صفحه 106 از 554 نخستنخست ... 65696104105106107108116156206 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1,051 به 1,060 از 5531

موضوع: روانشناسی بازار و روانشناسی فردی

mohammad_RM آواتار ها
    13,026 بار در 911 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 60 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام وقت بخیر دوستان
    یه پادکست از کتاب نسیم طالب هست میتونید گوش کنید و لذت ببرید و بی ربط به بازار مالی نیست و کاری از بی پلاس
    https://castbox.fm/vb/458353210
    اپیزود ۷۴ پادکست بی*پلاس

معرفی کتاب پادشکننده (Antifragile)
    - نویسنده: نسیم نیکلاس طالب -

پادشکننده یک کتاب مستقل از نسیم طالب است که در مورد ابهام، شانس، عدم قطعیت، خطای انسانی، ریسک و تصمیم*گیری در دنیای غیرقابل درک برای ما، بحث می*کند.

چگونه عاشق باد باشیم؟
    باد شعله شمع را خاموش می*کند اما آتش را شعله*ورتر می*سازد. تصادفی*بودن، عدم قطعیت و آشوب نیز همینطورند: باید ازشان بهره ببرید نه اینکه خودتان را از آن*ها پنهان کنید. باید آتش باشید و مشتاق وَزِش باد. این جمله به اختصار نگرش دیرتسلیم*شوندگی نویسندۀ این کتاب را در برابر تصادفی*بودن و عدم*قطعیت بیان می*کند.

نمی*خواهیم فقط از عدم*قطعیت جان سالم به در ببریم یا به زحمت از عهده*اش بربیاییم. می*خواهیم از عدم قطعیت جان به در ببریم و به علاوه حرف آخر را بزنیم. مأموریت ما این است که چطور امر نادیده، مبهم و غیرقابل توضیح را رام کنیم، حتی بر آن مسلط شویم و شکستش دهیم. چگونه؟
    DREAM IT
    BELIEVE IT
    ACHIEVE IT

2. 18 کاربر برای این پست سودمند از mohammad_RM عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    20,444 بار در 2,525 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3603 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    سوال برای استفاده و درک دقیقتر در مورد مدیتیشن و مراقبه
    سلام و عرض ادب دارم خدمت استاد عزیز و تمام دوستان گل و پرانرژی آکادمی
    امیدوارم حال دل همگی فوق العاده باشه
    استاد و دوستان عزیز ممنون میشم من رو در این مورد زیر که براتون شرح میدم راهنماییم کنید
    من زیاد روی مبحث مدیتیشن و مراقبه اطلاعات ندارم ممنون میشم هرجایی اطلاعات و برداشتم اشتباه هست برام بگید . من تا این حد میدونم که مدیتیشن برای آرامش ذهنی و افزایش قدرت تمرکز هست برای فکر کردن به چیزی که مد نظرمون هست یا خواهان ورود اون به ذهن و زندگیمون هستیم و مراقبه یعنی آرامش و لحظه ای که بدون فکر باشه یعنی یک جورهایی در حالت بیفکری یا خلا شاید بهش گفت ، من هردو این حالات رو به روشی که استاد در یکی از مقاله ها گذاشته بودن که مربوط به شمارش تنفس بود انجام میدم
    اما حالا میخوام یک مقدار تخصصی تر و اصولی ترش بکنم ، چطور ؟
    یکی اینکه آهنگهای سابلیمنالی که با صدای خودم ضبط کردم رو در اون لحظات گوش بدم ، الان اولین سوالم اینجا پیش میاد این کار رو من در زمان مدیتیشن میتونم انجام بدم یا در زمان مراقبه ؟
    حالا یه مقدار دیگه بخوام تخصصیش بکنم اینه :
    در یکی از فایلها استاد بسیار خوب و عالی در مورد امواج ذهنی و مغز به عنوان گیرنده و فرستنده صحیت میکنند و در مورد اینکه در کدام امواج ما باید در حال فکر کردن و جذب کردن باشیم (آلفا)و در کدام امواج در حال آزادسازی و رها سازی افکاری که تا حالا بهش فکر میکردیم باشیم(گاما) ، حالا سوالات بعدیم اینجا پیش میاد که اگر سوال اولم جواب داده بشه یک مقداری هم جواب این سوالم روشن میشه
    -چه زمانهای در طی روز بهترین زمان قرار گیری در موج آلفا و موج گاما هست؟
    -در امواج آلفا و گاما کدوم کار رو انجام بدم مدیتیشن رو یا مراقبه رو ؟
    از تمامی دوستانی که کمک و راهنماییم میکنن متشکر و سپاسگزارم
    آرزوی سلامتی و موفقیت همراه با شادی و ثروتمندی دارم برا هممون
    @amino @kamanche @ALiamiri
    ویرایش توسط Ali97 : 02-22-2022 در ساعت 11:36
    ما ذهن نیستیم بلکه ذهن داریم
    ما
    بدن نیستیم بلکه بدن داریم
    ما یک
    آگاهی هستیم که میتوانیم به ذهن و بدن آگاه باشیم

4. 16 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

529 بار در 117 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    [QUOTE=Amalphia;201301]با سلام

من این پست رو در پاسخ یکی از دوستان در دوره فراکتالی نوشتم. یکی دیگه از دوستان پیشنهاد کرد اینجا هم بذارم تا انشالله کمکی باشه برای همه. ایشون پرسیده بودن که در اینده چه چالش روانشناسی ممکنه جلوشون قرار بگیره، چون تازه وارد بحث ترید شده ان و هنوز دوره رو تموم نکرده ان. امیدوارم که برای هیچ کد.م از بچه های آکادمی پیش نیاد.

چند تا از چالشهای روانشناسی رو که برای خود من پیش اومده رو میگم، امیدوارم هیچ وقت گرفتارشون نشی! (من خیلی مودبانه می نویسم، ولی کلی کلمات کش دار و حرف های خاک توسری و ... توش هست که خودت جایگزین کن.)
    و اما چالشها:

اولیش کار کردن با پول واقعیه! توی حساب دمو، خیالت راحته چون پول خودت نیست. ولی وقتی پول واقعی میاد وسط، اگه به چک لیستت مسلط نباشی، دست و پات می لرزه وقتی می خوای ترید بزنی.

دومین فشار که خیلی هم شدیدتره وقتی میاد که چند تا ترید پشت سر هم منفی میشه و بالانس حساب میره توی ضرر. در حالی که ممکنه همه چی درست بوده باشه و اون تریدها، جزو تریدهای ضررده چک لیست بوده ان و مشکل خاصی نیست. ولی ذهنت اونقدر درگیر میشه که برای تریدهای بعدی، واقعا باید از هفت خوان رستم رد بشی.

سومین و بدترین و شدیدترین فشار روحی و ذهنی وقتی به آدم وارد میشه که بیشتر از 70-80 درصد بالانس رو از دست میدی و دیگه امیدی نیست که حسابت رو برگردونی و به سوددهی برسونی. از این جا تا کال مارجین شدن راهی نیست و معمولا در همون روز یا روز بعد، اتفاق میوفته. اینجا ذهنت یه بازیهایی سرت درمیاره که پیش خودت فکر میکنی این نامرد اینا رو از کجاش درمیاره؟ کی اینا رو یاد گرفته که ما نفهمیدیم؟ چند تا از بازیهای ذهن توی این مرحله رو میگم، دوستانی که حساب ریل کال کرده ان، میتونن تایید کنن:

1. آبروت پیش بچه های آکادمی رفت. با چه رویی میخوای عکسهای تریدها رو آپلود کنی همه ببینن؟
    2. بعد اینهمه تمرین، کال شدی؟ پس فرق تو با اون تریدرهایی که دوره ندیده ان و استاد امینو رو نمیشناسن چیه؟ اونا هم حساب کال میکنن، تو هم حساب کال کردی. حیف استاد امینو که وقتشو برای تو حروم کرد!
    3. اینهمه پول دوره دادی به هیچ دردی هم نخورد. تو که می خواستی حساب کال کنی، لااقل پولتو حروم دوره نمی کردی.
    4.از وقت تفریح و خوشگذرونی خودت و خونواده ات زدی و همه وقتت رو گذاشتی برای تمرین. عمرتو حروم کردی، لااقل با رفقا میرفتی جاده چالوس یه حالی میکردی اقلا. حروم کردی رفت.
    5. چند تا تولد و عروسی نرفتی و همه اش پای چارت بودی؟ میدونی همه فامیل ازت شاکین؟ خانمت که دیگه محل ...
    6. میدونی با اون پول چه کارایی میتونستی بکنی؟ چه چیزایی میتونستی بخری؟ برای مادرت، خانمت، دخترت ....
    7. اون پول پس اندازت بود، حالا چطوری می خوای جبران کنی؟ با این حقوق کارمندی و با اینهمه گرونی.... خودمونیم، عجب غلطی کردی!
    8. حالا برای حساب بعدی میخوای پول از کجا بیاری؟ طلاهای زنت رو بفروشی؟ یا از داداشت قرض میکنی؟ اصلا برو قایمکی یه وام بهره بالا بگیر، به کسی هم نگو. اینطوری آبروت هم نمیره. آره اینطوری بهتره.
    9. اون پول اجاره این ماه بود که دادی رفت. حالا اجاره رو میخوای چیکار کنی؟
    10. تو که همه چی رو بلد بودی، بازم باختی. دیگه چیزی هست که بخوای یاد بگیری؟ ( البته این بازی رو ذهن وقتی سرت میاره که دوره خوب و استاد خوب و انجمن خوبی مثل اینجا نباشه.)

در این مرحله تریدر چون پولی نداره که دوره جدیدی بره و اصلا هم فکر نمیکنه تقصیر خودشه و همه اشکالات رو میندازه گردن بازار و بروکر دزد و ...میوفته توی یه چاه دورانی سقوط. هی اندیکاتورهای مختلف رو امتحان میکنه، سیستم عوض میکنه، بروکر عوض میکنه، هر چی ویدیو توی یوتیوب هست رو میبینه، تملیت پشت تمپلیت می سازه، تا دو سه نصفه شب زل میزنه به مانیتور بلکم یه فرجی بشه و بتونه یه چیزی از توی چارت دربیاره... وسالها به سرعت میگذرن. چشم بهم میزنی بچه ات داره دیپلم می گیره. تو کی بزرگ شدی؟

خلاصه، زندگی میشه جهنم. هم برای خودت و هم برای خونوادت. از طرف دیگه به چارت و ترید و دیدن اندیکاتورهای رنگی رنگی معتاد میشی. اصلا نمیتونی از پای چارت بلند شی. هیچ کار دیگه ای بهت نمی چسبه، هیچ تفریح دیگه ای بهت حال نمیده. شام و نهارت رو هم پای چارت می خوری، و اصلا هم نمیدونی کجای کار خرابه. رفیقات مسخره ات می کنن، خونواده ات بهت پشت میکنن و بهت محل نمیدن. به زمین و زمان فحش میدی. یقه خدارو می گیری و ...

اینا چند تا از مواردش بود. یه وقتهایی حاضری بمیری ولی فکر خونواده و ... نمیذاره. من اینقدر حساب کال کرده ام که یادم نمیاد. فکر نمیکنم بروکری باشه که من توش حساب نداشته باشم.

ببخشید، فکر کنم زیاده روی کردم. البته این موارد با وجود دوره های خیلی خوب و وجود استاد بزرگی مثل استاد امینو، برای بچه های آکادمی پیش نمیاد. انشالله همه موفق میشیم و ... (میخواستم بگم به همه اون کسایی که خندیدن و مسخره کردن، ثابت میکنیم که: به من خندیدین؟ الان شماها مجبورین هر روز از صبح تا شب، توی سرما و گرما برین سر کار، من توی خونه میشینم و قهوه ام رو میخورم و در عرض نیم ساعت، با یه ترید، اندازه ده سال درآمد شما رو درمیارم. حقتون همینه. باید مثل ... کار کنین. ولی نه نه، ما اینقدرها هم بد نیستیم. آدم وقتی موفق میشه، باید افتاده تر بشه. از انسانیت دور نشه و ... باید دست بقیه رو هم بگیره. اگه این ذهن بذاره، باید زود بهش افسار زد)

اینا حرفهاییه که فقط میشه به تریدرها زد, چون کس دیگه ای نمی فهمه. ایشالله سر هیچ کسی نیاد.
    اگه خواستین، بازم هست. اصلا باید یه کتاب بنویسم، نه؟
    موفق باشین

دمت گرم برادر ...با قدرت و همدلی میریم جلو ان شاء ا... همه موفق میشیم انرژی گرفتم از حرفات

6. 16 کاربر برای این پست سودمند از aminesfandi66 عزیز تشکر کرده اند:

mehrsa آواتار ها
    2,149 بار در 463 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 22 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ali97 نمایش پست ها
    سوال برای استفاده و درک دقیقتر در مورد مدیتیشن و مراقبه
    سلام و عرض ادب دارم خدمت استاد عزیز و تمام دوستان گل و پرانرژی آکادمی
    امیدوارم حال دل همگی فوق العاده باشه
    استاد و دوستان عزیز ممنون میشم من رو در این مورد زیر که براتون شرح میدم راهنماییم کنید
    من زیاد روی مبحث مدیتیشن و مراقبه اطلاعات ندارم ممنون میشم هرجایی اطلاعات و برداشتم اشتباه هست برام بگید . من تا این حد میدونم که مدیتیشن برای آرامش ذهنی و افزایش قدرت تمرکز هست برای فکر کردن به چیزی که مد نظرمون هست یا خواهان ورود اون به ذهن و زندگیمون هستیم و مراقبه یعنی آرامش و لحظه ای که بدون فکر باشه یعنی یک جورهایی در حالت بیفکری یا خلا شاید بهش گفت ، من هردو این حالات رو به روشی که استاد در یکی از مقاله ها گذاشته بودن که مربوط به شمارش تنفس بود انجام میدم
    اما حالا میخوام یک مقدار تخصصی تر و اصولی ترش بکنم ، چطور ؟
    یکی اینکه آهنگهای سابلیمنالی که با صدای خودم ضبط کردم رو در اون لحظات گوش بدم ، الان اولین سوالم اینجا پیش میاد این کار رو من در زمان مدیتیشن میتونم انجام بدم یا در زمان مراقبه ؟
    حالا یه مقدار دیگه بخوام تخصصیش بکنم اینه :
    در یکی از فایلها استاد بسیار خوب و عالی در مورد امواج ذهنی و مغز به عنوان گیرنده و فرستنده صحیت میکنند و در مورد اینکه در کدام امواج ما باید در حال فکر کردن و جذب کردن باشیم (آلفا)و در کدام امواج در حال آزادسازی و رها سازی افکاری که تا حالا بهش فکر میکردیم باشیم(گاما) ، حالا سوالات بعدیم اینجا پیش میاد که اگر سوال اولم جواب داده بشه یک مقداری هم جواب این سوالم روشن میشه
    -چه زمانهای در طی روز بهترین زمان قرار گیری در موج آلفا و موج گاما هست؟
    -در امواج آلفا و گاما کدوم کار رو انجام بدم مدیتیشن رو یا مراقبه رو ؟
    از تمامی دوستانی که کمک و راهنماییم میکنن متشکر و سپاسگزارم
    @amino @kamanche @ALiamiri

سلام دوست عزیز من یه سری فایل مدیتیشن دارم مال دکتر جو دیسپنزا که اولش یه توضیح درباره سیستم عصبی میده و در کل مدیتیشن رو یه جور برنامه ریزی دوباره سیستم عصبی میدونه ، برای من خیلی مفید بوده ،فقط ویس هست و نمیدونم چجوری میشه گذاشتش..
    این لینک کانال تلگرامش هستش توی این کانال موجود هست
    https://t.me/group_safiran_eshgh/697
    "زندگیمون با تمام عوامل محدود کننده اش به عهده ماست"

8. 13 کاربر برای این پست سودمند از mehrsa عزیز تشکر کرده اند:

Milad-Trader آواتار ها
    7,635 بار در 2,182 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1174 پست
    برچسب زده شده
    در 13 تاپیک
    سلام به دوستان عزیز امیدوارم حالتون عالی باشه،

واقعیتش من مدتیه که با تمام موانع روانشناسیم روبرو شدم و با اونا مقابله می*کنم. برای موفق شدن در این مسیر بهای زیادی پرداختم تا به این مرحله برسم. همین که مسیر موفقیت رو می*بینم برام کافیه اما دفعه اولی که طرح صیانت و تصویب شدنش مطرح شد، من خیلی نگران شدم اما با توجه به صحبت*های صاحب*نظران و اشخاص فعال در زمینه وب منو متقاعد کردن که همچین چیزی محاله تصویب بشه و عملی بشه. حالا امروز با وجود تصویب این طرح خنده*دار واقعاً احساس نگرانی من خیلی زیاد شد.
    لازم دونستم این موضوع رو اینجا هم مطرح کنم تا با همفکری کمی این نگرانی رو برطرف کنیم. آیا راه*حلی وجود داره؟ آیا برای کار معامله*گری ما خللی ایجاد میکنه و از همه شاید مهم*تر اینکه آیا ارتباطمون با دنیای وسیع اطلاعات که گوگل هست قطع میشه؟

من با توجه به اینکه خودم در فضای اینترنت فعال بودم، اصلاً مطرح شدن چنین طرحی رو مسخره بازی می*دونستم و فکر می*کردم برای منحرف شدن افکار عمومی مطرح شده اما حالا کم*کم قضیه داره جدی میشه و واقعا خواستم از شما بابت نگرانیم کمک بخوام.

پیشاپیش از همراهی همه دوستانم در اینجا ممنونم

☁ «ابرهای فردا، فردا در زمان خود میگذرند» ☁

10. 15 کاربر برای این پست سودمند از Milad-Trader عزیز تشکر کرده اند:

Milad-Trader آواتار ها
    7,635 بار در 2,182 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1174 پست
    برچسب زده شده
    در 13 تاپیک
    [QUOTE=aminesfandi66;202738]
    نقل قول نوشته اصلی توسط Amalphia نمایش پست ها
    با سلام

من این پست رو در پاسخ یکی از دوستان در دوره فراکتالی نوشتم. یکی دیگه از دوستان پیشنهاد کرد اینجا هم بذارم تا انشالله کمکی باشه برای همه. ایشون پرسیده بودن که در اینده چه چالش روانشناسی ممکنه جلوشون قرار بگیره، چون تازه وارد بحث ترید شده ان و هنوز دوره رو تموم نکرده ان. امیدوارم که برای هیچ کد.م از بچه های آکادمی پیش نیاد.

چند تا از چالشهای روانشناسی رو که برای خود من پیش اومده رو میگم، امیدوارم هیچ وقت گرفتارشون نشی! (من خیلی مودبانه می نویسم، ولی کلی کلمات کش دار و حرف های خاک توسری و ... توش هست که خودت جایگزین کن.)
    و اما چالشها:

اولیش کار کردن با پول واقعیه! توی حساب دمو، خیالت راحته چون پول خودت نیست. ولی وقتی پول واقعی میاد وسط، اگه به چک لیستت مسلط نباشی، دست و پات می لرزه وقتی می خوای ترید بزنی.

دومین فشار که خیلی هم شدیدتره وقتی میاد که چند تا ترید پشت سر هم منفی میشه و بالانس حساب میره توی ضرر. در حالی که ممکنه همه چی درست بوده باشه و اون تریدها، جزو تریدهای ضررده چک لیست بوده ان و مشکل خاصی نیست. ولی ذهنت اونقدر درگیر میشه که برای تریدهای بعدی، واقعا باید از هفت خوان رستم رد بشی.

سومین و بدترین و شدیدترین فشار روحی و ذهنی وقتی به آدم وارد میشه که بیشتر از 70-80 درصد بالانس رو از دست میدی و دیگه امیدی نیست که حسابت رو برگردونی و به سوددهی برسونی. از این جا تا کال مارجین شدن راهی نیست و معمولا در همون روز یا روز بعد، اتفاق میوفته. اینجا ذهنت یه بازیهایی سرت درمیاره که پیش خودت فکر میکنی این نامرد اینا رو از کجاش درمیاره؟ کی اینا رو یاد گرفته که ما نفهمیدیم؟ چند تا از بازیهای ذهن توی این مرحله رو میگم، دوستانی که حساب ریل کال کرده ان، میتونن تایید کنن:

1. آبروت پیش بچه های آکادمی رفت. با چه رویی میخوای عکسهای تریدها رو آپلود کنی همه ببینن؟
    2. بعد اینهمه تمرین، کال شدی؟ پس فرق تو با اون تریدرهایی که دوره ندیده ان و استاد امینو رو نمیشناسن چیه؟ اونا هم حساب کال میکنن، تو هم حساب کال کردی. حیف استاد امینو که وقتشو برای تو حروم کرد!
    3. اینهمه پول دوره دادی به هیچ دردی هم نخورد. تو که می خواستی حساب کال کنی، لااقل پولتو حروم دوره نمی کردی.
    4.از وقت تفریح و خوشگذرونی خودت و خونواده ات زدی و همه وقتت رو گذاشتی برای تمرین. عمرتو حروم کردی، لااقل با رفقا میرفتی جاده چالوس یه حالی میکردی اقلا. حروم کردی رفت.
    5. چند تا تولد و عروسی نرفتی و همه اش پای چارت بودی؟ میدونی همه فامیل ازت شاکین؟ خانمت که دیگه محل ...
    6. میدونی با اون پول چه کارایی میتونستی بکنی؟ چه چیزایی میتونستی بخری؟ برای مادرت، خانمت، دخترت ....
    7. اون پول پس اندازت بود، حالا چطوری می خوای جبران کنی؟ با این حقوق کارمندی و با اینهمه گرونی.... خودمونیم، عجب غلطی کردی!
    8. حالا برای حساب بعدی میخوای پول از کجا بیاری؟ طلاهای زنت رو بفروشی؟ یا از داداشت قرض میکنی؟ اصلا برو قایمکی یه وام بهره بالا بگیر، به کسی هم نگو. اینطوری آبروت هم نمیره. آره اینطوری بهتره.
    9. اون پول اجاره این ماه بود که دادی رفت. حالا اجاره رو میخوای چیکار کنی؟
    10. تو که همه چی رو بلد بودی، بازم باختی. دیگه چیزی هست که بخوای یاد بگیری؟ ( البته این بازی رو ذهن وقتی سرت میاره که دوره خوب و استاد خوب و انجمن خوبی مثل اینجا نباشه.)

در این مرحله تریدر چون پولی نداره که دوره جدیدی بره و اصلا هم فکر نمیکنه تقصیر خودشه و همه اشکالات رو میندازه گردن بازار و بروکر دزد و ...میوفته توی یه چاه دورانی سقوط. هی اندیکاتورهای مختلف رو امتحان میکنه، سیستم عوض میکنه، بروکر عوض میکنه، هر چی ویدیو توی یوتیوب هست رو میبینه، تملیت پشت تمپلیت می سازه، تا دو سه نصفه شب زل میزنه به مانیتور بلکم یه فرجی بشه و بتونه یه چیزی از توی چارت دربیاره... وسالها به سرعت میگذرن. چشم بهم میزنی بچه ات داره دیپلم می گیره. تو کی بزرگ شدی؟

خلاصه، زندگی میشه جهنم. هم برای خودت و هم برای خونوادت. از طرف دیگه به چارت و ترید و دیدن اندیکاتورهای رنگی رنگی معتاد میشی. اصلا نمیتونی از پای چارت بلند شی. هیچ کار دیگه ای بهت نمی چسبه، هیچ تفریح دیگه ای بهت حال نمیده. شام و نهارت رو هم پای چارت می خوری، و اصلا هم نمیدونی کجای کار خرابه. رفیقات مسخره ات می کنن، خونواده ات بهت پشت میکنن و بهت محل نمیدن. به زمین و زمان فحش میدی. یقه خدارو می گیری و ...

اینا چند تا از مواردش بود. یه وقتهایی حاضری بمیری ولی فکر خونواده و ... نمیذاره. من اینقدر حساب کال کرده ام که یادم نمیاد. فکر نمیکنم بروکری باشه که من توش حساب نداشته باشم.

ببخشید، فکر کنم زیاده روی کردم. البته این موارد با وجود دوره های خیلی خوب و وجود استاد بزرگی مثل استاد امینو، برای بچه های آکادمی پیش نمیاد. انشالله همه موفق میشیم و ... (میخواستم بگم به همه اون کسایی که خندیدن و مسخره کردن، ثابت میکنیم که: به من خندیدین؟ الان شماها مجبورین هر روز از صبح تا شب، توی سرما و گرما برین سر کار، من توی خونه میشینم و قهوه ام رو میخورم و در عرض نیم ساعت، با یه ترید، اندازه ده سال درآمد شما رو درمیارم. حقتون همینه. باید مثل ... کار کنین. ولی نه نه، ما اینقدرها هم بد نیستیم. آدم وقتی موفق میشه، باید افتاده تر بشه. از انسانیت دور نشه و ... باید دست بقیه رو هم بگیره. اگه این ذهن بذاره، باید زود بهش افسار زد)

اینا حرفهاییه که فقط میشه به تریدرها زد, چون کس دیگه ای نمی فهمه. ایشالله سر هیچ کسی نیاد.
    اگه خواستین، بازم هست. اصلا باید یه کتاب بنویسم، نه؟
    موفق باشین

دمت گرم برادر ...با قدرت و همدلی میریم جلو ان شاء ا... همه موفق میشیم انرژی گرفتم از حرفات
    خیلی عالی بود، قشنگ و با تمام پوست و استخونم درک کردم

☁ «ابرهای فردا، فردا در زمان خود میگذرند» ☁

12. 10 کاربر برای این پست سودمند از Milad-Trader عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    20,444 بار در 2,525 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3603 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehrsa نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز من یه سری فایل مدیتیشن دارم مال دکتر جو دیسپنزا که اولش یه توضیح درباره سیستم عصبی میده و در کل مدیتیشن رو یه جور برنامه ریزی دوباره سیستم عصبی میدونه ، برای من خیلی مفید بوده ،فقط ویس هست و نمیدونم چجوری میشه گذاشتش..
    این لینک کانال تلگرامش هستش توی این کانال موجود هست
    https://t.me/group_safiran_eshgh/697
    سلام و عرض ادب خدمت شما کاربر عزیز mehrsa
    امیدوارم حالتون خوب باشه و زندگیتون سرشار از پول و ثروت
    خیلی ممنون از راهنمایی که کردید و سپاسگزارم ازتون حتما استفاده میکنم
    ضمنا اگر نیاز به گذاشتن فایلی در آکادمی بودید میتونید در سایت زیر بارگزاری کنید و لینکش رو در پستتون قرار بدید تا دوستان بتونن دانلودش کنند
    https://www.picofile.com/
    ما ذهن نیستیم بلکه ذهن داریم
    ما
    بدن نیستیم بلکه بدن داریم
    ما یک
    آگاهی هستیم که میتوانیم به ذهن و بدن آگاه باشیم

14. 12 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

mehrsa آواتار ها
    2,149 بار در 463 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 22 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ali97 نمایش پست ها
    سلام و عرض ادب خدمت شما کاربر عزیز mehrsa
    امیدوارم حالتون خوب باشه و زندگیتون سرشار از پول و ثروت
    خیلی ممنون از راهنمایی که کردید و سپاسگزارم ازتون حتما استفاده میکنم
    ضمنا اگر نیاز به گذاشتن فایلی در آکادمی بودید میتونید در سایت زیر بارگزاری کنید و لینکش رو در پستتون قرار بدید تا دوستان بتونن دانلودش کنند
    https://www.picofile.com/
    ممنون از راهنمایی تون،موفق باشید
    "زندگیمون با تمام عوامل محدود کننده اش به عهده ماست"

16. 9 کاربر برای این پست سودمند از mehrsa عزیز تشکر کرده اند:

Erfanalk آواتار ها
    12,917 بار در 2,793 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 2123 پست
    برچسب زده شده
    در 6 تاپیک
    طرح محدود کردن (صیانت)
    سلام و عرض ادب خدمت تمام دوستان عزیزم
    هیچ تاپیک پربازبیننده تر و مرتبط تر به این تاپیک نتونستم پیدا کنم در رابطه با این موضوع جمهوری احمق اسلامی
    دوستان ببخشید اگه جملاتم تند باشه ولی عصاب داغونه
    دوستان هممون میدونیم این طرح از سال پیش مطرح شده و خب در ماه های گذشته زیاد پیگیری نمیشد
    اما خب این خبرگزاری های فارسی داشتن کارهای اینارو که برای بیچاره کردن مردم ایران تنظیم شده رو فاش میکرد و به تصویب این طرح بیشتر دامن زد
    هممون میدونیم که در روزهای گذشته سرعت اینترنت هم به شدت کاهش یافته و امروز هم این طرح تصویب شد
    یکی از نماینده ها گفته ما فقط تو 45 دقیقه این تصمیم رو گرفتیم و از بالا فرمان اکید دادن بهمون برای تصویب این طرح
    همینطور وزیر احمق ارتباطات گفت سرمایه گذاری در سال های گذشته در این حوضه بسیار کاهش یافته و کاملا میشه فهمید که کاملا برنامه ریزی شده است
    و با این جدیتی که میشه دید معلومه قراره کاملا اینترنت بین المللی رو از بین ببرن
    منی که کل زندگیمو گذاشتم برای این شغل و به اون راه رسیدم که یا تریدری یا مرگ با این طرح اینده شغلیم کاملا از بین میره

از فامیل های نزدیکمون که نماینده وزیر هست گفته ما هیچ خبری نداریم کاره ای نیستیم و دستورات از بالا میاد و فقط چند تا مترسک هستیم

استاد عزیز و ادمین های عزیز و دوستان عزیز میشه گفت رسیدیم به ته خط و چاره ای نیست و عصاب داغون شده و دنبال راه حل هستیم اما هیچی نمیشه پیدا کرد (یک خانواده هم داریم که بعضی شرایط باعث میشه حتی به مهارجت شخصی هم نتونم فکر کنم)

استاد توصیه های مربوطه رو ممنون میشم بفرمایین من که دیگه داغون شده ام @amino @Proadmin @admin
    ویرایش توسط Erfanalk : 02-22-2022 در ساعت 19:26

18. 19 کاربر برای این پست سودمند از Erfanalk عزیز تشکر کرده اند:

ALiamiri آواتار ها
    4,595 بار در 300 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 18 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    دوستان زیاد درمورد طرح صیانت نگران نباشن.احتمالا برای منحرف کردن اذهان عمومی از لایحه بودجه این کار را به این شکل خنده دار انجام دادن.استاد چندبار در این مورد فرمودن که نمیشه همچین کاری کرد و اگر تصویب هم بشه خودشون راه گریز را به مردم میفروشن پس زیاد جای نگرانی نیس

20. 18 کاربر برای این پست سودمند از ALiamiri عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 27 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 27 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع