صفحه 320 از 441 نخستنخست ... 220270310318319320321322330370420 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 3,191 به 3,200 از 4402

موضوع: بررسی بروکرها

81 بار در 14 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    وقت بخیر
    ظاهرا دوستان گفتن توی روبوفارکس مجدد میشه حساب باز کرد .
    اگر من از خارج از ایران برای شخصی در ایران حساب روبوفارکس باز کنم و از خارج از ایران با این حساب معامله کنم برای هر دو مورد باید از ای پی ایران ( وی پی ان ) استفاده کنم ؟ با ای پی یک کشور غیر از ایران باشه مشکلی ایجاد نمی کنه ؟ ( مشخصات دارنده حساب یک شخص ایرانی ساکن ایران باشه )

2. 4 کاربر برای این پست سودمند از Aminhedayati عزیز تشکر کرده اند:

8,669 بار در 1,515 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1168 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط aminhedayati نمایش پست ها
    وقت بخیر
    ظاهرا دوستان گفتن توی روبوفارکس مجدد میشه حساب باز کرد .
    اگر من از خارج از ایران برای شخصی در ایران حساب روبوفارکس باز کنم و از خارج از ایران با این حساب معامله کنم برای هر دو مورد باید از ای پی ایران ( وی پی ان ) استفاده کنم ؟ با ای پی یک کشور غیر از ایران باشه مشکلی ایجاد نمی کنه ؟ ( مشخصات دارنده حساب یک شخص ایرانی ساکن ایران باشه )
    درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، اگر پست های قبلی بنده رو مطالعه بفرمایید، دوستانی مشابه سوال شما رو پرسیده بودن و بنده همیشه این کار رو توصیه نمیکردم که با مدارک یه شخص دیگه ما حساب باز کنیم، اما در کل بخوام پاسخ سوال شما رو بدم، برای موقعی که میخوایید ثبت نام کنید و احراز هویت انجام بدید، بهتره با ip یه کشور آسیایی در روبو ثبت نام کنید و احراز هویت انجام بدید، برای معامله در متاتریدر هم که آنچنان نگرانی برای لو رفتن ip وجود نداره، اما توصیه میشه حتی المقدور اونجا هم با یه ip آسیایی وارد متاتریدر بشید، برای شخصی که خارج از ایران اقامت داره، من میتونم حداقل اسم بیست تا بروکر بهتر از روبو رو بیارم که در سطح دنیا بسیار شناخته شده تر و با سابقه درخشان تری نسبت به روبو در حال ارائه خدمات هستن، اگر خواستید امر بفرمایید تا در قالب یه لیست، اسامی این بروکرها رو در تاپیک پست کنم، امیدوارم سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

4. 5 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

mohamad1400 آواتار ها
    3,651 بار در 366 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 7 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط sadegh gh نمایش پست ها
    سلام جناب آقای محمد وقت بخیر خیلی ممنونم از اینکه زحمت کشیدید
    ببخشید بزرگوار میشه لطفا ادمه مسیر را در کیف پول ایران هم انجام بدهید و عکسش را بگذارید . خواهشا قبول بفرمایید ممنون میشم
    با تشکر
    سلام دوست عزیز
    شما واریز و برداشت رو مستقیم به صرافی بزنید. من خودم از صرافی تبدیل استفاده میکنم. صرافی های زیادی وجود دارند. خودتون ببینید ببرسی کنید که با کدوم میخاید کار کنید
    پنل صرافیا کمی متفاوته. ولی در کل شما زمانی که میخاید از صرافی به بروکر روبو پول انتقال بدبد ابتدا باید با کارت بانکی پول واریز کنید به صرافی .بعد توی صرافی برید بخش معامله ی تتر. با پولتون تتر بخرید. بعد برید برای انتقال تتر. برداشت تتر
    اون وقت میرید روبو ادرسی که برای واریز تتر trc20 به شما داده رو کپی میکنید.
    در صرافی در بخش برداشت تتر، شبکه رو میذارید trc20 . مقدار رو هم میزنید ادرس رو هم پیست میکنید.
    بسته به شبکه 5 دقیقه تا شاید چند ساعت طول بکشه تا پول برسه به روبو

توی خود صرافی تبدیل ویدیوهای اموزشی این کارها موجوده. در اپارت هم هست. در مورد هر صرافی ویدیوهاش هست تو سایتش. و اینکه صرافی تبدیل و همه ی صرافیها پشتیبانی انلاین و تلفنی دارن که کمکتون میکنن
    مرنج و مرنجان

6. 5 کاربر برای این پست سودمند از mohamad1400 عزیز تشکر کرده اند:

N_imaw آواتار ها
    269 بار در 43 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام دوستان بروکری به جز روبو سراغ دارید که پلتفرم ctrader ارایه بده و با ایرانیا کار کنه؟ فیبوگروپ و icm هم دارن اما اسپرد بالایی داره
    Create your own LEGACY

8. 3 کاربر برای این پست سودمند از N_imaw عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 1168 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط N_imaw نمایش پست ها
    سلام دوستان بروکری به جز روبو سراغ دارید که پلتفرم ctrader ارایه بده و با ایرانیا کار کنه؟ فیبوگروپ و icm هم دارن اما اسپرد بالایی داره
    درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، خب همونطور که خودتون هم فرمودید، بروکر های، روبو، فیبو و ICM هستن، که با ایرانی ها کار میکنن، به جز این سه تا، دو تا بروکر دیگه هم هستن که حساب سی تریدر دارن،
    اولی بروکر ارانته هست که برای حساب های دمو سی تریدر ارائه میده، میتونید پست جناب mohamad1400 عزیز رو راجب بررسی اسپرد در این بروکر مطالعه بفرمایید
    دومی هم بروکر تریدرز وی هست، این بروکر هم سی تریدر ارائه میده
    امیدوارم تونسته باشم کمکی کرده باشم، سلامت و شاد باشید.

10. 6 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

Omidesmaeili آواتار ها
    46 بار در 16 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام دوستان خسته نباشید ..
    من مشکلی برام پیش اومده در مورد بروکر آلپاری و توی این دو سال دمو و ریل باهاش کار میکردم همچنین صرافی تاپ چنج ولی ظاهرا هر دوی اینها سایت هاشون باز نمیشه یا اینکه فیلترن .... کسی از دوستان هست که همچین مشکلی براش پیش اومده باشه و مشکل چطوری حل میشه ؟ با تشکر

12. 3 کاربر برای این پست سودمند از Omidesmaeili عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 1168 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط M.sarrafi نمایش پست ها
    سلام دوستان عرض ادب
    حساب روبوفارکس را نمیشسه با perfect money شارژ کرد دیگه ؟

درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، برای شارژ حساب روبو میتونید از طریق تتر حسابتون رو شارژ کنید، کافیه در یه صرافی احراز هویت کنید و از اونجا تتر رو به کیف پولتون در روبو انتقال بدید، اگر سوال دیگه ای بود، تگ بفرمایید، در اسرع وقت پاسخگو خواهم بود، سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

14. 5 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 1168 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Omidesmaeili نمایش پست ها
    من مشکلی برام پیش اومده در مورد بروکر آلپاری و توی این دو سال دمو و ریل باهاش کار میکردم همچنین صرافی تاپ چنج ولی ظاهرا هر دوی اینها سایت هاشون باز نمیشه یا اینکه فیلترن .... کسی از دوستان هست که همچین مشکلی براش پیش اومده باشه و مشکل چطوری حل میشه ؟ با تشکر
    درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، بله امکان داره که سایتشون فیلتر شده باشه، توصیه میشه با استفاده از فیلترشکن یا پروکسی اتصال رو برقرار کنید، برای اطلاعات بیشتر در مورد پروکسی میتونید پست های قبلی بنده و جناب mohamad1400 عزیز رو در همین تاپیک مطالعه بفرمایید، سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

16. 5 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

mohamad1400 آواتار ها
    3,651 بار در 366 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 7 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Omidesmaeili نمایش پست ها
    سایت الپاری فیلتر شد اخیرا دوست عزیز
    مرنج و مرنجان

18. 3 کاربر برای این پست سودمند از mohamad1400 عزیز تشکر کرده اند:

81 بار در 14 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Peace نمایش پست ها
    درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، اگر پست های قبلی بنده رو مطالعه بفرمایید، دوستانی مشابه سوال شما رو پرسیده بودن و بنده همیشه این کار رو توصیه نمیکردم که با مدارک یه شخص دیگه ما حساب باز کنیم، اما در کل بخوام پاسخ سوال شما رو بدم، برای موقعی که میخوایید ثبت نام کنید و احراز هویت انجام بدید، بهتره با ip یه کشور آسیایی در روبو ثبت نام کنید و احراز هویت انجام بدید، برای معامله در متاتریدر هم که آنچنان نگرانی برای لو رفتن ip وجود نداره، اما توصیه میشه حتی المقدور اونجا هم با یه ip آسیایی وارد متاتریدر بشید، برای شخصی که خارج از ایران اقامت داره، من میتونم حداقل اسم بیست تا بروکر بهتر از روبو رو بیارم که در سطح دنیا بسیار شناخته شده تر و با سابقه درخشان تری نسبت به روبو در حال ارائه خدمات هستن، اگر خواستید امر بفرمایید تا در قالب یه لیست، اسامی این بروکرها رو در تاپیک پست کنم، امیدوارم سلامت و شاد باشید دوست گرامی.
    سپاس
    بله لطف کنید لیست رو پست کنید.
    فقط بروکرهایی که به موضوع مالیات اهمیتی هم نمیدن هم اشاره کنید ممنون میشم

20. 4 کاربر برای این پست سودمند از Aminhedayati عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 26 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 26 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع