صفحه 502 از 555 نخستنخست ... 2402452492500501502503504512552 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 5,011 به 5,020 از 5546

موضوع: روانشناسی بازار و روانشناسی فردی

4,915 بار در 555 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 25 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط hoseinrahimi نمایش پست ها
    سلام و درود خدمت شما علی جان.

بله کاملا و ۱۰۰درصد درست میفرمایید.

نکته اینجاست که گاهی اوقات ضرر

میکنیم علت ضرر رو هم میدونیم

اما نمیتونیم جلوی تکرار اشتباه رو

بگیرم و اصلا دنبال وین ۱۰۰ درصد

نیستم چون این چرخه استاپ ها

به صورت متوالی روی یه عدد خاص

تکرار میشه دنبال رفع مشکل روانشناسی

این قضیه بودم بیشتر.

بله قرار دادن استاپ ها با اینکه

علتش رو خودم میدونم اما شاید

با گفتن دوستان دیگه یه تلنگری

بهم وارد بشه برای تکرار نکردنشون.

ضرر رو پذیرفتم علی جان این چرخه

فقط برام نامفهومه مقداری که ایشالله

با کمک استاد و شما دوستان گل این

هم بر طرف میشه.

سپاسگذارم که وقتت رو در اختیار

بنده قرار دادی و پست بنده رو مطالعه

کردید علی آقا.
    حسین جان همه شنیدهایم که اکثر برندگان لاتاری بعد از مدتی به صفر برمیگردند وتمام پولشونا از دست میدند .ایجاد لیاقت وسزاواری در نگه داشتن چیزی که بدست میاریم چه پول وثروت وچه موقعیت اجتمایی ویا ...از مواردی که باید یاد بگیریم وخودمونا تحت تعلیم قرار بدیم وسد ذهنی خودمونا برا خوشبختی زیاد بشکنیم.ماها و نسلهای گذشته ما تعریفی که از زندگی وخوشبختی داشته اند محدود بوده وما اونا به ارث بردیم .حالا هر وقت میخواهیم از این سد عبور کنیم مخالفت میکنه وشکستنش با تکرار وتسلیم نشدن وجسارت در انتخاب هدف ممکنه نتیجه بخش باشه
    زمانی به خواسته ای میرسم که سزاواری ان را داشته باشم.واین سزاواری با عبور از چالشها بدست میاد.پس چالشهارا با اغوش باز میپزیرم

2. 8 کاربر برای این پست سودمند از ali&sohaile9.10 عزیز تشکر کرده اند:

hoseinrahimi آواتار ها
    30,324 بار در 4,520 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 588 پست
    برچسب زده شده
    در 7 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط ali&sohaile9.10 نمایش پست ها
    حسین جان همه شنیدهایم که اکثر برندگان لاتاری بعد از مدتی به صفر برمیگردند وتمام پولشونا از دست میدند .ایجاد لیاقت وسزاواری در نگه داشتن چیزی که بدست میاریم چه پول وثروت وچه موقعیت اجتمایی ویا ...از مواردی که باید یاد بگیریم وخودمونا تحت تعلیم قرار بدیم وسد ذهنی خودمونا برا خوشبختی زیاد بشکنیم.ماها و نسلهای گذشته ما تعریفی که از زندگی وخوشبختی داشته اند محدود بوده وما اونا به ارث بردیم .حالا هر وقت میخواهیم از این سد عبور کنیم مخالفت میکنه وشکستنش با تکرار وتسلیم نشدن وجسارت در انتخاب هدف ممکنه نتیجه بخش باشه
    ممنون علی جان

نکات عالی بیان کردید که حتما استفاده

میکنم از فرمایشات و تجربیاتتون.

سپاسگذارم
    درک زمان .......تغییر زندگی.......

4. 6 کاربر برای این پست سودمند از hoseinrahimi عزیز تشکر کرده اند:

hamidrezaa آواتار ها
    1,591 بار در 165 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    کلید طلایی تغییر
    همگی خوب می دانید برای تغییر هم باور و هم عادات و هم نوع حس باید تغییر کند اما یک سوال مهم این است چرا همه نمی توانند عادات خود را تغییر دهند و مرتب شکست میخورد
    برای ایجاد یک عادت لازم هست یک رفتار را در زمان و مکان مشخص برای مدتی مشخص تکرار کرد و با چرایی و دلیل قوی تا موقعی که عادت ایجاد شود ،رفتار را تکرار کنیم
    پس کلید طلایی برای ایجاد یک عادت:
    رفتار را در زمان و مکان مشخص = نظم
    برای مدتی مشخص تکرار کرد = تداوم (کسی که تدوام دارد ذهنیت برنده هم دارد که شکست ها را پل موفقیت می بیند و هر بار ادامه می دهد)
    و با چرایی و دلیل قوی = تعهد
    تا موقعی که عادت ایجاد شود ، رفتار را تکرار کنیم = صبر
    من همیشه فکر می کردم ایجاد عادات راحت است اما نمی دانستم 4 کلید طلایی یعنی نظم و تدوام و تعهد و صبر در هیچ زمینه ای نداشتم
    وقتی درصدد ایجاد یک عادات هستید اگر این 4 پارامتر را نداشته باشید ایجاد عادت برای شما توهم می شود و خود این عوامل به قدری مقاومت ذهنی و دلیل وتوجیه تولید می کنند که شما در ایجاد عادت جدید شکست میخورید یا حتی بعد از ایجاد دوامی نخواهد داشت و دوباره به حالت قبل باز می گردید.
    در کنار کلید طلایی اگر بتوانید شادی و لذت را چاشنی کل زندگی کنید شما دیگر لذت و شادی خود را به یک هدف یا اتفاق گره نمی زنید بلکه کل مسیر برای شما لذت بخش خواهد بود(چون همیشه هدف جدید تعریف می شود و شما همیشه در جست و جوی خوشبختی خواهید بود ،درصورتی که خوشبختی درونتان هست باید کشف کنید)
    شما برای هر کلید طلایی لازم نیست کتابی جداگانه بخوانید کافی کار زیر را انجام دهید و بعد از تسلط بر این کلید ایجاد عادات بسیار آسان تر خواهد بود و تنها مقاومت مقاومت رفتار جدید هست
    مثلا صبح زود بیدار شدن
    مقاومت ذهنی : تنبلی ، اگر کمتر از 7ساعت بخوابم مریض می شوم و... که باید تغییرشان دهید و بعد مقاومت های کلید طلایی هم هست
    راهکار: 5 عادت اصلی که هر شخص مختص خودش هست انتخاب می کند و کلید طلایی را در آن اعمال میکند
    1 نظم در یک زمان و مکان مشخص خوابیدن وساعت مشخص بیدار شدن ومرتب کردن تخت
    2 تدوام داشتن ذهنیت برنده اینکه باید از جایتان بلند شوید ولازمه ی تدوام شروع خوب امروز هست
    3 صبر صبورانه از جایتان بلند شوید و تخت خود را مرتب کنید و صبورانه مشاهده گر افکار و مقاومت هایی که مانع بیدار شدن شما می شوید باشید
    4 تعهد با خودتان عهد کنید قرار است تغییر کنید و برای شخصیت تریدری لازم است متعهد باشم ،باید به عهد خود پایبند باشید و با اولین زنگ بیدار شوید
    5 لذت و شادی سعی کنید لذت و شادی را از اول صبح در خود ایجاد کنید و اینکه توانستید اول صبح را چنین عالی شروع کنید حس رضایتمندی و شادی را ایجاد کنید

این عادت صبح زود بیدار شدن هست با فرص اینکه ادمی هستم که صبح زود بیدار می شودم و خیلی مقاومت ندارم
    شما در وعده غذایی در مطالعه و در تمرین و پشت ماشین و هر عادت پرتکررای می توانید اعمال کنید سعی کنید به عاداتی وصل کنید که دارید و نمی خواهید ایجاد کنید
    موفق و پیروز باشید
    ویرایش توسط hamidrezaa : 12-25-2023 در ساعت 13:06
    تمرین و ممارست به کمال رهنمون میکند اما کمال نباید هدف نهایی باشد. هدف نهایی باید تمرین باشد

6. 16 کاربر برای این پست سودمند از hamidrezaa عزیز تشکر کرده اند:

643 بار در 35 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام حسین جان
    اقا گل گفتی منم تقریبا 4 الی 5 ماهه که به همین درد دچارم
    من یه اکانت پراپ دارم که همیشه هفته ی اول خیلی خوب رشدش میدم ولی روی یه محدوده عددی خاص توی یک پوزیشن یا 2تاتمام سود رو از دست میدم و منفی میشم و دوباره اکانت رو رشد میدم تا همون عدد و بعد برداشت میکنم ولی هر بار که میخام اون عدد خاص رو رد کنم دچار ضرر میشم . دارم توی مقالات و فایل های استاد دنبال راه حل این مشکل میگردم لطفا اگر دوستان هم راه حلی داشتن بهم بگن ممنون میشم. اگه استاد هم لطف کنن و کمک کنن ممنونم میشم. @amino

8. 10 کاربر برای این پست سودمند از kamran1370 عزیز تشکر کرده اند:

1,256 بار در 219 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 22 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط kamran1370 نمایش پست ها
    سلام حسین جان
    من یه اکانت پراپ دارم که همیشه هفته ی اول خیلی خوب رشدش میدم ولی روی یه محدوده عددی خاص توی یک پوزیشن یا 2تاتمام سود رو از دست میدم و منفی میشم و دوباره اکانت رو رشد میدم تا همون عدد و بعد برداشت میکنم ولی هر بار که میخام اون عدد خاص رو رد کنم دچار ضرر میشم . دارم توی مقالات و فایل های استاد دنبال راه حل این مشکل میگردم لطفا اگر دوستان هم راه حلی داشتن بهم بگن ممنون میشم. اگه استاد هم لطف کنن و کمک کنن ممنونم میشم. @amino
    سلام دوست عزیزم.شما رسیدید به عدد ذهنیتون فقط روی عدد ذهنیتون کار کنید.حجم معاملاتتون رو کم کنید تا بتونید آروم از اون عدد رد بشید

p

10. 9 کاربر برای این پست سودمند از Ma2ta عزیز تشکر کرده اند:

MOHAMMAD.WOW آواتار ها
    2,669 بار در 833 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 244 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط kamran1370 نمایش پست ها
    سلام حسین جان

سلام و درود دوست عزیز
    اگه با دوتا ضرر همه سود را از دست میدید باید روی مدیریت سرمایه و روانشناسی کار کنید
    و اگر رو یک عدد خاص گیر میکنید همون روش استاد بهترین کار هست : ( با کمترین حجم معامله کن تا اون عدد را رد کنی و بعد از رد شدن کم کم به حجمت اضافه کن)
    شاد و موفق باشید
    دنیای بیرون علت و موجب نیست بلکه یک نتیجه است . فقط قانون سازنده درونتان را الگوی زندگی خود قرار دهید . فکر یک علت است و فکر جدید نتیجه ای جدید در بر خواهد داشت . آیا میدانید بیشتر اوقات به صورت ناخودآگاه به چی فکر میکنید؟

12. 9 کاربر برای این پست سودمند از MOHAMMAD.WOW عزیز تشکر کرده اند:

elahe heidari آواتار ها
    550 بار در 114 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام دوستان وقتتون بخیر یه سایت معتبر فروش آنلاین کتاب های در ارتباط با معامله گری رو اگه سراغ دارید ممنون میشم معرفی کنید
    هر روز سعی کن فاصله بین خود واقعی و خود آرمانیتو کم کنی

14. 4 کاربر برای این پست سودمند از elahe heidari عزیز تشکر کرده اند:

kamanche آواتار ها
    50,155 بار در 2,339 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 601 پست
    برچسب زده شده
    در 13 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط elahe heidari نمایش پست ها
    سلام دوستان وقتتون بخیر یه سایت معتبر فروش آنلاین کتاب های در ارتباط با معامله گری رو اگه سراغ دارید ممنون میشم معرفی کنید
    سلام وقت بخیر
    https://chalesh.ir/
    بازار به همه فرصت میده فقط باید صبر کنیم تا نوبتمون برسه

16. 13 کاربر برای این پست سودمند از kamanche عزیز تشکر کرده اند:

Shayanrahimi آواتار ها
    1,667 بار در 265 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 5 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام وقت بخیر دوستان عزیز .در مورد یکی از فایل های روانشناسی استاد امینو که در مورد فرکانسهای الفا بتا گاما فرکانسای مغزی صحبت میکنن به یک استادی اشاره میکنن به اسم هما میرزایی اونچیزی که من شنیدم، توی ویدئو ،ایا کسی از این استاد خبری داره یا میدونن دفتر مشاورشون کجاست ممنون میشم اگه کسی خبری داره .سپاس فراوان
    live your dreams

18. 8 کاربر برای این پست سودمند از Shayanrahimi عزیز تشکر کرده اند:

93 بار در 17 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط yashar_saheb نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر
    عذرخواهی میکنم به علت یکسری کارها دیر دیر به انجمن سر میزنم
    ترس عموما در ذهن به این ترجمه میشه هشدار وقوع اتفاقی که موجب رنجش ما میشه حالا این رنجش در گذشته ازین بود گرگی پلنگی ماروبخوره یا ماموتی چیزی مارو له کنه. الان شده مثلا کسی مارو مسخره کنه موجودی حسابمون از دست بره دوستمون بذاره بره احساس تنهایی کنیم احساس بدی بهمون دست لده
    حالا خود ترس چیزی بدی نیست وقتی به عنوان آلارم یا یک هشدار ازش استفاده کنیم اتفاقا برای ما کاربردی هست اما وقتی دردسرساز میشه که ما کنترل رو کاملا بهش بدیم
    مثال میزنم شما صدمورد بررسی داشتی دیدی یک موقعیت هی جواب نمیده میاد حدضرر رو میزنه مثلا میخوای یک بای بگیری تو روند صعودیکه الان اصلاح سوم هست خط روند هم شکسته شده(مثلا این موقعیت تو بررسی هات هی حد ضرر خورده).اینجا یک احساس ترس بصورت آلارم وار میاد میگه نکنه این موقعیت خراب بشه شما هم این هشدار در نظر میگیری موقعیت دوباره بررسی میکنی وارد نمیشی اینجا ترس برات مفید واقع میشه چون ازش بعنوان آلارم استفاده کردی
    وقتی هم هست که شما کلا کنترلت دادی دست احساساتت مثال میزنم شما نشستی تو لایو مارکت یک موقعیت دقیقا طبق چک لیست شما هست(شما قبلا چک لیست بررسی کردی دیدی مثلا90 درصد وین ریت داره)اما اینجا شمارو ترس میگیره ضربان تپش قلب میگیری وارد نمیشی
    اینجا ترس باعث ضرر شما میشه.
    شما برای اینکه بر ترست غلبه کنی باید بفهمی اون موقعیت که باعث رنج تو میشه چی هست بذار ساده تر بگم از چی میترسی؟ اگر مثلا موفق بشه چه اتفاقی میفته که باعث رنج تو میشه؟ یا شایدم
    بعد از اینکه شما فهمیدی علت ترست چی هست باید با ترست کم کم روبه رو بشی
    هیج راه میانبری وجود نداره اگر از از دست دادن ضرر میترسی باید انقدر ترید بزنی که دیگه این ازبین بره
    آناتومی تغییر از زبان رفتارشناسان کتاب یا جزوه ای خاصی نیست یکسری مراحل تغییر هست که رفتار شناسان این هارو دسته بندی کردن وقت شد یک پست درموردش میذارم
    درمورد ترس از موفقیت: افرادی که اذعان میکنن که این ترس رو دارن در واقع یک باور منفی دارن که نمیتونن موفق بشن بخاطر همین وقتی ذره ای موفقیت براشون اتفاق میفته یا نشانه هاش پیدا میشه سریع خرابش میکنن مثلا دیگه سراغش نمیرن کارشون ول میکنن تمرین هارو ول میکنن و این مباحث اگر شما این ها براتون اتفاق میفته به این دلیل هست که باور دارید نمیتونید موفق بشید
    سلام و دورد دوست گرامی
    با سپاس از پاسخ گوییتون.

20. 6 کاربر برای این پست سودمند از alibaran عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 38 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (1 کاربران و 37 مهمان ها)

1. Mr. & Mrs. hatami

کلمات کلیدی این موضوع