صفحه 217 از 441 نخستنخست ... 117167207215216217218219227267317 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 2,161 به 2,170 از 4402

موضوع: بررسی بروکرها

9,892 بار در 278 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 3 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط بامبو نمایش پست ها
    سلام

پروکسیای تلگرامم کارنمیکنن کلا قطعه راهی براش سراغ دارین؟
    درود رفیق حوصله کنید این لینک رو که یکی از رفقای گلمون تو آکادمی به اشتراک گذاشته بود، در یوتیوب ببینید :
    https://www.youtube.com/watch?v=k5D7c2B6GRo
    یه فیلترشکن خوبه که مدتی هست دارم استفاده میکنم هم متاتریدر رو باز میکنه و هم همه سایت ها رو و تلگرام رو..

2. 5 کاربر برای این پست سودمند از hamedhf عزیز تشکر کرده اند:

8,669 بار در 1,515 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1168 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamedhf نمایش پست ها
    رفقا درود
    خیلی ممنون از پیامها و اطلاع رسانی هاتون خیلی استفاده می کنم همیشه.
    یکم مسخره شده این داستان افتتاح حساب تو روبو، قبلا" مشکلی نبود ولی الان خواستم حساب باز کنم با فیلتر شکن zenmate extention گوگل کروم هست که همه سایتای فیلتر رو باز میکنه و با ip سنگاپور رفتم تو سایت روبو پیش شماره ایران و نشون نمیده. برای اطمینان با فیلتر شکن گوشی با ip ترکیه و ارمنستان تست کردم بازم پیش شماره ایران رو نشون نمیده.. مشکل از چی میتونه باشه بنظرتون؟ از فیلترشکنای منه یا نه؟ میتونید یه فیلترشکن برای کامپیوتر معرفی کنید که ip آسیا داشته باشه؟ باسپاس
    درود بر شما جناب حامد، امیدوارم حالتون عالی باشه و شاد و سلامت باشید، نظر لطفتونه دوست گرامی، دوستان اینجا هستند تا به همدیگه کمک کنیم، خوشحالم که مطالب قابل قبول بوده و حضرتعالی تونستید بهره ببرید، بنده شخصا همین الان چک کردم شماره ایران رو داشت، الان عکسش رو واستون قرار میدم، فکر میکنم مشکل از فیلتر شکن حضرتعالی باشه، سعی کنید در حد امکان از Extension ها استفاده نفرمایید به علل مختلف، بعضی ها صرفا زیرساخت کامل رو برای استفاده بهینه ندارند، البته تا زمانی که کارآمد هستند و رایگان در اختیار مصرف کننده قرار میگره میتونه مفید باشه، اما اگر قصد دارید بدون دغدغه از مشکل فیلترینگ عبور کنید یه فیلتر شکن خیلی خوب، تهیه بفرمایید تا مشکلات از این قبیل رو نداشته باشد، امیدوارم سلامت و شاد باشید دوست گرامی.
    for Dear HamedHF.PNG

4. 7 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 1168 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamedhf نمایش پست ها
    رفقا درود
    خیلی ممنون از پیامها و اطلاع رسانی هاتون خیلی استفاده می کنم همیشه.
    یکم مسخره شده این داستان افتتاح حساب تو روبو، قبلا" مشکلی نبود ولی الان خواستم حساب باز کنم با فیلتر شکن zenmate extention گوگل کروم هست که همه سایتای فیلتر رو باز میکنه و با ip سنگاپور رفتم تو سایت روبو پیش شماره ایران و نشون نمیده. برای اطمینان با فیلتر شکن گوشی با ip ترکیه و ارمنستان تست کردم بازم پیش شماره ایران رو نشون نمیده.. مشکل از چی میتونه باشه بنظرتون؟ از فیلترشکنای منه یا نه؟ میتونید یه فیلترشکن برای کامپیوتر معرفی کنید که ip آسیا داشته باشه؟ باسپاس
    یه نکته ای رو فقط خدمت حضرتعالی عرض میکنم امیدوارم مثمر ثمر واقع بشه، بعضی از فیلترشکن های ایرانی اصلا ip های آسیایی رو ندارند، و بعضی ها هم متاسفانه نمیدونم علتش چیه اما درست کار نمیکنند، حالا اینجا اسم نمیارم که سوءتفاهم نشه، اما امکان داره با تغییر فیلترشکنتون بتونید این مشکل رو برطرف کنید، سلامت باشید.

6. 7 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

ABBAS TRADER آواتار ها
    223 بار در 30 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Peace نمایش پست ها
    درود دوباره دوست عزیزم، بنده شخصا بدون فیلتر شکن نمی تونم متاتریدر رو باز کنم، اما با فیلتر شکن امکان ترید وجود دارد، حالا اگر از دوستان کسی هست که بدون فیلتر شکن متاتریدر روبو رو میتونن باز کنند، لطفا اینجا اعلام کنند، اما بنده توی این یه ماه اتصالم با فیلتر شکن بود و تقریبا مشکل خاصی هم وجود نداشت، موفق و شاد باشید دوست گرامی.
    درود بر شما دوست بزرگوار
    ممنون میشم اگر سایت معتبر برای خرید وی بی ان را برام اینجا یا بی وی ارسال فرمایید.

8. 4 کاربر برای این پست سودمند از ABBAS TRADER عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 1168 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط ABBAS TRADER نمایش پست ها
    درود بر شما دوست بزرگوار
    ممنون میشم اگر سایت معتبر برای خرید وی بی ان را برام اینجا یا بی وی ارسال فرمایید.
    درود بر شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، ببینید بهترین فیلترشکن ها Nord و Expressvpn هستند، میتونید هزینه رو هم با بیت کوین بپردازید، این از فیلترشکن های خارجی، فیلترشکن های داخلی هم به دلیل اینکه شبهات زیادی در موردشون وجود داره اگر اشکال نداره براتون در خصوصی، اسم چندتاشون رو میفرستم، اما همینجا تاکید میکنم خودتون هم حتما تحقیق بفرمایید و بهترین گزینه رو انتخاب کنید، امیدوارم سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

10. 7 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

M.T.z آواتار ها
    4,294 بار در 947 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 174 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    سلام دوستان.من قبلا که ترید میکردم در بروکر امارکتس حساب ecn ریل داشتم میخواستم بدونم کدوم از دوستان در امارکتس حساب ریل دارند و ایا برای برداشت مشکلی داشتند یا خیر؟
    البته من واریز ریالی داشتم
    E-mail: [email protected]
    Instagram: MTz_trader

12. 4 کاربر برای این پست سودمند از M.T.z عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 1168 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط mtzpouya نمایش پست ها
    سلام دوستان.من قبلا که ترید میکردم در بروکر امارکتس حساب ecn ریل داشتم میخواستم بدونم کدوم از دوستان در امارکتس حساب ریل دارند و ایا برای برداشت مشکلی داشتند یا خیر؟
    البته من واریز ریالی داشتم
    درود بر شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، یه سوال، واریز ریالی که انجام دادید از طریق پشتیبانی فارسی در تلگرام انجام دادید؟

14. 5 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

M.T.z آواتار ها
    یاد شده
    در 174 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    درود بر شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، یه سوال، واریز ریالی که انجام دادید از طریق پشتیبانی فارسی در تلگرام انجام دادید؟
    سلام و درود به شما دوست گرامی.من برج پنج امسال واریز کردم و از طریق واتس اپ با پشتیبانی در ارتباط بودم و ازشون راهنمایی گرفتم که چند تا صرافی برای واریز ریالی بهم گفتن و من از طریق صرافی ویشارژ 200 دلار واریز داشتم.

16. 4 کاربر برای این پست سودمند از M.T.z عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 1168 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط mtzpouya نمایش پست ها
    سلام و درود به شما دوست گرامی.من برج پنج امسال واریز کردم و از طریق واتس اپ با پشتیبانی در ارتباط بودم و ازشون راهنمایی گرفتم که چند تا صرافی برای واریز ریالی بهم گفتن و من از طریق صرافی ویشارژ 200 دلار واریز داشتم.
    درود دوباره دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، ببینید توصیه میشه که در حد امکان واریز و برداشت ریالی نداشته باشید، دلایل مختلفی وجود داره اما فکر میکنم حتی جناب امینو هم، دقیقا یادم نیست کجا اما دقیقا اینو یادمه که ایشون توصیه کردند در حد امکان از طریق شخص سوم پول رو به بروکر واریز نکنید، من خودم یه بار این کار رو انجام دادم، اما بعدش کلا اون حساب رو بستم و یه حساب دیگه باز کردم، (اون البته تو یه بروکر دیگه بود، تو ای مارکتس نبود) اگر در مورد صرافی های ایرانی سوال دارید در خدمتم، میتونم چندتا صرافی خوب که خودم باهاشون کار کردم معرفی کنم جهت واریز و برداشت، ببینید توصیه میکنم که از طریق پرفکت مانی یا تتر واریز و برداشت داشته باشید، حالا نمیدونم ای مارکتس واسه برداشت امکان برداشت با تتر رو داره یا نه، اما خودم شخصا که با تتر کار میکنم خیلی راضی هستم و به شما هم پیشنهاد میکنم، در کل دوست من، جای نگرانی وجود نداره، اما برای مبالغ بالا در هر بروکری، باید خیلی محتاط باشید، البته ای مارکتس جزء پنج تا بروکر خوبی هست که به ایرانی ها سرویس میده، بنده تجربه کار باهاشون رو نداشتم، اما دوستانی بودند که کار کردند و راضی هم بودند، امیدوارم شما هم تجربه ترید خوبی رو با این بروکر داشته باشید، سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

18. 7 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

M.T.z آواتار ها
    یاد شده
    در 174 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    درود دوباره دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، ببینید توصیه میشه که در حد امکان واریز و برداشت ریالی نداشته باشید، دلایل مختلفی وجود داره اما فکر میکنم حتی جناب امینو هم، دقیقا یادم نیست کجا اما دقیقا اینو یادمه که ایشون توصیه کردند در حد امکان از طریق شخص سوم پول رو به بروکر واریز نکنید، من خودم یه بار این کار رو انجام دادم، اما بعدش کلا اون حساب رو بستم و یه حساب دیگه باز کردم، (اون البته تو یه بروکر دیگه بود، تو ای مارکتس نبود) اگر در مورد صرافی های ایرانی سوال دارید در خدمتم، میتونم چندتا صرافی خوب که خودم باهاشون کار کردم معرفی کنم جهت واریز و برداشت، ببینید توصیه میکنم که از طریق پرفکت مانی یا تتر واریز و برداشت داشته باشید، حالا نمیدونم ای مارکتس واسه برداشت امکان برداشت با تتر رو داره یا نه، اما خودم شخصا که با تتر کار میکنم خیلی راضی هستم و به شما هم پیشنهاد میکنم، در کل دوست من، جای نگرانی وجود نداره، اما برای مبالغ بالا در هر بروکری، باید خیلی محتاط باشید، البته ای مارکتس جزء پنج تا بروکر خوبی هست که به ایرانی ها سرویس میده، بنده تجربه کار باهاشون رو نداشتم، اما دوستانی بودند که کار کردند و راضی هم بودند، امیدوارم شما هم تجربه ترید خوبی رو با این بروکر داشته باشید، سلامت و شاد باشید دوست گرامی.
    بسیار ممنون بابت. راهنمایی خوب شما و بسیار در آینده مفید خواهد. بود برام.
    چه مشکلاتی می*تونه برام پیش بیاد از طریق واریز صرافی؟
    شما از چه بروکری استفاده میکنید؟

20. 3 کاربر برای این پست سودمند از M.T.z عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 27 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 27 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع