صفحه 381 از 543 نخستنخست ... 281331371379380381382383391431481 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 3,801 به 3,810 از 5422

موضوع: روانشناسی بازار و روانشناسی فردی

vahid394 آواتار ها
    5,941 بار در 707 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 13 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    درود و سلام خدمت همه
    خیلی خیلی دوست داشتم که این پست رو در تاپیک تمرینات فراکتال بذارم اما خب قوانین هر تاپیک مشخصه و اینجا مربوط به مسائل روانشناسی هست
    امیدوارم که حالتون خوب باشه

بعد از 20ماه تلاش به یه سیستم مناسب رسیدم که بهم سود بده
    گراف اکانت 100دلاری بعد 4هفته
    2023-05-05 (11).png
    الان در حال حل مسائل روانشناسی خودم هستم

خیلی ها میگن نمیشه
    خیلی ها با همه عالم و ادم دشمنی دارند
    خیلی ها پیام های ناامیدانه میدن و نمیدونم واقعا چشونه !!!

اما من قبلن یه سیستم خوب نداشتم اما الان دارم
    میدونم خیلی ها میان و میگن خب این تو دموهست اگه تونستی توریل هم اینطوری باشی
    بله من فعلا تو ریل نمی تونم اینطوری باشم اما همون 20ماه پیش افرادی شبیه همین ادمایی که الان ساز مخالف میزنند میگفتند بازار کلا قانونمند نیست و سود کردن داخلش ممکن نیست

تا الان 3تا حساب ریل داشتم یکیش که مربوط به دوره پرایس اکشن بود و خب من تو دوره پرایس همون سود ماهانه 20درصد رو میتونم بگیرم
    اما دوسری حساب ریل بعدی به خاطر اشتباهات روانشناسی چندین برابر نشدن و از دست دادمشون اما این سری اخر که دوره اومدم پس انداز های خودم رو داخل بازار ببرم
    به این رشد روانشناسی رسیده بودم که با خودم خیلی روراست به این نتیجه رسیدم که هنوز با سیستم های فراکتالی به تسلط بالا نرسیدم و نرفتم حساب ریل بازکنم
    این خودش یک رشده خیلی ها هستن که مثله قبلن من در انجمن پیام نمیذارن اما زیادن کسایی که احساساتی میرن حساب باز میکنن و موفق نمیشوند

خیلی مسلط و با کنترل به این نتیجه رسیدم که مجدد باید دنبال یه شغله پاره وقت کنار دانشجوییم باشم و هزینه های فعلی خودم رو از همین روش کسب کنم و بعد تسلط به روانشناسی وارد ریل بشم

دوست داشتم این پیام رو داخل تاپیک فراکتال بذارم چون خیلی از کاربران که به قوانین تاپیک ها پایبند نیستند میان مسائل روانشناسی غیرامیدوارانه داخل تاپیک فراکتال میذارن و خیلی از دوستان هم تحت تاثیر اونها اشفته میشن

درکل به قول هنری فورد هرچیزی که فکر کنیم درسته و برای ما درسته
    سپاس

2. 13 کاربر برای این پست سودمند از vahid394 عزیز تشکر کرده اند:

shahab0905 آواتار ها
    6,393 بار در 1,721 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 890 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohamad heydari نمایش پست ها
    سلام به شهاب عزیزم (روباه جذاب آکادمی) امیدوارم حالتون عالی باشه
    پیشنهاد میکنم تهیه کنی صحبت های بسیار کاملی در مورد ساختار ذهن و عادت هایی که ذهن برامون تشکیل میده صحبت شده و اینکه ذهن چقدر کاربرد ها داره که ما ها چون شناخت نداریم ازش قافل هستیم
    و اینکه الان فکر کنم توی تخفیف هستش

فایل پیوست 493803

موفق باشید
    سلام محمد عزییییزم
    ممنون برادر
    دمت گرم ممنونم ازت♥
    میگیرمش حتما
    باران باش ببار!نپرس پیاله های خالی از آن کیست...

4. 4 کاربر برای این پست سودمند از shahab0905 عزیز تشکر کرده اند:

Erfanalk آواتار ها
    12,843 بار در 2,791 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 2114 پست
    برچسب زده شده
    در 6 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط vahid394 نمایش پست ها
    درود و سلام خدمت همه
    خیلی خیلی دوست داشتم که این پست رو در تاپیک تمرینات فراکتال بذارم اما خب قوانین هر تاپیک مشخصه و اینجا مربوط به مسائل روانشناسی هست
    امیدوارم که حالتون خوب باشه

بعد از 20ماه تلاش به یه سیستم مناسب رسیدم که بهم سود بده
    گراف اکانت 100دلاری بعد 4هفته
    2023-05-05 (11).png
    الان در حال حل مسائل روانشناسی خودم هستم

خیلی ها میگن نمیشه
    خیلی ها با همه عالم و ادم دشمنی دارند
    خیلی ها پیام های ناامیدانه میدن و نمیدونم واقعا چشونه !!!

اما من قبلن یه سیستم خوب نداشتم اما الان دارم
    میدونم خیلی ها میان و میگن خب این تو دموهست اگه تونستی توریل هم اینطوری باشی
    بله من فعلا تو ریل نمی تونم اینطوری باشم اما همون 20ماه پیش افرادی شبیه همین ادمایی که الان ساز مخالف میزنند میگفتند بازار کلا قانونمند نیست و سود کردن داخلش ممکن نیست

تا الان 3تا حساب ریل داشتم یکیش که مربوط به دوره پرایس اکشن بود و خب من تو دوره پرایس همون سود ماهانه 20درصد رو میتونم بگیرم
    اما دوسری حساب ریل بعدی به خاطر اشتباهات روانشناسی چندین برابر نشدن و از دست دادمشون اما این سری اخر که دوره اومدم پس انداز های خودم رو داخل بازار ببرم
    به این رشد روانشناسی رسیده بودم که با خودم خیلی روراست به این نتیجه رسیدم که هنوز با سیستم های فراکتالی به تسلط بالا نرسیدم و نرفتم حساب ریل بازکنم
    این خودش یک رشده خیلی ها هستن که مثله قبلن من در انجمن پیام نمیذارن اما زیادن کسایی که احساساتی میرن حساب باز میکنن و موفق نمیشوند

خیلی مسلط و با کنترل به این نتیجه رسیدم که مجدد باید دنبال یه شغله پاره وقت کنار دانشجوییم باشم و هزینه های فعلی خودم رو از همین روش کسب کنم و بعد تسلط به روانشناسی وارد ریل بشم

دوست داشتم این پیام رو داخل تاپیک فراکتال بذارم چون خیلی از کاربران که به قوانین تاپیک ها پایبند نیستند میان مسائل روانشناسی غیرامیدوارانه داخل تاپیک فراکتال میذارن و خیلی از دوستان هم تحت تاثیر اونها اشفته میشن

درکل به قول هنری فورد هرچیزی که فکر کنیم درسته و برای ما درسته
    سپاس

سلام وحید جان
    امیدوارم حالتون عالی باشه و پر از حس های خوب باشین
    اولا بهتون تبربک میگم
    خیلی لذت بردم از متنت ؛ کاملا معلومه یک پله پیشرفت داشتین در روانشناسی و آگاهیتون
    صبر ؛ مداومت ؛ پایداری ؛ تمرکز و ...
    خیلی خوبه که با خودت رو راستی وحید جان ؛ خیلی از افراد دائم در حال قول زدن خودشان هستند ؛ چون انسان خودش رو راحت تر از هر شخص دیگه ای میتونه قول بزنه ؛ مثلا شخص میبینه که توان مالیش تا ۳ ماه اوکی هست و بعد اون تحت فشار قرار خواهد گرفت ؛ ولی میاد میگه نه تا ۳ ماه هم دمو میزنم هم مسلط میشم رو چارت ؛ هم روانشناسیمو اوکی میکنم و میرم رو ریل و سودم رو میگیریم ؛ در حالی که میبینه حتی رو تکنیکال مسلط نیست و اصلا دمو هم وارد نشده
    اولین مرحله از تغییر ؛ آگاه شدن از مسائل و مشکلات ؛ عادات ؛ رفتار ؛ و .... هست ؛ بدون جهت دهی به آن ها و پذیرفتن دقیقا به همان شکلی که هستند
    به شما تبریک میگم که واقعیات اطراف خودتونو پذیرفتین و رفتین یه شغل پاره وقت هم پیدا کردین برای مخارج اولیه زندگی
    اگه میخواید ببینید به چه شکل عمل میکنید در مواجه با مشکلات و مسائل اول به خانواده بعد به جامعه یه چشم بندازین و الان که شغل دیگری دارین که اگه این شغل جوری باشه که داخل جامعه باشین و با مردم سر و کله بزنین ؛ میتونین قشنگ در رفتار و گفتار و افکار مردم با خبر بشین و دقیقا در جهت عکس اونا عمل کنین
    الان سعی کنید در جهت بهبود چک لیست خودتون باشید ؛ طبق تجربه وین ریت هرچقدر بالاتر باشه تو ریل هم راحت تر خواهین بود و درگیری های ذهنی کمتر میشه ؛ چون ریل بیشتر جای اصلاح چک لیست نیست که وین ریت رو بخوایم مثلا از ۶۰ برسونیم به ۹۰ ؛ این کار باید تو دمو انجام بشه ؛ اونجا باید چک لیست اجرا بشه کاملا اصولی و در ادامش موفقیت در کسب سود و ثروت
    باید با صبر پیش برین ؛ اصلا عجله نکنید ؛ تمرین یادتون نره و درگیر ترید نشید فقط ؛ یادتون نره تریدر شدن یه پروسه هست ؛ یک رونده و در طول زندگی ادامه خواهد داشت ؛ بالا پایین هایی خواهیم داشت ولی در هر پایین زدنی باید تجربه کسب کنیم ؛ شکست هارو فراموش کنید و به تجربه هایی که از اون ها کسب میکنید بچسبید
    جمله بالایی درک و مخصوصا قبول کردنش برای من خیلی سخت بود ؛ میخواستم تغییر کنم ولی نسبت به شرایط و عادات و افکارم آگاهی نداشتم
    و نمیتونستم قبولشون کنم ؛ قول میزدم خودمو ...... ولی کم کم نقاط ضعف خودمو پذیرفتم و به دنبال تغییر افتادم که الان دقیقا در طی کردن این پروسه هستم

نکته ظریف و قابل تامل و توجهی که برام ایجاد شد این بود که واقعا تو انجمن فراکتالی چنین تصوری پایدار هست که هرکس به داره پیشرفت میکنه اونو میکوبن؟ مگه با این کار چی دستشون میاد؟ واقعا اگه محیط اونجا به این شکل باشه که شما بیاین پیشرفت خودتونو اینجا قرار بدین که نکوبن شمارو ؛ متاسفتم ...
    یادتون نره قورباغه ای از حفره دراومد که ناشنوا بود و حرف مردم رو نمیشنید
    در ضمن یکی از مهم ترین و اصلی ترین عواملی که باعث شد بتونم رفتارهام و تفکراتم و قضاوتم هام رو در مسائل و صحنه ها و مسائل مختلف تماشا کنم و نسبت بهشون آگاه شم ؛ مدیتیشن ذهن آگاهی بود که باعث شد ذهن آگاه شدم ؛ اونم بعد ۹ ماه مدیتیشن مداوم
    نمیگم موفق باشید ؛ چون موفقیت به نظر من وجود نداره و انسان دائم در حال پیشرفت و طی کردن مسیر تکامل هست
    امیدوارم دایم در مسیر پیشرفت باشید دوست من (وحید عزیز)
    ویرایش توسط Erfanalk : 05-05-2023 در ساعت 14:16

6. 7 کاربر برای این پست سودمند از Erfanalk عزیز تشکر کرده اند:

vahid394 آواتار ها
    یاد شده
    در 13 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Erfanalk نمایش پست ها
    سلام وحید جان
    امیدوارم حالتون عالی باشه و پر از حس های خوب باشین
    اولا بهتون تبربک میگم
    خیلی لذت بردم از متنت ؛ کاملا معلومه یک پله پیشرفت داشتین در روانشناسی و آگاهیتون
    صبر ؛ مداومت ؛ پیداری ؛ تمرکز و ...
    خیلی خوبه که با خودت رو راستی وحید جان ؛ خیلی از افراد دائم در حال قول زدن خودشان هستند ؛ چون انسان خودش رو راحت تر از هر شخص دیگه ای میتونه قول بزنه ؛ مثلا شخص میبینه که توان مالیش تا ۳ ماه اوکی هست و بعد اون تحت فشار قرار خواهد گرفت ؛ ولی میاد میگه نه تا ۳ ماه هم دمو میزنم هم مسلط میشم رو چارت ؛ هم روانشناسیمو اوکی میکنم و میرم رو ریل و سودم رو میگیریم ؛ در حالی که میبینه حتی رو تکنیکال مسلط نیست و اصلا دمو هم وارد نشده
    اولین مرحله از تغییر ؛ آگاه شدن از مسائل و مشکلات ؛ عادات ؛ رفتار ؛ و .... هست ؛ بدون جهت دهی به آن ها و پذیرفتن دقیقا به همان شکل آن ها
    به شما تبریک میگم که واقعیات اطراف خودتونو پذیرفتین و رفتین یه شغل پاره وقت هم پیدا کردین برای مخارج اولیه زندگی
    اگه میخواید ببینید به چه شکل عمل میکنید در مواجه با مشکلات و مسائل اول به خانواده بعد فه جامعه یه چشم بندازین و الان که شغل دیگری دارین که اگه این شغل جوری باشه که داخل جامعه باشین و با مردم سر و کله بزنین ؛ میتونین قشنگ در رفتار و گفتار و افکار مردم با خبر بشین و دقیقا در جهت عکس اونا عمل کنین
    الان سعی کنید در جهت بهبود چک لیست خودتون باشید ؛ طبی تجربه وین ریت هرچقدر بالاتر باشه تو ریل هم راحت تر خواهین بود
    باید با صبر پیش برین ؛ اصلا عجله نکنید ؛ تمرین یادتون نره و درگیر ترید نشید فقط ؛ یادتون نره تریدر شدن یه پروسه هست ؛ یک رونده و در طول زندگی ادامه خواهد داشت ؛ بالا پایین هایی خواهیم داشت ولی در هر پایین زدنی باید تجربه کسب کنیم ؛ شکست هارو فراموش کنید و به تجربه هایی که از اون ها کسب میکنید بچسبید
    جمله بالایی درک و مخصوصا قبول کردنش برای من خیلی سخت بود ؛ میخواستم تغییر کنم ولی نسبت به شرایط و عادات و افکارم آگاهی نداشتم
    و نمیتونستم قبولشون کنم ؛ قول میزدم خودمو ...... ولی کم کم نقاط ضعف خودمو پذیرفتم و به دنبال تغییر افتادم که الان دقیقا در طی کردن این پروسه هستم

نکته ظریف و قابل تامل و توجهی که برام ایجاد شد این بود که واقعا تو انجمن فراکتالی چنین تصوری پایدار هست که هرکس به داره پیشرفت میکنه اونو میکوبن؟ مگه با این کار چی دستشون میاد؟ واقعا اگه محیط اونجا به این شکل باشه که شما بیاین پیشرفت خودتونو اینجا قرار بدین که نکوبن شمارو ؛ متاسفتم ...
    یادتون نره قورباغه ای از حفره دراومد که ناشنوا بود و حرف مردم رو نمیشنید

نمیگم موفق باشید ؛ چون موفقیت به نظر من وجود نداره و انسان دائم در حال پیشرفت و طی کردن مسیر تکامل هست
    امیدوارم دایم در مسیر پیشرفت باشید دوست من (وحید عزیز)
    سلام و درود خدمت عرفان عزیز
    امیدوارم همیشه عالی باشی و قطعا هستی
    بله واقعا من از نظر روانشناسی رشد کردم
    و قعطا میدونم که با طی مسیر درست یک تریدر موفق میشم
    و تجربیات و توصیه های شما بسیار ارزشمنده

درباره تاپیک فراکتال من قطعا اشتباه به عرضتون رسوندم
    منظور من این بود که برخی دوستان در تاپیک فراکتال یهو بدون در نظر داشتن قوانین تاپیک میان و یک سری مسائل روانشناسی غیرامیدوارانه بیان میکنند که چون خارج از قوانین هست ادمین بعدا پاکش میکنه اما تابخواد پاک بشه خب یک سری دوستان میخوانند و تاثیر میپذیرن و من هم دوست داشتم این موضوع روانشناسی رو اونجا بیان کنم اما خب هر تاپیکی قوانین خودش رو داره
    و تاپیک فراکتال واقعا فوق العادست و حرف نداره و دوستان فراکتال مثله شما همه بی نظیر هستند

معذرت میخوام که اشتباه منظورمو رسوندم و قطعا شما فوق العاده اید
    سپاس

8. 4 کاربر برای این پست سودمند از vahid394 عزیز تشکر کرده اند:

vahid394 آواتار ها
    یاد شده
    در 13 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط MEMO نمایش پست ها
    وقت بخیر
    احسنت وحید جان نگران نباشید در ریل هم به همین سادگی خواهد بود اگر مسلط به سیستمتون باشید اینو شخصا از یک ریل کار داشته باشید
    من اوایل ریل خیلی جالب بود برام و یجورایی ترس از نوع صحبت هایی که دوستان در انجمن و رادیوتیوب هایی که دوستان داشتند داشتم ولی وقتی سیستم وچک لیست خوبی داشته باشیید و واقعا بدون شیله پیله اونو معامله بزنید به سادگی سود میکنید

من پیشنهاد کلیم اینه به شما خیلی راحت مسیر خودتونو برید و اصلا ترس ریل نداشته باشید ...درسته سیستم 10الی 15 درصد از این مارکته ولی سیستم خوب فوق العاده به روانشناسی شما و همچنین اعتماد به نفس شما هم کمک میکنه
    من پسفردا اولین برداشتم از حساب لایو (بورس ایران) به حسابم واریز میشه من درصد رشد بالانس مهمه برام که توی یک معامله بیش از 100% رشد بالانس با سیستم فراکتالی امینو داشتم و ممنون از امینو عزیز ایشالا چند وقت دیگه برداشت فارکسموفق باشید
    سلام جناب محمد
    حتما و همیشه توصیه های شمارو یادم همیشه هست و خودتونم میدونید که همه رو مینویسم
    سپاس از شما که همیشه انرژی مثبت بودید و هستید
    سپاس

10. 5 کاربر برای این پست سودمند از vahid394 عزیز تشکر کرده اند:

abolfazljafari11 آواتار ها
    8,094 بار در 1,614 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 63 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام دوستان
    برای تصویر سازی ذهنی بغیر از کتاب سایکو سیبرنتیک دوره یا کتابی خوندین که خوب باشه بتونین بهم معرفی کنید؟؟؟
    بهترین اموزگاران آن هایی هستند
    که به تو نشان میدهند کجا را نگاه
    کنی اما نمیگویند چه ببینی
    <<<<<امینو>>>>

12. 6 کاربر برای این پست سودمند از abolfazljafari11 عزیز تشکر کرده اند:

mehrsa آواتار ها
    2,116 بار در 459 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 20 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Erfanalk نمایش پست ها
    سلام ؛ وقت بخیر
    اولین مرحله از آگاهی ؛ مشاهده هست
    مشاهده ۴ روش داره
    مشاهده فیزیک (همون جسم)
    مشاهده نفس(همون دم و بازدم)
    مشاهده انرژی بدن
    مشاهده ذهن و افکار

مشاهده فیزیک(همون جسم ؛ مثل جرم ما که به طرف زمین کشیده میشه) ساده ترین نوع و راحت ترین نوع مشاهده هست و باعث افزایش آگاهی ما میشه
    ما به جای اینکه از ساده ترین شروع کنیم ؛ رفتیم از آخر شروع کردیم و خب میبینیم واسه هممون سخته ؛ بنابراین چه خوب میشه در کنار مشاهده افکار حین مدیتیشن ذهن آگاهی ؛ اگر دیدین در طول روز مشاهده افکار سخته ؛ ابتدا با مشاهده فیزیک شروع کنید

قابل ذکر هست که برای معامله و ترید ؛ مشاهده افکار و احساس ؛ همون ذهن آگاهی بهترین نوع مدیتیشن هست
    پس در نتیجه برای دوستانی که نمیتونن رو افکارشون ذهن آگاه باشن ؛ میتونن رو فیزیکشون (برای مثال جرمی که به سمت زمین کشیده میشه) آگاه بشن و مشاهدش کنن
    نکته طبق تجربه : اگر بتونین وزن خودتونو در طول روز مشاهده کنین و بهش آگاه باشین ؛ به شدت میتونه رو تمرکز شما تاثیر بزاره برای کارهایی که انجام میدین
    برای یک روز هم که شده امتحان کنین و لطفا نتایج رو به اشتراک بزارین
    پس شد همون تمرکز رو وزنمون که به سمت زمین کشیده میشه
    شاد باشید و پیروز
    سلام وقتتون بخیر
    خیلی ممنون از مطلب مهمی که به اشتراک گذاشتین واقعیتش از هر طرفی که بری اخرش به این میرسی که باید ناظر بودن رو بلد باشی اگر در این مورد مطلب دیگری یا رفرنس خاصی مدنظرتون هست ممنون میشم بفرمایید .تمرکز روی وزن بدن هم کارراحتی بود هم به خالی شدن ذهن کمک میکرد.
    "زندگیمون با تمام عوامل محدود کننده اش به عهده ماست"

14. 7 کاربر برای این پست سودمند از mehrsa عزیز تشکر کرده اند:

Armingpr آواتار ها
    16,045 بار در 2,031 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 255 پست
    برچسب زده شده
    در 5 تاپیک
    سلام دوستان وقت بخیر
    eft چیه دوستان؟؟
    سایتی لینکی دوره ای اگر دارین ممنون میشم معرفی کنید
    البته برای اینکه فرمت تبلیغات نداشته باشه میتونین تو خصوصی بگین اگر زحمتی نیست
    ممنون
    پس تورا هر غم که پیش آید ز درد <<<>>>برکسی تهمت منه بر خویش گرد

16. 4 کاربر برای این پست سودمند از Armingpr عزیز تشکر کرده اند:

abolfazljafari11 آواتار ها
    8,094 بار در 1,614 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 63 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Armingpr نمایش پست ها
    سلام دوستان وقت بخیر
    eft چیه دوستان؟؟
    سایتی لینکی دوره ای اگر دارین ممنون میشم معرفی کنید
    البته برای اینکه فرمت تبلیغات نداشته باشه میتونین تو خصوصی بگین اگر زحمتی نیست
    ممنون
    سلام
    eft یا همون ضربه درمانی روشیه که باید یکسری جملات بگی و به نقاط خاصی از بدنت ضربه بزنی
    و تقریبا برای هر مورد و مشکلیم میگن مورد استفاده قرار میگیره
    اگه یک سرچ کنید کامل توضیح داده شده
    کتاب انگشتان ثروت ساز هم در مورد eft هستش اما به صورت تخصصی راجب پول
    امیدوارم تونسته باشم کمکتون کرده باشم
    بهترین اموزگاران آن هایی هستند
    که به تو نشان میدهند کجا را نگاه
    کنی اما نمیگویند چه ببینی
    <<<<<امینو>>>>

18. 4 کاربر برای این پست سودمند از abolfazljafari11 عزیز تشکر کرده اند:

Armingpr آواتار ها
    16,045 بار در 2,031 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 255 پست
    برچسب زده شده
    در 5 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط abolfazljafari11 نمایش پست ها
    سلام
    eft یا همون ضربه درمانی روشیه که باید یکسری جملات بگی و به نقاط خاصی از بدنت ضربه بزنی
    و تقریبا برای هر مورد و مشکلیم میگن مورد استفاده قرار میگیره
    اگه یک سرچ کنید کامل توضیح داده شده
    کتاب انگشتان ثروت ساز هم در مورد eft هستش اما به صورت تخصصی راجب پول
    امیدوارم تونسته باشم کمکتون کرده باشم
    ممنون ابولفضل جان
    کتاب انگشتان ثروت ساز نوشته مارگارت لینچ رو میخواستم بخونمش راجبش ی تحقیقی کردم و تو صفحه اولش با این متن روبرو شدم که تحریف کرده اموزه های گری کریگ رو
    واسه همین دیگه نخوندمش
    Screen Shot 5-5-2023 at 11.30 PM.png
    پس تورا هر غم که پیش آید ز درد <<<>>>برکسی تهمت منه بر خویش گرد

20. 8 کاربر برای این پست سودمند از Armingpr عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 13 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 13 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع