صفحه 309 از 555 نخستنخست ... 209259299307308309310311319359409 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 3,081 به 3,090 از 5549

موضوع: روانشناسی بازار و روانشناسی فردی

S2.R. آواتار ها
    333 بار در 44 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 3 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ali97 نمایش پست ها
    سلام و وقتتون بخیر عرفان جان
    باور دارم که عالی هستید
    تعطیلات هست و داشتم فایلهای انگیزشی یک سال گذشتم رو جمع بندی میکردم و به یکی از فایلهای دارن هاردی در مورد باور رسیدم و برام بسیار جالب بود ، چون دیروز پست شما در مورد باور بود و من هم در پاسخش توضیحاتی دادم و امروز این فایل به چشمم خورد و خودمم نشستم دوباره نگاهش کردم و دیدم نتیجه خوب بود ، بعد از اینکه یک سال پیش دیده بودم تونسته بودم تا حدودی با اطلاعاتی که در اون زمان از این فایلها کسب کنم شمارو راهنمایی کنم و بخشهایی از پستم هم از یک آموزش دیگه بود
    در زیر لینک هر 5 قسمت رو میگذارم تا دوستان استفاده کنند
    گاهی وقتها شنیدن بعضی کلمات یا جملات از شخص با سابقه تر و مطرحتر بهتر میتونه رو انسان تاثیر بگذاره و کمی بیشتر از اطلاعات رو دریافت کنه و سوگیری یا همون فیلتر ذهنیش رو کنار بزنه تا بتونه شخصی که گوش میده و میبینه فایل رو بتوونه قبول کنه چیزهایی رو که گقته میشه
    هر فایل 10 دقیقست پس در مجموع 50 دقیقه وقتتون رو بگذارید و در مورد باورها و تاثیراتشون و راهکارهاش اطلاعات کسب کنید و عمل کنید تا موفق بشید
    1: https://s27.picofile.com/file/8458496092/1.mp4.html
    2: https://s27.picofile.com/file/8458496976/2.mp4.html
    3: https://s26.picofile.com/file/8458497876/3.mp4.html
    4: https://s27.picofile.com/file/8458498918/4.mp4.html
    5: https://s26.picofile.com/file/8458499468/5.mp4.html
    بهترینهارو آرزو دارم برا هممون ، در هر دو جهان
    @Erfanalk
    سلام دوستان وقت بخیر
    با تشکر از فایل های ارسالی شما .در قسمت آخر فایل یک سایت معرفی میشه که گویا سوالاتی هستش که با توجه به پاسخ های که ب سوالات داده میشه باور های محدود شما شناسایی میشه .من این سایت رو زدم اما در دسترس نبود .شما سایت دیگه با این قابلیت میشناسید ؟!
    و کلا پیشنهاد شما برای شناسایی باورهای مخفی در ذهن چیه ؟!
    ممنون میشم منبع یا اطلاعاتی رو که در این مورد دارین با ما ب اشتراک بگذارید .
    باز هم سپاس از حسن نیت شما @Mehrdad az

2. 6 کاربر برای این پست سودمند از S2.R. عزیز تشکر کرده اند:

Mehrdad az آواتار ها
    3,848 بار در 512 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 29 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط S2.R. نمایش پست ها
    سلام دوستان وقت بخیر
    با تشکر از فایل های ارسالی شما .در قسمت آخر فایل یک سایت معرفی میشه که گویا سوالاتی هستش که با توجه به پاسخ های که ب سوالات داده میشه باور های محدود شما شناسایی میشه .من این سایت رو زدم اما در دسترس نبود .شما سایت دیگه با این قابلیت میشناسید ؟!
    و کلا پیشنهاد شما برای شناسایی باورهای مخفی در ذهن چیه ؟!
    ممنون میشم منبع یا اطلاعاتی رو که در این مورد دارین با ما ب اشتراک بگذارید .
    باز هم سپاس از حسن نیت شما @Mehrdad az
    سلام بر شما
    سمینار های باب پراکتور رو میتونید مشاهده کنید
    راحت ترین راه این هست که به نتایجی که در زندگی گرفتید نگاه کنید
    به طور مثال فردی که در زندگی مدام بد میاره و اتفاقات بد براش رخ میده وقتی پای صحبت هاش بشینید متوجه میشید که باور قربانی بودن داره و خودش هم شاید متوجه این مساله نیست
    چون این باور رو داره شرایطی به وجود میاد که باورش اثبات میشه

4. 7 کاربر برای این پست سودمند از Mehrdad az عزیز تشکر کرده اند:

3,101 بار در 991 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 113 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام وقت شما بخیر عالی هستید
    دوستان این جمله که استاد در مقاله گفتن معامله گری رو یک بازی در نظر بگیرید که برای شما حکم بار سنگینی نداشته باشد،یعنی چی؟
    به نظر شما چگونه میتوانیم معامله گری را مثل یک بازی در نظر بگیریم؟
    لینک مقاله
    https://academywave.com/strengthenin...lock-endeavor/

6. 4 کاربر برای این پست سودمند از MohsenA76 عزیز تشکر کرده اند:

S2.R. آواتار ها
    333 بار در 44 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 3 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrdad az نمایش پست ها
    سلام بر شما
    سمینار های باب پراکتور رو میتونید مشاهده کنید
    راحت ترین راه این هست که به نتایجی که در زندگی گرفتید نگاه کنید
    به طور مثال فردی که در زندگی مدام بد میاره و اتفاقات بد براش رخ میده وقتی پای صحبت هاش بشینید متوجه میشید که باور قربانی بودن داره و خودش هم شاید متوجه این مساله نیست
    چون این باور رو داره شرایطی به وجود میاد که باورش اثبات میشه
    متشکرم
    این سمینارها رو شما دارین ؟!

8. 4 کاربر برای این پست سودمند از S2.R. عزیز تشکر کرده اند:

Mahdi_Javan آواتار ها
    2,203 بار در 492 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 35 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mohsen A76 نمایش پست ها
    سلام وقت شما بخیر عالی هستید
    دوستان این جمله که استاد در مقاله گفتن معامله گری رو یک بازی در نظر بگیرید که برای شما حکم بار سنگینی نداشته باشد،یعنی چی؟
    به نظر شما چگونه میتوانیم معامله گری را مثل یک بازی در نظر بگیریم؟
    لینک مقاله
    https://academywave.com/strengthenin...lock-endeavor/
    سلام دوست من وقت شما بخیر
    استفاده از تعبیر "بازی" در این مقاله بسیار زیرکانه و عمیق هستش.
    خصوصیات یک بازی رو در نظر بگیرید:
    1- مفرح و انرژی بخش.
    2- اکثرا بدون نتیجه ای خیلی مهم و تعیین کننده.
    3- نیازمند کسب مهارت به مرور زمان.
    4- عدم ضربه به زندگی در صورتی که موفقیت های کوتاه مدت درش حاصل نشه.
    5- لذت از یادگیری و تجربه ی پستی و بلندی ها و شکست ها و پیروزی ها در بازی، در صورتی که فرد اون بازی رو دوست داشته باشه
    و ...
    منظور در این مقاله اینه که پروسه تبدیل شدن به یک معامله گر سودمند، باید حد الامکان همراه با موارد بالا باشه. خستگی آور و ملال آور نباشه (با خستگی از تمرین اشتباه گرفته نشه. بالاخره هر تمرینی خستگی داره)، شکست درش (در خودش یا یادگیری اش) ضربه ای به زندگی نزنه. تریدر علاقه و اشتیاق نسبی به یادگیری خم و چم کار داشته باشه و نسبت به اسرار کار (که جلوی چشم هستند) کنجکاوی داشته باشه و برای یادگیریشون هیجانی نسبی داشته باشه. تجربه ی ترید براش (حد اقل در اکانت دمو) سنگین نباشه تا بتونه بدون استرس، از اشتباهاتش درس بگیره.

حالا تمام اینها چطور حاصل میشه؟ باید و باید حد اقل تا مرحله ی رسیدن به درجه ی حرفه ای، در کنار معامله گری شغلی داشت تا باهاش گذران زندگی کرد و معامله گری رو با آسودگیه خیال یاد گرفت. به شخصه این کار رو نکردم و شدیدا ضربه خوردم و برگشتم به خونه ی اول. باید در اکانت دمو نه به قصد بالا بردن بالانس، بلکه به قصد آشنایی و یادگیری بازار معامله کرد تا جایی که به نتایج خوب رسید (مثل scoreboard یک بازی). نباید معامله گری رو در ابتدا (در مرحله ی یادگیری) طوری دید که یک معامله ی ضرر ده باعث بشه آدم از نظر روحی فلج بشه و دیگه نتونه ادامه بده. همونطور که هیچ کس با یه بار مردن در یک بازی اکشن، بی خیال بازی نمیشه... بلکه از اشتباهاتش یاد میگیره و ادامه میده
    مشتاقِ گل از سرزنشِ خار نترسد...!

10. 9 کاربر برای این پست سودمند از Mahdi_Javan عزیز تشکر کرده اند:

Mahdi_Javan آواتار ها
    2,203 بار در 492 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 35 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ali.m نمایش پست ها
    سلام دوستان وقت بخیر. توی یکی از فایلها ، استاد گفتن که ، من روی یک مبحث پرایس اکشنی ، به مدت یک سال و نیم ، روزی 10 ساعت ، تمرین انجام دادم ، تا به جواب مورد نظرم برسم .
    سوالم : چطور میشه ، فردی ، میتونه روزی 10 ساعت ، به مدت یک و سال و نیم ، بصورت منظم ، تمرین کنه ؟ من ممکن هستش ، دو روز ، پشت سر هم ، 10 ساعت ، تمرین کنم . ولی روز سوم ، دیگه ذهن و جسمم خسته میشه ، و فوقش در روز سوم ، بتونم 3 ساعت ، تمرین کنم . وقتم هم کاملا آزاد هستش و جای دیگه ای کار نمیکنم . فرق منی که یک و سال و نیم هستش که دوره رو تهیه کردم ، ولی تمومش نکردم ، با کسیکه ، توی شیش ماه ، تمومش میکنه ، چیه ؟ خستگی ذهنی و خستگی جسمی رو چطور ، کمترش کنم ؟
    آیا برنامه ریزی خاصی باید داشت ؟ مدیتیشن و ورزش منظم انجام بدیم ? @amino @oveys @Brian @ariya @Hfada @hoseinrahimi
    سلام دوست من.
    یه تجربه ی شخصی در این مورد خدمت شما عرض کنم.
    یه روز نشسته بودم پای سیستم که پهلوی راستم کمی درد کرد. القصه رفتم دکتر و گفت کبد چرب گرید 1 داری. چون قبلا این رویه رو تست کرده بودم، باز هم ازش استفاده کردم. شروع کردم به ورزش ولی چطور؟ 3 دقیقه پیاده روی. نه بیشتر نه کمتر. روزی 3 دقیقه! شاید خنده دار به نظر بیاد. ولی هر روز حدودا 5-10 ثانیه بهش اضافه میکردم. تا روزی که رسید به 10 دقیقه. بعد اون 10 دقیقه رو با دو دقیقه دویدن جایگزین کردم و هر روز چند ثانیه اضافه کردم تا بعد از ماه ها رسید به 10 دقیقه. بعد با سرعت خیلی خیلی حلزونی، حرکات کلیثتنیکس و بدنسازی رو اضافه کردم تا بعد از 2 سال رسید به 6 ساعت ورزش بسیار سنگین در هفته.

ناخودآگاه شما عاشق یه چیز هستش و اون "بودن در عادت های گذشته" هست. دقت داشته باشید که خودآگاه شما قدرت بسیار ناچیزی در مقابل ناخودآگاه شما داره همونطور که برنامه و انرژی و انگیزش شما هیچ قدرتی در مقابل عادتهای شما ندارن. کافیه ناخودآگاه شما حس کنه که دارید با یه برنامه ی سنگین و پیچیده به جنگش میرید، قطعا اون نقشه رو نقش بر آب میکنه. با قدم های بسیار بسیار کوچک جلو برید. اگه میخواید روزی 10 ساعت مطالعه کنید، از روزی 10 دقیقه شروع کنید و هر روز 1 تا 2 دقیقه بهش اضافه کنید. اصلا بیشتر نه! چون شاید به نظر بیاد که تواناییش رو دارید ولی در پشت زمینه دارید ناخودآگاهتون رو نسبت به هدفتون که هنوز باهاش دوست نشده، حساس و عصبانی میکنید.
    مشتاقِ گل از سرزنشِ خار نترسد...!

12. 14 کاربر برای این پست سودمند از Mahdi_Javan عزیز تشکر کرده اند:

arashfar آواتار ها
    1,385 بار در 126 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام
    ممنون میشم از همه دوستان اگر منبعی برای تغییر باور رو به پول و ثروت میشناسید معرفی کنید
    Practice Makes Perfect

14. 5 کاربر برای این پست سودمند از arashfar عزیز تشکر کرده اند:

forexmh آواتار ها
    8,754 بار در 2,335 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1644 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    چقدر پارادکس زیباییست انجام بدون انجام اقدام بدون اقدام و چقدر درک سخت و سنگینی داره این مقاله
    ممنونم محمد جان بابت اشتراک مقاله زیبا
    نقل قول نوشته اصلی توسط MEMO نمایش پست ها
    ما معتقدیم که پیشرفت و تغییر فقط محصول عمل است و اگر به طبیعت اجازه دهیم مسیر خود را طی کند، همه چیز از هم می پاشد. اما این نیاز بیمارگونه جمعی برای کنترل به ساختن قلعه های شنی در موج سواری منجر می شود. ما در نبردهای سربالایی می*جنگیم، در برابر باد حرکت می*کنیم، و در حال انجام این کار خودمان را خسته می*کنیم.

فکر کنم هامون جان هم چند روز پیش یک پست گذاشتند ..توی این مقاله بهش اشاره شده هامون جان فقط یک مقدار آگاه بودن رو میطلبه @hamoon

هنر انجام بدون انجام
    https://einzelganger.co/the-art-of-doing-without-doing/

امین جان دریاب داداش @khaniamin

موفق باشید
    هنگام نزدیک شدن به تغییر ، فقط می توانید آنچه را که از دست می دهید ، اندازه گیری کنید ، نه آنچه را که به دست خواهید آورد - به دنبال چیزی بزرگ باشید!

16. 6 کاربر برای این پست سودمند از forexmh عزیز تشکر کرده اند:

forexmh آواتار ها
    8,754 بار در 2,335 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1644 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    هر چند هنوز نرسیدم به اون فایل ولی پیرو توصیه شما میرم و الان میبینمش
    سلا محمدحسین جان
    خواهش میکنم

حالا شاید این صحبت رو کنم یک مقدار برای من زود باشه
    ولی رابطه عجیبی بین صحبت های درون این مقاله با امینو اف تی میبینم نمیدونم چرا ولی یک حس آشنا پنداری دارم باهاش ( من و جهان ..جهان و من ...قطره و اقیانوس ..اقیانوس و قطره)

برای درک این صحبت پیشنهاد میکنم فایل شماره 66 دوره فراکتالی از دقیقه 40 به بعد رو گوش کنید

موفق باشید
    هنگام نزدیک شدن به تغییر ، فقط می توانید آنچه را که از دست می دهید ، اندازه گیری کنید ، نه آنچه را که به دست خواهید آورد - به دنبال چیزی بزرگ باشید!

18. 7 کاربر برای این پست سودمند از forexmh عزیز تشکر کرده اند:

khaniamin آواتار ها
    2,899 بار در 702 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 98 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    ما معتقدیم که پیشرفت و تغییر فقط محصول عمل است و اگر به طبیعت اجازه دهیم مسیر خود را طی کند، همه چیز از هم می پاشد. اما این نیاز بیمارگونه جمعی برای کنترل به ساختن قلعه های شنی در موج سواری منجر می شود. ما در نبردهای سربالایی می*جنگیم، در برابر باد حرکت می*کنیم، و در حال انجام این کار خودمان را خسته می*کنیم.

فکر کنم هامون جان هم چند روز پیش یک پست گذاشتند ..توی این مقاله بهش اشاره شده هامون جان فقط یک مقدار آگاه بودن رو میطلبه @hamoon

هنر انجام بدون انجام
    https://einzelganger.co/the-art-of-doing-without-doing/

امین جان دریاب داداش @khaniamin

موفق باشید

درود memo عزیز
    امیدوارم عالی باشید دوست من

حتما و حتما مطالعه میشه
    من میخواستم استارت مطالب روانشناسی رو از دور چهارم بزنم اما دیگه شما از الان استارتشو زدین برام

بی نهایت ممنونم از لطف و توجه تون
    موفق باشید
    .Enjoy the space between where you are and where you are going

20. 7 کاربر برای این پست سودمند از khaniamin عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 68 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 68 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع