صفحه 398 از 441 نخستنخست ... 298348388396397398399400408 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 3,971 به 3,980 از 4402

موضوع: بررسی بروکرها

Miad آواتار ها
    1,271 بار در 182 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ha Khani نمایش پست ها
    با سلام و عرض ادب
    در ابتدا از اینکه این سوال رو در این تاپیک مطرح میکنم عذر میخوام.
    دوستانی که تجربه پراپ تریدینگ دارند؛ چه سایتی رو پیشنهاد میکنید؟
    درود من با سرمایه گذار برتر و پراپی کار میکنم

دو تاشون خوبن

پراپی پشنیبانی خیلی قوی داره

ضمنا حواستون باشه که ریسکتون در پوزیشن ها باید حساب شده باشه و بیشتر از دو سه درصد نباشه
    PAIN is the best teacher
    But nobody wants to be a student

2. 6 کاربر برای این پست سودمند از Miad عزیز تشکر کرده اند:

mohamad1400 آواتار ها
    3,651 بار در 366 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 7 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط yashar_saheb نمایش پست ها
    سلام مجدد میگم این الپاری گفتین این دفتر مرکزیش جای مطمئنی مثل قبرس یا حداقل ترکیه هم نیست تو یک جزیره خودمختاری در افریقا در کشور اتحاد قمر یا کومور هست
    شما باهاش کار کردید مطمئن بود؟
    سلام اقا یاشار وقتت بخیر
    والا من جزییاتو دقیق نمیدونم
    در این حد میدونم که بروکرایی که الان با ایران کار میکنن برای فرار از قوانین رگولاتوری شعب افشور دارن. که طبق قوانین رگولاتوری نیست. در این حد ک من بررسی کردم همه شون همینن. شما روبو رو ببین اصلش روبو مارکتس هست این روبو فارکسه. و تازه همینم داره زیرزیرکی به ما سرویس میده اونم مشتری جدید نمیگیره. و مسایلی ک در جریانید
    الپاری هم همینه. دوستمون peace یه بار این مساله رو ببرسی کرده بود در یه پست کامل. الان چیزی که برای ما در دسترسه اینه که افرادی که دارن کار میکنن با بروکرای موجود نظرشون چیه. و اینجا هم جامعه ی اماریمون کم نیست تو انجمن. حداقل 500 نفر تریدر فعال داریم. میتونید یه سرم به ایران بروکر بزنید.
    من تجربه ی شخصیم با روبو و الپاری و لایت فایننسو گفتم. در حساب ریل. حالا اینکه فردا چی میشه خدا میدونه. روبو مگه قرار بود دیگه مشتری جدید نگیره؟ یا هات فارکس مگه قرار بود؟
    یا اصلا پراپ ها رو بگم. مگه mff قرار بود ببنده حسابارو؟ تازه نه رو ایرانیا چون با ایرانیا ک کار نمیکرد
    یا بایننس و .........
    در هر حال گفتم خدمتتون ما بین بد و بدتریم. پوینت مثبتش اینه مالیات نمیدیم و تایم زونمون خوبه و ..
    من چند ماه با الپاری کار کردم باز میگم تجربه ی منه. من هیچ گونه نارضایتی نداشتم . از روبو هم نداشتم. خرده ریزا رو کار ندارم. مبالغم هم نسبتا بالا بود.
    همینطور لایت فایننس.
    لایت فایننس سی تریدر هم داره . الان گزینه برای سی تریدر چن تاس. تریدرزوی. ارانته. تاپ اف ایکس. لایت فایننس. در این حد که من خبر دارم البته
    قبلا هم یه بررسی رو اینا کردم و تو همین تاپیک ارسال کردم. روبو هم داشت که جمع کرد. میشه گفت روبو سی تریدرش بهترین بود البته به جز اواخر و قطعیاش
    ارانته تیلو میدش فوق العادس فقط 15000 چوق ناقابل میخاد که ..
    تریدرزوی اسپردش برا زیر 15 دیقه بالاست
    البته تریدرزوی از همین لحاظی ک میگید کلا رو هواست البته خود این یه مزیته. یکی که تو اروپا یا امریکاست و میخاد مالیات نده براش تریدرزوی بهشته. یه بررسی کنید کامنتای خارجی رو متوجه میشید.
    میمونه تاپ اف ایکس و لایت فایننس. تاپ اف ایکس کمی اسپردش بیشتره. همین لحظه که دارم این متنو مینویسم اسپرد ارانته تیلورمید 1 پوینته / تاپ اف ایکس 3 پوینته/ لایت فایننس 2 پوینته. البته همشون نوسان دارن ولی نه در اون حد
    در مورد کامیشن. ارانته 2 دلار هر ترید هر لات(چک کنید شک دارم ولی همین تو ذهنمه) / تاپ اف ایکس 6 دلار هر ترید هر لات/ لایت فایننس 7 دلار هر ترید هر لات
    من با نت ایرانسل تی دی ال تی به سه تاش الان بدون هیلترشکن وصلم.
    حداقل واریزی: ارانته که تیلورمید رو گفتم. لول پایینترش فم کنم وی ای پی هست اگه اشتباه نکنم 10000 یا 5000 میخاد باز بپرسید اون کامیشنش همینه ولی اسپرد میره رو 3 4 پوینت/ تاپ اف ایکس اگه اشتباه نکننم 50 چوقه/ لایت فایننس من مینیممی ندیدم(روبو هم همین بود) من با 40 تا یه تست گرفتم اکی بود
    لورج: تاپ اف ایکس و ارانته 500/ روبو 200 بود/ لایت فایننس 1000 . دارم ماکسشونو میگم شما خودت لورجو مشخص میکنی(موقع باز کردن حساب)
    در مورد واریز برداشت و کارمزدش: ارانته تجربه ندارم. تاپ اف ایکس هم همینطور میتونید از اقا مهدی خوشرو بپرسید/ لایت فایننس برا واریز ناقابله ولی هیچی نمیگیره(روبو یه حق الزحمه ای برمیداشت) برا برداشتم باز ناقابله 1 دلار. ( ترجیحا این اطلاعاتی که دادم رو خودتون با مبالغ کم تست کنید. فرض کنید من اشتباه میگم)
    در مورد امنیت روبو عالی بود / باقی میشه گفت یه لولن. تایدد هویت دو مرحله ای و پیامک و ایمیل و ..
    لایت فایننس تو کارنامه اش یه داستانایی هست. الپاری هم همینطور. ارانته هم به نسبت اینا جدیدالوروده.
    پشتیبانی خداییش الپاری تو همه سره. ارانته پیاماش رو نمیدونم اینجا فرستادم یا نه یه داستانی بود. روبو هم سر ایرانی بودن دایورت میکنه. لایت فایننس هم ضعیفه(گرچه این مورد خیلی اهمیتی نداره نهایتا با همشون کارتون کارتون راه میفته. بحث کیفیت رو دارم عرض میکنم. وگرنه در کیفیت کار شما خللی ایجاد نمیکنه. من تو هیچ کدوم مورد حادی نداشتم. فقط میدونید یه کم به ادم زور میاد )
    دیگه خدمتتون عارضم که به قول کریس شما تو چن تا بروکر حساب داشته باشید. پولتونو 3 قسم کنید تو سه تا از بروکرا . دو ماه ترید بزنید اگر اکیید که ادامه بدید اگر دیدید یکیشون یه سر و گردن بالاتره ریسکشو بپذیرید و تو اون کار کنید.
    نهایتا بگم دوباره اینا نظرای شخصی بود. طبق تجربه ی شخصی.
    سوالی بود در خدمتم
    مرنج و مرنجان

4. 15 کاربر برای این پست سودمند از mohamad1400 عزیز تشکر کرده اند:

217 بار در 51 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    سلام به همه عزیزان. کسی از بچه ها هست که ساکن استرالیا باشه؟ میخواستم ازش راهنمایی بگیرم در مورد بروکرها و فارکس در اینجا

6. 5 کاربر برای این پست سودمند از Ehsan2142 عزیز تشکر کرده اند:

jadoo آواتار ها
    146 بار در 21 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط goudarzi72 نمایش پست ها
    درود و سپاس دوست گرامی
    من حساب روبو فعال قدیمی دارم فقط میترسم که حسابم رو ببندن و گرنه کمیسیون اسپرد برا شاخص ها عالیه تو روبو فقط استرس تحریم رو دارم که حسابم به مشکل بر بخوره.
    نترس داداش برداشت منظم داشته باش حساب به 10000 تا رسید ببند یکی دیگه باز کن
    ربو عالیه
    The first step is always the hardest

8. 9 کاربر برای این پست سودمند از jadoo عزیز تشکر کرده اند:

yashar_saheb آواتار ها
    11,001 بار در 787 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 27 پست
    برچسب زده شده
    در 4 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohamad1400 نمایش پست ها
    سلام اقا یاشار وقتت بخیر
    والا من جزییاتو دقیق نمیدونم
    در این حد میدونم که بروکرایی که الان با ایران کار میکنن برای فرار از قوانین رگولاتوری شعب افشور دارن. که طبق قوانین رگولاتوری نیست. در این حد ک من بررسی کردم همه شون همینن. شما روبو رو ببین اصلش روبو مارکتس هست این روبو فارکسه. و تازه همینم داره زیرزیرکی به ما سرویس میده اونم مشتری جدید نمیگیره. و مسایلی ک در جریانید
    الپاری هم همینه. دوستمون peace یه بار این مساله رو ببرسی کرده بود در یه پست کامل. الان چیزی که برای ما در دسترسه اینه که افرادی که دارن کار میکنن با بروکرای موجود نظرشون چیه. و اینجا هم جامعه ی اماریمون کم نیست تو انجمن. حداقل 500 نفر تریدر فعال داریم. میتونید یه سرم به ایران بروکر بزنید.
    من تجربه ی شخصیم با روبو و الپاری و لایت فایننسو گفتم. در حساب ریل. حالا اینکه فردا چی میشه خدا میدونه. روبو مگه قرار بود دیگه مشتری جدید نگیره؟ یا هات فارکس مگه قرار بود؟
    یا اصلا پراپ ها رو بگم. مگه mff قرار بود ببنده حسابارو؟ تازه نه رو ایرانیا چون با ایرانیا ک کار نمیکرد
    یا بایننس و .........
    در هر حال گفتم خدمتتون ما بین بد و بدتریم. پوینت مثبتش اینه مالیات نمیدیم و تایم زونمون خوبه و ..
    من چند ماه با الپاری کار کردم باز میگم تجربه ی منه. من هیچ گونه نارضایتی نداشتم . از روبو هم نداشتم. خرده ریزا رو کار ندارم. مبالغم هم نسبتا بالا بود.
    همینطور لایت فایننس.
    لایت فایننس سی تریدر هم داره . الان گزینه برای سی تریدر چن تاس. تریدرزوی. ارانته. تاپ اف ایکس. لایت فایننس. در این حد که من خبر دارم البته
    قبلا هم یه بررسی رو اینا کردم و تو همین تاپیک ارسال کردم. روبو هم داشت که جمع کرد. میشه گفت روبو سی تریدرش بهترین بود البته به جز اواخر و قطعیاش
    ارانته تیلو میدش فوق العادس فقط 15000 چوق ناقابل میخاد که ..
    تریدرزوی اسپردش برا زیر 15 دیقه بالاست
    البته تریدرزوی از همین لحاظی ک میگید کلا رو هواست البته خود این یه مزیته. یکی که تو اروپا یا امریکاست و میخاد مالیات نده براش تریدرزوی بهشته. یه بررسی کنید کامنتای خارجی رو متوجه میشید.
    میمونه تاپ اف ایکس و لایت فایننس. تاپ اف ایکس کمی اسپردش بیشتره. همین لحظه که دارم این متنو مینویسم اسپرد ارانته تیلورمید 1 پوینته / تاپ اف ایکس 3 پوینته/ لایت فایننس 2 پوینته. البته همشون نوسان دارن ولی نه در اون حد
    در مورد کامیشن. ارانته 2 دلار هر ترید هر لات(چک کنید شک دارم ولی همین تو ذهنمه) / تاپ اف ایکس 6 دلار هر ترید هر لات/ لایت فایننس 7 دلار هر ترید هر لات
    من با نت ایرانسل تی دی ال تی به سه تاش الان بدون هیلترشکن وصلم.
    حداقل واریزی: ارانته که تیلورمید رو گفتم. لول پایینترش فم کنم وی ای پی هست اگه اشتباه نکنم 10000 یا 5000 میخاد باز بپرسید اون کامیشنش همینه ولی اسپرد میره رو 3 4 پوینت/ تاپ اف ایکس اگه اشتباه نکننم 50 چوقه/ لایت فایننس من مینیممی ندیدم(روبو هم همین بود) من با 40 تا یه تست گرفتم اکی بود
    لورج: تاپ اف ایکس و ارانته 500/ روبو 200 بود/ لایت فایننس 1000 . دارم ماکسشونو میگم شما خودت لورجو مشخص میکنی(موقع باز کردن حساب)
    در مورد واریز برداشت و کارمزدش: ارانته تجربه ندارم. تاپ اف ایکس هم همینطور میتونید از اقا مهدی خوشرو بپرسید/ لایت فایننس برا واریز ناقابله ولی هیچی نمیگیره(روبو یه حق الزحمه ای برمیداشت) برا برداشتم باز ناقابله 1 دلار. ( ترجیحا این اطلاعاتی که دادم رو خودتون با مبالغ کم تست کنید. فرض کنید من اشتباه میگم)
    در مورد امنیت روبو عالی بود / باقی میشه گفت یه لولن. تایدد هویت دو مرحله ای و پیامک و ایمیل و ..
    لایت فایننس تو کارنامه اش یه داستانایی هست. الپاری هم همینطور. ارانته هم به نسبت اینا جدیدالوروده.
    پشتیبانی خداییش الپاری تو همه سره. ارانته پیاماش رو نمیدونم اینجا فرستادم یا نه یه داستانی بود. روبو هم سر ایرانی بودن دایورت میکنه. لایت فایننس هم ضعیفه(گرچه این مورد خیلی اهمیتی نداره نهایتا با همشون کارتون کارتون راه میفته. بحث کیفیت رو دارم عرض میکنم. وگرنه در کیفیت کار شما خللی ایجاد نمیکنه. من تو هیچ کدوم مورد حادی نداشتم. فقط میدونید یه کم به ادم زور میاد )
    دیگه خدمتتون عارضم که به قول کریس شما تو چن تا بروکر حساب داشته باشید. پولتونو 3 قسم کنید تو سه تا از بروکرا . دو ماه ترید بزنید اگر اکیید که ادامه بدید اگر دیدید یکیشون یه سر و گردن بالاتره ریسکشو بپذیرید و تو اون کار کنید.
    نهایتا بگم دوباره اینا نظرای شخصی بود. طبق تجربه ی شخصی.
    سوالی بود در خدمتم
    سلام وقت بخیر
    امیدوارم حالتون عالیه باشه
    خیلی عذرخواهی میکنم دیرجواب میدم هربار خواستم جوابتون بدم یکاری پیش اومد نتونستم
    خیلی پست عالی و بررسی کاملی بود
    من طبق پست شما چند منبع معتبر تصمیم گرفتم با آلپاری و روبو و هن یپ مارکت هرکدوم یک حساب تست کنم ببینم کدومشون بهتر هستند
    از نظر امنیت واقعا روبو کاملا سیف بود زیاد نگران اینکه شیطنت از طرف خودش باشه نبود آلپاری البته دوسه مورد اینجوری داشت
    یروزی میاد این تحریم ها و مشکلات میره ماهم راحت میتونیم با بروکر های قوی حرفه ای کار کنیم فعلا تا اونموقع باید سه تا سه تا بروکر داشته باشیم که یک موقع ضرری نکنیم
    تشکر از شما
    "it's not knowing what to do;it's doing what you know"

Tony Robbins

10. 6 کاربر برای این پست سودمند از yashar_saheb عزیز تشکر کرده اند:

390 بار در 123 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام دوستان وقتتون بخیر
    بروکر الپاری رو برای باز کردن حساب ریل پیشنهاد میکنید؟
    موفقیت عادت های مثبتی است که هر روز انجام میدهیم

12. 4 کاربر برای این پست سودمند از Alimohammadi عزیز تشکر کرده اند:

moreza_fx آواتار ها
    1,937 بار در 786 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 51 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام دوستان. وقت بخیر. برای بازکردن حساب در روبوفارکس چه راهکاری دارید؟ با شماره*ی ایرانی که طبعا نمیشه اینکارو انجام داد. کسی از دوستان هست که میانبری بلد باشه؟

14. 2 کاربر برای این پست سودمند از moreza_fx عزیز تشکر کرده اند:

khoshroomahdi آواتار ها
    29,161 بار در 2,286 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 287 پست
    برچسب زده شده
    در 4 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ehsan2142 نمایش پست ها
    سلام به همه عزیزان. کسی از بچه ها هست که ساکن استرالیا باشه؟ میخواستم ازش راهنمایی بگیرم در مورد بروکرها و فارکس در اینجا
    حالا که استرالیا هستید حتما icmarkets* رو چک کنید

16. 3 کاربر برای این پست سودمند از khoshroomahdi عزیز تشکر کرده اند:

217 بار در 51 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    متشکر از پاسختون. اتفاقا همونجا حساب دارم فقط چند سوال از کسی که استرالیا هست و ترید میکنه داشتم. شما در حال حاضر استرالیا هستید مهدی عزیز؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط khoshroomahdi نمایش پست ها
    حالا که استرالیا هستید حتما icmarkets* رو چک کنید

18. 4 کاربر برای این پست سودمند از Ehsan2142 عزیز تشکر کرده اند:

89 بار در 18 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام دوستان من یه حساب ریل توی روبو دارم میخواستم بدونم برای واریز و برداشت کدوم کیف پول دیجیتال رو پیشنهاد میدید؟

20. 3 کاربر برای این پست سودمند از MEHDI-SRT عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 46 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 46 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع