صفحه 74 از 543 نخستنخست ... 2464727374757684124174 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 731 به 740 از 5422

موضوع: روانشناسی بازار و روانشناسی فردی

ALiamiri آواتار ها
    4,589 بار در 300 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 18 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ha Khani نمایش پست ها
    با سلام به همه دوستان و اساتید
    من ویدیو های یوتوب روانشناسی استاد رو چندین بار دیدم و نکته ای که هضمش برام سخت بود توی فایل *روانشناسی بازارهای مالی* قرار داشت که استاد به اهمیت بازی فراوانی اشاره کردند و گفتند ما به خاطر آموزش اشتباهی که از طرف جامعه داشتیم تمرکزمون رو به جای نحوه درست پول خرج کردن روی کمبود پول میذاریم و به این علته که ذهن ثروتمندی نداریم که در ادامه مثال فواید درست نفس کشیدن به جای فکر کردن به کمبود اکسیژن رو زدن. چند وقت پیش وبیناری از دوره پرایس اکشن رو دیدم که استاد در جواب یکی از دانشجو ها که گفت باید 99 درصد تمرکزمون رو روی افکارمون بذاریم تا روی عملکردمون، گفتند که اصلا چنین چیزی درست نیست و نیمه تاریک زندگی افراد موفق که از صبح تا شب مشغول کار و تلاش سخت هستند از عموم مردم پنهان میمونه و سخنران هایی که همین حرف های زرد رو میزنن خودشون مدام در حال کتاب نوشتن و برگزاری سمینار هستند.
    حالا سوالم اینجاست که مگه غیر از اینه که باور کردن این جمله که *پول هست، زیادم هست* با کار و تلاش زیاد برای رسیدن به موفقیت مغایرت داره؟
    ممنون میشم راهنماییم کنید
    سلام وقت شما بخیر.
    90 روز بازی فراوانی را انجام بدین و وبینار فراوانی را از استاد بگیرید.در اون وبینار استاد درمورد طرز فکر درست(و در نتیجه عملکرد درست توضیح میدن)
    طرز نگاه افراد موفق به تلاش و کار با افراد معمولی بسیار متفاوته.میلیاردهای زیادی داریم که سن زیادی دارن ولی هنوز خیلی بیشتر از افراد عادی کار میکنن درحالی که به پولش هیچ نیازی ندارن
    آدمهای معمولی کار میکنن که یه روز بازنشسته بشن و اون موقع از زندگی لذت ببرن و تفریح کنن در حالی که گروه قبل در همه لحظات کار و زندگیشون درحال لذت و تفریح هستن و بازنشستگی براشون کلمه بی معناییه.
    برای همینه که استاد در فایلهای اشتیاق سوزان میگن تصور کنید از لحاظ مالی کاملا بی نیاز هستید(پول هست زیادم هست) و حالا ببینید چه کاری هست که برای انجام دادنش اشتیاق سوزان دارید، بعد اشتیاقتون را به شغلتون تبدیل کنید به این شکل که اگر در اون کار پولی هم نباشه باز هم انجامش بدین.
    اگر بهترین تفریحتون کارتون بشه ؛کارتون بهترین تفریحتون میشه و اون زمان کار و تلاش سخت(از نظر دیگران)برای شما عشقبازی خواهد بود و اینجاست که افراد بزرگ با موفقیتهای بزرگ نمایان میشن
    امیدوارم تونسته باشم تناقض ذهنیتون را برطرف کنم.امیدوارم موفق باشید

2. 29 کاربر برای این پست سودمند از ALiamiri عزیز تشکر کرده اند:

ALiamiri آواتار ها
    یاد شده
    در 18 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Sara kh نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر
    این قسمت پادکست بی پلاس خلاصه یه کتابه که در مورد تصمیم گیریه... نویسنده ش یه روان شناس پوکربازه که در مورد تصمیم گیری تو پوکر تجربیاتش رو نوشته... فک می کنم خیلی خیلی با داستان فارکس قابل انطباق باشه...

https://bpls.me/hcmx3p

پ.ن: مقاله ش رو نخونین... پادکستشو گوش کنین ..

سلام واقعا عالی بود سپاس از شما.این فایل ارزش چندین بار گوش دادن را داره.
    این کتاب میتونه به عنوان یه رفرنس عالی در روانشناسی تریدری مورد استفاده قرار بگیره،حتما باید بخونمش.کاش این فایل در قسمت فایلهای دوره قرار میگرفت تا همه میشنیدنش و با این آگاهی از امکانات فوق العاده ای که استاد در این آکادمی ایجاد کردن استفاده میکردن .
    به کسانی که ژورنال تریدری دارن هم میتونه خیلی خیلی کمک کنه.
    بازم ممنون

4. 22 کاربر برای این پست سودمند از ALiamiri عزیز تشکر کرده اند:

sara.sat آواتار ها
    7,930 بار در 858 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 161 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    سلام
    وفت بخیر

هر یک از ما یک بعد درونی داریم، یک نماد بیرونی
    یکسری ویژگی های مثبت و منفی در درون من هست که کسی نمیتواند به آن نقاب بزند
    در ناحیه توانایی هایمان هم نقطه ضعف داریم هم قوت
    باید ببینیم بسته به آرمان ها و اهدافمان ،کدامیک را باید کنار بگذراریم و کدامیک را دریابیم.
    مثلا آرمان من این است که حال خوب به اطرافیانم تزریق کنم ولی وقتی حال خودم ، خانواده یا عزیزانم را بد میکنم با یکسری ویژگی های منفی که دارم ، چطور میتوانم حال خوب به شخصی دیگر بدهم؟؟؟
    باید روی نقاطی که باعث شده خودم یا عزیرانم حال بد پیدا کنند کار کنم تا آنها برطرف شوند و بعد به فکر اشخاص دیگر باشم
    بعد درونی را character و نماد بیرونی را personality می گویند.
    ممکن است مثلا من به یک شخص در یک جمع بدبین باشم، اما نمیتوانم جار بزنم و بگویم
    دیگران روی بیرونی من را میبینند. در زندگی نمتوان تنها با بعد درونی زندگی کرد. آنچه در درون من است فارغ از هر ارزش و داوری ، حقیقت محض است.
    اما چیزهای دیگری هم هستند و دیگران میبینند.من تنها نمتوانم با بعد درونی ام زندگی کنم
    ما باید از شخصیت و منش خود اطلاع داشته باشیم تا بی خبر به کسی ضربه ای ناخاسته وارد نکنیم. تا موجب رنج و درد دیگران نشویم.

(بخشی از آموزره های استاد مصطفی کیان در قاعده و ضرورت آثار خودشناسی
    ایشون 12 آموزه مشترک عارفان را نیز دارند که بسیار عالی هست. توصیه میکنم دوستانی که فرصتش رو دارن حتما تهیه کنن و استفاده ببرن)

شاد و موفق باشید
    ای تو در کشتی تن، رفته به خواب
    آب را دیدی... نگر در آب، آب

آب را آبی است کو می راندش
    روح را روحی است و می خواندش

6. 29 کاربر برای این پست سودمند از sara.sat عزیز تشکر کرده اند:

mojtaba.k94 آواتار ها
    8,680 بار در 792 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 20 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Darian91 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

شما تنها نیستید و اغلب تریدرها با این مشکل مواجه هستن بخصوص کسانی که دچار فومو میشن و کسانیکه از قبل اموزشهای دیگه رو دیدن و تو ناخودآگاه و بک آپ ذهنشون مونده. این مسئله که میگین انگار یکی دیگه به پوزیشن ورود کرده همون عادتهای تریدری قبلیتون هست که فعلا بر روانشناسی شما غالبه و نمیذاره نتیجه مطلوب خودتون رو بگیرین.
    برا حل این مسئله پیشنهاد میکنم
    1: مقاله فومو در معامله گری داخل وبلاگ اکادمی رو چندین بار بخونین حتما، کاری که خودم کردم و تاثیر گذاره.
    2: تمرکزتون تو ترید اصلا رشد حساب و داشتن یک گراف تمیز نباشه، فقط و فقط طبق سطوح پرایس اکشنی و با تاییدیه اندیکاوری ورود خروج کنین.
    3: تریدهایی که اینجوری میزنین نذارین با سود بسته بشن و حتما تو نقطه سر به سر یا ضرر کم عمدی ببندین که عادت بد شکل نگیره و این رویه متوقف بشه.
    4: پنجره ترمینال رو ببندین که سود و ضرر رو نبینین.
    5: از برگه های یادداشت برداری چسبناک ( sticky notes) استفاده کنین و هر روز قبل ترید چک لیستتون رو توش بنویسین تا تیک بزنین و بچسپونین گوشه لپ تاپ یا مانیتورتون. ( مانند عکس)
    6: یک چک لیست روانشناسی تهیه کنین اونم تیک بزنین موقع معامله کردن
    7: منطقه ورود مشخص کنین و با لیمیت یا استاپ وارد بشین یک مدت و اصلا دستی پوزیشن باز نکنین تا عادت کنین دست نبرین برا موس وقتی موقعیت نزدیک میشه

امیدوارم مفید باشن من خودم هم اینطوری بودم الان خیلی خیلی خوب شدم.

پولدار و ثروتمند باشین

فایل پیوست 190735فایل پیوست 190736
    سلام دوست عزیز
    من از این روش شما استفاده کردم و خیلی موثر بوده برام ،خیلی ممنونم از اشتراک گذاری مطلب مفیدتون.
    اهمیت هرچیز نه به خاطر ما که به خاطر خود اوست، ای کاش نگاه تو همان باشد که به آن می نگری. ناتانائیل! ای کاش عظمت در نگاه تو باشد نه در آنچه بدان می نگری...

8. 14 کاربر برای این پست سودمند از mojtaba.k94 عزیز تشکر کرده اند:

Amirhoseinfji آواتار ها
    2,188 بار در 449 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 14 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط ma.norouzifar نمایش پست ها
    سلام

امروز فقط روحیه ام خرابه چون بعد از دور دوم پرایس اکشن و گرفتن چک لیست ها روی حساب دمو کار کردم و کلا از بین رفت و اصلا متوجه نمیشم چرا ؟؟ دلایل پیدا نمیکنم ؟؟ تو گذشته مارکت همه چی درست متوجه شدم چندین بار داخل اکادمی گذاشتم تمرینات گذشته مارکت همه اوکی دادن اما تو ریل (اکانت دمو) همش ضرر میشد الان دور سوم شروع کردم و فایل 5 سایدوی ها هستم ... همزمان دوره فراکتال (با برادر خانمم تهیه کردیم ) هم دارم تمرین میکنم و مین چارت (موینگ اوریج ها) و مکدی ها روی چارتم دارم

به نظرتون کجای کارم مشکل داره احتمالا روانشناسی باشه یا عدم نظم مناسب چه جوری میتونم دلایلش در بیارم ؟؟
    @amino @admin
    سلام ma.norouzifar
    ببخشید منم نظرم رو بگم شاید به دردتون بخوره
    منم بعد از دیدن دو دور فایل ها و تمرینشون اومدم داخل دمو ترید بزنم و نتونستم و خراب کردم خیلی ناراحت شدم همه چیز طبق چک لیست ترید میزدم ( البته اونموقع فکر میکردم که طبق چک لیسته ولی نبود )
    یه مدت کلا همه چیزو قاطی کردم گفتم این دوره پرایس چیزی نداره رفتم فراکتالی 4 تا فایل اول رو دیدم
    استاد بیشتر اونجا مسایل روانشاسی توضیح میدن که باعث شد دوباره برگردم که دور سوم پرایس اکشن رو شروع کنم
    این بار بیشتر وقت گذاشتم روی فایل ها
    هر روز مقاله هارو میخوندم توی سایت و وبینار ها و فایل های یوتوب رو توی دفتر جدا نکته برداری میکردم ( که خیلی تاثیر داشت )
    توی دور سوم به همون اندازه که روی چارت تمرین میکردم روی روانشناسی هم کار کردم
    دو هفته پیش دوره رو تموم کردم و دوباره خواستم ترید بزنم
    این دفعه که شروع کردم ترید زدم قول دادم همه چیز طبق چک لیست باشه و مهمتر از همه اصالت منطقه رو دربیارم
    الان دو هفته گذشته و من کلا سه تا ترید زدم
    انگار صبرم خیلی بیشتر شده نسبت به دفعه قبل
    دفعه قبل که ترید رو شروع کردم ( یعنی اونموقع که دور دومم تموم شد ) دو روز از ترید گذشته بود و من بالای ده تا ترید زده بودم
    در صورتی که خودم بک تست گرفته بودم از سیستم و میدونستم شاید 1 هفته هم موقعیت نباشه
    تازه فهمیدم دفعه قبل به چک لیست پای بند نبودم چون تعداد ترید زیادی زده بودم و اینبار خیلی کمتر شده
    امیدوارم تجربه من به دردتون بخوره
    من دوره سوم به قول استاد اصلاح مسیر کردم و یه سری تغییرات دادم که حس میکنم خیلی بیشتر مسلط شدم ( نمیگم کاملا مسلط شدم ولی نسبت به دور قبل خیلی بهتر شدم )
    ویرایش توسط Amirhoseinfji : 11-13-2021 در ساعت 13:18

10. 27 کاربر برای این پست سودمند از Amirhoseinfji عزیز تشکر کرده اند:

Darian91 آواتار ها
    3,758 بار در 286 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط mojtaba.k94 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    من از این روش شما استفاده کردم و خیلی موثر بوده برام ،خیلی ممنونم از اشتراک گذاری مطلب مفیدتون.
    خدا رو شکرم که تونستم کمکتون کنم
    این موارد هم مثل اموزشهای تکنیکال استاد هر روز تمرین بکنیم و عادتشو تک وجودمون نهادینه کنیم دیگه یک تریدر حرفه ای هستیم
    خیلی کیف کردم که مفید بوده
    ویرایش توسط Darian91 : 11-18-2021 در ساعت 18:05
    Who Dares Wins... I dare I Win

12. 14 کاربر برای این پست سودمند از Darian91 عزیز تشکر کرده اند:

khoshroomahdi آواتار ها
    29,153 بار در 2,284 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 286 پست
    برچسب زده شده
    در 4 تاپیک

معرفی کانال یوتیوب فوق العاده

این کانال رودوست داشتید دنبال کنید خیلی خوبه

این کانال جدیده و قراره فایلهای کانال قبلیشون هم بیاد اینجا و کانال قبلی تعطیل بشه

Mazdafar Momeni New Channelکانال جدید مزدافر مؤمنی - YouTube

14. 18 کاربر برای این پست سودمند از khoshroomahdi عزیز تشکر کرده اند:

khoshroomahdi آواتار ها
    29,153 بار در 2,284 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 286 پست
    برچسب زده شده
    در 4 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط ma.norouzifar نمایش پست ها
    سلام

امروز فقط روحیه ام خرابه چون بعد از دور دوم پرایس اکشن و گرفتن چک لیست ها روی حساب دمو کار کردم و کلا از بین رفت و اصلا متوجه نمیشم چرا ؟؟ دلایل پیدا نمیکنم ؟؟ تو گذشته مارکت همه چی درست متوجه شدم چندین بار داخل اکادمی گذاشتم تمرینات گذشته مارکت همه اوکی دادن اما تو ریل (اکانت دمو) همش ضرر میشد الان دور سوم شروع کردم و فایل 5 سایدوی ها هستم ... همزمان دوره فراکتال (با برادر خانمم تهیه کردیم ) هم دارم تمرین میکنم و مین چارت (موینگ اوریج ها) و مکدی ها روی چارتم دارم

به نظرتون کجای کارم مشکل داره احتمالا روانشناسی باشه یا عدم نظم مناسب چه جوری میتونم دلایلش در بیارم ؟؟
    @amino @admin
    فکر نکنم کسی باشه که حساب خراب نکرده باشه و موفق بشه
    چه دمو چه ریل
    تعداد بسیار کمی از افراد اونقدر منظم هستند که دقیقا طبق حرف استاد پیش برن و ضرر کمی کنند وحساب خراب نکنند. کال کردن بخشی از تجربه درمسیرتریدر شدن هست. بخشی از روانشناسی تریدر شدن هم تحمل ضرر هست. واگر شما بتونید حتی ضرر ۵۰ درصد قبول کنید و اکانت به امان خدا ول نکنید که یا برگرده یا کال بشه یعنی یه گام خیلی بزرگ برداشتید.

16. 21 کاربر برای این پست سودمند از khoshroomahdi عزیز تشکر کرده اند:

760 بار در 225 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط SaeidFx نمایش پست ها
    کتاب بنویس تا اتفاق بیفتد
    لینک

این مطلب شبیه مطالب استاد بود که میگفتن یه چیزهائی رو بنویسیم تا اتفاق بیفته مربوط بود گفتم شاید بد نباشه یه مروری بکنیم.
    عالی بود

18. 14 کاربر برای این پست سودمند از h.b.f عزیز تشکر کرده اند:

ALiamiri آواتار ها
    یاد شده
    در 18 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط khoshroomahdi نمایش پست ها
    این کانال رودوست داشتید دنبال کنید خیلی خوبه

این کانال جدیده و قراره فایلهای کانال قبلیشون هم بیاد اینجا و کانال قبلی تعطیل بشه

Mazdafar Momeni New Channelکانال جدید مزدافر مؤمنی - YouTube
    سلام ،ممنون از شما، فوق العاده عالیه
    در انتهای قسمت چهارم میدانهای کوانتومی درمورد کاربرد عملی این علم در درمان توضیح دادن که بسیار عالی بود.پیشنهاد میکنم اگر علاقه مند هستید کوانتوم تاچ را یاد بگیرید،به سادگی آموزش میده چطور انرژی را به جریان بندازید و تقویت کنید و ازش در درمان استفاده کنید.من برای اینکه بتونم با چشم تاثیر این انرژی را ببینم با تله کینزی امتحانش کردم و با قدرت جواب داد(البته در حد خودم).دوستانی که در زمینه باورها و احساسات کار میکنن بدونن با کنترل انرژی حیاتی به چشم به هم زدنی میشه احساسات و باورها را تغییر داد.و شاید بشه با این قدرت ارتباط قدرتمندتری با جهان مادی،کائنات و صاحب کائنات برقرار کرد.

20. 17 کاربر برای این پست سودمند از ALiamiri عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 12 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 12 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع