صفحه 109 از 543 نخستنخست ... 95999107108109110111119159209 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1,081 به 1,090 از 5423

موضوع: روانشناسی بازار و روانشناسی فردی

Mr. & Mrs. hatami آواتار ها
    14,699 بار در 1,148 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 34 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط mtaj65 نمایش پست ها
    سلام
    من یه مشکلی دارم موقع ترید زدن ،یه حساب باز میکنم کاملا با مدیریت سرمایه و اصولی حساب رو میارم بالا بعد از یه جایی حس میکنم حساب واقعی هست و ضرر کردن برام سخت میشه و اولین تریدی رو که بد میزنم به استاپ دست میزنم و همش میخوام بالانس رو برگردونم به مبلغ قبل اون ترید اشتباه و معمولا کال میشم اینجا چون ارامش و مدیریت سرمایم به هم میریزه
    کسی از دوستان میتونه راهنماییم کنه برای این مشکل؟تا حالا حساب ریل باز نکردم،یکی از دوستان میکفت راهش اینه که تو حساب سبک ریل ضرر کنی تا درس بشه برات،اما خواستم از کمک ادمین ها و دوستان با تجربه استفاده کنم
    ممنون میشم راهنماییم کنین
    عرض ادب
    دوست عزیز تجربه شخصی خودم و مهم تر از این گفته استاد هستش که خیلی تاثیر گذاره هستش،حداقل چند بار این کار رو انجام بدید خودتون احساس ارامش رو حس میکنید.حجم معاملات رو تا جای که میتونید پایین نگهدارید.
    اگر میخواهید مانند استاد امینو شوید،مانند استاد امینو شوید.
    موفق باشید(که میدونم قطعا موفق هستید) امینو(پدر معنوی)

در هر معامله فکر کنید که ان معامله تنها ترید در طول زندگی شماست(امینو)

و خداوند امینو را آفرید...

2. 14 کاربر برای این پست سودمند از Mr. & Mrs. hatami عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    20,349 بار در 2,525 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3549 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Sbr79 نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان عزیزم بابت مباحث بسیار مفید این تاپیک از همگی شما سپاس گزارم
    سوالی از خدمت شما عزیزان دارم . من در ترید هام بسیار ترس دارم و پوزیشن تا داخل سود میره میبندم که مبادا ضرر کنم با اینکه ایمان دارم تا سطحی که مشخص کردم قیمت میرسه خواستم بدونم ایا راه حلی برای مقابله با این مشکل هست یا خیر ؟خوشحال میشم تجربیاتتون در اختیار بنده قرار بدید
    سلام و عرض ادب خدمت شما دوست عزیز
    امیدوارم حالتون خوب باشه و زندگیتون سرشار از پول و ثروت
    اگر در تریدهاتون ترس دارین علتش رو پیدا کنید
    1- ورود با حجم بالا که اگر استاپ بخورین مقدار زیادی از اکانتتون رو از دست میدید
    پیشنهاد : با توجه با استاپتون فقط 3 درصد از اکانتتون رو درگیر کنید که اگر استاپ خوردید از لحاظ روحی هیچ مشکل و فشاری بهتون وارد نمیشه تا بتونید دوباره بازار رو تحلیل کنید و فقط با یک پوزیشن صحیح اکانتتون برگرده به بالانس اولیه ، اگر با حجم زیاد وارد شدید و استاپتون خورد شما مقدار زیادی از بالانس رو از دست دادید و در این لحظه فشار بسیار بالایی وارد میشه بهتون و برای جبران میزان ضرر با حجم بالا وارد پوزیشن دیگری میشید که از لحاظ تحلیلی اصلا درست نبوده ولی خوب در این موقعیت چشمتون هیچ چیز رو نمیبینه متاسفانه و فقط میخواید بالانس از دست رفته رو جبران کنید
    2- عدم تسلط و ایمان به چک لیست
    اگر به اندازه کافی روی چک لیستتون ترید زده باشید ایمان دارید که با وجود معاملات ضرر ده در نهایت اکننتون در انتها رشد میکنه ولی با ترسی که گفتین احتمالا چک لیست ندارید و نمیدونید کجا وارد میشید و کجا باید خارج بشید و این باعث سردرگمی و ترستون هست چون یکجا سود میده و یکجا ضرر برا همین سریع معامله رو میبندید
    3- اگر 2 موضوع بالا در شما صدق نمیکنه پوزیشن رو که زدید استاپ و تیپی رو بچینید و از پای سیستم برید کنار و اگر نمیتونید خودتون رو کنترل کنید و پشت سیستم نباشید بعد از گذاشتن حد سود و ضرر سیستم رو خاموش کنید
    4- شما میگید ایمان دارید که قیمت به محدوده ای که مشخص کردید میرسه ولی ایمان باید همراه با عمل باشه ، پس با خاموش کردن سیستم عملیش کنید.
    آرزوی سلامتی و موفقیت همراه با شادی و ثروتمندی دارم برا هممون
    ما ذهن نیستیم بلکه ذهن داریم
    ما
    بدن نیستیم بلکه بدن داریم
    ما یک
    آگاهی هستیم که میتوانیم به ذهن و بدن آگاه باشیم

4. 18 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

kamanche آواتار ها
    50,096 بار در 2,339 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 599 پست
    برچسب زده شده
    در 13 تاپیک
    اژدهای کوچک پرسید:«این درخت چه جور هنوز سر پاست؟»
    پاندای بزرگ گفت:«تو شرایط بهتر ریشه هاش عمیق شدن.حالا میتونه هر طوفانی رو پشت سر بزاره»
    08.png
    ویرایش توسط kamanche : 03-06-2022 در ساعت 06:35
    بازار به همه فرصت میده فقط باید صبر کنیم تا نوبتمون برسه

6. 27 کاربر برای این پست سودمند از kamanche عزیز تشکر کرده اند:

232 بار در 24 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ali97 نمایش پست ها
    سلام میلاد جان
    موفقیت در بازار فارکس نیازمند گذر زمان هست و در این گذر زمان شخصیت و منش تریدری شما شکل میگیره و روانشناسی فردی چیزی نیست جز شناسایی عادتها ، ساخت عادتهای جدید ، شناخت باورها و ساخت باورهای صحیح ، کار روی ذهن ناخودآگاه ، داشتن بدنی سالم ، داشتن روحیه عالی ، مواظبت از افکار و ورودی ها و...... خلی چیزهای دیگه
    همه اینها در مرور زمان با فعالیت در آکادمی و در کنار دوستان موفق بودن و گوش دادن به فایلهای روانشناسی استاد و عمل کردن بهشون و خوندن کل پستهای این تاپیک روانشناسی از ابتدا و خوندن کتابهای معرفی شده توسط استاد به وقوع خواهد پیوست
    در مورد پرایس اکشن حتما حتما حتما تمرین کنید و تسلط پیدا بکنید روش و بعد دوره فرکتالی رو شروع کنید چون پایه و بیس پرایس اکشن هست ، لطفا طبق نقشه راه کار کنید و عمل کنید شما در دور چهارم انجام تمرین و ترید دارید اگر طبق نقشه راه کار نمیکنید و مراحل اون رو پیش نمیرید پس در انتها نتیجه ای که خودتون میخواین بدست میارین نه نتیجه ای که مد نظر استاد و آموزشهاشون هست
    آرزوی سلامتی و موفقیت همراه با شادی و ثروتمندی دارم برا هممون
    چند سالی هست برای مباحث روانشناسی فردی دارم وقت میزارم،اما با ترید زدن متوجه شدم همچنان نیاز به کار و تمرین دارم
    کاملا طبق نقشه راه میرم جلو و سعی میکنم از مسیر خارج نشم،پرایس هم چند ماه ترید میزنم تونستم به سود مستمر برسم بعد دور سوم و چهارم فراکتالی که همراه با تمرین کردن هست رو شروع میکنم
    اول یخورده به نظرم زیاد اومد اما کلا 110 صفحه هست،روزی 2 صفحه از این تاپیک بخونم و نوت بردارم 2 ماهه تموم میشه،حتما انجامش میدم
    مرسی علی اقا
    کوچک شما محسن هستم
    صبر و استقامت را شعار خویش سازید که پیروزی می آورد.
    امام علی (ع)

8. 11 کاربر برای این پست سودمند از mtaj65 عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    چشم حتما،کلا تا قبل از سرپیچی از چک لیست همه چی خوبه،بعدش دیگه فراموش میشه
    حس میکنم با نکات شما و بقیه دوستان بتونم رفعش کنم
    امام علی (ع)

10. 10 کاربر برای این پست سودمند از mtaj65 عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط ALiamiri نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر.
    ضررهای ما معمولا چندتا الگوی ثابت بیشتر ندارن.این الگوها را شناسایی کنید و بشکنیدشون. ببینید از قبل از اینکه وارد لوپ ضرر بشید چه اتفاقاتی می افته و چه احساسات و افکاری ایجاد میشه که منجر به تصمیم نادرست و عمل اشتباه میشه.کل این مسیر را بنویسید و باورها و خاطرات و احساسات خودتون را استخراج کنید.همین آگاهی به تنهایی نصف مسیر را هموار میکنه. بعد برید سراغ شکستن زنجیره و اصلاح مسیر.به این شکل از اون لوپ خارج میشید و وقتی از همه الگوهای معیوب خارج بشید تصمیمات و عملکردتون متحول میشه و به موفقیت میرسید.
    یه نمونه از استراتژی های معیوب کال شدنم را براتون قرار میدم.

فایل پیوست 255564
    چند نکته:
    این الگوی غرور و خشم بود که نتیجش برای من تعارض شده بود و باعث میشد بعد از ضرر دادن با حجم های احساسی و بدون استاپ در نقطه نامناسب وارد پوزیشن بشم.
    این صرفا یک نمونس و برای هر شخصی میتونه متفاوت باشه . اینجا ریشه یابی احساسات را ننوشتم چون کار عملی هست و اگر انجام بشه میتونه موثرتر باشه
    پشت هر احساسی یک باور و پشت هر باوری یک یا چند خاطره واقعی یا مجازیه و هر خاطره ای داری ساب مدالیته های (کیفیتهایی که حواس پنجگانه را درگیر میکنن)مختلفه.برای خنثی سازی خاطرات و ذهنیت مخربتون باید روی این قسمت ها کار کنید
    تمام این اتفاقات ممکنه در ده پونزده ثانیه اتفاق بیوفته پس باید دقیق باشید و سعی کنید در طول معاملات به ذهن و احساساتت آگاه باشید.نیاز نیس باهاشون مبارزه کنید،فقط مشاهده کنید و در زمان مناسب برید سراغ ریشه ها
    نهایتا باید بعد از شکسته شدن لوپ احساسات و باورها و افکار جدیدی برای خودتون پروگرم کنید که همه اینها کنار هم باعث میشه دیگه از این سوراخ نیش نخورین
    امیدوارم مفید باشه براتون
    موفق باشید
    خیلی عالی بود،حتما رعایت میکنم و انجام میدم و اکه سوالی بود دوباره کمک میگیرم از بچه های با محبت اکادمی
    ممنون
    امام علی (ع)

12. 9 کاربر برای این پست سودمند از mtaj65 عزیز تشکر کرده اند:

.Brave_Heart. آواتار ها
    16,261 بار در 1,679 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 185 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    به نام خدا
    در 1 سال حضور در انجمن بر من چه گذشت

سلامی گرم به خانواده محترم آکادمی ویو
    اول از همه تشکر میکنم از سرکار خانوم سارا @sara.sat که با فایلی که برایم ارسال کردند باعث یک تلنگر شد به خودم که یک سری موفقیت هارو برای خودم به تنهای جشن بگیرم
    بعد از گوش دادن این فایل ارسالیaudio_2022-02-24_09-59-59 (picofile.com)
    کار و تلاش ول کردم و گفتم امروز روزه منه هرررر روز کار هررر روز تمرین بابا یه استاپ بزن و از این منه درون یه تشکر بکن یه جای دعوتش کن و براش دست بزن و بهش افتخار کن که داره برات تلاش میکنه
    خلاصه جای همگی خالی یک کافه ساکت نشستم چشم هامو بستم و مجدد به این فایل گوش دادم پس از اتمام دفترم و دراوردم و گذشتم رو یک مروری کردم قبل از پیوستن به اکادمی
    1 (1).jpg
    1 (2).jpg
    1 (3).jpg
    1 (4).jpg
    1 (5).jpg
    1 (6).jpg

فایل ارسالی یکم بی کیفیته اما دوستان خواهش میکنم هر شب تو سکوت قبل از خواب گوش کنید تا ایشالا به درک قانون تکامل افرینش برسیم
    یک معجزس نمیدونم چجور توصیف کنم
    میتونم به جرعت بگم اگر این قانون درک شه واقعا هیچ رنجی وجود نداره هیچ سختی هم نداره
    به قول استاد:
    راه درست رنج کشیدن و درک کنیم تمامه

به خودم تبریک میگم و خوشحالم که کنار خانواده عزیزم و استاد گلم یک سال عالی در زندگی داشتم
    نمیدونم جناب امینو پست بنده رو مشاهده میکنند یا خیر
    @amino
    مهم هم نیست چون من انقدر شبانه انرژی های خوب برای ایشون میفرستم که آرومم میکنه
    دوست دار همیشگی شما
    امیر علی
    ویرایش توسط .Brave_Heart. : 02-24-2022 در ساعت 22:45
    In : amiralii.fx

14. 54 کاربر برای این پست سودمند از .Brave_Heart. عزیز تشکر کرده اند:

184 بار در 46 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام. موفقیت در نوشته هاتون موج میزنه. الله بهتون سلامتی بده
    تشکر از حس خوب شما که ما رو شریک کردید. بخصوص بنده ک چند روز هست عضو آکادمی شدم.

16. 16 کاربر برای این پست سودمند از Mehdi moradi عزیز تشکر کرده اند:

ALiamiri آواتار ها
    4,589 بار در 300 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 18 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط .Brave_Heart. نمایش پست ها
    به نام خدا
    در 1 سال حضور در انجمن بر من چه گذشت

سلامی گرم به خانواده محترم آکادمی ویو
    اول از همه تشکر میکنم از سرکار خانوم سارا @sara.sat که با فایلی که برایم ارسال کردند باعث یک تلنگر شد به خودم که یک سری موفقیت هارو برای خودم به تنهای جشن بگیرم
    بعد از گوش دادن این فایل ارسالیaudio_2022-02-24_09-59-59 (picofile.com)
    کار و تلاش ول کردم و گفتم امروز روزه منه هرررر روز کار هررر روز تمرین بابا یه استاپ بزن و از این منه درون یه تشکر بکن یه جای دعوتش کن و براش دست بزن و بهش افتخار کن که داره برات تلاش میکنه
    خلاصه جای همگی خالی یک کافه ساکت نشستم چشم هامو بستم و مجدد به این فایل گوش دادم پس از اتمام دفترم و دراوردم و گذشتم رو یک مروری کردم قبل از پیوستن به اکادمی
    1 (1).jpg
    1 (2).jpg
    1 (3).jpg
    1 (4).jpg
    1 (5).jpg
    1 (6).jpg

فایل ارسالی یکم بی کیفیته اما دوستان خواهش میکنم هر شب تو سکوت قبل از خواب گوش کنید تا ایشالا به درک قانون تکامل افرینش برسیم
    یک معجزس نمیدونم چجور توصیف کنم
    میتونم به جرعت بگم اگر این قانون درک شه واقعا هیچ رنجی وجود نداره هیچ سختی هم نداره
    به قول استاد:
    راه درست رنج کشیدن و درک کنیم تمامه

به خودم تبریک میگم و خوشحالم که کنار خانواده عزیزم و استاد گلم یک سال عالی در زندگی داشتم
    نمیدونم جناب امینو پست بنده رو مشاهده میکنند یا خیر
    @amino
    مهم هم نیست چون من انقدر شبانه انرژی های خوب برای ایشون میفرستم که آرومم میکنه
    دوست دار همیشگی شما
    امیر علی
    سلام وقت بخیر.ممنون امیر علی جان عالی بود .تبریک میگم امیدوارم این مسیر به بهترین شکل برات ادامه پیدا کنه و به چیزایی که از زندگی میخوای برسی.فایلو که گوش میکردم یاد اولین باری افتادم که خودم پرس پا زدم ،دقیقا همین اتقاق افتاد
    یکم روی فایل کار کردم ،سعی کردم کیفیتش را بیارم بالا البته حجمشم رفت بالا یکم
    بدون موسیقی(25MB)
    https://uupload.ir/view/audio_2022-0...9-59_y4bb.mp3/
    با موسیقی پس زمینه(52MB)
    https://uupload.ir/view/untitled_rrk6.mp3/

بازم تشکر میکنم.امیدوارم هر روز شادتر و سلامت تر و موفق تر باشی

18. 28 کاربر برای این پست سودمند از ALiamiri عزیز تشکر کرده اند:

.Brave_Heart. آواتار ها
    16,261 بار در 1,679 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 185 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط ALiamiri نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر.ممنون امیر علی جان عالی بود .تبریک میگم امیدوارم این مسیر به بهترین شکل برات ادامه پیدا کنه و به چیزایی که از زندگی میخوای برسی.فایلو که گوش میکردم یاد اولین باری افتادم که خودم پرس پا زدم ،دقیقا همین اتقاق افتاد
    یکم روی فایل کار کردم ،سعی کردم کیفیتش را بیارم بالا البته حجمشم رفت بالا یکم
    بدون موسیقی(25MB)
    https://uupload.ir/view/audio_2022-0...9-59_y4bb.mp3/
    با موسیقی پس زمینه(52MB)
    https://uupload.ir/view/untitled_rrk6.mp3/

بازم تشکر میکنم.امیدوارم هر روز شادتر و سلامت تر و موفق تر باشی
    سلام خدمت شما ممنونم از انرژی زیبای که دادید
    علی جان شما قطعا انسان بزرگی هستید
    ممنون از این که این فایل قشنگ و قشنگ تر کردید
    من با موزیکشو دان کردم و لذت بردم
    با تشکر از لطف شما
    In : amiralii.fx

20. 19 کاربر برای این پست سودمند از .Brave_Heart. عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 9 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 9 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع