صفحه 152 از 667 نخستنخست ... 52102142150151152153154162202252652 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1,511 به 1,520 از 6663

موضوع: بازی فراوانی

Amalphia آواتار ها
    2,920 بار در 270 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mirzaali نمایش پست ها
    سلام
    خیلی ممنون از شما و همه دوستان
    مهمترین اتفاقی که خیلی ملموس هست برام کوچیک شدن ارقامه و مثلا توی خانواده یا فامیل وقتی صحبت از قیمت میشه رقم هایی که افراد اونو خیلی گرون میدونن تو ذهن من اصلا به چشم نمیاد یا درامد ماهانه ای که تو دید بقیه رویاییه تو ذهن من خیلی خیلی کوچیکه
    و خودم رو لایق داشتن چنین درامد هایی میدونم
    موفق و پیروز باشید
    آره، من هم این حس رو دارم. اینکه بقیه چقدر کوچیک فکر میکنن و چه افکار محدود کننده ای دارن. آدم همه اش دلش میخواد بهشون کمک کنه ولی نمیدونه چطوری. بعدش ذهن آدم به کار میوفته تا راههای کمک به بقیه رو پیدا کنه.
    خیلی حس جالبیه.
    شکست فقط اصلاح مسیر است، به شرط آنکه هدف مشخص باشد

خدایا! نمودار زندگی مرا صعودی و اصلاحات آنرا ختم به هیدن دایورجنس بفرما.

2. 7 کاربر برای این پست سودمند از Amalphia عزیز تشکر کرده اند:

Amalphia آواتار ها
    2,920 بار در 270 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط reza.tva نمایش پست ها
    دوستان لطفا یک نفر محبت کنه و اگر نظری داره، پاسخ این سوال را به من بده
    خیلی برایم مهم است
    با تشکر
    با سلام

والا استاد توی یه وبینار ( فکر کنم وبینار آقای علی بود، از دوره فراکتالی) میگن که وقتی از راه ترید به پول رسیدین، حتما %10 درصد ( البته هر چقدر بیشتر خواستین بهتر) برای کمک به بقیه، چه به صورت مستقیم با دادن پول، و یا با ایجاد شغل و کار و ... کنار بذارین. خوب چون توی آکادمی ما به صورت درصدی سود رو حساب میکنیم و قراره به صورت درصدی هم خرجش کنیم، هر چقدر هم که بیشتر دربیاریم، اون مقدار درصد تعیین شده خودمون رو برای کمک به بقیه هزینه میکنیم. فکر نمیکنم عددش مهم باشه.

ولی سوال شما اینه که آیا انجام واقعی بازی همون تاثیر روی کاغذ رو داره یا نه. من که هنوز به اون مرحله نرسیده ام و نمیتونم نظر بدم. بهتره از خود استاد بپرسیم
    ولی یه سخنی هست، اگه اشتباه نکنم از امام علی(ع) که: لعيمان از طعام لذت برند و كريمان از اطعام. اينكه كسي از اين كار در دنياي واقعي لذت ببره، فكر كنم برمي گرده به اخلاق و شخصيت و البته ميزان كريم بودن اون شخص. از پیامبر و امامان هم نقل شده که کمک به دیگران و سیر کردن شکم یک گرسنه و اطعام کردن و مهمان کردن دیگران از آزاد کردن برده بهتره.

با این اوصاف، آیا انجام این کار در دنیای واقعی، تاثیر بیشتری داره؟ جواب اینه که: به طور قطع و یقین تاثیر بسیار بیشتری داره. خيليها از کمک به دیگران حرف میزنن، ولی وقتي پای پول میاد وسط، دست و پاشون شل میشه و همه قول وقراراشون یادشون میره. انجام این کار در دنیای واقعی، خیلی کرم و از خود گذشتگی می خواد و سعادتش شامل حال هر کسی نمیشه. جدای از این مطلب، گذشتن از مال و ثروت و بخشیدن چیزی که هیچ اجباری در بخشیدنش نیست، باعث ارتقای روحی فرد میشه و درهای شناخت و معرفت رو باز میکنه که به هیچ طریق دیگه ای امکان نداره. اینکه خودت رو نبینی و بقیه ادما رو مثل خودت بدونی، یکی از بزرگترین اهداف ادیان الهیه.

میدونم این حرفا خیلی گنده تر از دهن من بود، باید جسارت منو ببخشین. امیدوارم همه ما دانشجویان آکادمی به اون مرحله برسیم، ولی تا اون وقت برسه، این بازی روی کاغذ، تمرین خیلی خوبیه تا حداقل از لحاظ ذهنی، مارو آماده کنه.
    شکست فقط اصلاح مسیر است، به شرط آنکه هدف مشخص باشد

خدایا! نمودار زندگی مرا صعودی و اصلاحات آنرا ختم به هیدن دایورجنس بفرما.

4. 13 کاربر برای این پست سودمند از Amalphia عزیز تشکر کرده اند:

2,188 بار در 323 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Amalphia نمایش پست ها
    یه چیزی که این بازی با خودش میاره، حس کمک به بقیه است. میتونین برای خواهر و برادرتون، دوستاتون، پدر و مادرتون و ... خرید کنید. توی بازی قانونی نیست که حتما باید برای خودتون بخرین.
    موفق باشین.
    این کار رو انجام دادم
    داخل یکی از وبینارها استاد امینو گفتن که اینکه بخش بزرگی از پولتون رو بخواین ببخشین هم خوب نیست و یه جای کار مشکل داره

6. 7 کاربر برای این پست سودمند از mahsa_k عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 3 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    دوستان عزیز من در طی چند روز گذشته تجربه ای رو کسب کردم
    حدود یک هفته پیش در همین تاپیک پستی زدم که الان متوجه شدم بازی ذهنم بوده، من فکر میکردم که هر چیزی که در محدوده قیمتی تا 30 ملیون تومان بوده و من برای خودم لازم داشتم رو خریدم و الان برای خریدن مابقی چیزهایی که لازم دارم به پول خیلی بزرگتری احتیاج دارم و مونده بودم که مثلا تا رسیدن به 100 ملیون دیگه مابقی روزها نمیدونم چی بخرم و مبالغ بین 30 تا 100 ملیون به نظرم خیلی کم میومد.
    در همین تاپیک یکی از دوستان راهنماییم کردن که چیزهایی رو که دارین بهبود ببخشین!
    انگار یه دری به سوی ذهن من باز شد. چندین مورد را پیدا کردم که مواردی هستند که میتونن خیلی بهتر باشن
    تا قبل از این فکر میکردم فقط چیزهایی رو که ندارم باید بخرم ولی با این استراتژی حالا یه عالمه وسیله هست که باید بهترش کنم .
    و البته راهنمایی دوست دیگرمون در مورد بخشیدن هم بسیار عالی بود
    ممنون از همه دوسانی که راهنمای من بودند.
    با آرزوی موفقیت برای همه همراهانم در آکادمی ویو

8. 10 کاربر برای این پست سودمند از mahsa_k عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    20,418 بار در 2,525 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3597 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa_k نمایش پست ها
    دوستان عزیز من در طی چند روز گذشته تجربه ای رو کسب کردم
    حدود یک هفته پیش در همین تاپیک پستی زدم که الان متوجه شدم بازی ذهنم بوده، من فکر میکردم که هر چیزی که در محدوده قیمتی تا 30 ملیون تومان بوده و من برای خودم لازم داشتم رو خریدم و الان برای خریدن مابقی چیزهایی که لازم دارم به پول خیلی بزرگتری احتیاج دارم و مونده بودم که مثلا تا رسیدن به 100 ملیون دیگه مابقی روزها نمیدونم چی بخرم و مبالغ بین 30 تا 100 ملیون به نظرم خیلی کم میومد.
    در همین تاپیک یکی از دوستان راهنماییم کردن که چیزهایی رو که دارین بهبود ببخشین!
    انگار یه دری به سوی ذهن من باز شد. چندین مورد را پیدا کردم که مواردی هستند که میتونن خیلی بهتر باشن
    تا قبل از این فکر میکردم فقط چیزهایی رو که ندارم باید بخرم ولی با این استراتژی حالا یه عالمه وسیله هست که باید بهترش کنم .
    و البته راهنمایی دوست دیگرمون در مورد بخشیدن هم بسیار عالی بود
    ممنون از همه دوسانی که راهنمای من بودند.
    با آرزوی موفقیت برای همه همراهانم در آکادمی ویو
    سلام و درود خدمت شما سرکار خانم mahsa-k
    امیدوارم حالتون عالی باشه چون در حال انجام این بازی هسستید قطعا هست
    ما انسانها با توجه به محیطی که در آن زندگی میکنیم و افرادی که در دوربرمون هستند و جامعه و رسانها الگوهای محدود کننده ذهنیمون ایجاد شدن و باعث میشن خیلی چیزهارو نتونیم در حد تصورمون بدونیم و وارد ذهن و زندگیمون کنیم ، همونطور که در پست قبلیتون فرمودید : بخشیدن پول درست هست که حس بسیار خوب و ارزشمندی رو ایجاد میکنه اما این یکی از راههای فرار ذهن و مغز انسان از مقاومت به وجود آمدست
    کمی ذهنتون رو فراتر ببرید و برید سمت خیال پردازی ( البته با توجه به ظرفیت ذهن ما میشه گفت خیال پردازی در حالی که قابلیت رسیدن بهش و بدست آوردنش هست اما در ذهنمون گنجایش نیست)
    چندتا نمونه براتون اشاره میکنم و امیدوارم به عنوان جرقه ای در ذهنتون باعث افزایش باور و گنجایش ذهنی بشه :
    1- با توجه به نزدیک بودن سال نو میتونید یک قایق در هر دریایی که دوست داشتید و در هر کشوری که دوست داشتید اختصاصی برای خودتون تدارک ببینید تا در لحظه سال نو مراسم تحویل در قایق و روی دریا همراه با آتش بازی و تمامی خدمه و تمامی تدارکات در خدمت شما باشن و جشن بگیرید
    2-برای خودتون برنامه سفر به دور دنیارو با تمامی مسیرها و مقصدها و جاهایی که قرار برید و بمونید و با استفاده از چه ابزارهایی باید این مسیر رو طی کنید و لذت ببرید طراحی کنید و در ذهنتون تصویر سازی بکنید
    3-ادکلن مورد علاقتون رو در یک شیشه کریستال که شاید قیمت یک مجتمع آپارتمان در ایران باشه برا خودتون بخرید
    4-یک جشن دوره همی تدارک ببینید و خواننده خارجی که دوست دارید رو در کشوری که اجازش رو میدن با توجه به قوانین همون کشور دعوت کنید تا براتون کنسرت اجرا کنند
    5-برای تولد نزدیکانتون شهربازی اجاره کنید یک روز کامل برای خودتون و همراهان و نزدیکان که در جشن دعوت شدند و لذت ببرید
    6-یک بستنی با روکش طلا که حدودا 25000پوند قیمتش هست برا خودتون سفارش بدین و لذت ببرید
    7-.......
    8-.......
    و خیلی چیزهای دیگه
    متاسفانه ما که در این جامعه و این کشور زندگی میکنیم ذهنمون محدود شده به خرید ماشین و ملک و املاک و ویلا و طلا و چیزهایی که نیازمون هست و چیزهایی که باعث لذت بردن و خوشحالیمون میشه در دید و توجهمون نبوده و نیست و نمیگذارند که باشه ، پس باید پامون رو فراتر از حیطه امن ذهن و جامعه بگذاریم تا به اون نور و لذت پشتش دست پیدا بکنیم و تازه متوجه زندگی و لذت و آرامش بشیم .
    آرزوی سلامتی و موفقیت همراه با شادی و ثروتمندی دارم برای تک تکمون
    ویرایش توسط Ali97 : 01-10-2022 در ساعت 13:26
    ما ذهن نیستیم بلکه ذهن داریم
    ما
    بدن نیستیم بلکه بدن داریم
    ما یک
    آگاهی هستیم که میتوانیم به ذهن و بدن آگاه باشیم

10. 18 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 3 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ali97 نمایش پست ها
    سلام و درود خدمت شما سرکار خانم mahsa-k
    امیدوارم حالتون عالی باشه چون در حال انجام این بازی هسستید قطعا هست
    ما انسانها با توجه به محیطی که در آن زندگی میکنیم و افرادی که در دوربرمون هستند و جامعه و رسانها الگوهای محدود کننده ذهنیمون ایجاد شدن و باعث میشن خیلی چیزهارو نتونیم در حد تصورمون بدونیم و وارد ذهن و زندگیمون کنیم ، همونطور که در پست قبلیتون فرمودید : بخشیدن پول درست هست که حس بسیار خوب و ارزشمندی رو ایجاد میکنه اما این یکی از راههای فرار ذهن و مغز انسان از مقاومت به وجود آمدست
    کمی ذهنتون رو فراتر ببرید و برید سمت خیال پردازی ( البته با توجه به ظرفیت ذهن ما میشه گفت خیال پردازی در حالی که قابلیت رسیدن بهش و بدست آوردنش هست اما در ذهنمون گنجایش نیست)
    چندتا نمونه براتون اشاره میکنم و امیدوارم به عنوان جرقه ای در ذهنتون باعث افزایش باور و گنجایش ذهنی بشه :
    1- با توجه به نزدیک بودن سال نو میتونید یک قایق در هر دریایی که دوست داشتید و در هر کشوری که دوست داشتید اختصاصی برای خودتون تدارک ببینید تا در لحظه سال نو مراسم تحویل در قایق و روی دریا همراه با آتش بازی و تمامی خدمه و تمامی تدارکات در خدمت شما باشن و جشن بگیرید
    2-برای خودتون برنامه سفر به دور دنیارو با تمامی مسیرها و مقصدها و جاهایی که قرار برید و بمونید و با استفاده از چه ابزارهایی باید این مسیر رو طی کنید و لذت ببرید طراحی کنید و در ذهنتون تصویر سازی بکنید
    3-ادکلن مورد علاقتون رو در یک شیشه کریستال که شاید قیمت یک مجتمع آپارتمان در ایران باشه برا خودتون بخرید
    4-یک جشن دوره همی تدارک ببینید و خواننده خارجی که دوست دارید رو در کشوری که اجازش رو میدن با توجه به قوانین همون کشور دعوت کنید تا براتون کنسرت اجرا کنند
    5-برای تولد نزدیکانتون شهربازی اجاره کنید یک روز کامل برای خودتون و همراهان و نزدیکان که در جشن دعوت شدند و لذت ببرید
    6-یک بستنی با روکش طلا که حدودا 25000پوند قیمتش هست برا خودتون سفارش بدین و لذت ببرید
    7-.......
    8-.......
    و خیلی چیزهای دیگه
    متاسفانه ما که در این جامعه و این کشور زندگی میکنیم ذهنمون محدود شده به خرید ماشین و ملک و املاک و ویلا و طلا و چیزهایی که نیازمون هست و چیزهایی که باعث لذت بردن و خوشحالیمون میشه در دید و توجهمون نبوده و نیست و نمیگذارند که باشه ، پس باید پامون رو فراتر از حیطه امن ذهن و جامعه بگذاریم تا به اون نور و لذت پشتش دست پیدا بکنیم و تازه متوجه زندگی و لذت و آرامش بشیم .
    آرزوی سلامتی و موفقیت همراه با شادی و ثروتمندی دارم برای تک تکمون

مجددا سلام و سپاس از شما برای ایده های خوبتون
    عالی بود

12. 6 کاربر برای این پست سودمند از mahsa_k عزیز تشکر کرده اند:

zaraa آواتار ها
    1,430 بار در 282 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 40 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک

تا روز ۱۰۷ رفتم ولی خسته شدم، نمیدونم چی شد که ادامه ندادم، دوست دارم دوباره شروع کنم

سلام به همه دوستان
    من بازی فراوانی را چندبار شروع کردم ولی نهایت ۱۰ روز ادامه میدادم. ولی چند وقت پیش تصمیم جدی گرفتم که هر روز انجام بدم ، و خدا را شکر تا ۱۰۷ روز ادامه دادم و لذت بخش بود ، چون هر روز با توجه به مبلغی که داشتم با خوشحالی خرید میکردم و حس خوبی داشتم ، تو نرم افزار دیجی کالا و ترب و بقیه میگشتم و دقیقا قیمت و عکس کالایی که میخواستم خرید کنم را میگرفتم و همراه با قیمت ، عکس را هم داخل گوشیم تو سندنگار ذخیره میکردم و حس خوبی داشتم ، تا اینکه حدود ۲۰ روز پیش دیگه بازی را کنار گذاشتم و انگاری خسته شدم ، بازی را یادم نرفت ، خودم کنار گذاشتم و یه جورایی خسته شدم، دلیلش را نمیدونم که چی مانع شد ولی ته دلم واسه خریدهای روزانه که هر شب تو سایت و دیجی کالا و ... تنگ شده ، هر روز یادم هست و فراموش نکردم.
    نمیدونم چرا دلم نخواست که ادامه بدم و خسته شدم که انگاری فقط یک سرگرمی هست ، من که پولم ندارم چرا الکی وقتم را هدر میدم؟ واقعا نمیدونم چرا ادامه ندادم ، با اینکه هر روز یادم هست.
    چند تا عکس از خریدهام میزارم که هر روز با وسواس و دقت بالا خرید میکردم ، که شاید بعضی وقتها ۲ یا ۳ ساعت طول میکشید تا یک چیزی را انتخاب کنم و بعضی وقتها دیگه ذهنم نمیدونست که چیکار کنم واسه همین خسته شدم.
    خیلی دوست دارم دوباره شروع کنم ولی نمیدونم چرا ؟؟؟

Screenshot_۲۰۲۲۰۱۱۱-۰۳۰۶۳۱_Docs.jpg / Screenshot_۲۰۲۲۰۱۱۱-۰۳۰۶۰۶_Docs.jpg
    Screenshot_۲۰۲۲۰۱۱۱-۰۳۰۵۵۵_Docs.jpg / Screenshot_۲۰۲۲۰۱۱۱-۰۳۰۵۳۸_Docs.jpg
    Screenshot_۲۰۲۲۰۱۱۱-۰۳۰۵۳۰_Docs.jpg / Screenshot_۲۰۲۲۰۱۱۱-۰۳۰۵۲۰_Docs.jpg
    Screenshot_۲۰۲۲۰۱۱۱-۰۳۰۴۵۱_Docs.jpg / Screenshot_۲۰۲۲۰۱۱۱-۰۳۰۴۲۳_Docs.jpg
    Screenshot_۲۰۲۲۰۱۱۱-۰۳۰۳۴۷_Docs.jpg / Screenshot_۲۰۲۲۰۱۱۱-۰۳۰۳۵۸_Docs.jpg

تو این مدت که بازی فراوانی را انجام میدادم ، اسمش را (فراوانی کائنات) گذاشتم ، چون به وفور و فراوانی نعمات خدا پی بردم و کلمه کمبود واسم کمرنگ شده ، جالب اینجا هست که آرزوهام هم تغییر کردن ، چون هر روز که دنبال خرید بودم با هیجان به وسیله های جدید که اصلا بهشون فکر هم نمیکردم و حتی ندیده بودمشون ، رسیدم و فهمیدم که ذهن من چقدر کوچیک و سطحی نگر هست که فقط اطراف خودم را میبینم و در صورتی که جهان هر لحظه در حال پیشرفت هست و جاهای قشنگ و وسیله های جالب و تکنولوژی جدید هست. این مدت خیلی فکر و ذهنم تغییر کرد ، حتی صبورتر هم شدم و فهمیدم هر چه بیشتر رشد کنم ، زندگی زیباتر و جذاب تر میشه و همزمان زندگی عزیزانمان هم رشد میکنه. البته پول از یک راه هایی آسان و راحت وارد زندگی ام میشد تو این مدت ، لحظات خوبی بود.
    شاید تو ذهنم از خودم توقع داشتم که بعد از ۱۰۷ روز که بازی گذشته یک اتفاق خاص بیفته ؟ شاید توقع ام زیاد بوده ؟ به نظرتون چطوری دوباره با انرژی شروع کنم؟
    دوستانی تجربه دارند ، لطفا راهنمایی کنند .

@amino @ichi.trader98 @Hfada @Soroosham
    @Academywave
    ویرایش توسط zaraa : 01-11-2022 در ساعت 04:18
    *** رنگین کمان سهم کسی است که تا اخرین قطره باران منتظر می ماند. ***

14. 19 کاربر برای این پست سودمند از zaraa عزیز تشکر کرده اند:

amirrezakvh آواتار ها
    1,460 بار در 315 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 10 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام به همه کسانی که در این آکادمی حضور دارند
    امیدوارم حال همگی عالی باشه
    من دیروز به روز ۹۰ بازی رسیدم و ویدیو وبینار رو دیدم
    فوق العاده بود و قصد دارم بازی رو تا جایی که ذهنم ظرفیت داره ادامه بدم
    ممنون از این تاپیک و ممنون از استاد برای ایجاد تغییر ذهنیت و زندگی همه ما
    ما با رنج هایی که میکشیم بالغ می شویم
    نه با سال هایی که از عمرمان میگذرد...

16. 14 کاربر برای این پست سودمند از amirrezakvh عزیز تشکر کرده اند:

Soroosham آواتار ها
    26,677 بار در 2,362 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1276 پست
    برچسب زده شده
    در 7 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط zaraa نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    من بازی فراوانی را چندبار شروع کردم ولی نهایت ۱۰ روز ادامه میدادم. ولی چند وقت پیش تصمیم جدی گرفتم که هر روز انجام بدم ، و خدا را شکر تا ۱۰۷ روز ادامه دادم و لذت بخش بود ، چون هر روز با توجه به مبلغی که داشتم با خوشحالی خرید میکردم و حس خوبی داشتم ، تو نرم افزار دیجی کالا و ترب و بقیه میگشتم و دقیقا قیمت و عکس کالایی که میخواستم خرید کنم را میگرفتم و همراه با قیمت ، عکس را هم داخل گوشیم تو سندنگار ذخیره میکردم و حس خوبی داشتم ، تا اینکه حدود ۲۰ روز پیش دیگه بازی را کنار گذاشتم و انگاری خسته شدم ، بازی را یادم نرفت ، خودم کنار گذاشتم و یه جورایی خسته شدم، دلیلش را نمیدونم که چی مانع شد ولی ته دلم واسه خریدهای روزانه که هر شب تو سایت و دیجی کالا و ... تنگ شده ، هر روز یادم هست و فراموش نکردم.
    نمیدونم چرا دلم نخواست که ادامه بدم و خسته شدم که انگاری فقط یک سرگرمی هست ، من که پولم ندارم چرا الکی وقتم را هدر میدم؟ واقعا نمیدونم چرا ادامه ندادم ، با اینکه هر روز یادم هست.
    چند تا عکس از خریدهام میزارم که هر روز با وسواس و دقت بالا خرید میکردم ، که شاید بعضی وقتها ۲ یا ۳ ساعت طول میکشید تا یک چیزی را انتخاب کنم و بعضی وقتها دیگه ذهنم نمیدونست که چیکار کنم واسه همین خسته شدم.
    خیلی دوست دارم دوباره شروع کنم ولی نمیدونم چرا ؟؟؟

Screenshot_۲۰۲۲۰۱۱۱-۰۳۰۶۳۱_Docs.jpg / Screenshot_۲۰۲۲۰۱۱۱-۰۳۰۶۰۶_Docs.jpg
    Screenshot_۲۰۲۲۰۱۱۱-۰۳۰۵۵۵_Docs.jpg / Screenshot_۲۰۲۲۰۱۱۱-۰۳۰۵۳۸_Docs.jpg
    Screenshot_۲۰۲۲۰۱۱۱-۰۳۰۵۳۰_Docs.jpg / Screenshot_۲۰۲۲۰۱۱۱-۰۳۰۵۲۰_Docs.jpg
    Screenshot_۲۰۲۲۰۱۱۱-۰۳۰۴۵۱_Docs.jpg / Screenshot_۲۰۲۲۰۱۱۱-۰۳۰۴۲۳_Docs.jpg
    Screenshot_۲۰۲۲۰۱۱۱-۰۳۰۳۴۷_Docs.jpg / Screenshot_۲۰۲۲۰۱۱۱-۰۳۰۳۵۸_Docs.jpg

تو این مدت که بازی فراوانی را انجام میدادم ، اسمش را (فراوانی کائنات) گذاشتم ، چون به وفور و فراوانی نعمات خدا پی بردم و کلمه کمبود واسم کمرنگ شده ، جالب اینجا هست که آرزوهام هم تغییر کردن ، چون هر روز که دنبال خرید بودم با هیجان به وسیله های جدید که اصلا بهشون فکر هم نمیکردم و حتی ندیده بودمشون ، رسیدم و فهمیدم که ذهن من چقدر کوچیک و سطحی نگر هست که فقط اطراف خودم را میبینم و در صورتی که جهان هر لحظه در حال پیشرفت هست و جاهای قشنگ و وسیله های جالب و تکنولوژی جدید هست. این مدت خیلی فکر و ذهنم تغییر کرد ، حتی صبورتر هم شدم و فهمیدم هر چه بیشتر رشد کنم ، زندگی زیباتر و جذاب تر میشه و همزمان زندگی عزیزانمان هم رشد میکنه. البته پول از یک راه هایی آسان و راحت وارد زندگی ام میشد تو این مدت ، لحظات خوبی بود.
    شاید تو ذهنم از خودم توقع داشتم که بعد از ۱۰۷ روز که بازی گذشته یک اتفاق خاص بیفته ؟ شاید توقع ام زیاد بوده ؟ به نظرتون چطوری دوباره با انرژی شروع کنم؟
    دوستانی تجربه دارند ، لطفا راهنمایی کنند .

@amino @ichi.trader98 @Hfada @Soroosham
    @Academywave
    سلام سرکار خانم zaraa
    امیدوارم حالتون عالی باشه
    خیلی روند عالی داشتین و بهتون تبریک میگم برای پشتکارتون.
    شاید عدد ذهنی شما بوده اون مرحله. یعنی برید بررسی بکنید ببینید از چه موقعی این درگیری ذهنی و توجیه منفی کردن براتون شروع شده.از همون موقع به بعد عددهارو برای مثال با صدای بلند برای خودتون بخونین و ببینین چه حسی براتون ایجاد میشه. حس خوب هست یا منفی. اگر منفی بود، باورهای قدیمی که دارید داره باهاتون بازی میکنه و میخواد شمارو تو منطقه امن ذهنتون نگه داره. در اینباره کتاب انگشتان ثروت ساز و دوست داشتین بخونید.
    یکی از دلایلی که میتونه مانع ورود فراوانی به زندگی ما بشه همین موانع باورهای ماست که برای ما یک لباس اجتماعی بوجود آورده تا توش احساس راحتی کنیم. تا اونها از بین نرن نور به بدنه اصلی ما نمیرسه.
    استاد تو یکجایی از آموزش ها فراکتالی میگن که یکسری کارها و بدون دلیل انجام دادن باعث تقویت اراده ما میشن مثل روزه گرفتن یا غیره. میتونین دیدتون عوض کنین و با دید افزایش اراده و فراوانی بهش نگاه کنین. ولی اصلا نگران و ناراحت نباشین چون همه ما میتونیم به عقب برگردیم. نوع برخورد ما با مسایل مدت زمان موفقیت مارو مشخص میکنه.

امیدوارم براتون مفید باشه.
    شاد و پر از انرژی های مثبت باشید
    I have my Own Dream, I have my Own Goal, I'm LIVING it

18. 16 کاربر برای این پست سودمند از Soroosham عزیز تشکر کرده اند:

zaraa آواتار ها
    1,430 بار در 282 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 40 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Soroosham نمایش پست ها
    سلام سرکار خانم zaraa
    امیدوارم حالتون عالی باشه
    خیلی روند عالی داشتین و بهتون تبریک میگم برای پشتکارتون.
    شاید عدد ذهنی شما بوده اون مرحله. یعنی برید بررسی بکنید ببینید از چه موقعی این درگیری ذهنی و توجیه منفی کردن براتون شروع شده.از همون موقع به بعد عددهارو برای مثال با صدای بلند برای خودتون بخونین و ببینین چه حسی براتون ایجاد میشه. حس خوب هست یا منفی. اگر منفی بود، باورهای قدیمی که دارید داره باهاتون بازی میکنه و میخواد شمارو تو منطقه امن ذهنتون نگه داره. در اینباره کتاب انگشتان ثروت ساز و دوست داشتین بخونید.
    یکی از دلایلی که میتونه مانع ورود فراوانی به زندگی ما بشه همین موانع باورهای ماست که برای ما یک لباس اجتماعی بوجود آورده تا توش احساس راحتی کنیم. تا اونها از بین نرن نور به بدنه اصلی ما نمیرسه.
    استاد تو یکجایی از آموزش ها فراکتالی میگن که یکسری کارها و بدون دلیل انجام دادن باعث تقویت اراده ما میشن مثل روزه گرفتن یا غیره. میتونین دیدتون عوض کنین و با دید افزایش اراده و فراوانی بهش نگاه کنین. ولی اصلا نگران و ناراحت نباشین چون همه ما میتونیم به عقب برگردیم. نوع برخورد ما با مسایل مدت زمان موفقیت مارو مشخص میکنه.

امیدوارم براتون مفید باشه.
    شاد و پر از انرژی های مثبت باشید
    سلام وقت بخیر
    امیدوارم حالتون خوب باشه ، از توضیحاتی که دادید خیلی ممنونم، به این عدد ذهنی را گوش کرده بودم ولی توجه نکرده بودم ، خیلی خوب راهنمایی کردید، امیدورارم با انرژی دوباره شروع کنم، چون واقعا لذت بخش بود این بازی فراوانی
    *** رنگین کمان سهم کسی است که تا اخرین قطره باران منتظر می ماند. ***

20. 12 کاربر برای این پست سودمند از zaraa عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع