صفحه 365 از 672 نخستنخست ... 265315355363364365366367375415465 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 3,641 به 3,650 از 6719

موضوع: بازی فراوانی

sir_mhj آواتار ها
    458 بار در 192 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام وعرض ادب
    امیدوارم عالی باشید
    روز46
    موجودی 46000 دلار
    تا الان 178000 دلار پرداخت کردم.

پرداخت قسط چهارم از هشت قسط جهت ساخت منزلم در عمان

1.1.jpg1.jpg

2. 2 کاربر برای این پست سودمند از sir_mhj عزیز تشکر کرده اند:

M.T.z آواتار ها
    4,306 بار در 948 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 174 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    روز 51 داز بازی قراوانی
    داستان 51 میلونی امروز من
    امروز من خودم تنهایی با یک پرواز اومدم خونه.
    ادامه کار جوشکاری و خرید اسکلت
    حدود 10 میلیون هزینه جوشکاری و جرثتقیل.
    دو میلیون هزینه بلیط هواپیما
    حدود 39 میلیون خرید تیر اهن
    E-mail: [email protected]
    Instagram: MTz_trader

4. 2 کاربر برای این پست سودمند از M.T.z عزیز تشکر کرده اند:

267 بار در 101 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط sir_mhj نمایش پست ها
    سلام وعرض ادب
    امیدوارم عالی باشید
    روز46
    موجودی 46000 دلار
    تا الان 178000 دلار پرداخت کردم.

پرداخت قسط چهارم از هشت قسط جهت ساخت منزلم در عمان

1.1.jpg1.jpg

با سلام و خسته نباشید
    تا اینجایی که من از بازی فراوانی اطلاع دارم سایت ها ، صحبت هایی که استاد امینو راجب این بازی گفته شده بکمم بری جلو تاپیک های دوستان اشاره کردند ما نباید چیزی رو قسطی بخریم چون اینطوری داری ذهنتو با قرض و قسط عادت میدی که این کلا خلاف بازی هستش
    آیا واقعا توی دنیای واقعی همچین پولی واریز بشه به حسابت و فردایی ام مبلغ اضافه نشه تو بازم قسطی میخری؟ قطعا خیر (چون قسط اش رو هنوز پرداخت نکردی در نتیجه اون کالایا.... بهت نمیدن )
    اینو یادت باشه یه ذهن ثروتمند چیزی رو قسطی تمی خره
    امیدوارم بتونم راهنمایی ات کرده باشم و مطالبی که گفتم درست و مفید باشه برات (اگر غیر از این بود و جایی نوشته بود لطفا بگو تا منم آگاه بشم )

6. 5 کاربر برای این پست سودمند از aysa.fxtr عزیز تشکر کرده اند:

441 بار در 127 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط aysa.fxtr نمایش پست ها
    با سلام و خسته نباشید
    تا اینجایی که من از بازی فراوانی اطلاع دارم سایت ها ، صحبت هایی که استاد امینو راجب این بازی گفته شده بکمم بری جلو تاپیک های دوستان اشاره کردند ما نباید چیزی رو قسطی بخریم چون اینطوری داری ذهنتو با قرض و قسط عادت میدی که این کلا خلاف بازی هستش
    آیا واقعا توی دنیای واقعی همچین پولی واریز بشه به حسابت و فردایی ام مبلغ اضافه نشه تو بازم قسطی میخری؟ قطعا خیر (چون قسط اش رو هنوز پرداخت نکردی در نتیجه اون کالایا.... بهت نمیدن )
    امیدوارم بتونم راهنمایی ات کرده باشم و مطالبی که گفتم درست و مفید باشه برات (اگر غیر از این بود و جایی نوشته بود لطفا بگو تا منم آگاه بشم )
    با سلام. کاملاً با حرفتون موافقم منم چندباری خواسته بودم بهشون بگم ولی چون تازه واردم , گفتم بی ادبی میشه. ذهن ثروتمند قسط و بدهی و قرض براش بی معنیه.
    یه نکته ای رو هم که میخواستم بگم اینه که من میبینم مثلاً از اعضای آکادمی٫ پولو صرف خرید هدیه و یا چیزهای گران قیمت برای عزیزانشون میکنن ولی طبق چیزیکه من درمورد بازی فراوانی در سایتهای معتبر خوندم٫ باید این پولو فقط و فقط خرج خودمون بکنیم و این اشتباست که هروقت چیزی به ذهنمون نمیرسه که بخریم٫ بگیم خب پس برم خانواده رو شام مهمون کنم یا مثلا برم دستبند بخرم واسه خانومم. البته نمیدونم شاید هم جز قوانین بازی فراوانیه آکادمی ویو نباشه ولی توی خیلی از سایتا اینو دیدم.
    یه نکته دیگه هم بگم رفع زحمت کنم. وقتیکه قوانین بازی فراوانی رو توی سایتهای دیگه میخوندم دیدم که نوشته بود شما فقط و فقط یکبار در ماه حق دارید که پولتونو صرف کارهای عام المنفعه وخیریه بکنید نه هر روز.
    دلیل این دو قانونی که گفتم هم واضحه : شما باید و باید خودتونو لایق کل اون پول بدونید نه اینکه عزیزانتونو لایقش بدونید یا اینکه با صرف روزانه x درصد واسه کارهای عام المنفعه٫ خودتونو لایق مقداری از پول بدونید نه همش. به نظرم اول خودمون به تکامل برسیم بعدش به اولویتهای دیگه بپردازیم
    ذهن ثروتمند اولویت اولش خودشه. وقتی شما لبریز از فراوانی میشید٫ اونوقته که میتونید ببخشید و یا بقیه رو هم بی نصیب نذارید. ولی فعلاً لبریز از فراوانی نیستیم و هدف این بازی هم , همینه که ما خودمون و فقط خودمون لبریز از لیاقت فراوانی بکنیم

8. 6 کاربر برای این پست سودمند از mehdiafsharoglu عزیز تشکر کرده اند:

sasan9877 آواتار ها
    341 بار در 101 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    به نام خدا
    سلام خدمت دوستان
    روز 66 مبلغ 66/000/000
    خرید 12 دست لباس محلی برای مادر ، خانم ، مادر زن، و.......ب
    به همراه دوخت
    Screenshot_۲۰۲۲۱۲۲۳_۱۰۰۳۴۲.jpg

10. 3 کاربر برای این پست سودمند از sasan9877 عزیز تشکر کرده اند:

Ghaffar آواتار ها
    1,728 بار در 448 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 57 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام.بازی فراوانی/روز صدوچهارم(۱۰۴میلیون)
    خرید موتور کویر
    خرید لوازم اکواریوم
    ۲۰۲۲۱۲۲۲_۲۲۳۶۱۸.jpg۲۰۲۲۱۲۲۲_۲۲۳۶۵۲.jpg

12. 2 کاربر برای این پست سودمند از Ghaffar عزیز تشکر کرده اند:

267 بار در 101 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehdiafsharoglu نمایش پست ها
    با سلام. کاملاً با حرفتون موافقم منم چندباری خواسته بودم بهشون بگم ولی چون تازه واردم , گفتم بی ادبی میشه. ذهن ثروتمند قسط و بدهی و قرض براش بی معنیه.
    یه نکته ای رو هم که میخواستم بگم اینه که من میبینم مثلاً از اعضای آکادمی٫ پولو صرف خرید هدیه و یا چیزهای گران قیمت برای عزیزانشون میکنن ولی طبق چیزیکه من درمورد بازی فراوانی در سایتهای معتبر خوندم٫ باید این پولو فقط و فقط خرج خودمون بکنیم و این اشتباست که هروقت چیزی به ذهنمون نمیرسه که بخریم٫ بگیم خب پس برم خانواده رو شام مهمون کنم یا مثلا برم دستبند بخرم واسه خانومم. البته نمیدونم شاید هم جز قوانین بازی فراوانیه آکادمی ویو نباشه ولی توی خیلی از سایتا اینو دیدم.
    یه نکته دیگه هم بگم رفع زحمت کنم. وقتیکه قوانین بازی فراوانی رو توی سایتهای دیگه میخوندم دیدم که نوشته بود شما فقط و فقط یکبار در ماه حق دارید که پولتونو صرف کارهای عام المنفعه وخیریه بکنید نه هر روز.
    دلیل این دو قانونی که گفتم هم واضحه : شما باید و باید خودتونو لایق کل اون پول بدونید نه اینکه عزیزانتونو لایقش بدونید یا اینکه با صرف روزانه x درصد واسه کارهای عام المنفعه٫ خودتونو لایق مقداری از پول بدونید نه همش. به نظرم اول خودمون به تکامل برسیم بعدش به اولویتهای دیگه بپردازیم

ذهن ثروتمند اولویت اولش خودشه. وقتی شما لبریز از فراوانی میشید٫ اونوقته که میتونید ببخشید و یا بقیه رو هم بی نصیب نذارید. ولی فعلاً لبریز از فراوانی نیستیم و هدف این بازی هم , همینه که ما خودمون و فقط خودمون لبریز از لیاقت فراوانی بکنیم

با سلام دقیقا به نکته های ظریفی اشاره کردی یه چیزی هم به این کلامت من اضافه کنم
    بهترین کار خیر و کمک به امور خیریه زمانی هستش که تو تعیین کنی چی و چه اندازه خرید کردی و به نیازمندان بدی( مثلا من میخوام امروز به این موسسه از این شهر کمک کنم (تعیین دقیق)و من n تومن دارم 4 تا روغن 5 کیلویی که اینقدر شد خریدم و اینو صرف امور خیر کردم ) وقتی اینطوری کنی باعث میشه تو ذهنت کاملا تصویر سازی بشه که چه چیزی رو صرف امور خیریه کردی ولی وقتی میگید xدرصد از پولم رو صرف امور خیریه کردم فقط اون xدرصد توی ضمیر ناخوداگاهت میاد بیاید یکم خلاق باشید توی این زمینه و ذهنتون رو سمت جاهایی ببرید که کمتر کسی به این افراد نیازمند کمکی کرده باشه و اینکه من با این طرز فکر که میگید x درصد هیچ مشکلی ندارم ولی وقتی بیای اینو جایگزین این کار کنید خیلی میتونه قشنگ باشه اون کار
    و وقتی بیاید تصویر سازی کنیدو و اون تصویر قشنگی که دارید اون کار خیر رو انجام میدی و لوازم رو به این تعداد میخرید و اهدا میکنید اون حس ارزش بهتون دست میده
    امیداورم مطالبم براتون مفید باشه در عین حال کمک کننده

14. 4 کاربر برای این پست سودمند از aysa.fxtr عزیز تشکر کرده اند:

arsalan.b آواتار ها
    9,994 بار در 1,564 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 465 پست
    برچسب زده شده
    در 3 تاپیک
    سلام دوستان امیدوارم حالتون خوب باشه
    روز سی و یکم موجودی 3100 دلار
    امروز بریم برای ادامه تیپ و لباس
    عینک jacquies marie mage دلار 900
    Screenshot 2022-12-23 024758.png
    3 جفت جوراب gucci دلار 1200
    Screenshot 2022-12-23 024835.png
    کیف دوشی christian louboutin دلار 1000
    Screenshot 2022-12-23 024940.png

16. 5 کاربر برای این پست سودمند از arsalan.b عزیز تشکر کرده اند:

DR-ali آواتار ها
    6,138 بار در 1,523 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 379 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    درود بر شما روز 153 بازی
    Screenshot (1901).png
    Screenshot (1902).png
    امیدوارم که شاد و موفق باشید
    همه عمر بر ندارم / سر از این خمار مستی

18. 4 کاربر برای این پست سودمند از DR-ali عزیز تشکر کرده اند:

DR-ali آواتار ها
    6,138 بار در 1,523 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 379 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط aysa.fxtr نمایش پست ها
    با سلام و خسته نباشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehdiafsharoglu نمایش پست ها
    درود بر مهدی و آیسای عزیز

((کاملاً با حرفتون موافقم منم چندباری خواسته بودم بهشون بگم ولی چون تازه واردم , گفتم بی ادبی میشه)) مهدی جان ما اینجا همه با هم هستیم و دوستان انقدری بزرگوار هستند که خودشون رو از کسی بالاتر ندونند((طبق تجربه عرض میکنم خدمتتون)) و میتونیم نظراتمون رو بیان کنیم

خیلی ممنونم که این بحث رو شروع کردید چون من هم دیدم دوستان میان میگن مثلا روز 85 بازی هستم کل مبلغ رو میبخشم به ی موسسه یا شخص
    یا بعضی از دوستان قسطی خرید میکنن مثلا منی که روز 69 بازی هستم بیام بگم ی خونه رو قسطی میخام بخرم و تا یک ماه فقط بیام بگم خوب امروز هم 80 ملیون از 8 میلیارد خونه رو دادم و...
    ----------------------
    https://forum.academywave.com/showth...l=1#post230453

ولی در مورد هدیه خریدن من موافق نیستم که نمیتونیم هدیه بخریم مثلا من تا اینجا خیلی هدیه واسه مادرم و دوس دخترم خردیم ((البته بهشون نگفتم چون فک میکنن دیونه شدم)) و خیلی حس خوبی هم بهم دادن و تو واقعیت هم همون پول رو داشتم واسشون همون هدیه هارو میخریدم

و یا اینکه مهدی عزیز گفتن درست نیست با پولی که دارین برین با خانواده غذا بخوردید با این هم من موافق نیستم فکر میکنم بتونیم این رو تو بازی هم اجرا کنیم (( حالا تو بازی ی سبزی پلو با ماهی یا ی باقالی پلو با گردن رو میشه خورد ))
    ---------------
    در مورد بخشش نقل قول از حضرت امینو
    "شما جای خداوند نیستید که زندگی کسی رو با دادن پول بهش یا کمک کردن بیاید عوض کنید" فایل 66 فراکتالی

انسان نیرومند نمیتواند به انسان ضعیفتر کمک کند مگر اینکه انسان ضعیفتر مشتاق کمک گرفتن باشد تازه در ان صورت انسان ضعیف خودش باید قوی شود انسان ضعیف با تلاش خودش باید نیرو یا ویژگی که در دیگران تحسین میکند را در خودش پرورش دهد . هیچکس جز خودش نمیتواند وضعیتش را دگرگون کند

کسایی که زیاد پول میبخشند افرادی هستند که برای خود ارزش قایل نیستند
    --------------

ولی من خودم به شخصه هر پولی که به حسابم واریز بشه بین 5 تا 10درصد اون رو میبخشم ((تو بازی فراوانی تا حالا این کارو نکردم)) این اشتباهه؟؟

ممنون میشم دوستان با تجربه تر نظراتشون رو بگن و روش بهتر بازی رو یادمون بدن
    @mohammad-zrm

شاد و موفق و پیروز باشید @Erfanalk@MEMO @Ali97 @amino @ichi.trader98 @tarokh @KingMilad @Peace @hoseinrahimi @forexmh @@SAM.T @farshad70 .
    و بقیه دوستان
    ویرایش توسط DR-ali : 12-23-2022 در ساعت 18:02
    همه عمر بر ندارم / سر از این خمار مستی

20. 8 کاربر برای این پست سودمند از DR-ali عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 14 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 14 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع