صفحه 163 از 551 نخستنخست ... 63113153161162163164165173213263 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1,621 به 1,630 از 5507

موضوع: روانشناسی بازار و روانشناسی فردی

Nami.Trader آواتار ها
    1,812 بار در 621 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 97 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Erfanalk نمایش پست ها
    سلام و عرض ادب خدمت دوستان عزیز
    امیدوارم حالتون عالی باشه @Proadmin
    (من عذرخواهی میکنم , چون یک پست هم اندیشی ایجاد کردم و فکر کردم در تاپیک روانشناسی ارسالش کردم اما دیدم نه درتاپیک تمرینات بود, بنابراین میخوام هدفمند باشه این پست و یکبار دیگه در این تاپیک میزارم (معذرت از دوستانی که پاسخ دادن و باز منشنشون میکنم و میخوام به عنوان یه سر مرجع باشه و اگر پست قبیلتونو از تاپیک تمرین کپی بزنید و در پاسخ به این پست در این تاپیک بزارین ممنونتون میشم چون دوستان واقعا عادت های خوبی داشتن ایجاد میکرن و حیفه که در دیدعموم قرار نگیره)
    میخواستم در رابطه با عادت های خوبی که ایجاد کردین بدونم
    استاد یک تاپیک زد در رابطه با عادت های تریدرهای موفق ولی بچه ها فعالیت نکردن
    و اینجا یه هم اندیشی خواستم داشته باشیم
    عادت هایی که خودم ساختم در طی 9 ماه اینا هستن
    1)یک دفتر که از خودم به خودم نزدیک تره دارم که کل کارهایی که روزانه انجام میدم رو توش مینویسم و در اخر روز کل تایم مفیدی و تایم تمرین و تایم ورزش که داشتم رو جمع بندی میکنم و هر هفته مجموع این تایم هارو هم در یک دفتر دیگه مینویسم
    2)مسواک زدن
    3)ورزش صبحگاهی
    4)کتاب خواندن
    5)مقاله
    6)مسواک
    یه عادت بسیاز زیبا که از جناب برایان برداشت کردم نوشتن روتین زوانه بود که خیلی کمکم میکنه که تایمم هدر نره چون برا هر تایم برنامه دارمو ممنونم ازت و طی همین روش تونستم تایم مفیدم رو که مجموعه ای از کارهام در طی روز هست رو از 10 ساعت برسونم به 12الی 13 ساعت (ممنونم)
    عادتهای بدی ک دارم کنار میزارم
    1)سیگاری نیستم
    2)استفاده کمتر از 30 دقیقه گوشی در طول روز (استفاده از اینیستا فقط در جمعه ها اونم بعد از ظهرها)

عادت خوبی که از قبل داشتم
    1)منظم بودم

لطفا بالای پست بزنید چند ماه هست در اکادمی شرکت کردین

ممنون میشم نظرات شمارو هم داشته باشم در رابطه با عادات هایی که ایجاد کردین و یا دارین ایجاد میکنین
    شروع کنیم به منشن کردن و امیدوارم دوستانی که از یاد رفتن هم خودشون خودجوش شرکت کنن (کاربران دوره فراکتالی رو نمیشناسم اگه اوناهم شرکت کنن عالی میشه
    @ariya @oveys @Snow_Trader @armin_a1a @Armingpr @Ali97 @mohammad76 @Ariyan @tarokh @mohammad-zrm @Brian @Milad-Trader @میلاد @kamanche @Soroosham @sara.sat @aminkhoojani @Behnambaziar @Saman01 @Helix @ali.nou @rezaalsz @benxa @Z.Pasandideh @@hfada @Mr.jason @hoseinrahimi @fxhadi @hamoon @ghoolak @aliflash @b0z0rgmehr @SHIRDAL @rezajaryan @.Brave_Heart. @hamedzamani @KingMilad @mohamadrezasj @OMID_R @Mohammad.Parsi @Brice @hoseinrahimi
    قدیمی های دوره بچه های تازه وارد رو تقریبا ول کردن و درک هم میکنیم و حداقل عادات خوبی که دارن و باعث موفقیتشون شده رو در اختیار ما بزارن عالی میشه
    پروادمین محترم لطفا شما هم با ادمین ها هم نظر بشین و عادات خوبی که دارین رو با ما به اشتراک بزارین (کل عادات ادمین ها )

سلام عرفان جان خیلی مخلصیم
    از مرداد ماه سال گذشته در اکادمی ثبت نام کردم اما حضور فعالم دوسه ماه هست در انجمن و قبل اون بصورت انفرادی تمرین میکردم ( خیییییییلی پشیمونم)

چند سالی است که در وادی شناخت قوانین جهان هستی قدم گذاشتم البته سرعتم خیلیی خیلی کم شده ولی به هرحال در حال حرکتم به همین علت مسله تغییر عادت های رفتاری و باور های فکری رو خیلی مهم میدونم . چند مسله ایی که به لطف خدا ایجاد کردم در خودم:

1- نهایت تا 12 شب بیدارم و میخوابم
    2- صبح ها ساعت 6 بیدار میشم ( شاید زیاد زود نباشه)
    3-روتین صبگاهی و شبانه که روی باور هام متمرکز هست
    4-حذف کامل اینستاگرام و استفاده بسیار کم از تلگرام در حد پیام دادن و فیلم دانلود کردن
    5- کلا تلویزیون نمیبینم
    6-بازی با کنسولو به نهایت یک ساعت در هفته رسوندم
    7-مطالعه تقریبا منظم ( اگر درس هم حساب کنیم )
    8-اموزش دیدن به صورت مداوم
    9-عادت نوشتن برنامه روزانه و تمام روزمره ها
    10- سرعت و هیجان رو هنگام موتور سواری کمتر کردم

در این بین عادت هایی هم از دستم در رفت و به تنظیمات کارخونه برگشتن
    1 باشگاه رو تقریبا یک ماهیی هست که رها کردم
    2 معاشرتم با خیلی از ادم ها کمتر شده حس میکردم بهم ضربه میزنن
    3 سریال و فیلم دیدنم دوباره زیاد شده

عادت هایی که میخوام ایجاد کنم
    1-افزاییش حداکثری عزتنفسم
    2- راه های ارتباط موثر با دیگران
    3- ورزش کردن

ارادتمند همگی
    موفق و پیروز باشید
    هیچ

2. 14 کاربر برای این پست سودمند از Nami.Trader عزیز تشکر کرده اند:

Nami.Trader آواتار ها
    یاد شده
    در 97 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ali97 نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشید
    امیدوارم عالی باشید

نحوه محاسبه میزان درگیری بالانس بر اساس حد ضرر
    فرض کنید شما یک حساب 100 دلاری دارید و لوریج این حساب 1:500 می باشد
    ایتدا نحوه محاسبه طبق گفته استاد امینو و بر اساس در گیری 3% از بالانس که اصولی ترین روش هست
    دلار3=3%*100دلار یعنی شما 3 دلار باید از بالانستان درگیر معامله باشد تا در صورت استاپ خوردن معامله 3% از بالانستون رو از دست بدید
    حالا این 3 دلار رو تقسیم بر میزان پوینتی که از نقطه ورودتون تا محل استاپپتون هست میکنید و حجم ورود به معاملتون رو میده که در صورت زده شدن استاپ شما فقط 3% از بالانستون از دست بره و 3% از بالانستون درگیر معامله باشه
    مثال اکانت 100 دلار و میزان درگیری بالانس 3% که میشه 3 دلار
    میزان فاصله قیمت تا محل حد ضرر بر حسب پوینت 120 پوینت فرض کنید
    حالا 0.02=120پوینت/3دلار یعنی اگر شما با حجم 0.02 وارد پوزیشن بشید و استاپتون بخوره 3دلارتون رو از دست میدید

نحوه محاسبه میزان درگیری بالانس بر اساس حد سود
    عین مثال بالا فقط در این بخش به جای میزان پوینت تا محل استاپ ، میزان پوینت تا محل تیپی رو در نظر میگیرید و محاسبه میکنید
    مثلا از محلی که من میخوام ورود کنم به معامله تا محل تیپی 80 پوینت هست و من 30 دلار میخوام بگیرم در این پوزیشن
    الان میخوام ببینم با چه حجمی وارد بشم تا رسیدن قیمت به محل تیپی من 30 دلار رو گرفته باشم
    0.37=30/80 اگر با این حجم وارد پوزیشن بشم قیمت با رسیدن به محل تیپی من 30 دلارم رو گرفتم

نحوه محاسبه میزان درگیری بالانس با حجم دلخواه
    حالا اگر بخوایم یک حجم دلبخواه رو محاسبه کنیم که با اون حجم چه میزان از بالانسمن در گیر میشه
    اکانت 100 دلار
    لوریج 1:500
    (هر لات = 100000 هست )
    من میخوام با حجم 0.08 وارد پوزیشن بشم و میخوام محاسبه کنم چند دلار از حسابم درگیر معامله میشه
    لوریج /(هر لات 100000*0.08حجم) = میزان دلار درگیر در معامله
    500/(100000*0.08)=16 دلار درگیر در معامله

من هم زیاد اطلاعات تخصصی ندارم رو این موضوع و این اطلاعاتی بود که داشتم
    امیدوارم مفید باشه براتون

سلام علی جان
    متاسفانه این روش زیاد جواب نمیده چون ارزش پیپ در جفت ارز های مختلف فرق میکنه و تفاوت زیادی ایجاد میکنه
    اسون ترین راه استفاده از ماشین حساب myfxbook هست بنظرم

ارادت
    هیچ

4. 7 کاربر برای این پست سودمند از Nami.Trader عزیز تشکر کرده اند:

Nami.Trader آواتار ها
    یاد شده
    در 97 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط miRHesam نمایش پست ها
    درود بر همگی امیدوارم که پر از انرژی خداوندی باشید
    ازدوستان عزیزم درخواست دارم در مبحث روانشناسی فردی من رو راهنمایی کنند
    چیزی که من رو دچار ترس کرده حجم هست و درواقع یک مقاومت ذهنی به حجم 1 لات دارم زمانی که ازین حجم استفاده میکنم دچار ترس و استرس میشم باتوجه بانیکه زیان تحمیلی آن به مراتب زیاد هست و به یکباره بخشی از بالانس شما تحت تاثیر قرار میگیره حال انکه شاید بدلیل بالانس کم هست ولی این ترس رو حس میکنم و به همیاری شما نیازمندم
    سپاس میرحسام
    و سایر عزیزان تگ نشده @Snow_Trader @tarokh @Brian @Milad-Trader

سلام حسام جان
    همونطورکه خودت گفتی فکرکنم حجمت با حسابت نمیخونه .
    شاید بهتر باشه کمی بیشتر صبر کنی تا روند تکامل طبیعی طی بشه و بعد میبینی که به راحتی میتونی با حجم های بالاتر ترید کنی .
    یعنی فعلا همون 5 درصد بالانس رو درگیر کن و اگرمیخوای این عدد رو کم کم افزایش بده
    موفق باشی
    هیچ

6. 8 کاربر برای این پست سودمند از Nami.Trader عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    20,413 بار در 2,525 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3596 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Nami.Trader نمایش پست ها
    سلام علی جان
    متاسفانه این روش زیاد جواب نمیده چون ارزش پیپ در جفت ارز های مختلف فرق میکنه و تفاوت زیادی ایجاد میکنه
    اسون ترین راه استفاده از ماشین حساب myfxbook هست بنظرم

ارادت
    سلام نیما جان
    امیدوارم عالی باشی
    حق با شما هست متاسفانه چون خودم فقط رو یورو دلار کار میکنم متوجه نبودم به دوستان بگم که ارزش پیپ در جفت ارزها متفاوت هست
    حتما بررسیش میکنم ممنونم از معرفیت نیما جان
    موفق باشی دوست من
    ما ذهن نیستیم بلکه ذهن داریم
    ما
    بدن نیستیم بلکه بدن داریم
    ما یک
    آگاهی هستیم که میتوانیم به ذهن و بدن آگاه باشیم

8. 10 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

sara.sat آواتار ها
    7,932 بار در 858 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 161 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Erfanalk نمایش پست ها
    سلام و عرض ادب
    نوشتن عادت های دوستان قدیمی فکر نکنم حتی 5 الی 10 دقیقه طول بکشه اما باعث میشه دیدگاه ما خیلی باز شه
    اگه هم دوس ندارین به اشتراک بزارین من معذرت میخوام @Nami.Trader @cheris @Soroosham @b0z0rgmehr @Mr.jason @kamanche @ali.flash @ghoolak @hamoon @Brice @khoshroomahdi @Hfada @hoseinrahimi @Mr.Naseri @fxhadi @hamedzamani @mohamadrezasj @KingMilad @2mshg3bi @ashkan @SaeidFx @.Brave_Heart. @Mohammad.Parsi @OMID_R @sara.sat

تو این اکادمی همگی باهم یک خانواده هستیم و خداروشکر من راهمو پیدا کردم و دارم میرم اما مطمینن برای 100 نفر دیگه که دارن روزانه این تاپیک رو نگا کنن میکنن بسیار مفید خواهد بود و جواب این محبتتون و انرژی که میزارین رو پس خواهین گرفت
    چون دوستان بسیاری پیگیر شدن و ازم خواستن تا دوباره منشن کنمبنابراین منمبهحرف انها احترام گذاشتم
    امیدوارم شرکت کنین و 5 دقیقه از تایم مفیدتونو در اختیار دوستان بزارین

سلام
    وقت بخیر
    بهتون تبریک میگم که راهتون رو پیدا کردید و از صمیم قلب براتون آرزوی موفقیت روزافزون دارم
    بار اول که منشن کردید حقیقت نمیدونستم عادتهایی که مثلا منه نوعی به عنوان یک مادر دارم به درد دوستان میخوره یا نه برای همین جواب ندادم اما بعد احساس کردم این جواب ندادن من یا دوستان دیگه براتون ایجاد حس بدی کرده، نخاستم ادامه پیدا کنه
    بخاطر همین ابتدا عذر خاهی میکنم بابت تاخیر در پاسخ

من حدود 20 ماهی هست که در آکادمی عضو شدم
    توی این مدت بخاطر سبک زندگیم تمرینات رو خیلی آهسته پیش بردم و همینطور ایجاد عادت های خوب هم خیلی آرام برام ایجاد شدن
    از بین عادتهای زیادی که خاستم بوجود بیارم و ناموفق بودن که بگذرم یه سری هاشون بودن که ماندگار شدن (شاید بخاطر اینکه با روحیاتم سازگار بودن)

انجام ورزش یوگا که بسیار بهش علاقه دارم و هفته ای 5 روز توی برنامه ام هست
    خواندن کتاب که تقریبا از دستم نمیفته و حتی مثلا زمان آشپزی یا غذا دادن به پسرم همزمان کتاب میخونم (یا کتاب صوتی در زمان پیاده روی)
    شکرگزاری کردن بابت همه نعمتهایی که درک میکنم و نمیکنم
    حذف برنامه های تلویزیون یا سریال ها که بیش از دو سال هست اتفاق افتاده و اپلیکیشن ها رو هم دارم ولی زمان زیادی رو بهشون اختصاص نمیدم (سر جمع شاید 15 مین در روز اونهم برای کارها و پیامهای شخصی)
    تمرین صبر (بنظرم پرورش فرزند خودش تمرین صبر بسیار بزرگیه و زمانی که والد بشید دقیق درکش میکنید)
    تمیزکاری منزل بصورت روزانه و فقط 30 دقیقه در روز که باعث شده همیشه خونه تمیز باشه و نیازی نباشه مثلا آخر هفته براش چندین ساعت زمان بزارم و خستگی زیادی رو بهم تحمیل کنه
    و یه موردی که جدیدا بصورت خیلی جدی دارم دنبال میکنم دوره 60 روزه آموزش و تمرین هست. روزی یک فایل آموزش ، نوشتنش، نکته برداری و تمرین در گذشته مارکت (تیک های روی تقویم رو هم پسرم میزنه و این اجبار قشنگی رو برام ایجاد کرده)

همواره شاد و موفق باشید
    ای تو در کشتی تن، رفته به خواب
    آب را دیدی... نگر در آب، آب

آب را آبی است کو می راندش
    روح را روحی است و می خواندش

10. 25 کاربر برای این پست سودمند از sara.sat عزیز تشکر کرده اند:

mehrsa آواتار ها
    2,148 بار در 463 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 22 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط sara.sat نمایش پست ها
    سلام
    وقت بخیر
    بهتون تبریک میگم که راهتون رو پیدا کردید و از صمیم قلب براتون آرزوی موفقیت روزافزون دارم
    بار اول که منشن کردید حقیقت نمیدونستم عادتهایی که مثلا منه نوعی به عنوان یک مادر دارم به درد دوستان میخوره یا نه برای همین جواب ندادم اما بعد احساس کردم این جواب ندادن من یا دوستان دیگه براتون ایجاد حس بدی کرده، نخاستم ادامه پیدا کنه
    بخاطر همین ابتدا عذر خاهی میکنم بابت تاخیر در پاسخ

من حدود 20 ماهی هست که در آکادمی عضو شدم
    توی این مدت بخاطر سبک زندگیم تمرینات رو خیلی آهسته پیش بردم و همینطور ایجاد عادت های خوب هم خیلی آرام برام ایجاد شدن
    از بین عادتهای زیادی که خاستم بوجود بیارم و ناموفق بودن که بگذرم یه سری هاشون بودن که ماندگار شدن (شاید بخاطر اینکه با روحیاتم سازگار بودن)

انجام ورزش یوگا که بسیار بهش علاقه دارم و هفته ای 5 روز توی برنامه ام هست
    خواندن کتاب که تقریبا از دستم نمیفته و حتی مثلا زمان آشپزی یا غذا دادن به پسرم همزمان کتاب میخونم (یا کتاب صوتی در زمان پیاده روی)
    شکرگزاری کردن بابت همه نعمتهایی که درک میکنم و نمیکنم
    حذف برنامه های تلویزیون یا سریال ها که بیش از دو سال هست اتفاق افتاده و اپلیکیشن ها رو هم دارم ولی زمان زیادی رو بهشون اختصاص نمیدم (سر جمع شاید 15 مین در روز اونهم برای کارها و پیامهای شخصی)
    تمرین صبر (بنظرم پرورش فرزند خودش تمرین صبر بسیار بزرگیه و زمانی که والد بشید دقیق درکش میکنید)
    تمیزکاری منزل بصورت روزانه و فقط 30 دقیقه در روز که باعث شده همیشه خونه تمیز باشه و نیازی نباشه مثلا آخر هفته براش چندین ساعت زمان بزارم و خستگی زیادی رو بهم تحمیل کنه
    و یه موردی که جدیدا بصورت خیلی جدی دارم دنبال میکنم دوره 60 روزه آموزش و تمرین هست. روزی یک فایل آموزش ، نوشتنش، نکته برداری و تمرین در گذشته مارکت (تیک های روی تقویم رو هم پسرم میزنه و این اجبار قشنگی رو برام ایجاد کرده)

همواره شاد و موفق باشید
    سلام سارای عزیز
    ممنون بخاطر پست خیلی خوبتون یه سوال دارم ازتون ،کلا در روز نیم ساعت فقط کار خونه طول میکشه؟ و اینکه پسرتون چقدر از تلویزیون اجازه استفاده داره ؟
    "زندگیمون با تمام عوامل محدود کننده اش به عهده ماست"

12. 11 کاربر برای این پست سودمند از mehrsa عزیز تشکر کرده اند:

sara.sat آواتار ها
    7,932 بار در 858 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 161 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehrsa نمایش پست ها
    سلام سارای عزیز
    ممنون بخاطر پست خیلی خوبتون یه سوال دارم ازتون ،کلا در روز نیم ساعت فقط کار خونه طول میکشه؟ و اینکه پسرتون چقدر از تلویزیون اجازه استفاده داره ؟

سلام عزیزم
    تمیزکاری که شامل گردگیری و جارو زدن و شستشو باشه فقط نیم ساعت براش وقت میزارم. مثلا اگه امروز گردگیری کنم روز بعد جارو میزنم ولی در رابطه با کار خونه که میشه گفت تمومی نداره
    اما منظورم صرفا تمیزکاری بود نه آشپزی یا ظرف و ظروف روزانه رو شستن
    پسر من تلویزیون نگاه نمیکنه، با موبایل هم روزانه دوتا یکساعت مجاز هست کار کنه. بقیه وقتها باهاش ماشین بازی میکنم یا نقاشی میکشیم و رنگ میکنیم یا کلا به شکلهای دیگه سرگرمش میکنم
    تلویزیون توی خونه ما یه وسیله تزیینی شده که هیچوقت روشن نمیشه فقط من گاهی تمیزش میکنم
    ای تو در کشتی تن، رفته به خواب
    آب را دیدی... نگر در آب، آب

آب را آبی است کو می راندش
    روح را روحی است و می خواندش

14. 16 کاربر برای این پست سودمند از sara.sat عزیز تشکر کرده اند:

mehrsa آواتار ها
    2,148 بار در 463 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 22 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    سلام عزیزم
    تمیزکاری که شامل گردگیری و جارو زدن و شستشو باشه فقط نیم ساعت براش وقت میزارم. مثلا اگه امروز گردگیری کنم روز بعد جارو میزنم ولی در رابطه با کار خونه که میشه گفت تمومی نداره
    پسر من تلویزیون نگاه نمیکنه، با موبایل هم روزانه دوتا یکساعت مجاز هست کار کنه. بقیه وقتها باهاش ماشین بازی میکنم یا نقاشی میکشیم و رنگ میکنیم یا کلا به شکلهای دیگه سرگرمش میکنم
    تلویزیون توی خونه ما یه وسیله تزیینی شده که هیچوقت روشن نمیشه فقط من گاهی تمیزش میکنم
    خیلی ممنون چقدر خوب که با فرزندتون بازی میکنین با تمام این کارا روزانه برای اموزش چقدر تایم میذارین؟ من بالاترین رکوردم 5ساعت در روز بوده اونم نه به صورت مداوم با اینکه صبحها خیلی زود بیدار میشم ولی خوابوندن و غذا خوردن فرزندم خیلی تایم میگیره.و یه بی نظمی بدی به همه چی میده.
    "زندگیمون با تمام عوامل محدود کننده اش به عهده ماست"

16. 11 کاربر برای این پست سودمند از mehrsa عزیز تشکر کرده اند:

tarokh آواتار ها
    6,088 بار در 951 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 187 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام عزیزم
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehrsa نمایش پست ها
    خیلی ممنون چقدر خوب که با فرزندتون بازی میکنین با تمام این کارا روزانه برای اموزش چقدر تایم میذارین؟ من بالاترین رکوردم 5ساعت در روز بوده اونم نه به صورت مداوم با اینکه صبحها خیلی زود بیدار میشم ولی خوابوندن و غذا خوردن فرزندم خیلی تایم میگیره.و یه بی نظمی بدی به همه چی میده.
    سلام ارادت.متنتون رو خوندم و به اين فكر كردم كه من مجردم و خونه مادرم هم زندگي ميكنم و بعضي وقتا زمان كم ميارم.بعد 2 تا مادر داريم كه هم به كارهاي شخصي شون ميرسن و هم اموزش و تريد.
    دمتون گرم واقعا نميدونم چجوري مديريت زمان ميكنيد ولي خسته نباشيد بهتون ميگم و دمتون گرم.
    in all chaos there is calculation

18. 16 کاربر برای این پست سودمند از tarokh عزیز تشکر کرده اند:

Brian آواتار ها
    24,994 بار در 6,325 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 4914 پست
    برچسب زده شده
    در 6 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط miRHesam نمایش پست ها
    درود بر همگی امیدوارم که پر از انرژی خداوندی باشید
    ازدوستان عزیزم درخواست دارم در مبحث روانشناسی فردی من رو راهنمایی کنند
    چیزی که من رو دچار ترس کرده حجم هست و درواقع یک مقاومت ذهنی به حجم 1 لات دارم زمانی که ازین حجم استفاده میکنم دچار ترس و استرس میشم باتوجه بانیکه زیان تحمیلی آن به مراتب زیاد هست و به یکباره بخشی از بالانس شما تحت تاثیر قرار میگیره حال انکه شاید بدلیل بالانس کم هست ولی این ترس رو حس میکنم و به همیاری شما نیازمندم
    سپاس میرحسام
    و سایر عزیزان تگ نشده @Snow_Trader @tarokh @Brian @Milad-Trader
    سلام حسام جان این ترس کاملا منطقیه ، اطمینان به تکنیک ها به مرور زمان بدست میاد باید مدت مدیدی بر روی یک استراتژی تمرین کنید تا تسلط کامل را بدست بیاورید و پس از جلب اطمینان از عملکرد سیستم معاملاتی با یک آرامش خیال حجم معاملات را افزایش خواهید داد و خود این افزایش نیز باید بصورت گام بگام باشد . تا زمانی که به یک اصل مسلط نشده اید از حجم بالا استفاد نکنید زیرا کمکی به شما نخواهد کرد . موفق باشید

20. 12 کاربر برای این پست سودمند از Brian عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 9 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 9 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع