صفحه 260 از 441 نخستنخست ... 160210250258259260261262270310360 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 2,591 به 2,600 از 4402

موضوع: بررسی بروکرها

96 بار در 14 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام دوستان عزیزم
    داشتم تو یوتیوب راجب بروکرها تحقیق میکردم به این ویدیو رسیدم
    فکر کنم بهتر جای روبوفارکس از ویندزور استفاده کنیم نظرتون چیه؟؟

https://youtu.be/UttcE_B7GC0

2. 6 کاربر برای این پست سودمند از hamedyari عزیز تشکر کرده اند:

8,669 بار در 1,515 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1168 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamedyari نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیزم
    داشتم تو یوتیوب راجب بروکرها تحقیق میکردم به این ویدیو رسیدم
    فکر کنم بهتر جای روبوفارکس از ویندزور استفاده کنیم نظرتون چیه؟؟

https://youtu.be/UttcE_B7GC0
    درود بر شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، بروکر ویندزور هم بروکر خوبیه که با ایرانی ها کار میکنه، طبق گفته خودشون بیش از سه دهه سابقه فعالیت دارند و بنده هم در این بروکر حساب دارم، اما تا الان تجربه ترید لایو با این بروکر رو نداشتم، ولی خب تعریفش رو شنیدم، حالا هر موقع روبو، ایمیل زد که دیگه کار نمیکنم ما هم میایم ویندزور
    امیدوارم سلامت و شاد باشید دوست گرامی.
    ویرایش توسط Peace : 12-31-2022 در ساعت 16:18

4. 9 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

hootan.hagh آواتار ها
    11,104 بار در 953 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 132 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Peace نمایش پست ها
    دقیقا همینطوره، کشور ها مدام قوانین رو تغییر میدن، حالا یه چیز هم که هست، مثلا در سویس، در ایالت های مختلف اونا بهش میگن کانتون (canton)، واسه هر کدوم از این ایالت ها، مالیات مختلف وجود داره، خیلی قضیه پیچیده هست، تو آمریکا هم همینطور، در ایالت های مختلف مالیات های متفاوت وجود داره که خب این باعث میشه که قوانین مالیاتی هی پیچیده تر و در هم بر هم تر باشن، ولی من خودم شخصا بخوام از راه ترید کسب درآمد کنم حتی نزدیک کشور های غربی هم نمیشم، به خاطر اینکه واسه تریدر جماعت کشور های خوبی محسوب نمیشه، تریدر باید توی یه کشوری باشه که مالیات معقول و پایین بگیرن، آرامش خاطر داشته باشی، از نظر جغرافیایی جایه خوبی باشه، نه یه جا مثله آمریکا که شما اگر بخوای لندن رو ترید کنی باید نصفه شب پاشی کار کنی و خیلی مشکلات دیگه که کشور های غربی دارن، از این جهت خودم ترجیحم غرب نیست.
    خودت ترجیحت کدوم کشوره رفیق ؟ امارات ؟ حالا با پاسپورتی جز از پاسپورت ایران .

من زاده ی ایرانم .

6. 6 کاربر برای این پست سودمند از hootan.hagh عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 1168 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط hootan.hagh نمایش پست ها
    خودت ترجیحت کدوم کشوره رفیق ؟ امارات ؟ حالا با پاسپورتی جز از پاسپورت ایران .
    ببین امارات از نظر مالیات، منطقه جغرافیایی، آزادی و امنیت، و بقیه موارد عالی هست، یه چیز دیگه هم خدمتتون عرض کنم، کلا تو هیچ بروکری در دنیا از شما پاسپورت نمیخوان، شما کافیه Resident یه کشور باشید، با یه گواهی نامه رانندگی یا یه کارت اقامت میتونید حساب باز کنید، من این رو قبلا چک کردم، شما میتونید اصلا با پاسپورت ایرانی ولی با داشتن اقامت کشور ترکیه در هر جایه این دنیا توی هر بروکری حساب باز کنید، خوبی تریدر بودن اینه، ببینید اصولا Citizenship یه چیز خصوصی هست مثل مذهب، کسی به اینکه شما شهروند کدوم کشور هستید کاری نداره، اصولا بعضی کشور ها اصلا اجازه داشتن دو یا چند شهروندی رو نمیدن، اینجور مسائل خیلی مهم نیست که پاسپورت کدوم کشور رو داریم و اینا، مهم و اصل اینه که مقیم کجا هستیم، یعنی Resident کجاییم، ولی در کل آره امارات واقعا عالیه.

8. 16 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

hootan.hagh آواتار ها
    یاد شده
    در 132 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    ببین امارات از نظر مالیات، منطقه جغرافیایی، آزادی و امنیت، و بقیه موارد عالی هست، یه چیز دیگه هم خدمتتون عرض کنم، کلا تو هیچ بروکری در دنیا از شما پاسپورت نمیخوان، شما کافیه Resident یه کشور باشید، با یه گواهی نامه رانندگی یا یه کارت اقامت میتونید حساب باز کنید، من این رو قبلا چک کردم، شما میتونید اصلا با پاسپورت ایرانی ولی با داشتن اقامت کشور ترکیه در هر جایه این دنیا توی هر بروکری حساب باز کنید، خوبی تریدر بودن اینه، ببینید اصولا Citizenship یه چیز خصوصی هست مثل مذهب، کسی به اینکه شما شهروند کدوم کشور هستید کاری نداره، اصولا بعضی کشور ها اصلا اجازه داشتن دو یا چند شهروندی رو نمیدن، اینجور مسائل خیلی مهم نیست که پاسپورت کدوم کشور رو داریم و اینا، مهم و اصل اینه که مقیم کجا هستیم، یعنی Resident کجاییم، ولی در کل آره امارات واقعا عالیه.
    بله درسته اما برای راحت تر بودن تراکنشهای بانکی و همچنین مطمعن بودن از حضور عرض کردم یک پاسپورت دیگه ، چون به هر حال مارو اذیت میکنن ...
    مرسی ممنونم ازت .

من زاده ی ایرانم .

10. 6 کاربر برای این پست سودمند از hootan.hagh عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 1168 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    بله درسته اما برای راحت تر بودن تراکنشهای بانکی و همچنین مطمعن بودن از حضور عرض کردم یک پاسپورت دیگه ، چون به هر حال مارو اذیت میکنن ...
    مرسی ممنونم ازت .
    من خودم ترجیحم برداشت از طریق رمز ارز هست که بشه شبکه SWIFT رو دور زد، اگر Bank transfer بزنید ممکنه پول رصد بشه، حتی اگر مالیاتی هم پرداخت نکنید، به عنوان مثال با دلار بخواید برداشت بزنید و توی یه حساب بانکی در هر جایه دنیا اگه باشه که عضو FATF باشه آمریکا میتونه اون پول رو بلاک کنه، اینو من اولین بار که شنیدم گفتم پس دمه ساتوشی ناکاموتو گرم

12. 13 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

341 بار در 102 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    با عرض سلام
    ممنون از اطلاعاتتون. بین ترکیه و امارت کدومو شما ترجیح میدید؟

14. 6 کاربر برای این پست سودمند از Hassan9988 عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 1168 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hassan9988 نمایش پست ها
    با عرض سلام
    ممنون از اطلاعاتتون. بین ترکیه و امارت کدومو شما ترجیح میدید؟
    درود بر شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، بنده شخصا امارات رو ترجیح میدم، اما ترکیه هم برای تریدر ها و ترید کردن جایه خوبیه و میتونه عالی باشه، امیدوارم سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

16. 8 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

hootan.hagh آواتار ها
    یاد شده
    در 132 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    من خودم ترجیحم برداشت از طریق رمز ارز هست که بشه شبکه SWIFT رو دور زد، اگر Bank transfer بزنید ممکنه پول رصد بشه، حتی اگر مالیاتی هم پرداخت نکنید، به عنوان مثال با دلار بخواید برداشت بزنید و توی یه حساب بانکی در هر جایه دنیا اگه باشه که عضو FATF باشه آمریکا میتونه اون پول رو بلاک کنه، اینو من اولین بار که شنیدم گفتم پس دمه ساتوشی ناکاموتو گرم
    اره قطعا ، اما حساب با پاسپورت جای دیگری داشته باشی و مثلا امارات ترید کنی و بخوای از حساب بانکی اماراتت که به بروکرت وصله بزنی مثلا به حساب بانکت تو کشور دیگری ، همه شون هم قانونی و پولت هم trace شه ، ایرادی پیش نمیاد که ! کار غیر قانونیی این وسط نیست ...

من زاده ی ایرانم .

18. 7 کاربر برای این پست سودمند از hootan.hagh عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 1168 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    اره قطعا ، اما حساب با پاسپورت جای دیگری داشته باشی و مثلا امارات ترید کنی و بخوای از حساب بانکی اماراتت که به بروکرت وصله بزنی مثلا به حساب بانکت تو کشور دیگری ، همه شون هم قانونی و پولت هم trace شه ، ایرادی پیش نمیاد که ! کار غیر قانونیی این وسط نیست ...
    کاملا حق با شماست، این کاریه که همه کسانی که CPA هستند پیشنهاد میکنند، به این کار میگن offshore banking، یعنی ایجاد حساب بانکی در کشور ثالث و انجام مراودات مالی از اون طریق، این بهترین روش و بی دردسر ترین روش هستش.

20. 7 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 19 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 19 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع