صفحه 389 از 543 نخستنخست ... 289339379387388389390391399439489 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 3,881 به 3,890 از 5423

موضوع: روانشناسی بازار و روانشناسی فردی

abolfazljafari11 آواتار ها
    8,094 بار در 1,614 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 63 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط safir.n55 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من دنبال یکی از فیلم های استاد می گردم که در اون در قسمتیش در مورد زندگی خودشون صحبت می کنند که بعد از ضررهای زیاد در فارکس مجبور میشن برگردند به همون شغلی که از اون استعفاء داده بودند . اگر دوستان می دونن این جریان در کدام فیلم آموزشی یا جای دیگه هست رو بفرمایند ممنون میشم
    سلام
    فکر میکنم در فایل های اشتیاق سوزانه یوتیوپ بود
    مطمن نیستم ولی چک کنید این فایل ها رو هم
    بهترین اموزگاران آن هایی هستند
    که به تو نشان میدهند کجا را نگاه
    کنی اما نمیگویند چه ببینی
    <<<<<امینو>>>>

2. 5 کاربر برای این پست سودمند از abolfazljafari11 عزیز تشکر کرده اند:

121 بار در 15 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط abolfazljafari11 نمایش پست ها
    سلام
    ممنونم

4. 3 کاربر برای این پست سودمند از safir.n55 عزیز تشکر کرده اند:

miss.kazemi آواتار ها
    2,458 بار در 304 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrdad az نمایش پست ها
    اگر این فکر واقعا از لحاظ روانی داره به شما فشار میاره و سواره به افکارتون پیشنهاد میکنم از eft استفاده کنید
    مدیتیشن هم که جزو واجبات زندگی تریدر هاست
    تاحالا مداوم مدیتیشن نکردم

6. یک کاربر برای این پست سودمند از miss.kazemi عزیز تشکر کرده اند:

miss.kazemi آواتار ها
    یاد شده
    در 3 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط MEMO نمایش پست ها
    وقت بخیر خانم کاظمی

صحبتی که کردید هم درسته و هم غلط

غلط از این دید که همه ی ما اشتباهاتی میکنیم و هیچ کدوم از ما دانای کل نیستیم (امکان نداره در یک حرفه شما حضور داشته باشید و ظرف یک یا دوسال شما دیگه همه چیز رو متوجه بشید مخصوصا ین مارکت که هرروزش درس جدید هست)

درست از این دید که شما مدیریت سرمایه رو بلد نیستید چون اگر میدونستید این اتفاق رخ نمیداد : مدیریت سرمایه هر تریدر نسبت به سیستمی که داره و استفاده میکنه متغییر و شناور هست و یکی از موارد اون میتونه ریسک به ریوارد باشه ...البته که اوایل ریسک به ریوارد میتونه مهم باشه برای یک تریدر اما رفته رفته میتونه تحلیلی در مارکت رفتار کنه و تعصب رو کنار بزاره
    به طور مثال هنگامی که شما نوع شخصیت خودتون و همچنین سیستمی رو که باهاش کار میکنید رو بشناسید خود به خود دیگه ترید میزنید و از بحث ریسک یا ریوارد خارج میشید اما در اوایل سعی کنید بررسی کنید
    حال میرسیم به بحث روحی این مورد و کلا حرفه ی چارت و تحلیل و نمودار: یک شغل بشدت خسته کننده و همچنین از لحاظ روحی ممکنه شما رو خسته کنه ... من نمیگم تحمل کنید چون من خودم واقعا با این مورد مشکل داشتم ..هنگامی که امینو عزیز فرمودند که تریدرها اکثرا انسان های تنهایی هستند من بهم برخورد چون من نمیخواستم که انسان تنهایی باشم و بشدت یک انسان اجتماعی و اهل تفریح و... هستم و به همین دلیل با اولین سیستمی که در دوره فراکتال ارایه شد از دیدن بقیه ی فایلهای دوره خودداری کردم ..به قول امینو که در انتهای دوره فرمودند که هرکجا دیدید که سیستمی دارید و میتونید از مارکت پول در بیارید برید پول در بیارید چون حجم اطلاعات زیاده ...البته که بعدها اگر وقت اضافی بود بقیه اش رو هم میبینم ولی وقتی به راحتی میتونم از این مارکت سود روزانه ام رو و حتی بیشتر رو در بیارم شخصا اطلاعات بیشتری رو نیاز ندارم چون از پشت چارت نشستن اضافه و زندگی اصلیم رو فدای دیدن کندل ها و نمودارها بیخود و بی جهت کردن خطاست

خواهشا یک برنامه برای حال روحیتون بزارید ...نمیگم مدیتیشن کنید ..برید توی طبیعت ..شبا با دوستا وقت بگذرونید..رژیم بگیرید و باشگاه برید ..به خودتون برسید و جوانی کنید

وقتتونو پای این مارکت به قول امینو عزیز هدر ندید ..شما زندگی دارید و حتما این مورد رو جدی بگیرید : با پولی وارد مارکت بشید که اگر کال شدید به زندگیتون لطمه نزنه و حالتونو بد نکنه

موفق باشید
    ممنونم دوست عزیز لطف کردید توضیح دادید متشکرم از شما من فقط میدونم دراخر خودمم ک باید کمک کنم ازین حالتا بیام بیرون

8. 6 کاربر برای این پست سودمند از miss.kazemi عزیز تشکر کرده اند:

mehrsa آواتار ها
    2,116 بار در 459 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 20 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط miss.kazemi نمایش پست ها
    سلام خدمت همگی الان تقریبا دو هفته ای از کال شدنم میگذره اصلا نتونستم تریدای خوبی داشته باشم چک لیستم قاطی پاتی شده و بشدت از نظر جسمی مریض شدم هروز باید قرص مصرف کنم انقدر بهم فشار اومده سر دردای عجییب حالت تهوع چشام بشدت درد میکنه خیلیم پای چارت نیستم تموم ناراحتیم اینه پس اگه کال کردم یعنی من چیزی بلد نبودم و....از نظر روحی واقعا دیگه طراوت یک سال پیشمو ندارم عمیقا خوشحال باشم میدونم هیچ چیزی تو این دنیا ارزش این موضوع رو نداره سلامتیت بخطر بیفته ولی تو راهی اومدیم انگار بخوامم نمیتونم برگردم ...روی خودمم کار میکنم کتاب دوره های اموزشی فردی ولی خیلی فایده نداره ....هممون قطعا چالش های شخصی داریم تو زندگیمون ولی فارکس داستان منو تشدید کرد
    فکر چگونه تولید میشود؟
    تمام چیزهایی که نمی پذیرید، تبدیل به فکر شما میشوند، و دائما ذهن شما را مشغول نگه میدارند. از آن جا که ذهن شما سازنده تصاویر زندگی شماست، آنچه نپذیرفته اید، تبدیل به زندگی شما می شود و خود را تکثیر می کند. اما چیزهایی که می پذیرید دیگر بخشی از ذهن شما نمی شود و از دایره ذهن خارج می شود. مثلا شما پذیرفته اید که خورشید در آسمان است، آب رفع تشنگی می کند، یا لباستان را چگونه بپوشید یا چگونه دوچرخه برانید. آیا در طول شبانه روز به این چیزها فکر می کنید؟ مسلما خیر..
    پس اگر چیزی را دوست ندارید و می خواهید از زندگیتان محو شود، آن را بپذیرید. به تدریج که ذهن خود را با پذیرش خلوت کنید، جا برای خلق تازه ها باز می شود.

اکهارت تله
    ویرایش توسط mehrsa : 05-16-2023 در ساعت 17:54
    "زندگیمون با تمام عوامل محدود کننده اش به عهده ماست"

10. 19 کاربر برای این پست سودمند از mehrsa عزیز تشکر کرده اند:

miss.kazemi آواتار ها
    یاد شده
    در 3 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehrsa نمایش پست ها
    فکر چگونه تولید میشود؟
    تمام چیزهایی که نمی پذیرید، تبدیل به فکر شما میشوند، و دائما ذهن شما را مشغول نگه میدارند. از آن جا که ذهن شما سازنده تصاویر زندگی شماست، آنچه نپذیرفته اید، تبدیل به زندگی شما می شود و خود را تکثیر می کند. اما چیزهایی که می پذیرید دیگر بخشی از ذهن شما نمی شود و از دایره ذهن خارج می شود. مثلا شما پذیرفته اید که خورشید در آسمان است، آب رفع تشنگی می کند، یا لباستان را چگونه بپوشید یا چگونه دوچرخه برانید. آیا در طول شبانه روز به این چیزها فکر می کنید؟ مسلما خیر..
    پس اگر چیزی را دوست ندارید و می خواهید از زندگیتان محو شود، آن را بپذیرید. به تدریج که ذهن خود را با پذیرش خلوت کنید، جا برای خلق تازه ها باز می شود.

اکهارت تله
    عالی بود متن زیایی بود

12. 9 کاربر برای این پست سودمند از miss.kazemi عزیز تشکر کرده اند:

121 بار در 15 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehrsa نمایش پست ها
    فکر چگونه تولید میشود؟

اکهارت تله
    این جمله زیباست اما برای من یک جای شبهه داره که آیا پذیرفتن به معنای متوقف شدن و عدم تلاش برای تغییر نیست و اینکه چه چیزی به قطع همان است و تغییر نمی کند خودش جای مساله هست بله آب رفع تشنگی می کند و لاغیر ، خورشید در آسمان است و لاغیر اما خیلی چیز ها هستند که میشه نپذیرفت و آن را تغییر دارد مثل فقر مثل تلاش برای مداوای بیماری لاعلاج که خیلی ها بودند با اینکه قطع امید کردند آنها رو از علاج بیماری سرطانشون ، ولی مبارزه کردند و در کمال ناباوری کاملا سالم شدند . این عبارت جای تامل داره
    البته میشه ادامه عبارت رو این طور تفسیر کرد اول بپذیر وقتی پذیرفتی حالا می توانی با فکر آزاد برای رفع و یا ادامه دادن آن تصمیم بگیری
    ویرایش توسط safir.n55 : 05-16-2023 در ساعت 18:45

14. 8 کاربر برای این پست سودمند از safir.n55 عزیز تشکر کرده اند:

mehrsa آواتار ها
    2,116 بار در 459 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 20 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    این جمله زیباست اما برای من یک جای شبهه داره که آیا پذیرفتن به معنای متوقف شدن و عدم تلاش برای تغییر نیست و اینکه چه چیزی به قطع همان است و تغییر نمی کند خودش جای مساله هست بله آب رفع تشنگی می کند و لاغیر ، خورشید در آسمان است و لاغیر اما خیلی چیز ها هستند که میشه نپذیرفت و آن را تغییر دارد مثل فقر مثل تلاش برای مداوای بیماری لاعلاج که خیلی ها بودند با اینکه قطع امید کردند آنها رو از علاج بیماری سرطانشون ، ولی مبارزه کردند و در کمال ناباوری کاملا سالم شدند . این عبارت جای تامل داره
    البته میشه ادامه عبارت رو این طور تفسیر کرد اول بپذیر وقتی پذیرفتی حالا می توانی با فکر آزاد برای رفع و یا ادامه دادن آن تصمیم بگیری

منظور اینه که بپذیری که اتفاق افتاده ، یه مثال ساده وقتی گرسنه باشید میپذیرید که گرسنه تون هست و بعد اقدام میکنید حالا اگر بگین نه من گرسنه نیستم میتونید خودتون رو سیر کنید ...همه پذیرفتن ها انقد ساده نیس و ما فقط دلمون میخاد که ای کاش برمیگشتیم به قبل اتفاق و ازش جلوگیری میکردیم.
    بعضی وقتا ما خیلی کوچکتر از اتفاق هستیم وباید به خدا تکیه کنیم برای عبور، او قطعا بهترین جبران کننده است واگر از اتفاق عبور کنیم بزرگتر میشیم و هدف خداوند هم همین بوده.
    "زندگیمون با تمام عوامل محدود کننده اش به عهده ماست"

16. 9 کاربر برای این پست سودمند از mehrsa عزیز تشکر کرده اند:

vitality آواتار ها
    1,949 بار در 716 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 329 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام دوستان امیدوارم روز خوبی رو سپری کرده باشین
    من یه چند مدت با مشکل عدم تمرکز روبرو بودم اینطور که وقتی مینشستم پای چارت یا پای ویدیو استاد و ... 10 دقیقه با تمرکز زیاد و قوی کار می کردم بعد 10 دقیقه ذهنم همش اینور اونور میرفت میبینی استاد دارن درس میگن تو ویدیو من ناخوآگاه انجمن رو باز کردم می بینم توش چه خبره تا این که براش یه راه حلی پیدا کردم
    به این صورت که تو اتاقتون باید دوتا صندل داشته باشین یکی صندل کار و یه صندل دیگه هم بیارین و یه جا بزارین که بین در اتاق و شما باشه شما کارتونو میکنین و هروثت حس کردین حال کار کردن ندارین پا میشین رو صندلی دومی میشنین هیچ فشاری وجود نداره که همش سر صندلی اول باشم و کار کنم هروقت حال نکردین یا حوصلتون نکشید پا میشین رو صندلی دوم میشینین بعد از یه مدت رو صندلی دوم اگه حس کردین حال کار کردن دارین پا میشین کار میکنین و گرنه که همون رو صندلی دوم میشنین ریلکس میکنین کم کم حوصلتون سر میره و پا میشین میرین سمت کار این کار باعث میشه دوپامین بدن کم بشه و ناخودآگاه شمارو بیشتر مشتاق به کار میکنه و اینم که لازم نیست بگم گوشی بی گوشی نمیاریم سر اتاق:d
    گفتم با شما هم به اشتراک بزارم

18. 9 کاربر برای این پست سودمند از vitality عزیز تشکر کرده اند:

2,572 بار در 788 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 117 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام دوستان
    من دنبال یکی از فیلم های استاد می گردم که در اون در قسمتیش در مورد زندگی خودشون صحبت می کنند که بعد از ضررهای زیاد در فارکس مجبور میشن برگردند به همون شغلی که از اون استعفاء داده بودند . اگر دوستان می دونن این جریان در کدام فیلم آموزشی یا جای دیگه هست رو بفرمایند ممنون میشم
    نقل قول نوشته اصلی توسط abolfazljafari11 نمایش پست ها
    سلام
    سلام
    بله درسته در فایل های اشتیاق سوزان بود

20. 7 کاربر برای این پست سودمند از farshadhlm عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 8 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 8 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع