صفحه 82 از 671 نخستنخست ... 3272808182838492132182582 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 811 به 820 از 6707

موضوع: بازی فراوانی

mohammad_RM آواتار ها
    13,026 بار در 911 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 60 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام وقت بخیر
    ممنون از استاد عزیزو ایچی تریدرعزیز که این بازی فراوانی رو برای بزرگ کردن باورای ذهنمون و گذشتن از محدودیت های ذهنمون, این تاپیک رو گذاشتن
    امروز روز 92 ام بود که بازی فراوانی زو انجام میدادم وخب حتما ادامش میدم جون یه حس فوق العئاه ای داره و من آرزوهای بزرگتری دارمم ک باید بهشون برسم
    این بازی ب نظرم کنار کتاب بنویسید تا اتفاق بیافتد و بیندیشید و ثروتمند شوید انجام بشه فوق العدس و من هرروز هرشب کتاب رو میخوندم تجسم ذهنی رو انجام میدادم و شروع میکردم ب نوشتن و خرج کردن
    بازم ممنون
    DREAM IT
    BELIEVE IT
    ACHIEVE IT

2. 16 کاربر برای این پست سودمند از mohammad_RM عزیز تشکر کرده اند:

685 بار در 59 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام
    وقت همه دوستان بخیر
    جدا از بحث تاثیری که این بازی برای خود شخص دارد ، اکادمی هم بعد اتمام 90 روز فکر میکنم لینکی در نظر گرفته بود ، امکان داره در این مورد توضیح بدید ؟

4. 13 کاربر برای این پست سودمند از Mr.Grey عزیز تشکر کرده اند:

Mehdi-mv آواتار ها
    6,339 بار در 581 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 7 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.Grey نمایش پست ها
    سلام
    وقت همه دوستان بخیر
    جدا از بحث تاثیری که این بازی برای خود شخص دارد ، اکادمی هم بعد اتمام 90 روز فکر میکنم لینکی در نظر گرفته بود ، امکان داره در این مورد توضیح بدید ؟

سلام دوست عزیز بله یه فایلی هست که میتونید از استاد درخواست کنید فقط اینکه اول تجربتونو از 90 روز بازی تو یه پست تو همین تاپیک بزارید بعد شماره پست اونو داخل بخش خصوصی به استاد بفرستید و بگین که 90 روز رو تمام کردم , موفق باشید
    ویرایش توسط Mehdi-mv : 07-03-2021 در ساعت 11:27

6. 13 کاربر برای این پست سودمند از Mehdi-mv عزیز تشکر کرده اند:

685 بار در 59 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام
    وقت همه دوستان بخیر
    گفته شد از تجربه 90 روز بازی فراوانی بگیم ، من به این بازی تقریبا میشه گفت عادت داشتم یعنی از بچگی همینطوری بودم ، برای اتاقی که ساخته نشده بود میرفتم وسیله قیمت میکردم و بعد تو ذهن خودم انتخاب میکردم کجای اتاقم بچینم ، برای لپتاپی که هنوز در حال ارسال بود انتخاب میکردم چه لوازم جانبی بگیرم چطور پارتیشن بندی کنم ، قبل از اینکه با فارکس و جناب امینو اشنا بشم تو ذهنم از خرید های ریز ریز شروع میشد تا اینکه رسید به جایی که پروژه های برنامه نویسی سنگین میساختم و با قیمت های میلیاردی میفروختم و با پولش خونه برای پدر و مادرم میگرفتم برای خودم ماشین ... ، بعد از اینکه با جناب امینو اشنا شدم و طریقه ثروتمند شدن با پرایس اکشن فراکتالی امینو میتونم بگم بازی فراوانی من به مرحله ای رسید که خونه در ایران و اروپا برای خودم ماشین های لوکس برای خودم و خانواده گرفتم و دیگه دغدغه ذهنی من پول و خودم نیست بلکه از پول گدشته و کمک به جامعه ایران هست .

8. 16 کاربر برای این پست سودمند از Mr.Grey عزیز تشکر کرده اند:

A.Naji آواتار ها
    7,618 بار در 768 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 91 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط sara.sat نمایش پست ها
    سلام
    وقت بخیر
    دوستان امروز من هفتمین روزی هست که حقیقت فراوانی رو شرکت کردم و خاسته هام رو نوشتم
    امروز اتفاقای خیلی خیلی خوبی برام افتاد. خاستم تا با شما به اشتراک بزارم، تا حس خوبم به این بازی یا بهتره بگم حقیقت فراوانی رو بیان کنم
    روز اول من چندتا خاسته ای داشتم که یکیش حقیقی شد.بسیار بیشتر از حدی که خاسته بودم و امروز به دستم رسید
    خواسته پنجمین روزم بصورت کامل ،امروز اتفاق افتاد
    خاسته دیروزم که روز ششم بود سفارشش رو دادم و بیعانه پرداخت شد
    و میخام بگم که خیلی بیشتر از اونی که فکرشو بکنم ، این بازی ، حقیقت داره
    و من چقدر حالم خوبههههههه
    این حال خوب رو برای همه دوستان آرزومندم

یه سوال
    یه چیزایی توی ذهنم هست و مثلا ازشون عکس دارم و دربارشون تحقیق کردم ااما مبلغ روزم به اندازه اونا نیست و خیلی کمتره و نمیتونم توی همین روز توی کانالم درخواستش رو بدم.
    اما واقعی میشن
    حالا میشه اینا رو توی روزی که به مبلغ مورد نظر رسیدم سفارشش رو بدم(این در حالی هست که مثلا بیعانه انجام شده ولی هنوز به دستم نرسیده)
    یا بهتره مبلغ اون روز رو بزارم واسه چیزای دیگه؟؟؟؟
    سلام وقتتون بخیر امیدوارم حالتون عالی باشه و پرقدرت بازی رو جلو برید .
    در خصوص بیعانه دادن بگم که ، به نظرم اگه اینکارو نکنید خیلی بهتره
    هدف از انجام این بازی ، افزایش سقف ذهنی و ساختن ذهنی ثروتمند است ...

پس اعمالی مانند خرید اقساطی یا بیعانه دادن و ... با ذهن ثروتمند منافات داره .
    خرید قسطی یا بیعانه دادن ، یعنی من به اندازه ی کافی برای خرید فلان خواسته ام ثروتمند نیستم . کمبود دارم .
    بهتره اینکارو نکنین ... فعلا خواسته هاتونو یک جا یادداشت کنین تا از ذهن تون نره تا به وقتش بتونین کالای مورد نظر تونو بخرید .

بازهم عرض میکنم این نظر شخصی بنده هست ؛ ببینید با نظرم موافق هستید یا مخالف

شاد و پرسود باشین

10. 13 کاربر برای این پست سودمند از A.Naji عزیز تشکر کرده اند:

4,915 بار در 555 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 25 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام و درود تشکر میکنم بابت این تاپیک کاربردی وعالی
    دوستان من این بازی فراوانی با روزی 100 دلار شروع کردم وبه خاطر فراموشی در روز 45 دو باره برگشتم از اول والان روز 25 ومعادل 2500 دلار دارم
    موضوعی که برام پیش اومده از وقتی این بازیا شروع کردم یه جورایی ول خرج شدهام ، تو موقع خرید به راحتی مبالغ فروشنده را پرداخت میکنم فبلا برای هر خریدی کلی چک وچونه میزدم ولی الان نه وحتی پیش اومده موارد غیر الویت دار خرید کردم که فعلا نمیبایست خرید میکردم(تو لیست الویت اول خرید نبوده)
    حتی این موضوع اطرافیان متوجه شدند. مثلا دخترم میگه چند وقتیه بدون استرس وبا لیست سفارش چند خطی دنبالت میام خرید هم اینکه همه چیز میخری هم با فروشنده ها چونه نمیزنی
    سوال دوم : تو این بازی میشه برا ساخت وساز استفاده کرد مثلا میخوام تو باغ که دارم ویلا واستخر بسازم وبه صورت روزانه هزینه هاشا پرداخت کنم ؟
    ممنون میشم از راهنمایی و کمک دوستان
    زمانی به خواسته ای میرسم که سزاواری ان را داشته باشم.واین سزاواری با عبور از چالشها بدست میاد.پس چالشهارا با اغوش باز میپزیرم

12. 16 کاربر برای این پست سودمند از ali&sohaile9.10 عزیز تشکر کرده اند:

choobin آواتار ها
    971 بار در 76 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام دوستان
    من امروز روز 14 رو راحت رد کردم. تا الان به مشکلی نخوردم. بازی رو با 200 دلار شروع کدم و روزی 200 دلار به درآمدم اضافه میکنم
    جهـــان آرام مـــن است . . . و مــــن نـــا آرام آرزوهایــــــم

14. 16 کاربر برای این پست سودمند از choobin عزیز تشکر کرده اند:

18 بار در 1 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام خسته نباشید
    من از 90 روز رد شدم.
    با 1 میلیون شروع کردم و روزی 1 میلیون بهش اضافه کردم.

16. 18 کاربر برای این پست سودمند از alania عزیز تشکر کرده اند:

KingMilad آواتار ها
    21,198 بار در 1,598 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 190 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط KingMilad نمایش پست ها
    سلام به همه عزیزان و نیز استاد گرامی
    امیدوارم حال همه دوستان عالی باشه
    بعد از انجام 90 روز بازی و دیدن وبینار و پیدا کردن دیدگاه جدیدی که حدود 3 ماه درگیرش بودم
    شروع مجدد بازی فراوانی با دیدی بسیاااار بهتر و بلندتر
    #روز_اول(1400/01/14)
    خدایا شکرت
    استاد جان ممنون واقعا
    سلام به همه دوستان عزیزم
    امیدوارم حالتون عالی باشه
    طبق زمانی که در پست قبلی مشخص شده بود شروع کردم ...
    همه چی خوب و عالی داشت جلو میرفت تا اینکه خواهرم سر یه بی احتیاطی با چاقو زد و انگشت خودش رو برید و سه روز کلا اسیر این دکتر اون دکتر بودیم برای جراحی رگ عصب و تاندون و ... و اصلا حس و حال ادامه بازی تو اون شرایط رو نداشتم(خداروشکر همه چی عالی جلو رفت و شرایطم مجدد برای انجام این کار محیا شد)
    شاید لازم بود استاپ کنم چون من برخلاف دوستان با روزی 10 میلیون شروع کردم و روزانه 10 میلیون اضافه میکردم و واقعا مسیله ای نداشتم و راحت خرج میکردم
    اماااا میخوام این بار با روزی 1 میلیون شروع کنم و روزانه یک میلیون افزایش بدم موجودیم رو , به دو دلیل : تمرین صبر(که یاد بگیرم هرچیزی در زمان خودش اتفاق میافته)/کنترل طمع(دقیقاااا مثل بازار و برنامه هدف روزی 3 درصد و عدم بلند پروازی با درصدهای روزانه زیاد)
    پ.ن:تو رادیوتیوب دوم(مصاحبه با محمدرضای عزیز در یوتیوب) در قسمت نظرات گفتم دوستان بیاید برای خودمون تعیین کنیم نفر چندم هستیم برای انجام رادیوتیوب,اونجا ادمین یا استاد گفتن خیلی ایده خوبیه حالا خودت نفر چندمی من جوابی نداشتم چون دوره هنوز تموم نشده بود ولی الان تصمیم به شروع رشد اکانت دمو بصورت جدی مطابق با مطالب دوره پرایس و بعدش هماهنگی با استاد جهت انجام رادیوتیوب(تصویرسازی قشنگم)دارم
    فردا روز اولِ شروعِ مجددِ تمرینِ افزایشِ ظرفیتِ ذهنیِ من در جهت فراوانی و نیز رشد اصولی اکانت دمو جهت شرکت در رادیوتیوب خواهد بود(به امید خدا 3 الی 4 ماه دیگه با رادیوتیوب خدمت میرسیم )(مشتاقانه منتظر رادیوتیوب تک تک عزیزان حاضر در دوره هستم)
    یا علی
    #روز_اول(1400/04/14)
    #پیش_به_سوی_اکانت_ریل_و_رادی� �تیوب
    زمانیـــکه نگــرش تو درستـــه حقایـــق زندگـــی به حســـاب نمیــــان

18. 18 کاربر برای این پست سودمند از KingMilad عزیز تشکر کرده اند:

Mehdi-mv آواتار ها
    6,339 بار در 581 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 7 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط KingMilad نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان عزیزم
    امیدوارم حالتون عالی باشه
    طبق زمانی که در پست قبلی مشخص شده بود شروع کردم ...
    همه چی خوب و عالی داشت جلو میرفت تا اینکه خواهرم سر یه بی احتیاطی با چاقو زد و انگشت خودش رو برید و سه روز کلا اسیر این دکتر اون دکتر بودیم برای جراحی رگ عصب و تاندون و ... و اصلا حس و حال ادامه بازی تو اون شرایط رو نداشتم(خداروشکر همه چی عالی جلو رفت و شرایطم مجدد برای انجام این کار محیا شد)
    شاید لازم بود استاپ کنم چون من برخلاف دوستان با روزی 10 میلیون شروع کردم و روزانه 10 میلیون اضافه میکردم و واقعا مسیله ای نداشتم و راحت خرج میکردم
    اماااا میخوام این بار با روزی 1 میلیون شروع کنم و روزانه یک میلیون افزایش بدم موجودیم رو , به دو دلیل : تمرین صبر(که یاد بگیرم هرچیزی در زمان خودش اتفاق میافته)/کنترل طمع(دقیقاااا مثل بازار و برنامه هدف روزی 3 درصد و عدم بلند پروازی با درصدهای روزانه زیاد)
    پ.ن:تو رادیوتیوب دوم(مصاحبه با محمدرضای عزیز در یوتیوب) در قسمت نظرات گفتم دوستان بیاید برای خودمون تعیین کنیم نفر چندم هستیم برای انجام رادیوتیوب,اونجا ادمین یا استاد گفتن خیلی ایده خوبیه حالا خودت نفر چندمی من جوابی نداشتم چون دوره هنوز تموم نشده بود ولی الان تصمیم به شروع رشد اکانت دمو بصورت جدی مطابق با مطالب دوره پرایس و بعدش هماهنگی با استاد جهت انجام رادیوتیوب(تصویرسازی قشنگم)دارم
    فردا روز اولِ شروعِ مجددِ تمرینِ افزایشِ ظرفیتِ ذهنیِ من در جهت فراوانی و نیز رشد اصولی اکانت دمو جهت شرکت در رادیوتیوب خواهد بود(به امید خدا 3 الی 4 ماه دیگه با رادیوتیوب خدمت میرسیم )(مشتاقانه منتظر رادیوتیوب تک تک عزیزان حاضر در دوره هستم)
    یا علی
    #روز_اول(1400/04/14)
    #پیش_به_سوی_اکانت_ریل_و_رادی� �تیوب
    سلام میلاد جان انشالله حال خواهرتون خیلی زود تر خوب بشه , اتفاقا من هم دوباره از همین تاریخ قراره استارت بزنم من تا الان هر چقدر استاپ خوردم بخاطر نداشتن نظم زمانی بود بجز اون اولی که تا 96 روز جلو رفتم و اونم در نهایت بخاطر تموم شدن تایم استاپ خوردم یه 5 تای دیگه هم بخاطر همین مشکل استاپ خوردم من هم تصمیم جدی گرفتم که از تاریخ 1400/4/14 یه استارت قوی بزنم با یه تفاوت که محدوده زمانی برای خودم انتخاب کنم که تو اون تایم کلا هیچ برنامه خاصی جز این نداشته باشم و اینکه بعد 3 ماه منتظر رادیو تیوب شما هم هستیم دیگه (البته که من کلا پیگیر رادیو تیوب هستم شدید الان اشتباه نکنم خانوم @za piri برای رادیو تیوب بعدی قراره بیان )
    ویرایش توسط Mehdi-mv : 07-05-2021 در ساعت 09:52

20. 12 کاربر برای این پست سودمند از Mehdi-mv عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 32 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 32 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع