صفحه 123 از 543 نخستنخست ... 2373113121122123124125133173223 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1,221 به 1,230 از 5423

موضوع: روانشناسی بازار و روانشناسی فردی

Ali97 آواتار ها
    20,349 بار در 2,525 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3549 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    سلام و وقتتون بخیر دوستان گل
    امیدوارم حالتون خوب باشه و زندگیتون سرشار از شادی و پول و ثروت
    در کتاب انگشتان ثروت ساز یک بخش بسیار مهمی هست که بیشتر انسانها و حتی خودم باهاش درگیرم
    با اجازتون اون دو صفحه ای که مهم هست رو فقط میگذارم تا دوستانی که این تاپیک و پستهاش رو مطالعه میکنند متوجه بشند که یکی از اصلی ترین علت هایی که بیشتر ما تریدرها اکانتهای رشد داده رو کال میکنیم کجای کار میلنگه ، به قول استاد اول باید پیدا کنید کجای شیر چکه میکنه ، تا اگر دوست داشتن و جز مواردی بود که به این مورد برخوردن این کتاب رو مطالعه کنند

انشالله براتون مفید باشه
    ما همه باهم و درکنار هم موفق هستیم و میتونیم با کمک هم یکی یکیجاهای سخت روازش رد بشیم
    آرزوی سلامتی و موفقیت همراه با شادی و ثروتمندی دارم برا هممون @mamad7575
    ما ذهن نیستیم بلکه ذهن داریم
    ما
    بدن نیستیم بلکه بدن داریم
    ما یک
    آگاهی هستیم که میتوانیم به ذهن و بدن آگاه باشیم

2. 28 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    یاد شده
    در 3549 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    هرچه بگویی همان میشود ....
    مردی را میشناختم که مدام میگفت : من هیچوقت سروقت به اتوبوس نمیرسم ، بی بروبرگرد همین که برسم توبوس هم میرود .
    دختر او میگفت : من همیشه به اتوبوس میرسم ، همین که برسم سروکله اتوبوس پیدا میشود .
    این وضع سالها ادامه داشت ، هر یک از آنها قانون خود را وضع کرده بودند : یکی قانون شکست و دیگری قانون موفقیت
    به هرآنچه توجه کنید با آن یکی میشوید ، پس هرگز درباره چیز مخربی صحبت نکنید چون کم کم به همان سیما در می آیید .
    همیشه باید واژه هایی را برگزید که نشانه هایی از تحقق آرزوها وجود دارد .

کلام تو عصای معجزه گر توست

تغییر کلام = تغییر زندگی

زنی از من پرسید چرا دایما عینکش را گم میکند یا آن را میشکند ؟
    به کمی صحبت با او دریافتم که او اغلب در زمان عصبانیت به خود و دیگران میگوید : ای کاش میشد از شر این عینک خلاص میشدم.
    از این رو آرزوی بی صبرانه اش به گونه ای خشونت بار برآورده میشد ، در حالی که او باید یک بینایی عالی و بینقص می طلبید آما آنچه او در ذهن نیمه هشیار خود نقش میکرد آرزویی بود برای رها شدن از شر عینک ، از اینرو آنها دایما میشکستند یا گم میشدند .
    هر روز کلام درست و اندیشه های درست را اختیار کنید . تکرار عبارات تاکیدی ضروری است چون تکرار بر ذهن نیمه هوشیار آدمی اثر میگذارد. شاید در ابتدا نتوانید اندیشه خود را مهار کنید اما کلام خود را که می توانید در کف اختیار بگیرید.
    انسان باخبر از نفوذ کلام در گفتار خود دقت بسیار خرج میدهد زیرا کافیست مراقب واکنش کلام خود باشید تا بفهمید که بیثمر باز نخواهد گشت .
    مردمانی که به هنگام خشم سخن میگویند بزرگترین خطا را مرتکب میشوند ، زیرا کلامشان عواقبی سخت ناخوشایند خواهد داشت .
    به دلیل قدرت تموجی کلام هر آنچه بر زبان آورید همان را به خود فرا میخوانید . بیشتر مردم از صبح تا شب به طرزی مخرب سخن میگویند ،زیرا انتقاد و ملامت و شکایت برای آنها به صورت عادت در آمده است .
    اکنون علم و دین دارند به هم میرسند و در یک نقطه باهم تلاقی میکنند . علم قدرت درون اتم را کشف میکند و مابعدالطبیعه قدرت نهفته در اندیشه ها و کلام را آموزش میدهد.آنگاه که با کلام سروکار داریم باید بدانیم که دینامیت در دست داریم . برای نمونه به نفوذ کلام در امر شفا بخشیدن بیندیشید . کلامی به زبان می آید و فعل و انفعال شیمیایی در تن پدید می آورد .
    ناشکیبایی قدرت آدمی را از چنگ می رباید ، باید در کوی و برزن این علایم را به دیوارها بچسبانیم که : ( مراقب اندیشه هایت باش - مراقب کلامت باش )
    مرگ و زندگی در قدرت زبان است

واژه ها و اندیشه ها دارای امواجی بینهایت نیرومند هستند که همواره به تن و چارچوب امور آدمی شکل میبخشند .
    ما
    ما یک

4. 14 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

10 بار در 1 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ali97 نمایش پست ها
    سلام و وقتتون بخیر دوستان گل
    در کتاب انگشتان ثروت ساز یک بخش بسیار مهمی هست که بیشتر انسانها و حتی خودم باهاش درگیرم
    با اجازتون اون دو صفحه ای که مهم هست رو فقط میگذارم تا دوستانی که این تاپیک و پستهاش رو مطالعه میکنند متوجه بشند که یکی از اصلی ترین علت هایی که بیشتر ما تریدرها اکانتهای رشد داده رو کال میکنیم کجای کار میلنگه ، به قول استاد اول باید پیدا کنید کجای شیر چکه میکنه ، تا اگر دوست داشتن و جز مواردی بود که به این مورد برخوردن این کتاب رو مطالعه کنند

انشالله براتون مفید باشه
    ما همه باهم و درکنار هم موفق هستیم و میتونیم با کمک هم یکی یکیجاهای سخت روازش رد بشیم
    آرزوی سلامتی و موفقیت همراه با شادی و ثروتمندی دارم برا هممون @mamad7575
    تشکر از علی عزیز تویی برنامم بود بخونم این کتابو ولی با این پست حتمی از امروز شروع میکنم به خوندنش بازم ممنون

6. 10 کاربر برای این پست سودمند از mamad75 عزیز تشکر کرده اند:

10 بار در 1 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام وقت همگی بخیر و خوشی..
    اقا من 95 درصد تحلیل هام درست هستن ولی یه مشکلی که دارم وقتی یه پوزیشن باز میکنم صبر ندارم به تی پی بخوره و سریع میبندم یا وقتی با لات بالا وارد میشم با اینکه میدونم صحیح هست ولی وقتی دو تا کندل یه دقیقه میرم تو ضرر سریع پوزیشنمو میبندم...
    دوستان به نظر شما من چیکار کنم؟؟

8. 10 کاربر برای این پست سودمند از ebrahim1371 عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    یاد شده
    در 3549 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک

تعدادی جملات انگیزشی و تاکیدی ...

من روز به روز از هر لحاظ بهتر و بهتر میشوم من سالم هستم
    من قدرتمند هستم من موفق هستم
    من خوشحال و خوشبخت هستم من شکر گزار همه چیز هستم
    من فوق العاده هستم من روزهای خوبی را در حال سپری کردن هستم
    من در حرفه تریدری یکی از بهترینها در سطح کل دنیا هستم من به لطف خداوند بسیار پر انرژی هستم
    من با قدرت و نیرویی که دارم هر کاری را بخواهم میتوانم انجام دهم من منحصر به فرد هستم
    من شاهکار خلقت و زندگی خودم هستم من منظم هستم
    من متعهد هستم من دیسیپلین بسیار عالی دارم
    من اعتماد به نفس بسیار خوب و بالایی دارم من خانواده بسیار خوب و خوشبختی دارم
    من استایل بدنی عالی دارم من اعضا بدن سالمی دارم
    من ایمان دارم به موفقیت رسیده ام من ایمان دارم که شایسته و لایق ثروت و آسایش و آرامش هستم
    من هر چیزی را که بخواهم بدست می آورم من در فراوانی پول و ثروت و نعمت و سلامتی قرار دارم
    من آینده را همانگونه که خود میخواستم ساخته ام زندگی من سرشار از وفور نعمت و فراوانی است
    زندگی من سرشار از شادی و خوشحالی و خوشبختی هست من تمام سختی ها و مشکلات را شکست داده ام
    من تمام ترسهایم را از بین برده ام من دست به هر کاری بزنم موفق میشوم
    من ایمان دارم به لطف خداوند هر ناسزایی به من گفته شده یا هر تلسمی شده
    به لطف خداوند از بین رفته است
    من ایمان دارم که تمام موضوعات منفی که در زندگیم وجود داشته از بین رفته است
    من ایمان دارم که هر روز طعم واقعی خوشبختی را میچشم من ایمان دارم تمام سختی ها و مشکلات تمام شده و پول و ثروت به سمت من سرازیر است
    من شاهکار خلقت و خودم هستم من بینهایت هستم
    من نیرومند هستم من با قدرت هستم
    من قوی هستم من قاطع هستم
    من عاشق خودم هستم من با شخصیت هستم
    من ثروتمند هستم من همیشه پول دارم
    پول انرژی مثبت است و زیاد بودن آن فوق العاده است من پول را دوست دارم
    من از خداوند سپاسگزارم که همیشه پول و ثروتم را برقرار میکند هر روز در مدت زمان بسیار کم پول زیادی وارد زندگیم میشود
    من لایق و شایسته این پول زیاد در مدت زمان کم هستم من از ثروتم سپاسگزارم
    من از همه جا پول دریافت میکنم من ایمان دارم که پول برای داشتن یک زندگی آرام و خوب ضروری است
    پول احساس قدرت و آرامشی را که من میخواهم به من میدهد من از پول و ثروتی که دارم سپاسگزارم
    من در فراوانی پول و ثروت غرق هستم از همه جا به سمت من پول سرازیر میشود
    من متعهد هستم که ثروتمند باشم و ثروتمند بمانم و ثروتم را یه اشتراک بگذارم من دست به هر کاری میزنم تولید پول و ثروت میکند
    من متولد شده ام که ثروتمند و پولدار باشم من ایمان دارم پول زیاد ، بسیار خوب است
    جهان پشتیبان من در دریافت پول و ثروت است من با خواسته های بزرگ از خود غول درونم را بیدار میکنم
    من غول درونم را بیدار میکنم و هر روز از ضمیر ناخودآگاهم ثروت طلب میکنم من هررزوز با توانایی های خود پول و ثروت کسب میکنم و عالی حفظ میکنم
    هر روز بیشتر و بیشتر ذهن خلاق من برایم طرحهای پول ساز به ارمغان می آورد من باور دارم خداوند همیشه یاور و پشتیبان من خواهد بود و در همه حال کنار من است
    من ایمان دارم که امروز موفق ترین روز زندگیم خواهد بود امروز چنان زندگی میکنم که گویی آخرین روز زندگی من است
    من هر روز بیشتر و بیشتر ایدهای مالی را میبینم و عمل میکنم من هر روز هدفهایم را به زمان حال بازنویسی میکنم تا ضمیر ناخودآگاهم من را به آنها برساند
    من ظرفیت وجودم را هر روز برای پول و ثروت فراوان افزایش میدهم من هر روز پول بیشتری به سمت خود جذب میکنم
    من هر روز زیباتر و جذابتر میشوم و انرژی مثبت از چشمانم ساطع میشود من دیگران را با هر بدی به من کردند را میبخشم و به قدرت برتر میسپارم
    من خودم را میبخشم و آزاد و رها میشوم و به آینده متمرکز میشوم دنیای من دقیقا انعکاس افکار و رفتارهای من با جهان است
    من هر رزو باورهای محدود کننده ام را با پرسش بیشتر از خودم زیر سوال میرم من هررزو نقصهای شخصیتیم را اصلاح میکنم تا بهترین باشم
    من سرنوشت خودم را از سر مینویسم من معمار زندگی خویش هستم
    من اعتماد به نفس و عزت نفس بالایی دارم من با قوی کردن اراده ام صاحب یک اراده فولادین شدم
    من نظر کرده خداوند متعال هستم من حق دارم اشتباه کنم و اشتباه کردن هم جزئی از مسیر موفقیت است
    من اجازه میدهم وجودم کانون نورانی عشق شود من خودم را بابت گذشته مثبت و نامثبتم میبخشم
    من ایمان دارم دنیای من همانطور که خود فکر و اراده کرده ام پیش میرود من با هر کسی رو به رو میشوم با انرژی مثبت حرف میزنم
    من با راه اندازی شجاعانه کسب و کار خود همیشه آزاد و مستقل خواهم بود من گذشته را فراموش کرده ام و آینده را همانگونه که دوست دارم میسازم
    من تمام اهداف و آرزوهایم را روشن و واضح مینویسم تا سریعتر به آنها برسم من همیشه با تصمیم قاطعانه و اعتماد به خویشتن بر شکهایم غلبه میکنم
    من هرگز همرنگ جماعت نخواهم شد کلید خوشبختی در دستان خودم است
    من هر روز با تلاش و تمرکز بیشتر استعدادهایم را شکوفاتر میکنم من تمام نبردهای روانیم را پاره کرده ام
    من با بخشش خودم سبک و آزاد و رها شده ام عرض زندگی من مهمتر از طول زندگیم خواهد بود
    من با شجاعت تمام رسالت خویش را در این دنیا انجام خواهم داد هر روز قدرت حافظه من عالی و قویتر میشود
    من صاحب حافظه و ذهن جادویی هستم قدرت یادگیری من روز به روز در حال افزایش است
    من در هر سن و شرایطی باشم میتوانم قدرت حافظه و ذهن خود را افزایش دهم من با قدرت ذهن خود تمام پول و ثروت درخواستی را به سمت خود جذب میکنم
    من یک انسان بسیار بسیار فوق العاده هستم و من ... میلیاردر خود ساخته هستم من از خداوند بابت این روز زیبا سپاسگزارم
    من سرشار از انرژی مثبت هستم من از عالم هستی به خاطر خوشبختیم سپاسگزارم
    من کنترل زندگیم را بدست دارم من خالق زندگیم هستم
    من خالق این روز زیبا هستم من خالق آینده هستم
    من در این لحظه تصمیم میگیرم یک زندگی زیبا برای خود خلق کنم من بهترین هستم
    من لایق زندگی زیبا هستم من لایق خوبی ها هستم
    من کنترل زندگیم را بدست دارم من تصمیم میگیرم در این لحظه ثروت را خلق کنم
    من تصمیم میگیرم آزادی را خلق کنم من لایق بهترینها هستم
    من لایق آزادی مالی و آسایش هستم من به خود افتخار میکنم
    من به تواناییهایم افتخار میکنم من به لیاقت و ارزشمندی خود ایمان دارم
    من انسان ارزشمندی هستم من به زندگی و کائنات و جهان هستی ایمان دارم
    من به تصمیماتی که میگیرم ایمان دارم من بازی زندگی را دوست دارم و به نحو عالی در آن بازی میکنم
    من هر روز زیبا از این زندگی را دوست دارم من خودم را همانگونه که هستم دوست دارم و عاشق خودم هستم
    من جسمم را دوست دارم من خداوند را به خاطر دادن این جسم زیبا سپاسگزارم
    من از درون میدرخشم من از تک تک فرصتهایی که امروز هستی در اختیارم میگذارد استفاده میکنم
    تمام تصمیمات من در جهت رشد و پیشرفت من است من امروز آگاهانه موفقیتم را انتخاب میکنم
    من موفق هستم من ذهنم را برای دریافت ایده های ناب باز میگزارم و آماده دریافت از سمت کائنات هستم
    من برای تغییر آماده هستم و هیچگونه مقاومتی نمیکنم من به خود و تتواناییهایم ایمان دارم
    من به اهداف و آینده ام ایمان دارم من به عالم هستی و قوانین آن ایمان دارم
    من به قدرت تلقین و نوشتن ایمان دارم من همه انسانها را دوست دارم و با همه با محبت حرف میزنم
    من آزاد آزاد هستم من سالم هستم
    من اشرف مخلوقات هستم من آغوشم را به سمت زیباییهای زندگی باز میکنم و زیباییها را به سمت خود جذب میکنم
    من ارباب سرنوشت خویش هستم من ناخدای روح خویشتنم
    موفق باشید که قطعا میدونم هستید
    ویرایش توسط Ali97 : 04-09-2022 در ساعت 09:06
    ما
    ما یک

10. 23 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    یاد شده
    در 3549 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط ebrahim1371 نمایش پست ها
    اقا من 95 درصد تحلیل هام درست هستن ولی یه مشکلی که دارم وقتی یه پوزیشن باز میکنم صبر ندارم به تی پی بخوره و سریع میبندم یا وقتی با لات بالا وارد میشم با اینکه میدونم صحیح هست ولی وقتی دو تا کندل یه دقیقه میرم تو ضرر سریع پوزیشنمو میبندم...
    سلام و وقت بخیر خدمت شما کاربر عزیز
    دوست عزیز شما فرمودید 95% تحلیلهام درست هست ، اما آیا 95% پوزیشنهاتون اوکی هست ؟
    همه دوستان تحلیلهای بسیار فوق العادی ای میتونند انجام بدند اما مهم ترید و نتیجه و کسب سود هست
    اگر 95% پوزیشنهاتون سود ده هست پس تبریک میگم سیستم بسیار فوق العاده ای دارید و اجازه بدید اون 5% استاپتون بخوره اصلا جای نگرانی و ترس نداره چون ایمان دارید 95% معاملاتتون طبق چک لیست سود ده هست
    اگر نه ترس دارید پوزیشن بره تو ضرر یا صبر نمیکنید تی پی بخوره پس به چک لیست و نوع پوزیشنگیریتون ایمان و تسلط ندارید
    نتایج هیچ وقت به ما دروغ نمیگند
    با همین سیستم که دارید 100 تا پوزیشن بزنید و استاپ تی پی بگذارید و سیستم رو ببندید ، در انتهای 100 پوزیشن نتایج به شما کمک کننده خواهد بود تا نترسید اگر معاملتون تو ضرر میره یا صبر کنید و مطمین باشید تی پی زده خواهد شد
    آرزوی سلامتی و موفقیت همراه با شادی و ثروتمندی دارم برا هممون
    ما
    ما یک

12. 17 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

188 بار در 38 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام دوستان خواهش میکنم کمکم کنید دیگه واقعا خسته شدم از این رفتارم

من سود های ریز ریز میکنم و این معاملات جمع میشه ولی مثلا در یه معامله که استاپم میخوره ناخداگاه برای جبران اون ضرر میام یه حجم سنگین میزنم و یکباره کل سود یک ماهم میره
    چندبار این رفتار رو انجام دادم نمیدونم چجوری خودمو کنترل کنم
    لطفا راهنماییم کنید

14. 12 کاربر برای این پست سودمند از hosi00 عزیز تشکر کرده اند:

ALiamiri آواتار ها
    4,589 بار در 300 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 18 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط ebrahim1371 نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر ایام به کام.
    یه مدت ترید کردن را بذارید کنار و فقط تحلیل انجام بدین .نقاط ورود و خروج و حجم و نوع معامله ای که در نظر دارید را روی چارت مشخص کنید.به این شکل احساساتی که در زمان ترید زدن دارین فروکش میکنه چون نتیجش دیگه مهم نیس و فقط حالت تمرین و برسی داره.بعد از یه مدت (شاید چند ماه) ذهنتون به این رفتار عادت میکنه و از طرف دیگه ایمانتون به سیستم و عملکرد خودتون به شکل ناخودآگاه درمیاد .اون زمان میتونید مجددا ترید بزنید
    در کوی خرابات گذر میکردم
    وین دلق بشر دوخت بدر میکردم

هرکس نظری به جانبی میافکند
    من بر نظر خویش نظر میکردم

16. 14 کاربر برای این پست سودمند از ALiamiri عزیز تشکر کرده اند:

KingMilad آواتار ها
    20,952 بار در 1,586 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 190 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    یکی از بدترین چیزهایی که میتونه اتفاق بیافته زمانیه که بازار به شما برای زیرپا گذاشتن قوانین خودتون پاداش میده
    یعنی شما قوانین مدیریت سرمایه, جابجا کردن استاپ(بزرگ کردن استاپتون)و... رو رعایت نمیکنی و سود میکنی و فکر میکنی این موضوع همیشگی خواهد بود
    زمانیـــکه نگــرش تو درستـــه حقایـــق زندگـــی به حســـاب نمیــــان

18. 24 کاربر برای این پست سودمند از KingMilad عزیز تشکر کرده اند:

ALiamiri آواتار ها
    4,589 بار در 300 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 18 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط hosi00 نمایش پست ها
    سلام دوستان خواهش میکنم کمکم کنید دیگه واقعا خسته شدم از این رفتارم

من سود های ریز ریز میکنم و این معاملات جمع میشه ولی مثلا در یه معامله که استاپم میخوره ناخداگاه برای جبران اون ضرر میام یه حجم سنگین میزنم و یکباره کل سود یک ماهم میره
    چندبار این رفتار رو انجام دادم نمیدونم چجوری خودمو کنترل کنم
    لطفا راهنماییم کنید

سلام وقت بخیر.
    این رفتار به نوعی نشات گرفته از عدم پذیرش ضرره. وقتی حتی وین ریت 99% باشه بازم در هر معامله دوتا احتمال وجود داره سود و ضرر .پس این موضوع را بپذیرید و سعی کنید به جای توجه به تک معاملات مجموعه معاملات را ببینید.
    شاید بهترین کار برای رفع این مشکل این باشه که بجای هدف روزانه روی اهداف ماهانه یا حتی سالانه تمرکز کنید و بر این اساس برای خودتون پلن بنویسید.

یک نمونه پلن بلند مدت میتونه به این شکل باشه:
    وین ریت سیستم من 95 درصده
    وین ریت خودم در زمان استفاده از این سیستم 80 درصد
    میخوام ماهی 100% از بازار سود بگیرم
    در این صورت باید روزی دوتا معامله انجام بدم که میشه 40 معامله در ماه
    از این 40 معامله 32 تا سودده و 8 تا ضررده خواهد بود(احتمالا به صورت میانگین چندین ماه)
    اگر ریسک به ریوارد همه معاملات 1 به 1 باشه نتیجه میشه تقریبا 24 معامله سودده
    اگر ریسک هر معامله 3% باشه به شکل مرکب تقریبا 100% سوددهی ماهانه محقق میشه

در این پلن توجهی به اینکه شما در اون تک معامله یا حتی در اون روز سود کردین یا ضرر نمیکنیم و تنها چیزی که اهمیت داره اینه که هر روز دو معامله بر اساس سیستم بگیرید .در اینجا میپذیرید که ممکنه چند ضرر متوالی اتفاق بیوفته ولی نهایتا سیستم در بلند مدت به طور قطع سودده خواهد بود.وقتی به این شکل عملگرایانه ترید بزنید و اهداف به شکل خودکار و سیستمیک تعریف بشن و شما مجبور نباشید به اهداف بچسبید از زیر فشار خارج میشید و میزان درگیری احساسات به شدت پایین میاد که نتیجش کمتر شدن این موارد مشکلاته.از طرف دیگه کمک میکنه عملکردتون به پتانسیل بالقوه سیستم نزدیک بشه و سوددهی بالاتر بره.
    البته همین سیستم هم نیاز به برنامه هدف و تصویرسازی داره ،فقط با این تفاوت که یه عدد ممکنه چندبار تیک بخوره

امیدوارم براتون مفید واقع بشه.موفق باشید
    در کوی خرابات گذر میکردم
    وین دلق بشر دوخت بدر میکردم

هرکس نظری به جانبی میافکند
    من بر نظر خویش نظر میکردم

20. 18 کاربر برای این پست سودمند از ALiamiri عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 16 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 16 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع