صفحه 92 از 554 نخستنخست ... 42829091929394102142192 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 911 به 920 از 5532

موضوع: روانشناسی بازار و روانشناسی فردی

1,962 بار در 274 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط ALiamiri نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر احسان جان
    من حدود یک سالو نیم پیش شرکت کردم.اصلا قابل توضیح نیست که چقدر عالیه و باعث تغییر شده.به جرات میگم مسائلی که در رواندرمانی اگزیستانسیال یا فرویدی ماه ها یا حتی سالها طول میکشه تا برطرف بشه با این روش در چند ساعت یا حتی چند دقیقه برطرف میشه.
    به طور کلی یک روش فوق العاده برای پاک کردن پروگرمینگ قبلیه .خیلی از مشکلات جسمانی هم باهاش برطرف میشه.
    در مورد جناب فروغمند باید بگم من خودم خیلی با ایشون نتونستم ارتباط برقرار کنم(یکم احساس میکنم عصبانین ایشون) ولی بیشتر دارن به عنوان مترجم کار میکنن .یعنی اطلاعات را از منبع اصلی میگیرن و بدون کم و کاست و تحریف و اضافه کردن چیزی در اختیار ما قرار میدن.فقطم eft را ارائه نمیدن،خیلی روش های مشابه دیگه را هم ارائه دادن که در بعضی ابعاد خیلی بهتر از eft هم هست مثلا در قسمت ریشه یابی ؛تست عضله که دکتر نیلسون ارائه میده خیلی سریعتر و دقیقتر و کاملتر از ریشه یابی در eft هست یا جهانبینی که دکتر لن و دکتر وایتلی در هواپونوپونو منتقل میکنن ایجاد مسئولیت پذیری صددرصدی میکنه که همین به تنهایی میتونه همه مسائل درونی و بیرونی را حل کنه.به جز اینها چندین روش دیگه هم ارائه کردن که همشون خوبن.

پیشنهاد میکنم با کتاب و فیلم های استاندارد طلایی که در بخش رایگان قرار دادن شروع کنید. ای اف تی ضربه ای تقریبا به طور کامل در این بخش آموزش داده میشه و فقط میمونه یه یسری جزئیات .بعدا اگر خواستین برای آموزش کاملتر و یادگیری اپتیمال ای اف تی در دوره شرکت کنید

موفق باشید
    درود بر تو علی جان...رفیق خوش قلبم
    "موفقیت"​حاصل ایجاد تغییرات یک باره در طول عمرتان نیست...بلکه نتیجه عادت های روزمره است.

2. 17 کاربر برای این پست سودمند از ehsan ehsan1369 عزیز تشکر کرده اند:

ALiamiri آواتار ها
    4,595 بار در 300 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 18 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan ehsan1369 نمایش پست ها
    درود بر تو علی جان...رفیق خوش قلبم
    فدات

4. 13 کاربر برای این پست سودمند از ALiamiri عزیز تشکر کرده اند:

ALiamiri آواتار ها
    یاد شده
    در 18 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط ali97 نمایش پست ها
    سلام و درود دوست عزیز
    امیدوارم ایام به کام باشه
    موفقیتون در آکادمی رو تبریک میگم بهتون ، شما لایق بهترینه هستید
    و همچنین دوران طلایی 4 ساله و موفقیتتون در سال 4 رو تبریک میگم
    دوست خوبم تجربه و آموزشها و دریافتی که از استاد امینو در این خصوص داشتم براتون به اشتراک میگذارم شاید براتون مفید واقع بشه :
    1. استادر یکی از وبینارها تکنیکی با عنوان اسپری روغن رو مطرح کردن
    توضیح : تمامی ما انسانها روزانه در مقابل تهاجم هزاران انرژی و حرف و باورهای نامید کننده و منفی قرار داریم که از طریق جامعه ، دوستان ، اقوام ، رسانه و اخبار و تمام پیام رسانها همانند سیل به سمت ما سرازیر هستند ، شما با این تکنیک میتونید در ابتدا جلوگیری کنید از ورود این منفی ها به ذهنتون ، فرض کنید روی یک سطحی روغن اسپری کردید وقتی که آب روی این سطح میریزه چه اتفاقی میفته ؟ هیچ چیز خیلی به راحتی آب لیز میخوره و رد میشه و نمیتونه در اون سطح نفوذ کنه ، حالا شما وقتی در جمعی یا جایی هستید که این تیرهای منفی به سمتتون دارن پرتاب میشن سریعا این اسپری روغن رو رو سطح مغزتون بپاشید تا این تیرها همانند آن آب از رو مغزتون لیز بخورن و نتونند وارد ذهنتون بشن ( تصویر سازی کنید )
    2-حالا اگر این حرفها و تیرهای منفی وارد ذهنمون شدن چیکار میتونیم انجام بدیم
    توضیح : چشمهاتون رو ببندید و فرض کنید ذهنتون همانند یک دفتر یا کتاب هست که دارای صفحات فراوانی هست ، حالا که این حرفهای منفی اومد تو ذهنتون اصلا باهاش مقابله نکنید و فقط گوش کنید بهشون وقتی حرفهای درونیتون تموم شد بگید خوب به تمام حرفات گوش دادم حالا تو ذهنتون دفتر یا کتابتون رو یک صفحه بزنید جلو و چیزیروکه دوست دارید تصویر سازی کنید و در ذهنتون به حرفهای زیبای درونتون گوش بدید ، با مرور زمان و تکرار این تمرین کم کم دیگه اون قبلی ها خودشون از درجه اهمیت میفتن و از ذهنتون خارج میشن .
    3- زندگی پستی و بلندی زیادی داره و ما با تمام وجود این پستی و بلندی ها در نهایت موفق هستیم به شرط اینه این شکستهارو تبدیل به پل موفقیت بکنیم .
    4- از همه مهمترین شما نیاز دارید باور و تصویری که در ذهنتون در مورد پول و ثروت و مفقیت از قبل ایجاد شده حتما تغییرش بدید والا مثل این هست که شما دست ترمز ماشین رو کشیدید و باتوجه به بالا بودن اون دارید گاز میدید برای حرکت اما غافل از اینه دست ترمز مانع حرکتی شما در مسیر رو به جلو هست.
    میتونید کتابهای انگشتان ثروت ساز و کتاب سایکو سایبرنتیک رو مطالعه بفرمایید .
    امیدوارم تونسته باشم مفید باشم براتون برا تحقق آرزوها و رویاهاتون
    آرزوی سلامتی و موفقیت همراه با شادی و ثروتمندی دارم براتون
    سلام علی جان وقت بخیر
    ممنون از نکات فوق العاده ای که بیان کردین
    میخواستم نظر شخصیم را در مورد مسائل بیرونی که باعث انقباض افکار و احساسات ما میشن عرض کنم.
    وقتی میپذیریم که ما صددرصد مسئولیت زندگی خودمون را بر عهده داریم و همه اتفاقات را خودمون میسازیم نباید ساده از کنار مسائل منفی که باعث جرقه خوردن احساسات و افکار منفی در ما میشن بگذریم چون قطعا خود ما با دیتا و الگوهایی که در ناخودآگاهمون داریم اون موقعیت را آفریدیم و جذب کردیم و بر اساس همون الگوهای درونی به اون اتفاق توجه میکنیم و اونها ترجمه میشن.
    مثلا درمورد مشکل دوستمون به این شکل بوده که زمانی که هدف گذاری کردن یک الگوی منفی در ناخودآگاه وجود داشته که مخالفت میکرده و ایشون به موقعیتی جذب شدن که اون الگو را تایید میکنه و باعث شده به این اتفاق توجه کنن و در ذهنشون بر اساس نقطه نظر شخصی ایشون ترجمه شده.اگر بپذیریم که اتفاقات در ذات نه خوبن و نه بد و این ما هستین که روی اونها برچسب میزنیم پس باید بپذیریم هر اتفاقی که در افکار و احساسات ما انقباض ایجاد میکنه به وسیله یک الگوی منفی برچسب منفی خورده و این اتفاق فقط و فقط اتفاق افتاده تا به ما نشون بده یه جای کار در عمق ذهن میلگه.پس ما باید خوشحال باشیم که به این وسیله یک مشکل از عمق ناخودآگاه به سطح اومده و حالا باید بلافاصه اقدام به پاکسازی اون الگوی منفی و افکار و احساسات بالا اومده بکنیم چون اگر از کنارش بگذریم احتمالا دوباره اون موقعیت و احساسات تکرار میشن.

ببخشید که جسارت کردم و ریپلای رو ریپلای زدم:d

همیشه شاد و ثروتمند باشید

6. 17 کاربر برای این پست سودمند از ALiamiri عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    20,445 بار در 2,525 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3603 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    سلام علی جان وقت بخیر
    ممنون از نکات فوق العاده ای که بیان کردین
    میخواستم نظر شخصیم را در مورد مسائل بیرونی که باعث انقباض افکار و احساسات ما میشن عرض کنم.
    وقتی میپذیریم که ما صددرصد مسئولیت زندگی خودمون را بر عهده داریم و همه اتفاقات را خودمون میسازیم نباید ساده از کنار مسائل منفی که باعث جرقه خوردن احساسات و افکار منفی در ما میشن بگذریم چون قطعا خود ما با دیتا و الگوهایی که در ناخودآگاهمون داریم اون موقعیت را آفریدیم و جذب کردیم و بر اساس همون الگوهای درونی به اون اتفاق توجه میکنیم و اونها ترجمه میشن.
    مثلا درمورد مشکل دوستمون به این شکل بوده که زمانی که هدف گذاری کردن یک الگوی منفی در ناخودآگاه وجود داشته که مخالفت میکرده و ایشون به موقعیتی جذب شدن که اون الگو را تایید میکنه و باعث شده به این اتفاق توجه کنن و در ذهنشون بر اساس نقطه نظر شخصی ایشون ترجمه شده.اگر بپذیریم که اتفاقات در ذات نه خوبن و نه بد و این ما هستین که روی اونها برچسب میزنیم پس باید بپذیریم هر اتفاقی که در افکار و احساسات ما انقباض ایجاد میکنه به وسیله یک الگوی منفی برچسب منفی خورده و این اتفاق فقط و فقط اتفاق افتاده تا به ما نشون بده یه جای کار در عمق ذهن میلگه.پس ما باید خوشحال باشیم که به این وسیله یک مشکل از عمق ناخودآگاه به سطح اومده و حالا باید بلافاصه اقدام به پاکسازی اون الگوی منفی و افکار و احساسات بالا اومده بکنیم چون اگر از کنارش بگذریم احتمالا دوباره اون موقعیت و احساسات تکرار میشن.

ببخشید که جسارت کردم و ریپلای رو ریپلای زدم:d

همیشه شاد و ثروتمند باشید
    سلام و درود بیکران خدمت شما علی آقای گل
    امیدوارم حالتون خوب باشه
    ممنونم از اینکه وقت گذاشتین برای پست ارسالیم و تشکر میکنم ازتون بابت انتقال اطلاعات و گفتن نکات کلیدی
    واقعیت امر این هست درسته که این ما هستیم که به یک اتفاق احساس خوب یا بد بودن رو میدم
    بازم متشکرم ازتون
    همیشه از نکات کلیدی تمامی پستهاتون استفاده کردم ، ممنونم از اینکه اطلاعات مفیدتون رو با ما به اشتراک میگذارید
    ما ذهن نیستیم بلکه ذهن داریم
    ما
    بدن نیستیم بلکه بدن داریم
    ما یک
    آگاهی هستیم که میتوانیم به ذهن و بدن آگاه باشیم

8. 13 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

4,202 بار در 667 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 10 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط hoori نمایش پست ها
    سلام دوستان وقتتون بخیر
    من از 28 تیرماه 1400 وارد این اکادمی شدم و دوره پرایس اکشن رو گذروندم و الان یک ماهه فراکتالی رو خریدم و تا یه بخشی رو دیدم و الان نمیدونم چرا اینقدر از لحاظ ذهنی و روانی خسته شدم کلا ناامیدی بهم هجوم اورده و نمیدونم چجوری باید رفعش کنم تا چارت رو میبینم حوصلم نمیشه میبندمش
    یه خستگی ذهنی عجیب دارم که حتی توی خوابم هم اختلال ایجاد کرده ممنون میشم کمکم کنید.
    ممنونم
    سلام دوست عزیز
    وقت بخیر
    این خستگی ذهنی رو من هم تجربه کردم. بعد از 8 ماه فعالیت در دوره پرایس اکشن و انجام تمرینات و ترید در دمو خستگی ذهنی در من ایجاد شده بود که روی تریدهام هم تاثیر منفی گذاشته بود. تجربه شخصیم رو میگم اونم این که حتما مقالات بخش روانشناسی آکادمی رو بخونین.من با خوندن این مقالات مطالبی رو متوجه شدم و تونستم مشکل رو تا حد زیادی حل کنم. حتما هر روز مدیتیشن انجام بدین.اگر بتونین صبح ها قبل انجام کارهاتون مدیتیشن انجام بدین. به طرز فوق العاده ای خستگی ذهنی رو کاهش میده و ذهنتون سبک و آماده میشه. سعی کنین مدیتیشن رو تبدیل به عادت کنین و هر روز انجام بدین تا تاثیراتشو ببینین.

موفق باشید

10. 20 کاربر برای این پست سودمند از MOHAMMAD AMIN عزیز تشکر کرده اند:

904 بار در 106 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 4 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط MOHAMMAD AMIN نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    وقت بخیر
    این خستگی ذهنی رو من هم تجربه کردم. بعد از 8 ماه فعالیت در دوره پرایس اکشن و انجام تمرینات و ترید در دمو خستگی ذهنی در من ایجاد شده بود که روی تریدهام هم تاثیر منفی گذاشته بود. تجربه شخصیم رو میگم اونم این که حتما مقالات بخش روانشناسی آکادمی رو بخونین.من با خوندن این مقالات مطالبی رو متوجه شدم و تونستم مشکل رو تا حد زیادی حل کنم. حتما هر روز مدیتیشن انجام بدین.اگر بتونین صبح ها قبل انجام کارهاتون مدیتیشن انجام بدین. به طرز فوق العاده ای خستگی ذهنی رو کاهش میده و ذهنتون سبک و آماده میشه. سعی کنین مدیتیشن رو تبدیل به عادت کنین و هر روز انجام بدین تا تاثیراتشو ببینین.

موفق باشید
    مچکرم حتما انجام میدم

12. 12 کاربر برای این پست سودمند از hoori عزیز تشکر کرده اند:

Reza_Ryzer آواتار ها
    9,729 بار در 1,045 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 27 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mahbod نمایش پست ها
    با سلام
    تاپیک نمرین و ترید هستم و مشغول بهینه سازی سیستم ترید شخصی براساس آموزشهای دوره هستم.
    به موفقیت با آموزشهای آکادمی ایمان و باور دارم.در حال حاضر هم در دموموفق هستم و بر روی آموزشها دارم مسلط می شوم.بازی فراوانی انجام میدهم.
    برای خودم بازه زمانی موفقیت چهار ساله در نطر گرفته ام.وبا خود دوران عالی وطلایی در آمدی بعداز گذشت 4 سال تصور میکنم و در ذهنم رشد می دهم چیری که ذهن مرا آزار می دهد این است که فردی در شهر ما زندگی میکرد و از لحاط در آمدی رشد خوبی داشت و سرمایه گداری بسیار عالی انجام داده بودو در جمعی بیان کرده بود که در به زودی صاحب ثروت افسانه ای خواهم شد ولی بعد ار مدتی بر اثر سیل شدیدی که اتفاق افتاد کل مجموعه ایی که ایشان سرمابه گداری کرده بود سیلاب نابود کرد و صحبت ایشان در زمینه ثروت مند شدن به حقیقت تبدیل نشد و بدهکار افراد و باتک گردیدو زندگی مناسبی نداشت.سوال روانشناسی من اینجاست که خودم را با روال عدم موفقیت زندکی و صحبت ایشان مقایسه می کنم و با خود می گویم یعنی در حقیقت دهنم پردازش میکند که عاقبت و سرانجام من هم شاید مثل این فرد شود مثلا با خود میگویم موفقیت و ثروت ریاد را برای خودت خلق نکن که ناکهان شکست میخوری و مانند فردی که شرح حالش کردم میشوی.چکار کتم که چنین نصوری نداشتعه باشم و به مسیر موفقیت هم به صورت عملی و هم از لحاظ دهنی ادامه بدهم.
    مشکل شما در پیدا کردن الگو هاس
    همیشه به دنبال الگوهای موفق باشید و از اونها یاد بگیرید
    کسانی که یک مسیر را طی کرده اند و تمام کرده اند قطعا خیلی بیشتر میتونن به ما کمک کنند
    بنده به شخصه با پیدا کردن استاد امینو در زمینه تکنیکال در عرض یک سال به تسلط عالی رسیدم
    الان مشکل روانشناسی دارم دارم فایل های آقای مارک داگلاس رو کار میکنم و مطمئنم که ترکیب این دو نتایج شگرفی را برای من به همراه خواهد داشت
    بقیش دیگه طی کردن مسیر و لذت بردن از آن است
    مثل یک جنگجو تمرین کن ، نینجا شو
    هنر نینجا در تعادل ذهن و بدن است

14. 17 کاربر برای این پست سودمند از Reza_Ryzer عزیز تشکر کرده اند:

ALiamiri آواتار ها
    یاد شده
    در 18 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ali97 نمایش پست ها
    سلام و درود بیکران خدمت شما علی آقای گل
    امیدوارم حالتون خوب باشه
    ممنونم از اینکه وقت گذاشتین برای پست ارسالیم و تشکر میکنم ازتون بابت انتقال اطلاعات و گفتن نکات کلیدی
    واقعیت امر این هست درسته که این ما هستیم که به یک اتفاق احساس خوب یا بد بودن رو میدم
    بازم متشکرم ازتون
    همیشه از نکات کلیدی تمامی پستهاتون استفاده کردم ، ممنونم از اینکه اطلاعات مفیدتون رو با ما به اشتراک میگذارید
    سلامت باشید.همچنین شما.متشکرم

16. 8 کاربر برای این پست سودمند از ALiamiri عزیز تشکر کرده اند:

ALiamiri آواتار ها
    یاد شده
    در 18 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام دوستان وقت بخیر امیدوارم حالتون عالی باشه.
    یه مسئله ای هست که ذهن منو درگیر کرده و بیشتر مربوط به روانشناسی تریده تا سیستم.
    فرض کنید من دوتا سیستم معاملاتی دارم.یکی با وین ریت 95% و یکی با وین ریت 70%.این دوتا سیستم مشابه همن ولی اون 95 درصدیه یکی دوتا فیلتر اضافه تر داره.هر دو سیستم ریسک به ریوارد 1 به 1 دارن.

سیستم 70 درصدی من در هر یک ساعت یک موقعیت ایجاد میکنه پس به طور میانگین در بلند مدت زمانی که برای گرفتن هدف روزانه با این سیستم نیازه میشه 1 ساعت و 36 دقیقه.(دامنه تغییرات از 1 ساعت تا 3 ساعت)

سیستم 95 درصدی به طور میانگین هر چهار ساعت یک بار موقعیت ایجاد میکنه که میانگین گرفتن هدف روزانه در بلند مدتش میشه 4 ساعت و 24 دقیقه.(دامنه تغییرات از 4 ساعت تا 12 ساعت)

با این حساب آیا منطقیه که من سیستم 95% را استفاده کنم؟
    آیا دلیل این که من دارم جذب سیستم دقیق میشم و تلاش میکنم اینجوری سیستمم را بهبود بدم این نیست که سیستم رنج و لذت مغزم داره براساس پروگرمینگ غلطش(که برنامه ریزی شده از ضرر رنج و از سود لذت ببره) داره فریبم میده؟
    آیا چیزی هست که من در این حساب کتاب مد نظر قرار نداده باشم؟

البته اینو میدونم که بهبود سیستم اگر به شکل فراکتالی انجام بشه تقریبا بدون هیچ افزایش زمانی موفقیت سیستم را بالا میبره ولی خیلی از فیلترهای سیستمیک و غیر سیستمیکی که ما میذاریم؛ مثلا داشتن یکی دو نمودار در چک لیست ، فقط داره ایجاد محدودیت غیر ضروری میکنه و وقت را هدر میده

استاد @amino بزرگوارو دوستان عزیز ممنون میشم نظرتون را در این مورد بفرمایین
    ویرایش توسط ALiamiri : 01-07-2022 در ساعت 16:27

18. 18 کاربر برای این پست سودمند از ALiamiri عزیز تشکر کرده اند:

mohamadrezasj آواتار ها
    18,753 بار در 1,579 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 183 پست
    برچسب زده شده
    در 12 تاپیک
    سلام دوستان وقت بخیر امیدوارم حالتون عالی باشه.
    یه مسئله ای هست که ذهن منو درگیر کرده و بیشتر مربوط به روانشناسی تریده تا سیستم.
    فرض کنید من دوتا سیستم معاملاتی دارم.یکی با وین ریت 95% و یکی با وین ریت 70%.این دوتا سیستم مشابه همن ولی اون 95 درصدیه یکی دوتا فیلتر اضافه تر داره.هر دو سیستم ریسک به ریوارد 1 به 1 دارن.

سیستم 70 درصدی من در هر یک ساعت یک موقعیت ایجاد میکنه پس به طور میانگین در بلند مدت زمانی که برای گرفتن هدف روزانه با این سیستم نیازه میشه 1 ساعت و 48 دقیقه.(دامنه تغییرات از 1 ساعت تا 3 ساعت)

سیستم 95 درصدی به طور میانگین هر چهار ساعت یک بار موقعیت ایجاد میکنه که میانگین گرفتن هدف روزانه در بلند مدتش میشه 6 ساعت و 12دقیقه.(دامنه تغییرات از 4 ساعت تا 12 ساعت)

با این حساب آیا منطقیه که من سیستم 95% را استفاده کنم؟
    آیا دلیل این که من دارم جذب سیستم دقیق میشم و تلاش میکنم اینجوری سیستمم را بهبود بدم این نیست که سیستم رنج و لذت مغزم داره براساس پروگرمینگ غلطش(که برنامه ریزی شده از ضرر رنج و از سود لذت ببره) داره فریبم میده؟
    آیا چیزی هست که من در این حساب کتاب مد نظر قرار نداده باشم؟

البته اینو میدونم که بهبود سیستم اگر به شکل فراکتالی انجام بشه تقریبا بدون هیچ افزایش زمانی موفقیت سیستم را بالا میبره ولی خیلی از فیلترهای سیستمیک و غیر سیستمیکی که ما میذاریم؛ مثلا داشتن یکی دو نمودار در چک لیست ، فقط داره ایجاد محدودیت غیر ضروری میکنه و وقت را هدر میده

استاد @amino بزرگوارو دوستان عزیز ممنون میشم نظرتون را در این مورد بفرمایین

سلام علی جان
    ممنون از بحث جالبی که مطرح کردید.
    آقا امین در آینده حتما بهترین جواب رو میدهند.

با اجازه بنده ام نظرم رو میگم خدمتتون. امیدوارم براتون کارآمد باشه
    نظر من اینه که شما درسته در روز تعداد ساعات کمتری برای سیستم 70 درصد وین ریت میزارید ولی شاید در ماه برای رسیدن به اون سود ماهیانه بخواین باز بیشتر وقت بزارید چون از این تریدهایی که در روز میکنید شاید 30 درصدش به ضرر ختم شه و دقیقا این عدد ساعتی که نوشتید حاصلش سود نیست. در نتیجه برای مثال برای افزایش سرمایه 100 درصدی در ماه مجبور شید دوباره پای چارت بشینید.
    یک دیدگاه دیگه ی من اینه که برای شخص خودم، مرحله اولم اینه در ریل به سود مناسب و پولی که بی نیازم کنه برسم و بعد که مسلط تر شدم بیام سیستمم رو از نظر زمانی هم بهبود بدم . یعنی تا وقتی که در ریل به سود مناسب برسم تعداد ساعات پای چارت نشستن برام مهم نیست. مهم اینه که بتونم هم پول در بیارم که بی نیاز شم در کنارش با پای چارت نشستن قطعا تسلطم هم بالاتر بره و نهایتا میرسم به جایی که خیلی سریع سود رو از بازار بگیرم.

نتیجتا بنده با سیستم با وین ریت بالای شما موافق تر هستم.

شاد و سلامت باشید
    If you cannot control your emotions,you cannot control your money

20. 15 کاربر برای این پست سودمند از mohamadrezasj عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 22 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 22 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع