صفحه 460 از 555 نخستنخست ... 360410450458459460461462470510 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 4,591 به 4,600 از 5546

موضوع: روانشناسی بازار و روانشناسی فردی

Mr. & Mrs. hatami آواتار ها
    14,826 بار در 1,160 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 34 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط amir jaseb نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر خدمت دوستان من دوماه هست اموزشهای استاد رو خریداری کردم ولی هنوز ضرر ده هستم از لحاظ تکنیکالی مشکلی ندارم ولی از گذشته خودم که چندین بار کال کردم هم میترسم معامله کنم و زود میبندم وهمین که اکثر معاملاتم باضرر بسته میشه راهکارش چیه
    عرض ادب و احترام
    جناب آقای امیر،خیلی خوش اومدی.
    برادر در دوره ای فراکتال هستید؟یا پرایس؟
    طبق نقش راه پیش رفتید؟الان در چه مرحله*ای هستید؟
    اگر میخواهید مانند استاد امینو شوید،مانند استاد امینو شوید.
    موفق باشید(که میدونم قطعا موفق هستید) امینو(پدر معنوی)

در هر معامله فکر کنید که ان معامله تنها ترید در طول زندگی شماست(امینو)

و خداوند امینو را آفرید...

2. 5 کاربر برای این پست سودمند از Mr. & Mrs. hatami عزیز تشکر کرده اند:

64 بار در 13 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mr. & Mrs. hatami نمایش پست ها
    عرض ادب و احترام
    جناب آقای امیر،خیلی خوش اومدی.
    برادر در دوره ای فراکتال هستید؟یا پرایس؟
    طبق نقش راه پیش رفتید؟الان در چه مرحله*ای هستید؟
    درسیستم فراکتالی هستم

4. 4 کاربر برای این پست سودمند از amir jaseb عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    درسیتم فراکتالی ثبت نام کردم قبلا پرایس اکشن کار میکردم ولی باز ضرر ده هستم

6. 4 کاربر برای این پست سودمند از amir jaseb عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    چک لیست دارم استراتژی دارم ولی ترس معامله کردن دارم چون قبلا چند بار کال کردم میترسم باز کال کنم به سود سه درصد روزانه هم نمیرسم

8. 4 کاربر برای این پست سودمند از amir jaseb عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 34 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    درسیستم فراکتالی هستم
    عرض ادب مجدد
    دوست عزیز لطفا کمی بیشتر توضیح بدید.فایل ها رو چند بار دید و طبق نقشه راه پیش رفتید؟چک لیست دارید؟اگه دارید چک لیست رو قرار بدید و چند تا از تردیدهاتون رو با عکس قرار بدید تا من و دوستان بتونن نظر بدن.

10. 5 کاربر برای این پست سودمند از Mr. & Mrs. hatami عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    دوره رو بیش از 5 بار دیدم چک لیست دارم استراتژی دارم ولی هنورسر ذر گم هستم تکنیکال اصلا مشکل ندارم ولی معاملاتمو زود میبندم از ترس اینکه ضرر نشه .قبلا دوسال پرایس اکشن کار میکردم چندین پکیج خریذم ولی باز ضرر ده هستم مدیریت سرمایه الان دارم ئبیشتر از دو در صد سرمایه رو درگیر نمیکنم نمیدونم مشکل چیه

12. 4 کاربر برای این پست سودمند از amir jaseb عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 34 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    دوره رو بیش از 5 بار دیدم چک لیست دارم استراتژی دارم ولی هنورسر ذر گم هستم تکنیکال اصلا مشکل ندارم ولی معاملاتمو زود میبندم از ترس اینکه ضرر نشه .قبلا دوسال پرایس اکشن کار میکردم چندین پکیج خریذم ولی باز ضرر ده هستم مدیریت سرمایه الان دارم ئبیشتر از دو در صد سرمایه رو درگیر نمیکنم نمیدونم مشکل چیه
    بی زحمت چندتا از تریدهاتون که طبق چک لیست بوده و ضرر ده بوده رو قرار بدید تا با هم فکری مشکل رو پیدا کنیم.شما اگر چک لیست دارید و بک تست گرفتید و طبق چک لیست عمل میکنید،چرا سر در گم میشد؟

14. 8 کاربر برای این پست سودمند از Mr. & Mrs. hatami عزیز تشکر کرده اند:

MOHAMMAD.WOW آواتار ها
    2,669 بار در 833 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 244 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام وقت بخیر خدمت دوستان من دوماه هست اموزشهای استاد رو خریداری کردم ولی هنوز ضرر ده هستم از لحاظ تکنیکالی مشکلی ندارم ولی از گذشته خودم که چندین بار کال کردم هم میترسم معامله کنم و زود میبندم وهمین که اکثر معاملاتم باضرر بسته میشه راهکارش چیه
    سلام دوست عزیز
    شما دو ماه است که وارد دور شدید . در دوره آموزش ترید کردن اگر در حساب ریل باشه اشتباه است
    اگه این طور که میگید . درتکنیکال مشکلی ندارید و اطمینان دارید باید در حساب دمو که احساسات کمتر دخیل هست روی بالانس مشخص باشه . به قول استاد اعداد دروغ نمیگند
    شما یا چک لیست ندارید یا دارید ولی به چک لیست عمل نمیکنید
    باید در دمو طبق چک لیست تمرین کنید تا به اطمینان کامل از چک لیست برسید
    شاد و موفق باشید
    دنیای بیرون علت و موجب نیست بلکه یک نتیجه است . فقط قانون سازنده درونتان را الگوی زندگی خود قرار دهید . فکر یک علت است و فکر جدید نتیجه ای جدید در بر خواهد داشت . آیا میدانید بیشتر اوقات به صورت ناخودآگاه به چی فکر میکنید؟

16. 6 کاربر برای این پست سودمند از MOHAMMAD.WOW عزیز تشکر کرده اند:

shahab0905 آواتار ها
    6,439 بار در 1,725 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 914 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط yashar_saheb نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر
    بنده بعنوان چالش یک شغلی آغاز کردم که از اون به شدت متنفرم یعنی از بنیادش یعنی از ریشه اش
    اصلا قصد ادامه اش رو هم ندارم یعنی کسی ازم بپرسه قرار باشه بین یا 8 ساعت اینکار یا تریلی از روت ردشه بدون شک حتی کوچکترین مکثی تریلی رو انتخاب میکنم
    یک تجربه فوقالعاده جالبی هست که باعث شده خیلی قدر کار تریدینگ بدونم حتی کوچکترین تفکر جایگزین برای تریدینگ قائل نشم
    اولا که کارمندی هست که به شدت از اون متنفر هستم البته با احترام به سایر دوستان ممکنه کارمند باشم
    تایمم اصلا دست خودم نیست هر وقت عشقشون کشید بیا
    کارش هم 24 ساعته است و روز جمعه و... نداره
    از محیط پزشکی که کاملا متنفر هستم اصلا هرچی اسم دارو میاد حالم میخوره
    از دستور شنوی که فوق العاده متنفرم
    محیط سمی کاری افراد سمی
    رده پایین برخورد کردن بصورت کار اموزی بوده
    هیچ اینده ای نداشتن اصلا ته ته اینکار فقط مرگ منتظر ادمیزاد هست
    حجم کاری به شدت بالا
    سروکله زدن با مردم که به شدت متنفرم ازش
    به شدت مزخرف اصلا کسی میبینم اشنا باشه حقیقتش حس مرگ یعنی احساس میکنم یکی گلوم گرفته فشار میده
    همیشه هم کمرم میگیره جدیدا پاهام له شده چون هشت ساعت فقط سرپاست
    کار شلوغ عحله ای که چون تو انجمن دوره بودم یادگرفتم کارها یکی به صورت تمرکزی با صبر و بصورت صحیح انجام بدم متنفر هست
    قبلا هم شغل داشتم اما واسه خودم بودن نهایت احساس بدی که بهشون داشتم این بود شکست خوردن حتی کوچکترین حس بدی ازشون ندارم حتی لذت بخش ترین احساسات داشتن ام
    مثلا قبلا من شکلات درست میکردم ایده اش هم شکست خورد وقت خیلی زیادی هم ازم گرفت اما به همین سوی چراغ اگر کوچکترین احساس بدی ازش داشته باشم بگم مزخرف بود نه اتفاقا خیلی کیف هم داد
    اما برسیم به بحث فواید که قبلا متوجه اش نشدم چیزهایی که که قدرش الان بیشتر میدونم خیلی بیشتر یعنی خیلی
    اقای خودم هست اصلا کسی بالا سرم نیست دستور بده فلان اصلا ازاد هستم و حس خوبی داره اما این ازادی باید با تعهد به تریدینگ یکی کنم که ازادی ها بیشتر کسب کنم
    محیط کار بسیار کم استرس قبلا ترید برام ترسناک بود اما الان اصلا واسم مهم نیست ده تا حسابم کال کنم به درک تو دمو هست یا ریل پولی میذارم اذیتم نکنه
    انجمن اکادمی که پر از افراد بسیار خوب از جمله اقای ali97 باقی دوستان که ما افتخار داشتیم در انجمن باشیم افراد بسیار با ادب بسیار پر انرژی بسیار کمک کننده از همه مهم تر بسیار توانمند در جستجوی بهتر
    سختی کار بسیار کم بنده دیگه مانیتور بقل میکنم ده ساعت هست دوازده ساعت باید دوره ببینم بر روی چشم اصلا من پلکامم درمیارم میشینم پای ویدیو ها
    قبلا شکایت داشتم از صندلی ام چون بد بود اما الان لازم باشه شبیه ای مرتاض ها میشینم رو میخ اما تمرین انجام میدم
    اینده دار هست من هربار اصلا بازی فراوانی انجام میدم روحم تازه میشه فکر میکنم چه چیز ها در انتظار هم هست اصلا خستگی ام در میره اصلا استیت منت بچه ها رو میبینم خود به خود حالم بهتر میشه
    شغلی هست که دوستش داره اون رو خیلی بالا میدونم اصلا حتی تو ترید دمو هم بسیار چیز فوقالعاده ای هست
    از همه مهم تر این هست که لازمه اش تغییر دادن خودم هست یعنی بهتر شدن من رو به مدارج بالاتری میبرد
    خودم عاشق مسائل مالی ام اصلا بحث پول بازارهای مالی میاد شاخک هام تیز میشه واسه بحث گفت و گو حتی زورکی
    وقتی میگم تریدر هستم یکمی صدام صاف میکنم چشام بالاتر میگیرم یجوری یکمی استرس دارم چطوری تعریفش کنم چیکار میکنم و..
    خلاصه اینکار خیلی از چیرهایی که دوستش داشتم ازم گرفت مثل ازادی امنیت بعضا وقت موفقیت و .. اما ارزش اونهارو بهم یاداوری کرد و ضد ارزش های قوی مثل حس شکست خوردن و قفل شدن عدم راحتی عدم ازادی عدم امنیت همه اینهارو بهم تحمیل کرده اما تجربه خوبی هست
    صد درصد این کارو یروزی کنار خواهم گذاشت اما تجربه خیلی خوبی شد که یاداوری کنه چه چیزهایی روداشتم قدرشو نمیدونستم
    امیدوارم شما این مسیر انتخاب نکنیدحرفه ای که دوست ندارید برید داخلش اگر هم اجبار باعث شد سریعتر بتونید مسیر دلخواه زندگیتون در پیش بگیرید
    سلام یاشار جان
    چقدر عالی بود
    به دلم نشست این دلنوشته زیبا.
    قطعا و 100% دنیا چیزی جز داشتن حس خوب نیست.واست آرزوی موندن و تلاش کردن برای تحقق روز افزون این احساس رو آرزو میکنم همکار عزیزم.
    ادامه میدیم...
    باران باش ببار!نپرس پیاله های خالی از آن کیست...

18. 5 کاربر برای این پست سودمند از shahab0905 عزیز تشکر کرده اند:

hamidrezaa آواتار ها
    1,590 بار در 165 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام خسته نباشید یک مشکل روانشناسی دارم ممنون میشم راهنمایی کنید
    در گذشته یک ذهنیت منفی داشتم شکست را پذیرفته بودم و وقتی با یک موضع که نمی تونستم بپذیرم و باعث رنج من میشد بیخیال کل روز میشدم و کل نظم و برنامه های اون روزمو زیرسوال میبردم و به خاطر عدم پذیرش خودمو مشغول فیلم و سریال میکردم یا گاهی وقت گذرونی در فضای مجازی و....یک حس خیلی بد در مورد انجام آن کار داشتم بعد شروع کردم به نوشتن و پذیرش و حتی روزی یک ساعت مدیتیشن هم کردم و بهتر شدم و الان عکس العمل من نسبت به این موضوع شده یک خواب نیم ساعته الان به خودم گفتم هر موقع اینجوری شددی مدیتیشن کن هر چی می تونی تلاش کن این حس همیشه منو به خودش جذب میکنه از تمام و رفتارهام و عادات خودم آگاهام و نسبت به قبل خودم عیجب و غریب تغییر کردم اما هنوز اثرش هست چکار دیگه ای انجام دهم ؟؟ ممنون میشم راهنماییم کنید
    خیلی جالبه همین رفتار در تریدم هم بود گاهی قید کل حساب میزدم و بیخال میشدم
    amin64 @Mohammad.Parsi @Brian Ali97@ @MEMO @arsalan.b @Mohammad.Hashemi @Mm_Shams @shahab0905@

ممنون میشیم راهنماییم کنید و همچنین دوستان دیگر
    ویرایش توسط hamidrezaa : 09-04-2023 در ساعت 19:00
    تمرین و ممارست به کمال رهنمون میکند اما کمال نباید هدف نهایی باشد. هدف نهایی باید تمرین باشد

20. 7 کاربر برای این پست سودمند از hamidrezaa عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 66 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 66 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع