صفحه 389 از 675 نخستنخست ... 289339379387388389390391399439489 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 3,881 به 3,890 از 6749

موضوع: بازی فراوانی

sir_mhj آواتار ها
    458 بار در 192 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام وعرض ادب
    امیدوارم حالتون عالی باشید
    خرید روز72 انجام شد

2. یک کاربر برای این پست سودمند از sir_mhj عزیز تشکر کرده اند:

M.T.z آواتار ها
    4,372 بار در 952 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 175 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    روز 74 بازی فراوانی
    دو روز پیش کل اسکلت رو عایق ضد حریق زدم و تا امروز دیگه خشک شده بود و میشد بقیه کار ها رو انجام داد.
    امروز پیمانکاری که یکی از فامیل های نزدیکمم بود کار دیوار چینی ها رو استارت زد و تعداد زیادی بنا و کارگر ساختمانی اورد سر کار برای سریع تر انجام شدن کار.دستمزد بنا ها و کارگران از حد معمول کمی بالاتر بود به ازاری سخت گیری بیشتر و کار منظم تر و دقیق تر حدود 10 میلیون هزینه دستمزد این ها شد.
    30 میلون هزینه مصالح مثل شنوماسه و سوفال.
    به علت افزاییش قیمت سیمان هزینه اون جدا حساب شد و 100 تا پاکت سیمان شد 8 میلیون.
    15 میلون هزینه خرید لوازم مورد نیاز مثل بیل و فورغون اضافه تخت و بشکه شیلنگ اب و...
    11 میلون دیگه هم تمدید قرار داد با اشپزخونه برای تهیه غذای نیروی کار
    E-mail: [email protected]
    Instagram: MTz_trader

4. یک کاربر برای این پست سودمند از M.T.z عزیز تشکر کرده اند:

267 بار در 101 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    با سلام
    روز چهل وهفتم ............................موجودی :47.000.000 میلیون تومن
    خب خب امروز روز اخری هست که من اینجا هستم و میخوام فیلمی که تهیه کردم از اسکی کردنم با شما به اشتراک بزارم و از سفرم ام لذت ببرید تایم این فیلم 1:30 هستش
    https://www.aparat.com/v/sliOa/%D9%B...B1%D8%A7%D9%86

خب میرم خرید هامو و تفریحاتی که انجام دادم رو میگم
    • یه بلیت اسکی خریدم به قیمت 275.000 تومن
    • خرید بلیت تله کابین که تو فیلمم نشون دادم به قیمت 95.000 تومن

1.jpg

• خرید بلیت بانجی جامپینگ (خدایی پرش از ارتفاع ۴۰ متری واقعا حس بی نظیری بود اون استرس و شوق پریدن هر کس باید یک بارم که شده این حس رو تجربه کنه ) به قیمت 300.000 تومن

2.jpg

• خرید بلیت زین لاین ( امروز اونقدر ادرنالین ام بالا بود که فقط رفتم سراغ چیزهای هیجان انگیز ) به قیمت 50.000 تومن
    • نزدیک 1.500.000 تومن هم هزینه نهارو شام شد
    • 280.000 تومن هم دادم ماشین رو چک کنن روغن و ضد یخ و.... که فردا برگشتنی به مشکل بر نخورم

و امروز یه چرخی توی مرکز خرید توچال زدوم و توجه ام به این دوچرخه بینظیرررر جلب شد نظیر نداره این دوچرخه
    • دوچرخه برقی تاشو شیائومی به قیمت 44.500.000 تومن

د.jpg

خدایا شکرت که روز به روز نعمت های قشنگت رو به زندگیم میدی بابت تک تک نعمت هات در این دنیا شکر

6. 3 کاربر برای این پست سودمند از aysa.fxtr عزیز تشکر کرده اند:

mansour2166 آواتار ها
    1,890 بار در 168 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام و عرض ادب خدمت همه دوستان و استاد آمینو عزیز
    بعد از انجام 90 روز بازی فراوانی چیکار باید انجام بدیم استاد گفته بودن تو فایلها بعد از انجام 90 روز یه فایل بهمون میدن.من 90 روز رو انجام دادم و نتایجش این بود که ذهنم از روی کمبود برداشته شده جدیدا وبرای خرید دنبال بهترینها میرم .قبلا وقتی یه جنس گرون میدیدم میگفتم نیازی به این نیست همون ارزونه هم کارمو راه میندازه ولی الان میگم نه من لایق بهترینها هستم و همیشه باید از بهترینها استفاده کنم و اینکه وقتی یه چیزی میخرم احساسم دیگه بد نمیشه و میگم فردا دوباره جاش میاد و پول بیشتری وارد حسابم میشه.این تمرین برای من خیلی ارزشمند بود و همچنان ادامه میدم. @amino

8. 2 کاربر برای این پست سودمند از mansour2166 عزیز تشکر کرده اند:

omidhd آواتار ها
    1,366 بار در 308 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 15 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام روزتون بخیر امیدوارم حالتون خوب باشه
    برا بار سوم هست بازی فراوانی رو دارم انجام میدم از اول (فراموش میکنم ادامه بدم و میام از اول)
    برای خرید هام یه تناقض دارم با خودم
    هرچی مخوام بخرم رو قبلا خریدم و دارم
    مثلا میخوام هدست بخرم میگم من که اینو خریدم قبلا و دارمش چرا دارم میخرمش...
    ایا این مشکل هست و باید رفع شه و یا نه طبیعیه :d
    هرچیزی رو تمرین کنی ، در اون به مهارت میرسی
    سطح موفقیت ما به ندرت از سطح رشد شخصی ما فراتر میره

10. یک کاربر برای این پست سودمند از omidhd عزیز تشکر کرده اند:

8,670 بار در 1,515 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1172 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط mansour2166 نمایش پست ها
    سلام و عرض ادب خدمت همه دوستان و استاد آمینو عزیز
    بعد از انجام 90 روز بازی فراوانی چیکار باید انجام بدیم استاد گفته بودن تو فایلها بعد از انجام 90 روز یه فایل بهمون میدن.من 90 روز رو انجام دادم و نتایجش این بود که ذهنم از روی کمبود برداشته شده جدیدا وبرای خرید دنبال بهترینها میرم .قبلا وقتی یه جنس گرون میدیدم میگفتم نیازی به این نیست همون ارزونه هم کارمو راه میندازه ولی الان میگم نه من لایق بهترینها هستم و همیشه باید از بهترینها استفاده کنم و اینکه وقتی یه چیزی میخرم احساسم دیگه بد نمیشه و میگم فردا دوباره جاش میاد و پول بیشتری وارد حسابم میشه.این تمرین برای من خیلی ارزشمند بود و همچنان ادامه میدم. @amino
    درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، تبریک میگم بابت اتمام بازی فراوانی، برای دریافت وبینار بازی فراوانی به ادمین محترم آکادمی پیام بدید تا لینک وبینار رو دریافت کنید، امیدوارم سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

12. 4 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

8,670 بار در 1,515 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1172 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط omidhd نمایش پست ها
    سلام روزتون بخیر امیدوارم حالتون خوب باشه
    برا بار سوم هست بازی فراوانی رو دارم انجام میدم از اول (فراموش میکنم ادامه بدم و میام از اول)
    برای خرید هام یه تناقض دارم با خودم
    هرچی مخوام بخرم رو قبلا خریدم و دارم
    مثلا میخوام هدست بخرم میگم من که اینو خریدم قبلا و دارمش چرا دارم میخرمش...
    ایا این مشکل هست و باید رفع شه و یا نه طبیعیه :d
    درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، در مورد فرمایش حضرت عالی باید بگم که، بله، این یه محدودیت ذهنی هستش که شما دارید و ممکنه در ترید هم به شما صدمه بزنه، یعنی ذهنتون از یه مقدار بیشتر اجازه کسب سود رو نده، بازی فراوانی رو به این صورت جلو برید که اول: یه دفتر برای خودتون داشته باشید و هر روز توی اون دفتر خریدهاتون رو یادداشت بفرمایید، و برای فرداش هم تاریخ بزنید که یادتون بمونه که فردا هم باید خرید کنید و یه مقدار پول رو خرج کنید، ببینید بازی بسیار ساده است، شما باید یه مبلغ پول رو هر روز خرج کنید، بنده شخصا روزی یه میلیون تومن بودم و همچنان هم بازی میکنم، الان خیلی وقته بازی رو تمام کردم، اما همچنان بازی میکنم و اون دفتر رو دارم، این محدودیت ذهنی شما حالا میتونه ذهنتون اسمش رو بذاره قناعت، یا هدر ندادن پول، اما تو این بازی شما میتونید ده تا هدفون داشته باشید یکی از یکی بهتر، چه اشکالی داره، حتی در زندگی عادی هم زمانی که تمکن مالی رو داشته باشید میتونید پنج تا ماشین ده تا خونه یا هر چیزی دیگه ای رو داشته باشید، از بهترین تا معمولی ترین، از ارزون ترین تا گرون ترین، هیچ مشکلی وجود نداره، شما میتونید هر چی که بخواید رو داشته باشید، با انجام منظم این بازی این سد های ذهنی رو بشکنید، و اگر هم دوست داشتید، خریدهاتون رو با بقیه دوستانتون هم به اشترک بگذارید تا قوت قلب و انگیزه ای باشه برای دوستانی که قصد دارن، تازه این بازی جذاب رو شروع کنن، امیدوارم سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

14. 5 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

omidhd آواتار ها
    1,366 بار در 308 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 15 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Peace نمایش پست ها
    درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، در مورد فرمایش حضرت عالی باید بگم که، بله، این یه محدودیت ذهنی هستش که شما دارید و ممکنه در ترید هم به شما صدمه بزنه، یعنی ذهنتون از یه مقدار بیشتر اجازه کسب سود رو نده، بازی فراوانی رو به این صورت جلو برید که اول: یه دفتر برای خودتون داشته باشید و هر روز توی اون دفتر خریدهاتون رو یادداشت بفرمایید، و برای فرداش هم تاریخ بزنید که یادتون بمونه که فردا هم باید خرید کنید و یه مقدار پول رو خرج کنید، ببینید بازی بسیار ساده است، شما باید یه مبلغ پول رو هر روز خرج کنید، بنده شخصا روزی یه میلیون تومن بودم و همچنان هم بازی میکنم، الان خیلی وقته بازی رو تمام کردم، اما همچنان بازی میکنم و اون دفتر رو دارم، این محدودیت ذهنی شما حالا میتونه ذهنتون اسمش رو بذاره قناعت، یا هدر ندادن پول، اما تو این بازی شما میتونید ده تا هدفون داشته باشید یکی از یکی بهتر، چه اشکالی داره، حتی در زندگی عادی هم زمانی که تمکن مالی رو داشته باشید میتونید پنج تا ماشین ده تا خونه یا هر چیزی دیگه ای رو داشته باشید، از بهترین تا معمولی ترین، از ارزون ترین تا گرون ترین، هیچ مشکلی وجود نداره، شما میتونید هر چی که بخواید رو داشته باشید، با انجام منظم این بازی این سد های ذهنی رو بشکنید، و اگر هم دوست داشتید، خریدهاتون رو با بقیه دوستانتون هم به اشترک بگذارید تا قوت قلب و انگیزه ای باشه برای دوستانی که قصد دارن، تازه این بازی جذاب رو شروع کنن، امیدوارم سلامت و شاد باشید دوست گرامی.
    سلام و درود مرسی بابت پاسخ زیبا
    اره اتفاقا دفتر دارم و تمام خرید هامو تو دفتر با تاریخ مینویسم و اصولا تمام کارامو مینویسم
    ممنون بابت پاسخ
    هرچیزی رو تمرین کنی ، در اون به مهارت میرسی
    سطح موفقیت ما به ندرت از سطح رشد شخصی ما فراتر میره

16. یک کاربر برای این پست سودمند از omidhd عزیز تشکر کرده اند:

mansour2166 آواتار ها
    1,890 بار در 168 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    درود برشما سپاسگزارم بابت راهنماییتون

18. یک کاربر برای این پست سودمند از mansour2166 عزیز تشکر کرده اند:

Morteza.MoOonster آواتار ها
    104 بار در 49 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام دوستان . شب و روزتون بخیر .
    من خیلی علاقه مندم که این بازی رو شروع کنم .
    میخواستم بدونم مبلغ 1 میلیون تومن جزی از قوانین این بازی هست ؟
    آیا میشه کم یا زیادش کرد ؟

20. 2 کاربر برای این پست سودمند از Morteza.MoOonster عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 37 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 37 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع