیلی تبریک میگم بهتون بابت کم کردن سیگار ، اما شما باید کلا بگذاریدش کنار تا قدرت ارادتون به قدری افزایش پیدا بکنه که خودتون باورتون نشه من خودم هم از اسفند سال قبل ترکش کردم و این لازمه موفقت در مارکت هست ، حالا شاید بپرسید سیگار چه ربطی به مارکت داره ؟ جواب : شما برای تریدر حرفه ای شدن لازمه از لحاظ جسمی و روحی و ذهنی سالم باشد و تاثیراتی که سیگار روی سیستم عصبیتون داره با خبر نیستید .
    جمله خودتون :
    2)وقتی یک عادتی رو مثلا برای مدتی میزارم کنار دوباره میاد سراغم یا مثلا همین سیگار یه روز هیچی نمیکشم یه روز 5 نخ میکشم (البتهه بسته کنارگذاشته شده که چون فشار خانواده روم هست جرعت خرید بسته ندارم و نمیخوام به خودم دروغ بگم که خودم بسته رو با میل خودم کنار گذاشتم)
    پیشنهاد :
    دقت کنید عادتهای شما یک شبه و یک روزه و یک ماهه به وجود نیومدند که شما بخوایید هرچه سریعتر همشون رو کنار بگذارید ، پس با آرامش یک عادت جدید و مناسب رو پیدا کنید و آرام آرام با عادت قبلی جایگزین کنید و با عادت قبلی جنگ نکنید ، در مورد سیگار اگر یک روز سیگار نمیکشید و یک روز 5 نخ میکشید و هدفتون بوده روزی 2 نخ بکشید مواظب باشید و آگاه : شما در بخش تعهد نسبت به انجام یک کاری مشکل دارید این در مارکت خودش رو بسیار شفاف نشان خواهد داد پس روی این موضوع کار کنید ، برای ترک سیگار نوشتید که فشار خانواده بوده پس مطمینا سیگار خواهید کشید و ادامه دار خواهد بود چون تغییر باید از درون باشه نه از بیرون اگر شما از درون به این باور رسیده باشید که باید سیگار رو ترک کنم موفق خواهید شد .
    جمله خودتون :
    3)بعد از اتمام یک عادت اون عادته مثل موج سینوسی میاد سراغم اگه جلوش مقاومت کنم میزنه کل روزمو خراب میکنه و از ترس این که روزمو خراب نکنه میرم سراغش تا بعدش بتونم به کارام برسم ولی دقیقا با انجام همین عادت دوباره روزم به هم میخوره ولی نه در اون حدی که با انجام ندادنش روزم بهم میخورد (حالا بماند این استرس حاصل کشمکش های داخل خانواده هم هست و بخش عمدش از این بخش در تنم تنیده شده)
    پیشنهاد :
    در سوال قبلیتون گفتم جنگ نکنید و مقاومت نشون ندید ، خودتون علت این رو گفتید که کشمکشهای خانواده هست پس اون رو باید موشکافانه بررسی کنید و راه حل پیدا کنید

در مورد سوالات 4و5و6 هیچگونه اطلاعات و تجربه ای ندارم

بخش
    بیاین یکم درد و دل کنیم

جمله خودتون :
    کل این مباحث مربوط میشه به این عادت بالایی که گفتم و این که نمیتونم ترکش کنم و به صورت ریشه ای درونم ظاهر شده عذابم میده شب قبل از خواب به نتایج روزم نگاه میکنم که خدا شکرت امروز بالای 10 ساعت تایم مفید داشتم اما این تصور که فردا چی ؟؟؟؟؟ باز عادت بد سراغم میاد و روزمو خراب میکنه یا میتونم پیشرفتش بدم تایم مفیدمو(حالا بمناد که در کتاب نیروی حال میگه به گذشته و اینده فکر نکن و ذهنت رو به دست بگیر و در زمان حال باش)
    پیشنهاد :
    شما کتاب نیروی حال رو فقط و فقط و فقط خوندید و درکش نکردید و الا گذشته و آینده وجود نداره هرچی هست همین لحظه هست که روزی میشه گذشته و آینده ، کتاب رو چندین با بخونید و درک کنید و عمل کنید
    جمله خودتون :

بیاین این را هم قبول کنیم که این درصد ذهنیت و هوش در درک مطالب در هر انسانی متفاوته و شاید 1 ساعت تایم مفید من از 4 ساعت تایم مفید بعضیا جلوتر باشه
    پیشنهاد :
    این موضوع اصلا هیچ ربطی برای موفقیت در مارکت نداره موفقیت در مارکت تکاملی هست و در مرور زمان شخصیت و منش تریدری شما شکل میگیره و تجربه هایی که بدست میاورید در نهایت باعث موفقیتتون میشه

جمله خودتون :
    دوستان بنده ادم احساساتی نیستم یک ادم بی برنامه نیستم یک ادم کاملا منطقی و اینده نگر هستم که کاینات اکادمی ویو رو جلوی راهم اوردند ولی همانطور که گفتم بعضی وقتا به جایی میرسی که باید موفق بشی و وقتی یک عادت بد که جلوت میاد و نمیتونی ترکش کنی به صورت فاجعه باری میری باهاش درگیر میشی اما باز اون پیروز میشه ولی با این موفقیتش حالتو داغون میکنه و میدونم که میدونین چی میگم
    پیشنهاد :
    گفتم شما نباید با عادتهای قبلیتون درگیر بشید اگر دقت کنید در تمام پستتون این جمله تکرار شده پس این موضوع رو حل کنید بیشتر مشکلاتتون حل میشن
    به جای این جمله که نوشتین یک عادت بد که جلوت میاد و نمیتونی ترکش کنی و فاجعه بار باهاش درگیر میشی میتونید اینجور بگید و باخودتون و عادت نامناسبتون گفتار درونی داشته باشید : که میدونم عادت نامناسبی هستی و هنوز به مرحله ای نرسیدم که بتونم جایگزینت کنم اما دارم تلاش میکنم و در مرور زمان ترکت میکنم

جمله خودتون :
    یه چیز دیگه هم وقتی حوصله ی هیچی و نداری چجوری دوباره بیای رو ریتم ؟ چون مثلا دقت کردم دوباره ذهنم باهام بازی میکنه وحال بد درونم می افرینه و حتی در اون زمان که انجام نمیدم و بعدش عذاب وجدان کنارمه
    پیشنهاد :
    یک مقدار به خودتون استراحت بدید و از بازار و آکادمی دور باشید و پیاده روی و مدیتیشن کنید فیلمها و فایلهای انگیزشی نگاه کنید و برای خودتون پلنر روزانه برا انجام کارها داشته باشید

عرفان جان این پست خیلی طولانی شد سعی کردم تجربیاتی که داشتم در کوتاهترین جملات برات بنویسم
    اما
    یک جمله برات مینویسم خیلی حالتو خوب میکنه ، شما باید حس انتقام جویانه درونت رو حل کنی
    بخشش پدرت
    تا زمانی که این کار رو انجام ندادی حس انتقام جویانه در بازار بهت ضربه خواهد زد و دایما در ذهنت گفتگوهای درونی داری ، بذارش کنار
    آرزوی سلامتی و مفقیت همراه با شادی و ثروتمندی دارم برا هممون
    ویرایش توسط Ali97 : 02-26-2022 در ساعت 11:11
    ما ذهن نیستیم بلکه ذهن داریم
    ما
    بدن نیستیم بلکه بدن داریم
    ما یک
    آگاهی هستیم که میتوانیم به ذهن و بدن آگاه باشیم

18. 20 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

Erfanalk آواتار ها
    12,916 بار در 2,793 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 2123 پست
    برچسب زده شده
    در 6 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ali97 نمایش پست ها
    سلام و درود عرفان جان
    امیدوارم حالت خوب باشه و زندگیت سرشار از پول و ثروت و شادی

آرزوی سلامتی و مفقیت همراه با شادی و ثروتمندی دارم برا هممون
    سلام علی جان
    اغا چوخ مرسی زحمت وردیخ
    راستش علی جان در رابطه با کتاب دقیقا باید این کتاب نیروی حال باید بالای 10 بار خوانده شه و صد در صد بالای 10 بار میخونم (منظورم این نیست که 10 تا کتاب رو فقط یکبار میخونم) از قضا هدف اول اینه کتاب های اثرمرکب و نیروی حال چندین بار خونده شه تو وجودم جاری شه و سپس کتاب بعدی
    راستش من یک برنامه خیلی خوبی هم دارم که این برنامه مطمینم منو 1 به 1000 در ترک عادات و موفقیت یاری میکنه و خیلی خیلی خوبه
    لینک پست تو تاپیک تمرینات:https://forum.academywave.com/showth...l=1#post196860
    تو تاپیک تمرینات گذاشتم خواستی برو بخون نظرتو بده راجع بهش بده شایدم اصلا خودت استفاده کردی ازش (تو ساخت برنامه خیلی خلاقم و چندین تا از دوستان گفتن این برنامه دارن هاردی هست از رو اون نوشتی ولی واقعیت فقط اسم جناب دارن هاردی رو نوشتم و اطلاعی از ایشون ندارنم)
    اما در رابطه با این پستم:
    اغا این پست دلی بود و عرفان اسفند 1400.12.06 بود و هرچی اعم از طرز بیان و قدرت کلمات و ... بود رو تو این پست رعایت نکردم و خود واقعیم رو ریختم رو پست
    کلمات واقعا تاثیر گذار هستند و اینو به خوبی درک کرده ام
    علی جان دقیقا همانطور که فرمودین اینو یادگرفته ام که با خودم مهربون باشم و مطمینم ترک عادات جز این نخواهد بود و وقتی یک عادتی میاد سراغم از این به بعد میشینم با خودم صحبت میکنم و مهربانی با خود به نظرم یکی از اصلی ترین عامل های موفقیت هست

علی جان پستت رو چند بار خوندم و لذت بردم (این که یکی رو به این زیبایی راهنمایی میکنی مطمینن میشه گفت خودتون رسیدی به یک سطح بالا از موفقیت در روانشناسی و عادات و ....)
    اما یک جمله : گاهی وقتا یکی در حدی از چشت میفته که دیگه بود و نبودش و برات مهم نیست و اصلا فکرشم نمیکنی

ممنونم علی جان ندین تا از دوستان هم تو شخصی راهنمایی کردن ممنونم از همتون

20. 14 کاربر برای این پست سودمند از Erfanalk عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 12 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 12 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع