صفحه 476 از 556 نخستنخست ... 376426466474475476477478486526 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 4,751 به 4,760 از 5553

موضوع: روانشناسی بازار و روانشناسی فردی

hassan47 آواتار ها
    3,045 بار در 721 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 18 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan-ra نمایش پست ها
    سلام خدمت تمانی دوستان عزیز وقتتون بخیر .دوستان یه سوالی داشتم. استاد تو بخش روانشناسی دوره میگن که شخص اگر کارش یا حرفه اش رو در جهت فراوانی و فزونی بیاره پیشرفت میکنه و اونجاست که ثروتمند میشه و دقیقا منظور استاد از ثروت اینجا پول هست. میخواستم بدونم توی حرفه ما که ترید هست چجوری میشه این کار رو انجام داد؟ تشکر از همه دوستان
    با سلام
    می دونم عالی هستید.
    در مورد باور فراوانی تحقیق بفرمایید.
    بازی فراوانی را تا 90 روز انجام بدهید تا به اندازه 100 تا کتاب تغییر عملی براتون پیش بیاد.
    با سپاس
    پس از هر موفقیت مدتی ساکت باش و فکر کن. موفقیت بعدی، نه با تکیه بر موفقیت قبلی،بلکه بر پایه آن سکوت و تأمل ساخته می شود.

(پیتر دراکر)

2. 6 کاربر برای این پست سودمند از hassan47 عزیز تشکر کرده اند:

Reza_Ryzer آواتار ها
    9,743 بار در 1,045 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 27 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام و عرض ادب خدمت جناب راد عزیز ، به به عجب موضوعاتی رو مطرح کردید که میشه روی تک تکش ساعت ها صحبت کرد و آگاهی ها رو از دلش بکشی بیرون و استفاده کنی
    دقیقا اگر بخوام فقط روی جمله ی اولتون فکوس کنم از دید من این ناامیدی چرا اصلا بوجود میاد؟ چی میشه که یه شخصی ناامید میشه و دیگه دست از تلاش میکشه ؟ همش بر میگرده به باوری که از آنچه انجام میداده داشته ، فک میکرده کار راحتیه ولی وقتی وارد گود شده دیده پر از چالش هایی هست که باید حل کنه ، عملا ناامیدی زمانی شکل میگیره که معیار من نتایجم باشه ، اگر دارم سود میکنم پس امیدوارم که به خواسته هام میرسم ولی اگر سود نمیکنم دنیا تیره و تاره و در فلات گیر میکنم و اون موفقیته ایجاد نمیشه
    حال اگر دیدگاهم رو از رو نتیجه بر دارم چی ؟
    اگر فقط به فکر بهبود باشم چی ؟ تمام تمرکزم رو بذارم روی لذت بردن از مسیر زیبایی که پیش روی من است ؟ درس هام رو یاد بگیرم و با هر مطلب جدید مثل یه بچه پنج ساله ذوق کنم ، ثروت و موفقیت و پول اگر هدف باشه مثل سایه هست هر چقد به سمتش بری ازت دور میشه ، باید رهاش کنی ، کار درستو انجام بدی خودش میاد سمتت و میچسبه بهت جدا هم نمیشه
    نقل قول نوشته اصلی توسط RAD MOHSEN نمایش پست ها
    سلام بر دوستان عزیز و استاد گرامی @amino

اگر هنوز در دره ناامیدی هستی مأیوس نشو!!!

واقعیت اینه که این در دره ناامیدی با توجه به پتانسیل ها و میزان تلاش افراد متفاوته و ممکنه بعضی اوقات طولانی تر و عمیق تر باشه
    اما این ادامه دادن هست که شما رو از این فلات پتانسیل نهفته عبور میده و به اون به اصطلاح "موفقیت یک شبه" می رسونه!

فایل پیوست 568381فایل پیوست 568382فایل پیوست 568383

زمانی میتونی از دره نا امیدی خارج بشی که تلاش هات در راستای اهدافت باشه
    اهداف همون تخیل و تصویریه که در درون ذهن تو رشد میکنه،
    تخیل یعنی دید تو در تو،
    دید تو در تو و فرکتالی یعنی بتونی اتم رو بشکافی و به الکترون برسی،
    اونوقت میتونی حرکات الکترون رو دنبال کنی و اونا, تو رو از دره نامیدی تا اوج تخیلت هدایت می کنند.

مثل یک جنگجو تمرین کن ، نینجا شو
    هنر نینجا در تعادل ذهن و بدن است

4. 14 کاربر برای این پست سودمند از Reza_Ryzer عزیز تشکر کرده اند:

RAD MOHSEN آواتار ها
    581 بار در 53 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    بسیار سپاسگذارم از شما دوست عزیز بابت هم صحبتی در مورد این موضوعات
    چقدر سوالات زیبایی رو پرسیدید که نشان دهنده درک درست از اشتیاق سوزانی که استاد روش تاکید داشتند.
    وقتی اشتیاق به انجام دادن یک کاری رو داشته باشیم، دقیقا در لحظه حال به سر میبریم

موضوع اخری که عنوان کردید در مورد رها کردن ثروت و پول که در نهایت خودش بیاد بهت بچسبه ، بسیار جالبه و جای صحبت داره
    به نظر من ثروت اصلی خود شخصه یا بهتر بگم در این حرفه خود تریدر ه .

یکی از قوانین جذاب جهان هستی تعادله که همه دنبال اون میگردند
    .
    در اینجا جا داره از صحبت استاد @amino استفاده کنم که گفتند تعادل یک روی دیگه داره که کمتر کسی از اون اطلاع داره
    به نظرتون تعادل از کجا میاد؟؟؟ چرا همه دنبال تعادل میگردن ؟؟؟ چرا همه فوکوس کردن که نقطه تعادل رو پیدا کنند ؟؟؟
    روی دیگه تعادل بی تعادلیه !!! یعنی اول باید عدم تعادل رو پیدا کنی تا بتونی درک درستی از تعادل داشته باشی !!!

باید چی کار کنی , چه اتفاقی باید بیوفته تا به تعادل برسی ؟؟؟!!! در معامله گری هم باید بی تعادلی خودت رو درست کنی تا به تعادل برسی... جالبه نه !!!

نه تنها در معامله گری بلکه در تمام مسائل مربوط به جهان هستی و قوانین طبیعت ، چرخه تعادل حکم فرماست بی تعادل و تعادل، نیاز و خلق، خواستن و دریافت کردن،

نقل قول نوشته اصلی توسط Reza_Ryzer نمایش پست ها
    سلام و عرض ادب خدمت جناب راد عزیز ، به به عجب موضوعاتی رو مطرح کردید که میشه روی تک تکش ساعت ها صحبت کرد و آگاهی ها رو از دلش بکشی بیرون و استفاده کنی
    دقیقا اگر بخوام فقط روی جمله ی اولتون فکوس کنم از دید من این ناامیدی چرا اصلا بوجود میاد؟ چی میشه که یه شخصی ناامید میشه و دیگه دست از تلاش میکشه ؟ همش بر میگرده به باوری که از آنچه انجام میداده داشته ، فک میکرده کار راحتیه ولی وقتی وارد گود شده دیده پر از چالش هایی هست که باید حل کنه ، عملا ناامیدی زمانی شکل میگیره که معیار من نتایجم باشه ، اگر دارم سود میکنم پس امیدوارم که به خواسته هام میرسم ولی اگر سود نمیکنم دنیا تیره و تاره و در فلات گیر میکنم و اون موفقیته ایجاد نمیشه
    اگر فقط به فکر بهبود باشم چی ؟ تمام تمرکزم رو بذارم روی لذت بردن از مسیر زیبایی که پیش روی من است ؟ درس هام رو یاد بگیرم و با هر مطلب جدید مثل یه بچه پنج ساله ذوق کنم ، ثروت و موفقیت و پول اگر هدف باشه مثل سایه هست هر چقد به سمتش بری ازت دور میشه ، باید رهاش کنی ، کار درستو انجام بدی خودش میاد سمتت و میچسبه بهت جدا هم نمیشه
    ویرایش توسط RAD MOHSEN : 11-27-2023 در ساعت 10:39
    عوامل موفقیت در ترید :
    55 % روانشناسی فردی، 30% مدیریت سرمایه و 15% تکنیکال

هر روز 55 % زمانت رو بزار برای خودشناسی و روانشناسی فردی و 45 % دیگه رو بزار برای مباحث دیگه

6. 9 کاربر برای این پست سودمند از RAD MOHSEN عزیز تشکر کرده اند:

shahab0905 آواتار ها
    6,441 بار در 1,725 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 915 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط ALiamiri نمایش پست ها
    سلام وقت شما بخیر.داخل بورس هم شما دارید سهم/ریال خرید و فروش میکنید. داخل صرافی هم دلار/ریال و عددی که به عنوان قیمت می*بینید همین نسبت بین این دوتاس.وقتی خریدی انجام میدین در دو نقطه فروشنده خواهید بود. یا دز قیمت بالاتر که با سود نقد میشید یا در قیمت پایین*تر که با ضرر نقد میشید. حد سود شما که به شکل پسیو داخل بازار قرار میگیره به خریداری فروخته میشه که یا در اون نقطه فکر میکنه خرید کار مناسبیه یا حد ضرر معامله سلش که یک سفارش اگرسیو بای هست فروخته میشه.به این معنی نیست که سود شما با ضرر اون برابر باشه.شایدم اون از شما بخره و بیشتر سود کنه. فکر کنید.دلار را ۵۰ تومن خریدین و روی ۵۲ به کسی میفروشید و اون تا ۵۵ نگهش میداره و سود ميکنه. یا یه نفر دیگه روی ۵۱ از دوستش دلار قرض کرده و فروخته و وقتی میرسه به ۵۲ می*ترسه و از شما می*خره تا قرضش را پس بده و ضرر کرده.
    در کل توی این سطح و این سبک معاملاتی روی خود سیستم تمرکز کنید و درگیر این حواشی نشید.
    سلام دوست من.
    چقدر عالی و بی*نظیر بود توضیحاتتون.
    یادگرفتم درود بر شما.
    باران باش ببار!نپرس پیاله های خالی از آن کیست...

8. 4 کاربر برای این پست سودمند از shahab0905 عزیز تشکر کرده اند:

shahab0905 آواتار ها
    یاد شده
    در 915 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Reza_Ryzer نمایش پست ها
    بسیار عالی دوست من.
    چقدر خوب بود این توضیحتون.
    یادآوری عالی*ای بود.
    سپاس...

10. 6 کاربر برای این پست سودمند از shahab0905 عزیز تشکر کرده اند:

shahab0905 آواتار ها
    یاد شده
    در 915 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    هنر برنده شدن

برای اینکه احساسات خوبی داشته باشید، منتظر وقوع اتفاق خاصی نیستید و به آن نیازی ندارید، و در این صورت است که شما یک انسان موفق و پیروز هستید

به یاد داشته باشید که از گیر کردن و متمرکز شدن روی سود و ضررها خودداری کنید و در عوض، از فرایند لذت ببرید. بابت نتایج مثبتی که می*گیرید شاد باشید
    تا انگیزه*ای که دوپامین به شما می*دهد را احساس کنید، اما در عین حال آگاه باشید که اثر دوپامین از بین خواهد رفت. به خود ماجراجویی*ها و فرایند کاری عشق بورزید و اثرات آکسی*توسین را احساس کنید.
    تلاش* و کوشش*های شما بنای موفقیت شما را میسازد و در نتیجه پول و درآمد خیلی بیشتری از بازار بدست می*آورید

12. 17 کاربر برای این پست سودمند از shahab0905 عزیز تشکر کرده اند:

hamidrezaa آواتار ها
    1,591 بار در 165 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    فرق بین دانستن و توانستن
    چرا با اینکه می دانم باید طبق متود آموزشی پیش برم اما نمیتوانم ؟ عادات و باورها
    چرا با اینکه می دانم از حساب دمو شروع کنم اما نمی توانم ؟ نبودن صبر
    چرا با اینکه می دانم روزی سه درصد باید بگریم اما نمی توانم ؟ طمع و عجله
    چرا با اینکه می دانم تمرین زیاد کمک می کند اما نمی توانم ؟ عجله در موفقیت
    چرا با اینکه می دانم سحر خیزی خوب است اما نمی توانم ؟ چون من بهتر می دانم توهوم دانستن یا...
    چرا با اینکه می دانم بازی فراوانی خوب است اما نمی توانم ؟ نبود تداوم در کار ، نبود صبر ، نبود دیسیپلین ؟ پس تریدر سوده ده مستمر نمی شوم
    چرا با اینکه می دانم فضای مجازی اثر خوبی ندارد اما نمی توانم ؟ گرفتن تمرکز
    چرا با اینکه می دانم مطالعه خوب است اما نمی توانم ؟؟ مقاومت ذهنی چون مخالف ذهنیت شما است
    چرا با اینکه می دانم با یکبار آلارام گذاشتن باید بیدار شوم چندبار می گذرام ونمی توانم ؟ نداشتن برنامه و ذهنیت مناسب
    چرا با اینکه می دانم مدیتیشن خوب است اما نمی توانم ؟ چون پذیرش خود واقعی سخت هست و پذیرش حد ضرر هم سخت است
    چرا با اینکه می دانم مثل تک تیر انداز باید عمل کنم مثل مسلسل چی عمل می کنم و نمی توانم ؟؟ چون یاد گرفتم چندبار گوشیمو روی آلارم قرار دهم ، چون یادگرفته ام همه چیز شانسی است ، چون یاد گرفته ام یک مسلسل چی بی برنامه و بی نظم باشم تا یک تک تیرانداز که نظم و مهارت و تمرکز بالایی دارد
    چرا با اینکه می دانم ........اما نمی توانم

چرا با اینکه می دانم که می دانم اما نمی توانم ؟؟؟؟؟؟

مرز بین دانستن و توانستن فقط یک چیز هست عادات ،باورها ،حستان نسب به آن تعیین می کند که شما چقدر می توانید و چقدر پتاسیل دارید
    شما همیشه تا مرز توانستن پیش می روید اما در آخر نمی توانید چون با حفط شرایط فعلی یعنی همان باور و عادات و حستان نمی توانید از این مرز عبور کنید
    برای دانستن و توانستن ، مرز ها و محدودیت ها و پارادایم هایتان را بشکنید
    ویرایش توسط hamidrezaa : 11-28-2023 در ساعت 11:22
    تمرین و ممارست به کمال رهنمون میکند اما کمال نباید هدف نهایی باشد. هدف نهایی باید تمرین باشد

14. 22 کاربر برای این پست سودمند از hamidrezaa عزیز تشکر کرده اند:

911 بار در 182 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 9 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    قاعده بیستم موفقیت:مشارکت
    مشارکت و همیاری برای موفقیت درهر کاری ضروری است.

یک دست صدا ندارد:
    روزی پسر کوچکی می خواست سنگ بزرگی را جا به جا کند،اما هر چه تلاش می کرد، سنگ کوچکترین حرکتی نمی کرد.پدرش که از کنارش می گذشت،لحظه ای به تماشای تقلای بی حاصل او ایستاد. سپس رو به او کرد و گفت:«ببین پسرم ،آیا از همه ی توان خود استفاده می کنی یا نه؟»
    پسرک با اوقات تلخی گفت:«آره پدر،استفاده می کنم.» پدرآرام و خونسرد گفت:«نه استفاده نمی کنی. تو هنوز از من نخواسته ای کمکت کنم.»

یکی از مهمترین عواملی که باعث افزایش توان وانرژی می شود این است که بتوانید با اطرافیان خود به خوبی همکاری کنید.با این کار بیشتر از زمانی که به تنهایی کار می کنید موفق خواهید بود.

مانند فعالیت تمام دوستان در انجمن و همکاری با هم

تا به اینجا از سی قاعده موفقیت بیست قاعده رو باهاتون در میان گذاشتم .
    1-قاعده علت و معلول 2-قاعده مطابقت 3-قاعده جذب 4-قاعده باور 5-قاعده انتظار 6-قاعده کنترل 7-قاعده اتفاق 8-قاعده مسئولیت 9-قاعده کارموردعلاقه 10-قاعده هدفمندی 11-قاعده کاشت و برداشت 12-قاعده خدمت 13-قاعده تلاش موثر 14-قاعده کار بیش از حد انتظار 15-قاعده آمادگی 16-قاعده کارایی اجباری
    17-قاعده تصمیم گیری 18-قاعده تمرکز 19-قاعده تجسم 20-قاعده مشارکت

امیدوارم منم به عنوان ی همکار در خانواده بزرگ آکادمی ویو بتونم کمکی به دوستان بکنم و در کنار هم موفق بشیم . شاد باشید.
    ما در حال تجمیع عادتهای کارامد برای حرکتی بزرگ(درک زمان "تغییر زندگی)و توزیع این عادتها در آکادمی بین یکدیگر هستیم.

16. 18 کاربر برای این پست سودمند از مجتبی رضایی عزیز تشکر کرده اند:

Hamid14 آواتار ها
    1,028 بار در 249 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 11 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamidrezaa نمایش پست ها
    فرق بین دانستن و توانستن
    چرا با اینکه می دانم باید طبق متود آموزشی پیش برم اما نمیتوانم ؟ عادات و باورها
    چرا با اینکه می دانم از حساب دمو شروع کنم اما نمی توانم ؟ نبودن صبر
    چرا با اینکه می دانم روزی سه درصد باید بگریم اما نمی توانم ؟ طمع و عجله
    چرا با اینکه می دانم تمرین زیاد کمک می کند اما نمی توانم ؟ عجله در موفقیت
    چرا با اینکه می دانم سحر خیزی خوب است اما نمی توانم ؟ چون من بهتر می دانم توهوم دانستن یا...
    چرا با اینکه می دانم بازی فراوانی خوب است اما نمی توانم ؟ نبود تداوم در کار ، نبود صبر ، نبود دیسیپلین ؟ پس تریدر سوده ده مستمر نمی شوم
    چرا با اینکه می دانم فضای مجازی اثر خوبی ندارد اما نمی توانم ؟ گرفتن تمرکز
    چرا با اینکه می دانم مطالعه خوب است اما نمی توانم ؟؟ مقاومت ذهنی چون مخالف ذهنیت شما است
    چرا با اینکه می دانم با یکبار آلارام گذاشتن باید بیدار شوم چندبار می گذرام ونمی توانم ؟ نداشتن برنامه و ذهنیت مناسب
    چرا با اینکه می دانم مدیتیشن خوب است اما نمی توانم ؟ چون پذیرش خود واقعی سخت هست و پذیرش حد ضرر هم سخت است
    چرا با اینکه می دانم مثل تک تیر انداز باید عمل کنم مثل مسلسل چی عمل می کنم و نمی توانم ؟؟ چون یاد گرفتم چندبار گوشیمو روی آلارم قرار دهم ، چون یادگرفته ام همه چیز شانسی است ، چون یاد گرفته ام یک مسلسل چی بی برنامه و بی نظم باشم تا یک تک تیرانداز که نظم و مهارت و تمرکز بالایی دارد
    چرا با اینکه می دانم ........اما نمی توانم

چرا با اینکه می دانم که می دانم اما نمی توانم ؟؟؟؟؟؟

مرز بین دانستن و توانستن فقط یک چیز هست عادات ،باورها ،حستان نسب به آن تعیین می کند که شما چقدر می توانید و چقدر پتاسیل دارید
    شما همیشه تا مرز توانستن پیش می روید اما در آخر نمی توانید چون با حفط شرایط فعلی یعنی همان باور و عادات و حستان نمی توانید از این مرز عبور کنید
    برای دانستن و توانستن ، مرز ها و محدودیت ها و پارادایم هایتان را بشکنید
    سلام ودرود دوست عزیز
    بینهایت از پست های شما لذت میبرم
    خواستم تشکر متنی بکنم از شما که درجهت فزونی عمل میکنید
    قطعا موفق هستید
    ویرایش توسط Hamid14 : 11-28-2023 در ساعت 11:52
    Keep Calm AND Trade Smart

18. 10 کاربر برای این پست سودمند از Hamid14 عزیز تشکر کرده اند:

sadegh haghgoou آواتار ها
    1,099 بار در 152 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط sadegh gh نمایش پست ها
    با عرض سلام خدمت تریدرهای عزیز سایت آکادمی ویو

در این مجموعه از پادکستهای روانشناسی که روخوانی مقاله های سایت آکادمی ویو هست جهت ترویج و بهره بری بیشتر از محتویات
    مقاله های روانشناسی تهیه و ضبط شده و از آنجایی که استاد دهقان به ضرورت مباحث روانشناسی تاکیید ویژه ای دارند سعی بنده بر این شد
    تا به مرور بتوانم تمامی مقاله های روانشناسی سایت را روخوانی نمایم و در اختیار شما قرار دهم امید است که بتوانم قدمی مثبت در راه تریدری دانشجویان
    سایت اکادمی ویو برداشته باشم . @amino

دانلود فایل صوتی مقاله دام های معامله گری در فارکس

با عرض سلام خدمت تریدرهای عزیز سایت آکادمی ویو

پادکست مقاله دوم روانشناسی آکادمی ویو

در این مجموعه از پادکستهای روانشناسی که روخوانی مقاله های سایت آکادمی ویو هست جهت ترویج و بهره بری بیشتر از محتویات
    مقاله های روانشناسی تهیه و ضبط شده و از آنجایی که استاد دهقان به ضرورت مباحث روانشناسی تاکیید ویژه ای دارند سعی بنده بر این شد
    تا به مرور بتوانم تمامی مقاله های روانشناسی سایت را روخوانی نمایم و در اختیار شما قرار دهم امید است که بتوانم قدمی مثبت در راه تریدری دانشجویان
    سایت اکادمی ویو برداشته باشم . @amino

دانلود پادکست اهمیت انعطاف پذیری در زمان معامله
    . Work hard in silence, let your success be the noise

20. 13 کاربر برای این پست سودمند از sadegh haghgoou عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 37 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 37 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع