صفحه 53 از 554 نخستنخست ... 343515253545563103153553 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 521 به 530 از 5532

موضوع: روانشناسی بازار و روانشناسی فردی

Mr.jason آواتار ها
    34,822 بار در 2,439 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 287 پست
    برچسب زده شده
    در 5 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط John D. Rockefeller نمایش پست ها
    سلام اقا ابی عزیز
    حالتون عالی باشه

چندتا از پیام های قبلی که گذاشته بودید + ویدیو که قرار داده بودید رو مطالعه کردم و دیدم که قصد ساخت سابیلیمنال برای خودتون دارید.
    فقط خواستم چندتا نکته رو بگم
    2 سال پیش من حدود 6-8 ماه درمورد سابیلمینال ها تحقیق میکردم و کلی اینترنت رو بالاپایین کردم و به یه نتایجی رسیدم

واقعا ساخت سابلیمینال اگر تخصص نداشته باشید خطرناکه
    البته این سابلیمنالی که ساختید و فرکانس هایی که قرار دادید به صورت تصویر درامده بود جالب بود و من جایی ندیده بودم
    ولی اینو در نظر داشته باشید هر فرکانسی برای بدن مناسب نیست و ممکنه اسیب زننده هم باشند
    برای مثال یه فرکانس هایی که هست که مثلا برای ازاد سازی اندروفین یا برای مثال فراکانس 528 که معروفه برای تعمیر dna هست و....

یه سایت که من سابلیمینال هاشون رو قبول دارم سایت مانی ام اس هست که یکی از قدیمی های این زمینه هستند اگر خواستید مطالب این سایت رو هم مشاهده کنید.

موفق باشید.
    سلام
    در پستی که اقای جواد ریپلای کردن نوشتم که من روش ساخت چنین سابلیمینالی رو اموزش نمیدم
    دلایل متعددی داشت
    یکی از دلایلش همین موضوع فرکانس های سلفژیو هست که فرمودید (به طور مستقیم به سابلیمینال ربطی ندارند )
    "برای مثال یه فرکانس هایی که هست که مثلا برای ازاد سازی اندروفین یا برای مثال فراکانس 528 که معروفه برای تعمیر dna هست و...."
    کار های این سایتی که میفرمایید خیلی مبتدیانه هست
    ویرایش توسط Mr.jason : 08-27-2021 در ساعت 17:37
    I Will Never Forgot These Words
    With Great Power
    Comes Great Responsibilities
    This Is My Gift
    My Curse
    ?Who am I
    ........ I am

2. 23 کاربر برای این پست سودمند از Mr.jason عزیز تشکر کرده اند:

Javadi1 آواتار ها
    6,782 بار در 763 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 11 پست
    برچسب زده شده
    در 3 تاپیک
    سلام وقت بخیر
    مشکلم داره ناراحتم میکنه
    روزی 30 درصد میخوام تا سال 1401 توی ی ترید کسی میتونه کمکم کنه؟
    javadi

4. 18 کاربر برای این پست سودمند از Javadi1 عزیز تشکر کرده اند:

ALiamiri آواتار ها
    4,597 بار در 300 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 18 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام دوستان وقت همگی بخیر.

میخوام یه دوره را بهتون معرفی کنم که برای خودم خیلی جذاب بود.
    دوره تکامل درونی از دکتر بوروس لیپتون.
    تا حالا دوره ها و مستندهای زیادی دیدم و کتابها و مقالات زیادی درمورد رشد شخصی و مسائل متافیزیکی(البته برای ما متافیزیکی)خوندم ولی این یکی بسیار متفاوت از بقیه بود.درواقع سوالات زیادی که در این راه به وجود اومده بود را به شکل علمی توضیح میده.
    آقای بروس لیپتون یه پروفسور بیولوژیسته که پاش را از چارچوبهای متداول علمی بیرون گذاشته و با تحقیقات خودش و استفاده از تحقیقات جدید راه جدیدی را در بینش علمی ایجاد کرده.
    کلیت این دوره در مورد تکامل آگاهانس ولی بسیاری از مسائلی که تا الان مبهم بودن(حداقل برای من) به وسیله علم(فیزیک کوانتوم و اپی ژنتیک)روشن میکنه.مسائلی مثل میدان و فرکانس افراد،هم فرکانسی و غیر هم فرکانسی،تارهای اتری،تاثیر گروه نخبگانی که ناپلئون هیل میگه،قانون جذب،تاثیر افکار بر بیماری و سلامتی،تاثیر افکار برطول عمر،تله پاتی،عشق و...
    ایشون درک این موارد را در کنار درک از قانون جهان شمول هندسه فراکتالی حاکم بر جهان و انسان قرار میده نشون میده چطور به شکل آگاهانه در جهت رشد و تکامل حرکت کنیم.نهایتا جهان بینیی ایجاد میکنه که باعث درک جدیدی از روح جمعی بشری میشه.

ضمنا درک این موضوع نهایتا دید بسیار عمیقی درمورد ماهیت بازار و حرکاتش به ما میده که مشخص میشه چطور با درک این قانون جهان شمول از خودشناسی به بازار شناسی برسیم.هفته آینده در این مورد یه پست میزنم.

امیدوارم ببینید و براتون مفید واقع بشه.

6. 35 کاربر برای این پست سودمند از ALiamiri عزیز تشکر کرده اند:

34,182 بار در 1,634 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 112 پست
    برچسب زده شده
    در 4 تاپیک
    سلام خدمت استاد عزیز . در فایل اول دوره فراکتالی فرمودین هدف ما اول پول هست. حال اگر اینجوری تناسب بگیریم ایا راه اشتباهی هست؟

*هدف اصلی ایمان ب تریدی ک انجام میدهم. که با -(فراگیری و تسلط بر دوره(-درک کامل مباحث)(-تمرین و ممارست در تمرین)(-علاقه ب یادگیری-)(عدم ترس از شکست و دید ب شکست بعنوان اصلاح در روش)(-نظم در ترید و زندگی با داشتن چک لیست و تمرین نظم بعنوان اصل اساسی روانشناسی در ترید)

بصورت فراکتالی مراحل رو نوشتم.حال اگر هدف جمله اول یعنی ایمان ب ترید انجامی باشه ایا پول بعنوان میوه و پاداش در کنارش بوجود نمیاد.اون هم ب بهترین شکل؟ @amino

8. 31 کاربر برای این پست سودمند از Hossein.k عزیز تشکر کرده اند:

amino آواتار ها
    150,245 بار در 1,679 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 5851 پست
    برچسب زده شده
    در 30 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hkowsarri نمایش پست ها
    سلام خدمت استاد عزیز . در فایل اول دوره فراکتالی فرمودین هدف ما اول پول هست. حال اگر اینجوری تناسب بگیریم ایا راه اشتباهی هست؟

*هدف اصلی ایمان ب تریدی ک انجام میدهم. که با -(فراگیری و تسلط بر دوره(-درک کامل مباحث)(-تمرین و ممارست در تمرین)(-علاقه ب یادگیری-)(عدم ترس از شکست و دید ب شکست بعنوان اصلاح در روش)(-نظم در ترید و زندگی با داشتن چک لیست و تمرین نظم بعنوان اصل اساسی روانشناسی در ترید)

بصورت فراکتالی مراحل رو نوشتم.حال اگر هدف جمله اول یعنی ایمان ب ترید انجامی باشه ایا پول بعنوان میوه و پاداش در کنارش بوجود نمیاد.اون هم ب بهترین شکل؟ @amino
    سلام دقیقا یک چرخه رو میتونن بسازن دیگه و درسته
    Perceive thetime , Change thelife

10. 61 کاربر برای این پست سودمند از amino عزیز تشکر کرده اند:

seyedmohammadtaheri آواتار ها
    5,593 بار در 1,045 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 31 پست
    برچسب زده شده
    در 9 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط mojtaba.k94 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان، اممیدوارم هفته خوبی رو پست سر گذاشته باشین
    من در دمو دو ماه و نیمه که به صورت مستمر سود 3 درصد روزانه رو میگیرم و هنگام معامله استرسی ندارم ، با اجازه استاد یه اکانت 10 دلاری ریل باز کردم ، انگار فوران آتشفشان در درون من رخ داد ، تا قرون آخرش کال نکردم این هیجان همچنان بود چون سرمایه کمی بود میتونستم حس هایی که داشتمو قشنگ تماشا کنم ، ولی نمیدونم چطوری باید با این حس مقابله کنم، مثلا در یه موقعیت در هر دو اکانت ورود میکردم ولی اکانت ریل با ضرر بسته میشد ولی در اکانت دمو با سود روزانم خروج میکردم این هیجان ناشی از پول چجوری باید کنترل کنیم ؟ ممنون میشم در این مورد راهنمایی کنید
    سلام آقا مجتبی
    میشه لطفا بگید سیستمتون برای ترید زدن چی بود؟
    یعنی این که بر اساس پترن 123 استاندارد امینو بود یا تحلیلی ؟
    ممنون

12. 22 کاربر برای این پست سودمند از seyedmohammadtaheri عزیز تشکر کرده اند:

Soroosham آواتار ها
    26,685 بار در 2,362 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1278 پست
    برچسب زده شده
    در 7 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط mojtaba.k94 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان، اممیدوارم هفته خوبی رو پست سر گذاشته باشین
    من در دمو دو ماه و نیمه که به صورت مستمر سود 3 درصد روزانه رو میگیرم و هنگام معامله استرسی ندارم ، با اجازه استاد یه اکانت 10 دلاری ریل باز کردم ، انگار فوران آتشفشان در درون من رخ داد ، تا قرون آخرش کال نکردم این هیجان همچنان بود چون سرمایه کمی بود میتونستم حس هایی که داشتمو قشنگ تماشا کنم ، ولی نمیدونم چطوری باید با این حس مقابله کنم، مثلا در یه موقعیت در هر دو اکانت ورود میکردم ولی اکانت ریل با ضرر بسته میشد ولی در اکانت دمو با سود روزانم خروج میکردم این هیجان ناشی از پول چجوری باید کنترل کنیم ؟ ممنون میشم در این مورد راهنمایی کنید
    سلام مجتبی جان
    امیدوارم حالتون عالی باشه
    قاعدتا روی سیستمتون به ایمان رسیدید تو بک تست هاتون که وارد ریل شدید.پس میدونید بلند مدت نتیجه میگیرید. میتونید پنجره ترمینال متا تریدرتون و ببندید و فقط قیمت و نگاه کنید و اندیکاتورهاتون. کاملا سیستمی باهاش برخورد کنید و با حدضرر و سود ترجیحا ورود خروج کنید تا احساسات اضافی برای مدیریت کردن حساب و حذف کنید.
    اینها فعلا فقط به ذهنم رسید. مطمعنم نتایج عالی میگیرید.
    شاد و پر از انرژی های مثبت باشید
    I have my Own Dream, I have my Own Goal, I'm LIVING it

14. 26 کاربر برای این پست سودمند از Soroosham عزیز تشکر کرده اند:

mojtaba.k94 آواتار ها
    8,680 بار در 792 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 20 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط seyedmohammadtaheri نمایش پست ها
    سلام آقا مجتبی
    میشه لطفا بگید سیستمتون برای ترید زدن چی بود؟
    یعنی این که بر اساس پترن 123 استاندارد امینو بود یا تحلیلی ؟
    ممنون
    سلام دوست عزیز، من تحلیلی کار میکنم و از تایم 4 ساعته به پایین بررسی میکنم و اینکه چک لیست مکتوب هم دارم که اول روز یه بار میخونم تا نکاتش از یادم نرن ولی با چک لیست معاممله نمیکنم .

16. 22 کاربر برای این پست سودمند از mojtaba.k94 عزیز تشکر کرده اند:

mojtaba.k94 آواتار ها
    8,680 بار در 792 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 20 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Soroosham نمایش پست ها
    سلام مجتبی جان
    امیدوارم حالتون عالی باشه
    قاعدتا روی سیستمتون به ایمان رسیدید تو بک تست هاتون که وارد ریل شدید.پس میدونید بلند مدت نتیجه میگیرید. میتونید پنجره ترمینال متا تریدرتون و ببندید و فقط قیمت و نگاه کنید و اندیکاتورهاتون. کاملا سیستمی باهاش برخورد کنید و با حدضرر و سود ترجیحا ورود خروج کنید تا احساسات اضافی برای مدیریت کردن حساب و حذف کنید.
    اینها فعلا فقط به ذهنم رسید. مطمعنم نتایج عالی میگیرید.
    شاد و پر از انرژی های مثبت باشید
    سلام آقا سروش عزیز
    قطعا این یه راهکار عملی میتونه باشه که شما گفتین ممنون از راهنمایی و توجهتون ،حتما اینو عملی میکنم.

18. 20 کاربر برای این پست سودمند از mojtaba.k94 عزیز تشکر کرده اند:

mahdiniz آواتار ها
    5,062 بار در 451 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 4 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    @amino
    سلام استاد خسته نباشید.
    استاد بار ها توی ویدیو ها گفتید که تعیین هدف کنید و از خودمون بپرسیم که دقیقا چه مقدار پول از این مارکت میخوایم.
    سوال من این هست که آیا منظورتون این بود که هدف نهاییمون چقدر هست؟ یعنی مثلا در آخر عمر تریدریمون به چقدر پول میخوایم برسیم؟ یا اینکه فعلا یک هدف کوتاه مدت تعیین کنیم(مثلا ده هزار دلار) و وقتی به این هدف رسیدیم اون موقع باز هم هدف گذاری بلند مدت انجام بدیم؟
    حالا بر اساس درصد هم اگه بخوایم بگیم، مثلا ما برای شروع میگیم هر گام 3 درصد، اما ممکنه در آینده بخوایم در هر گام 5 درصد بگیریم، حالا کدوم رو هدف قرار بدیم فعلا؟ 3 درصد رو یا اینکه هدف نهایی که 5 درصد هست؟
    ویرایش توسط mahdiniz : 09-02-2021 در ساعت 12:53

20. 17 کاربر برای این پست سودمند از mahdiniz عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 24 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 24 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع