صفحه 396 از 441 نخستنخست ... 296346386394395396397398406 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 3,951 به 3,960 از 4402

موضوع: بررسی بروکرها

yashar_saheb آواتار ها
    11,000 بار در 787 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 27 پست
    برچسب زده شده
    در 4 تاپیک
    [QUOTE=yashar_sahe
    ویرایش توسط yashar_saheb : 09-06-2023 در ساعت 13:45
    "it's not knowing what to do;it's doing what you know"

Tony Robbins

2. 3 کاربر برای این پست سودمند از yashar_saheb عزیز تشکر کرده اند:

8,669 بار در 1,515 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1168 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط yashar_saheb نمایش پست ها
    سلام بچه ها
    من یکبار بروکر هات فارکس بودم که قطع همکاری کرد حدود 10 درصد سرمایه ام برای واریز برداشت کارمزد شد دود شد هوا
    الان هم روبوفارکس رفته چیکار کنم الان نمبدونم چه کاری انجام بدم که سرمایه ام کم نشه
    کسی قبلا روبو بوده چطوری انتقال داده به بروکری دیگه
    ایا یک بروکری هست تضمینی با ایرانیا کار کنه که دیگه دردسر استرس اینارو نداشته باشیم چون حقیقتش کارمزدها زوره بقران 3 درصد هر واریز برداشتی کارمزد هست خوب درصد کمی هست پول کمی نیست هی زین بروکر به اون بروکر ازین صرافی به اون صرافی که نمیشه
    الان روبو بمونم یا نه؟
    درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، در مورد مسئله ای که مطرح فرمودید، بنده شخصا همین الان ایمیلم رو چک کردم که ببینم ایمیلی مبنی بر قطع کامل همکاری از جانب روبو دریافت کردم یا نه، ولی خب خوشبختانه همچنان مشکلی وجود نداشت.
    من باب واریز و برداشت هم، بنده تقریبا سه هفته پیش بود که مبلغی رو برداشت زدم، و مثل همیشه به سرعت به کیف پولم منتقل شد و دشواری خاصی پیش نیومد، فکر میکنم هفته پیش هم بود که جناب davood60 بزرگوار، من باب واریز و برداشت فرمودند که مشکلی نبوده.
    خب حقیقت امر اینه که روبو در حال حاضر داره به صورت غیر رسمی به مشتری های قدیمی ایرانی خودش خدمات میده، اما ارسال و دریافت ایمیل برای کاربران قدیمی همچنان پابرجاست، اما به راستی مطمئن نیستم که برای قطع کامل همکاری هم ایمیلی مبنی بر این موضوع ارسال میشه یا نه؟! اما اگر نگرانی شما صرفا من باب قطع همکاری ناگهانی روبو هستش، توصیه میکنم مبلغتون رو در بروکری مثل آلپاری، که سابقه طولانی مدت همکاری با ما ایرانی ها رو داره انتقال بدید، چون متاسفانه روبو هم ممکنه مثل HotForex و AVAtrade به طور ناگهانی با ایرانی ها قطع همکاری کنه!
    اما در این بخش از فرمایشتون فرمودید که:"الان هم روبوفارکس رفته" آیا یقین دارید که روبو قطع همکاری کرده؟ یعنی مبلغی رو برداشت زدید و به کیف پولتون واریز نشده که فرمودید:"روبوفارکس رفته"؟

4. 9 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

VHDSH آواتار ها
    29 بار در 6 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    در بروکر RoboForex دو روز در ماه کمیسیون برداشت صفر هستش . مورد توجه دوستانی که از این بروکر استفاده میکنن .

برای اطلاع از روزهایی که کمیسیون برداشت صفر هستش میتونید از لینک زیر کمک بگیرید .
    roboforex.com/clients/funds/free-withdrawal

6. 6 کاربر برای این پست سودمند از VHDSH عزیز تشکر کرده اند:

forexmh آواتار ها
    8,753 بار در 2,335 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1644 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام وقتتون به خیر و شادی
    روبو فارکس قطع همکاری نکرده
    بلکه ثبت نام جدید برای ایرانیان و به طور موقت و یا دایم متوقف کرده و خدمات و پشتیبانی به زبان فارسی و از لیست خدمات حذف کرده(چیزی که در خیلی از سایت ها مشاهده میکنیم)
    در طی این مدت حتی دوستانی بودند که به صورت مکاتباتی تونستند حساب با هویت ایرانی باز کنند
    با اطمینان هیچ مشکل واریز و برداشتی در روبو رو تا به این لحظه کسی ثبت نکرده و همواریه سریع و ایمن بودند
    با همه این احوال شما میتونید همه خدمات و پشتیبانی ها رو تنها با تغییرزبانتون دریافت کنید و بروکر به هیچ وجه با ایرانی بودن شما کاری نداره.

نقل قول نوشته اصلی توسط Peace نمایش پست ها
    درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، در مورد مسئله ای که مطرح فرمودید، بنده شخصا همین الان ایمیلم رو چک کردم که ببینم ایمیلی مبنی بر قطع کامل همکاری از جانب روبو دریافت کردم یا نه، ولی خب خوشبختانه همچنان مشکلی وجود نداشت.
    من باب واریز و برداشت هم، بنده تقریبا سه هفته پیش بود که مبلغی رو برداشت زدم، و مثل همیشه به سرعت به کیف پولم منتقل شد و دشواری خاصی پیش نیومد، فکر میکنم هفته پیش هم بود که جناب davood60 بزرگوار، من باب واریز و برداشت فرمودند که مشکلی نبوده.
    خب حقیقت امر اینه که روبو در حال حاضر داره به صورت غیر رسمی به مشتری های قدیمی ایرانی خودش خدمات میده، اما ارسال و دریافت ایمیل برای کاربران قدیمی همچنان پابرجاست، اما به راستی مطمئن نیستم که برای قطع کامل همکاری هم ایمیلی مبنی بر این موضوع ارسال میشه یا نه؟! اما اگر نگرانی شما صرفا من باب قطع همکاری ناگهانی روبو هستش، توصیه میکنم مبلغتون رو در بروکری مثل آلپاری، که سابقه طولانی مدت همکاری با ما ایرانی ها رو داره انتقال بدید، چون متاسفانه روبو هم ممکنه مثل HotForex و AVAtrade به طور ناگهانی با ایرانی ها قطع همکاری کنه!
    اما در این بخش از فرمایشتون فرمودید که:"الان هم روبوفارکس رفته" آیا یقین دارید که روبو قطع همکاری کرده؟ یعنی مبلغی رو برداشت زدید و به کیف پولتون واریز نشده که فرمودید:"روبوفارکس رفته"؟
    هنگام نزدیک شدن به تغییر ، فقط می توانید آنچه را که از دست می دهید ، اندازه گیری کنید ، نه آنچه را که به دست خواهید آورد - به دنبال چیزی بزرگ باشید!

8. 7 کاربر برای این پست سودمند از forexmh عزیز تشکر کرده اند:

davood60 آواتار ها
    3,514 بار در 430 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 21 پست
    برچسب زده شده
    در 3 تاپیک
    با سلام خدمت دوستان گرامی
    همونطوری که میدونید روبوفارکس از مهر ماه سال پیش خدمات به مشتریان جدید ایرانی رو متوقف کرده و فقط کاربران قبلی که احراز هویت کردن و قبلا واریزی به حسابشون داشتند اجازه فعالیت دارند .
    برای چندمین بار واریز و برداشت من از روبو در 3 روز گذشته به سرعت هرچه تمام تر انجام شد و هیچ مشکلی در این خصوص پیش نیومده.
    برای اطمینان بیشتر مجددا از پشتیبان آنلاین روبو سوال کردم و باز هم جوابشون این بود که برای شما محدودیتی وجود نداره و هر وقت هر اتفاقی پیش بیاد یا سیاستهای شرکت در قبال مشتریان تغییر بکنه قبلش اطلاع رسانی میشه
    فعلا که اسپردهای رویو مخصوصا روی طلا خیلی خوبه و من شخصا اگه قرار بر عدم فعالیت در روبو باشه حسابهای آلپاری پرو و اوپوفایننس و آمارکتز رو انتخاب میکنم

10. 6 کاربر برای این پست سودمند از davood60 عزیز تشکر کرده اند:

yashar_saheb آواتار ها
    11,000 بار در 787 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 27 پست
    برچسب زده شده
    در 4 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Peace نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر
    نه برداشت میشه زد اما میترسم بلاک بشه
    اما راه حل که به ذهن خودم رسید اینه کلا پول نذارم تو بروکر بذارم تو یک کیف پول هر وقت خواستم بروکری شارژ کنم همون مقدار شارژ کنم دیگه دردسر اینارو نداشته باشم این بره اون بیاد
    منم اکانت کامل نمیخوام شارژ کنم که همه سرمایه ام بذارم تو ریل هی استرس و.. اکانت دمو ام رو تموم کنم ریل شاید اندازه 1 درصد سرمایه یا خیلی کمتر مثل 10 دلار یا 100 دلار یا 50 دلار اینا شارژ کنم
    آلپاری میگن زیاد خوب نیست کیفیتش مثل روببو نیست خدمات نمیده اونقدر اسپردشم میگن بالاست اما شاید یک یک اکانت شارژ کنم همین الپاری چون خیلی وقت هست تو ایرانم هست
    "it's not knowing what to do;it's doing what you know"

Tony Robbins

12. 5 کاربر برای این پست سودمند از yashar_saheb عزیز تشکر کرده اند:

mohamad1400 آواتار ها
    3,651 بار در 366 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 7 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط yashar_saheb نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر
    نه برداشت میشه زد اما میترسم بلاک بشه
    اما راه حل که به ذهن خودم رسید اینه کلا پول نذارم تو بروکر بذارم تو یک کیف پول هر وقت خواستم بروکری شارژ کنم همون مقدار شارژ کنم دیگه دردسر اینارو نداشته باشم این بره اون بیاد
    منم اکانت کامل نمیخوام شارژ کنم که همه سرمایه ام بذارم تو ریل هی استرس و.. اکانت دمو ام رو تموم کنم ریل شاید اندازه 1 درصد سرمایه یا خیلی کمتر مثل 10 دلار یا 100 دلار یا 50 دلار اینا شارژ کنم
    آلپاری میگن زیاد خوب نیست کیفیتش مثل روببو نیست خدمات نمیده اونقدر اسپردشم میگن بالاست اما شاید یک یک اکانت شارژ کنم همین الپاری چون خیلی وقت هست تو ایرانم هست
    دوست عزیز من تجربه ی کار در حساب ریل در الپاری روبو و لایت فایننس رو دارم
    من هم سر همین استرس از روبو خارج شدم. چون یه دور تو بایننس این اتفاق برام افتاد
    گرچه هنوز روبو کاری نکرده و میگه نخواهم کرد. پشتیبانی فارسیش رو تعطیل کرده در تلگرام (اون دو تا شماره که ریالیم کار میکردن و مورد تایید روبو بودن) و اگر در مورد این مساله زیاد از پشتیبانی روبو سوال بپرسید میپیچونه شما رو چون طبعا رگولاتوری هم میتونه بشون به جای ما پیام بده
    من نمیدونم ینی مطمین نیستم که روبو حتما قبل قطع همکاری خبر بده. این دیگه ریسکیه که هر کی تو روبو کار میکنه باید بپذیره. من تاوقتی سی تریدر داشت برام قابل پذیرش بود ولی الان اصلا برای من نمیصرفه
    چون الپاری پرو اسپرد کمتری داره گرچه کمیسیونش بیشتره. روی یورودلار میگم. ولی پشتیبانی الپاری خب پیگیرتر جوابگوتر و در دسترستره شما توتلگرام پیام بده سریع و کارا جواب میده
    و طبق تجربم به غیر از تایم اخبار موردی توی ترید در الپاری ندیدم. تا خودتون تست نکردید حرف هیچ کسو باور نکنید. دو هفته زمان بذارید 30 تا بروکره کلا با همه تست کنید. یهو میبینید طلا تو فلان بروکر بهتره یورو تو فلان
    موردی هم در روبو بود که در الپاری نیست. روبو موقع واریز و تاکید میکنم و برداشت کمیسیون برمیداره. شما بخای 1000 تا بریزی روبو و برداری هیچ کاریم نکنی (طبق بار اخری که کردم) 23 تتر ازت رفته. حالا دوستی گفت روبو یه روزایی نمیگیره. من خودم چک کردم تو اون روزا هم ازم گرفت. پشتیبانم جوابگو نبود. حالا یا خطای سیستمی بوده یا ..
    کمیسیونی هم که در سی تریدر میدادم بالا بود در روبو. حدودا 4.2 دلار در هر ترید در هر لات. ولی خب گزینه بهتری با اسپرد بهتر نبود و الانم نیست. فقط ارانته تیلورمید هست که 15000 تا میخاد گرچه اینم من پشتیبانش حرف زدم نفهمیدم چی میگه یه بار اینجا گفتم چی گفته
    خلاصه سی تریدر الان فقط تاپ اف ایکس. اونم رو یورو با اسپرد 5 پوینتی و کامیشن 6 دلاری.
    روبو سی تریدرش اواخر به یه سریا ضرر زد یهو یه روز قطع میشد در صورتی که سی تریدر بروکر دیگه کار میکرد. همینجا بحثش بود روزای قطعی با بچه ها . یکی استاپ نذاشته بود .... منم یادم ترید داشتم استرس داشتم و کلا قط بود
    حالا متا
    پرو الپاری باز میگم من بد ندیدم از الپاری . همه چیش به راه بود الا سایتش که اذیت میکنه مخصوصا با گوشی. اونم خیلی مهم نیست. واریز که یه سنت هم برنمیداره(که نبایدم برداره روبو من نمیدونم فازش چیه) برداشتم معقوله که رو مبالغ بالا اصلا دیده نمیشه (مثل روبو دصدی نیست شما روبو 10000 تا برداری 100 تا کم میکنه فک کن 5 میلیون).الپاری سقفشو بسته
    حالا باز اینا نظرات منه استاد اگه میگه روبو بهتر از الپاریه حتما یه چیزی میدونه. ولی من تو این مدت چیزی ندیدم. ایران بروکرم برید کامنتا رو بخونید. یا جایی مثل فارکس پیس ارمی خلاصه نظر کاربرا(نه مغرضین) رو بپرسید
    من با روبو پدرکشتگی ندارم. خیلی چیزاش خوبه ولی همونا رو جای دیگه هم ارایه میده. باز تصمیم شخصیه.
    ارانته و امارکتس کار نکردم بخاطر اسپرد . اسپردم اونی که جایی نوشته ملاک نیست خودتون باید حساب باز کنید ببینید. یا یکی که تو ریله اسکرین شات بده بتون
    یواس جی هم بحث اسپرده.
    اخیرا یکی دوماهه برخوردم به لایت فایننس. یه دوستی اینجا گفت رفتم چک کردم. الانم حسابم اونجاست.اسپردش میشه گفت رو جفت ارزای اصلی بهترین اسپردیه که دیدم. کامیشنش به نسبت اسپردش معقوله. رو جفت ارزای اصلی 3.5 دلار. تو تریدها فعلا شیطنتی ندیدم البته تایم اخبار رو در هر بروکری بودید مستثنی بدونید. گرچه بعضی بروکرا تو خبر داستانشون بیشتره مثل الپاری. اکثر شکایات از الپاری مال تایم اخباره. و در کل بدونید هر که امد به جهان نقش خرابی دارد. بجای جهان ایران بذارید
    لایت فایننس پشتیبانیش بد نیست ولی خب به پای بقیه نمیرسه. اگر حساسید رو پاسخگویی سریع و کارا بدونسد قوی نیست
    واریز برداشتا اکیه مث الپاری. سایتش از الپاری بهتره اپ هم داره که کاراست برا کارهایی که دارید تو بروکر. خلاصه من چون اسپرد برام مهمه ترجیحم لایت فایننسه یکی اعتبار براش مهمه الپاری ترجیحشه و ..
    یه پیشنهادم دارم . من در سایت سیمیلار وب که شبیه الکسا هست و امار سایتارو میده اکثر بروکرا و صرافیارو چک کردم. اگه دوست داشتید یه چک کنید
    نهایتا تجربه استاد بیشتره و اگه میگن روبو بهترینه الان لابد یه چیزی میدونن. البته اگه گفته باشن تا الان. و در مورد الپاریم اگه گفتن اگه این الپاری رو بگن. ولی من خودم سر داستان بایننس ترسیدم درومدم از روبو
    موفق باشید
    مرنج و مرنجان

14. 10 کاربر برای این پست سودمند از mohamad1400 عزیز تشکر کرده اند:

davood60 آواتار ها
    یاد شده
    در 21 پست
    برچسب زده شده
    در 3 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohamad1400 نمایش پست ها
    موردی هم در روبو بود که در الپاری نیست. روبو موقع واریز و تاکید میکنم و برداشت کمیسیون برمیداره. شما بخای 1000 تا بریزی روبو و برداری هیچ کاریم نکنی (طبق بار اخری که کردم) 23 تتر ازت رفته. حالا دوستی گفت روبو یه روزایی نمیگیره. من خودم چک کردم تو اون روزا هم ازم گرفت. پشتیبانم جوابگو نبود. حالا یا خطای سیستمی بوده یا ..
    سلام محمد جان وقتت بخیر
    موردی که فرمودی در روبو کسر میکنه مربوط میشه به نرخ تبدیل داخلی ارزهای روبو که تو لینک زیر میتونی دقیقا این نرخ ها رو موقع واریز و برداشت محاسبه کنی دقیقا
    https://my.roboforex.com/en/operatio...xchange-rates/
    این یعنی اینکه در روبوفارکس 1 دلار برابر نیست با 1 تتر و مقدار دقیقش ( البته در این لحظه ) میشه 0.98 دلار
    وقتی شما مثلا 1000 دلارتتر از حسابت تو روبو برداشت میزنی 989.41 دریافت خواهی کرد
    2222.PNG
    حساب آلپاری پرو هم که گفتی جزو بهترین حسابهای فعلی هست که من فقط بخاطر اینکه فقط روی متا4 هست و متا5 نداره مجبور شدم از روبو استفاده کنم چون متا4 همیشه سرورهاش قطعی داره و به سرعت و کیفیت متا5 نیست و اینو چند ماهه دارم عملا میبینم
    از نظر سرعت واریز و برداشت هم واقعا به سرعت روبو تا بحال بروکری ندیدم که ظرف چند ثانیه درخواستت رو انجام میده
    اینم برداشتی که چند دقیقه پیش از روبو داشتم و ظرف 8 ثانیه انجام شد .
    شاد و پرسود باشید
    222.PNG

16. 8 کاربر برای این پست سودمند از davood60 عزیز تشکر کرده اند:

davood60 آواتار ها
    یاد شده
    در 21 پست
    برچسب زده شده
    در 3 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط davood60 نمایش پست ها
    سلام محمد جان وقتت بخیر
    موردی که فرمودی در روبو کسر میکنه مربوط میشه به نرخ تبدیل داخلی ارزهای روبو که تو لینک زیر میتونی دقیقا این نرخ ها رو موقع واریز و برداشت محاسبه کنی دقیقا
    https://my.roboforex.com/en/operatio...xchange-rates/
    این یعنی اینکه در روبوفارکس 1 دلار برابر نیست با 1 تتر و مقدار دقیقش ( البته در این لحظه ) میشه 0.98 دلار
    وقتی شما مثلا 1000 دلارتتر از حسابت تو روبو برداشت میزنی 989.41 دریافت خواهی کرد
    2222.PNG
    حساب آلپاری پرو هم که گفتی جزو بهترین حسابهای فعلی هست که من فقط بخاطر اینکه فقط روی متا4 هست و متا5 نداره مجبور شدم از روبو استفاده کنم چون متا4 همیشه سرورهاش قطعی داره و به سرعت و کیفیت متا5 نیست و اینو چند ماهه دارم عملا میبینم
    از نظر سرعت واریز و برداشت هم واقعا به سرعت روبو تا بحال بروکری ندیدم که ظرف چند ثانیه درخواستت رو انجام میده
    اینم برداشتی که چند دقیقه پیش از روبو داشتم و ظرف 8 ثانیه انجام شد .
    شاد و پرسود باشید
    222.PNG
    تفاوت اسپرد روی طلا در بروکر روبوفارکس و آلپاری در یک زوم یکسان و در یک لحظه یکسان
    واقعا حیف که روبوفارکس هم که در دنیا انتخاب چندان نرمالی نیست واسه ما ایرانیها شده آرزو
    Capture.PNG

18. 11 کاربر برای این پست سودمند از davood60 عزیز تشکر کرده اند:

89 بار در 18 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام دوستان یه سوال در مورد شرکتهایی که پراپ ارایه میدهند تجربه ای دارید و اینکه کدومشون با ایرانیها کار میکنند

20. 4 کاربر برای این پست سودمند از MEHDI-SRT عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 34 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 34 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع