صفحه 492 از 687 نخستنخست ... 392442482490491492493494502542592 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 4,911 به 4,920 از 6868

موضوع: بازی فراوانی

amin habibi آواتار ها
    829 بار در 305 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 7 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Amirhossein Allahverdyan نمایش پست ها
    سلام خدمت همگی امروز 13 تیر 1402 روز اولی است که من بعد از چند روز فکر تصمیم گرفتم بازی رو شروع بکنم قبل از تمام چیز هایی که پیش رو خواهد بود بسیارممنونم از تمام دوستان و متشکرم که چنین انجمنی را فراهم کرده اند امید وارم تمام چیز هایی که پیش رو خواهد بود زندگی رو هرروز شاد تر بکند.
    --------
    روز شماره 1 مبلغ واریز امروز 5 میلیون تومان
    خرید یک عدد ماوس اپتیکال ریزر به قیمت 4.600
    فایل پیوست 518899

هزار تومان هزینه خوردن نهار و کافه 400 هراز تومان
    --------
    1402/04/13

سلام امیرحسین جان امیدوارم که موفق باشی سعی کن حتما توی یک سر رسید یاد داشت کنی روز ها و اقلامی که خرید میکنی به مرور تاثیرش رو میبینی
    در اگر برتو ببندد مرو و صبر کن آنجا
    ز پس صبر تورا او به سر صدر نشاند GOD DID

2. 2 کاربر برای این پست سودمند از amin habibi عزیز تشکر کرده اند:

303 بار در 136 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 8 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط amin habibi نمایش پست ها
    سلام امیرحسین جان امیدوارم که موفق باشی سعی کن حتما توی یک سر رسید یاد داشت کنی روز ها و اقلامی که خرید میکنی به مرور تاثیرش رو میبینی
    سلام خدمتت امین جان از توصیت ممنون هستم خوشحالم که باهم در مسیر این بازی قرار گرفته ایم امید وارم موفق باشی

4. 2 کاربر برای این پست سودمند از Amirhossein Allahverdyan عزیز تشکر کرده اند:

303 بار در 136 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 8 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام خدمت همگی و آرزوی سلامتی
    ---------
    روز دوم مبلغ 10 میلیون تومان
    خرید یک عدد کیبورد k95 پلاتینیوم به قیمت 9.900

335.jpg

خرید آبمیوه و خوراکی صد هرازتومان
    ---------
    1402/04/14

6. 2 کاربر برای این پست سودمند از Amirhossein Allahverdyan عزیز تشکر کرده اند:

amin habibi آواتار ها
    یاد شده
    در 7 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    روز بیست و پنجم بازی فراوانی

1-امروز با مادرم میرم بیرون و کارت ومیدم بهش که همه ی مبلغ روهرچی خواست بگیره من فقط لذت میبرم
    مبلغ(25تومن)
    مبلغ به دلار امروز 499دلارو25سنت

خدایا شکرت برای احساس شادی فراوان امروزم یکی از بهترین احساس هاست که تو زندگی داشتم و همیشه دارم

8. 3 کاربر برای این پست سودمند از amin habibi عزیز تشکر کرده اند:

389 بار در 66 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    با سلام خدمت دوستان عزیز
    اولاً از استاد امینو عزیز به خاطر این آکادمی فوق*العاده و بی نظیر سپاسگزارم و همچنین از آقای ایچی تریدر عزیز به خاطر این تاپیک فوق*العاده و عالی ممنونم
    من این بازی رو سال پیش شروع کردم و یکبار تا روز سی ام پیش رفتم و استاپ خوردم ویکبار هم تا روز ۴۸ رفتم و استاپ خوردم و بعد از اون دیگه انجامش ندادم تا شروع
    سال جدید ۱۴۰۲ که از اولین روز فروردین شروع کردم و تا روز ۹۰ ادامه دادم و الان هم در روز ۱۰۷ هستم.
    در حین انجام بازی مقاومت ذهنی خاصی نداشتم و سعی میکردم هر چیزی رو که میخرم براش تصویر سازی کنم و احساسش کنم(البته برای بار اول که روز ۳۰ استاپ خوردم به این شکل نبود) ولی در بار دوم که تا روز ۴۸ انجام دادم با احساس کاملا واقعی بود و برای همین نتایج فوق العاده ای هم گرفتم که یکیش این بود درامدم به شدت زیاد شد و مشتری های جدید به مغازم اضافه شدن و همچنین تونستم یه ماشین برای خودم بگیرم...که احساس میکنم از تاثیرات انجام این بازی بود ولی متاسفانه به خاطر مشغله کاری و فراموش کردن تو روز ۴۸ استاپ خوردم و بعدش ادامه ندادم...تا اینکه دفتر بازی فراوانی رو نگاه میکردم که یه چیزی توجهم رو به خودش جلب کرد و اون هم این بود که بعضی چیز هایی که تو دفتر نوشته و خریده بودم رو ، الان تو واقعیت خریدم واین خیلی حس خوبی بهم داد و تصمیم گرفتم که دوباره شروع کنم و تا اخر (البته اخر که نداره) ادامه بدم والان تو روز ۱۰۷ هستم و نتایج خیلی خوبی تو واقعیت گرفتم که یکیش نو سازی خونمون و تغییر و گرفتن وسایل جدید برای خونه هستش(که دوباره باز چیز هایی که برای خونه جدید خریده بودم و تو دفتر نوشته بودم...بعضی هاشو دارم تو واقعییت میخرم)
    در کل در حین انجام بازی به این نتایج رسیدم که
    ۱=پول و منابع دنیا لایتناهی هستش و جهان وکائنات بر اساس فراوانی حرکت میکنند و از این طرف خواسته های من بسیار محدود و کوچیک
    ۲=صبر عنصر طلایی زندگیم هست و با انجام کارهای کوچیک و مستمر و هدفمند میتونم به هر چیزی که میخواهم برسم
    ۳=باعث شد ظرف ذهنم برای داشتن پول و ثروت زیاد بزرگ بشه
    ۴=توجهم رو از کمببود پول به فراوانی پول تغییر بدم
    ۵=جرئت و جسارتم برای انجام و یا خرید بعضی چیز ها که در راستا هدفم هست ، بیشتر بشه

و چیزی که خیلی برام جالب بود این هست که با ابزار الاتی اشنا شدم که اصلا نمیشناختمشون و اصلا نمیدونستم که همچین چیزی وجود داره و ملت دارن ازش استفاده میکنن و یا با برند هایی اشنا شدم (مخصوصا در زمینه ساعت چون عاشق ساعتم)که قیمت های عجیب و غریبی داشتن و میخریدم و کیف میکردم..مخصوصا از سایت ایران تایمر...
    و یا با سایت هایی در زمینه مسافرت اشنا شدم که فوق العاده بود(booking.com)

خلاصه شاید تو خیلی زمینه ها تغییراتی در من ایجاد شده که هنوز نمیدونم ....ولی در کل خیلی برای من عالی بود.

در ضمن برای گرفتن وبینار به خود استاد پیام بدم با به ادمین های اینستاگرام و تلگرام پیام بدم؟

10. 4 کاربر برای این پست سودمند از aminjabbari عزیز تشکر کرده اند:

salar آواتار ها
    11,694 بار در 3,017 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 2799 پست
    برچسب زده شده
    در 3 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Dimen1995 نمایش پست ها
    سلام دوستان من چند روز پیش 90 روز رو تمام کردم به ادمین ها پیام دادم ولی پاسخی از سمتشون داده نشد کسی هست راهنمایی کنه؟ جناب امینو گفته بودن بعد 90 رو ز پیغام بذارید. @Ahmad_Ameri @salar @padminteam @farshad70 @HosseinSH
    سلام دوست عزیزم
    تو تلگرام به ادمین پیام بدید
    تا فایل رو براتون ارسال کنند

بازی رو متوقف نکنید و ادامه بدید
    دوستان گلم بنده پاسخ هایی که به ریپلی های من میکنید میبینم و تشکر میکنم
    برای جلو گیری از شلوغی اگر لزومی نداشته باشه پیام شما رو ریپلی نمیکنم.

12. 2 کاربر برای این پست سودمند از salar عزیز تشکر کرده اند:

894 بار در 268 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 4 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    با سلام
    روز هفتم
    مبلغ 700€
    تکمیل اطاق دخترم. یه کمد گرفتم. به مبلغ 709€ اون 9€ رو گفتم تخفیف میدی یا برم مغازه بغلی ک خب تخفیف داد������IMG_1679.jpg
    خسته شدید؟؟؟ استراحت کنید.کنار نکشید✌️

14. 2 کاربر برای این پست سودمند از شهریار عزیز تشکر کرده اند:

hamidrezaa آواتار ها
    1,615 بار در 167 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام خسته نباشید بنده چندین صفحه مطالعه کردم تا سوال تکراری نپرسم و متوجه کلیت شدم
    1-آیا باید لیست خرید هر روز را در این تاپیک قرار بدهیم یا دفترمان را کامل کنیم و اعلام کنیم 90 روز انجام شده ؟؟

16. 2 کاربر برای این پست سودمند از hamidrezaa عزیز تشکر کرده اند:

389 بار در 66 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamidrezaa نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید بنده چندین صفحه مطالعه کردم تا سوال تکراری نپرسم و متوجه کلیت شدم
    1-آیا باید لیست خرید هر روز را در این تاپیک قرار بدهیم یا دفترمان را کامل کنیم و اعلام کنیم 90 روز انجام شده ؟؟
    سلام دوست عزیز
    نه لازم نیست لیست خریدتون رو اینجا بزارید...البته به خودتون بستگی داره که خواستین میتونید بزارید.ولی حتما تو دفتر مخصوصی خریدهای هر روزتون رو بنویسید.
    بله اگه به روز نودم رسیدید اینجا اعلام کنید و تاثیراتی که این بازی روتون گذاشته و نتایجی که گرفتید رو هم بگید.

18. 2 کاربر برای این پست سودمند از aminjabbari عزیز تشکر کرده اند:

amin habibi آواتار ها
    یاد شده
    در 7 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط aminjabbari نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان عزیز
    اولاً از استاد امینو عزیز به خاطر این آکادمی فوق*العاده و بی نظیر سپاسگزارم و همچنین از آقای ایچی تریدر عزیز به خاطر این تاپیک فوق*العاده و عالی ممنونم
    من این بازی رو سال پیش شروع کردم و یکبار تا روز سی ام پیش رفتم و استاپ خوردم ویکبار هم تا روز ۴۸ رفتم و استاپ خوردم و بعد از اون دیگه انجامش ندادم تا شروع
    سال جدید ۱۴۰۲ که از اولین روز فروردین شروع کردم و تا روز ۹۰ ادامه دادم و الان هم در روز ۱۰۷ هستم.
    در حین انجام بازی مقاومت ذهنی خاصی نداشتم و سعی میکردم هر چیزی رو که میخرم براش تصویر سازی کنم و احساسش کنم(البته برای بار اول که روز ۳۰ استاپ خوردم به این شکل نبود) ولی در بار دوم که تا روز ۴۸ انجام دادم با احساس کاملا واقعی بود و برای همین نتایج فوق العاده ای هم گرفتم که یکیش این بود درامدم به شدت زیاد شد و مشتری های جدید به مغازم اضافه شدن و همچنین تونستم یه ماشین برای خودم بگیرم...که احساس میکنم از تاثیرات انجام این بازی بود ولی متاسفانه به خاطر مشغله کاری و فراموش کردن تو روز ۴۸ استاپ خوردم و بعدش ادامه ندادم...تا اینکه دفتر بازی فراوانی رو نگاه میکردم که یه چیزی توجهم رو به خودش جلب کرد و اون هم این بود که بعضی چیز هایی که تو دفتر نوشته و خریده بودم رو ، الان تو واقعیت خریدم واین خیلی حس خوبی بهم داد و تصمیم گرفتم که دوباره شروع کنم و تا اخر (البته اخر که نداره) ادامه بدم والان تو روز ۱۰۷ هستم و نتایج خیلی خوبی تو واقعیت گرفتم که یکیش نو سازی خونمون و تغییر و گرفتن وسایل جدید برای خونه هستش(که دوباره باز چیز هایی که برای خونه جدید خریده بودم و تو دفتر نوشته بودم...بعضی هاشو دارم تو واقعییت میخرم)
    در کل در حین انجام بازی به این نتایج رسیدم که
    ۱=پول و منابع دنیا لایتناهی هستش و جهان وکائنات بر اساس فراوانی حرکت میکنند و از این طرف خواسته های من بسیار محدود و کوچیک
    ۲=صبر عنصر طلایی زندگیم هست و با انجام کارهای کوچیک و مستمر و هدفمند میتونم به هر چیزی که میخواهم برسم
    ۳=باعث شد ظرف ذهنم برای داشتن پول و ثروت زیاد بزرگ بشه
    ۴=توجهم رو از کمببود پول به فراوانی پول تغییر بدم
    ۵=جرئت و جسارتم برای انجام و یا خرید بعضی چیز ها که در راستا هدفم هست ، بیشتر بشه

و چیزی که خیلی برام جالب بود این هست که با ابزار الاتی اشنا شدم که اصلا نمیشناختمشون و اصلا نمیدونستم که همچین چیزی وجود داره و ملت دارن ازش استفاده میکنن و یا با برند هایی اشنا شدم (مخصوصا در زمینه ساعت چون عاشق ساعتم)که قیمت های عجیب و غریبی داشتن و میخریدم و کیف میکردم..مخصوصا از سایت ایران تایمر...
    و یا با سایت هایی در زمینه مسافرت اشنا شدم که فوق العاده بود(booking.com)

خلاصه شاید تو خیلی زمینه ها تغییراتی در من ایجاد شده که هنوز نمیدونم ....ولی در کل خیلی برای من عالی بود.

در ضمن برای گرفتن وبینار به خود استاد پیام بدم با به ادمین های اینستاگرام و تلگرام پیام بدم؟
    امین جان ممنونم که تجربیاتت رو به اشتراک گذاشتی امیدوارم موفق باشی مرسی بابت این وبسایت های عالی که پیشنهاد کردی و این که برای دریافت فایل باید به ادمین تلگرام پیام بدی موفق باشی

20. 3 کاربر برای این پست سودمند از amin habibi عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 42 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 42 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع