صفحه 109 از 669 نخستنخست ... 95999107108109110111119159209609 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1,081 به 1,090 از 6687

موضوع: بازی فراوانی

alieh آواتار ها
    2,733 بار در 426 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 13 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط sara.sat نمایش پست ها
    سلام
    تبریک میگم بهتون که تا اینجا پیش رفتین و ممنون بابت اشتراک حس تون به بازی با ما
    آل این وان هم مبارکتون باشه. البته که حس لیاقت داشتن انسان حسیه که باید از عمق وجودتون بیاد. انسان به عنوان اشرف مخلوقات خدای مهربان، لایق ترین هست برای داشتن هرچیزی که توی این دنیاست.پول که قسمت کوچکی از لیاقت های ماست(اگر خودمون رو بخوبی بتونیم بشناسیم) در حقیقت حد لیاقت ما دست خود ماست. اینکه تا کجا خودمون رو بالا بکشیم و استفاده مفید و عالی بکنیم از همه داشته هایی که بهمون عطا شده. و شکرگزاری در رابطه باهاش رو فراموش نکنیم چونکه اینها در واقع هدیه های خدای متعال هستن به ما و باید بدونیم که چنانچه شکرش رو بجا نیاریم میشه به راحتی ازمون گرفته بشه.
    بازی فراوانی برای من به عنوان یک خانوم عالیه و خیلی خیلی باهاش راحتم و هر صبح ذوق دادم برای انجام دادنش و تشنه مبالع بالاترم . و همیشه به خودم میگم تمرین صبر هم چیز بسیار خوبیه
    و امیدوارم سقف ذهنیتون رو بتونید به راحتی بالاتر ببرید چون فهمیدید که لایق داشتن هستید
    روز خوش
    ممنونم سارای عزیز

2. 11 کاربر برای این پست سودمند از alieh عزیز تشکر کرده اند:

391 بار در 39 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام دوستان
    من بازی را با روزی 1000 دلار شروع کردم و الان روز شصت و هشتم هستم (68,000 دلار را امروز خرج کردم)
    این بازی را باید تا روز چندم ادامه داد ؟
    چون هر جایی یه چیز نوشته
    ممنون میشم پاسخ بدید به من

4. 9 کاربر برای این پست سودمند از Keyano عزیز تشکر کرده اند:

sara.sat آواتار ها
    7,936 بار در 858 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 161 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Keyano نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من بازی را با روزی 1000 دلار شروع کردم و الان روز شصت و هشتم هستم (68,000 دلار را امروز خرج کردم)
    این بازی را باید تا روز چندم ادامه داد ؟
    چون هر جایی یه چیز نوشته
    ممنون میشم پاسخ بدید به من

سلام دوست عزیز
    بازی را تا جایی که دوست داشته باشید و باهاش راحت باشید و در واقع حس عالی ثروت و فراوانی را ازش دریافت کنید میتونید ادامه بدید ،محدودیتی نداره
    فقط چندتا تارگت استاد براش تعیین کردن که اولیش 90 روز بدون استاپ هست
    به روز 90 رسیدید چنانچه مایل بودید میتونید به استاد پیام بدید و لینک دیدن یک فیلم ظاهرا هست، ازشون بگیرید
    و تارگت بعدی که گفته شده چنانچه تا اون سطح پیش برید اتفاقات بسیار بسیار خوبی براتون میفته 365 روز یا همون یکسال هست
    روز خوش
    ای تو در کشتی تن، رفته به خواب
    آب را دیدی... نگر در آب، آب

آب را آبی است کو می راندش
    روح را روحی است و می خواندش

6. 16 کاربر برای این پست سودمند از sara.sat عزیز تشکر کرده اند:

391 بار در 39 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    خیلی ممنون از توضیحات کامل تون
    متشکرم

8. 12 کاربر برای این پست سودمند از Keyano عزیز تشکر کرده اند:

alireza_einirad آواتار ها
    686 بار در 68 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام و عرض ادب خدمت همه ی بزرگواران
    بعد از دو باری که در این بازی استاپ خوردم بالاخره امروز تونستم تا پایان روز 90 بی وقفه ادامه بدم .استارت بازی 27/03/1400 و امروز 23/06/1400 روز 90 بازی.
    جا داره تشکر کنم از استاد امینوی بزرگ که به ما یاد میدن زیبا زندگی کردن رو و نشون میدن راه درست رسیدن به موفقیت رو .
    خیلی خوشحالم و حس خوبی دارم که تونستم متعهدانه و مستمر این کار رو هر روز انجام بدم و بهم ثابت شد که با داشتن برنامه و متعهد بودن بهش میشه به جاها ی خوبی رسید .
    در نتیجه این بازی تغییر دیدگاهم نسبت به پول و خرج کردن و لذت بردن کامل ازون بود. نکته جالب این بود که شکستن دونه به دونه مقاومت های ذهنیم رو حس میکردم و زمانی که به یه مبلغی میرسید که سد ذهنیم بود بعد رد کردن اون تا چند روز خیلی راحت میتونستم به بازی ادامه بدم. اخرین سد ذهنیم حدود 80 تومن بود که به خوبی شکسته شد و فکر کنم حالا حالاها بخوام ادامه بدم این بازی رو.
    نکته ای که رعایت کردم این بود که تا جایی که میشه برای خودم خرج کنم چون بیشترین مقاومت هام برای خرج های خودم بود.و حس میکنم اینجوری تاثیر بازی بیشتر شد برام .
    درکنار این بازی کتاب روانشناسی پول رو مطالعه کردم که ترکیب قدرتمندی شدن باهم.
    پیشنهادی هم که بر اثر تجربه بخوام به دوستانی که فراموش میکنن و استاپ میخورن بگم اینه که تمام روز ها و خرج هایی که انجام میدن رو مکتوب کنن و هر روز با یک صدای خاص در ساعتی خاص برای خودشون یادآور بزارن .
    در اخر امیدوارم اول تن خودتون و عزیزانتون سلامت باشه بعد یکی یکی تمام این نوشته هاتون تیک بخوره .

10. 15 کاربر برای این پست سودمند از alireza_einirad عزیز تشکر کرده اند:

mamad7575 آواتار ها
    2,650 بار در 281 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 4 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام دوستان من هفته گذشته بازی رو تموم کردم و پست زدم توویی تاپیک و پیام خصوصی هم دادم به استاد ولی برام فایل وبینار نفرستاد نخواستم دوباره مزاحم استاد بشم چیکار کنم فایل رو بدست بیارم ممنون

12. 13 کاربر برای این پست سودمند از mamad7575 عزیز تشکر کرده اند:

Mr. & Mrs. hatami آواتار ها
    14,794 بار در 1,157 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 34 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط mamad7575 نمایش پست ها
    سلام دوستان من هفته گذشته بازی رو تموم کردم و پست زدم توویی تاپیک و پیام خصوصی هم دادم به استاد ولی برام فایل وبینار نفرستاد نخواستم دوباره مزاحم استاد بشم چیکار کنم فایل رو بدست بیارم ممنون
    عرض ادب دوست عزیز

شرایط بنده هم مثل شماست @amino
    اگر میخواهید مانند استاد امینو شوید،مانند استاد امینو شوید.
    موفق باشید(که میدونم قطعا موفق هستید) امینو(پدر معنوی)

در هر معامله فکر کنید که ان معامله تنها ترید در طول زندگی شماست(امینو)

و خداوند امینو را آفرید...

14. 13 کاربر برای این پست سودمند از Mr. & Mrs. hatami عزیز تشکر کرده اند:

725 بار در 109 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام عزیزان در رابطه با این بازی ۲ تا سوال داشتم و راهنمایی میخواستم

۱. در مرتبه اول که تا روز ۱۱ پیش رفتم، بر خلاف بقیه، این بازی یه جورایی حس افسردگی و نداشتن چیزهایی که میخوام رو بهم داد، این که چه خواسته هایی دارم ولی الان ندارمشون. با این که سعی میکردم حس خوب تو خودم ایجاد کنم و لذت ببرم و تمام موارد رو رعایت میکردم اما باز هم به خاطر این احساسات نتونستم بازی رو پیش ببرم. کس دیگه ای هم مثل من بوده؟

۲. توی فایلهای دوره فراکتالی استاد میگن که ماهیت جهان بر مبنای فراوانی هست و همه چیز در حال زیاد شدنه، اما من نمیدونم چرا نمیتونم قبول کنم، مثلا منابع آب زمین ۱ میلیارد سال قبل خیلی خیلی بیشتر از الان بوده، پس یعنی مقدار اب کم شده، و یا منابع فلزات زمین ثابت بوده و با استخراج اونها و تبدیلشون به چیزهای دیگه در طول سالیان این مقدار ثابت مونده، تو این موضوع هم ممنون میشم راهنماییم کنید.

16. 11 کاربر برای این پست سودمند از mohammad.foula عزیز تشکر کرده اند:

MohammadrezaMaraghi آواتار ها
    980 بار در 132 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام
    وقت بخیر
    امیدوارم حالتون عالی باشه

90 روز پیش به توصیه استاد امینو بازی فراوانی رو استارت زدم مشکل من این بود که ضرف ذهنیم بیش از حد بزرگ بود و هر موفقیتی و هر تارگتی که توی زندگی و توی ترید بدست میاوردم لذتی برام نداشت بعد از استارت بازی فراوانی متوجه شدم که ضرف ذهنیم از چند ماه گذشته بیشتر شده ولی با این تفاوت که توی مسیری که دارم به تارگتهام میرسم بتونم از چیزی که امروز بدست میارم نهایت لذت رو ببرم و آهسته و پیوسته بدون توقف به هرچیزی که فکرشو میکنم بتونم دست پیدا کنم وفقط نیاز هست که زمانش برسه (این چیزیه که استاد امینو خیلی خوب بهم باید داد)

تشکر میکنم ازدوستی که این تاپیک رو استارت زد
    .
    و همینطور تشکر میکنم از استاد خوبم امینو به خاطر پیشنهاد استارت بازی فراوانی
    .
    با تشکر از شما
    . @amino
    ویرایش توسط MohammadrezaMaraghi : 09-26-2021 در ساعت 18:50
    I Will Win Or I Will Die As a Fighter But I Will Not Give Up

18. 10 کاربر برای این پست سودمند از MohammadrezaMaraghi عزیز تشکر کرده اند:

sara.sat آواتار ها
    7,936 بار در 858 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 161 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad.foula نمایش پست ها
    سلام عزیزان در رابطه با این بازی ۲ تا سوال داشتم و راهنمایی میخواستم

۱. در مرتبه اول که تا روز ۱۱ پیش رفتم، بر خلاف بقیه، این بازی یه جورایی حس افسردگی و نداشتن چیزهایی که میخوام رو بهم داد، این که چه خواسته هایی دارم ولی الان ندارمشون. با این که سعی میکردم حس خوب تو خودم ایجاد کنم و لذت ببرم و تمام موارد رو رعایت میکردم اما باز هم به خاطر این احساسات نتونستم بازی رو پیش ببرم. کس دیگه ای هم مثل من بوده؟

۲. توی فایلهای دوره فراکتالی استاد میگن که ماهیت جهان بر مبنای فراوانی هست و همه چیز در حال زیاد شدنه، اما من نمیدونم چرا نمیتونم قبول کنم، مثلا منابع آب زمین ۱ میلیارد سال قبل خیلی خیلی بیشتر از الان بوده، پس یعنی مقدار اب کم شده، و یا منابع فلزات زمین ثابت بوده و با استخراج اونها و تبدیلشون به چیزهای دیگه در طول سالیان این مقدار ثابت مونده، تو این موضوع هم ممنون میشم راهنماییم کنید.

سلام به شما دوست عزیز
    امیدوارم حالتون هر روز بهتر از روز قبل باشه
    در خصوص سوالهاتون چیزی که به ذهن من میرسه اینه که
    1 در خصوص ادامه بازی ، با همه حس ناخوبی که میگیرید، لطفا ادامه بدید. حتی شده با اجبار. به زودی نتایج خوبش رو بهتون نشان میده. و اینکه باید بگم چرا نیمه تهی لیوان را میبینید؟ به فراوانی اون بخش نگاه کنید که پر هستش. شما همین الان هم یه عالمه نعمت دارید مثل سلامتی، خانواده، کسانی که دوستشون دارید یا دوستتون دارن، و بالاتر از هر دارایی ؛داشتن خدای مهربان هست. خدایی که به احوال بنده هاش بطور کامل احاطه داره. در کل میخام بگم سعی کنید به دارایی هاتون (دارایی فقط داشته های مالی نیست) فکر کنید و سپاسش رو بجا بیارید تا این حس خوب تشکر و سپاسگذاری باعث بشه کم کم به حس خوب در زمینه های دیگه هم برسه.
    2 ماهیت جهان دقیقا بر اساس فراوانی هست. هر روز و هر لحظه بیش از دیروز و لحظه پیش، همه چی (دقیقا همه چی) بیشتر و بیشتر میشن. شما به منابع و استخراج کردن یا نکردنشون فکر نکنید، نگران نباشید. تنها کاری که از من یا شما یا هر کسی ساخته اس اینه ک سعی کنیم درست مصرف کنیم، اسراف نکنیم و مطمین باشیم به تدبیر و برنامه ریزی خدایی که همه جهان و جهانیان را خلق کرده و به همه چی آگاهی کامل داره. از دید من بهتره ما راه خودمون و وظیفه خودمون رو در قبال هستی و نعمت هاش بجا بیاریم و کاری به آینده و اتمام منابعش نداشته باشیم چون از توان ما خارجه.
    حس فراوانی و ثروت و نعمت حسی هست که باید در خودمون پرورش بدیم. بال بهش بدیم و اجازه بدیم یاد بگیره پرواز رو، اوج گرفتن رو و نترسیم از افتادن های ابتدای راه، از ضربه ها و خراش های جزیی در اول راه. تنها کافیه ادامه بدیم. پیوسته و مداوم و فقط کمی بیشتر از توان روزانه مون.

عذرخاهی میکنم طولانی شد
    امیدوارم تونسته باشم جواب سوالاتتون رو بدم
    همواره موفق و شادکام باشید
    ای تو در کشتی تن، رفته به خواب
    آب را دیدی... نگر در آب، آب

آب را آبی است کو می راندش
    روح را روحی است و می خواندش

20. 11 کاربر برای این پست سودمند از sara.sat عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 16 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 16 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع