صفحه 108 از 673 نخستنخست ... 85898106107108109110118158208608 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1,071 به 1,080 از 6721

موضوع: بازی فراوانی

mamad7575 آواتار ها
    2,650 بار در 281 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 4 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام و قت بخیر به تمام دوستان و استاد امینو بزرگ

من 90 روز بازی فراوانی رو امروز تموم کردم و تشکر میکنم از همهگی برای این تاپیک عالی

داشتم پست بچه هایی روکه بازی رو به 90 روز رسوندن میخوندم یکی از ایجاد نظم حرف میزد و یکی از ایجاد ذهنی باز تر نصبت به قیمت اجناس بنده هم بخام از دست اورد هایی انجام بازی حرف بزنم نظر مشابه هی با بچه ها دارم ولی یک موضع من رو خیلی جذب کرد این بود که برای رسیدن به هدف هام و در طول زمان رسیدن به چه میزان پول نیاز دارم و چه وسایلی رو باید داشته باشم الان همه این موارد رو تویی دفترم نوشتم و دقیقعه میدنم میخام چی بخرم و بچی برسم با چه میزان پول که فکر میکنم خیلی آشفتگی ذهنی من رو کم کرد و فهمید دقیقعا چی میخام

راجب خود بازی بخام براتون بنویسم حقیقتش برای من زیاد سخت نبود به لطف گیر و گور های مالی و داشتن تعداد زیادی افراد که برام مهم بودن پس در هین بازی همیشه درطول این 90 روز اولین کار روزم بازی فراوانی بود (در طول این 90 روز به کرونا مبتلا شدم ولی بازی رو انجام دادم یکی از اقوام نزدیک فوت کردن ولی بازی رو انجام دادم حادثه تصادف پیش اومد برام ولی باز فراد صبح من اول بازی رو انجام دادم و واقعا یاد اون حرف استاد افتادم که میگفت کسی که کاری رو میخاد انجام بده یا موفق بشه هر اتفاق بیوفته اون شخص کارشو انجام مید) من 90 روز رو بدون استاپ رفتم و واقعا لذت بخخش بود و تاثیر خرید هایی اول صب یا بخشش پول و کادو دادن در طول روز برام حس خیلی خوبی رو بوجود اورد در صورتی که همش ذهنی بود ولی بازم احساسم خوب بود

امید وارم تک تک بچه ها به خواسته هاشون برسن و حالشون همیشه خوب باشه

بازم تشکر از استاد امینو برای ایجاد این خانواده @amino

ارادتمند شما (:

1400/6/19

2. 17 کاربر برای این پست سودمند از mamad7575 عزیز تشکر کرده اند:

choobin آواتار ها
    971 بار در 76 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام دوستان من امروز روز 82 بازی رو انجام دادم و خیلی لذت بخش بوده برام این بازی.

بهترین حسی که تا اینجا تجربه ش کردم خرید بدون دغدغه اتمام پول بود و چون میدونستم فرداش بیشتر از امروز پول دارم خیلی از خرجش لذت میبردم و میبرم
    جهـــان آرام مـــن است . . . و مــــن نـــا آرام آرزوهایــــــم

4. 12 کاربر برای این پست سودمند از choobin عزیز تشکر کرده اند:

Mr. & Mrs. hatami آواتار ها
    14,840 بار در 1,160 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 34 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک

عرض ادب واحترام
    بنده امروز ب روز نودم رسیدم و تجربه ای خودم رو عرض میکنم.
    این کار برای من تقریبا شش ماه زمان برد و هیچ وقت فکر نمیکردم اینقدر عدد ذهنی کوچکی داشته باشم.وقتی ک برگشتم د و دفتر رو با دقت بیشتری نگاه کردم متوجه شدم ک هر دوباری ک فراموش کردم روی یک قیمت خاصی این اتفاق افتاده و بدون اینکه خودنم بدونم در مرحله ای بعد عدد ذهنیم به دوبرابر تغییر کرده.واقعا هر چی عدد بزرگ تر شد خرج کردنش سخت تر میشد و باعث شد متوجه بشم ک وقتی به ثروت میرسی اگر بخوای درست خرج کنی به پول زیادی نیازی نداری و تازه دوست داری بری دنبال چیزای دیگه که شاید قبلا بهش کمتر فکر کرده بودی.در کل خیلی خوب بود و این داستان ادامه خواهد داشت . . .
    با تشکر از دوستان عزیز و استاد امینو (عشق)
    ویرایش توسط Mr. & Mrs. hatami : 09-11-2021 در ساعت 01:05
    اگر میخواهید مانند استاد امینو شوید،مانند استاد امینو شوید.
    موفق باشید(که میدونم قطعا موفق هستید) امینو(پدر معنوی)

در هر معامله فکر کنید که ان معامله تنها ترید در طول زندگی شماست(امینو)

و خداوند امینو را آفرید...

6. 15 کاربر برای این پست سودمند از Mr. & Mrs. hatami عزیز تشکر کرده اند:

mudabber آواتار ها
    3,999 بار در 785 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 123 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    سلام

ممنون شما یعنی میتونیم هر دو راه رو امتحان کنیم دیگه. و بستگی به انتخاب های خودمون داره. سپاس
    From the beginning try to practice just like a PROFESSIONAL
    (AMINO)

8. 12 کاربر برای این پست سودمند از mudabber عزیز تشکر کرده اند:

alieh آواتار ها
    2,733 بار در 426 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 13 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام من نتونستم پست و ادیت کنم اینجا تجاربمو تو این نود روز میگم
    من بار اول بدون استاپ تا نود روز رفتم الان هم روز 102 هستم یکی از دلایل اینکه تونستم پشت سر هم ادامه بدم این بود که من برنامه روزانه دارم که هر کدوم رو انجام میدم تیک میخوره وآخر روز تمام کارها باید انجام شده باشه
    یکی از اتفاقات جالبی که برام افتاد این بود که من تا قبل از این بازی مدام این فکر در ذهنم بود که م به چیزی احتیاج ندارم ولی با این بازی فهمیدم چه کارهایی میتونم انجام بدم و چقدر کیفیت زندگیمو تغییر بدم من با لبتاب کار میکردم با اینکه پول تو حسابم داشتم مقاومت زیادی برای خرید کامپیوتر بزرگتر داشتم با وجود اینکه چشمم اذیت میشد نمیدونم چه اصراری به کار با لبتابم داشتم به هر حال وقتی نود روز تمام شد چند روز بعد من یک آل این وان 24 اینچ خریدم شاید قبل از اون احساس لیاقت نمیکردم شاید احساس اینکه پول تو دنیا به وفور هست نداشتم و فکر میکردم پولم تموم میشه
    امروز روز 103 هستم و واقعا برام سخت شده دیگه نمیدونم چی بخرم فکر کنم عدد ذهنی منه دیشب بیشتر از یک ساعت خریدهام طول کشید ولی آخر سر چیزهایی رو پیدا کردم که از دیدنشون واقعا لذت بردم ظروف نقره و کریستال
    فکر میکنم این بازی برای خانمها لذت بخشتره شاید هم اشتباه میکنم
    واقعا ازتون ممنونم کتابی که معرفی کردید رو هم تهیه کردم و دارم میخونم واقعا فوق العده اس البته دو جلد بود که هر دو رو خریدم @amino
    ویرایش توسط alieh : 09-12-2021 در ساعت 07:28

10. 13 کاربر برای این پست سودمند از alieh عزیز تشکر کرده اند:

Ali Trader آواتار ها
    8,460 بار در 379 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 8 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    خدا رو صد هزار مرتبه شکر
    سلام به دست خدا ، جناب امینوی بزرگوار، استاد عزیز @amino
    و سلامی هم عرض میکنم به تمام دوستان خوبم در آکادمی
    امیدوارم حال و احوال خودتون و جیبتون و کارت شادیتون عالی باشه.

گام 230 رو امروز به سلامتی برداشتم و از اونجایی که عاشق مسافرت و جهانگردی هستم . امروز رو به سفر به دبی اختصاص دادم در بهترین هتل ( برج العرب )
    هزینه ها :
    هزینه هر شب به طور متوسط 2000 دلار که میشه شبی $ 2000 * تومن 27000 = 54 میلیون تومن
    4 شب * 54 = 216 میلیون تومن

هزینه پرواز رفت و برگشت دونفر ( من و عشقم ) با هواپیمایی ماهان = 14 میلیون تومن

تا امروز کل هزینه هایی که شده = 26.565.000.000 تومن ( بیست و شش میلیارد و پانصد و شصت و پنج میلیون تومن )

photo_۲۰۲۱-۰۹-۱۲_۱۰-۴۳-۱۲.jpg 230.png 256494.jpg

سلامت و ثروتمند باشید.
    ویرایش توسط Ali Trader : 09-12-2021 در ساعت 11:07
    برنده کسی نیست که هرگز شکست نخورده ، بلکه ، کسی است که هرگز جا نزده
    وقتی تسلیم بشی ، یعنی از همون اول ، این هدف رو نمیخواستی.

12. 29 کاربر برای این پست سودمند از Ali Trader عزیز تشکر کرده اند:

mohamadrezasj آواتار ها
    18,755 بار در 1,579 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 183 پست
    برچسب زده شده
    در 12 تاپیک
    روز 235 بازی فراوانی (بدون استاپ)
    خدایا شکرت
    If you cannot control your emotions,you cannot control your money

14. 14 کاربر برای این پست سودمند از mohamadrezasj عزیز تشکر کرده اند:

sara.sat آواتار ها
    7,936 بار در 858 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 161 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط alieh نمایش پست ها
    سلام من نتونستم پست و ادیت کنم اینجا تجاربمو تو این نود روز میگم
    من بار اول بدون استاپ تا نود روز رفتم الان هم روز 102 هستم یکی از دلایل اینکه تونستم پشت سر هم ادامه بدم این بود که من برنامه روزانه دارم که هر کدوم رو انجام میدم تیک میخوره وآخر روز تمام کارها باید انجام شده باشه
    یکی از اتفاقات جالبی که برام افتاد این بود که من تا قبل از این بازی مدام این فکر در ذهنم بود که م به چیزی احتیاج ندارم ولی با این بازی فهمیدم چه کارهایی میتونم انجام بدم و چقدر کیفیت زندگیمو تغییر بدم من با لبتاب کار میکردم با اینکه پول تو حسابم داشتم مقاومت زیادی برای خرید کامپیوتر بزرگتر داشتم با وجود اینکه چشمم اذیت میشد نمیدونم چه اصراری به کار با لبتابم داشتم به هر حال وقتی نود روز تمام شد چند روز بعد من یک آل این وان 24 اینچ خریدم شاید قبل از اون احساس لیاقت نمیکردم شاید احساس اینکه پول تو دنیا به وفور هست نداشتم و فکر میکردم پولم تموم میشه
    امروز روز 103 هستم و واقعا برام سخت شده دیگه نمیدونم چی بخرم فکر کنم عدد ذهنی منه دیشب بیشتر از یک ساعت خریدهام طول کشید ولی آخر سر چیزهایی رو پیدا کردم که از دیدنشون واقعا لذت بردم ظروف نقره و کریستال
    فکر میکنم این بازی برای خانمها لذت بخشتره شاید هم اشتباه میکنم
    واقعا ازتون ممنونم کتابی که معرفی کردید رو هم تهیه کردم و دارم میخونم واقعا فوق العده اس البته دو جلد بود که هر دو رو خریدم @amino

سلام
    تبریک میگم بهتون که تا اینجا پیش رفتین و ممنون بابت اشتراک حس تون به بازی با ما
    آل این وان هم مبارکتون باشه. البته که حس لیاقت داشتن انسان حسیه که باید از عمق وجودتون بیاد. انسان به عنوان اشرف مخلوقات خدای مهربان، لایق ترین هست برای داشتن هرچیزی که توی این دنیاست.پول که قسمت کوچکی از لیاقت های ماست(اگر خودمون رو بخوبی بتونیم بشناسیم) در حقیقت حد لیاقت ما دست خود ماست. اینکه تا کجا خودمون رو بالا بکشیم و استفاده مفید و عالی بکنیم از همه داشته هایی که بهمون عطا شده. و شکرگزاری در رابطه باهاش رو فراموش نکنیم چونکه اینها در واقع هدیه های خدای متعال هستن به ما و باید بدونیم که چنانچه شکرش رو بجا نیاریم میشه به راحتی ازمون گرفته بشه.
    بازی فراوانی برای من به عنوان یک خانوم عالیه و خیلی خیلی باهاش راحتم و هر صبح ذوق دادم برای انجام دادنش و تشنه مبالع بالاترم . و همیشه به خودم میگم تمرین صبر هم چیز بسیار خوبیه
    و امیدوارم سقف ذهنیتون رو بتونید به راحتی بالاتر ببرید چون فهمیدید که لایق داشتن هستید
    روز خوش
    ای تو در کشتی تن، رفته به خواب
    آب را دیدی... نگر در آب، آب

آب را آبی است کو می راندش
    روح را روحی است و می خواندش

16. 14 کاربر برای این پست سودمند از sara.sat عزیز تشکر کرده اند:

Saman.b آواتار ها
    7,309 بار در 669 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 73 پست
    برچسب زده شده
    در 11 تاپیک
    سلام به همه دوستان عزیز و استاد گلمون @amino

من بازی فراوانی رو یک دفعه تا روز 130 رفتم و روز نود هم فایل استاد رو دیدم.
    با خوندن پستهای دیگر دوستان و دیدن فایل تصمیم گرفتم که در روز 130 استاپ کنم.
    بعد از یک مدت از اول شروع کردم اما اینبار سعی کردم که لذت ببرم (چون دور اول بعضی مواقع به دلیل طولانی شدن و یا پیدا کردن مورد خرید به هم میریختم) و با خریدهام بیشتر کیف کنم.
    واقعا خیلی متفاوت تر بود و خوبتر بود.

این بار هم تا روز 106 اومدم (قصدم یک سال بود)؛ در روز 107 به دلیل اینکه خیییلی مشغولیت داشتم (34 ساعت بدون خواب) با اینکه یادم بود ولی توان انجام نداشتم و خوابیدم.
    فرداش به خودم گفتم اینکه یادت بوده و انجام ندادی حتما سدی بوده و برگرد و از اول بیا و اینبار بیشتر هم لذت ببر.

در کل انجام دادنش خوبه، مخصوصا وقتی به نیت لذت و کیف باشه.

ممنون از همه دوستان

توصیه میکنم از پست 1 این تاپیک تا به آخر تک به تک بخونید که واقعا انرژی و لذت داره.

18. 13 کاربر برای این پست سودمند از Saman.b عزیز تشکر کرده اند:

ayka97 آواتار ها
    590 بار در 94 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام روز 37 بازی رسیدم. اولین سد ذهنیم 30 تومن بود که خوشبختانه برطرف شد.
    when the water has run dry

sit and watch for the rising clouds

20. 10 کاربر برای این پست سودمند از ayka97 عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 11 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 11 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع