صفحه 514 از 555 نخستنخست ... 14414464504512513514515516524 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 5,131 به 5,140 از 5546

موضوع: روانشناسی بازار و روانشناسی فردی

hassan47 آواتار ها
    3,037 بار در 716 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 18 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdi Hashemi نمایش پست ها
    سلام و عرض ادب و احترام خدمت خانواده بزرگ آکادمی ویو
    امیدوارم هرجا که هستید شاد، سرزنده و سرحال باشید:d:d
    من مهدی هاشمی هستم دانشجوی جدید دوره(جدید که میگم ی چند ماهی از حضورم میگذره ولی خب دیگه) این اولین پست من در تاپیک روانشناسی هست
    من آموزشهارو دیدم و نوبت به ترید در دمو هست که ثمره این آموزش ها و تمرینات خودمون رو ببینیم و اما اولین مشکلی که من باهاش مواجه هستم بعد از اولین هفته تریدم با -4% کاهش بالانس(دمو) اینه که: من اصالت منطقه رو خوب تحلیل میکنم و میبینم که حرکت مارکت صعودیه ولی قبل از این صعود باید یک اصلاح دیگه بکنه بعد بره و خب مشکل اینجا شروع میشه که نمیتونم وارد پوزیشن های بای بشم و هی میبینم که قیمت در جهت تحلیل من داره میره ولی همش میخوام عکسش عمل کنم و سل بزنم، چشمم میبینه ولی ذهنم پس میزنه و قبول نمیکنه و نشخوار فکریم اینه که الان میریزه، الان برمیگرده و ....
    ممنون میشم اگر کسی از دوستان راهکاری چیزی به ذهنش میرسه تو این زمینه راهنماییم کنه
    پیروز و سربلند باشید
    سلام عزیز برادر
    علتش شاید تجربه قبلی باشه با خودت روی کاغذ حرف بزن هر وقت به علتی رسیدی که دلت آروم شد. همونجا زیرش خط بکش راه حل همون جاست.
    شاید باید دوبار تحلیل کنی یکی روی چارت یکی هم روی معکوس همون چارت.
    ولی نوشتن بهتره
    البته اینا همش نظر تجربی منه توصیه مالی نیست.
    پس از هر موفقیت مدتی ساکت باش و فکر کن. موفقیت بعدی، نه با تکیه بر موفقیت قبلی،بلکه بر پایه آن سکوت و تأمل ساخته می شود.

(پیتر دراکر)

2. 7 کاربر برای این پست سودمند از hassan47 عزیز تشکر کرده اند:

elahe heidari آواتار ها
    550 بار در 114 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    من مهدی هاشمی هستم دانشجوی جدید دوره(جدید که میگم ی چند ماهی از حضورم میگذره ولی خب دیگه) این اولین پست من در تاپیک روانشناسی هست
    من آموزشهارو دیدم و نوبت به ترید در دمو هست که ثمره این آموزش ها و تمرینات خودمون رو ببینیم و اما اولین مشکلی که من باهاش مواجه هستم بعد از اولین هفته تریدم با -4% کاهش بالانس(دمو) اینه که: من اصالت منطقه رو خوب تحلیل میکنم و میبینم که حرکت مارکت صعودیه ولی قبل از این صعود باید یک اصلاح دیگه بکنه بعد بره و خب مشکل اینجا شروع میشه که نمیتونم وارد پوزیشن های بای بشم و هی میبینم که قیمت در جهت تحلیل من داره میره ولی همش میخوام عکسش عمل کنم و سل بزنم، چشمم میبینه ولی ذهنم پس میزنه و قبول نمیکنه و نشخوار فکریم اینه که الان میریزه، الان برمیگرده و ....
    ممنون میشم اگر کسی از دوستان راهکاری چیزی به ذهنش میرسه تو این زمینه راهنماییم کنه
    پیروز و سربلند باشید
    سلام وقتتون بخیر
    من یه مختصر از پیدا کردن موقعیتی که بخواید خرید بزنید رو خدمتتون توضیح میدم ...بفرض شما در تایم یک ساعت یک روند صعودی دارید خب حالا برای خرید در تایم یک ساعت شما به یک اصلاح نیاز دارید تا ببرید تایم ۵ دقیقه و اونجا یک روند نزولی ببینید و خط روند رسم و ۱۲۳ صعودی بگیرید و خرید بزنید. این اقدام تکنیکالی....
    حالا اگه شما دراون لحظه نمیتونید اینهارو تشخیص بدید یا اینکه تشخیص میدید و نمیتونید اقدام کنید به دو دلیل میتونه باشه
    اول اینکه شما تسلط کافی ندارید نیازهست که فایلها رو چندین بار ببینید و تمرین کنید
    دومین دلیل مشکل روانشناسی که اون لحظه افکاری در ذهن شما هست که باعث ایجاد هیجان و ترس و****.... میشه که شما دیگه تمرکزتون روی چارت نیست بلکه درگیر افکارتون شدید و این باعث میشه بطور ناخودآگاه عملکرد ضعیفی داشته باشید شما باید روی خوداگاهیتون کار کنید ذهنتون و افکارشو رصد کنید اونوقت متوجه مشکلتون میشید کتاب معامله گری با ذهن آگاهانه(گری دیتون) رو حتما مطالعه کنید خیلی بهتون کمک میکنه موفق باشین
    هر روز سعی کن فاصله بین خود واقعی و خود آرمانیتو کم کنی

4. 8 کاربر برای این پست سودمند از elahe heidari عزیز تشکر کرده اند:

Mehrdad az آواتار ها
    3,848 بار در 512 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 29 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

6. 19 کاربر برای این پست سودمند از Mehrdad az عزیز تشکر کرده اند:

HOSEYN_TP آواتار ها
    1,608 بار در 261 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    ...Have faith in yourself

8. 15 کاربر برای این پست سودمند از HOSEYN_TP عزیز تشکر کرده اند:

Mehrdad az آواتار ها
    3,848 بار در 512 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 29 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام دوستان حیفم اومد این سایت رو معرفی نکنم
    میتونید وارد بشید و یک تور مجازی به هر جای دنیا خواستید برید و لذت ببرید
    https://www.airpano.com/360photo_lis...&sort_by=views

10. 14 کاربر برای این پست سودمند از Mehrdad az عزیز تشکر کرده اند:

759 بار در 201 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 9 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrdad az نمایش پست ها
    سلام دوستان حیفم اومد این سایت رو معرفی نکنم
    میتونید وارد بشید و یک تور مجازی به هر جای دنیا خواستید برید و لذت ببرید
    https://www.airpano.com/360photo_lis...&sort_by=views
    خیلی عالی بود ممنونم

12. 8 کاربر برای این پست سودمند از yavari عزیز تشکر کرده اند:

forexmh آواتار ها
    8,749 بار در 2,332 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1643 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    آیا چک لیست دارید
    اگر دارید ترید هاتون سیستماتیکه یا تحلیلی؟!
    که اگر تحلیلیه خب از صحبتتون هم مشخصه دارید اشتباه میکنید!
    شما نیازه در ابتدا دقیقا طبق سیستمی که به شما ارایه شده و کاملا مکانیکال ترید کنید
    پس مجدد به چک لیستتون مراجعه کنید
    اینجا هنوز بحث روانشناسی نیست
    با فرص اصلاح همه اینها شما میباید تک تک ترید هاتونو با رسم شرایط ورود اس ال تی پی و دلایل واضح شما برای ورود در تاپیک مربوطه به اشتراک بزارید تا اونها بررسی بشه
    پس لطفا برگردید ببینید به میزانی تمرین و تکرار کردید تا بتونید یک ترید سیستمی و مکانیکی بزنید
    اگر نمیتونید تریدی مکانیکی بزنید که به سود منتهی بشه یک پله برید عقب و رو کاغذ ترید بزنی( درواقع حتی تو دمو هم نه) در لایو مارکت نقطه ورودتون رو علامت بزنید فقط نه که ترید کنید و ببینید در لایو تی پی شما رو قیمت میبینه یا نه
    به جامعه آماری برسید چنانچه وینریت شما پایینه مجدد به پله عقب تر تون برگردید و مجدد تمارینتون و دنبال کنید
    پیروز و سربلند باشید
    هنگام نزدیک شدن به تغییر ، فقط می توانید آنچه را که از دست می دهید ، اندازه گیری کنید ، نه آنچه را که به دست خواهید آورد - به دنبال چیزی بزرگ باشید!

14. 11 کاربر برای این پست سودمند از forexmh عزیز تشکر کرده اند:

Mrs.Alipour آواتار ها
    5,001 بار در 1,953 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 991 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط hassan47 نمایش پست ها
    سلام روز عالی متعالی
    متن را تقدیم می کنم با عشق به " اطلاعات لطفا" آکادمی جنابان: @amino و @padminteam و شما دوستانی که تاکنون به من کمک کردید و یا تازه وارد شدید و فرصتی فراهم خواهید کرد تا مسیر تریدری را با هم طی کنیم.
    ما یکی از نخستین خانواده هایی در شهرمان بودیم که صاحب تلفن شدیم. آن موقع من ۹ – ۸ ساله بودم،
    یادم می آید که قاب برّاقی داشت و به دیوار نصب شده بود و گوشی اش به پهلوی قاب آویزان بود.
    من قدم به تلفن نمی رسید، اما همیشه وقتی مادرم با تلفن صحبت می کرد با شیفتگی به حرف هایش گوش می کردم. بعد من پی بردم که یکجایی در داخل آن دستگاه، یک آدم شگفت انگیزی زندگی می کند به نام «اطلاعات لطفاً» که همه چیز را در مورد همه کس می داند. او شماره تلفن و نشانی همه را بلد بود.
    نخستین تجربهٔ شخصی من با «اطلاعات لطفاً» روزی بود که مادرم به خانهٔ همسایه مان رفته بود. من در زیرزمین خانه با ابزارهای جعبه ابزارمان بازی می کردم که ناگهان با چکش بر روی انگشتم زدم. درد وحشتناکی داشت اما گریه فایده نداشت چون کسی در خانه نبود که با من همدردی کند.
    انگشتم را در دهانم می مکیدم و دور خانه راه می رفتم که ناگهان چشمم به تلفن افتاد. به سرعت یک چهارپایه از آشپزخانه آوردم و زیر تلفن گذاشتم و روی آن رفتم و گوشی را برداشتم و نزدیک گوشم بردم؛ و توی گوشی گفتم «اطلاعات لطفاً».
    چند ثانیه بعد صدایی در گوشم پیچید: «اطلاعات بفرمائید». من درحالی که اشک از چشمانم می آمد گفتم «انگشتم درد می کند.»
    مادرت خانه نیست؟
    «هیچ کس به جز من خانه نیست.
    آیا خونریزی داری؟
    نه، با چکش روی انگشتم زدم و خیلی درد می کند.
    آیا می توانی درِ جایخی یخچال را بازکنی؟
    بله، میتونم.
    پس ازآنجا کمی یخ بردار و روی انگشتت نگهدار.
    بعدازآن روز، من برای هر کاری به «اطلاعات لطفاً» مراجعه می کردم …
    مثلاً موقع امتحانات در درس های جغرافی و ریاضی به من کمک می کرد. یک روز که قناری مان مرد و من خیلی ناراحت بودم دوباره سراغ «اطلاعات لطفاً» رفتم و ماجرا را برایش تعریف کردم.
    او به حرف هایم گوش داد و با من همدردی کرد. به او گفتم: «چرا پرنده ای که چنین زیبا می خواند و همهٔ اهل خانه را شاد می کند باید گوشهٔ قفس بیفتد و بمیرد؟» او به من گفت: «همیشه یادت باشد که دنیای دیگری هم برای آواز خواندن هست.» من کمی تسکین یافتم.
    یک روز دیگر به او تلفن کردم و پرسیدم کلمهٔ fix را چطور هجّی می کنند. یک سال بعد از شهر کوچکمان (پاسیفیک نورث وست) به بوستن نقل مکان کردیم و من خیلی دلم برای دوستم تنگ شد. «اطلاعات لطفاً» متعلّق به همان تلفن دیواری قدیمی بود و من هیچ گاه با تلفن جدیدی که روی میز خانه مان در بوستن بود تجربهٔ مشابهی نداشتم.
    من کم کم به سن نوجوانی رسیدم اما هرگز خاطرات آن مکالمات را فراموش نکردم. غالباً در لحظات تردید و سرگشتگی به یاد حس امنیت و آرامشی که از وجود دوست تلفنی داشتم می افتادم. راستی چقدر مهربان و صبور بود و برای یک پسربچه چقدر وقت می گذاشت.
    چند سال بعد، بر سر راه رفتن به دانشگاه، هواپیمایم در سیاتل برای نیم ساعت توقف کرد. من ۱۵ دقیقه با خواهرم که در آن شهر زندگی می کرد تلفنی حرف زدم و بعدازآن بدون آن که فکر کنم چکار دارم می کنم، تلفن اپراتور شهر کوچک دوران کودکی را گرفتم
    و گفتم «اطلاعات لطفاً».
    به طرز معجزه آسایی همان صدای آشنا جواب داد. «اطلاعات بفرمائید.» من بدون آن که از قبل فکرش را کرده باشم پرسیدم: «کلمهٔ fix را چطور هجّی می کنند؟» مدتی سکوت برقرار شد و سپس او گفت «فکر می کنم انگشتت دیگر خوب شده باشد.»
    من خیلی خندیدم و گفتم «خودت هستی؟» و ادامه دادم «نمی دانم می دانی که در آن دوران چقدر برایم باارزش بودی یا نه؟» او گفت «تو هم می دانی که تلفن هایت چقدر برایم باارزش بودند؟»
    من به او گفتم که در تمام این سال ها پارها به یادش بوده ام و از او اجازه خواستم که بار بعد که به ملاقات خواهرم آمدم دوباره با او تماس بگیرم. او گفت «حتماً این کار را بکن. اسم من شارون است.»
    سه ماه بعد به سیاتل برگشتم. تلفن کردم اما صدای دیگری پاسخ داد. «اطلاعات بفرمائید
    می توانم با شارون صحبت کنم؟
    آیا دوستش هستید؟
    بله، دوست قدیمی
    متأسفم که این مطلب را به شما می گویم. شارون این چند سال آخر به صورت نیمه وقت کار می کرد زیرا بیمار بود. او ۵ هفته پیش درگذشت»
    قبل از که تلفن را قطع کنم گفت: «شما گفتید دوست قدیمی اش هستید. آیا همان کسی هستید که با چکش روی انگشتتان زده بودید؟»
    با تعجب گفتم «بله»
    «شارون برای شما یک پیغام گذاشته است. او به من گفت اگر شما زنگ زدید آن را برایتان بخوانم»
    سپس چند لحظه طول کشید تا درِ پاکتی را باز کرد و گفت: «نوشته به او بگو دنیای دیگری هم برای آواز خواندن هست. خودش منظورم را می فهمد.
    من از او تشکر کردم و گوشی را گذاشتم.
    هرگز تأثیری که ممکن است بر دیگران بگذارید را دست کم نگیرید.
    منبع: “کتاب سوپ جو”، اثر جک کنفیلد
    درود بر شما
    چقدر عالی بود.چقدر لذت بردم.خیلی ممنونم از شما که این پست رو گذاشتید
    آنچه شما فکر میکنید پایان است ,ممکن است در واقع شروعی عالی برای آینده ای روشن باشد.بنابراین,پایان را به پایان نرسانید و سهم خود را جسورانه زندگی کنید.

16. 7 کاربر برای این پست سودمند از Mrs.Alipour عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    20,455 بار در 2,525 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3606 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    سلام و وقت بخیر خدمت استاد و دوستان عزیز
    باور دارم که عالی هستید
    ابتدا روز پدر و مرد رو خدمت استاد عزیز و تمام مردهای آکادمی تبریک میگم
    استاد شما در این مسیر سخت چندین ساله که در حال طی کردنش هستم کنارم بودید و هستید و من شمارو به عنوان یک پدر معنوی برای خودم میدونم و از دور دستتون رو میبوسم که آموزشم دادید و رشدم دادید تا به بلوغ برسم و به یک انسان میشه گفت متفاوت و فرا زمینی مثل خودتون تبدیل بشم و خدارو شکر امسال هم در این روز در این جسم و در این جهان بودم و تونستم روز پدر رو براتون تبریک بگم من همه چیزم در این جهان و جهان های دیگر رو مدیون شما هستم
    به زودی در تاپیک داستان موفقیت من به سبک امینو یک پست کامل میگذارم و در حال تکمیل و ویرایش جمله بندیش هستم و اونجا تمام این مسیر سخت رو که کنارم بودید و کمکم کردید باهم به تهش برسیم رو بیان میکنم
    کادوی من به شما این میتونه باشه که بهتون این خبر خوب رو بدم که بعد از رادیو تیوپم باشما با وجود تمام سختی ها و یک سال تمام درجا زدن رو یورو دلار در حساب ریل با حجم 0.01 و اینکه چندین بار بهم گفتین برو کار پیدا کن چون تو فشار مالی بودم من دووم آوردم و نرفتم دنبال کار دیگه و با قدرت ادامه دادم و بالاخره تونستم به اونجایی که میخوام برسم و روزانه اکانتم رو رشد بدم و روزانه برداشت کنم و بالاخره به سود دهی رسیدم
    این جملتون در اولین وبینارم با شما بود 15 آذز 1399 که بهم گفتید و چندین بار برا دوستان هم نوشتم : مسیر سخته بمونی دووم بیاری موفق میشی و الا آسیب میبینی
    و من امروز بعد از گذشت بیش از 3 سال اینجا هستم تا با قدرت بهتون بگم موندم و دووم آوردم و موفق شدم

در تمام عمرم یک بار عاشق و وابسته شدم به کسی که
    برای داشتنش حاضرم از تمام زیبایی های دنیا بگذرم
    نبض حیاتم بعد از عشق به خدا برای تو میتپد
    روزت مبارک پدر معنوی من حاج امینو

بهترینهارو میخوام برا هممون در همه جهان ها @amino
    ما ذهن نیستیم بلکه ذهن داریم
    ما
    بدن نیستیم بلکه بدن داریم
    ما یک
    آگاهی هستیم که میتوانیم به ذهن و بدن آگاه باشیم

18. 57 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

1,256 بار در 219 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 22 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ali97 نمایش پست ها
    سلام و وقت بخیر خدمت استاد و دوستان عزیز
    باور دارم که عالی هستید
    ابتدا روز پدر و مرد رو خدمت استاد عزیز و تمام مردهای آکادمی تبریک میگم
    استاد شما در این مسیر سخت چندین ساله که در حال طی کردنش هستم کنارم بودید و هستید و من شمارو به عنوان یک پدر معنوی برای خودم میدونم و از دور دستتون رو میبوسم که آموزشم دادید و رشدم دادید تا به بلوغ برسم و به یک انسان میشه گفت متفاوت و فرا زمینی مثل خودتون تبدیل بشم و خدارو شکر امسال هم در این روز در این جسم و در این جهان بودم و تونستم روز پدر رو براتون تبریک بگم من همه چیزم در این جهان و جهان های دیگر رو مدیون شما هستم
    به زودی در تاپیک داستان موفقیت من به سبک امینو یک پست کامل میگذارم و در حال تکمیل و ویرایش جمله بندیش هستم و اونجا تمام این مسیر سخت رو که کنارم بودید و کمکم کردید باهم به تهش برسیم رو بیان میکنم
    کادوی من به شما این میتونه باشه که بهتون این خبر خوب رو بدم که بعد از رادیو تیوپم باشما با وجود تمام سختی ها و یک سال تمام درجا زدن رو یورو دلار در حساب ریل با حجم 0.01 و اینکه چندین بار بهم گفتین برو کار پیدا کن چون تو فشار مالی بودم من دووم آوردم و نرفتم دنبال کار دیگه و با قدرت ادامه دادم و بالاخره تونستم به اونجایی که میخوام برسم و روزانه اکانتم رو رشد بدم و روزانه برداشت کنم و بالاخره به سود دهی رسیدم
    این جملتون در اولین وبینارم با شما بود 15 آذز 1399 که بهم گفتید و چندین بار برا دوستان هم نوشتم : مسیر سخته بمونی دووم بیاری موفق میشی و الا آسیب میبینی
    و من امروز بعد از گذشت بیش از 3 سال اینجا هستم تا با قدرت بهتون بگم موندم و دووم آوردم و موفق شدم

در تمام عمرم یک بار عاشق و وابسته شدم به کسی که
    برای داشتنش حاضرم از تمام زیبایی های دنیا بگذرم
    نبض حیاتم بعد از عشق به خدا برای تو میتپد
    روزت مبارک پدر معنوی من حاج امینو

بهترینهارو میخوام برا هممون در همه جهان ها @amino
    علی جان بهت تبریک میگم دو شب پیش با خانمم صحبت میکردم بهش گفتم علی ۹۷ رو میشناختی گفت آره گفتم اگه همین جور درصد روزانش رو گرفته باشه و به حجم معاملاتش پایبند باشه (یادمه میگفتی ۱ درصد افزایش بالانس) الان موفقه چون میشناختمت و میدونستم روی اصول تمرکز کردی.آفرین پسر. باور کن من منتظر این پیامت بودم تبریک میگم بهت.ایشالا برا هممون

20. 14 کاربر برای این پست سودمند از Ma2ta عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 48 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (1 کاربران و 47 مهمان ها)

1. Mr. & Mrs. hatami

کلمات کلیدی این موضوع